Informace

Recenze k zájezdu: Víkendové koupání-moře na zkoušku

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Víkendové koupání-moře na zkoušku.

Přidat recenzi

Víkendové koupání-moře na zkoušku
 
 

Recenze od našich klientů


Tereza 02. 07. 2022 napsal(a):

Byly jsme s kamaradkou na vikendovem koupani 24.-26.7. a bylo to skvele. Cesta jako kazda jina cesta autobusem narocnejsi, ale diky Vasemu luxusnimu autobusu byla prijemna a utekla. Ridici pan Jiri s Romanem byli moc fajn. Tolik znalosti o Chorvatsku, jako mel pan Jiri se jen tak nevidi, rekl nam po ceste spoustu zajimavosti.
Celodenni pobyt v Igrane pak byla uplna tresnicka na dortu. Krasne mestecko s jeste krasnejsim a pruzracnym morem. Neni treba ani boty do vody, o jezka zde v mori nezavadite.
Za nas to byl moc fajn vylet a urcite s vami pojedeme zas :-)


Eva 14. 06. 2022 napsal(a):

Zájezd byl sice krátký, ale bezvadný, i když nás přivítal silný vítr. Nicméně počasí se umoudřilo a sluníčko nás vybízelo zchladit se v moři. Cesta příjemná, díky milým řidičům a pohodlnému autobusu.
Určitě využiji služeb této cestovní kanceláře i někdy příště.
Eva


Lucie 03. 08. 2021 napsal(a):

Všechno naprosto perfektní!!! Cestu nám po celou dobu zpříjemňovali vtipní a ochotní řidiči, koupání na jedničku. Určitě jsme nejeli naposledy.


Tomáš 29. 07. 2021 napsal(a):

S touto cestovní kanceláří jsme měli víkendové koupání u moře poprvé a nemám, co bych vytkl, bylo to prostě SUPER. Ve všech směrech profesionální jednání.

Děkujeme a zase naviděnou! 😉


Iva 22. 07. 2021 napsal(a):

Maximální spokojenost, páni řidiči super, vynikající komunikace, příště zas .


Gabriela 07. 07. 2021 napsal(a):

S ABC už jedeme potřetí.
Naposledy víkendové koupání u moře.
Luxusní autobus, skvělí řidiči (Jirka a Jirka), spolucestující. Líbí se mi jejich individuální a profesionální přístup, cestovka mi umožnila parkování v areálu. Vše jsme si dokonale užili.
Určitě nejedeme naposledy.
Za vše děkuji.


Tomáš 06. 07. 2021 napsal(a):

Super ... Jako vždy.


Katka 20. 09. 2020 napsal(a):

Koupání jsme absolvovali v polovině září. Cesta k moři byla bez problémů, řídici ochotni a milí. Počasí nám také vyšlo takže dávám 5 hvězd.


Gabriela Mašková 06. 09. 2020 napsal(a):

V červenci jsme s touto prima cestovní kanceláří vyrazili s manželem na víkendové koupání do Igrane.Byli jsme mile prekvapeni,cesta sice dlouhá, ale fajn, časté přestávky na protažení a prijemni a vtipní řidiči Jirka a Jirka. Samotné městečko Igrane nás velmi okouzlilo, a věříme že jsme tu nebyli naposled. Takže za nás super víkend 🙂


Hanka 16. 08. 2020 napsal(a):

Právě jsem se vrátila z víkendového koupání i s dětmi. Cesta je náročná, autobus pohodlný, řidiči velmi ochotní a příjemní celou cestu. Všechno a ještě mnohem více informací vám vysvětlí, dostanete snídani, kávu, dá se to vydržet a moře je v Igrane krásné. Líbilo se nám to . Zvažuji do budoucna delší pobyt , ale s poznáváním okolí.


Jíra 29. 07. 2020 napsal(a):

Náročné na cestování, aleklidná jízda a poměrně dlouhé přestávky na protažení kostí. Klidné městečko Igrane pohltí každého člověka, který rád koupání. Byli jsme s manželkou v Igrane cca po 10 letech a viděli jsme příjemné změny, které se zde udály, ať už vylepšená kolonáda či zvětšené pláže.
Je třeba také pochválit pány řidiče, kteří se o nás velmi dobře starali.
Ještě jednou díky za překrásný zájezd.


Ivana 28. 07. 2020 napsal(a):

Naše první víkendové koupání 24.7.-26.7.2020 ♥️
Ta delší cesta stála za to 😃 velice chválím pány řidiče!!!Milí,ochotní a hlavně spoustu zajímavostí o cestě i o Chorvatsku povykládali.Den u moře stál za to,se synem jsme si to užili...příště každopádně delší pobyt 🤠


Honza 28. 07. 2020 napsal(a):

Víkendové koupání 24.-26.07.2020 - vše proběhlo v naprosté spokojenosti, autobus luxusní, řidiči super, cesta se tam i zpět je trošku dlouhá, ale dá se to přežít (pár piv :D, film, spánek a jste tam).. za ten den u moře to stojí! Igrane má krásné pláže s čistým mořem. Stálo to za to, příští rok plánujeme jet na více dní :-)


Kateřina 21. 07. 2020 napsal(a):

Víkendové koupání se nám moc líbilo, vše proběhlo nad očekávání, moc milí a spolehliví řidiči, moderní autobus, krásné a klidné místo. Perfektní komunikace s kanceláří. Můžu jen doporučit.


Jitka 11. 08. 2019 napsal(a):

Byla jsem na víkendovém koupání v Igrane zcela poprve v terminu od 2.-4.8., cesty jsem se trochu bala, taky toho ze jedu sama. Řidiči byli uzasni, ochotni s čímkoliv pomoci a také s nimi byla legrace. Autobus byl luxusní, každý si mohl pouštět co chtěl za film, nebo hudbu, zastavky na protahnuti byly dostacujici. Lidi v autobuse byli pohodovi a mili. Igrane bylo okouzlující, more parádní a osvěžující. Jela bych hned znovu 😊 Děkuji cestovni kanceláří ABC Tours za krásný a nezapomenutelný zážitek! Jistě jsem nejela naposled!


Karel 10. 07. 2019 napsal(a):

21.6.2019 jsem opět absolvoval "koupání na zkoušku". I přes počáteční technické problémy, nakonec vše dopadlo zase super. I příjezd do Chorvatska byl přesně dle odjezdových informací. Páni řidiči jsou v podstatě mými kolegy a musím před nimi smeknout. Naprosto perfektně odvedená práce. A to nejen jízdou i jejich vystupování a chování se ke všem cestujícím. Byli prostě skvělí. Klobouk dolů. S každým z nich, bych jel bez problémů znova i jako parťák.


Hana,6.7.2019 09. 07. 2019 napsal(a):

Moře na zkoušku bych doporučila dále s klidným svědomím. Profesionální řidiči, ochotní, skvělý autobus. Spokojenost.
Chování cestujících je jaké je. :-)


Lucie 18. 06. 2019 napsal(a):

Dobrý den, chci se podělit o dojmy ze zájezdu Víkendové koupání - moře na zkoušku. Vše bylo super, nádherné počasí, luxusní a pohodlný autobus, opět profesionální a velmi milí řidiči. I přes poměrně velkou vzdálenost jsme byly moc spokojené. Jediné, co bychom vytkly, je chování některých lidí, kteří cestovali na pobyt a nedodržovali určené časy při odjezdu z hygienických přestávek a tím obíraly o čas určený ke koupání cestující, kteří jeli pouze na víkendové koupání. Proto myslíme, že by bylo vhodné, aby řidiči kladli na časy odjezdu větší důraz a nevychované lidi tolik netolerovali. Tito cestující zneužívají ochotu, toleranci a ohleduplnost Vašich výborných řidičů při jejich těžké a zodpovědné práci.


Petra 16. 06. 2019 napsal(a):

Právě se vracím z jednodenní ho koupání Igrane a ikdyz mě hodně lidí říkalo že jsem blázen na den jet tak daleko jsem maximálně spokojena cesta tam utekla vybavení autobusu, zapůjčení dek, bufet a malá snídaně, pravidelně zastávky, pohodlí prostě skvelacesta a hlavně paní řidiči velká pochvala jeli skvělé pověděli nám spoustu zajímavých informací i o bezpečnostních prvcích autobusu. Koupání a den u moře taky úžasné pěkně prostředí při odjezdu zpět sme se všichni shodli že by jsme tam ještě den zůstali a cesta zpět o dvě hodiny dřív než bylo v plánu. Skvělé odporucuji všem i s detma už koukám na další nabídky cestovní kanceláře. Ještě jednou děkuji pro maminku na mateřské, která měla víkend bez dětí skvělý relax za pěknou cenu. Budu jen doporučovat a už jsou další zájemci 🙂


Irina Vlková 13. 09. 2018 napsal(a):

Koupaní na skoušku bylo krasne.Moře a sluničko byly laskavé 8.09. Ale příště určite pojedu na dil k moři s oblíblenou cestovní kanceláří ABC-TOURS.


Martina Pitourová 06. 09. 2018 napsal(a):

V neděli 2. 9. 2018 jsem se vrátila z víkendového koupání v Igrane.
Jelikož to nebylo moje první víkendové koupání, tak jsem věděla, že sázím na jistotu, co se týče kvality zájezdu a opět jsem byla velice spokojená včetně jízdy v nejnovějším autobuse, co CK má. Díky pánům řidičům Jirky a Leoše byla jízda velmi bezpečná, pohodová a zpříjemněná jejich milým chováním.


Natálie 04. 09. 2018 napsal(a):

Jela jsem s dcerkou takto autobusem poprvé. Měla jsem strach jak to bude probíhat a td. A musím říct že moje dcera už jinak cestovat nechce. Luxusní autobus, bezvadně a vstřícné řídící.Profesionalni přístup.Naprosta spokojenost. A Igrane jsme byly unesený. Už vím kam a jak pojedu s dcerou příští rok na dovolenou :-)
Víkendové koupání 31.8-2.9

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Dvořáková,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babíléto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović, ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Eva 22. 08. 2018 napsal(a):

Jela jsem druhým rokem a nemůžu možnost krátkého pobytu u moře vynachválit. Cesta v pořádku, páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět domů. Do Igrane se vracím moc ráda.. ;)


Lukáš 14. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den. Víkendové koupání u moře (10.-12.8..18) v Igrane bylo SUPER. Počasí vyšlo na jedničku. Cesta byla diky luxusními autobusu a úžasným řidičům velmi pohodová.
Určitě jsme nebyli naposledy.


Ivana 17. 07. 2018 napsal(a):

Vážená paní ředitelko, dovolte mi prosím touto cestou poděkovat Vaším skvělým řidičům panu Jirkovi a Románkovi☺️, díky kterým jsme absolvovali v bezpečí, v komfortu a s humorem víkendové koupání 13az15. 7.2018 u moře v Igrane. Jelikož jsme jeli s dětmi 4 a 14 let, měla jsem z dlouhé cesty strach. Ale díky luxusnímu autobusu, častým přestávkám a profesionalitě pánů řidičů, cesta utekla překvapivě rychle. Byli jsme velice spokojeni a určitě jsme s ABC Tours nejeli naposled.


Romana 12. 06. 2018 napsal(a):

Skvělá komunikace s CK při objednání zájezdu, ohleduplní a spolehliví páni řidiči, nádherné pláže a čisté moře v Igrane lze jen doporučit. A jestli Vás někdo zrazuje, zda cesta na jeden den u moře stojí za to, tak rozhodně ANO :)


Eva 12. 09. 2017 napsal(a):

Skvely napad videt na chvilku more, pokud to nejde na tyden. Igrane je krasne mesto, kam se vracim a rozhodne stoji za to. Super cesta, profesionalni pani ridici a organizace. Tak zase priste...


Ján 07. 09. 2017 napsal(a):

Dobrý den,byli jsme s přítelkyní na víkendovém koupání u moře v termínu 1.-3.9.2017.Byli jsme naprosto spokojeni,městečko Igrane je kouzelné,všichni tři páni řidiči bezvadní.S vaší CK pojedeme v příštím roce zcela určitě na delší pobyt.


Marcela 13. 06. 2017 napsal(a):

Super zájezd,naprostá spokojenost.Vše proběhlo v pořádku super řidiči.


Soňa 01. 08. 2016 napsal(a):

Včera jsme se vrátili z víkendového koupání v Igrane. Cesta autobusem proběhla fantasticky, děkujeme moc za bezpečnou jízdu panu Petrovi a Jirkovi, kteří jsou nejenom skvělí řidiči, ale zároveň i dobří baviči. Moře a počasí bylo nádherné, prožili jsme perfektní letní zážitek a všem doporučujeme. Praxovi :-)


Alena 08. 07. 2016 napsal(a):

S CK ABC-Tours jsme jeli poprve, ale urcite ne naposledy. Byli jsme moc spokojeni. Cesta, mesto, more, plaze a samozrejmne zamestnanci, vse bez chyby.


Jitka 28. 06. 2016 napsal(a):

Víkendové koupání bylo naprosto úžasné, vyšlo počasí, byl hic a moře osvěžující. Celá cesta proběhla bez problémů, řidiči byli ochotní, naprosto profesionální. Výklad, nejen o historii Chorvatska, byl zajímavý a vtipný. Děkujeme také stevardovi Petrovi! Pojedeme zas!


, 28. 06. 2016 napsal(a):

Zdravím s ABC Tours nejedu poprvé jsem spokojená . Víkendové koupání bylo skvělé dokonce jsme si vybrali jinou destinace BRELA a oni nám tam ochotně zastavili skvělí vtipní řidiči a ochotní doporučuji


Terezka 27. 06. 2016 napsal(a):

Fajn eurovíkend do bývalé Jugošky :))) Výlet do Igrane na víkend byl super, moře bylo teplotně tak akorát, a na pláži jen pár lidí, takže klídeček a pohodička :) Co se týče cesty, tak řidiči jeli opatrně a dělali přestávky a připravili nám i snídani s teplým nápojem ♥♥♥ Měli i spoustu informací o Chorvatsku a samotné Makarské riviéře a uměli nám to zajímavě předat. Byli fakt ochotní a úžasní :) Cesta byla bezpečná. Za mě jednička s hvězdičkou a asi s vámi zase někam brzo pojedu ☼☼☼ DĚKUJI


Ivana 22. 06. 2016 napsal(a):

S ABC-Tours jsem nebyla poprvé a jako vždy super. Pohodová cesta a skvělí řidiči Leoš a Standa.


Pavel 21. 06. 2016 napsal(a):

Suprový den u moře.Moře sice trochu studenější, ale dalo se to.

Dobří řidiči, obsluha. Cesta taky fajn, škoda že ten autobus byl starší, takže nebyla možnost si pustit každý sám vlastní film apod.

Jinak dobrý výlet. Děkuji


Dana 06. 09. 2015 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z tohoto zájezdu. Moc jsme si užili koupání, doprava výborná, příjemní řidiči. Musíte ovšem počítat, že cesta je dlouhá, dělali jsme po 4 hodinách přestávku. Výjezd z Brna - přijeli načas, ve Znojmě jsme přesedli do většího autobusu. Po celou cestu nám od Rakouska, přes Slovinko a celé Chorvatsko lilo a byly bouřky, řidiči byli výborní, přestože podmínky pro řízení nebyly jednoduché, takže smekám...Až 30 km před Igrane přestalo pršet. Přes den občas sprchlo, ale koupání bylo naprosto úžasné, voda teplá, lidé příjemní. Doporučuji kavárnu Excalibur, vynikající pizzasedviče - tak jeden pro dva lidi:-)Dovolenkáři - hodně Čechů i Moraváků:-) a také občas Němci. Domluva - nic složitého, rozuměli všemu. Dá se i platit eury (pokud někomu zbyly po jiné dovolené - kurz zhruba 1 euro - 7,2 - 7,5 kun). Cesta zpět byla opět pohodová. Doufám, že tyto jednodenní pobyty budou opět. Škoda, že nejsou i uprostřed týdne, nám by se to hodilo líp - ale to je pouze můj názor.


Marta 01. 09. 2015 napsal(a):

Byla jsem s vnukem 10let v červenci cesta nám utekla rychle většinu jsme prospali odjížděli jsme z brna kolem 10 večer a o pul sedmé ráno už jsme byli až u moře počasí krásné odjezd ve20hod.moc jsme si to užili mohu doporučit tomu,kdo dobře spí v autobuse,opravdu rádi si to zopakujeme.


Karel 28. 06. 2015 napsal(a):

Víkendové koupání jsme s manželkou a přáteli absolvovali 19.6.2015. Obě cesty proběhly v pohodě a celkem i utekly. Pravidelné 20-30 minutové zastávky byly příjemné a dostačující na protažení. Ač nám po příjezdu počasí moc nepřálo, později se umoudřilo a došlo i na koupání v moři. Můžeme tento zájezd jen doporučit. Samozřejmě jen těm, kterým nevadí delší cesty. Velmi zvažujeme, že si jej ještě letos zopakujeme.


Josef 02. 05. 2011 napsal(a):

Byl jsem minulý rok s vaší ck na víkendovém koupání u moře s manželkou a naši cerkou která má 4,5 roku cesty byla příjemná a skoro vůbec nás neunavila moc děkujeme ck za profesionální služby a těším se v další sezóně


Růžena 13. 07. 2010 napsal(a):

Zájezd -Víkendové koupání- jsem absolvovala 9.7.2010 s manželem a sedmiletou dcerkou. Cesta ,leč byla dlouhá ,tak díky pánum řidičům velice příjemná. Seznámili nás s okolím, podávali ochotně nápoje, dokonce bylo blahopřání i k narozenínám. Nazpět nám vypadla klimatizace což bylo v 30 stupňovém horku nepříjemné, ale můžu říct, že z tak ochotným a profesionální zásahem pánů řidičů jsem neměla tu čest. Poznala jsme že to není jen jejich PRÁCE,ale že se opravdu těm lidem věnují co jim síla dovolí. Touto cestou bych chtěla hlavně těm dvěma velice poděkovat a těším se na další poučnou a veselou cestu s ABC-Tours.