Informace
Zájezd Výstava orchidejí - Drážďany - Poznávací

Zájezd Výstava orchidejí - Drážďany - Poznávací

Stejně jako každý rok na jaře se i letos v Drážďanech koná výstava “Svět orchidejí”, která je jednou z největších prodejních výstav orchidejí v Evropě. Na 5.000 m2 můžete vidět více než 20.000 rostlin od šlechtitelů ze čtyř světadílů.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

Program:

Odjezd v ranních hodinách – Znojmo 04,30, Jihlava 05,45, Praha 07,30 hod. Příjezd do Drážďan kolem desáté hodiny k výstavišti, kde se koná Mezinárodní výstava orchidejí 2024 "Orchideen Welt", podívaná pro všechny milovníky orchidejí. Pěstitelé z celého světa Vám ukážou přes 20.000 rostlin a tisíců květů na ploše 5.000 m2. V tomto termínu zde také probíhá prodejní výstava zaměřená na nadcházející období jara a Velikonoc. DRESDNER EASTER je největší a nejoblíbenější veřejný veletrh v Drážďanech. S International Orchid World můžete zažít jednu z největších a nejvýznamnějších výstav orchidejí v Evropě - kouzlo tisíců květin. S pestrou škálou nabídek z mnohých témat zahradnictví, květinářství, jarní trhy, volný čas a ruční práce Vás naladí na jarní náladu.

V odpoledních hodinách následuje prohlídka historického centra Drážďan. Při společné procházce historickým centrem s průvodcem uvidíme barokní skvost Zwinger, kde je možné si individuálně prohlédnout galerii Starých mistrů, zbrojnici nebo výstavu porcelánu. V rezidenčním zámku pak bude možnost navštívit světoznámou pokladnici zelená klenba (Grünes Gewölbe). Poté uvidíme renovovaný kostel Frauenkirche, známou Semperovu operu, Brühlsche Terasse a Hofkirche. Po prohlídce historického centra budeme mít čas na občerstvení a nákupy.

Ve večerních hodinách návrat zpět, Praha cca 20.00, Jihlava cca 22.00, Znojmo cca 23.00.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Jihlava/Pávov, Praha

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním nadstandardně vybaveným autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS).
  • služby profesionálního průvodce
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • vstupné 240,- /děti 6-14 let 100,-/
  • pojištění léčebných výloh 60,-/os.
  • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 70,- /os.