Informace
Romantický advent v Benátkách - Adventní

Romantický advent v Benátkách - Adventní

 

Zimní pohádka na laguně

Nenechte si ujít tradiční adventní trhy v historickém centru města Benátek. Užijte si advent v jednom z nejpůsobivějších italských měst – v Benátkách! Při procházení křivolakými uličkami města na sebe nechte dýchnout jedinečnou atmosféru nasáklou historií tohoto v minulosti velmi důležitého centra obchodu a kultury.

Termíny 3 denní zájezd

Od - doCena
08.12.2023—10.12.2023 1 890 Kč objednat

TIP: Zájezd Romantický advent v Benátkách si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

Program zájezdu

1. den: - odjezd (Praha 16:00, Jihlava/Pávov 18:00, Brno 19:20, Znojmo 20:30). Následuje noční tranzit přes Vídeň, Klagenfurt.

2. den: - ráno, před příjezdem do Benátské laguny, se občerstvíme v autobusu a poslední krátký úsek po pobřeží projedeme známými lázeňskými středisky do přístavu Punta Sabione. Odtud se přeplavíme lodí přes Benátskou lagunu přímo na náměstí Sv. Marka, kde začne náš program. Přestože máme na prohlídku Benátek pouze jeden den, vynasnažíme se ukázat Vám pokud možno nejvíce z tohoto města na lagunách. Navštívíme hlavní benátskou dopravní tepnu Canal Grande, zastavíme se na mostě Ponte di Rialto, posedíme na nám. Sv. Marka, navštívíme baziliku, Dóžecí palác. Především však vychutnáme jedinečnou adventní atmosféru tohoto výjimečného města. Odpoledne prožijete dle vlastních představ – návštěva vánočních trhů na náměstí sv. Štěpána a ochutnávka místních specialit. Večer se vydáme na zpáteční cestu do ČR.

3.den: - příjezd do ČR bude v ranních hodinách (Znojmo 5:30, Brno 6:40, Jihlava 8:00, Praha 10:00).

Vstupy

- povinný poplatek za lodní přepravu včetně poplatku města 30 €/os.

- věž cca 8 EUR (skupina 4 €/os.)

- Benátky – Academia cca 12 € (studenti 4 €/os.)

- Dóžecí palác + Museo Correale cca 20 € (studenti 8 €/os.)

- Námořní muzeum cca 5 €/os.

Aktuální výše vstupů bude upřesněna v pokynech týden před odjezdem.

Poznámka

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.) Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.) V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Cesta

Nástupní místa
Praha, Jihlava/Pávov, Brno, Pohořelice, Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • 1x ranní občerstvení v busu
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • povinný příplatek za vjezd do Benátské laguny ve výši 190,-Kč/osoba
  • - pojištění léčebných výloh 180,-Kč/osoba
  • rozšířené pojištění (léčebné výlohy, úrazové pojištění a storno zájezdu ze zdravotních důvodů)
  • 210,-Kč/osoba
  • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
  • některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.