Informace

Recenze k zájezdu: Francouzská riviéra

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Francouzská riviéra.

Přidat recenzi

Francouzská riviéra
 
 

Recenze od našich klientů


DÁŠA 16. 05. 2024 napsal(a):

Dobrý den,
chci moc poděkovat všem v CK za úžasný zájezd 8.-12.5.na Francouzskou riviéru,loni jsem musela zrušit kvůli nemoci,ale teď se konečně zadařilo .Počasí jako malované, úchvatný a neskutečně krásný kaňon Verdon,průvodce Lukáš, se spoustou informací a rad,byl vždy trpělivý, prostě skvělý člověk na správném místě. Byla jsem s Vámi jíž 3x a určitě pojedu zase,velké DÍKY za zážitky!!!


Jana 29. 09. 2023 napsal(a):

Francouzká riviéra ve dnech 6.-10.9. 2023 ve společnosti průvodkyně Marcelky a pánů řidičů, kteří se skvěle doplňovali, byla opravdu jedinečným zážitkem. Chtěla bych touto cestou celé posádce ještě jednou poděkovat za perfektní servis! Paní Marcelka vše skvěle popsala a doplnila spoustu zajímavého! Byla jsem s ABC-tours poprvé a opravdu velká spokojenost a nadšení. Díky vám jsem si splnila sen! DĚKUJI a přeji ať se zkrátka daří :-)


Helena 20. 09. 2023 napsal(a):

Zájezd od 6.9.do 10.9.2023 - velká spokojenost, průvodkyně i řidiči super. Byla jsem s ABC-tours poprvé, určitě ne naposledy.


Iveta 12. 09. 2023 napsal(a):

Chtěla bych moc poděkovat za poznávací Francouzskou riviéru konanou ve dnech 6.9.-10.9.2023. Vše naprosto perfektní. Delegátka Marcelka úplně úžasná a spolu s řidiči se krásně doplňovali. I pánům řidičům chci vyseknout poklonu.
Určitě to nebyl náš poslední poznávací zájezd s ABC. :-)


Jana 21. 08. 2023 napsal(a):

Francouzskou riviéru jsme s dcerkou objevovaly za laskavého průvodcování paní Jany Chevaliorové a ráda bych jí tímto poděkovala za její starostlivost, zodpovědnost a fundovanost. Výlet jsme si zapsaly pomyslným zlatým písmem do rodinné kroniky a budeme na něj obě velmi rády vzpomínat. Děkujeme.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Pavlína Nováková 15. 08. 2023 napsal(a):

Dobrý den, právě jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Francouzská riviéra, zájezd byl velice krásný a na vše bylo dostatek času, moc chválím průvodkyni Janu, její vřelý přístup a velké znalosti o Monaku i Francouzské riviéře. Děkujeme za bezpečnou přepravu obou řidičů , obdivuji pana Richarda za zvládnutí jízdy Verdonským kaňonem. Zájezd s ABC Tours byl krásný a rozhodně pojedeme zase, moc ho všem doporučuji.


Eliška 15. 08. 2023 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru v termínu 9.8. - 13.8. byl prostě úžasný, krása střídala nádheru , páni řidiči Richard a Zdeněk byli příjemní a šikovní, vždycky měli pro nás připravené chlazené nápoje, paní průvodkyně Jana taky super, měla příjemný hlas, vždy nám dokázala poradit, moc milá a vždy připravená a ochotná. Ubytování taky super, snídaně moc dobré, jídla co jsme snědli a lepší croissant jsem nejedla. Francouzské pobřeží je překrásné, počasí nám přálo, takže jsme se každý den koupali v moři, všem doporučuji. Jediné co bych vytkla je špatná WiFi v autobuse, víc nejela než jela , ale obrazovky na sedadlech v autobusu to vyvážily. Určitě s touto cestovkou zase příště někam vyrazíme.


Radka 15. 08. 2023 napsal(a):

Francouzská Riviéra mne uchvátila, program byl skvělý, počasí vyšlo, takže jsme měli dostatek času i na koupání a odpočinek. Nejeli jsme s vámi poprvé a určitě ani naposledy.


Alexandra 01. 08. 2023 napsal(a):

Francouzská Riviéra je nádherná,zájezd se tuze povedl,,pan delegát Karel byl úžásny,,řidiči Roman a Standa neměli chybu, zažili jsme hodně srandy,za mne Super zájezd ,doporučuji kazdemu.


Marie 01. 08. 2023 napsal(a):

Vše skvělé od A do Z.
Náš průvodce Karel, byl úžasný a řidiči také.
Mohu jen a jen doporučit. M.


Konečná 31. 07. 2023 napsal(a):

Musím přiznat, že jsem se trochu obávala po zkušenostech s jinou cestovní kanceláří, se kterou jsem byla v Londýně, jak to bude zde.

Jsem opravdu nadšená, nesrovnatelně jiná organizace. Delegát pan Karel, byl jednoznačně profík, který se snažil všem vyjít vstříc, co možná nejvíce nás informovat a celkově svou organizací zpříjemnit pobyt.
Doprava a páni řidiči, výborní, ochotní, milí, přesní,.. Autobus pohodlný a plně vybavený.
Nejslabší byl hotel, ale proto jsem do Francie nejela. Opravdu krásně poskládaný výlet, vše navazovalo, a klaplo na první dobrou. Jen bych pro ostatní dodala, že vedle ubytování byla restaurace, kde jsme byli i na dobré večeři. Zážitky jsou opravdu bohaté.

Jen doporučuji.


Reichertová 07. 06. 2023 napsal(a):

Jezdím se 2.kamarádkami na poznávací zájezdy velmi často. S vaší cestovní kanceláří jsme byly poprvé a jistě ne naposledy. Vše bylo dobře připravené, program pestrý. Paní Magdalena velmi podrobně vyprávěla nejen o historii míst , ale vysvětlovala praktické věci a věnovala se každému z nás, jak jen to stačila. Na její roztomilé, francouzské "R", budu dlouho vzpomínat. Řidiči "Šimon a Matouš" perfektní, vždy úsměv na tváři, vtipné poznámky a jisté ruce na volantu. Hlavně při cestě do Verdonského kaňonu byla ta jistota nutná. Všimla jsem si, že někdo si stěžoval na slabší snídaně, ale tak to ve Francii je. Káva, bageta a jede se vstříc zážitkům. Takže děkujeme všem, kdo se podíleli i všem, kdo se - jako my - účastnili. Barča, Vendula a Jana


Ipserovi 06. 06. 2023 napsal(a):

Děkujeme za krásný zájezd, řidiči úžasní a paní průvodkyně Magda byla velice profesionální, milá a vstřícná, tímto ji velmi zdravíme, hlavně syn Toníček🌸 Ipserovi
Těšíme se na další zájezdy s Vaší RK


Lucie 16. 05. 2023 napsal(a):

Dobrý den, děkujeme touto cestou za úžasný prosluněný zájezd na Francouzskou riviéru v termínu 10-14.5.2023. Nemáme si na co stěžovat, zájezd se nám moc líbil a nádherné pohledy na moře, hory, města a krajinu dlouho zůstanou v naší paměti...
Řidiči byli pohodoví, ochotní stejně jako pan delegát - ten by teda mohl dříve řešit organizační věci co se týče plánu na celý den, abychom se mohli předem připravit, jinak měl o dané lokalitě velký přehled a skvěle zareagoval i na blížící se bouřku, která nám znemožnila půjčení lodiček u jezera. Místo toho nás vzal do nádherné vesničky, kde se nám moc líbilo a ani nebyla v plánu.
Ubytování v hotelu F1 - pokoj menší, ale bylo čisto, snídaně slabší, ale v pohodě jsem se najedli.
Zájezd se nám opravdu moc líbil a příště do třetice opět někam s ABC Tours.
Děkujeme L a M


I+I 25. 04. 2023 napsal(a):

Krátce řečeno, vše bylo naprosto super a to vč. počasí:-).Průvodce Lukáš nám předával spoustu zajímavých a někdy i pikantních informací k danému místu/městu.., ale i info z historie + též řadu praktických rad. Páni řidiči nám jejich bezpečnou jízdu okořeňovali vtipnými vsuvkami.
Hotel sice "skromnější",ale plně dostačující, tj.čistý a se vším, co člověk potřebuje na 2 noci ! Určitě jsme s vaší CK nejeli naposledy, už přemýšlíme o dalším výletě.
Děkujeme
I+I

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jaro a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jonášová Marie 19. 11. 2022 napsal(a):

Byly jsme s dcerou účastnice nezapomenutelného zájezdu ,který se konal 17.8. až 21.8.2022.Vše bylo jedním slovem dokonalé.Paní průvodkyně Lenka byla vstřícná, vždy pozitivně naladěná, o všem co jsme cestou potkali nám dokázala poutavě vyprávět.Řidiči byli milí ,vtipní .Na každé zastávce ochotně připravili kávu ,čaj,polévku.
Byla jsem poprvé na takovémto typu zájezdu a opravdu předčil má očekávání.
Příští rok jedeme znovu na další poznávací zájezd.Už se moc těším.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný blížící se advent a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Vlasta Malcová 13. 09. 2022 napsal(a):

moc děkuji za zájezd na Francouzskou riviéru, úžasně zorganizované, delegátka Mirka moc fajn, ochotná, pohotová , cestu zpestřovala historkami, řidiči Roman s Tomášem jeli skvělou jízdu, byla fajn parta, mnoho zážitků, hned bych jela opět . Přeji hodně úspěchů s fajn lidmi. Děkuji moc!


Pokorný František 12. 09. 2022 napsal(a):

Skvělí poznávací zájezd vynikající kolektiv pánu řidičů bombová paní průvodkyně Mirka výborně vše klaplo dostatek času na prohlídky a osobní volno vše bylo ok mohu jen doporučit 100% spokojenost


Ivona 23. 08. 2022 napsal(a):

Zájezd byl skvělý, vše dobře zorganizováno.Paní delegátka i páni řidiči ochotní,milí,vstřícní a zábavní.
Děkujeme🤩


Hana 23. 08. 2022 napsal(a):

Zájezd se konal 17.8. až 21.8.2022. Byl úžasný. Skvělá byla průvodkyně Lenka, která nám stále něco vyprávěla. Těch informací bylo dosti. Perfektní byli řidiči. Obdivovali jsme je jak tu jízdu zvládli i stačili nám zpříjemnit jízdu nějakým vtipem. Moc děkujeme za krásný zážitek, budeme mít moc vzpomínek. Doufáme, že ještě s touto cestovkou vydáme na další zajímavé cesty. Ještě jednou moc děkujeme za příjemné zážitky. Chaloupkoví V. Osek

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Olga Kučavová 23. 08. 2022 napsal(a):

Vážení,
zájezd byl nádherný!!!
Příští rok mám jasno- ABC Tours. Velké poděkování patří řidičům a zejména také naší skvělé průvodkyni Lence, klobouk dolů před jejími znalostmi, má jak se říká tuto oblast a možná,že ne jenom tuto, vyrytou hluboko pod kůží. Přeji paní Lence brzké uzdravení a Vaší cestovní kanceláři hodně spokojených zákazníků.
Olga Kučavová.


Pavla 24. 05. 2022 napsal(a):

Plně souhlasím s paní Marikou, zájezd se vydařil i díky slunečnému počasí. Jen bych chtěla dalším cestujícím na pláže v Nice doporučit boty do vody a něco na ležení na kamennou pláž. Nejsou tam místa pro pohodlný odpočinek u moře.
Město je krásné, spousta zákoutí a krásných uliček, milovníci staré kultury si to užijí.
Paní Lenka perfektní průvodce, poví spoustu nových informací o různých místech ve městech i okolí, kterým se projíždí. Řidiči jsou mistry ve svém oboru, klobouk dolů, jak bravurně zvládali úzké uličky i cesty v horách.


Marika 23. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd který se konal v květnu 2022 byl naprosto úžasný.Průvodkyně paní Lenka a páni řidiči byli perfektní.Všem doporučujeme zažijete spoustu nádherných zážitků.Eště jednou moc děkujeme za to že sme mohli být součástí tohoto zájezdu.Těšíme se na další zájezdy.Honza,Marika a Vali🙂


Petra 26. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd byl úžasný. Skvělá průvodkyně Alenka, která nám předala plno zajímavých informací o všech místech, které jsme projeli. Svým vyprávěním nás krásně vtáhla do prostředí. Kluci řidiči úžasní, vtipný, profesionálové. Není potřeba nic víc dodávat. Doufám, že s tak skvělou cestovkou zase někdy vycestuji😊


Eva 25. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd nádherný , všechna vybraná místa byla zajímavá. Průvodkyně Alena byla velmi milá a fundovaně nás seznámila s navštívenými destinacemi i s historickými zajímavostmi.
Řidiči profesionální se smyslem pro humor, připraveni vždy pomoci. Kare a Karel, pardon Péťa. Cesta díky nim proběhla hladce i ve velmi složitých terénech .
Hezkým počinem byl sladký dárek a přání k narozeninám mému 12letému synovci.
Takže velké díky a doufám, ze se mi s vámi ještě někdy podaří vycestovat ( jsem tu na návštěvě , jinak ziju v Kanadě ).
Eva Gagnon


Kristýna 24. 09. 2019 napsal(a):

Skvěle zorganizovaný zájezd na Francouzskou riviéru! Nemám nic, co bych vytkla, průvodkyně Alenka byla velmi milá, řekla nám vše podstatné a dala nám spoustu volna, profesionální řidiči Petr a Karel nezkazili žádnou legraci. Místa kolem pobřeží jsou úchvatné, nádherný kaňon, luxusní Monako a útulné Saint Tropez. Z tohoto zájezdu si beru nádherné vzpomínky, jsem ráda, že jsem s touto CK jela již podruhé, vše bylo bez problémů. Jediné negativum je to, že to strašně rychle uteklo. Časem budeme plánovat i další cestu. Díky moc!


Vlaďka 24. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru jsme si užily skvěle. Tento zájezd byl s vaší CK už pátý a opět jste nezklamali. Velký dík patří naší pohodové průvodkyni Alence a také pánům řidičům Petrovi a Karlovi. Letoviska na Azurovém pobřeží jsou nádherná. Monako nás okouzlilo svým nádechem luxusu a příroda nás překvapila impozantností Verdonského kaňonu. Počasí se v celku vydařilo, i když jsme poslední odpoledne v Nice strávily s deštníkem v ruce. S vaší CK jsme velice spokojené a už přemýšlíme, kam se s vámi vydáme příště :-). Vlaďka a Ivana, Tábor


Jana 18. 09. 2019 napsal(a):

Ráda bych poděkovala cestovní kanceláří ABC za nádherný zájezd na Francouzskou riviéru, který jsme si naplánovali na 11. - 15.9.2019. Tento zájezd byl již osmým zájezdem, který jsme s vámi jeli a jste ti nejlepší profíci pro cestování. Celá naše skupina 44 cestovatelů si užívala krásu Francouzské riviéry. Počasí nám víc než přálo a každý den jsme se koupali. Průvodkyně Alenka byla neskutečná pohodářka s ohromnými znalostmi a vědomostmi, díky ní byl zájezd ještě hezčí. A řidiči si zaslouží také poděkování, cesta s nimi nám rychle a příjemně utíkala. Již dnes víme, že za rok s vámi pojedeme znovu a už máme vybrané Toskánsko. Děkujeme.


Mária,Honza 08. 08. 2019 napsal(a):

Náročnost a program, vzhledem k teplému počasí, skvělé koordinován. Průvodce Lukáš - jeden z nejlepších, s kterým jsem se při cestování setkala. V rámci poznávání Azurového pobřeží jsme získali informace i o historii Francie a to velmi zábavnou, ale nezapomenutelnou formou. Určitě si vyberu některé z dalších zájezdů, které Vaše cestovní kancelář nabízí.


Evelin 06. 08. 2019 napsal(a):

Časové ideálně naplánovány zájezd, průvodce Lukáš inteligentní a chytří. To byl jeden s nejlepších zájezdu. Krásu Francouzské riviéry není možné popsat slovy!
Hotel by mohl být i lepší, lip je navýšet cenu zájezdu aby po kráse riviéry nebyl taky velký kontrast (rozdíl). Jestli je organizace a průvodce je na úrovni, hotel by taky měl být. Taky chyběla zásuvka v avtobusu pod každou sedačku, ale to už detaily.
Ale i tak bych dala 100% a příště určitě pojedu s ABC. Děkuji


Roman 25. 06. 2019 napsal(a):

Nádherný ...průvodce Jana nej...


Petra 09. 05. 2019 napsal(a):

Tento zájezd stoji opravdu za to absolvovat. Vše na profesionální úrovni a znalosti průvodce Lukáše jsou opravdu obdivuhodné.Za mě super a už se těším na další zajezd😀


" Učitelky" 07. 05. 2019 napsal(a):

děkuji velice za krásný zájezd do jižní Francie, celý náš ženský 14 členný kolektiv byl naprosto spokojený, vše vyšlo podle plánu.Díky průvodci jsme se dozvěděly mnoho nových informací a podrobností, doporučil nám také vhodná místa k občerstvení, nákupům, k odpočinku.
Přejeme mnoho dalších cest a věřím, že v budoucnu využijeme vašich služeb znovu.


Andrea 08. 10. 2018 napsal(a):

Touto cestou děkujeme za krásný poznávací zájezd s naprosto profesionálním přístupem jak ze strany Vaší cestovní kanceláře, tak se strany řidičů a průvodce Lukáše. Znalosti Lukáše jsou na špičkové úrovni a jeho přístup k účastníkům je laskavý, vstřícný, ochotný a naprosto pohodový. Mockrát děkujeme, přejeme mnoho spokojených klientů a těšíme se na další zájezd s Vámi :)


Hanka 05. 10. 2018 napsal(a):

Francouzská riviéra 26-30.9.2018
Se zájezdem jsme byly s dcerkou velmi spokojené, vše bylo perfektně organizované, řidiči šikovní, autobus na úrovni, průvodce Lukáš schopný, vstřícný a odnesly jsme si zajímavé historické poznatky 😊 Vše probíhalo hladce a z této dovolené máme plno krásných zážitků. Již se těším na další.


Timea a Werner 04. 10. 2018 napsal(a):

Chtěli bychom touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři. Byli jsme s vámi již po šesté, a opět jste nezklamali. Perfektní průvodce Lukáš a skvělí řidiči nás opět přesvědčili, že ABC-TOURS je prostě jednička. Děkujeme a těšíme se na další výlet s vámi.


Mirka 02. 10. 2018 napsal(a):

Veliké díky, veliká spokojenost :-)
S Vámi na cestě již počtvrté a musím konstatovat, že pět dní proběhlo bez jediné vady na kráse. Autobus, hotel, páni řidiči a skvělý průvodce Lukáš, který vše zvládá s lehkostí a úsměvem. Krásné počasí už bylo jen třešinkou na dortu. Stihli jsme toho vidět tolik, že nám to nikdo v okolí nechce věřit. Navíc byli všichni účastníci zájezdu vždy včas tam kde bylo dohodnuto, takže paráda, žádné zbytečné prostoje.
Děláte svou práci skvěle, jen tak dál a my s Vámi brzy opět vyrazíme do světa.


Marcela 02. 10. 2018 napsal(a):

Na Francouzské riviéře jsme byli v období 26.-30.9. 2018. Zájezd byl skvělý, počasí vyšlo úplně nádherně i s možností koupání. Moře bylo příjemné, takže doporučuji i tento pozdnější , skoro podzimní, termín. Vše kolem CK bylo v pořádku, nikde jsme nečekali, vše plynule navazovalo. Viděli jsme toho hodně za 3 dny a dokonce jsme se s manželem shodli, pokud bychom jeli po vlastní ose autem, tak bychom tomuto zájezdu se stejnými navštívenými místy museli věnovat více dní, protože program byl opravdu dobře zorganizovaný během celého dne, a pak už jsme nemuseli řešit žádné přejezdy ať už v rámci Francie, nebo pak i ČR, to za nás vyřešili páni řidiči, a my mohli odpočívat:-) A navíc průvodce Lukáš měl úžasné vědomosti a poutavě vyprávěl o každém místě. Děkujeme


Veronika 08. 06. 2018 napsal(a):

Mohu jen doporučit. Perfektně zorganizovaný zájezd, šikovní řidiči (klidná a bezpečná jízda), výborná průvodkyně Alenka. V průběhu jízdy jsme byli informováni o zajímavých místech, kam míříme a na místě jsme měli vždy spoustu volného času si vše v klidu projít i sami. Žádné hromadné organizované přesuny s výkladem, což nám nadmíru vyhovovalo. Ubytování odpovídající ceně, čisté, ideální pouze pro vyspání a hygienu. Za pár dnů jsme měli možnost vidět tolik věcí, že jsme tomu ani nemohli uvěřit ;-) Prostě úžasné!!!


Bronislava 31. 05. 2018 napsal(a):

S Vaší Ck jsem byla již popáté a musím upřímně říct, klobouk dolů . Všem vřele doporučuji jak Francouzskou riviéru , tak i ostatní zájezdy z Vaší nabídky .


Soňa 10. 01. 2018 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru 2.8.-6.8.2017 proběhl naprosto úžasně. Zvláště musím ocenit promyšlený program s možností každodenního vykoupání v moři či jezeře, takže byl v pohodě zvladatelný i přes čtyřicetistupňová horka s dětmi (11 a 9 let). S cestovní kanceláří jsme byli podruhé, mohu potvrdit, že proklientský přístup je standardem, ochotná průvodkyně se snažila v každé situaci o komfort účastníků - fronta před muzeem, poslala nás na pláž s domluvou na času, kdy rozdá lístky, informace vždy dostatečně v předstihu, aby si každý mohl připravit věci apod., řidiči i na náročné trase kolem Verdonského kaňonu byli výborní. Mohu doporučit jak cestovní kancelář (což všude dělám), tak tento konkrétní zájezd. Těšíme se na další.


Linh 10. 09. 2017 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru v termínu 2.8.-6.8.2017 byl naprosto užasný. Děkujeme za skvělou paní průvodkyni Janu a pány řidiče. Jako každý zájezd s ABC Tours jsme si užili. Pro více informací jak jsme si užili náš zájezd je zdokumentovaný ve vlogu - https://www.youtube.com/watch?v=1VXsyrKd-jk


Eva 09. 08. 2017 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru 2. 8. - 6. 8. byl naprosto skvělý! Škoda jen, že netrval déle. Máme spoustu nádherných zážitků a nových poznatků. Rády bychom poděkovaly milé a vstřícné průvodkyni Janě. Další dík patří pánům řidičům! Těšíme se na další poznávací zájezd s ABC -Tours.
Lauberovi


Blažena 09. 08. 2017 napsal(a):

Francouzská riviéra v termínu 2.- 6.8.2017 byla úžasná ☺️. Výborně naplánovaný progam s koupáním v Monaku, Nice a u jezera Lacina St. Croix. Máme opravdu krásné zážitky ze všech míst, která jsme navštívili. Velké díky patří ochotné a milé průvodkyni Janě a také pánům řidičům, kteří nás cestou bavili a bezpečně přivezli domů. Těšíme se na další zájezdy s ABC-Tours.


Lucie 07. 08. 2017 napsal(a):

Moc děkujeme za super zájezd jak paní průvodkyni Janě, tak pánům řidičům Pavlovi a Petrovi.


Zuzana 06. 06. 2017 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru v termínu 31.5.-4.6.2017 byl naprosto skvělý, průvodkyně Maruška jako vždy výborná. K vidění toho bylo opravdu hodně, zážitků spousta. Počasí se vydařilo, Verdonský kaňon všem bral dech - naštěstí ne pánům řidičům, zvládli vše dokonale. Zájezd s velmi dobrým programem a spoustou pohodových lidí.


Radek 06. 06. 2017 napsal(a):

Absolvovali jsme zájezd v termínu 31.5. - 4.6.2017. Naprostá spokojenost! Každý den byl veškerý čas od rána do večera maximálně smysluplně využitý. Každý si mohl podle sebe naplánovat, co chce vidět a kam chce jít - s milou průvodkyní Maruškou byla výborná domluva. Vždy poskytla všechny podstatné informace automaticky, aniž bychom se museli nějak ptát a niky jsme se neocitly bez instrukcí. Na každém místě nás upozornila na zajímavosti v okolí i co kde najdeme. Díky patří i pánům řidičům, kteří nejen vždy ochotně obsluhovali u minibaru, ale celou dobu nás bezpečně vozili po krásách Provence. Smekám před znalostmi naší paní průvodkyně, jejíž doprovodný výklad se krásně poslouchal. Zejména v mém případě to byl první poznávací zájezd a zatím nejvzdálenější místo, které jsem navštívil. Až opět někam vycestuji, určitě využiji služeb ABC Tours ... mohu jen doporučit!

Celková pohodová atmosféra je dána i tím, jaká se sejde parta lidí. Takže díky za dobrou náladu bez jakýchkoliv potíží patří i všem účastníkům zájezdu. Naše společné foto z Nice si můžete stáhnout z následujícího odkazu, tak doufám, že to zde všichni najdete :-)
https://goo.gl/photos/A8SNrTyfMTgMPt22A


Milan 23. 06. 2016 napsal(a):

S ABC-Tours jsem jel už potřetí a rozhodně ne naposledy. Je to prostě jistota. Pohodlný autobus, profesionální řidiči i průvodkyně. Vše v klidu, pohodě a s dobrou náladou. Za malý peníz uvidíte kus světa. Díky špičkové průvodkyni a vlastnímu autobusu uvidíte víc, než při sólo cestování . Navíc bez starostí a perfektním servisem :-).Pro mě naprosto ideální. Děkuji moc.


Hana 08. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd se nám líbil, byli jsme spokojeni jak s profesionální a vždy ochotnou průvodkyní Janou, tak i s pány řidiči. Na cestu Verdonským kaňonem budeme dlouho vzpomínat :) potlesk byl na místě :) Počasí bylo nádherné, koupání v moři osvěžující a opravdu jsme viděli spoustu zajímavých míst. Nejvíce nás nadchlo krásné Monako. Byl to náš první poznávací zájezd s touto cestovní kanceláří a můžu jen doporučit. Pokud bychom plánovali další poznávací zájezd, určitě opět využijeme Vaši CK.


Šárka 02. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd byl dokonalý. Průvodkyně i řidiči autobusu byli naprosto profesionální (usměvaví, ochotní, pohotoví a velmi milí). Průvodkyně Jana měla přehled, super znalosti o dané oblasti, trpělivost a výborné organizační schopnosti. Cestu zpříjemňovala připravenými zajímavostmi z okolí. Řidiči se zejména vyznamenali řízením (spíše mistrovským výkonem) ve Verdonském kaňonu. Cesta tam i zpět s televizkama v autobuse na sedadlech rychle utekla. Zastávky po cestě byly dobře rozvrženy s ohledem na ranní i večerní hygienu. Autobus měl dostatek prostoru pro nohy. Poznávací procházky přes den byly zpestřeny osvěžujícím koupáním, které bylo v parných letních dnech k nezaplacení :). Děkuji za krásně prožitý prodloužený víkend. Mohu jen doporučit.


Daniel 01. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd se nám s přítelkyní velice líbil, se vším jsme byli spokojeni hlavně s tou volností a průvodkyní. Ubytování bylo také nad naše očekávání.Velice jsme si to užili a viděli mnoho krásných míst za skvělou cenu, s cestovní kanceláří ABC Tours určitě ještě někam pojedeme.


Monika 26. 08. 2015 napsal(a):

Byla jsem velmi spokojená. Zájezd se vydařil, viděli jsme plno věcí a máme plno zážitků. S průvodkyní jsme byli taky velice spokojeni a s řidiči a navíc pohodlný autobus určitě vyberu do budoucna další zájezd zde


Hanka 25. 08. 2015 napsal(a):

Jak tak čtu hodnocení účastníků zákezdů n FR, není co dalšího dodat. Sestava- řidiči: Roman a Petr a průvodkyně Maruška: sehraná a dokonalá. Jela bych s nimi kolem světa:-))
Počasí objednané perfektní, místa k prohlídce vybraná skvěle, program připraven a dodržen na 100%, rostor pro individuální program dostatečný.
Už plánuji další zájezd s ABC-Tours a pevně doufám, že se někdy trfím do této sestavy.
Nadšená Hanka


Eva 09. 07. 2015 napsal(a):

V pondělí jsme se vrátili z úžasného zájezdu Francouzská riviéra.Byli jsme překvapeni kolik se toho dá stihnout z a pár dní.Zájezd se nám velmi líbil, byl dostatek času na koupání i poznání, vše bylo dobře zorganizováno. Dostatek času i na nákupy. Průvodkyně Ála i páni řidiči skvělí.
Počasí vyšlo perfektně takže můžeme jen doporučit.


Pavel 08. 07. 2015 napsal(a):

V pondělí jsme se vrátili z Francouzské riviéry, stále jsme plní zážitků a dojmů ze skvělé dovolené. Průvodkyně i řidiči byli perfektní, počasí a program také. Příště pojedeme opět s ABC Tours.


Kateřina 07. 07. 2015 napsal(a):

Včera jsme se vrátili. Se zájezdem jsme byli maximálně spokojení. Průvodkyně Alenka je na svém místě, hodně nám řekla ke každému místu, má milý hlas jde poznat, že jí práce baví.Byli jsme nadšení co vše jsme stihli poznat. Na některých místech je méně času, ale i tak jsem viděli hodně. Také řidiči Standa a Jarda super. Opravdu páni řidiči. Určitě další zájezdy s Vaší ck uskutečníme.Takže všem děkujeme hlavně Alči a řidičům.


Iva 16. 06. 2015 napsal(a):

V neděli 14. 6.2015 jsme se sestrou přijely z Francouzké riviéry. Nádhera na 2. Průvodkyně Jana a řidiči Jarda a Pepíno byli skvělí, zábavní, profesionální, ochotní, milý,...... Byly jsme na několika zájezdech od jiných společností, ale od této chvíle budeme preferovat Vaši CK. Ještě jednou děkujeme za tento krásný zájezd. Máte zaměstnance na správném místě. Iva a Laďka


Andrea 16. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
absolvovali jsme zájezd s přáteli na Francouzskou riviéru 10. - 14.6.2015. Za všechny z nás mohu jen doporučit. Ať už místo jako takové, tak i kolektiv CK, který byl úžasný. Průvodkyně Jana je naprosto nepřekonatelná (mimochodem byli jsme s ní loni i v Paříži, a bylo to stejně úžasné). Páni řidiči také skvělí. Celý zájezd proběhl bez nejmenší chybičky a byli jsme maximálně spokojení. Příští rok s CK ABC Tours vyrazíme určitě znovu, zase do jiné destinace.


PhDr.Josef 02. 06. 2015 napsal(a):

Vážení přátelé,ve dnech 27.-31.května t.r.jsme se zúčatnili zájezdu na Francouzkou rivieru.Nebudu zde popisovat krásy přirody ani míst,která jsme navštívili.Ale o jednom se chci a musím zmínit.
Řidiči skvělí,opravdu profesiálové na svém místě,ke klientům pozorní,milí,všímaví a velice ochotní.Průvodkyně
plně na svém místě,velice příjemná,ochotná,výklad o místech profesiální.Zájezd nás mile překvapil a plně uspokojil.
Takže Alenko,Stando Jardo.........DĚKUJEME.

Voglovi,Žlutice


Irena 05. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den, již po čtvrté jsem s dcerkou využila nabídku Vaší cestovní kanceláře. V roce 2012 jsme navštívily Paříž, o rok později Itálii. Každý ze zájezdů nás doslova nadchnul nejen znalostmi, profesionalitou a ochotou průvodkyně paní Jany a paní Šárky, které ze sebe vydaly maximum, ale i ochotou pánů řidičů a jejich pohodovou a bezpečnou jízdou.
Letošní poznávací zájezd na Francouzskou riviéru se nám líbil, ale měl své nedostatky. Většina z účastníků zájezdu dala přednost, zřejmě díky pěknému počasí, plážím a koupání v moři. Těmto se přizpůsobila i naše paní průvodkyně Maruška. Takže my ostatní jsme místa vlastně poznávali sami. Viděli jsme, ale u některých památek vlastně nevíme co. Některá místa, která byla v nabídce programu zahrnuta jsme nenavštívili vůbec (např. Avignon, skalní město a Botanickou zahradu v Eze, most Pont du Gard či pont saint Benezet). I přesto jsme si však dovolenou užily a moc se nám líbila.


Barbora 04. 08. 2014 napsal(a):

S maminou jsme byly letos s tímto zájezdem spokojeni. Hotel, cesta, poznatky byly dobré. Jediné co je možno zdůraznit, nebylo poskytnuto co bylo napsáno na programu - ovšem chápu, nedá se vše zvládnout. Pak to nemá být nabízeno. Letos jsem byla s průvodkyní Janou v Paříži a vše absolutně super, velká spokojenost. Riviéru jsme měli průvodkyni Marušku, také neni nic extra co by nebylo v pořádku. Řidičům velice děkujeme za cestu, i za nepřízen počasí. Celkově tedy děkujem za zážitky a těšíme se na další.


sestry 26. 08. 2013 napsal(a):

Tento zájezd opravdu doporučuji! Nenapadá mě nic, na co bych si z hlediska CK mohla ztěžovat. Snad jen, že je škoda, že v Cannes je pouhá hodina na prohlídku města. Alespoň o půl hodiny déle by to bylo lepší.
Dále chválíme profesionální pány řidiče a paní průvodkyni Šárku. A Hotel F1 byl taky OK.

Děkujeme!


Petra 20. 08. 2013 napsal(a):

Dobrý den, mohu jen potvrdit slova paní Hany.Zúčastnily jsme se s kamarádkami Vašeho zájezdu a byly jsme opravdu nadšené. Průvodkyně Jana byla opravdu velice ochotná a nic pro ní nebyl problém. Stejně ochotní byli i páni řidiči a i jim patří naše poděkování. Určitě s Vámi podnikneme nějaký další zajímavý zájezd :-)S pozdravem Petra Karásková


Hana 23. 07. 2013 napsal(a):

Vážené vedení cestovní kanceláře,
přijeli jsem ze zájezdu na Francouzskou riviéru a byli jsme opravdu nadšeni. Francie je krásná a díky Vám, jsme toho spoustu viděli a zažili.
Jen nás mrzí, že na Cannes je tak málo času. V poklusu se toto město nedá vychutnat.
Ještě, že máte tak skvělou průvodkyni slečnu Janu, která nám vedla odborný výklad a alespoň nám tak město představila. Musíme jí velmi pochválit za její profesionální vystupování. Byla vždy milá, pohotová, vtipná a dokázala poradit. S takovou průvodkyní se může zažít i nepohoda (v podobě neposkytnuté snídaně)a stejně je den hezký a pohodový.
Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a ještě víc takových průvodkyň.
S pozdravem Hana


Kateřina 21. 06. 2013 napsal(a):

S Vaší CK jsme cestovaly již podruhé. Po loňské Paříži jsme letos zvolily Azurové pobřeží v termínu 5.-9.6. a byly jsme opět nadšené. Průvodkyně Šárka je milá a vždy se snaží vyjít vstříc. Bohužel, ne vždy je možné přizpůsobit zájezd všem a někdy to chce i pevné nervy :-). Škoda, že nebylo více času na prohlídku Cannes, naopak v Monacu při vstupu do knížecího paláce a akvária bylo času až dost. (Někteří spolucestující navíc zdržovali)
Program je velice pěkně sestaven, moc jsme si zájezd užily.
Děkujeme a přejeme hodně spokojených cestujících :-)


Marika 12. 06. 2013 napsal(a):

Zúčastnila som sa zájazdu v termíne 5.-9.6. 2013. Autobus bol luxusný, šoféri ochotní a vtipní. Ubytovanie čisté a úplne postačujúce. Prístup CK pri riešení drobného problému výborný. Jediná vec, ktorá ma sklamala bol prístup delegátky ktorá nebola ochotná zájazd prisposobiť skupine. Pri jazere sme požiadali o skorší odchod (o 15min.!!) aby sme mali viac času na Sant Tropez kde sme nakoniec strávili aj s výkladom delegátky iba 2,5hod. takže vobec nebol čas si ho pozrieť. Predpokladaný čas príchodu na hotel bol písaný 20:30, my sme tam boli v oba dni už 19:30.
V Cannes sme boli s ukážkou festivalového paláca dokopy iba 1hodinu!!! Vobec nebol čas na osobné volno a kúpanie ako sa píše v programe. Zo všetkých poznávacích zájazdov na ktorých som bola bol tento čo sa týka informácií a výkladov od delegátky najslabší.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Vacková,
děkujeme za vaše vyjádření a hodnocení zájezdu a dovolte, abychom reagovali na Vaše připomínky. Když jste dojeli k Lac Ste-Croix, dala průvodkyně čas volna 2,5 hod. (šlapadla se pronajímají na 1 hod., než se vyřídí skupinová sleva, než tam přejde celá skupina a nalodí se, ...). Když jste průvodkyni sdělila, že mám čas zkrátit o 15 min., byli ostatní klienti na jezeře, takže Vám vysvětlila, že to není možné, jelikož nemá již ostatním jak sdělit, dřívější odjezd. Navíc není možné, aby si průvodce operativně přizpůsoboval program dle přání jednotlivých klientů. ,
Příjezd na hotel je v pořádku, uvádíme přibližný čas příjezdu a hodinový rozdíl nehraje u této trasy žádnou podstatnou roli.

Přejeme pěkné léto


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Manželé 08. 08. 2012 napsal(a):

S vaší CK jsme byli již podruhé a byli jsme velice spokojeni se vším.Zájezd byl velice dobře zorganizován.Chtěla bych pochválit průvodkyni Marušku,která je báječná a skvělá.Samozřejmě i pány řidiče a jejich velkou trpělivost vždy a každému vyhovět.Za tak krátkou dobu jsme hodně viděli a také jsme se stihli vykoupat v moři,což bylo opravdu moc příjemné.Moc děkuji za krásné zážitky.


Renata 20. 07. 2012 napsal(a):

Cestuji ráda, často a tudíž si myslím, že mohu srovnávat. S CK ABC Tour byl tento zájezd druhý a opět splnil všechna očekávání. Jako bonus ke krásné přírodě...byl nejen perfektní výklad slečny Aleny M.,ale i její přístup k práci. Myslím, že jsme všichni přijeli velmi spokojeni a plni zážitků. Kdo chce zažít naráz prohlídku památek, krásné přírody a ještě se vykoupat, tento zájezd je ta správná volba.


Jarka 19. 07. 2012 napsal(a):

Přidávám se ke kolegům ze zájezdu do jižní Francie. Krásný neopakovatelný zážitek, příjemná slečna průvodkyně, profesionální řidiči. Ve třech dnech památky, moře, příroda, zajímavosti včetně osobního volna, to vše i s ohledem na individuální zájmy účastníků.


Milena 19. 07. 2012 napsal(a):

Mohu doporučit všem, kteří mají zájem poznat část krásy jižní Francie za pouhé tři dny. Je to skvělý a neopakovatelný zážitek, a to také díky profesionálitě pánů řidičů a šikovnosti slečny průvodkyně.


Martin 17. 07. 2012 napsal(a):

zájezd byl opravdu nádherný,skvělý řidiči a hodně chytrá a informovaná průvodkyně


Kateřina 28. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd na Francouzskou riviéru se nám velmi líbil. Během tří dnů pobytu jsme viděly spoustu zajímavých míst a ještě jsme se stihly i koupat v moři. Tímto bychom rády poděkovaly i sympatické průvodkyni Marušce a pánům řidičům.

S pozdravem
Katka a Věra


Jana 26. 06. 2012 napsal(a):

Zájezd na Francouzskou riviéru byl opravdu nádherný. Hezky nám vyšlo počasí, páni řidiči byli spolehliví a ochotní,průvodkyně Maruška velmi příjemná, znalá věcí, se smyslem pro humor. Poznali jsme také její příjemnou kolegyni Šárku.
Děkujeme moc a těšíme se na viděnou na dalším zájezdě. Jana


Buliskeriya 14. 05. 2012 napsal(a):

S Vasi CK jsme vzdy byli velice spokoen, ale vase pruvodkyne Vera... Skoda slov.Naprosto souhlasim s pani Weissovov,a Zuzanov- s vasi CK na zajezd-ANO,s podminkov ze nam pruvodkyni ne byde delat slecna Vera. Pani ridici-naprosta spokoenost!A dik pruvodkyni Alene za vstricnost.


Marcela 13. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd Francouzská riviérara 4-8.5.2012
S Vaší CK jsem cestovala již několikrát a vždy velká spokojenost. Výborná organizace, příjemní řidiči a velice vztřícné průvodkyně. Děkuji za vše a ráda využiji některý z Vašich dalších zájezdů.


Zuzana 12. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

absolvovala jsem poznávací zájezd Francouzská riviéra ve dnech 4.-8.5 2012. Zájezd jako takový se velice vydařil, pěkné počasí, spousta krásných památek, příjemní spolucestující, čisté ubytování...v tomto směru bez chybičky. Ovšem, i přes všechny zmiňované klady, se našel jeden zápor a to v podobě slečny průvodkyně Věry. Naprosto souhlasím z názorem paní Weissové. Ještě bych dodala, že její chování bylo místy neprofesionální (např. její úšklebky na dotazy některých spolucestujících se nedaly přehlédnout). V Saint Tropez jsme neměli dostatek času na prohlídku města. Na hotel jsme dorazili v 19:00 místo 20:30! Po celou dobu zájezdu jsme se někam „hnali“.

S pozdravem Zuzana


Alena 11. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd Francouzská riviérara 4-8.5.2012
Naprostá spokojenost.CK vyšla vstříct ve všech detailech.
Cestovala jsem s Vaší CK již potřetí a nemohu si na nic stěžovat. Naopak jste se zlepšili. Ubytování,strava ok. Jen možná bych v autobuse přivítala větší nabídku nápojů, ale to je jen detail.
Delegátky a páni řidiči spolehlivý,je až opravdu neuvěřitelné koli jsme toho zvládli poznat a získat tolik informací
Děkuji a mám chuť objednávat již další zájezd.
S pozdravem Vízdalová


CK 10. 05. 2012 napsal(a):

Dobry den paní Weissová, děkujeme za Váš názor a dovolíme si připojit i vyjádření naší průvodkyně, která je ve Vašem komentáři zmiňována. Píšete o prvním dnu v Nice-společná procházka trvala 3 hodiny. Průvodkyně provedla skupinu po Anglické promenádě, trhem, Starým městem a poté jste společně vyšli na Hradní návrší, odkud Vám ještě jednou vše vysvětlila (podotýkáme, že Vám průvodkyně v info centru vyzvedla mapy, aby vyloučila riziko ztracení), dala další tipy ohledně muzeí, vysvětlila, jak se tam dostat, kde je možné nakoupit (protože další den bylo všude zavřeno) a taktéž vysvětlila, jak se dostat k autobusu. Na návrší se ještě průvodkyně ujistila, zda je vše jasné a nabídla, pokud někdo potřebuje, že jej svede dolů do města a navede, kam potřebuje...nikdo se neohlásil. Pár lidí se ještě doptalo na to, co potřebovali a poté, co nebyly už žádné dotazy, tak se s klienty rozloučila, s tím, že mají tel. číslo, aby ji v případě jakéhokoliv problému mohli kontaktovat.
Přejeme pěkný denIvana 09. 05. 2012 napsal(a):

Byla jsem s vaší cestovní kanceláří na druhém zájezdu, ten první byl Londýn před 4 lety a zájezd mě uchvátil, hlavně díky skvělému průvodci, proto jsem si vybrala znovu vás. Jižní Francie byla krásná, řidiči byli skvělí, ale celkový dojem ze zájezdu mi zkazila vaše průvodkyně Věra, která měla jediný cíl, a to, aby se nás,co nejrychleji zbavila. Ukázala nám vše z nejvyššího místa a potom, co nás ujistila, že tam nemůžeme zabloudit, nás na několik hodin opustila. Takže na další zájezd s vámi ano, ale až po zjištění, kdo nám bude dělat průvodce.


Marta 06. 07. 2011 napsal(a):

Poznávací zájezd Francouzské riviéry ve dnech 22.-26.6.2011 byl nádherný, poznali jsme tolik krásných míst jihu Francie, že je až neuvěřitelné že se to vše dalo stihnout.Velké dík patří průvodkyní Alence a pánům řidičům.Těšíme se příště.


Klára 28. 06. 2011 napsal(a):

Zájezd mohu jedině doporučit. Vrátila jsem se naprosto spokojená a uchvácená. Jak se již zmińuje v předchozích recenzích ke všemu samozřejmě přispěla výborná průvodkyně a výborní řidiči :)


Jitka 27. 06. 2011 napsal(a):

Skvělý zájezd, který mohu jen vřele doporučit. Paní průvodkyně Alena podala precizní výkon, vše jsme zvládali v pohodě a klidu. Dala nám spoustu prostoru na nákupy, osobní volno, vše ochotně vysvětlila, poradila, pomohla,... Páni řidiči Petr a Roman byli také velmi ochotní, jejich jízda byla perfektní.Dovezli jsme si spoustu krásný zážitků za které moc děkujeme. Už se těšíme na další zájezd s vámi.


jana 27. 06. 2011 napsal(a):

Velmi doporučuji.včera jsme se vrátili je to až neuvěřitelné co jsme během tak krátké doby viděli. k naprosté spokojenosti přispěla skvělá průvodkyně Alena a tradičně výborní řidiči,kteří nás všude bezpečně dovezli .


Jarmila 25. 05. 2010 napsal(a):

Absolvovali jsme poznávací zájezd Francouzská Riviéra ve dnech 12. - 16. 5. 2010. Jednou větou neopakovatelný zážitek, perfektně připravená průvodkyně, úžasní řidiči. Během několika dnů, jsme zvládli vidět spoustu zajímavého, rozkvetlou a voňavou Provence. Každému můžeme jenom doporučit.
Z Vaší cestovkou jsme už byli i vloni v Paříži a Versailles a určitě příští rok vybereme z nabídky nějaký další zájezd. Děkujeme

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme,jsme rádi,že náš zájezd splnil vaše očekávání.Od září najdete na našich www zájezdy na rok 2011 a budeme velice rádi,pokud si z naší nabídky opět vyberete.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Marcela 23. 05. 2010 napsal(a):

dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za krásný výlet po jihu Francie, průvodkyně byla bezva, vše bylo v kalupu, ale krásné, stihnout tolik míst během 3dnů a to hlavně s tolika lidmi a ještě k tomu zvládnout F1 a festival v Cannes, tak to bych nazvala malým zázrakem, průvodkyně Alenka byla prostě super a hlavně dobře přeházela pořadí navštívených míst, děkuji a už s kamarádkou plánujeme Benátky s Vámi.Plhoňová Marcela

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme,jsme rádi,že Vás Francie uchvátila a za objednávku Benátek moc děkujeme.Jsme rádi,že jsme ve Vás získali stále klientky.Přejeme pěkné léto

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours