Informace

Recenze k zájezdu: Holandská mozaika a květinové korzo

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Holandská mozaika a květinové korzo.

Přidat recenzi

Holandská mozaika a květinové korzo
 
 

Recenze od našich klientů


Mirka a Pavel 27. 04. 2023 napsal(a):

Byli jsme s touto cestovní kanceláří již třikrát. Jsme vždy velmi spokojeni. Průvodce Michal je naprostá jednička 👍😄


Věra 01. 08. 2022 napsal(a):

Děkujeme za letošní super zájezd do Holandska. Náš třetí zájezd s ABC Tours a těšíme se na další příští rok.


Monika a Ali 05. 05. 2022 napsal(a):

Byli jsme s touto cestovkou poprvé a určitě ne naposledy. Bohatý program, spousta zážitků a vzpomínek. Milá pani průvodkyně a pěkně zařízený autobus s ochotnými řidiči. Sice nešla Wi-fi, ale velký výběr filmů to vynahradil. :-)
Byla to pecka! Děkujeme


Svatka 02. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Holandska se opět povedl jako předchozí do Paříže. Skvěle zorganizované, řidiči i průvodkyně bezvadní. Wi-fi pravda nefungovalo, ale vše vynahradil velký výběr filmů v televizce a možnost dobíjet si telefon. Hotel a snídaně mile překvapili. Jen bych doporučila nakupovat tulipány na trzích v Amstrdamu než v Keukenhof, parodoxně je tam větší výběr i levnější. Už ted se těšíme na další zájezd.


Monika 01. 05. 2022 napsal(a):

Dobrý den, s Vaší cestovní kanceláří jsme byli už poněkolikáté a vždy jsme velmi spokojeni. Také tento zájezd byl skvělý, počasí vyšlo krásně, průvodce Michal je úplně skvělý, má velkou trpělivost a je velice milý a ochotný. Páni řidiči jsou velcí profesionálové. A Keukenhof prostě nemá chybu, tulipány nádherné.Tento zájezd můžeme jenom doporučit. S ABC Tours jsme určitě nebyli naposledy. Monika a Michal Prokešovi


Jirka 29. 04. 2022 napsal(a):

Zájezd do Holandska se nám líbil, organizačně perfektní, řidiči bezvadní, ubytování a snídaně dobré, malá vada na kráse, nešlo wifi. S CK jsme byli podruhé a určitě ne naposled.


Veronika 27. 04. 2022 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd do Holandska byl TOP. Průvodce Michal je velký profesionál a patří mu velké dík za jeho odvedenou práci.
Páni řidiči též velmi ochotní. Byla jsem s CK prvně a určitě budu všem doporučovat.
Přeji spousty dalších spokojených klientů.


Nikola 26. 04. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
S ABC tours jsme s přítelem jeli poprvé a věřím, že určitě ne naposledy. Luxusní a pohodlný autobus, velmi hezké ubytování v hotelu Ibis na okraji Amsterdamu i se snídaněmi. Celý zájezd skvěle zorganizován, pan průvodce Michal byl za každé situace usměvavý, ochotný a velmi vstřícný. Páni řidiči také skvělý. Moc děkujeme za hezký zájezd, který předčil naše očekávání. :)

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jarní dny a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.


S pozdravem

Denisa Morovič
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jana Brabcová 26. 04. 2022 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd byl naprosto úžasný. Průvodce pan Michal perfektní, vždy příjemný, usměvaný, ochotný, vše dobře zorganizováno. Zájezd předčil naše očekávání a věříme, že jsme s CK ABC-Tours nebyly naposledy. Děkujeme průvodci Michalovi za jeho profesionalitu a skvělý přístup, řidičům za bezpečnou cestu tam i zpět, a naše poděkování patří i celé CK.


Hana, Jitřenka a Libuška - Holansko duben 2019 13. 08. 2019 napsal(a):

Už druhý zájezd s touto cestovkou. Opět zážitek na celý život. Do detailu vyladěný program, informace podrobné, nocleh perfektní. Komunikace s cestovkou bez připomínek.
Mohu jedině doporučit, stálo to za to a určitě jsem nejela naposledy.
Děkuji.


Jiřina a Honza 18. 04. 2019 napsal(a):

Dobrý den!
Holandsko bylo opět super a to díky paní průvodkyni Alence a řidičům
Stáníkovi a Pepovi .Všem patří náš dík za skvěle odvedenou práci a skvělou
zábavu. S vaší cestovkou rádi cestujeme a už se těšíme na další zájezd s vámi .
S pozdravem manželé Tkáčikovi


Tomáš 17. 04. 2019 napsal(a):

Zájezd do Holandska byl perfektní. Průvodce Michal je opravdu profesionál - je úsměvavý, milý, příjemný, vše perfektně zorganizoval a zařídil a řekl nám spoustu zajímavých informací. Řidiči byli také příjemní, vše důležité nám řekli a cesta byl celkově příjemná. Maximální spokojenost s celým zájezdem.


Andrea 16. 04. 2019 napsal(a):

Zájezd do Holandska s ABC-Tours byl naprosto skvělý... vřele doporučujeme.. byl to náš třetí poznávací zájezd s Vámi a určitě ne poslední.. vše bylo perfektně zorganizované, průvodce Michal vše zvládl na jedničku s hvězdičkou a s úsměvem, i když nás byla velká skupina.. hrozně moc jsme toho viděli a i se dozvěděli spoustu zajímavých věcí.. ubytování bylo příjemné.. autobus perfektní a řidiči profíci, velké díky za bezpečnou cestu... jsme moc rádi, že jsme si Vás našli.. a těšíme se na další zážitky...


Michaela 16. 04. 2019 napsal(a):

Rodiče, kterým jsem zájezd kupovala k narozeninám, přijely maximálně nadšení....
Jediné co jim nevyšlo, bylo počasí, to ale nikdo neovlivníme...
Průvodce Michal byl skvělý, řidiči také...
Spolupráce s cestovní kanceláří na 1 s *....

Děkuji za splněný sen pro mou maminku...


Karolína 16. 04. 2019 napsal(a):

Zájezd do Holandska s CK ABC Tours byl na jedničku. Nebyla jsem s CK na zájezdu poprvé a určitě ani naposled ;) Velké DÍKY patří především průvodci Michalovi a pánům řidičům :)


Bohuslava 15. 04. 2019 napsal(a):

Zájezd do Holandska s ABC -Tours byl skvělý. Velká pochvala patří vždy příjemnému, milému a velmi ochotnému průvodci Michalovi, vše zvládl na jedničku. Taktéž dík i pánům řidičům za bezpečnou cestu tam i zpět.


Gabriela 14. 04. 2019 napsal(a):

Byl to již druhý výlet s CK ABC (a určitě ne poslední) a opět skvělý zážitek.Průvodce Michal vše zvládl na jedničku vždy s úsměvem i s velmi početnou skupinou, vše bylo perfektně naplánované. Velký dík patří i řidičům, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět a cestou dokázali i celý autobus pobavit. Za poznáním už jen s CK ABC TOURS.


Martin 27. 04. 2018 napsal(a):

Dobrý den,

tentokráte jsme se zúčastnili s dětmi. Díky LCD panelům zvládla děcka cestu perfektně. Plánování programu a jeho využití bylo skvělé. Počasí vyšlo na jedničku. Paní Jana byla vynikající jak ve výkladu, tak i v místní znalosti. Ubytování v Antverpách bylo relativně daleko od navštěvovaných míst, přesto byl hotel čistý a útulný. Pokud už jsme v Antverpách byli, byla škoda, že jsme se nemohli podívat na večerní historické jádro města. Chválíme opět organizaci a přejeme všem dalším účastníkům šťastnou cestu a dobré počasí.

Černíkovi


Andrea 26. 04. 2018 napsal(a):

Zájezd splnil mé očekávání. Za těch pár dní jsme opravdu viděli hodně věcí. Velký dík patří průvodci Michalovi, bylo vidět, že je na správném místě, takhle práce ho baví a ví o čem mluví. Musím pochválit i pány řidiče, kteří splnili všechna naše přání a v pořádku nás odvezli domů. Jedná se o můj druhý zájezd a rozhodně nebude poslední.

Děkuji.


Ladislav 25. 04. 2018 napsal(a):

Tentokráte Holandsko a opět supr. Skvělý zážitek a za ten patří dík panu průvodci Michalovi a sehrané dvojce řidičů Standovi a Pavlovi. Příště opět za poznáním s ABC.


Miroslav 25. 04. 2018 napsal(a):

Dobrý den, s manželkou jsme se zúčasnili zájezdu do Holandska a musíme jenom chválit. Průvodkyně Jana opravdový profesionál.Vzhledem k perfektnímu nabytému programu by bylo vhodné bližší ubytování. CK ABC děkujeme


Iveta 25. 04. 2018 napsal(a):

Veliký dík za krásný zájezd do Holandska a každému doporučuji.
Průvodkyně Jana byla skvělá.


Jana 24. 04. 2018 napsal(a):

Šestý zájezd s CK ABC a opět byl super! Průvodkyně Jana byl velice milá, usměvavá, klidná s velmi příjemným hlasem, řidiči Petr a Michal nás bezpečně vozili nejen po krásách Holandska a stále měli dobrou náladu. Za mě maximální spokojenost, s kamarádkami jsme si to hezky užily. Jen nepatrná drobnost, mě osobně se více líbila snídaně u autobusu s teplým nápojem místo sušenky navíc, ale to je jen můj pocit. A jestli se budete někdy rozhodovat s kterou CK na dovolenou, tak určitě ABC!


Andrea 27. 05. 2017 napsal(a):

Již asi po šesté jsem využila cestovní kancelář ABC,naprostá spokojenost,doporučuji.


Jitka 04. 05. 2015 napsal(a):

Byla jsem s touto cestovkou již podruhé a vždy velká spokojenost!!Velké dík slečně Janě a řidičům!!!Jsou to lidé na svém místě . Všem doporučuji a celému kolektivu děkuji!!!


Jolana 26. 04. 2015 napsal(a):

Dobrý den, paní průvodkyni Janu musím jen a jen chválit za profesionální vedení zájezdu, myslí opravdu na všechno a je to člověk na svém místě. Už jsem zažila spoustu průvodců, ale tahle je opravdu jednička, zájezd s touto cestovkou můžu jen doporučit!


Michala 27. 04. 2013 napsal(a):

Krásný den do ABC :) Když jsme se rozhodli jet opět s Vaší cestovkou, věděli jsme, že to je sázka na jistotu. A krásy Holandska, množství květin a květinové korzo z bezprostřední blízkosti předčilo naše očekávání. Vše ještě podtrhla skvělá průvodkyně Kateřina, fajnoví a opatrní řidičí... prostě zájezd na jedničku a vzpomínky, které nám už nikdo nikdy nevezme. Takže moc za všechny děkuji a těším se na další cesty s Vaší cestovkou!


václav 26. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý den,děkujeme za perfektní tři dny s průvodkyní paní Kateřinou a řidiči Petrem a Zdeňkem.
Díky paní Kateřině víme o Holandsku a Nizozemsku skoro vše. Zájezd se nám moc líbil a určitě s Vaší cestovkou navštívíme i jiné zájezdy.
Těšíme se Hájkovi


David 26. 04. 2013 napsal(a):

Chtěl bych touto cestou poděkovat cestovní kanceláři ABC za skvělou komunikaci a dobrou organizaci zájezdu. Obzvláště bych rád vyzvedl výkon průvodkyně Kateřiny, která svojí práci zvládla bez problémů a s úsměvem. Celkovou pohodu podpořili i příjemní a ochotní ridiči. Děkuji.


Dana 23. 04. 2013 napsal(a):

Krásný den, chtěly bychom moc poděkovat Vaší cestovní kanceláři za skvěle zorganizovaný zájezd. Byly to úžasné tři dny v Holandsku. Myslím, že za tak krátkou dobu jsme viděli vše, co se jen dalo stihnout. A naše velké poděkování patři i paní průvodkyni Kateřině za její ochotu vždy poradit a ukázat nám to, co opravdu stojí za to. A také pánům řidičům, kteří nás bez jediného problému dovezli tam i zpět. Za tento zájezd dáváme jedničku s hvězdičkou a příště určitě zase využijeme Vaši cestovní kancelář. Děkujeme. I+D+J+L Štyksovy


Radka 23. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý den, zájezd byl úžasný. Paní průvodkyně skvělá a řidiči nás v pořádku a s vtipem dopravili tam i domů :). Byl to velice zajímavý, poučný a krásný zájezd. Jen možná v The Haagu, bych nechala více času na akvárium a pláž. Děkuji za krásné zážitky.


Marcela 23. 04. 2013 napsal(a):

Milá cestovko! Zájezd byl úžasný! Byly to tři dny v poklusu, ale to k poznávacím zájezdům patří. Průvodkyně Kateřina byla milá a vzorně připravená, takže jsme nabité vědomostmi o všech místech, které jsme navštívili. Řidiči taky odvedli skvělou práci. A pokud malinká výtka - tak jedině, že v Rotterdamu už nedošlo na Cubic house či dům tužku, ale to je jen drobnost, kterou rozhodně převáží zážitky z ostatních míst, kterých bylo požehnaně.
Cestovko - jen tak dále!
Za nás tři účastnice zájezdu dáváme velkou jedničku s hvězdičkou. M+J+H :o)


Jiří 28. 04. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
i týden po skončení zájezdu v sobě zpracováváme zážitky a stovky vytvořených fotografií. Je neuvěřitelné co vše jsme za 3 dny v Holandsku poznali a zažili. Na všechna navštívená místa máme samozřejmě jen samé pozitivní vzpomínky. Ubytování v hotelu Etap bylo také prima. Nejvíce musíme pochválit pány řidiče za super cestu a průvodkyni Katku za perfektní seznámení s Holandskem a super průvodcovské služby. Další poznávačku určitě opět vybereme u ABC. Děkujeme za pěkný výlet.