Informace

Recenze k zájezdu: Adventní Řím a Vatikán

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Adventní Řím a Vatikán.

Přidat recenzi

Adventní Řím a Vatikán
 
 

Recenze od našich klientů


Alžběta 10. 12. 2019 napsal(a):

Zájezd byl bezva. Kvalitní autobus, ochotní a spolehliví řidiči a velice schopný průvodce Lukáš. Byli jsme všichni moc spokojeni.


Šárka 08. 12. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
s Vaší CK jsme se poprvé minulý týden (3.-6.12.2015) účastnily zájezdu do Říma. Vím, že kladných recenzí, na rozdíl od negativních, bývá jako šafránu, proto bychom velmi rády poděkovaly za perfektní průběh zájezdu milé, ochotné a veselé průvodkyni Marušce, dík patří i skvělým a profesionálním řidičům, Jardovi a Pepinovi, a v neposlední řadě i dalším pracovníkům Vaší CK, kteří „nejsou vidět“, za bezvadnou komunikaci před odjezdem a celkový přístup při objednávání zájezdu. S radostí se zúčastníme dalšího výletu v příštím roce!!

Šárka Finková, Dagmar Boháčová


Radka 09. 12. 2009 napsal(a):

Zájezd hodnotím rozhodně pozitivně.
Autobus byl opravdu luxusní s polohovacími sedátky, které i vyjížděly do uličky, opravdu s WC a DVD. Řidiči Petr a Petr sympatičtí, ochotní, každé cca 4 hodiny dělali přestávky, vždy ochotně uvařili čaj, kávu... Organizace výtečná. Pan průvodce Petr odborník na svém místě. Věděl snad všechno, co se dalo, a to nejen o Římě, ale i o místech ,kterými jsme projížděli nebo o městečku Norma, kde jsme byli ubytováni. Nasadil docela svižné tempo, ale kdo nechtěl, nemusel s ním chodit, vždy udal několik míst a časů setkání, kde jste se zas mohli připojit. Rozdal nám i mapky, kdybychom s ztratili. Za tak krátkou dobu jsme stihli opravdu hodně vidět. Ubytování bylo hezké, s vlastní kopupalnou a wc, jen trochu zima, což je ale v jižních zemích běžné, málokde mají zavedeno topení (my jsme měli naštěstí v koupelně). Snídaně v hotelu bohatá, šunka, sýr, džem, med, džusy, kávy, kakao, mléko, sladké i slané pečivo, jogurty, cereálie. K tomu nádherný výhled, prostě celý zájezd výborný.


Katka 08. 12. 2009 napsal(a):

Tento zájezd mohu jen doporučit, byla to naprostá nádhera! Řím, stejně jako Vatikán, jsou úžasná místa plná nádherných míst, staveb a zákoutí.Páni řidiči Petr a Petr sršeli výbornými vtipy a spolehlivě nás vždy dovezli v pořádku na místa určení, velký dík patří hlavně panu průvodci, se kterým jsem již absolvovala kdysi karneval v Benátkách, pro Itálii zřejmě není lepšího průvodce, je to opravdu člověk na svém místě, který ví snad úplně všechno a o všem dokáže velmi poutavě vyprávět. Jen bych na ty dlouhé cesty v busu potřebovala zkátit nohy:o) Jinak každopádně zážitek. Děkuji a těším se s Vámi na jaře do Paříže