Jak jsme slíbili, jedná se o další autobus z nové řady autobusů značky VDL – Futura.

A co nabízí nový autobus, který rozšiřuje autobusovou flotilu CK ABC-Tours? Při večerním vstupu Vás překvapí příjemné až uklidňující osvětlení interiéru. Sklápění sedadel a jejich vysouvání do uličky je samozřejmostí. Po usednutí si zcela jistě všimnete obrazovky, kterou má každý cestující před sebou, esteticky zabudovanou v sedadle před ním. Průvodkyně, stevardka nebo řidič (podle typu zájezdu), Vám vysvětlí jednoduché dotykové ovládání obrazovky. A volba zábavy bude jen na Vás. A volit máte z čeho. Můžete si vybrat z 60 filmů (samozřejmě každý může sledovat ten svůj), stejně jako z 1 100 písniček. Sledovat můžete cestu před sebou (ve dne i v noci) „ očima řidiče“, můžete sledovat polohu autobusu v systému GPS. Naopak ti z Vašich blízkých, kteří zůstali doma mohou sledovat autobus, kterým cestujete na internetu po zadání kódu, jenž každý cestující obdrží při potvrzení smlouvy o zájezdu /to je však samozřejmostí ve všech našich autobusech/. A jste-li horlivý čtenář, určitě využijete nočních lampiček. Společné velké obrazovky pak slouží k všeobecným a společným informacím. A co je nejžádanější? No přece internet. WiFi zdarma a práce či zábava během cesty- ve všech autobusech cestovní kanceláře ABC Tours Vám nabízíme možnost využít zdarma bezdrátové připojení k internetu na území ČR.

Na Vaše přání jsou již všechny autobusy, nejen tedy tento nejnovější, vybaveny zařízením pro nabíjení Vašich elektronických přístrojů.

A co je dál nového? Jak jinak. Opět zlepšení v technice, vedoucí k pohodlí, ale hlavně k větší bezpečnosti. V tomto směru je jistě vítané každé zlepšení. Větší výkon motoru při nižších emisích, větší brzdné účinky a systémy umožňující bezpečnější brždění v extrémních situacích a podmínkách, výkonnější klimatizace. Další zlepšení, se kterými budete mít možnost, jako cestující se seznámit také. Vy, kteří stále váháte s objednáním autobusového zájezdu, neváhejte, dejte nám šanci dokázat, že i autobus může být pohodlný.

Podívejte se, jak se náš nový autobus "narodil":

https://drive.google.com/file/d/0ByDf5kIC9RCWc1FYVmJGQlVhVHc/view?usp=drivesdk