Informace

Recenze k zájezdu: Tropical Islands - koupání

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Tropical Islands - koupání.

Přidat recenzi

Tropical Islands - koupání
 
 

Recenze od našich klientů


Jana 04. 02. 2020 napsal(a):

Tropical Islands - koupání - jeli jsme s ABC-TOUR již podruhé. Vše bylo dle harmonogramu, pan řidič byl velmi příjemný, jízda autobusem také. Mohu jen doporučit.


Helena 12. 02. 2019 napsal(a):

11.2.2019 jsme s rodinou byli s Vámi v Tropical Islands - bylo to SUPER - velmi příjemní a milí řidiči, vše načas, vyjití vstříc našim požadavkům při zasedacím pořádku v autobusu, který byl komfortní. Ranní svačinka potěšila nejen nás. Velmi oceňuji brzký příjezd do Tropicu - kde jsme si v klidu a pohodě mohli vybrat lehátka v místech, kde jsme chtěli - to už by později nešlo - lidí přibývalo kvapem. Až se příště budeme někam chystat, určitě prvně koukneme, co nabízí Vaše kancelář! Děkujeme!!!


Romana 11. 02. 2019 napsal(a):

Byli jsme o víkendu s Vámi v Tropical Island a musím Vás velmi pochválit. Autobusy parádní, pohodlné, řidiči milí a hodní. Svačinka po ránu tak super. Není co vytknout , až pojedeme na další výlet, tak jedině s Vámi.


Veronika 24. 01. 2019 napsal(a):

Zájezd do Tropical Islands byl SUPER! Jela jsem se svými syny a s kamarádkou a jejími dětmi a se vším jsme byli spokojeni! Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji. Byli jsme již v Legolandu a ve Florencii a v Benátkách a plánujeme další akce s touto CK. DÍKY!


Urbanová 19. 10. 2015 napsal(a):

Ohromná spokojenost s cestovní kanceláří ABC Tours. Pan řidič byl skvělý, dělal pravidelné přestávky, všude včas - žádná zpoždění, příjemné jednání. Co se Tropical Islandu týče, super zážitek :) S touto cestovní kanceláří kdykoliv znova :)


Lukáš 25. 02. 2014 napsal(a):

Vše proběhlo bez problému, časový harmonogram byl dodržen skoro na minutu. Pan řidič byl příjemný a snažil se cestu a zájezd zpříjemnit. Zájezd tedy bez problému a v budoucnu rád využiju služby cestovní kanceláře ABC - Tours :)


Michaela 05. 02. 2014 napsal(a):

Vše bylo perfektní a cesta tam i zpět proběhla v pořádku. Super organizace od pana řidiče. Doporuručuji!!! Skvělý zážitek!!!


Jarmila 03. 02. 2013 napsal(a):

Včera jsme se vrátily z tropů.Byla jsem s dcerou a její kamarádkou a moc jsme si to užily.Páni řidiči Petr a Petr byli ochotní,vtipní a milí.Všechno za nás vyřídili a řekli nám,co máme dělat.V buse se nám moc líbila LCD obrazovka v sedadle,kde jsme mohly sledovat mimo filmů nebo hudby aj. kameru,která snímala celou cestu.A velká vychytávka a plus je to,že na netu naše rodina sledovala,kde se právě nachází náš autobus.Celý zájezd byl dobře organizovaný a určitě s touto cestovkou plánuji další zájezdy.Díky...


Milan 15. 02. 2012 napsal(a):

Dne10.2.2012jsme také navštívili z Vaší CK Tropical Islands.Moc se nám tam líbilo zvlášť dětem.Jediné co se dá vytknout,je teplota vzduchu a velikost skříněk. Velice mile nás překvapilo když při odjezdu řidiči našemu synovi popřáli k narozeninám a za CK předali malý dárek a celý autobus mu zatleskal.Takže za nás můžu říct ,že to byl krásný zážitek. Můžeme jen doporučit . Děkujeme a někdy příště naschledanou.


Tereza 09. 02. 2012 napsal(a):

Náš zájezd začal nástupem v Lažínkách, pan řidič byl ochotný nám zastavit i na jiném místě než byly oficiální zastávky. Autobus byl vybavený na delší cesty a relativně pohodlný, bageta, kterou jsme dostali k snídani byla čerstvá. Kolem 7. ráno jsme dorazili na místo. Areál TI nás nadchl, prošli jsme si tropický prales. Užili jsme si koupání v laguně, relax ve vířivce, jízdu na tobogánu. Využili jsme i nabídku místních restaurací. Pobyt se nám líbil, snad až na zpoplatněné tobogány a odpadky, poházené kolem lehátek. Zájezd doporučujeme, snad bych jen změnila délku pobytu -asi je lepší v areálu strávit i noc nebo naopak odejít třeba už odpolende, než trávit 2 noci v autobuse, jako jsme to měli my:-)


Bohumil 07. 02. 2012 napsal(a):

Na Vašem zájezdu jsem byl s přítelkyni a synem.Všichni jsme byli velice spokojeni.Už nám tam chyběla snad jen cyklostezka.Čekali jsme větší teplo,ale zdřejmě k venkovnímu mrazu to asi nejde víc vytopit.Trochu mě mrzelo,že tam nemají info.v češtině,né každý umí Německy a určitě tam jezdí od nás hodně návštěvníků.Ale s Vašimi službami jsme byli spokojeni.Ostatně stejně jako na silvestra v Paříži.
Tak že, děkuji za nás tři a někdy příště nashledanou.Caha Bohumil Třebíč