Informace
Zájezd Francouzská riviéra a Verdonský kaňon - Poznávací

Zájezd Francouzská riviéra a Verdonský kaňon - Poznávací

MINULOST a PŘÍTOMNOST lidského snažení a věčná krása přírody Provence.

Termíny 5 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den:

Odjezd Znojmo cca 09.15, Brno cca 10.05, Jihlava cca 11.25 Praha cca 13.25, Plzeň cca 15.05.

2. den:

Tranzit územím Německa, Rakouska, Itálie do Nice. V ranních hodinách si na parkovišti s výhledem na Azurové pobřeží, uděláme zastávku na ranní hygienu a bude podáváno občerstvení. Po příjezdu do Nice se vydáme na prohlídku historické části města. Projdeme si anglickou promenádu a vyjde-li počasí budeme mít možnost strávit část pobytu v Nice na pláži u moře. Ve volném čase můžeme navštívit muzeum H. Matisse nebo Chagalla. Romantická může být i procházka uličkami starého města. V podvečer se ubytujeme na Azurovém pobřeží v hotelu Formule 1.

3. den:

Celodenní výlet do oblasti Verdonského kaňonu a Saint Tropez. Panoramatická jízda podél jižního okraje Verdonského kaňonu se zastávkami na vyhlídkových a velmi atraktivních místech. Odpoledne příjezd do jezera Lac St. Croix – pobyt u jezera – možnost projížďky lodí do nitra Verdonského kaňonu + koupání v nitru kaňonu (velmi atraktivní). Odpoledne přejezd do Saint Tropez – podvečerní prohlídka – četnická stanice – Citadela – přístav – město. Odjezd na ubytování. Příjezd do hotelu kolem 20.30 hod.

4. den:

Odjezd panoramatickou jízdou podél pobřeží Corniche do Cannes. V Cannes prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce – legendární ulice Croisette a hotely v blízkosti pláží. Přejezd do Eze – prohlídka skalního města a Botanické zahrady – návštěva parfumerie Galimard – výrobna parfému – možnost výhodných nákupů. Návštěva Monaca – úvodní prohlídka – knížecí palác – katedrála, individuální volno k odpočinku nebo nákupům. Večerní pěší prohlídka: přístav – Kongresový palác – trasa závodů vozů F1 – zahrady u kasina – kasino a noční Monaco. Odjezd cca ve 24.00 hod.

5. den:

Tranzit územím Itálie, Rakouska a Německa. Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Plzeň cca 15.30, Praha cca 17.20, Jihlava cca 18.20, Brno cca 19.40, Znojmo cca 20.50).

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Doprava autokarem - odjezdová místa:

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

Cena

Zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji,
 • GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 1 700,- za osobu a dvě noci)
 • 1x ranní občerstvení v autobusu
 • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 300-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 350,-/os.,
 • snídaně na hotelu 370,-/os., 2 snídaně
 • příplatek za pokoj s vlastním sociálním zařízením 400,- Kč/2 noci (platí pouze pro dvoulůžkové pokoje)
 • muzeum Nice cca 6 EUR, šlapadlo u jezera St. Croix cca 15 EUR, knížecí palác Monaco cca 7 EUR (děti 3,5 EURA),
 • akavárium Monaco - v Oceánském muzeu cca 12 EUR (děti 6 EUR), Exotická zahrada v Eze cca 5,40 EUR (děti 2,5 EURA), pont du gard – 3 EURA, zlatnický most pont saint Benezet 3,5 EUR, římský chrám Arenes de Nimes 4,2 EUR