Informace
Ubytování v Praze - Remember Residence - Pobyty v ČR

Ubytování v Praze - Remember Residence - Pobyty v ČR

Praha je hlavním městem a rovněž největším městem Česka a 13. největším městem Evropské unie. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident rpubliky, parlament, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů. Praha je všeobecně považována za jedno z nekrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, nevětšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. Právě historické jádro města a mnohé památky přilákají ročně miliony turistů z celého světa.

Termíny 1 denní zájezd

Tento zájezd má flexibilní termíny Termín i počet nocí dle vlastního výběru 1 000 Kč objednat

Program

Možnost ubytování

Nabízíme možnost ubytování v centru Prahy v libovolném termínu na libovolný počet dní. Při vyplnění objednávky, prosím, "objednejte" měsíc, kdy chcete vycestovat. Do poznámky k objednávce nám uvedte konkrétní termín a požadované ubytování. Jakmile od Vás objednávku obdržíme, zašleme Vám konkrétní cenu Vašeho pobytu.

Apartmán Comfort

Apartmán typu komfort byl navržen tak, aby pohodlně ubytoval až čtyři hosty. Je nadstandardně a vkusně zařízen a jeho nedílnou součástí jsou velká okna, která zajišťují dostatek světla. Plně vybavená kuchyň disponuje lednicí a mikrovlnnou troubou. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem, bidetem a toaletou.   

Vybavení: vysokorychlostní WiFi připojení, TV se satelitními kanály, klimatizace, sprchový kout, bidet, fén, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, mrazák toustovač, kávovar, set na kávu/čaj, kuchyňské potřeby, trezor, žehlička, toaletní potřeby, postýlka, telefon, minibar, hotelový textil, ústřední topení, domácí mazlíčci jsou zdarma (vhodné pouze pro psy), nekuřácké prostředí, cena zahrnuje denní úklid, výhled do parku a zahrady

 

 •  Rozloha místnosti: 35 m2
 •  Rozložení postelí: double (dvoulůžko), twin (oddělená postel)
 •  Počet ložnic: 1
 •  Počet místností: 1
Luxusní apartmán s jednou ložnicí

Luxusní apartmán s jednou ložnicí je vkusně zařízen tak, aby poskytoval dostatek soukromí všem ubytovaným hostům. Světlé, prostorné pokoje s velkými okny potěší každého, kdo hledá útulný apartmán v samém srdci historické Prahy. V tomto apartmánu mohou být připraveny jak postele manželské, tak postele jednolůžkové v oddělené ložnici a také rozkládací pohovka v obývacím pokoji. V koupelně se nachází bidet, toaleta, sprchový kout a zajištěny jsou také ručníky a toaletní potřeby. Plně vybavená kuchyň disponuje lednicí a mikrovlnnou troubou.   

Vybavení: vysokorychlostní WiFi připojení, TV se satelitními kanály, sprchový kout, bidet, fén, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, set na kávu/čaj lednice, mrazák, toustovač, kávovar, kuchyňské potřeby, trezor, žehlička, toaletní potřeby, postýlka, telefon, klimatizace, minibar, ústřední topení, nekuřácké prostředí, cena zahrnuje denní úklid, domácí mazličci povolení (vhodné pouze pro psy), výhled do parku¨

 

 •  Rozloha místnosti: 40 m2 
 •  Rozložení postelí: double (dvoulůžko), twin(oddělená postel)
 •  Počet ložnic: 1 
 •  Počet místností: 2
Apartmán Deluxe

Deluxe apartmán je luxusní dvoupodlažní apartmán v podkroví, který nabízí okouzlující výhled na Pražský hrad. Velká střešní okna zásobují apartmán denním světlem a klimatizace ve všech pokojích se postará o to, aby i v nejteplejších letních dnech bylo v apartmánu příjemně. Apartmán disponuje dvěma koupelnami a to jak v dolním tak horním podlaží. Koupelna v prvním patře nabízí prostorný sprchový kout a koupelna v horní ložnici osloví hosty vanou umístěnou přímo před postelí. 

Tento apartmán byl navržen tak, aby pohodlně ubytoval až pět osob, ale právě kvůli vaně umístěné přímo před manželskou postelí v horní ložnici, je častěji vyhledáván páry. 


Vybavení: vysokorychlostní WiFi připojení, TV se satelitními kanály, sprcha, vana, bidet, fén, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, set na přípravu čaje/kávy, lednice, mrazák, toustovač, kávovar, kuchyňské potřeby, trezor, žehlička, toaletní potřeby, ručník, postýlka, telefon,klimatizace,minibar, ústřední topení, nekuřácké prostředí, v ceně je zahrnut denní úklid, vhodné pro domácí mazlíčky (pouze psy), výhled do zahrady a na město, cena zahrnuje denní úklid.

 

 • Rozloha místnosti: 60 m2
 • Rozložení postelí: double (dvoulůžko), twin (oddělená postel)
 • Počet ložnic: 2
 • Počet místností: 2
Cena ubytování

Cena ubytování je vždy na vyžádání dle počtu osob a konkrétního termínu.

 

Zde je orientační příklad ceny:

 

2 dospělé osoby + 1x dítě

Termín: 7.-10.7.2020 (3 noci)

Apartmán Comfort: 6 590,-/pobyt/apartmán

Luxusní apartmán s jednou ložnicí: 6 990,-/apartmán/pobyt

Apartmán Deluxe: 9 790,-/apartmán/pobyt

 

Cena