Informace

Recenze k zájezdu: Vánoce ve Vídni

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Vánoce ve Vídni.

Přidat recenzi

Vánoce ve Vídni
 
 

Recenze od našich klientů


Karáskovi 28. 12. 2022 napsal(a):

Dobrý den, zájezdu do předvánoční Vídně jsme se zúčastnili 4.12. 2022. Vše bylo perfektně zorganizované, moc se nám tam líbilo. Děkujeme a těšíme se na další zájezd. Karáskovi


Klara Surynkova 15. 12. 2022 napsal(a):

Dobrý den chtěla bych vám moc poděkovat za příjemnou adventní sobotu ve Vídni bylo moc hezký .Paní průvodkyně byla přijemna všechno ukázala .Moc jsme si to užili celá rodina . Budeme se těšit s vámi napříští zájezd. Přejeme krásné Svátky do nového roku hodně zdraví štěstí a úspěchů.

děkuji

Surynkova

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Surynková,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

I my se připojujeme k přání hodně štěstí a zdraví v novém roce a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Hana N. 12. 12. 2022 napsal(a):

Super zájezd, fajn organizace, moc příjemná a trpělivá průvodkyně. Děkujeme za zážitek :)


Vladimír Mydlář 12. 12. 2022 napsal(a):

Adventní zájezd do Vídně dne 10. 12. 2022 byl perfektně zorganizován.
Velmi příjemná a vtipná delegátka- byla skvělá, rychlý přesun do Vídně, dobré počasí,prožili jsme jsme krásnou adventní sobotu ve Vídni.

V. Mydlář


Štěpán 05. 12. 2022 napsal(a):

Super výlet , delegátka na jedničku


Šárka 13. 12. 2019 napsal(a):

Zdravím byla to příjemně prožitá předvánoční atmosféra i počasí bylo spíše jarní , ale přesto děkuji za krásný zážitek a profesionální přístup průvodce takže někdy určitě na brzkou shledanou


Standa a Lenka 02. 12. 2019 napsal(a):

Adventní zájezd do Vídně dne 30.11.2019 byl perfektně zorganizován. Prožili jsme krásný den.


Lukáš Ležák 02. 12. 2019 napsal(a):

Děkujeme za krásný výlet do rakouské metropole. Výborná organizace. Máme jen slova chvály.


Šárka 21. 12. 2018 napsal(a):

Moc děkujeme za krásně strávenou sobotu ve Vidni, organizace byla super, průvodkyně Lenka příjemná,pan řidič nás dopravil ve zdraví tam i zpět:-)Moc děkujeme a pokud bude možnost určitě s Vámi pojedeme někam zas...


Simona 08. 12. 2018 napsal(a):

Moc děkujeme za přijemně strávenou sobotu ve Vídňi. Výlet se nám velice líbil. Paní průvodkýně Lucka je velice šikovná, ráda pomůže a poradí. Celková oraganice se mi velice líbila. Navštívili jsme již několikátý zájezd a ráda se vždy vracím zpět. Jedna radost jezdit s ABC tours :-)


Eva 19. 12. 2017 napsal(a):

Krasny vanocni za zajezd do Vidne, sikovna pani pruvodkyne, cesta v poradku, moc se nam libilo. Jezdim s ABC tours jiz par let na ruzne zajezdy a nedam na CK dopustit :) Hezke svatky!


Marie 18. 12. 2017 napsal(a):

Velmi děkujeme za krásně prožitou sobotu. Zájezd byl dobře zorganizovaný a paní průvodkyně byla velmi milá a ochotná. Tento zájezd můžeme určitě doporučit.


Brabencovi 11. 12. 2017 napsal(a):

Moc děkujeme za pěkný zájezd. Byli jsme potěšeni ze skvělé organizace. Paní průvodkyně byla velmi milá, příjemná a profesionální. Líbilo se nám, že jsme se mohli zúčastnit celé procházky s výkladem a ještě byl dostatečný časový prostor na individuální prohlídky.
Rovněž děkujeme panu řidiči, který nás bezpečně dopravil do Vídně i zpět. I on byl velmi příjemný, milý a vtipný.


Luboš 05. 12. 2017 napsal(a):

Skvěle zorganizovaný celodenní zájezd,profesionální a příjemná průvodkyně Lucka, sympatický řidič p.Petr s bezbečnou jízdou pohodlným autobusem a dobrá komunikace s cestovní kanceláří ABC Tours .


Veronika 04. 12. 2017 napsal(a):

Zájezd do Vídně byl bezvadně zorganizován, průvodkyně byla milá a profesionální, nemůžu si na nic stěžovat. Zájezd bych doporučila.


Broňa 28. 11. 2016 napsal(a):

Paní průvodkyně Lucie je skvělá, milá, profesionální...
Vše bylo dokonale zorganizované,
příští rok pojedeme zase.


Eva 21. 12. 2015 napsal(a):

Zájezd dne 19.12.2015.....perfektní výklad průvodkyně Lucie ! Skvěle strávený předvánoční výlet... Všem doporučuji. :-) :-)


Böhmová 16. 12. 2015 napsal(a):

13.12.2015...........Maximální spokojenost , perfektní výklad pana průvodce, který o nás skvěle pečoval . DĚKUJEME!!!! :-)


Jiří 18. 12. 2014 napsal(a):

Dne 13.prosince 2014 jsme vycestovali v ranních hodinách ze Znojma do Vídně.Řidič autubusu přijel na minutu přesně a tak když vyšlo i parádní počasí na celý den,bylo se na co těšit.Velkou zásluhu na tom má i naše průvodkyně ,,Lucka" ,která na nás po celou dobu co byla s námi působila velmi příjemně a proto co jsme potřebovali vědět nám s přehledem vysvětlila a poradila.Proto nás celým dnem tak bezproblémově provedla a bylo to moc fajn.Moc děkujeme tak i celé cestovní kanceláři ABC Tours ,která umožnila tento výlet uskutečnit.


Ivana 15. 12. 2014 napsal(a):

Byly jsme s kamarádkou ve sobotu 13.12. ve Vídni,vše bylo dokonalé včetně počasí. Paní průvodkyně velmi milá a příjemná, pan řidič taktéž.Zájezd mohu každému doporučit.
Děkuji všem, kteří tuto práci odvádí, tak jak mají.


Simona 17. 12. 2013 napsal(a):

Dne 15.12. jsme odjeli do Vídně a naše očekávání bylo naplněno. Nasáli jsme atmosféru Vánoc, kochali jsme se výzdobou, dcera tvořila v dílničkách. Prostě krásný zážitek. Děkujeme průvodkyni i řidiči Standovi. Vřele doporučuji návštěvu Vídně i v budoucnu.


Andrea 16. 12. 2013 napsal(a):

Byla jsem s kamarádkou 14.12.2013 na jednodenním výletě - Vánoční Vídeň a byli jsem velmi spokojené. Průvodkyně i pan řidič super. S ABC-Tours jsem byla na zájezdu už 3x a mohu DOPORUČIT !!!


Jarmila 15. 12. 2013 napsal(a):

Jednodenního zájezdu do Vídně jsem se účastnila 14.12. se svojí 86 letou maminkou. Bylo moc fajn, že jsme brzským příjezdem do Vídně předešli velké davy a památky jsme prošli v klidu a bez tlačenic. Paní průvodkyně Lucie Binko je velmi svědomitá a v její práci je znát, že ji baví. Chtěla bych poděkovat jak jí, tak panu řidiči autobusu p. Stehlíkovi za krásný zájezd. Všem pracovníkům cestovní kanceláře přeji krásné Vánoce a zdraví v novém roce.


Ilona 11. 12. 2013 napsal(a):

ABC-Tours jedině doporučuji! Byla jsem s jednodenním výletem do Vídně velice spokojena, paní průvodkyně byla moc milá a sdělila nám ke všemu veškeré potřebné informace. Organizačně vše naprosto v pořádku. Byla jsem s ck na zájezdě podruhé a určitě ne naposledy.