Informace

Recenze k zájezdu: Silvestr v Benátkách a Florencie

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Silvestr v Benátkách a Florencie.

Přidat recenzi

Silvestr v Benátkách a Florencie
 
 

Recenze od našich klientů


Jana 03. 01. 2018 napsal(a):

Děkuji za krásně připravený zájezd...nadstandartní, profesionální přístup paní průvodkyně byl doprovázený nadstandartní ochotou obou pánů řidičů. My díky tomu mohli strávit opravdu příjemně závěr minulého roku.


Lenka 07. 01. 2017 napsal(a):

Zájezd Silvestr v Benátkách a Florencie můžeme jenom doporučit! S cestovní kanceláří ABC-Tours jsme již absolvovali zájezd do Paříže, takže jsme také nyní očekávali perfektní organizaci, výborný program a profesionální přístup. Vše bylo dle našeho očekávání. Děkujeme celému teamu cestovní kanceláře. Pohodlný autobus a milí řidiči, stejně tak dobře zvolený hotel. Program zájezdu byl doplněn dostatečnými přestávkami, které jsme strávili ve Florencii i Benátkách dle našich přání. Velké poděkování patří především milé průvodkyni Marušce - bylo vidět, že svoji práci dělá moc ráda a navštívená místa perfektně zná. Milým překvapením pro nás bylo, že paní průvodkyně zajistila v Benátkách soukromou loď, abychom se při bujarých novoročních oslavách nemuseli mačkat v běžné lodi veřejné dopravy. Těšíme se na další zájezdy s Vaší cestovní kanceláří. Hodně úspěchů, další zajímavé tipy na lokality a milé účastníky zájezdů. :-)


Zdeňka 04. 01. 2017 napsal(a):

Dne 1.1.2017 jsme se vrátili ze zájezdu Silvestr v Benátkách a Florencie. Už po několikáté jsme absolvovali poznávací zájezd s CK ABC Tours a jako pokaždé jsme byli stoprocentně spokojeni. Průvodkyně Maruška i oba řidiči byli milí, veselí a ochotní. Ubytování bylo na jedničku. Za organizaci zájezdu děkujeme celému týmu CK ABC Tours.
Na závěr chceme Vaší cestovní kanceláři popřát všechno nejlepší do nového roku a mnoho spokojených klientů.
Saganovi


Lucie 03. 01. 2017 napsal(a):

Zájezd Silvestr v Benátkách a Florencie byl moc suprovej zážitek! Slečna Maruška byla moc milá průvodkyně, která nikam nechvátala a vše jsme si v klidu a hezky prošly. Bylo plno přestávek na záchod a jídlo, takže spokojenost :) vše bylo v pořádku a neni nic co bych mohla vytknout. Ubytování také super, na pokojích vlastní wc + sprcha. Určitě doporučuji všem, kdo chce zažít něco skvělého s milou průvodkyní. S touhle cestovkou jezdíme pravidelně někam se podívat :) děkujeme za skvělý další zážitek a vzpomínku :)