Informace

Recenze k zájezdu: Zimní pohoda v Londýně

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Zimní pohoda v Londýně.

Přidat recenzi

Zimní pohoda v Londýně
 
 

Recenze od našich klientů


Tomáš 05. 12. 2015 napsal(a):

Ahoj, ke konci listopadu jsem se zúčastnil zájezdu "Zimní pohoda v Londýně" - všechno proběhlo naprosto hladce, průvodkyně i řidiči perfektní, navzdory současné mediálně hojně propírané bezpečnostní situaci nikde žádný problém a i počasí nám vyšlo velice hezky (druhý den dopoledne tedy trochu sprchlo, ale být v UK a nezažít deštík v ulicích Londýna - to by ani nebylo ono:-)). Poznávání Londýna bylo pěkně zorganizováno - žádný přehnaný spěch, srozumitelný a zajímavý výklad a dostatečně dlouhá individuální volna, která se dají využít třeba na předvánoční nákupy... Navštívěné památky a zajímavosti jsou zvoleny rozumně - Londýn toho vzhledem ke své velikosti a historii nabízí ještě mnohem více, než co je součástí programu, nicméně ty dva dny slouží jako taková dobře vybraná ochutnávka, která určitě navnadí na další prozkoumávání této britské metropole.
Takže za mne palec nahoru a mohu jen doporučit:-)


Dana 18. 03. 2015 napsal(a):

Zdravím,
s cestovní kanceláří ABC-TOURS jsem jela poprvé, takže určitá nejistota u mě panovala. Ovšem zájezd předčil mé očekávání. Bezchybná organizace, úžasný a ochotný delegát Michal. Trasa Londýnem byla velmi dobře sestavena. Prostě malá velká abeceda poznání :-)Cestu busem zpříjemnili bezvadní řidiči Jarda a Pepino a možnost sledování filmů dle vlastního výběru. Hotelový pokoj na předměstí nezaostal nad standardem těch vícehvězdičkových. Všade chválím a doporučuji Dana s dcerou Radkou ze Žatce


Irena 10. 03. 2015 napsal(a):

Ahoj. Tuto poznávačku budu s kamarádkami Karin a Martinou všude propagovat. Pro nás neměla jedinou chybičku. Líbilo se nám cestovat Vaším busem a přitom sledovat filmy či hudbu dle své chuti. Výborný delegát Michal nám ukázal nejdůležitější místa v Londýně a hezky se o nás během celého zájezdu staral. Ubytování bylo taky nad očekávání super. Příjemní a vtipní řidiči se nám taky zalíbili. Prostě za levnou cenu zájezdu máme plno krásných zážitků. Do budoucna Vám přeji stále spokojené klienty. Irena ze Vsetína.