Informace

Recenze k zájezdu: Toskánská romance

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Toskánská romance.

Přidat recenzi

Toskánská romance
 
 

Recenze od našich klientů


Jitka Mašínová 21. 06. 2022 napsal(a):

Děkuji CK ABC tours za dobře zorganizovaný zájezd "Toskánská romance " ve dnech 15.-19.6.2022. Průvodkyně Jana se nám snažila přiblížit toskánskou atmosféru s velkou znalostí a tak jsme toho za krátkou dobu stihli opravdu hodně. Během tří dnů jsme poznali krásy Florencie, Sieny, San Gimignana, Luccy a Pisy. Všude bylo krásně, počasí nám přálo vrchovatě. Řidič Milan a řidička Dana byly bezvadní, spolehlivě nás dopravili tam i zpátky. Opravdoví profesionálové. Navíc se sešla stejná krevní skupina účastníků zájezdu, takže bylo už od začátku veselo. Jezdím s Vaší CK už hodně let a opět vše na jedničku.


Marie Trtíková 21. 06. 2022 napsal(a):

Dobrý den, před 2 dny jsme se vrátili s manželem z poznávacího zájezdu Toskánská romance a byli jsme nadšeni. S touto cestovní kanceláří už jsme byli na zájezdu po třetí a určitě využijeme jejich služeb i v budoucnu. Chtěli bychom zvlášť poděkovat řidičům Milanovi a Daně za jejich profesionalitu a smysl pro humor. Byli skvělí. I když bylo velké horko, byli stále usměvaví a vstřícní.
Ještě jednou velké díky. Jarda a Majka


Hana Lisseová 20. 06. 2022 napsal(a):

Dobrý den, byly jsme na tomto zájezdu v červnu 2022 a byl skvělý. Pan řidič Milan i slečna řidička Dana úžasní profesionálové, vtipní, milí, vždy čekali na určeném místě i když bylo velké horko. Paní průvodkyně Jana také moc příjemná, dozvěděli jsme se spoustu informací o navštívených místech, dala nám typy , kde co koupit, na vína apod. Celkově to byl velmi krásný zájezd. Doporučujeme!!!
Hana


Jindriska 19. 06. 2022 napsal(a):

Uzasne zorganizovany zajezd na uzasna mista toskanska. Podekovani patri ridicum Milanovi a Dane. Smekam klobouk pred ridickou. Oba byli milí a vzdy ochotní. Dalsi podekovani patri pruvodkyni Jane. Vyborne znalosti a mily pristup. Za 3 dny jsme toho stihli opravdu hodne. Jedinnou stinou strankou bylo pocasi, ktere nam po celou dobu stoupalo dost pres tricet. Polovina cervna uz je asi prilis pozde na poznavani mestskych pamatek. Presto jsme si zajezd uzili a sklenka aperolu nam pomohla umorna vedra vydržet. Takze do ABC :Milane, Jani a Dani byli jste skvělí. Do povinnych příplatků bych v poctu 50 lidi automaticky zahrnula audiosystem pro vyklad od pruvodkyne. Vsichni slysi vyklad i kdyz je takto pocetna skupina roztazena na nekolik metru. Zkratka za malo penez hodne muziky.


Božena 15. 10. 2019 napsal(a):

Děkujeme Vaší cestovní kanceláři za příjemné zážitky na cestě do Toskánska, kterého jsme se zúčastnily v termínu 25.-29.9. Děkujeme hlavně milé průvodkyni Alence a řidičům Karlovi a Petrovi.
Zdraví
Stejskalová+Vybíralová


Dagmar 01. 10. 2019 napsal(a):

Dobrý den.
V termínu od 25.-29.9.2019 jsme se s kamarádkou zúčastnily zájezdu Toskánská romance. Celá organizace zájezdu byla skvělá. Pánům řidičům Peťovi a Karlovi patří velký dík za bezpečnou jízdu a originální vyplňování času, který jsme byli v autobuse, průvodkyni Alence zase dík za celkovou péči o nás. Taky celá skupina "účastníků zájezdu" byla perfektní. Rozhodně se vydáme na nějaký zájezd znovu.
Ještě jednou velký dík všem.


Marie 01. 10. 2019 napsal(a):

V neděli jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Toskánská romance. Zájezd byl super. Poděkování průvodkyni Alence i oběma řidičům za jejich ochotu a vstříctnost. Byli jsme s vaší cestovní kanceláří již po čtvrté a doufám že ještě pojedeme.


Matějkovi 30. 09. 2019 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu " Toskánská romance".
Rádi bychom touto formou poděkovali cestovní kanceláři za skvěle sestavený program.
Paní průvodkyně Alena byla opět výborná (známe ji již z cest po Provence a Slovinsku) - příjemná, ochotná, vstřícná. Podobně i oba řidiči byli pozitivní a snažili se udržovat stále dobrou náladu.
Zájezd prostě neměl chybu, a proto bychom příští rok využili opět služeb vaší cestovní kanceláře a jeli na další poznávací zájezd.
S pozdravem
Vilém a Monika Matějkovi


Naďa 12. 08. 2019 napsal(a):

S vaší CK jsem byla na poznávacím zájezdu již třikrát, vždy jsem byla naprosto spokojená. Ve dnech 24.-28.7.2019 jsme se zúčastnily zájezdu Toskánská romance a bylo to opravdu úžasné.
Toskánsko je moc krásné a k celkovému zážitku vaše CK určitě přispěla skvělým programem a organizací. Vynikající byl průvodce Lukáš i řidiči Petr a Ríša.
Děkuji všem a těším se na další cestování.


Dáša 06. 08. 2019 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu Toskánská romance, zájezd splnil mé očekávání.Toskánsko je úžasné.Velké díky patří průvodci Lukášovi,velmi ochotný mladý muž a jeho znalosti mě mile překvapily a povídání bylo zábavnou formou.Také jsem byla vděčná za paní průvodkyni ve Florencii.Největší zážitek byla návštěva vinařské farmy, kouzelné místo i lidé. Jediné co trochu zkazilo dojem ze zájezdu bylo ubytování, pěkné městečko, ale hotel. Bylo velmi teplé počasí a nešla klimatizace na pokoji a příplatek za lednici mě v dnešní době překvapil.
Velké díky také řidičům za dobrou náladu a profesionální přístup. Zájezd byl úžasný,
program byl sice nabitý,ale měli jsme dostatek času na vlastní program. Ještě jednou velké díky!!


Monika 30. 07. 2019 napsal(a):

V termínu 24. – 28. července 2019 jsme se zúčastnily zájezdu „Toskánská romance“. Teď, s odstupem několika dní bych ráda poděkovala Vaší cestovní kanceláři za výborné zajištění celého zájezdu, od prvního kontaktu při objednávce až po zpáteční cestu domů.

Největší poděkování patří průvodciLukášovi za jeho organizační schopnosti, Lukáš je navíc velmi erudovaný a milý člověk, opravdu jsem byla hodně mile překvapena, dále také samozřejmě řidičům Petrovi a Ríšovi, za jejich ochotu vyhovět našim neustálým požadavkům a za jejich pozitivní přístup k práci a skvělou každodenní náladu. Program byl nabitý, počasí krásné, Toskánsko nádherné, co víc si přát? :-)

Přeji spoustu spokojených klientů.


Markovi 02. 05. 2019 napsal(a):

Byl to náš již 5-tý zájezd s Vaší ck.A opět jsme byli moc spokojeni. Vaši průvodci i řidiči jsou velcí profesionálové a kromně nádherných památek a přírody je vždy skvělá a téměř rodinná atmosféra.Moc děkujeme a přejeme další nové nápady na cesty po dalších zemích Evropy.


Jitka+Petr 30. 04. 2019 napsal(a):

Děkujeme za krásný zájezd !!!
Perfektní profesionální služby - jak řidiči, tak průvodkyně Alenka :-)
Ubytování nad očekávání skvělé, výlety perfektně časově naplánované, zpestření s ochutnávkou vína skvěle doplnilo celodenní putování za krásami toskánských měst ...
Doufáme, že se ještě setkáme na dalších výletech !


Žaneta 30. 04. 2019 napsal(a):

Skvělý zájezd - dobře zorganizované i naplánované. Škoda, že nemůžete ovlivnit počet turistů :o(
Chceme také poděkovat Alence, která nás provedla Toskánskem a samozřejmě i oběma řidičům, kteří nás bezpečně a s humorem vozili po celou dobu zájezdu.
Moc se nám líbilo a těšíme se na další zážitky.


Jitka 06. 07. 2018 napsal(a):

Skvělý zájezd - ostatně jako vždy s vaší cestovní kanceláří. Chceme touto cestou poděkovat Alence, která nás provedla Toskánskem a samozřejmě i oběma řidičům. Celý zájezd byl super !!! Už se těšíme, až si budeme z vaší nabídky vybírat zájezd na příští rok :)


Renáta 04. 07. 2018 napsal(a):

Opět skvělý poznávací zájezd, úžasná organizace, skvělé ubytování, úžasná průvodkyně, super řidiči a nádherná atmosféra všech navštívených míst ..... Vše na jedničku s hvězdičkou... jen ty návraty jsou horší :(


Pavel 03. 07. 2018 napsal(a):

Krásný zájezd, skvěle vybraná místa a dobře naplánované. Byli jsme okouzleni zejména atmosférou Sieny den před Paliem. Jste výborní organizátoři a velcí profesionálové. Děkujeme!


Lucie 26. 04. 2018 napsal(a):

Ráda bych poděkovala cestovní kanceláři ABC -Tours za krásný zájezd "Toskánská romance". Ráda bych vyzdvihla průvodkyni Lenku, která byla opravdu moc fajn, pány řidiče s kterými byla legrace a jeli s námi jako s vlastními.:-)
Moc jsme si to s kamarádkou užily a určitě pojedeme rády znovu. Ráda bych také poděkovala paní ředitelce Morović za vstřícnost a její přístup.


Šárka 22. 04. 2018 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za krásný zájezd do Toskánska 11.-15.4.2018. Opravdu nebylo co CK vytknout, naopak. Vyhověla mému přání , sedadla vpředu a dokonce zajistila nové ubytování, když se to první nepovedlo. Skvělá průvodkyně Lenka, milá, ochotná, znalá. Ještě nesmím zapomenout na skvělé řidiče Románka a Pavlíka, kteří nás dovezli bezpečně tam i zpět a ještě u toho byli milí, vtipní a ochotní. Zkrátka velmi povedený zájezd.


Marie 05. 04. 2018 napsal(a):

Chci vám velice poděkovat za velikonoční zájezd do Toskánska. Byl to opět skvělý výlet. Program i práce pani průvodkyně i řidičů byla skutečně perfektní.Už vybíráme další cestu!


Anna 03. 04. 2018 napsal(a):

Dobrý den.
Také jsme se s manželem zúčastnili zájezdu Velikonoční Toskánsko ve dnech 29.3.-2.4.2018.
Paní průvodkyně Alenka Dlouhá je člověkem na svém místě,milá, ochotná,vždy ráda poradí, sdělí plno zajímavých informací ohledně míst,která jsme navštívili-Florencie,Lucca,Siena,San Gimignano, Pisa.
Také návštěva farmy San Donato s ochutnávkou vín a dalších dobrot byla vynikající.
Také děkujeme p.řidičům Petrovi a Luďkovi za skvěle zvládnutou cestu tam i zpět v pohodě a bez problémů.Děkujeme Vám za krásný zájezd a těšíme se opět někdy příště nashledanou.S pozdravem Anna a Bohuslav Jelínkovi z Oder.


Laďa 02. 04. 2018 napsal(a):

Ve dnech 29. 3 až 2. 4. 2018 jsem měl možnost se zúčastnit tohoto zájezdu se svými přáteli. Byli jsme moc potěšeni, že nás na palubě přivítala opět sympatická průvodkyně paní Alena, s kterou jsme již měli dobré zkušenosti z minulého zájezdu. Věnovala se nám velmi poctivě a jsem rád, že jsem společně se svými kamarády opět padl na tuto zkušenou průvodkyni. Chtěl bych ji tedy jménem svým a mých kamarádů poděkovat za velmi kvalitní průvodcovské služby po toskánských městech (Florencie, Siena, San Gimignano, Pisa a Lucca) i za zprostředkování skvělé ochutnávky na farmě San Donato. Děkujeme! Závěrem mi dovolte, abych poděkoval i pánům řidičům - Petrovi a Luďkovi, kteří nás provezli velmi zkušeně malými i velkými uličkami městeček a dopravili v pohodlí autobusu do Toskánska a zpět! Díky všem a rozhodně to není náš poslední zájezd s touto cestovní kanceláří!!!


Renata 01. 11. 2017 napsal(a):

Toskánská romance 27. 9.-1.10.2017
Zájezd se nám moc líbil, splnil všechna naše očekávání. Průvodkyně Alena byla skvělá, ochotná, milá a celý zájezd zpříjemnila. Také řidiči byli vstřícní a sympatičtí. Autobus byl luxusní a cestování v něm velmi pohodlné. Zájezd byl dobře zorganizován a pohodovou náladu umocnilo i krásné počasí.
Příště opět využijeme služby CK ABC Tour. Děkujeme :-)


Marek 20. 10. 2016 napsal(a):

Zájezd který se konal 12.-16.10.2016 byl bezchybný. Paní Maruška se kterou jsme byli s přítelkyní již potřetí, byla opět fain, připravená a celý zájezd s ní uběhl až bohužel strašně moc rychle. Řidiči taktéž parádní. Celý zájezd byl dobře naplánovaný tak jako vždycky.


Eva 18. 10. 2016 napsal(a):

Toskánská romance 12.-16.10.2016
S Vaší C.K. jsme cestovaly s dcerou již potřetí a opět jsme byly nadšené.Výborná průvodkyně Maruška a skvělí řidiči vytvářeli po celou dobu pohodovou atmosféru a tak jsme si krásnou architekturu i přírodu Toskánska užily na 100%.Rozhodně to nebyl náš poslední zájezd s Vámi, už teď se těšíme na příští cestovatelské zážitky s Vámi.Díky!


Hana 18. 10. 2016 napsal(a):

Výlet do Itálie - Toskánská romance ve dnech 12.-16.10.2016 - pod perfektním vedením průvodkyně Marušky se mně velmi líbil, jela jsem pod jejím vedením již několikrát a vždy byla perfektně připravena. Letos si poradila navíc s nepříznivým počasím tak, že jsme byli všichni spokojeni.


Ivana 18. 10. 2016 napsal(a):

Zájezd do Toskánska se nám moc líbil, průvodkyni Marušku jen chválíme. Jeli jsme se synem s Vaší cestovkou už na druhý zájezd a i tento byl do detailu promyšlený, všechno krásně navazovalo a líbil se nám i dostatečný prostor a čas na individuální procházky. Moc děkujeme !