Informace

Recenze k zájezdu: Velikonoční Florencie a Benátky

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Velikonoční Florencie a Benátky.

Přidat recenzi

Velikonoční Florencie a Benátky
 
 

Recenze od našich klientů


Martin 20. 05. 2019 napsal(a):

Dobrý den,

rád bych tímto poděkoval za další povedený zájezd od cestovní kanceláře ABC-Tours, se kterou jsme vyrazili na již třetí zájezd a daší budou jistě následovat. Cestovní kancelář můžeme určitě doporučit, pohodlná doprava, profesionální řidiči a výborní průvodci (u tohoto zájezdu jmenovitě průvodkyně paní Alena a páni řidiči Roman a Josef).
Florencie a Benátky jsou nádherná města, která stojí za to navštívit. Zájezd byl velmi dobře organizovaný (jako vždy), dostatek času na prohlídku jednotlivých měst a množství zajímavých informací.
Speciální poděkování patří také průvodkyni Štěpánce, žijící v Toskánsku, která nás velmi poutavě provedla krásami Florencie.
Velké díky celému týmu cestovní kanceláře ABC-Tours za další krásný výlet!

S pozdravem,
Martin Schreil

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem


Vyřizuje:
Denisa Morović
jednatel


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Bartákovi 26. 04. 2019 napsal(a):

Zájezd se nám velice líbil, pohodlný autobus, paní průvodkyně byla perfektní, vše perfektně zorganizováno. Moc děkujeme.


Valentovi 19. 04. 2017 napsal(a):

Díky za krásný,povedený,slunečný výlet do Florencie a Benátek.Vše proběhlo na jedničku,řidiči i paní průvodkyně Jana jako vždy perfektní,ubytování též.Příště určitě využijeme Vaší cestovní kancelář.


Mgr.Dana 19. 04. 2017 napsal(a):

Zájezd je kvalitně a profesionálně připraven a veden.Průvodkyně pracuje víceméně individuálně dle možností.Poskytuje veškeré informace dle zájmu různých klientů ( ve smyslu poradit skupině, která se oddělí,poradit dle očekávání jednotlivců a samotný výklad je velmi kvalitní ).Ubytování a služby v autobuse jsou také na velmi dobré úrovni.
Moc děkuji a příště si tuto cestovku zvolím zas.

Dana Svítilová