Informace

Recenze k zájezdu: Velikonoční Paříž a Versailles

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Velikonoční Paříž a Versailles.

Přidat recenzi

Velikonoční Paříž a Versailles
 
 

Recenze od našich klientů


Vaňkovi 08. 04. 2024 napsal(a):

Zájezd byl skvělý. V pohodlném autobuse měl dostatek místa i vysoký manžel, ubytování bylo malé ale čisté, u snídaně nic nechybělo. Program byl skvěle naplánovaný, na mnoha místech jsme byli před masami turistů. Poslední den jsme si naplánovali program sami a místo hřbitova jsme navštívili Vítězný oblouk. Nebyl s tím žádný problém, paní průvodkyně nám ochotně pomohla s plánováním trasy metrem. Se skupinou jsme se sešli až večer před plavbou lodí, která byla nádherná. Zájezd vřele doporučujeme.


Hana Rozumkova 03. 04. 2024 napsal(a):

Jedním slovem.Skvele!! Průvodkyně Katka, řidiči i organizace. Krásný výlet, rozhodně v nás zůstane. Těším se na příští cestu s vámi.🙂H.R.


Miroslava 03. 04. 2024 napsal(a):

Zájezd vřele doporučuji,moc jsme si to užili.Nemam skoro žádné připomínky,vše bylo super.Ale přeci něco.Vynechala bych návštěvu hřbitova a místo toho zařadila Vítězný oblouk.Co se týká ubytování.Sice malé,ale čisto,jediný problém byl,že i když je dán důraz na zákaz kouření,když jsme poprvé otevřely dveře,bylo tam dost zakouřeno,museli jsme dost vyvětrat.Pak doporučuji pořádné boty,nachodili jsme za 3dny téměř 60km.Jinak za mě jednička,určitě využijeme tuto cestovku i příště.A doporučuji si stáhnout aplikaci GetYourGuide ,nechají se tam koupit lístky do Versailles jak do zámku ,tak zahrad na jedné vstupence.


Vladimír 17. 04. 2023 napsal(a):

Dobrý den,

po 15 letech jsme si s manželkou opět u ABC zopakovali Paříž autobusem a opět jsme byli velmi spokojeni.

- Pohodoví řidiči, kteří v průběhu zájezdu mimo jiné nabízeli chlazené Plzeňské pivo a věřte tomu, že po celém dnu na nohách v Paříži přijde k chuti☺
- Cesta autobusem byla komfortní, sedadla pohodlná s možností posunu do uličky a dostatečným sklopením na spaní. Bonusem byl display v sedačkách pro sledování filmů a možnost dobít si pomocí USB mobil.
- Příjezd do Paříže v ranních hodinách nebyl jen příjezdem, ale řidiči projedou střed města tak, aby z toho vznikl zážitek, tzn. prohlídka města z autobusu obohacená komentářem průvodkyně s efektním zakončením u Eiffelovi věže, kde se vystupuje.
- Následné tři dny už byly v režii průvodkyně, nicméně nebylo nutné se držet programu, bylo možné se odpojit, jít si po svém a pak se někde zase připojit. Např. hned první den ráno se jde na Eiffelovku a jelikož my už jsme na ni byli v minulosti, rozhodli jsme toto vynechat a šli jsme k vítěznému oblouku, na který jsme si vylezli a poblíž si zašli na kávu a croissant☺
- Návštěva zámku Versailles je asi zajímavá, ale my ji neabsolvovali a šli jsme jen do zahrad zámku Versailles, které mají extra vstup a vstupné. Ty zahrady jsou tak obrovské, že to ani nejde za to dopoledne celé projít, ale stojí to za to, je to nádhera. Doporučuji tedy jít buď do zámku, nebo do zahrad, obojí za dopoledne nejde stihnout.
Zájezd je zakončený projížďkou po řece Seně. Je to nádherný závěr dne i zájezdu, kdy plavba probíhá v čase soumraku, tzn. v závěru plavby se rozsvítí Eiffelovka a v 21h začne blikat - je to paráda.
- Cestou zpět je možnost koupání v lázních Amberk v Německu. Před patnácti lety jsme se koupat šli, nyní ne a místo toho jsme zvolili procházku po centru Amberku. Je to krásné historické město, stojí to za to a za mě je to rozhodně lépe strávený čas, než-li ten bazén.
- Abych nezapomněl, ubytování je velmi, jak to říct, no malé... V menším pokoji jsem snad v životě nebyl... Měli jsme pokoj s vlastní sociálkou, ale jen pro představu, vše je tam tak malé, že při sezení na WC si můžete rovnou umýt i zuby☺☺☺ Ulička mezi zdí a postelí má tak 30cm, prostě prostorově masakr. Na druhou stranu vše tam bylo čisté, funkční, postel pohodlná a na přespání to úplně stačí.
- Snídaně ve Formuli doporučuji nebrat. Za mě je lepší si večer koupit nějaké dobré Francouzké pečivo, nebo bagetu a posnídat toto. Káva se dá koupit na recepci v automatu a musím říct, je velmi dobrá.

Návrhy na vylepšení:

- Řidiči by mohli informovat o možnosti naklopení obrazovky v sedačce, protože v základní poloze se kvalita obrazu dost zhoršuje, neboť na display koukáte z vrchu, ale stačí display vyklopit a hned se na to kouká líp.
- Před začátkem zájezdu jsem volal do ABC a ptal jsem se, jestli bude možnost si v autobuse dobít mobil pomocí nějaké USB zásuvky. Ptal jsem se z důvodu, jestli si mám brát power banku, nebo ne. V ABC mi sdělili, že autobus nemá USB nabíječky, ale je to omyl, autobus má pro každou sedačku USB možnost USB nabíjení.
- Doporučuji zahrnout do programu výstup na střechu vítězného oblouku, protože je z něho neskutečně pěkný výhled.
- Zrušil bych z programu návštěvu hřbitova. Jednak to moc lidí nebavilo a také je to neuctivé po hřbitově chodit ve skupině kde se vždycky najde někdo bez respektu, kdo je hlučný atd. 


Závěrem to shrnu do jedné věty - Nikdy recenze nepíšu, nebo zcela výjimečně, neboť to považuju za ztrátu času, ale ABC si to zaslouží, už teď koukáme, kam by jsme s ABC zase vyrazili.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se jaro a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Petra Kukačková 12. 04. 2023 napsal(a):

Vše naprosto skvělé. Již si vybíráme další zájezd od vaší cestovní kanceláře.


Lukáš Tuček 12. 04. 2023 napsal(a):

Naprostá spojenost, skvělí řidiči a průvodkyně, pohodlný a moderní autobus....palec nahoru.