Informace

Recenze k zájezdu: Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí.

Přidat recenzi

Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
 
 

Recenze od našich klientů


Martina M. 20. 06. 2022 napsal(a):

Děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd, super průvodkyni Marcelku, baječné a vtipné řidiče:-) a neméně skvělé spolucestující. I počasí vyšlo na jedničku. Holandsko určitě doporučujeme, je nádherné!


Vita 10. 05. 2022 napsal(a):

Jedním slovem super zájezd.Pruvodkyne skvělá, řidiči take tak.Organizace zájezdu na jedničku.Komunikace s vaší cestovní kanceláři bez problémů.Uz se těším na podzimní zájezd s vámi do Paříže


Anna 18. 04. 2017 napsal(a):

V pondělí 17.4.2017 jsme se vrátili ze zájezdu velikonoční Holandsko s vaší cestovkou.Byli jsme nadšeni,poznali jsme mnoho krásných míst,páni řidiči i paní průvodkyně Marcela velmi milí,ochotní-všem mohu doporučit,už teď se těšíme na další zájezd s Vámi.Děkujeme.Anna a Bohuslav Jelínkovi.


Magda 08. 05. 2016 napsal(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu do Holandsko - květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí (s Vaší CK jsme již byli i v Paříži). Chtěli bychom tímto poděkovat ABC tours, řidičům Zdeňkovi a Martinovi a nejvíce pak průvodkyni slečně Marušce za velmi dobrou organizaci celého zájezdu, poutavý výklad a nemalou trpělivost se všemi účastníky. Máme podezření, že pěkné počasí bylo také i její zásluhou. Ještě jednou děkujeme za pěkný výlet a budeme ABC tours vřele všem doporučovat. Určitě využijeme další možnosti účastnit se některých dalších zájezdů s Vaší CK.

8.5.2016 Pavel a Magda Valovi


Andrea 14. 04. 2015 napsal(a):

Pobyt v Holandsku se nám moc líbil,průvodkyně i oba řidiči byli perfektní.Děkujeme za krásnou dovolenou se spousty zážitků.
Můžeme jen doporučit!!!


Michaela 12. 04. 2015 napsal(a):

Dnes jsme se plni dojmů a zážitků vrátili ze zájezdu,kterým nás provázela slečna Jana. Báječnější, vstřícnější a milejší průvodkyni jsem ještě nepotkala. Kromě naprosto perfektního výkladu historie a zvyků daného místa vždy také dokázala poradit do kterého obchůdku/stánku za kdejakou specialitkou. Z celého zájezdu jsme nesmírně nadšeni, tímto ještě jednou slečně průvodkyni děkujeme a těšíme se na další brzké shledání. Horváthová M. a Holaň M.


Jarmila 28. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd se nám moc líbil,průvodkyně Jana ,řidiči Standa i Petr byli skvělý. Děkujeme za krásně prožitý program celé cesty. Zdraví j.Kavalírová a J.Kocán


Zuzana 08. 04. 2014 napsal(a):

Byl to náš již čtvrtý zájezd od této cestovní kanceláře a opět byl naprosto senzační. Průvodkyně Jana nám poskytla cenné rady a informace ohledně Nizozemí i míst, kde nejlépe nakoupit. Celý zájezd byl naprosto fantastický. Ještě teď vstřebávámě dojmy ze všech těch sýrů, květin, dřeváků a hlavně moře, do kterého jsme si mohli už v tuto dobu stoupnout a pořídit krásnou fotku :-). Vřele doporučujeme tento zájezd i jiné absolvovat.


Nikola 14. 07. 2013 napsal(a):

Tento zájezd jsme absolvovali v polovině července, velmi se nám líbil. Cesta a celkové transport probíhal bez problémů, páni řidiči byli skvělí. S naší delegátkou Janou jsme byli nadmíru spokojeni, velmi příjemná, ochotná a nabitá informacemi nejen o Nizozemí. V průběhu dne navštívíte spoustu míst, ale i tak máte velký prostor pro to, abyste si vychutnávali Nizozemí vlastními doušky. Určitě doporučujeme navštívit Nizozemí s ABC, na vlastní pěst byste toho tolik neviděli a nezískali tolik informací.