Informace

Recenze k zájezdu: Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí.

Přidat recenzi

Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
 
 

Recenze od našich klientů


Edita a Tinka Buldrovi 23. 04. 2022 napsal(a):

ABC cestovka je opravdu super.
Loni jsme ji náhodně našli na internetu a jeli s ní do Paříže a vše bylo na jedničku.
Teď jsme se 18.4.2022 vrátili z Holandska a opět to nemělo chybu 🙂
Jako bonus byla neplánovaná výměna hotelu Ibis za **** Novohotel což bylo příjemné překvapení a užili jsme si krásné, luxusní ubytování. A ráno ta snídaně na hotelu ta byla teda vynikajícíííí a výběr všeho možného.. Samé dobrůtky. Vše jsme museli ochutnat 🙂
Zájezd jsme měli od čtvrtka do pondělí. Každý den byl něčím zajímavý a strašně rychle to utíkalo protože jsme byli neustále v pohybu 🙂
Naše průvodkyně Maruška byla velice milá, příjemná a usměvavá. Dozvěděli jsme se od ní mnoho zajímavostí o Holandsku jak z historie tak ze současnosti.
Využili jsme všechny výlety co byly v nabídce a dobře jsme udělali. Byla to zábava a máme pěkné zážitky 🙂
Navíc jsme si přivezli plno cibulek holandských tulipánů - tak jako skoro všichni spolucestují z autobusu..
Málokdo odolal nabídce místního sympatického a vtipného prodejce - myslím že Rudy 🙂 a koupil si sto cibulek tulipánů v dárkovém balení - z čehož se doma po rozbalení vyklubalo úplně něco jiného 🙂
ABC Tours děkujeme za krásný zájezd a těšíme se na další.
Vypadá to že na přání dcery to bude Londýn 🙂


Petra Dvořáčková 21. 04. 2022 napsal(a):

V dubnu 2022 jsme s dcerou strávily velikonoční prázdniny v Holandsku. Odjížděly jsme s velkým očekáváním a vrátily se maximálně spokojené. Příjemná cesta pohodlným autobusem a profesionálním přístupem pánů řidičů, skvěle naladěná paní průvodkyně Maruška, která dokázala připravit nejedno překvapení, perfektně zvládla vytvořit pohodu po celou dobu pobytu. Cestovní kancelář měla domluvené i slunečné počasí, takže den u moře byl milou chvilkou mezi poznáváním Holandska. Program byl splněn do posledního písmenka a každý účastník se vrátil nejen s taškou plnou cibulovin, ale krásným zážitkem a pozitivní energií. CK ABC - Tours mohu vřele doporučit a těším se na další zájezdy.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Dvořáčková,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jarní dny a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem


Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Eva Hudská 10. 05. 2019 napsal(a):

Tuto cestovní kancelář ráda doporučuji známým. Autobus naprosto super a parta řidičů a původce Michala jakbysmet. Program byl super, jen by bylo fajn, kdybychom průvodce lépe slyšely na jednotlivých zastávkách v Amsterdamu. Oceňuji i to, že průvodce vybral peníze již předem. Tím se předešlo zbytečnému čekání a neustálému hlídání financí. Jako mínus hodnotím ubytování v Belgii, které zbytečně prodlužovalo cestu. Ale chápu, že Holandsko je o Velikonocích opravdu nacpané.


Lenka Dostálová 08. 05. 2019 napsal(a):

Se zájezdem jsme byly maximálně spokojeny, pohodový pan průvodce, dobře vyvážený program a jako bonus výborné počasí. Ale nejvíc bych ocenila autobus. Při své výšce mívám občas potíže s prostorem, ale tentokrát to bylo úplně luxusní. Je vidět, že CK má na mysli spokojenost svých zákazníků. Určitě to nebyla poslední cesta s ABC.


Katka 25. 04. 2019 napsal(a):

Ze zájezdu jsme se vrátili v pondělí a plni zážitků s kufrem plným cibulek tulipánů a sýrů. Jela jsem s ABC tours už nevím pokolikaté a vždy velká spokojenost. Průvodce Michal předal všechny informace a zajímavosti o Holandsku a to i několikrát během zájezdu. Určitě se těšíme na další zajezd s ním. Velké dík patří i pánům řidičům, měli s námi trpělivost.
Děkuji moc za krásně strávené velikonoční svátky.


Jolana 24. 04. 2019 napsal(a):

V pondělí jsme se s dcerou vrátily z Velikonočního Holandska. Celý zájezd byl super, měli jsme bezvadného průvodce Michala a dva skvělí řidiče p. Drahoše a p. Jirku. Jely jsme s ABC-tour už po čtvrté a zase si odnášíme bezva zážitky.


Alena 25. 04. 2018 napsal(a):

Velikonoční zájezd do Holandska jsme si objednali s manželem u Vaší CK na doporučení a rozhodně nelitujeme.
Ještě teď, po několika dnech, jsme plni zážitků a dojmů. A věřím, že bude stále na co vzpomínat. Program byl pestrý, vše dobře naplánované a zorganizované. Předejte, prosím, dík pánům řidičům za bezproblémovou a bezpečnou dopravu po celou dobu. Ale hlavně velký dík a pochvalu panu průvodci Michalovi. Dověděli jsme se od něho mnoho informací o Holandsku, vždy nás upozornil na to nejzajímavější, ale nezapomínal i na praktické informace. Prostě perfektní. Ani s ubytováním nebyl problém. Hotel sice na pokraji města, ale kousek od hotelu jsme se večer procházeli obytnou čtvrtí, kde jsme se mohli přesvědčit, jak se Holandsku bydlí a žije.
Věřím, že tento zájezd nebyl náš poslední.
Šoulákovi, Žďár nad Sázavou


Zuzana 06. 04. 2018 napsal(a):

Na zájezdu jsme byly s mamkou, která jej dostala ke kulatinám. Holandsko byl již dlouhou dobu její sen a já jsem moc ráda, že jsme zvolili právě tento zájezd s touto cestovní kanceláří. Byly jsme obě naprosto spokojené.
Co se týká programu a ubytování, nemáme nejmenších výhrad. Vše bylo perfektní, a to hlavně díky skvělé práci pana průvodce Michala a pánů řidičů, kteří vytvořili pohodovou a přátelskou atmosféru a zajistili hladký průběh celého zájezdu.
Děkujeme za super zážitky!


Karina 02. 04. 2018 napsal(a):

Zájezd Velikonoční Holandsko (29.3 – 2. 4. 2018)
Zájezdu jsme se zúčastnili s dětmi (13, 16). Všem se nám moc líbil. Oceňujeme milí přístup pana průvodce (p. Michal) i řidičů. Jsme zvyklí jezdit po Evropě sami, ale na takto krátkou dobu by se nám to jevilo nepraktické, proto jsme zvolili zajištěný pobyt s cestovkou. Zájezd byl pestrý, plný krásných zážitků, vše perfektně připravené, zajištěné.
Drobné mínus pro nás bylo umístění hotelu, kde jsme byli ubytováni – bylo to na okraji města – kde nic tu nic, jen Mc´Donald v dohledu. Ani v hotelu nám nemohli poskytnout večeři (hlad jsme neměli, mohli jsme si koupit jídlo v supermarketu, ale rádi bychom poseděli, případně vyrazili na drobnou večerní/noční procházku městem).
Celkově hodnotíme zájezd jako parádní.
Houdkovi


Marie 11. 05. 2017 napsal(a):

Připojuji se k předchozímu příspěvku. I já jsem si udělala radost a s dcerou se vydala do velikonočního Holandska. Bylo to perfektní, jak obsahem, tak organizací a parta, která se o nás starala - řidiči a paní průvodkyně zaslouží opravdu velké uznání. Není to první zájezd, který jsem s vaší kanceláří absolvovala, vždy jsem byla maximálně spokojena a už teď mám vybranou další trasu. Všem děkuji.


Ferdinand 19. 04. 2017 napsal(a):

Předevčírem jsme se s manželkou vrátili ze zájezdu "Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů a stavitelů lodí." Zájezd byl perfektně připraven a přinesl nám mnoho nových zážitků na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Za tři dni jsme poznali mnoho z památek ale i přírodních krás Holandska. Návštěva Keukenhofu nám ukázala proč je Holandsko známé jako země tulipánů. Prohlídka Altmaru zase jako zemi skvělých sýrů. Také nahlédnutí do města porcelánu Delft a hlavního města Den Haagu nám umožnilo udělat si obrázek o této zemi. K tomuto poznání také přispěla návštěva "Holandska v malém - Madurodam" kde jsou modely všech výstavných budov které jsou v Holandsku. Prohlídka replika obchodní plachetnice Batavia která patřila v 17. století Východoindické společnosti byla pro nás suchozemce velmi zajímavá a poučná. Nakonec pak prohlídka Amsterodamu města kanálů byla perfektní tečkou této návštěvy Holandska.
Chtěl bych vyzdvihnout skvělou práci průvodkyně Marcely a obou pánů řidičů kteří cestu s přehledem naprosto bezpečně absolvovali a zároveň se postarali i o dobrou náladu. Ještě bych chtěl vyzdvihnout kvalitu vybraného hotelu Bastion. Neměl chybu.
Takže zájezd byl perfektní ostatně jako všechny zájezdy ABC Tours. Vím o čem píši. Nyl to náš 11 zájezd s touto cestovní kanceláří.

Děkuji.

S pozdravem, Ferdinand Hejl