Informace
Zájezd Příspěvek zaměstnavatele na dovolenou FKSP - Poznávací

Zájezd Příspěvek zaměstnavatele na dovolenou FKSP - Poznávací

 

Přispívá Vám zaměstnavatel na dovolenou a Vy máte obavy, aby Vás aktuální situace o příspěvek nepřipravila?

Máme pro Vás řešení!

 

Na letošní příspěvek Vám vystavíme poukaz s platností do 31.8.2022, který můžete využít na dovolenou na jaře či v létě příštího roku.

 

Čekali jste na zklidnění situace a zlepšení podmínek pro cestování a nyní máte obavy, zda o svůj příspěvek nepřijdete? S naší nabídkou se o příspěvek od zaměstnavatele nemusíte obávat, a to ani v případě, že je platnost příspěvku omezena do konce roku 2021. Pro Vašeho zaměstnavatele Vám vystavíme fakturu a po její úhradě Vám vystavíme poukaz na dovolenou. Kromě úhrady faktury zaměstnavatelem od Vás žádné další platby požadovat nebudeme.

Na našich stránkách www.euvikendy.cz si vyplníte a zašleme on-line objednávku. Do objednávky prosíme vyplnit kontaktní údaje a rovněž do poznámky uvést fakturační údaje a upřesnit výši částky, kterou budete chtít fakturovat. Fakturačními údaji je přesný název a adresa zaměstnavatele, IČO a DIČ. Pokud tyto údaje nemáme aktuálně k dispozici, nevadí, doplníme si je společně dodatečně. Rovněž pokud zaměstnavatel má specifické podmínky pro vystavení faktury, není to problém a údaje do faktury doplníme dle požadavků zaměstnavatele (např. číslo pracovníka apod.).

Jelikož zaměstnavatel požaduje uvádět na fakturách i místo pobytu a termín, prosíme rovněž o upřesnění. Zde se jedná pouze o orientační údaje. Do 30.4.2022 máme možnost zcela bezplatně si termín zájezdu i cílovou destinaci změnit, zcela dle Vašich požadavků.

Jakmile obdržíme platbu od Vašeho zaměstnavatele, pošleme Vám poukaz a Vy ho využijete, až budete chtít.

Poukaz bude vystavený na stejnou částku jako faktura. Nemusíte se obávat, že by byla částka snížena o manipulační poplatek či jiný druh poplatku, které jsou v ČR stále populárnější.

 

Poukaz můžete využít na jakýkoliv poznávací zájezd z nabídky naší cestovní kanceláře či na pobytový zájezd do Chorvatska/středisko Igrane. V nabídce naší cestovní kanceláře jsou poznávací zájezdy po celé Evropě, pobytové zájezdy zajišťujeme více jak 20 sezón do městečka Igrane na Makarské riviéře. Rovněž můžeme nabídnout pobyty v České republice.

Již aktuálně máme na našich stránkách poměrně širokou nabídku zájezdů s termíny na rok 2022. Nové termíny a zájezdy jsou i nadále postupně přidávány na naše stránky. Je možnost si již nyní vybrat konkrétní zájezd a termín. Pokud si nevyberete nyní, není to problém. Rezervaci konkrétního zájezdu a termínu máte možnost učinit do 31.8.2022.

Jakmile si vyberete konkrétní zájezd, stačí se na nás mailem obrátit s touto informací. Následně Vám vystavíme smlouvu o zájezdu na již konkrétní zájezd a termín a rovněž vyčíslíme případný doplatek zájezdu, který by se hradil na náš účet dle aktuálně platných podmínek.

Vzhledem k neustále měnící se situaci, doporučujeme neváhat a příspěvek od zaměstnavatele si vyřídit co nejdříve.

Poukaz bude vystaven na konkrétní jméno (uvedené na faktuře). Poukaz je krytý pojištěním úpadku cestovní kanceláře, o své peníze se tedy nemusíte v žádném případě obávat.

Termíny 0 denní zájezd

Konkrétní zájezd i termín dle vlastního výběru s realizací do 31.8.2022 1 000 Kč objednat

Cena