Informace

Recenze k zájezdu: Řím - Vatikán

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Řím - Vatikán.

Přidat recenzi

Řím - Vatikán
 
 

Recenze od našich klientů


Petra a Marcela 22. 11. 2022 napsal(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu jsme si užili na 100%. Organizace perfektní, viděli jsme toho opravdu hodně. Paní průvodkyně byla úžasná, jakoby se v Římě narodila... Páni řidičové byli příjemní a vtipní.
Jen jednu malou chybu to mělo - strašně rychle to uteklo. Určitě jsme necestovali naposled.
Ještě jednou děkujeme

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se období adventu a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Tereza Kvapilova 22. 11. 2022 napsal(a):

Naprosto báječný zájezd. Jela jsem sama a užila si to jako blázen. Super průvodkyně, super řidiči, super účastníci zájezdu. Bylo to fyzicky náročnější, než jsem čekala, alespoň vím, že musím potrénovat kondici. Moc díky❤


Jiřina T 27. 09. 2022 napsal(a):

Děkujeme za překrásný zájezd do Říma. Paní průvodkyně Hanka byla skvělá, dozvěděli jsme se mnoho informací a především se s ní zasmáli. Nezaostávali ani páni řidičové, kteří nám odpověděli na všechny otázky, perfektně zvládli všechny objížďky a ještě nás stíhali bavit.
Řím nás přivítal nádherným letním počasím, takže dojmy z památek byly umocněny sluníčkem.
Ještě jednou děkujeme za krásný prodloužený víkend.
Myslím, že takto má cestovní kancelář přistupovat ke klientům. Rádi s vámi zase někam vyrazíme.


Pavel 25. 09. 2022 napsal(a):

Prodloužený víkend v Římě byl zároveň prodloužením léta, které tady už tak nějak skončilo. A stálo to za to. Jak průvodkyně Hanka, tak oba řidiči byli opravdovými profesionály a ještě jednou bych jim chtěl poděkovat za krásný zážitek!


Alena Turková 02. 08. 2022 napsal(a):

Zájezd byl super, ocenili jsme možnost vlastní volby návštěv různých památek a zároveň úžasnou komunikaci s průvodcem panem Michalem, který měl vše perfektně zorganizované. Řidiči byli zkušení, takže i cesta byla bez problémů. Určitě využijeme další nabídky zájezdů této cestovky.


Petra 02. 08. 2022 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za super zájezd a hlavně úžasným pánům řidičům i průvodci Michalovi . Už teď se těšíme na říjen kdy jedeme s vámi do Londýna. Přeji vám hodně spokojených klientů a ráda vás budu doporučovat


Libuše 24. 05. 2022 napsal(a):

Koncem dubna jsme absolvovali zájezd do Říma s Vaší cestovní kanceláří. Musím konstatovat, že vše bylo naprosto perfektně zorganizované díky skvělé průvodkyni Janě a díky úžasným pánům řidičům. Cesta proběhla v pohodě bez problémů, ráno jsme byli ve Vatikánu včas a vyhnuli se velkým frontám. Počasí vyšlo na jedničku a vše proběhlo k naší spokojenosti. Budeme se těšit na další prima zájezdy s Vámi.


Jana 25. 02. 2020 napsal(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu byl opravdu skvělý. Přestože byl únor, počasí nás příjemně překvapilo, stejně jako výborná organizace celého pobytu, díky které jsme se úspěšně vyhýbaly všem frontám, které se u památek tvořily. Velké poděkování patří průvodci Michalovi, bylo vidět, že ho jeho práce skutečně baví. Zároveň musím ocenit profesionalitu obou pánů řidičů. Byly jsme s Vaší cestovní kanceláří na zájezdu poprvé, ale určitě ne naposledy.


Eva 14. 12. 2019 napsal(a):

Zájezd se mi moc líbil. Úžasně "vychytané", nestřetávali jsme se s davy turistů, nestáli fronty na památky. Příjemný průvodce Lukáš nabitý vědomostmi. Zájezdu nelze nic vytknout


Marcela 11. 12. 2019 napsal(a):

Ve dnech od 5.12. do 8.12. jsem s Vaší společností navštívila Vatikán a Řím.Jsem velmi spokojená se vším-cestování,řidiči,ubytování .Zvláštní poděkování ale zaslouží průvodce Lukáš,který byl nejen příjemný,vstřícný ,ale hlavně úžasně připravený.
Díky za krásný,i když náročný předvánoční výlet.


Veronika 03. 11. 2019 napsal(a):

Dnes jsem se vrátila z Říma a byla jsem velice spokojená. Ubytování bylo super,počasí se také vydařilo.Luxusní autobus a velké poděkování si také zaslouží průvodce Michal a oba páni řidiči. Už teď se těším na další dovolenou s Vámi


Petra 21. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd s CK ABC Tours byl pro mne premiérou, ale rozhodně ne zklamáním - dopravní problémy na českém území CK promptně vyřešila využitím dalšího autobusu, páni řidiči byli příjemní a cítila jsem se s nimi bezpečně. Autobus samotný je moderně vybaven, takže si dlouhou cestu můžete zpestřit posloucháním hudby či sledování filmů, výběr je bohatý napříč žánry i věkovými kategoriemi. Jedinou nevýhodu spatřuji v manším prostoru mezi sedačkami - ovšem na to jsem při své výšce zvyklá a rozhodně to nebylo nic mimo obvyklou normu.
Program byl poměrně nabitý, ale vše se dalo zvládnout. Průvodce Lukáš byl informovaný, obeznámený s místními podmínkami, dokázal poradit se vším, s čím se na něj kdo obrátil, včas nás upozorňoval na důležité detaily.
Ubytování v kempu mne příjemně překvapilo - vše bylo nové, čisté, upravené (oproti upozornění CK jsme měli k dispozici i ručníky, mimo to i šampon, fén - věřím, že se někomu tato informace může hodit).
Závěrem tedy děkuji průvodci, řidičům i CK za příjemně strávené dny a ráda se přidávám ke skupině spokojených. :)


Iveta 20. 08. 2019 napsal(a):

S CK Abc Tours jsem byla podruhé a určitě ne naposled. Výlet do Říma byl fantastický, pruvodce Lukáš byl skvelej a velké díky pánům řidičům.


Renáta 20. 08. 2019 napsal(a):

Byly jsme s CK ABC Tours již potřetí.....:) A opět všechno perfektní …. řidiči skvělí, průvodce Lukáš jedinečný a velice příjemný. Atmosféra celého zájezdu prostě na jedničku..... Moc děkujeme za krásné zážitky strávené ve Vatikánu a v Římě. Už se těšíme na další zájezd....


Marie 12. 08. 2019 napsal(a):

Rezervační systém, který se osvědčil u muzei bych použila i do kolosea, jinak vše dokonale organizačně zorganizované. Lukas byl skvělý průvodce.


Marián Rešetka 29. 07. 2019 napsal(a):

Dobrý den ,
chtěl bych se vyjádřit k zájezdu ,který jsme s vaší CK ve dnech 18-21.7.absolvovali.
Jsem synem bývalého řidiče CSAD , s kterým jsem jako dítě a mlaďas procestoval celou Europu a proto mi nedá ,abych vyjádřil nejdříve svoji hlubokou úctu a vděk oběma řidičům autobusu ,kteří předvedli a absolvovali s námi excelentní jízdu ,bespečně nás přivezli do Říma a zpět domů ,přičemž byli navíc příjemnými společníky,vždy ochotni nás obsloužit,poradit a pod.

Takže STANDO A PEPO velikánské díky !!!!!!!

Pak už byl zájezd plně v rukou průvodce Lukáše , který svým neskutečným přehledem a nastudovanou historii vysvětlil a poradil, všem bez rozdílu . ˇPečlivě a s citem měl celý průběh zájezdu pod kontrolou,nedošlo k absolutně k žádnému zásadnímu konfliktu mezi účastníky , což je při tolika lidech ,povahách a chutích prakticky zázrak.

A proto i tobě LUKÁŠI klobouk dolů a obrovské děkujeme!!!!

Určitě ,až mé paní odtečou kotníky ,vašich služeb ještě zcela jistě využijeme a CK ABC tours všemi deseti vřele doporučujeme !

S úctou Marián,Gábina a Adámek !!!


Marie(18.-21.7) 29. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd do Říma byl kouzelný.Řím,Vatikán je to pohádka,moc se nám líbilo.
Přede vším by jsme chtěly poděkovat průvodce Lukáše,je to velky sympatak,ktery byl velice trpelivy a neunavny,diky Lukašovi jsme se dozvedely zpoustu informace.
Jen a jen doporučujeme.
A ještě jednou moc děkujeme Lukáší.


E + Z 27. 07. 2019 napsal(a):

Děkujeme za dobře zorganizovaný zájezd, průvodce Lukáš nám sdělil spoustu informací a vždy nám dobře poradil. Z ubytování v mobilhomu jsme měli trochu strach, ale předčilo naše očekávání - absolutně perfektní, lepší než 5ti hvězdičkový hotel - vše nové, čisté, klimatizované, s posezením, bazénem, vířivkami, restaurací a nedalekým supermarketem. Zdravíme nové známe ze zájezdu a určitě plánujeme s CK ABC TOURS další cestu, doporučujeme, líbilo se nám moc, i když cesta byla dlouhá, stálo to za to!


Tomashuk 23. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd do Říma 18.7-21.7.2019. Jelisme s rodinou,a vše bylo vynikající. Průvodce Lukáš odvádí svou práci na najvyšší úrovni DĚKUJEME mů za to. Velké poděkování řidičům za skvělou dopravu. A poděkování timu ABC TOURS za organizaci. Též chci poděkovat spolucestujícim , naslisme další kamaradi.


Gabriela 01. 05. 2019 napsal(a):

Zájezd do Říma byl skvěle připravený, vše klapalo jako hodinky. Můj obdiv má průvodce Lukáš, jehož znalosti o historii Říma jsou neskutečné. Díky svému profesionálnímu přístupu dokázal zvládnout 70člennou skupinu v přelidněném Římě bez jakýchkoli problémů a jeho vyprávění bylo třešničkou na dortu. Děkuji za skvělé zážitky a těším se na další zájezd s Vaší CK.


L+P 01. 05. 2019 napsal(a):

Celý průběh na velmi dobré úrovni, počínaje řidiči, kvalitou vozidla a konče průvodcem Lukášem, který je opravdu profesionál. S ABC jsme již po několikáté cestovali a určitě budeme i nadále pokračovat. Děkujeme a ještě letos na viděnou :)


Adéla a Soňa 01. 05. 2019 napsal(a):

S kamarádkou jsme se 28.4.2019 vrátily ze zájezdu Řím - Vatikán. Naše poděkování patří skvělému průvodci Lukášovi a pánům řidičům, kteří se o nás starali, všechno bylo organizačně perfektně zvládnuté. S Vaší cestovní kanceláří určitě vyrazíme znovu!


Miroslav a Vendy 29. 04. 2019 napsal(a):

Včera 28.4.2019 jsme se vrátili ze zájezdu Řím - Vatikán, ač unaveni z dlouhé cesty musíme poděkovat za skvělý zážitek a především za profesionalitu řidičů a erudici průvodce Lukáše, to je neskutečné co toho ví a jakou příjemnou formou to umí podat.
Organizace zájezdu byla perfektně připravená. Už nyní se těšíme, že s Vaší cestovkou pojedeme zas do dalších destinací.


Veronika Mandatova 26. 03. 2019 napsal(a):

Touto formou bych chtela CK ABC Tours podekovat za skvely poznavaci vikend v Rime. Bylo to naprosto skvele, CK, ridici autobusu i pruvodce Lukas / ktery ma opravdu rad svou praci a ma neskutecne informace o vsem co Vas zajima / , tento zajezd nam zprijemnili na 200% procent a sluzby , se vsim spojene hodnotim na tu nejvetsi uroven.
Dekujeme za vse a urcite vyuzijeme dalsi zajezdy do jinych destinaci a to jedine S VAMI!!!


Martina 26. 03. 2019 napsal(a):

Byli jsme s cestovní kanceláří ABC Tours již na druhém poznávacím zájezdu a i tentokrát zájezd neměl chybu. Náš výlet do Říma byl úžasný. Průvodce i řidiči byli jedineční, velké díky všem!!! Ani počasí jsme snad nemohli mít lepší. Doporučuji skutečně si objednat Vatikánská muzea dopředu přes internet, jsou tam fronty a objednání bylo snadné a intuitivní - opravdu ušetřený čas. Určitě ještě někam s touto cestovkou vyrazíme.


Miroslav Sagan 24. 03. 2019 napsal(a):

Dne 21. - 24.3. jsme absolvovali zájezd Řím - Vatikán, který se nám moc líbil. Díky řidičům, že tam a zpět nás odvezli v pořádku. A velké díky taktéž průvodci Lukášovi za jeho organizaci a mnoho znalostí z histore Říma. A také velké dík realizačnímu týmu ABC Tours, že připravuje takovéto zájezdy.
Už se těšíme na další zájezdy s Vaší CK.
S pozdravem Mirek a Marta.


Vašek 26. 10. 2018 napsal(a):

Rád by jsem věděl, kde vyhledáváte vaše průvodce, protože prozatím se mi vždy stalo, že co nový průvodce, to jedinečný a příjemný zážitek. Třeba průvodce v Říme, který s námi jel v termínu 30.8. - 2.9. 2018, s námi měl velkou trpělivost. I přes neskutečné množství turistů okolo nás vše v klidu vysvětlil a sdělil historické informace. Když někdo neslyšel, opozdil se nebo zapomněl nějakou informaci z předchozího dne, tak vše ochotně znovu zopakoval. Byl neustále usměvavý, trpělivý a především mluvil srozumitelně a hlasitě. Hlavně poslední vlastnost se ukázala jako klíčová, protože jinak bychom z Říma téměř nic neměli. Samozřejmě nezapomněl říct a ukázat největší zajímavosti, nevšednosti a rarity z Říma a doporučil v okolí zajímavé tipy na další výlety.
Ve chvíli volna nám prozradil, že jezdí i jiné zájezdy s ABC tours v Itálii a doporučil nám, jakých dalších zájezdů se vyplatí zůčastnit, pokud chceme zažít něco opravdu netradičního.
Pevně věřím, že i do budoucna budu potkávat samé takové excelentní průvodce, protože právě díky tomuto přístupu plánujeme s vámi podniknout celou řadu dalších výletů.


Lenka 16. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd do Říma jsme si koupily s kamarádkou jako odměnu za celoroční dřinu a byly jsme více než nadšené. Žasly jsme nad tím, co vše průvodce Lukáš o historii Říma znal, jakým způsobem nám uměl své vědomosti podat a co vše nám stihl během dvou dnů ukázat. Přes nepřízeň počasí jsme byly i tak velmi spokojené, a to i zásluhou pohodových řidičů.
Ještě jednou velké díky, Řím je fakt nádherný a budu doufat, že se příští rok s ABC Tours zase někam podíváme.


Milan 16. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd do Říma jsem koupil manželce k narozeninám a oba jsme byli nadšení. Průvodce Lukáš velký obdiv a moc díky řidičům ,že nás bezpečně dopravili.


Beáta 14. 10. 2018 napsal(a):

Výborný a velmi pohodlný autobus, profesionální a zároveň sympatičtí řidiči, průvodkce Lukáš je encklopedie vědomosti o historii i o navštívených místech, vše šlapalo dle programu. Díky, příšte jedině s ABC a žlutým slonem.


Jana 10. 10. 2018 napsal(a):

Díky za krásný zážitek přůvodce Lukáš super,řidiči na svém místě,spolehliví a ochotní.
Letos jsem jela s vámi podruhé ,byla jsem v Paříži i tam to bylo přesně tak ochota a vstřícnost .Tuto cestovku doporučuji a já sama čekám co si vyberu v příštím roce z nové nabídky.


zdeno 06. 09. 2018 napsal(a):

Sice utahaní jako borůvky,ale zásluhou průvodce Michala navýsost spokojeni s ABC Tours.


Hana 03. 09. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd vřele doporučuji, sice nás nemile překvapil déšť, ale dalo se to zvládnout. Průvodce Lukáš byl skvělý, cesta proběhla v pohodě i díky řidičům. Všem doporučuji, Řím je opravdu nádherný.


Jana 03. 09. 2018 napsal(a):

Zájezd byl celkem super. Velké díky průvodci Michalovi, ochotný, příjemný a vstřícný. Ubytování také dobré. Dále bych chtěla poděkovat řidičům za bezpečnou jízdu. Jediné mínus, byl na tak dlouhou cestu nedostačující, stísněný prostor v autobuse.


Dana 20. 08. 2018 napsal(a):

Zájezd byl skvělí, velké dík Lukášovi zatím nejlepší průvodce se kterým jsem od Vás jela.Chvála i ochotným řidičům.


Hanka 19. 08. 2018 napsal(a):

Zájezd Řím- Vatikán jsme si s přítelem nadělili na narozeniny a vůbec nelitujeme. Cesta byla příjemná, páni řidiči velmi ochotní. Musíme velice ocenit perfektní znalosti pana průvodce Lukáše, vše krásně povyprávěl, udělil cenné rady, prostě vše super!!!!
Celý výlet byl nádherný a zážitky jsou nezapomenutelné. Moc děkujeme a určitě si ještě nějaký výlet nadělíme.
S pozdravem Hanka a Petr.


Otto 01. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den, vše proběhlo velmi dobře, ocenili jsme kvalitu autobusu i zkušenost průvodce Michala s různými tipy a triky v Římě a Vatikánu. Zájezd se nám moc líbil a určitě si z nabídky vybereme i v budoucnu. Děkujeme. O.Kočí


Pavlína 31. 07. 2018 napsal(a):

Skvělá organizace, příjemný, trpělivý a ochotný průvodce.
Děkujeme


Zuzana 31. 07. 2018 napsal(a):

Na zájezdě jsem byla s kamarádkami a moc jsme si jej užily. Cesta byla bez problémů, průvodce Michal byl moc příjemný, flexibilní a ochotný s čímkoliv pomoci. Program zájezdu byl vymyšlený dobře, navštívily jsme velké množství památek a přitom jsme měly i dostatek osobního volna. Myslím, že rády využijeme i jiné zájezdy z nabídky.


Vita 30. 07. 2018 napsal(a):

Byli jsme na tomto zájezdu s přítelkyní. Zájezd byl perfektní. Průvodce Michal je nejen velký sympaťák, ale také pohodář a vše díky němu skvěle časově navazovalo a jeho vyprávění a znalost Říma.....Prostě bomba - profík se zapálením do své práce. Autobus pohodlný a velice dobře vybavený. A vůbec, to se musí zažít, takže doporučuju.


Jirka 29. 07. 2018 napsal(a):

Zajezd Rim-Vatikan byl naprosto skvělý, za minimalni cas,maximální poznatek Vecneho mesta...zvlaste si VELMI cenim vynikajici praci průvodce Michala...diky Miso...VELICE DOPORUCUJI!


Vladimír 23. 06. 2018 napsal(a):

Všichni přede mnou asi řekli vše mám na mysli zájezd opravdu překonal naše očekávání , oba řidiči Petr i Pavel a průvodce Lukáš odvedli opravdu vynikající práci-všem patří náš dík ,cesta proběhla v pohodě a klidu a určitě až se někam zase budeme chtít podívat tak se podíváme na vaše stránky na nabídku zájezdů.Tak ještě jednou velké díky Krulišovi.


Martina 22. 06. 2018 napsal(a):

Poznávací zájezd byl super, včetně průvodce Lukáše, řidičů autobusu i ubytování v kempu.Náročné ale skvělé!


Nika 21. 06. 2018 napsal(a):

Zatím nejlepší poznávací zájezd na kterém jsem byla! Od vyřízení zájezdu s paní Novotnou, vtipných řidičů, organizaci programu až po profi průvodce :)


Martina H. 20. 06. 2018 napsal(a):

Byla jsem poprvé v životě na poznávacím zájezdu a jsem nadšená. Největší poděkování patří perfektnímu průvodci Lukášovi. Je to člověk na svém místě. Velké díky patří také skvělým řidičům Petrovi a Pavlovi, kteří nás v pořádku dovezli tam i zpět.
Všem moc děkuji a rozhodně doporučuji! :)


lucie 20. 06. 2018 napsal(a):

Opět skvělý zájezd. Průvodce Lukáš perfektní. Mohu určitě doporučit. S ABC jsme byli už potřetí a né naposledy.


Ivana 19. 06. 2018 napsal(a):

Celý poznávací zájezd včetně průvodce Lukáše, řidičů autobusu a zážitků jedním slovem SUPER! 😊👍


Hana K. 19. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd Vatikán-Řím byl dokonale organizován, vyzdvihuji průvodce Lukáše - skvělý, mladý, chytrý a empatický člověk. Myslím, že to nebyl náš polední zájezd s Vaší CK. Hned po příjezdu jsem listovala vašimi stránkami, kam zas s rodinou vyrazíme. Děkujeme

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenili práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem
Denisa Morović

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Leona 09. 05. 2018 napsal(a):

Zájezd Řím - Vatikán, jsme si s dcerou užili i přez nepříjemný zážitek v metru a dešťové přeháňky . Průvodkyně i řidiči super.Řím je opravdu krásný a určitě se ještě vrátíme a určitě s vaší cestovkou.Děkujeme


Eva 20. 04. 2018 napsal(a):

Kratičká recenze k zájezdu Řím -Vatikán : Průvodce Lukáš : jen jedno slovo, které má ale velkou váhu: ú ž a s n ý.
Oba řidiči také jen jedno slovo: s u p e r.
Děkuji a doporučuji.


Romana 18. 04. 2018 napsal(a):

Připojuji se ke kladným recenzím, opravdu není co dodat. S CK jsme byli i v Igrane a i zde o nás bylo výborně postaráno. Lukáš je nejlepší průvodce, jakého jsem zažila.


Radomír 17. 04. 2018 napsal(a):

Dobrý den, v neděli jsem se vrátil ze zájezdu Řím-Vatikán a jsem naprosto spokojen. Vše proběhlo nádherně. Velké díky patří průvodci Lukášovi, který vše dokonale zorganizoval a jeho znalosti o Římě jsou perfektní. Chtěl bych poděkovat i pánům řidičům, že nás bez sebemenších problému dopravili tam i zpět. Už se moc těším až s vaší C.K pojedu znovu.


Michaela 17. 04. 2018 napsal(a):

Zájezd Řím - Vatikán byl naprosto skvělý. Počasí naprosto nádherné, řidiči velice vstřícní. Průvodce Lukáš byl úžasný!!! :) Jet to velký profesionál na správném místě. Co se týče harmonogramu zájezdu, velice oceňuji brzký příjezd do Vatikánu a i ke Koloseu - nečekali jsme žádné dlouhé fronty, což bylo super :).


Irina 17. 04. 2018 napsal(a):

Zájezd super, s touto CK určitě vyrazíme ještě a bez obav. Průvodce Lukáš je opravdu ostřílený profesionál, kterého nezaskočíte žádným dotazem a má přehled opravdu ve všem. S CK jsme rozhodně nejeli naposledy.
Vřele doporučuji.


Lukas 16. 04. 2018 napsal(a):

Zájezd úžasný, všechno podle plánu. Všechno klapalo. Průvodce Lukáš je opravdu ostřílený profesionál, kterého nezaskočíte žádným dotazem a má přehled opravdu ve všem. Taktéž oba dva řidiči jsou sympaťáci a hlavně profíci. S CK jsme rozhodně nejeli naposledy.
Vřele doporučuji.


Květa 27. 03. 2018 napsal(a):

Zájezd super,s touto CK určitě vyrazíme ještě a bez obav.Řidiči v pohodě.Průvodce Lukáš je opravdový borec s obrovským přehledem-ještě jednou díky!!!!!!


Daniela 27. 03. 2018 napsal(a):

Děkujeme za nádherné dva dny strávené v Římě. S Vaší CK jsme s dcerou vycestovaly poprvé a určitě ne naposled. Průvodce Lukáš nám svým profesionálním chováním, neuvěřitelnými znalostmi a dokonalým harmonogramem zájezdu připravil nezapomenutelné zážitky.
Páni řidiči též velmi příjemní.
Vřele doporučujeme.


Jan 27. 11. 2017 napsal(a):

S Vaší CK jsem jel podruhé stejný zájezd a opět jsem byl velmi spokojen.
Průvodce Lukáš je opravdový profesionál, Řím zná opravdu perfektně a zná také mnoho zajímavostí. Doufám, že příště opět neztratí hlas.
Autobus nový, čistý, prostorný a velmi pohodlný.
Příště opět s Vámi.


Jana 22. 11. 2017 napsal(a):

S Vaši CK podruhé a opět velmi spokojeni :-D Lukáš je skvělý průvodce, řidiči autobusu skuteční profesionálové a zábava s programem dokonale připravená. Určitě jsme s Vámi nejely naposledy. Už teď se těšíme na příští výlet. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků


Mirka 21. 11. 2017 napsal(a):

S Vaší CK jsme jeli potřetí a opět super. Prima průvodce Lukáš, pohodoví páni řidiči, komfortní bus, skvělé načasování... Přiznávám, že si program na místě většinou uděláme po svém a podle svých zájmů, ale skupinu vždy najdeme tam, kde se s průvodcem domluvíme:-) Cesta s filmy a muzikou pěkně ubíhá a Vaše busy jsou prostě top. Nás cestovat s Vámi baví!


Iva 31. 10. 2017 napsal(a):

Podzimní zájezd Řím-Vatikán perfektní. Hezké počasí, výborná průvodkyně Alča, super řidiči Petr a Pavel a celkově dobrá parta. Těším se další výlet s Vaší cestovkou. Řím je nádherné město vřele všem doporučuji.


Lenka 31. 10. 2017 napsal(a):

Zájezd byl po všech stránkách špičkový. Profesionální chování paní průvodkyně Aleny, která svým milým přístupem k nám klientům docílila úžasných zážitků všech.
Pohodlné cestování luxusním autobusem s velmi příjemnými pány řidiči Petrem a Pavlem.
Cestovní kancelář budu vřele doporučovat a jistě využiji jejích služeb i v budoucnu.


Roman 29. 10. 2017 napsal(a):

Dobrý den,
v termínu 26.10-29.10 jsem byl na tomto zájezdu a byl jsem nadšenej.
Průvodkyni Alence a řidičům bych zvedl výplaty:-)
Bezva organizace,bezva zážitky.
Byl jsem s Váma podruhé a nebylo to naposled.
Moc děkuji.
S pozdravem Roman


Hana 13. 08. 2017 napsal(a):

Byli jsme s Vaší cestovkou poprvé, ale určitě ne naposledy. Řím, Vatikán 3.8-6.8 2017.
Průvodkyně Lenka byla úžasná. I přes velké vedra byla stále usměvavá. Obrovské znalosti ohledně památek.
Organizace perfektní. Všem doporučuji
Děkujeme


Lubomír 09. 08. 2017 napsal(a):

Termín: 3-6.8.2017
Nebyl to náš první zájezd s Vaší cestovkou, asi proto, že vše funguje jak má. Vlastně celý systém od prvotního objednání zájezdu, platby až po návrat domů byl vždy bezproblémový . Tak jako i jindy byla průvodkyně znalá navštěvovaných míst a měla zajímavý výklad, pohyb skupiny řídila nenásilnou formou a reagovala na případná přání nebo místní změny. Tak jako i jindy jsme byli plně spokojeni.


Jana 08. 08. 2017 napsal(a):

Děkuji za krásné dva dny v Římě, průvodkyně Lenka byla úžasná, vřele Všem doporučuji a určitě služby CK využijeme i příště :) Jana


Veronika 22. 06. 2017 napsal(a):

Se zájezdem do Říma 15.6.2017 jsme byli moc spokojeni, za dva dny jsem viděli to nejdůležitější z italské metropole . Michal o nás zodpovědně pečoval.Určitě Vaši kancelář doporučíme dalším.Veronika Horejšová


Denisa 24. 05. 2017 napsal(a):

Poznávací zájezd Řím - Vatikán byl mojí první zkušeností s touto cestovní kanceláří a byla jsem maximálně spokojena. Bezproblémová cesta, skvělá organizace i příjemná paní průvodkyně. Mohu jen doporučit a ráda služby této kanceláře v budoucnu opět využiji. Děkuji za krásný zážitek.


Ludmila 03. 05. 2017 napsal(a):

Už jsem s vaší cestovní kanceláří byla v Benátkách, Paříži a na Orlím hnízdě. Letos to byl Vatikán a Řím. A opět jsem byla maximálně spokojená. Velkou zásluhu na tom má velmi profesionální práce pana průvodce Michala. Jako průvodce jsem ho měla již v Paříži, tak jsem věděla, že jsme v dobrých rukách. Stále milý, ochotný odpovědět na jakýkoliv dotaz a třeba i několikrát opakovat čas a místo setkání, tak aby to bylo všem jasné a bez jakékoli známky nervozity. Jsem ráda, že před každou památkou jsem se dozvěděla něco o její historii. Vyhovuje mi, že je pak na mě, co v daném místě navštívím. A hlavně neznalá cizích řečí, že je o mne postaráno při koupi vstupenek, jízdenek, cestách metrem,... Za vše děkuji. A těším se, že se ještě s vaší cestovní kanceláří někam v budoucnu podívám. Ludmila Justová


Eva 11. 04. 2017 napsal(a):

Děkuji za pohodový a programově dobře vyřešený zájezd Řím-Vatikán.
Dále bych touto cestou poděkovala paní průvodkyni Marušce, která měla krom velkých znalostí také schopnost dokonale organizovat zájezd. Její výklad působil nenuceně se zájmem předat co nejvíce informací.
Dík patří také řidičům za bezpečnou jízdu.
Tento výlet bude pro mne patřit k těm, na které se nezapomíná a patrně s Vaší společností nebude poslední. Hodně štěstí přeje Eva Kaňková, Sušice


Bára 11. 04. 2017 napsal(a):

S vaší CK jsme nejeli poprvé, tudíž bylo zřejmé, že to nebude zklamání. Průvodkyně Maruška byla příjemná a ochotná a její výklad se dobře poslouchal.

Doporučila bych budoucím zákazníkům podat včasnou informaci o možnosti rezervace vstupu do vatikánských muzeií. Fronty jsou šílené a poté se nedá stihnout vše, co máte v plánu - touto formou by to bylo bez problémů.

Určitě se s vámi ještě někam vydáme. Děkujeme :)


Olga 10. 04. 2017 napsal(a):

Řím - Vatikán 6.-9.4.2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásný poznávací zájezd. Nebylo nic, co by se dalo vytknout. Autobus pohodlný, řidiči vstřícní, cesta příjemně ubíhala. Největší dík však patří vaší milé průvodkyni Marušce, má veliké znalosti, její výklad se poslouchá jako pohádka, na každou otázku zná odpověď, má vše dobře zorganizované, dovede poradit. Určitě se s vaší CK ještě někdy někam ráda vydám. Pěkný den. Olga Dufková


Katka 22. 11. 2016 napsal(a):

Zájezd 17.11.-20.11.2016

Výlet do Říma byl perfektní. Organizac e od cestovní kanceláře v pořádku. Autobus nad očekávání pohodlný, hodně místa na nohy. Absolutně nepřekonatelnou součástí zájezdu byl náš průvodce Michal!!! Milý, ochotný, nadšený člověk na svém místě. Celou dobu se o nás pečlivě staral a vše bylo bez jediného problému. Díky, díky, díky!!


Aneta 10. 10. 2016 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych pochválit zájezd do Itálie ve dnech 22.9.-25.9.2016. Počasí přálo, autobus byl útulný, páni řidiči jeli bezvadně a ubytování se nám také velmi líbilo. Pochvala mimo jiné patří i průvodci Lukášovi, který nás uměl rozesmát a vyslat na dobré jídlo a zmrzlinu! Výlet byl celkově dobře promyšlený a moc jsme si ho všichni užili. Děkujeme! :-)


Jana 04. 10. 2016 napsal(a):

Zájezd 22. - 25.9.2016
Dobrý den, rádi bychom poděkovali za zájezd do Říma a Vatikánu. Vše bylo dobře zorganizované. Především chceme poděkovat průvodci Lukášovi za úžasný přístup a spoustu zajímavých informací. Byl to skvělý zážitek.


Jana 03. 10. 2016 napsal(a):

Zájezd do Říma ve dnech 22.9.- 25.9.2016 byl super.Počasí nám přálo.
Tímto děkujem pánům řidičům a sympaťákovi Lukášovi,který nás provázeli od začátku až do konce zájezdu.
Jana a Rudolf T.


Jana 28. 09. 2016 napsal(a):

V termínu 22.9.-25.9.2016 jsme se zúčastnili zájezdu do Říma. Touto cestou bychom chtěli poděkovat pánům řidičům i sympatickému a zábavnému průvodci Lukášovi. Jeho znalosti o památkách byli úžasné, stejně jako trpělivost s účastníky. Vyprávění bylo velmi poutavé, organizace zájezdu byla rovněž skvělá. Necestovali jsme s ABC Tours poprvé a doufáme, že s CK vycestujeme i v budoucnu.


Maruška 08. 09. 2016 napsal(a):

Dobrý den, chceme poděkovat společně s přítelem za úžasný zájezd do Říma, vše proběhlo naprosto skvěle, díky úžasné průvodkyni Marušce, která i přes úporná vedra byla stále usměvavá a plná energie. Také děkujeme za bezpečnou jízdu autobusem řidičům. Jediné co nám vadilo, bylo velmi časté sekání obrazovek či jejich úplné zastavení v průběhu pouštění filmů.


Michaela 06. 09. 2016 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úžasný zájezd do Říma a Vatikánu. Předčil naše očekávání, a to hlavně díky skvělé průvodkyni Marušce, která měla vše dobře připravené a zorganizované. Celý víkend byl nabitý informacemi, pohodovou náladou, a odvezli jsme si jen samé pozitivní zážitky. Služeb ABC-Tours jsme využili poprvé, ale rozhodně ne naposledy.


Lenka 06. 09. 2016 napsal(a):

Dobrý den, na začátku září jsme se s přítelem zúčastnili výletu do Říma. Chtěla bych poděkovat řidičům za jejich plynulou a pohodovou jízdu, průvodkyni Marušce, která i v tom vedru zůstala usměvavá a pozitivní. Zájezd se nám moc líbil - určitě budeme chtít Vaši cestovku využít i v budoucnu. Jediné malinkaté mínus bylo, že se občas sekaly obrazovky. Ale nemůžu jinak než doporučit!


Jitka 17. 08. 2016 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za super zájezd do Říma. Oba řidiči i průvodce Michal byli úžasní, Řím nepřekonatelný a já, manžel i obě dcery budeme opravdu dlouho vzpomínat. Určitě s touto cestovní kanceláří opět brzy někam vyrazíme.


Dita 16. 08. 2016 napsal(a):

Mockrát děkujeme za perfektní zájezd do Říma! Všechno proběhlo naprosto v pohodě od organizace zájezdu, milých a vtipných pánů řidičů až po skvělého průvodce Michala. Byli jsme moc spokojení, Řím je nádherný a určitě stojí za to jej navštívit. Jenom takový tip pro budoucí účastníky, možná je lepší zakoupit si dopředu lístek do Vatikánských muzeí na internetu, vyhnete se tak dlouhé frontě a také desítkám otravných pokoutných prodejců nabízejících "podivné" vstupenky dovnitř.


Barbora 16. 08. 2016 napsal(a):

Dobrý den,chtěla bych poděkovat za úžasný zájezd do Říma. Děkuji velmi ochotným pánům řidičům a bezvadnému průvodci Michalovi moc se nám tam líbilo a rádi Vás doporučíme známým a těšíme se na další vydařený zájezd.


Petra 25. 07. 2016 napsal(a):

Dobrý den,chtěla bych Vám poděkovat za úžasný zájezd do Říma ze kterého jsme se včera vrátili,děkuji velmi ochotným pánům řidičům a bezvadnému průvodci Michalovi moc se nám tam líbilo a rádi Vás doporučíme známým
Děkujeme Petra a Terka


Lucka 10. 06. 2016 napsal(a):

Dobrý den, zúčastnili jsme se zájezdu v termínu od 2.6 - 5.6 Řím - Vatikán a musíme říci, že vše bylo naprosto úžasné. Velká spokojenost s průvodcem Michalem i řidiči. Byl to náš první poznávací zájezd a určitě uvažujeme o dalším nejen poznávacím zájezdu s vaší cestovní kanceláří.


Šárka 08. 06. 2016 napsal(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu byl velice vydařený,vše výborně zorganizované,velký dík patří pánům řidičům a průvodci Michalovi.Vřele doporučuji a už se těšíme,kam vyrazíme příště.Šárka


Libuše 08. 06. 2016 napsal(a):

Dobrý den, v neděli jsme se vrátily ze zájezdu "Řím-Vatikán"pořádaného Vaší cestovní kanceláří. Vaše CK si zasluhuje to nejvyšší ocenění za služby, profesionalitu a hlavně přístup ke klientům. Páni řidiči i průvodce Michal, byli
vždy usměvaví, uctiví a trpěliví. Řím byl nádherný.
Zájezd se nám moc líbil a už se chystáme na podzim vyrazit s Vámi do některé z dalších zemí EU.
Děkujeme, že jste!
Líba, Anetka a Eliška


Libuše 08. 06. 2016 napsal(a):

Dobrý den, právě jsme se vrátili se zájezdu Řím-Vatikán, velké díky patří pánům řidičům a skvělému průvodci Michalovi. Vše dobře zorganizované, žádný stres, jen pohoda. S vaší CK to určitě pro mě nebyl poslední zájezd! Už přemýšlím, kam se s vámi opět vydám. Velké díky.


Andrea 07. 06. 2016 napsal(a):

Navštívila jsem Řím, Vatikán v termínu od 2.6.-5.6. Vše bylo skvělé!!! :) Cesta, ubytování, průvodce...hodnotím na jedničku!!!:) Určitě budu brzo plánovat další dovolenou s ABC!! Děkuji!!:)


Soňa 06. 06. 2016 napsal(a):

Dobrý den, včera jsme se vrátili se zájezdu Řím-Vatikán a musím napsat velké DÍKY! Průvodce Michal byl skvělý, všechno probíhalo na jedničku s hvězdičkou! Velký dík i řidičům, Opravdu vše úžasně zorganizované, žádný kvalt a nervy. S vaší CK to určitě pro mě nebyl poslední zájezd!


Veronika 11. 04. 2016 napsal(a):

Dobrý den,už poněkolikáté jsme jely s Vaší cestovní kanceláří a opět jsme se vrátily velmi spokojené a nadšené. Velké díky patří oběma řidičům a hlavně průvodkyni Marušce,která byla super.Už teď se těšíme na další zájezd s Vaší cestovní kanceláří.


Kamila 11. 04. 2016 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli velmi spokojeni, neocenitelná průvodkyně Maruška se nám nadstandartně věnovala, nikde jsme nestáli fronty a vše jsme v klidu zvládli. Ubytování v kempu bylo také příjemné. Děkujeme moc.


Dana 01. 03. 2016 napsal(a):

Dobrý den, zájezd byl ( jako vždy s vaší CK) výborně připravený, velké díky patří pánům řidičům a skvělé průvodkyni Marušce.
Vaší CK budu i nadále doporučovat.


Veronika 03. 11. 2015 napsal(a):

Dobrý den,s vaší cestovní agenturou jsme jeli poprvé na poznávací zájezd s tetou Monikou Polakovou poprvé a musíme říct že jsme byli moc spokojeni. Obrovská pochvala patří našemu průvodci Michalovi. Byl velmi ochotný,měl příjemný přístup, podávál informace které jsme potřebovali a řekl nám toho spoustu o Římě. Doufáme že příště nás opět bude provázet na
zájezde právě on nebo někdo na jeho úrovni. Zatím pro nás nejkrásnější pozn. zájezd a krásné počasí tomu dodalo korunku.:-)


Lenka 26. 10. 2015 napsal(a):

Dobrý den, jela jsem s Vámi poprvé a za mě máte max.pocet hvězdiček.. Náš pan průvodce Michal byl milý, ochotný a podával nám profesionální služby..,, třešničkou na dortu " bylo nádherne teplé a sluníčkové počasí.. Lenka, Jeseník


Alena 13. 10. 2015 napsal(a):

S Vaší cestovkou jsme cestovali již podruhé. Byli jsem velmi spokojeni. Průvodkyně Janička byl skvělá - byla s námi i v předchzejícím zájezdu v Paříži a stejně tak tentokrát v Římě se nedalo jejímu lidskému přístupu a srozumitelným pokynům nic vytknout. Její poutavé vyprávění, které samozřejmě pramení z obrovských znalostí bylo skvělé. Sice nám trošku pršelo, ale i s tím se musí počítat. Ubytování na okraji Říma nás také překvapilo, bylo moc pěkné a ještě ráno k tomu jako bonus byla výborná snídaně .Prostě to nemělo chybu. Za nás - jednoznačně Vaši cestovní kancelář doporučujeme a těšíme se na další poznávací zájezdy.


Simona 25. 09. 2015 napsal(a):

Dobrý den, s touto cestovkou jsme cestovali již potřetí a zájezd Řím-Vatikán neměl chybu. Skvělá organizace, super řidiči i velice zkušená průvodkyně. Vaší cestovku budeme doporučovat a nadále s ní cestovat. Moc děkujeme za skvělé zážitky a těšíme se na další zájezdy s Vámi.


Miluše 22. 09. 2015 napsal(a):

Dobrý den, jeli jsme už s Vaší cestovkou podruhé a zase to nemělo chybu. Ochotná, milá a hodně znalá průvodkyně , řidiči profíci. Zájezd Řím-Vatikán se nám všem líbil, bylo vedro, ale lepší než désť. Příští rok pojedeme s Vámi zase, tentokrát bychom chtěli Londýn. Žádnou jinou cestovku hledat nebudu
Jakubských a Lukášek


Iveta 09. 09. 2015 napsal(a):

v termínu 13.8.-16.8.2015 jsme se opět již po čtvrté zúčastnili zpozn.zájezdu ŘÍM -VATIKÁN ,zájezd byl jako vždy super a perfektní,velké díky patří p=.řidičům ,za bezproblém.jízdu ,organizace skvělá ,též také velké díky průvodkyni Marušce .Byli jsme opravdu nad míru spokojeni a uchváceni ,užili jsme si to skvěle,děkujeme všem a těšíme se na další zájezd s pozdravem Paluchovi ze Sytna u STŘÍBRA .


Miroslav 24. 08. 2015 napsal(a):

Dne 16.8.2015 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Řím-Vatikán, který se nám moc líbil. Organizace zájezdu je nw vysoké úrovni, takže opět díky CK ABC Tours a taky profesionálním a vtipným řidičům, a ochotné a všímavé průvodkyni Marušce. Těšíme se na další pohodový zájezd s vaší CK. Můžeme všem jenom doporučit.
Mirek a Zdeňka Saganovi


Ingrid 18. 08. 2015 napsal(a):

Dobrý den, zájezd se nám velmi líbil a splnil veškerá naše očekávání. Velmi dobrá organizace, milá průvodkyně, ochotní řidiči, pěkné ubytování. Celkově jsme byli velmi spokojeni.


Herelovi 18. 08. 2015 napsal(a):

V neděli 16. 8. 2015 jsme se vrátili z tohoto poznávacího zájezdu a opět jsme byli velmi spokojeni jako v předchozích dvou letech na zájezdech pořádaných ABC - Tours. Vše bylo perfektně zorganizované, průvodkyně Maruška poutavě a zajímavě vykládala ke každé památce, kterou jsme míjeli. Dík patří i řidičům za bezpečnou jízdu. Mile jsme byli překvapeni úrovní ubytování v mobil homech a snídaní v kempu. Děkujeme.


Monika 18. 08. 2015 napsal(a):

Dobrý den, jeli jsme už s Vaší cestovkou počtvrté a zase to nemělo chybu. Ochotná a milá průvodkyně Maruška a super řidiči.Zájezd Řím-Vatikán se nám všem líbil až na ty vedra. Příští rok jedeme s Vámi zase,tentokrát na sever. Stoklassovi


Ludmila 20. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd byl dobře organizován,
a proto jsme v krátké době
viděly maximum, co šlo stihnout.
Cesta i pobyt bez chybičky,
průvodce byl dobře připravený
a jeho výklad byl velmi zajímavý.
Řidiči byli ochotní a spolehliví.
Budeme vaší kancelář propagovat.
Zájezd se uskutečnil 23-26.4.2015.
Děkujeme.

S pozdravem Ludmila a Dagmar Studénkovy.


Olga 12. 05. 2015 napsal(a):

Zájezd Řím - Vatikán od CK ABC je velmi dobře zorganizován. Měli jsme štěstí, neboť naším průvodcem byl již tolikrát chválený Lukáš. A nezklamal naše očekávání. Zcela nás nadchl především v oblasti antického Říma. Celkově jsme byly spokojeny z celým zájezdem - organizace, komunikace s CK, průvodce, řidiči, ubytování - všechno bylo moc fajn. Děkujeme Olina a Blanka.


Jana 13. 04. 2015 napsal(a):

Dobrý den, ve dnech 26.-29.3.2015 jsme se zúčastnili poznávacího zájezdu Řím-Vatikán.Chtěli bychom touto cestou poděkovat průvodci Lukášovi za vynikající znalosti z historie Říma i za bezvadně zorganizovaný zájezd. Velký dík patří také řidičům Jirkovi a Standovi za bezpečnou a pohodovou jízdu. /Nesmíme opomenout také řidiče Petra, který měl na starosti svoz účastníků zájezdu po naší republice./Přejeme CK mnoho úspěchů v její činnosti a doporučujeme ji všem, kteří mají rádi cestování a nová poznání. Jana a Vladimír Vlkovi


Blažena 31. 03. 2015 napsal(a):

Milá ABC-tours,zájezd jsem absolvovala s dcerou a obě jsme velmi nadšené.Ještě teď čerpáme tu krásnou atmosféru,která byla.Vědomosti průvodce Lukáše vynikající,velmi příjemný.Také páni řidiči sršeli humorem a za to jim patří dík.
Přejeme ABC - tours hodně spokojených zákazníků a určitě se těšíme na další zájezdy.

Ještě jednou děkujeme
Blažena a Libuše


Martina 23. 09. 2014 napsal(a):

Milá ABC-tours, už počtvrté jsme využili nabídky Vašich zájezdů a vyrazili s Vámi tentokrát do Říma.(18.-21.9) I když jsem ho navštívila již podruhé, opět to byl opravdu zážitek a můj foťák opět nestíhal zachytit všechny krásy věčného města.Velkou zásluhu na tom má průvodkyně Alena, která měla vše perfektně zorganizované, viděli jsme spoustu míst, poslechli si zajímavý výklad i mnoho užitečných rad. Dík patří i řidičům, kteří se museli cestou tam vypořádat s poruchou autobusu a přesto nás bezpečně dovezli tam i zpět domů. Jen malá výtka - kam se podělo pouštění filmu z DVD? Osobně mi cestou zpět chyběly i trošku delší pauzy, kdy jsme v pohodě zvládli WC i kávu z autobusu (chápu, že cestou tam se dohánělo zpoždění způsobené kolonami a opravou)Celkově ale krásný zájezd, chápu, že nejde vyhovět všem. Díky za "nabité baterky" :-)


Markéta 12. 09. 2014 napsal(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu v termínu 28.-31.8. 2014 se nám moc líbil. Průvodce Lukáš byl výborný. Cestovní kanceláři děkujeme za skvělou organizaci zájezdu.


Táňa 05. 09. 2014 napsal(a):

Absolvovala jsem poznávací zájezd Vatikán - Řím. Nemělo to chybu. Velkou pochvalu zasílám průvodci Lukášovi. Poděkování patří také pánům řidičům, kteří nás přepravovali v termínu 28. - 31. 8. Těším se na další zájezd, který absolvuji s Vaší cestovní kanceláří.


Jana 02. 09. 2014 napsal(a):

U Vaší cestovky jsem absolvovala již čtvrtý zájezd, tentokrát to byl Řím-Vatikán v termínu 28.7.-31.7. 2014 a jako vždy jsem byla moc spokojená. Náš průvodce Lukáš Kekerle byl bezkonkurenční. Za tak krátkou dobu nám stačil sdělit neskutečné množství informací a na všechno znal odpověď :-). Páni řidiči nás zase po cestě bavili vtipnými poznámkami. Jediné, co bych mohla vytkout, je sezení v autobuse naproti bufetu, kde si člověk nemohl natáhnout ani nohy. Jinak ale celkový dojem ze zájezdu hodnotím na výbornou a určitě jsem s Vámi nejela naposled. Jana


Jiřina 02. 09. 2014 napsal(a):

Se zájezdem jsem absolutně spokojená, delegát Lukáš byl příjemný milý a mnoho jsme se od něj naučili, nikdy jsem nepotkala takového chytrého průvodce zájezdem. Vše bych ohodnotila na jedničku s hvězdičkou. Určitě Vás doporučím.


Lucie 12. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
absolvovala jsem s Vámi poznávací zájezd Řím-Vatikán ve dnech 7.8.2014 - 10.8.2014. S poznávacím zájezdem jsem byla velmi spokojená, jak po technické stránce tak i logistické stránce, která byla opravdu velmi dobře provedena. Páni řidiči (Jarmil a Jaroslav:-)) velmi ochotní. Jediné, co by se dalo vytknout, jsou informace předem avizované týkající se autobusu a jeho výbavy. Nicméně tento zájezd hodnotím 1. Cestovní kancelář mě vyšla vstříc ve všech mých přání a požadavcích, které jsem měla, což je také velmi důležitým aspektem pro celkový dojem ze zájezdu a těším se na další zájezd s touto cestovní kanceláří.


Jarmila 03. 06. 2014 napsal(a):

Na zájezdu do Říma jsem velmi ocenila profesionalitu průvodkyně paní Hany a také řidičů. Velmi jsem se těšila a nebyla jsem zklamána. Viděli jsme tolik, kolik se jen dá stihnout ve dvou dnech. Takže - díky a naviděnou.


Ivana 03. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
vaší cestovku jsem si se svou rodinou vybrala na základě samých kladných a spokojených recenzí. Zklamáni jsme nebyli. I když nás Řím přivítal deštěm, vše, co jsme viděli, nám to bohatě vynahradilo. Pozitivní mysl průvodkyně Hanky nám na druhý den vykouzlila jasnou oblohu a my jsme se mohli dále kochat krásami a zakoutími, kam nás Hanka dovedla. Díky i řidičům za plynulou a bezpečnou jízdu.


Pavel 31. 03. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
absolvovali jsme s vámi zájezd do Říma a moc se nám líbil. Průvodkyně Jana je milá a řidiči Standa a Petr také. Jana to má výborně zorganizováno. Dá hodně informací, ukáže mnoho zajímavostí, dobře poradí a při tom všem ponechá dostatek volného času. Řidiči jsou profíci, ochotní a milí. Děkuji za krásný zájezd a nádherné vzpomínky.


Věra 25. 03. 2014 napsal(a):

Vážení,
v neděli 23.3.2014 jsme se vrátili ze zájezdu do Říma, a chtěli bychom touto cestou vyslovit poděkování milé průvodkyni Janě i řidičům Standovi a Petrovi.
Ać bylo složení klientů velmi různorodé, všichni pracovali naprosto profesionálně a lidsky a přispěli tak k hladkému průběhu celého zájezdu, za což jim patří velké poděkování.
Pro nás osobně byl zájezd do Říma velkým zážitkem i díky jim.


Gabriela 10. 03. 2014 napsal(a):

Zrovna jsme se vrátili z poznávacího zájezdu "Kouzelný Řím a Vatikán"
Výborně připravený a docela nabitý program ale vše jsme zvládli v pohodě.Velmi spokojeni jsme byli s naší průvodkyni Maruškou příjemná ,ochotna a vtipná, podala spoustu zajímavých informaci o každém navštíveným místě.

Krásné zážitky. Vřele doporučuji.


Barbora 11. 02. 2014 napsal(a):

Trochu s obavami sme sa vybrali do Ríma a Vatikánu vo februári..Ale tento krátky výlet do Ríma stál skutočne za to! Počasie nám vyšlo na výbornú - svietilo nám sluníčko a stupnica teplomeru sa vyšplhala takmer k 20°C :) Slečna sprievodkyňa Maruška bola tiež výborná, dala nám dostatok času na poznávanie krás Ríma a Vatikánu, mali sme množstvo času na osobné voľno, ale aj nám poukazovala rôzne rozmanité zákutia..Výlet bol skrátka skvelý a určite s ABC Tours sa ešte do sveta vyberieme :)


Jitka 23. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
již několikrát jsme s Vaší cestovní kanceláří "vyrazili do světa" a opět to bylo SUPER !!! Před pár dny jsme absolvovali s Vaší cestovní kanceláří zájezd Řím - Vatikán. S velkou radostí mohu opět konstatovat, že vše bylo na obrovskou jedničku.

Páni řidiči Petr a Emil jeli celou dobu bezpečně, ochotně se o nás starali a vyhověli ve všech našich přáních. Slečna průvodkyně Maruška je opravdu profesionálka ve svém oboru. Perfektně nám uspořádala program i přestávky. Vše bylo v pohodě a bez jakéhokoliv stresu či čekání. Velké štěstí jsme měli i na spolucestující, kteří byli velmi přátelští.

Tento zájezd i Vaši cestovní kancelář můžeme jen vřele doporučit.

Ještě jednou díky za krásné zážitky.
S pozdravem Jitka Hájková


Konečná 01. 10. 2012 napsal(a):

Včera jsme se vrátili s manželem ze zájezdu a byli jsme velmi spokojení,jak s průvodkyní Janičkou i s řidiči.Zájezd splnil naše očekávání a mohu jen doporučit.Je o učastníky dobře postaráno a celý program je dobře naplánován do posledního detailu.Ubytování pěkné a bohaté snídaně nás naplnili skoro na celý den.Rovněž program poskytuje plno individuálního volna.Vřele doporučuji.Slibuji že příští sezonu s nimi opět plánujeme již ted.Děkujeme za vše.S pozdravem Konečná Olga a Zdeněk.


A.Z. 24. 07. 2012 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil, slečna průvodkyně i páni řidiči odvedli profesionální výkony. Organizace a pokyny od CK byly srozumitelné a přišly včas.Dny strávené v Římě uběhly velmi rychle,ale byl čas na památky, muzea i kávičku. Chválíme,děkujeme a doporučujeme všem, kteří budou listovat stránkami CK.
J.A.Z.


Miroslav 24. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
se zájezdem Řím - Vatikán v termínu 19.7.-22.7. jsme byli spokojeni. Pochvalu zaslouží páni řidiči i slečna průvodkyně. Musím poděkovat také za pozornost, kterou věnuje CK klientům, kteří shodou náhod slaví během zájezdu narozeniny. CK ABC Tours mohu doporučit.
Staněk


Radka 04. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd Řím-Vatikán 28.6.-1.7.2012, byl úžasný. Ani mě nenapadlo, co se dá vidět za 2 dny. Všechno perfektně zorganizované. Viděli jsme všechny hlavní památky a zároveň jsme měli dostatek volného času, na nákupy nebo vynikající jídlo. Průvodkyně Maruška byla úžasná, milá, ví o čem mluví a smekám, jak to zvládla v takovém horku. Byli jsme nadšeni, že zájezd byl pojatý nenásilnou formou a každý si zvolil podle svých možností či zájmu, jestli něco chce vidět nebo někam jít. A velký dík i obdiv našim vtipným pánům řidičů, kteří nás vezli jako v bavlnce.Vřele doporučuji.


Stanislav 03. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd do Vatikánu a Říma byl úžasný.Díky perfektní průvodkyni Marušce a ochotných řidičů předčil předpokládaná očekání.Měli jsme dostatek času nejen na prohlídku památek,ochutnávku gastronomie, ale i na podvečerní koupání v moři.Velice jsme si zájezd užili.
Standa a Monika


Zuzana 03. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,zájezd pořádaný vaší ck byl úžasný,skvěle zorganisovaný slečnou průvodkyní Maruškou,která se nám naplno věnovala,nic pro ní nebyl problém.Velké díky i pánům řidičům.Ze zájezdu jsme s manželem nadšeni.přejeme hodně spokojených klientů jako jsme byli my.Procházkovi


Jana 03. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
Zúčastnili jsme se s manželem zájezdu do Říma a Vatikánu. Byli jsme nadšení. Hlavně já,protože Itálii miluju. Průvodkyně Maruška byla úplně úžasná. Lepší jsme si nemohli přát. Chytrá,vstřícná,milá a pohotová. Díky patří také velice dobrým,pohotovým a vtipným řidičům. I přesto vedro a zavřená muzea první den, byla organizace úplně skvělá. Nevěřili by jsme co se dá všechno zvládnout za jeden den v 36° ve stínu a díky tomu mít ten druhý skoro celý volný jen pro sebe. Nádhera.Takže příští rok nám snad vyjde další zájezd s Vaší CK. Děkujeme za vše! Jana a Jirka Vodičkovi
PS: Ještě teď,jsem dojatá. Oslavila jsem tím svoje dnešní narozeniny a hezčí dárek jsem si nemohla přát.


Jana 03. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den.
Zúčastnila jsem se zájezdu: Řím-Vatikán 28.6.-1.7.2012.
Bylo to úžasné :o) Vše super zorganizované a průvodkyně Maruška si zaslouží velikánský dííík. Je velmi milá, vstřícná a její znalosti a klidné, poutavé vyprávění si zaslouží ohromnou jedničku. Díky ní mám na Řím krásné vzpomínky. Už teď se chystám na další zájezd s Vaší CK. Za vše děkuji a přeji hodně spokojených klientů.
Zdravím JJ


Vienieta 24. 04. 2012 napsal(a):

Zůčastnila jsem se zájezdu Řím Vatikán 19.4.2012-22.4.2012 a byla jsem moc spokojena.Šárka je moc hodná průvodkyně,ochotná moc se nám věnovala.Již jsem byla s ABC-tours na dvou zájezdech<Paříž Versailles a Řím abyly oba moc fajn.Za vše moc děkujem.Vienieta


Simona 10. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den,
chci Vám moc poděkovat za úžasný zájezd do Vatikánu a Říma. Jela jsem poprvé na zájezd sama, ale sešla se skvělá parta lidí a tak jsem nelitovala mého rozhodnutí. Veliká poklona a dík patří skvělé a milé průvodkyni Marušce - skvěle zorganizované, návazné a vše doplněné pěkným a profesionálním výkladem. Stejně tak byli pohodoví řidiči. Prostě celkově veliká spokojenost. Ostatně jako vždy s Vaší cestovkou. Přeji mnoho spokojených zákazníků!
S pozdravem SF


Helena 25. 09. 2011 napsal(a):

Vrátila jsem se dnes ze zájezdu Řím-Vatikán. Ačkoli jsem si jednu chvíli u Pantheonu říkala, že vyměním všechny krásy Říma za svoji pohodlnou postel (hodně mne bolely nohy a tlačící boty udělaly své nepěkné dílo), dávám cestovce velkou jedničku. Obdivuhodná organizace, kdy člověk pozná nejdůležitější a už ví co a proč chce vidět příště.


Jarmila 25. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den!
Včera jsme se vrátili ze zájezdu Řím -Vatikán.Je to pro nás velice zajímavý,příjemný,poučný a nezapomenutelný zážitek.Velký dík patří klidným a vstřícným pánům řidičům a samožřejmě milé a úžasné slečně průvodkyni Marušce.Organizace zájezdu a odborné znalosti Marušky si zaslouží velkou jedničku.Už se začínáme poohlížet po nějakém dalším zájezdu s Vaší CK.Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.Jarka a Radek


Tomáš 24. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den,
dnes jsem se vrátil z poznávacího zájezdu z Říma a Vatikánu. Zájezd byl úplně ten nejlepší na jakém jsem kdy byl. Jel jsem sám a poznal jsem spoustu milých lidí během cesty. Slečna průvodkyně Maruška byla fakt skvělá a páni řidiči také. Až budu příště vybírat nějaký zájezd pojedu s Vámi. Děkuji ještě moc a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků jako já.
Děkuji
Tomáš Mlejnek
Praha


Norbert 09. 05. 2011 napsal(a):

Řím a Vatikán 28.4.-1.5.2011
Naprostá spokojenost se zájezdem. Budu se opakovat, jako níže recenzenti, ale musím opravdu vyslovit pochvalu jak na cestovku, tak na řidiče a i na průvodkyni Marušku. Máme krásné vzpomínky na Řím. Děkuji.


Sylva 03. 05. 2011 napsal(a):

Moc děkuji za nádherné strávení velikonočních svátků v Římě a Vatikánu BBB. Obzvlášť Vaše průvodkyně Maruška je naprosto skvělá, vždy velmi ochotná poradit. I když jsem původně odjížděla s jistými obavami, co si sama s dcerou počnu poprvé v Římě u typu zájezdu BBB, vše proběhlo hladce. Bylo o nás opravdu dobře postaráno. Už se těším na další zájezd s Vaší CK.


Tereza 18. 04. 2011 napsal(a):

Dobrý den,

včera jsem se vrátila ze zájezdu Paříž - město lásky 14. - 17. 4. 2011 a musím říct, že zájezd byl parádní. Výborná organizace, skvělá paní průvotkyně. Zájezd byl moc fajn a moc jsme si ho všichni užili. Ještě jednou moc děkujeme.


Zdeňka 02. 09. 2010 napsal(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu v termínu 26. - 29. 8. byl více než příjemným zakončením prázdnin. Jak již zde bylo mnohokrát zmíněno, řidiči jsou velmi milí a vstřícní, stejně jako průvodkyně, která měla vše dokonale naplánované. Celý výlet proběhl v klidu a ve velmi milé atmosféře, ocenili jsme jak výběr památek, tak i dostatek volného času. Informace, poskytované na jednotlivých zastaveních, byly zcela dostačující pro takto krátké nahlédnutí do historie Říma. Zkrátka - díky za hezký a zajímavý zájezd.


Petr 08. 07. 2010 napsal(a):

Vážená cestovko. Právě zpracovávám fotky a film ze zájezdu, Řím-Vatikán,který jsme uskutečnili v červnu t.r. s Vámi a vše si s manželkou znova připomínáme a oživujeme. Pokládáme zájezd s Vámi za velmi zdařilý, a to i díky velmi příjemné posádce pánů řidičů autobusu a odborně fundované a milé paní průvodkyni.Sestava prohlídkového programu byla na vymezenou časovou dobu zájezdu řešená s dborností, tak abychom co nejvíce viděli z krás a památek věčného města. Ze zájezdu jsme přijeli nadšeni a svěží s plánem, že příštího roku se na Vás opět pravděpodobně obrátíme.Vaši cestovku a Vámi sestavované typy poznávacích zájezdů budeme doporučovat každému, kdo má o podobné akce zájem a vyžaduje kvalitní služby. Přejeme ABC Tour a slonovi s křídly dobré cesty.S pozdravem váš zákazník z Prahy.

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme za slova chvály a jsme rádi,že jsme Vás natolik nadchli.Budeme se těšit na další setkání s Vámi na cestách se sloní flotilou.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

František 18. 06. 2010 napsal(a):

Zájezd do Říma v termínu 10.6-13.6.2010 se nám s manželkou moc líbil. Oba řidiči byli ochotní a usměvavý, ale hlavně profíci. Slečna Maruška byla obětavá a starostlivá. Její informace o historii Říma byly velmi užitečné. Fajn zájezd - spokojenost!
Zdraví František Heusler

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme,jsme rádi,že se Vám zájezd líbil.Přejeme pěkné léto

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jan 16. 06. 2010 napsal(a):

Zájezd Řím-náročné,ale perfektní.Výborní řidiči i průvodkyně,profesionální úroveň,absolutní spokojenost. Děkujeme J.Kludský


Tomáš 10. 05. 2010 napsal(a):

Tento zájezd byl přesně takový, jaký jsem si vysnil. Výborní řidiči(naprosto super komunikace ochota dokonce i dareček) Paní průvodkyně taky skvělá, hodně informací a hlavně zajímavě řečené. Profesionální výkon od všech děkuji a určitě doporučuji všem ostatním

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme pane Konvalinka bylo a bude nám i v budoucnosti potěšením, plnit Vaše sny. Přejeme pěkný víkend CK ABC

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Tomáš 22. 10. 2009 napsal(a):

Rád bych touto cestou Vám osobně poděkoval za uskutečněný zájezd Řím Vatikán.
Také náš dík patří profesionální paní průvodkyni a oběma řidičům.


roušalová 21. 10. 2009 napsal(a):

Přijemný výlet s trochou drama na začátku:)... příjemní řidiči , skvělá průvodkyně... viděla jsem to nač jsem tam jela ...pí průvodkyně nás navíc zavedla do skvělé restaurace kde jsem měli jídlo o třech chodech a víno za 12Euro Bomba.)...kdo chce jen nakoukbnout do Říma doporučiji