Informace

Recenze k zájezdu: Výběr z krás Slovinska

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Výběr z krás Slovinska.

Přidat recenzi

Výběr z krás Slovinska
 
 

Recenze od našich klientů


Marcela 31. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd se nám vydařil a veliké děkuji průvodkyni Alence. Počasí také k naší spokojenosti. Úžasná země. Váš zájezd budu ráda doporučovat. Nesmím zapomenout na perfektní řidiče


Soňa 16. 10. 2018 napsal(a):

S ABC-Tours jsme byli potřetí a doufám, že ne naposledy. Perfektní organizace a služby, velmi vstřícné chování, snaha o maximální komfort a pohodu klientů. Paní průvodkyně Alena je úžasná, informací je tak akorát, ochotně poradí, je moc milá a dělá svou práci opravdu výborně. Řidiči Roman a Standa byli tradičně skvělí, mám podezření, že cestovka přijímá řidiče na základě psychologických testů, na všech zájezdech i na tomto řidiči vtipní, vstřícní, ochotní a cestování opravdu zpříjemní. Co se týká Slovinska, tak je to opravdu nádherná země, program je perfektně rozmanitý, zájezd je vhodný i pro děti (naše 10 a 12 let), dá se to zvládnout opravdu v pohodě, protože cesta je relativně krátká a Slovinsko není rozhlehlé, takže přejezdy netrvají dlouho, vše je v klidu, bez spěchu, děti to velmi bavilo. Jako bonus nás provázelo skvělé počasí, takže jsme se koncem září vykoupali v moři.


Šárka 04. 10. 2018 napsal(a):

26.9.2018 jsem absolvovala zájezd do Slovinska.Byl to parádní zážitek z úžasných jeskyní,kde se jednou z nich projíždělo i vláčkem.Ubytování v Lipici odkud pocházejí slavné koně,bylo taky skvělé včetně jídla. Za um řidičů,kteří bravurně krotily koně pod kapotou s parádní drezůrou se směle můžete přejmenovat na ABC Lipica tour;)


Kristýna a Karin 04. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd do Slovinska se nám velice líbil. Program byl výborně naplánovaný a organizovaný. Paní průvodkyně Alenka byla skvělá a milá. Moc se nám líbilo také ubytování v hotelu v Lipici, včetně snídaní a večeří. Páni řidiči byli velmi šikovní a také vtipní. S ABC jsme nebyly poprvé ani naposledy a pokaždé jsme byly spokojené, vřele a všude tuto cestovní kancelář doporučujeme. Děkujeme moc za krásně strávený čas na tomto poznávacím zájezdu.


Eva 3. 10. 2018 03. 10. 2018 napsal(a):

26.9.jsme byly na zájezdě Výběr z krás Slovinska. Slovinsko je nádherná země plná zeleně, jedinečných krasových jeskyní a moře. S ABC Tours jsme byly poprvé na poznávacím zájezdu a byla to velmi příjemná zkušenost. Ubytování bylo v hezkém hotelu. Zájezd byl perfektně organizován, program byl vybrán velice dobře. Průvodkyně Alena byla příjemná, ochotná a pro nás udělala maximum. Děkujeme za krásný zážitek


Helena 02. 10. 2018 napsal(a):

S ABC jezdím pravidelně a každý zájezd přinese nové zážitky. Slovinsko bylo nádherné a určitě jsme tam nebyli naposledy. Řidiči super, Alenka příjemná a vše proběhlo v pořádku. Oceňuji i operativní změny s ochutnávkou vín, naše varianta u autobusu byla přátelská a skutečně příjemná. Děkujeme všem , co se o nás starali, za příjemnou dovolenou.


Jarka a Líba 30. 09. 2018 napsal(a):

26.9.jsme byly na zájezdě Výběr z krás Slovinska. Slovinsko je nádherná země, ubytování bylo perfektní rovněž řidiči Roman a Standa jsou výborní řidiči a průvodkyně Alena velmi milá ochotná a pro nás udělala maximum zároveň snídaně v hotelu v Lipici byly výborné. Každému doporučuji Vaši cestovní kancelář se kterou jsme již byly po sedmé a vždy bylo vše výborné. I počasí bylo nádherné i jsme se koupaly v moři. Děkujeme a již se těšíme na příští rok.


Lenka 20. 06. 2017 napsal(a):

Zájezd byl naprosto perfektní.Slovinsko je nádherná země do které jsme se zamilovali.Ubytování bylo v krásném hotelu na krásném místě.S ABC Tours jsme už potřetí a opět byl zájezd perfektně zorganizovaný,pan řidič naprostý profík a průvodkyně Maruška ochotná,milá a trpělivá.Děkujeme a už se těšíme na další zájezd.Kováříkovi


Pavlína 19. 06. 2017 napsal(a):

Slovinsko je nádherná země plná zeleně, horských průzračných říček a jezer, jedinečných krasových jeskyní a také pracovitých lidí, kteří mohou být na svou zemi právem hrdi.
Zájezd byl perfektně organizován, program byl vybrán velice dobře, velký dík patří milé stále usměvavé průvodkyni Marušce a před panem řidičem klobouk dolů, jak bravurně zvládal cestu v úzkých horských zatáčkách. Ubytování v Lipici v hotelu Maestoso bylo velmi pěkné, snídaně i večeře předčily naše očekávání, jídlo bylo velmi chutné a bylo ho hodně :) A počasí jsme měli snad na objednávku, i moře bylo tak akorát teplé :)
Děkujeme za krásný zážitek.Když na zájezd, tak jedině se znojemskou ABC-tours!


Zuzana 08. 06. 2016 napsal(a):

Zájezd byl naprosto úžasný. Slovinsko je velmi krásná země. Hory, moře, jeskyně, každý si najde svoje. Slečna průvodkyně Maruška i řidiči (Standa a Roman) perfektní. Slovinsko doporučuji.