Informace

Recenze k zájezdu: Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko.

Přidat recenzi

Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko
 
 

Recenze od našich klientů


Vladimír 04. 08. 2019 napsal(a):

Po vydařeném loňském zájezdu do Paříže jsme se s ABC tours vydali znovu, tentokrát do Beneluxu. A jsme opět spokojeni. Průvodce Michal opět nezklamal, vše skvěle zorganizováno a naplánováno. Určitě jsme nejeli naposled.


Eva a Josef 24. 07. 2019 napsal(a):

S CK ABC jsme byli poprvé. Poznávací zájezd, zejména díky průvodci Michalovi, předčil naše očekávání. Poděkování patří rovněž oběma řidičům, kteří nás bez ztráty kytičky dovezli tam i zpět. Pokud budeme zdravotně OK, tak s námi příští rok počítejte na dalším zájezdu.


Kateřina 23. 07. 2019 napsal(a):

V neděli 21. 7. jsme se s mými kamarádkami vrátily ze zájezdu Benelux, pohádka na zemi. Zájezd byl velmi dobře zorganizovaný, autobus skvěle vybavený, řidiči příjemní a vtipní a průvodce Michal vždy přizpůsobivý a ochotný udělat vše pro to, abychom si zájezd a jeho program co nejvíce užily. Děkujeme za super zážitek.


Monika a Michal 22. 07. 2019 napsal(a):

Zúčastnili jsme se tohoto zájezdu ve dnech 16.-21.7.2019 a byli jsme velice spokojeni. S vaší cestovní kanceláří jsme byli již po sedmé a jako vždy bylo vše perfektní, hlavně průvodce Michal a oba řidiči. Všechno probíhalo v klidu, bez stresů , Michal i oba řidiči byli samý úsměv a dobrá nálada. Tuto cestovní kancelář můžeme na 100% doporučit.


ANNA 31. 05. 2019 napsal(a):

Tento poznávací zájezd byl opravdu vydařený ve všech směrech, organizace, doprava, vlastní náplň i počasí a velkou mírou k tomu přispěl i vedoucí zájezdu Michal. Dávám 10 bodů.


Martina 28. 05. 2019 napsal(a):

Poznávací zejezd se velmi vydařil. Řidiči nás bezpečně převáželi přes Benelux, delegát Michal šikovně volil poznávání zajímavých míst tak, abychom mohli nejen vidět, ale zážitek i prožít. Prima!
Moc děkujeme a už se těšíme na další výlet s vaši cestovkou. Však už máme s vámi projetý kus světa!


Alexandra 28. 05. 2019 napsal(a):

Na vaši cestovní kancelář nedám dopustit. Již po několikáté jsem se opět přesvědčila, že jste prostě jedničkou ve svém oboru. Zájezd byl perfektně zorganizovaný, průvodce Michal naprosto jedinečný, řidiči vždy příjemní a ochotní. No nedá se opravdu nic vytknout. 100% spokojenost a obrovské díky za to, co děláte, co nabízíte a jak skvěle to děláte a umíte. Všem rozhodně doporučuji. A já už se těším na další zájezd s vámi.


Jana 14. 08. 2018 napsal(a):

S kanceláři ABC jsme byli poprvé. Všechno proběhlo na jedničku. Velmi příjemní řidiči, průvodce Michal vždy usměvavý, ochotný. Program zájezdu byl velmi pěkný. Vše se nám libilo, včetně mořského akvária. Děkuji, přeji mnoho spokojených klientů


David 10. 08. 2018 napsal(a):

S cestovni kancelari ABC jsem jel uz po pate a marne cekam az udela chybu a ja nepsal porad dokola,ze jsou nejlepsi.Opet jsem se nedockal a musim to napsat znova :-) ..Michal bezvadny jako na predeslem zajezdu.Jeho pozitivum je uzasne.Ridici nas nevyklopili a vzdy a bez reci plnili nase prani v busovem baru.S holkama v kancelarich opet skvela domluva.A ted k zajezdu .. videli jsme misto odpocinku Jana Lucemburskeho,coz bylo mile prekvapeni,jelikoz jsme to predem nevedeli.Brugy prekrasne mesto.Zmenseniny mile prekvapily a videt soudni dvur v Haagu take.Skanzen s mlyny a ochutnavka syru...parada.A nakonec to nejlepsi..Amsterdam..kde vsudypritomna kola a cyklisti...to se musi videt...jsem nikde jeste nevidel.Jedine co me zklamalo bylo akvarium v Schenengenu,cekal jsem vice a az se nekdy vratim(a do Beneluxu se urcite vratim),tuto atrakci vynecham a radeji stravim vice casu u more.Ktere se sice chorvatsku nevyrovna ani z rychliku,presto v horkem dni osvezeni bodlo.Takze...tesim se na dalsi zajezd...treba Anglie,Skotsko?...dekuji za primovnich 6 dni.Verny turista...


Libuše a Jan 07. 08. 2018 napsal(a):

S Vaší cestovní kanceláří jsme jeli už podruhé. Byli jsme velmi spokojení. Průvodce i oba řidiči odvedli profesionální práci. Děkujeme.


Čapkovi 21. 08. 2017 napsal(a):

Ve dnech 8-13.8.2017 jsme se zúčastnili zájezdu do Beneluxu, který se nám líbil. Průvodce Michal byl milý a vždy pozitivně naladěn. Oceňujeme dobrou organizaci zájezdu a pohotovost průvodce, který se například nebál lehce pozměnit naplánovaný program, díky čemuž jsme si mohli užít plavbu na lodičkách za krásného slunného počasí. Také řidiči na nás působili pohodovým dojmem a chválíme si i autobus, který byl moderně vybaven. S touto cestovní kanceláří jsme letos vycestovali poprvé, ale do budoucna ne naposledy.


Daniela 20. 08. 2017 napsal(a):

V neděli 13.8.2017 jsme se vrátili ze zájezdu z Beneluxu. Byl to náš již čtvrtý zájezd a opět mohu jen chválit a chválit. Ať už výborně vybavený autobus, díky kterému se dá pohodlně přečkat poměrně dlouhá cesta., tak i výbornou práci pánů řidičů, tak i výbornou organizaci celého zájezdu. Zvlášť bychom rádi poděkovali panu průvodci Michalovi. Byl naprosto skvělý, fundovaný, profesionální, poskytl nám spousty zajímavých informací a především byl velmi ochotný, milý, neskutečně trpělivý, jedním slovem fajn. Prostě nás Vaše CK opět nezklamala a určitě s Vámi rádi vyrazíme znovu, ještě je hodně krásných míst, které jsme neviděli. Velmi Vám děkujeme.


Tereza 15. 08. 2017 napsal(a):

S touto CK jsme jeli poprvé a musím říci, že jsme byli mile překvapeni. Páni řidiči i s panem průvodcem Michalem byli vtipní a ochotní, při komplikacích vždy na telefonu a ochotni pomoci. Program zájezdu byl zajímavý, jen občas dlouhé rozchody, ale to samozřejmě není nevýhoda zájezdu. Jsem velmi ráda, že jsem jela a rozhodně to pro mne nebyla poslední zkušenost s touto cestovní kanceláří. Děkuji mockrát všem! :-)


Rajchmanovi 15. 08. 2017 napsal(a):

S ABC - Tours jsme projeli kus Evropy, tento zájezd byl již náš sedmý, což svědčí o tom, že jsme s cestovní kanceláří moc spokojeni. Víme už, že řidiči jsou profesionálové každým coulem, navíc vždy milí a ochotní. Stejně tak průvodci, kterým jde o to, aby vše proběhlo tak jak má, což zvládají bravurně a s úsměvem. Nejinak tomu bylo při zájezdu do Beneluxu, ale upřimně, nás už to ani nepřekvapuje, je to vysoce nastavený standard této CK.


Zita 14. 08. 2017 napsal(a):

V neděli 13.8.2017 jsme se vrátili ze zájezdu Benelux pohádka na zemi,
zájezd byl výborně zorganizován, průvodce Michal byl vždy pozitivně naladěný a na všechny otázky mile odpovídal a vždy vyšel vstříc! Řidiči jeli bezpečně a na přání nám vařili kávu a podávali nápoje. S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé a byli jsme mile překvapeni. Autobus byl nový, pohodlný a velice tichý. Plánujeme s vámi další cestu do zahraničí. Děkujeme za krásné zážitky s vámi!


Monika 13. 07. 2017 napsal(a):

Všechno bylo super jako vždy, jeli jsme už po šesté s touto cestovkou a opět maximální spokojenost.


Hana 13. 07. 2017 napsal(a):

S ABC Tours jsem si vyjela už počtvrté a i tentokrát musím konstatovat, že jsem byla moc spokojená. Trasa poznávání Beneluxu byl připravena bezvadně, průvodce Michal byl velice ochotný a vstřícný, řidiči jako obvykle perfektní a velice vtipní - to je snad podmínka práce v ABC Tours.
Už se těším na další cesty s vámi!!!!


pavol 11. 07. 2017 napsal(a):

tento zajazd bol skvely luxembursko,belgicko a holandsko....soferi super boli a pruvodce michal bol na jednicku...takze doporucujem a urcite pojdeme aj na buduce na nejaky zajazd....


Pavla 11. 07. 2017 napsal(a):

S ABC jsem projezdila už velký kus Evropy, ať už to byla Skandinávie, Británie, Francie, Itálie atd. a vždy jsem byla maximálně spokojená, stejně jako tentokrát v Beneluxu :) Zájezd byl moc hezky připravený, průvodce Michal velice příjemný a ochotný, páni řidiči jako vždy vtipní :D Nemám co vytknout a teď jen pevně doufám, že se s vámi příští rok podívám do Švýcarska a třeba i zase někam k moři :)


Karin 16. 08. 2016 napsal(a):

S ABC vždy a všude.Tato CK nikdy nezklame svou kvalitou,průvodkyně Maruška byla jako vždy úžasná,řidiči spolehliví,celková atmosféra zájezdu super,velká spokojenost.


Jiří 07. 08. 2015 napsal(a):

I naše druhá zkušenost se zájezdem CK je opět pozitivní. Vše vyšlo na výbornou. Oceňuji především skladbu navštívených míst a různorodost zážitků (včetně navíc cesty k moři do Oostende) z této "ochutnávky" BENELUXU.
CK, průvodkyni Marušce i řidičům moc děkujeme za bezva zájezd, ze kterého se nám ani nechtělo domů.


Filip 06. 08. 2015 napsal(a):

Děkuji za výborný zájezd, kde jsme mohli v pár dnech vidět to nejhezčí ze zemí Beneluxu. Vše bylo perfektně zorganizované, slečna průvodkyně i řidiči sympatičtí a zkušení. Chválu zaslouží i moderní a nadstandardně vybavený autobus. Jedinou drobnou výtku bych měl k programu prvního dne, který byl po celonoční jízdě asi nejen pro mě dost náročný.


Danuše 06. 08. 2015 napsal(a):

Zdravím,
i my jsme se tento týden zúčastnili zájezdu do Beneluxu.
Velice se nám líbil,pro nás novinkou byla návštěva brusírny diamantů. Skvělá je i kombinace prohlídek měst,vyjížděk na lodičkách, návštěva přímořských lázeňských míst,např. Scheveningen.
Připojujeme se s poděkováním pánům řidičům a slečně průvodkyni.
Všechny zdraví účastnice zájezdu z Náchoda.


Marcela 06. 08. 2015 napsal(a):

Ahoj,

tento týden jsme se zúčastnili zájezdu do Beneluxu. Velikou inovací bylo elektronické vybavení autobusu dotykovým tabletem v sedačce před námi.
Výborná věc, kterou určitě do příštího zájezdu ještě více vylepšíte (např. širší výběr filmů). Zájezd jsme si velice užili, počasí nám přálo.
Hlavně bychom chtěli zmínit výlety na lodičkách
a holandský Madurodam.
S Vaší cestovkou to byl náš 3. zájezd a příští rok se chystáme na další.
Velké poděkování patří pánům řidičům a průvodkyni Marušce.


PhDr.Markéta 09. 07. 2014 napsal(a):

Děkuji za kvalitně připravený zájezd,profesionalitu průvodkyně i řidičů.Z vaší cestovní kanceláří jsem již byla v Paříži a budu doporučovat svým známým,pokud budou chtít poznávací zájezd,aby se obrátili na vaši cestovní kancelář.Přeji hodně úspěchů ve vaší práci.


Markéta 06. 07. 2014 napsal(a):

S ABC- Tours jsme byli již potřetí a opět nás zájezd nadchnul. Naše průvodkyně Maruška byla skvělá a postarala se o nádherné zážitky. Moc děkujeme za krásnou dovolenou a těšíme se až s ABC - Tours znovu vyrazíme. Ještě nikdy jsme nebyli zklamaní a jsme rádi za kvalitní služby, které nabízíte. Tento zájezd bychom rozhodně doporučili, protože nemá chybu. Stihli jsme toho mnoho a odvážíme si úžasný pocit. Ještě jednou děkujeme Marušce a řidičům, bez kterých by zájezd nebyl takový, jaký byl.