Informace

Recenze k zájezdu: Paříž - město lásky

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž - město lásky.

Přidat recenzi

Paříž - město lásky
 
 

Recenze od našich klientů


Hana 10. 07. 2024 napsal(a):

Dobrý den, 2 x jsem s vámi byla v Římě a jenom chválím.
Zájezd do Paříže ....no,dle mého by se paní průvodkyně mohla více snažit a vložit do své práce trochu větší zájem o své klienty.
Chválím pány ridiče.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za připomínku k průvodkyni, je pro nás velmi důležitá. Pokud nám dáte šanci příště, jistě bude vše již v pořádku.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Štěpánka 23. 06. 2024 napsal(a):

DĚKUJEME! Ještě jsme plné krásných dojmů z výletu Paříž-město lásky ve dnech 13.-16.6.2024. Zájezd byl celkově náročný, ale STÁLO TO ZA TO! Průvodkyně Katka měla vše dokonale zorganizované a dle nás šlo vše hladce jako po másle. Přestože jsme si s dcerou původně objednaly podobný zájezd o jeden den kratší, nakonec jsme byly rády, že se nekonal a vzaly jsme z nabídky tento. Další noc, navíc v hotelu, nám poskytla ten pravý odpočinek a nabrání nové energie na následující dny. Paříž je nádherné město, cítily jsme se zde jako doma. Hodně jsme viděly i prošly, ale už teď se nám stýská a těšíme se, že se do Paříže podíváme znovu a znovu a budeme tuto perlu Francie dál prozkoumávat a objevovat její krásy i tajemství. Chválíme i řidiče Petra a Petra, jezdili skvěle, bezpečně a bylo znát, že vědí, kam a kudy :-) Celému týmu ABC-Tours děkujeme za bezvadně zorganizovaný i v reále provedený zájezd :-)


Jana 18. 05. 2024 napsal(a):

Právě se vracíme domů...nemůžu říct nic jiného než, že děkuji !Paříž byla můj sen... Jsme sice s dcerou opravdu utahané, ale plné zážitků ...děkujeme řidičům za bezpečný odvoz ..pánové klobouk dolů za vaše schopnosti v tomto provozu ! Trošku jsem byla zklamaná z plavby lodí, na kterou jsem se fakt těšila, ale spíše jsem neprecetla správně instrukce a těšila se na plavbu osvětlenou Paříží...i tak byla plavba pěkná ...stejně tak byla nádherná Paříž ....za dva dny jsme viděli opravdu hodně ....příští rok máme v plánu Disneyland 😉

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel program zájezdu je celoroční a vzhledem k posouvání stmívání se nám v před a letních měsících odehrává plavba za šera a ne za tmy. Přejeme pěkné dny

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Kateřina Loukotová 30. 04. 2024 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl úžasný, moc jsme si to užili. Bylo to sice náročné na chození, ale stálo to za to! Paní průvodkyňě Alenka byla perfektní. Vše zařídila, věděla, poradila. Oba řidiči Milan a Zdeněk taky perfektní! Všem doporučuji. Určitě s ABC tours ještě někam pojedeme.


Michaela 08. 04. 2024 napsal(a):

Dobrý den,7.4. 2024 jsem se vrátila se svým desetiletým synem z tohoto zájezdu. Byl to již náš druhy výlet s cestovní kanceláří ABC Tours. Po listopadovém Londýně, dubnová Paříž. Oba zájezdy naprosto skvělé. Vřele doporučuji tuto skvělou a cenově dostupnou cestovní kancelář. To ,kolik peněz člověk utratí okolo, záleží jen na něm. Můžete se rozšoupnout nebo výrazně ušetřit. Ještě jednou děkujeme a už se poohlížíme po podzimním výletu.
S pozdravem Michaela Cimická


Marcela 27. 03. 2024 napsal(a):

Dobrý den,
s cestovní kanceláří ABC -TOURS jsme byli se synem v termínu 14.-17.4.2024 v Paříži. Byli jsme přímo nadšení! Vše perfektně naplánované. Průvodkyně Alena je úžasná! Perfektní vědomosti o městě, památkách, dějinách. Vždy vše srozumitelně vysvětlila, nebylo třeba cokoliv si zjišťovat a nad čímkoliv hloubat. Řidiči svými vtípky zpříjemnili cestování, nad jejich řidičským uměním smekám klobouk. Zvládnout jízdu autobusem po úzkých silnicích v Paříži, s mnohdy pár centimetrovým rozestupem od aut ve vedlejších pruzích, je opravdu umění! Podívat se do Paříže byl můj sen a já moc děkuji, že díky vašim profesionálním službám bylo vyplnění toho snu bez chybičky.


Lenka 22. 03. 2024 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd do Paříže ve dnech 14.3. až 17.3.2024 byl úžasný. Naše průvodkyně Alena byla ta nejlepší, kterou jsem poznala. I řidiči byli skvělý. Už se těším na další zájezd. Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji. Do Paříže jsem se zamilovala, je to nádherné město.
Moc děkuji za tento zážitek.


Šmejcovi 17. 03. 2024 napsal(a):

Dobrý den,
dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu z Paříže. Naše dojmy musím napsat hned, vše bylo perfektní, skvělá průvodkyně paní Alena nás provedla Paříží, ale nejen to, nasáli jsme zdejší atmosféru kaváren, umění, běžného života. Prohlídka začala ranní autobusovou okružní jízdou, následně jsme si postupně během dvou dnů složili obraz Paříže pěší turistikou a vše se uzavřelo okružní plavbou po Seině.Návštěva lázní v Německu byla za odměnu,abychom přijeli domů odpočatí 😉.
S řidiči autobusu jsme se cítili bezpečně, klobouk dolů za přesné příjezdy a jízdu po zaplněném městě. Servis v autobuse byl 💯. Ubytování v F1 nás mile překvapilo - čisté, jednoduché a dobrá snídaně.
Moc děkujeme za krásné zážitky 👏.


Palatková 20. 02. 2024 napsal(a):

Dobrý den, děkujeme za krásné zážitky z Paříže, průvodkyně paní Alena byla úžasná, její znalosti historie Paříže super, velice ochotná ve všem vyhovět. Také děkujeme za bezpečnou jízdu řidičům Richardovi a Jiřímu.


Michaela 22. 11. 2023 napsal(a):

Zájezd do Paříže jsme si s Monikou a Markétou užily. I přes horší počasí ( co bychom taky chtěly v listopadu :-) ) byla pořád dobrá nálada a to díky bezva řidičům a skvělému průvodci Michalovi, to ani moc nevadilo.

Z Paříže jsme viděly to nejkrásnější a mokro v botách uschlo v útulných taverničkách při dobrém jídle a víně.

Program byl sestaven bezvadně, projížďka po Seině, kdy se postupně stmívalo, až byly všechny památky krásně osvětleny a prim hrála krasavice Eiffelovka. Úžasné!

Moc děkujeme za prima zážitek!


Eva 21. 11. 2023 napsal(a):

Zájezd do Paříže jsme si s dcerou opravdu moc užily! Velké poděkování patří úžasné paní průvodkyni Aleně, která mám řekla spousty zajímavosti, byla MOC milá a příjemná. Určitě nesmím zapomenout na sehranou dvojku řidičů Jirka a Ondra, profesionální a bezpečná jízda, vtípky během zastávek … už se těšíme na další zájezd.


Tetiana Zaiats 03. 10. 2023 napsal(a):

Dobrý den, jsme velmi spokojeni, děkuji za krásný výlet


Alena Fábryová 17. 08. 2023 napsal(a):

Zájezd jsme si moc užili, všechno bylo moc super hlavně díky našemu průvodci Michalu Šustrovi. Na jaře se chystáme, s vaší agenturou zase vyrazit.


Lenka 15. 08. 2023 napsal(a):

Dobry den.
Rada bych touto cestou jeste jednou chtela podekovat za opravdu krasny zazitek z Parize. Pan pruvodce Michal byl bajecny!! Presne takhle jsem si zajezd predstavovala. Navstivili jsme co se dalo a i prez to bylo dost prostoru, pro nakup, foceni, odpocinek....Celkove byl zajezd velmi dobre zorganizovany, od prvniho vstupu do autobusu prez prekrasnou Pariz , ubytovani v F1 az po zakonceni v laznich Amberg.
Mockrat dekuji a priste jedine s vami a s panem Michalem 😀
Lenka a Ann


Marcela štecherová 02. 08. 2023 napsal(a):

Skvělí zájezd děkuje za hezký pobyt v Paříži a paní průvodkyni Heleně byli jsme moc spokojeni děkujeme 🙂😊😊


Medlín 18. 07. 2023 napsal(a):

V termínu 13.7.-15.7. jsme navšťivili s Vaší cestovkou Paříž.
Musíme pochválit oba řidiče, smekám.
To co dokázali v Paříži,fakt profíci.
Jinak cesta,vybavení autobusu a velice milý přístup obou řidičů a paní průvodkyně - tak to má být,aby klienti byli spokojeni.
Paní průvodkyné - profík na svém místé,buďte rádi,źe ji máte.
Celkové - velká SPOKOJENOST.


Jarmila Lukášová 04. 07. 2023 napsal(a):

Dobrý den,
moc děkuji za krásný pobyt v Paříži a to hlavně průvodkyni Šárce a řidičům Rudovi a Milanovi. Klobouk dolů naší vždy usměvavé a připravené průvodkyni, která má na starost tolik klientů v tak velkém historií nabytém krásném městě. Bylo to hektické, ale pěkně zorganizované a velmi příjemné. Určitě bych po těchto zkušenost cestovní kancelář doporučila. Závěrem jen BYLO TO SUPER


Tina a Věra 28. 06. 2023 napsal(a):

Dobrý den,

Moc děkujeme za nádherný vylet. Byly jsme moc nadšené, vše proběhlo perfektně, nenašly jsne žádnou chybičku. Moc tímto děkuji a všechny chválíme, hlavně paní průvodkyni Marušku, která byla naprosto skvělá.
Děkujeme, dáváme 10 z 10 a rády s vámi někdy něco podnikneme, protože to bylo fantastické 🍀 Byl to úžasný květnový vylet. Doporučujeme 🥳

Tina a VěraMartina 13. 06. 2023 napsal(a):

Mockrát děkujeme za skvěle strávený prodloužený víkend v Paříži. Luxusní autobus, profesionální řidiči, velice milý a ochotný průvodce a hlavně perfektně naplánovaný program. Vřele doporučuji.


Magda 13. 06. 2023 napsal(a):

Úžasný zážitek s naprosto perfektním průvodcem Michalem a super řidiči.Určitě pojedeme zase 😍


Marta Šarlingerová 06. 06. 2023 napsal(a):

Zájezd naprosto bez problémů, skvělí řidiči i paní průvodkyně Marie. Moc jsme si to užili a vaši CK můžeme jen doporučit.


Maryna 30. 05. 2023 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl krásný, vše krásně zorganizované, naprosto skvělý průvodce Michal. Vše bylo úžasné, a určitě se s touto cestovní kanceláří ještě někam podíváme.Spokojena na 100%.👍👍👍👍👍👍


Natálie 30. 05. 2023 napsal(a):

Jsem na vše 100% spokojena, byl to super zájezd , průvodce Michal velmi ochotný , milý , děkuji , určitě pojedu ještě nekams vaši cestovkou ❤️🌷❤️


Vlasta 29. 05. 2023 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl krásný, vše krásně zorganizované, naprosto skvělý průvodce Michal. Vše bylo úžasné, a určitě se s touto cestovní kanceláří ještě někam podíváme.


Simona Veselá 08. 05. 2023 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z Paříže. Zájezd perfektní, průvodce Michal skvělý. Vše hezky časově navazovalo a počasí nakonec taky hezky vyšlo. Díky


Josef 25. 04. 2023 napsal(a):

Byli jsme na zájezdu v Paříži všechno bylo perfektní paní průvodkyně měla všechno v malíčku opravdu člověk na svém místě vždy plně ochotná a páni řidiči taky super nebyl vůbec žádný problém byli jsme velice spokojeni tak že mohu jenom doporučit.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jarní dny a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lenka 25. 04. 2023 napsal(a):

Vyrazily jsme s holkama s Vaší cestovní kanceláří do Paříže a bylo to fantastický!!? Paní delegátka Alenka byla naprosto boží a řidiči Románek a Milánek takyyy😄. Budeme se těšit příští rok opět s Vámi, ale tentokrát někam jinam. Až se domluvíme tak objednáme. Děkujeme za parádní zážitek!! ♥️

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jarní dny a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Dáša 25. 04. 2023 napsal(a):

Dobrý den ,
V dubnu 2023 jsme měli zájezd do Paříže,vše bylo naprosto perfektní organizace , řidiči v autobusu a samozřejmě naše průvodkyně Alenka .
S vaší cestovkou jsme jeli poprvé a určitě ne naposledy.


Dana 04. 04. 2023 napsal(a):

Udělaly jsme si dámskou jízdu s Vaší cestovkou - poprvé do Paříže. Nádherný zájezd hlavně díky skvělé průvodkyni paní Aleně. Klobouk dolů před tím, jak zvládla bez problémů tak velkou skupinu provádět celou Paříží včetně jízd metrem. Všechno měla perfektně zorganizované a připravené, její výklad o Paříži byl naprosto úžasný.
Velké díky také pánům řidičům, jsou to velcí profíci.
S Vaší cestovkou jsme jely poprvé a už teď víme, že ne naposledy. Moc děkujeme a budeme se těšit na další zájezd.
Zdraví "holky z Plzně"


Petra 04. 04. 2023 napsal(a):

V Paříži jsem byla poprvé. Bylo to krásné. Velká pochvala patří paní průvodkyni Aleně. Byla skvělá. Vše nám krásně povykládala a ukázala. Patří jí můj obdiv,že takto velkou skupinu lidí úžasně provedla Paříží. V metru ukočírovat 80 členou skupinu, kde vystoupit atd,to je opravdu na medaili. Paní řidiči jsou také profíci.
Moc jsme si to užili. Určitě to nebyl poslední výlet s vaší cestovkou.
Musím ocenit i veškeré vyřízení od první objednávky,až ke konečnému procesu zájezdu. Vše bylo bez komplikací s veškerými informacemi.
Určitě to nebyl poslední zájezd s vaší cestovkou.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Bára 02. 04. 2023 napsal(a):

Začnu velkým poděkováním, už jsem párkrát v Paříži byla ale nikdo mi toho tolik neukázal, neporadil a nepoučil jako paní průvodkyně Alena. Divila jsem se taky proč se tak chválí cesta a řidiči, teď už to chápu. Autobus úžasný příjemný, to samé páni řidiči. Cesta utekla ani nevím jak a to i zájezd. Náročnost byla průměrná a viděli jsme toho opravdu mnoho . Určitě pojedu na další zájezdy od této cestovky. Určitě doporučuji :))

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Hana 02. 04. 2023 napsal(a):

Dobrý den . Byly jsem na 4 denním zájezdu do Paříže .
A musím říct, že jsem oprav byli moc spokojeni.
Měli jsem úžasnou paní Delegatka Alenu která všechno zařídila, a krásně se o nás starala a byla vždy ochotná .
Autobus taky super ,pohodlný a pánové řidiči jsou profesionálové . Moc děkujeme za krásnou cestu a krásné zážitky .

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jana 21. 03. 2023 napsal(a):

Paříží nás bezpečně a skvěle provedla paní Alena. Chtěla bych jí poděkovat, protože kromě bezvadně "poskládaného" programu a zajímavého výkladu dokázala během aktuálně probíhajících nepokojů a stávek pohotově improvizovat, zvolit jinou trasu a za dva dny nám v Paříži představit to nejkouzelnější. Oceňuji i takové detaily, že nám při cestách metrem vždy jasně ukázala výstupní stanici (jako ve škole :-)), takže nikdo nebloudil a vše bylo přehledné. Především díky ní a samozřejmě šikovným řidičům (proplétat se světovou metropolí za volantem busu chce odvahu a zkušenosti) bylo naše první setkání s Paříží prostě úžasné. Moje 11letá dcerka vzkazuje paní Aleně pozdrav a poděkování. Jana + Janička

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se jaro a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Andrea Bozkova 28. 02. 2023 napsal(a):

Od začátku dobrý kolektiv hodná průvodkyně která nám vše řekla provedla dala nám volnost měli jsme čas fotit a spoustu jsme toho prošli hotel pěkný památky Paříž kouzelná a vše kolem super doporučuji úplně vsem stalo to za to sp Andrea Bozkova menin


Viola 04. 12. 2022 napsal(a):

Zájezd jsme si užili
Vše bylo super.
Určitě vašich služeb příští rok využijeme a už teď se těšíme.


Petr a Inna 02. 11. 2022 napsal(a):

Zájezd super, bylo o nás perfektně postaráno , zážitek skvělý , nemáme co vytknout.
Děkujeme a jsme rozhodnuti že vašich služeb určitě ještě využijeme.


Šafrovi 01. 11. 2022 napsal(a):

Paříž nás okouzlila! Památky máme stále před očima. Velký dík patří paní průvodkyni Janě a sympatickým řidičům. Vše bylo perfektně naplánované. Vřele můžeme doporučit.


Vladimír 01. 11. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
jak jinak ocenit Váš zájezd než hned objednat další!
Jsme dva dny zpátky po kouzelné cestě do francouzské perly a už chceme s vámi zažít další zážitky. Takže právě sedíme nad novou objednávkou dobrodružství - tentokrát do silvestrovského Říma.
Paříž - vše bylo dokonalé a bez kompromisů. Profesionalita paní průvodkyně Jany byla vybroušena do detailu. Všechny situace zvládala bravurně a s přehledem. Řidiči Honzík a Radeček byli neskutečně super, vtipní a pohotoví, vždy byli připraveni komukoliv pomoci s čímkoliv. Jejich skvělý bar byl po celou dobu zájezdu téměř bezedný.
Moc vám všem v ABC Tours děkujeme - jste super tým!!!

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný nastupující podzim a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Hanka S. 01. 11. 2022 napsal(a):

Na tomto zájezdu už jsem byla po druhé a nevěřila bych že to může být po druhé ještě lepší. Průvodkyně úplně super, jak znalosti o historii tak doporučení kam jít, co ochutnat atd. Určitě doporučuji a díky zážitky


Vendulka Vairichová 01. 11. 2022 napsal(a):

Dobrý den všem, chtěla bych se s vámi podělit o mou zkušenost s touto SKVĚLOU cestovní kanceláří. Když jsem vybírala dárek k 18. narozeninám pro dceru, kdy její sen byl navštívit Paříž, tak jsem narazila na ABC TOUR a zaujalo mě, že jsem četla jenom krásné recenze, prostě mě okouzlila i širokým výběrem zájezdů, zpracováním stránek, spousty informací, lux. autobusy.... . Tak jsem neváhala a zkusila to objednat. Sice se nám dvakrát nepodařil naplnit autobus na 3 dny, ale nabídli nám jiné možnosti a tak jsem vzali místo 3 dnů zájezd na 4 dny. Nakonec to bylo lepší se aspoň jednu noc vyspat v posteli a odpočinout si a mít více času na prohlídku Paříže.
Takže závěrem můžu opravdu jenom CHVÁLIT, DOPORUČIT a určitě neváhejte se s nimi podívat do světa(my to určitě ještě využijeme). Myslím, že LEPŠÍ CK jsem nezažila. Lidičky vstřícný se srdíčkem a znalostmi na svém místě. PRŮVODKYNĚ JANIČKA CH. je opravdu človíček, který je úžasný, jedinečný s příjemným hlasem, znalostmi, vyprávěním, vždy dobře zorganizováno - všude včas, abychom si to užili než se přihnali davy lidí. Ubytování na jednu noc úplně postačující, pohodlné a snídaně velmi dobrá. Páni řidiči HONZA s RADKEM se o nás starali jak v letadle, nic nebylo problém. Milí, vtipnýí, šikovní a cesta nám utekla ani nevíme jak. Ještě jednou mockrát děkuji za sebe i za dcery, které byly nadšené.
Jediná nevýhoda je, že jste pro nás tak daleko. Přece jenom ze Šumavy je to kus cesty. Ať se vám daří , ať máte stále tolik spokojených klientů a hlavně hodně zdraví.
Vairichová Vendulka s rodinou

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lada Krausová 10. 10. 2022 napsal(a):

Dobrý den.
Byla jsem se synem, puberťákem :) 22-25.9.2022
a byli jsme moc nadšeni a spokojeni a to velmi. ... Všechno dokonale naplánované... Viděli jsme snad úplně všechno a možná i něco navíc. A ještě jsme měli spolu volného času na kafe a tak. Jinak, řidič Honza,absolutní vítěz ! Úžasný člověk a profesionál. Moc děkujeme za dokonalý zážitek. Těšíme se na další výlet.
S pozdravem Lada a Filip.


Petra Blechová 03. 10. 2022 napsal(a):

Dobrý den, moc děkujeme za krásný výlet do Paříže. Byli jsme v termínu 22.-25. 9. 2022. Zájezd je velmi dobře naplánovaný, viděli jsme to nejhezčí a nejdůležitější z kouzelné Paříže. Zároveň bylo dost času na individuální volno. Večerní projížďka lodí po Seině byla opravdu třešničkou na dortu a zakončení cesty relaxem v lázních Amberg je opravdu výborná volba na závěr výletu. Ráda bych též poděkovala za bezpečnou cestu řidičům Honzovi a Pavlovi. Jejich vtipné průpovídky zpestřovaly dlouhou, ale pohodovou cestu. Průvodkyně je člověk na svém místě, její znalosti jsou obdivuhodné. Už cestou zpět jsme s kamarády přemýšleli, kam se s Vámi vydáme příště :-)
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Blechová,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Vlaďka 02. 10. 2022 napsal(a):

Skvěle zájezd zorganizován. Spokojenost se vším. Delegátka super i páni řídiči. Doporučuji


Marcela 27. 09. 2022 napsal(a):

Skvělá organizace, moc milá delegátka i řidiči autobusu. Vše naprosto super, doporučuji.


Květa a Martínek 17. 09. 2022 napsal(a):

Dobrý den. Chci moc poděkovat za úžasné čtyři dny v Paříži. Byla jsem s vnoučkem od 1.9.do 4 9 2022. Děkujeme za bezpečnou a profesionální jízdu řidičům. Velké díky patří také průvodkyni Alence, která poskytla vyčerpávající informace. Vše bylo dobře zorganizováno a naplánováno. Vrátili jsme se plní zážitků a krásných vzpomínek. Já byla s vámi v Paříži podruhé, vnouček poprvé. Viděli jsme toho opravdu hodně a nic nebylo ve spěchu ,byl dostatek času na individuální prohlídku Louvru a i jsme měli dostatek volného času. Ubytování, Louvre ,Molin rouge, bazilika Sacré-coeur , Notre Dame, projížďka po Sieně a následně návštěva lázní Amberg, to je jen malý výčet toho, co jsme viděli. Ještě jednou děkujeme a těším se, že s vámi zase někam pojedeme. ❤️ Určitě vás doporučím svým známým. 👍 Ať se vám daří. S pozdravem Květa Zacharová


Iva & Karel 13. 09. 2022 napsal(a):

Krásný den do ABC,

moc bychom chtěli poděkovat za úžasný výlet do Paříže.
Viděli jsme toho opravdu mnoho díky skvělému naplánování
a profesionalitě paní průvodkyně Alenky.
Velké díky patří i výborným a vtipným řidičům Martinovi a Zdeňkovi.

Již nyní se těšíme na další výlet s CK ABC :)

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Borbelyovi 13. 09. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
chtěli bychom moc poděkovat,za krásný zájezd do Paříže.Největší díky,patři paní Alence a jejím znalostem, proto jsme si zájezd,opravdu užili.Paní Alenka, je fakt průvodkyně na pravém místě.Měla všechno skvěle připravené,byla stále usměvavá,příjemná,ochotná.To,co jsme s ní za ty dva dny viděli,bylo naprosto úžasné.Diky patří i správným pánům řidičům,Martinovi a Zdendovi,kteří nás v pořádku dovezli.Bylo to všechno moc fajn.Děkujeme i CK,za výbornou komunikaci a spolehlivost.
Takže, ještě jednou díky a můžeme jen doporučit......

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Naďa 08. 09. 2022 napsal(a):

Právě jsme se s dcerou vrátily ze zájezdu Paříž město lásky a musím konstatovat, že jsme nadšené !!! Na rozdíl od jiných ck, perfektní přístup CK, okamžité odpovědi na dotazy, cesta autobusem výborná díky řidičům Martinovi a Jirkovi, naprosto úžasná paní průvodkyně Ali.... Za super cenu jsme viděly to zásadní z Paříže a ještě něco navíc....Moc děkujeme!!


František a Alena 06. 09. 2022 napsal(a):

Zájezd byl moc krásný, průvodkyně Alena byla skvělá a to samé platí i pro řidiče. Děkujeme za úžasně připravený poznávací zájezd a i ty nachozené kilometry za to stáli.
I poslední zastávka v lázních v Ambergu byla luxusní, člověk se trošku zregeneruje. Takže vřele doporučujeme.


Mirek 06. 09. 2022 napsal(a):

Dobrý den, bylo to výborné paní průvodkyně byla skvělá a když bylo třeba tak poradila, Znalosti má výborné. Řidiči byli výborní,nenechali nás někde čekat. Jedina věc která by to vylepšila by byli náhradní nohy ale to je nesplnitelné takže výborné.


STOCKINGEROVÁ 05. 09. 2022 napsal(a):

Děkuji za krásný zájezd do Paříže.Průvodkyně Jana byla skvělá,až pojedu příště,tak budu zájezd vybírat s jejím průvodcovstvím.Též poděkování za klidnou a bezpečnou cestu oběma řidičům.


Jiřina 23. 08. 2022 napsal(a):

Zájezd v termínu 18.-21.8. super, mohu jen doporučit 🙂


Dominik Zamrzla 23. 08. 2022 napsal(a):

Chtěl bych s přítelkyní strašně moc poděkovat za úžasný zájezd v termínu 18-21.8.2022. Velké díky patří průvodkyni paní Janě, která vše vysvětlila, zopakovala, organizovala. Vše probíhalo v klidu, žádné spěchání. Viděli jsme toho opravdu hodně. Také bych rád poděkoval řidičům Richard a Petr. Moc moc děkujeme!!


Irena 22. 08. 2022 napsal(a):

Chtěly by jsme s kamarádkou velice poděkovat za úžasný zájezd, který jsme absolvovaly právě teď od 17.8.-21.8.za skvělou průvodkyni Janičku, která nám vše vždy řekla vysvětlila, zopakovala, organizovala to prostě úžasně s úsměvem na rtu.Byly jsme z ní nadšené.Viděly jsme toho tolik,že se nám o tom ani nesnilo a to docela za krátkou dobu.Bohaté znalosti o Paříži a snad o každém kdo tam žil-Janička je prostě 1.
Řidiči Petr a Richard byli ochotní, vtipní, usměvaví a cesta s nimi utíkala a děkujeme jim za bezpečnou jízdu.Jely jsme s Vámi poprvé a určitě né naposledy a když bude tahle sestava řidičů a průvodkyně,tak o to víc se budeme těšit.
Nezapomenutelné zážiteky z Paříže.. Děkujeme


Michal a Mariia 21. 08. 2022 napsal(a):

Absolvovali jsme s přítelkyní tento zájezd Francie 18-21.8 2022.Zájezd byl velice krásně rozvrhnutý ,Viděli jde toho opravdu mnoho , naše průvodkyně Jana která byla cely zájezd s námi byla velice milá ,vstřícná i ochotná a její znalosti jsou obdivuhodné , zájezd jsme si velice užili , plno skvělých zážitku ,vzpomínek a velice skvělí pocit , páni řidiči Ríša a Petr byly také velice ochotný . Určitě všem zájezd doporučujeme . Zážitky jsou nepopsatelné . Dekujeme všem moc


JANA 10. 08. 2022 napsal(a):

Chtěla bych velice poděkovat za úžasný zájezd do Paříže, který jsme absolvovali od 21.7-24.7.2022. Viděli jsme mnoho památek, veliké díky patří řidičům, Karel a Karel, byli bezvadní, příjemní, průvodkyně Maruška též super. Vše měla připravené, zorganizované. I naše dcery byly z Paříže nadšené. Mohu jen doporučit. Určitě to nebyl poslední poznávací zájezd s vaší cestovní kanceláří. Děkujeme za krásné tři dny..


Veronika 26. 07. 2022 napsal(a):

Děkujeme za krásný zájezd. Viděli jsme hromadu památek, měli dostatek času na vlastní prohlídky, nákupy, ale i posezení u kávičky a načerpání místní atmosféry. Řidiči "Karel a Karel" byli moc milí a ochotní a děkujeme jim za bezpečnou jízdu. Řídit ve Francii bych opravdu nechtěla. Děkujeme i paní průvodkyni Marušce za průvodcování. Závěrečné koupání po nočním přejezdu nemělo chybu a byl to právě ten bod, který nás zaujal vybrali zajed právě u této kanceláře. Všem opravdu vřele doporučuji.


Martin a jana 12. 07. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
předem chci upřímně říci, že zájezd na kterém jsme byli v termínu od 7.7.-10.7 v nás zanechal opravdu hluboký zážitek a bohaté vzpomínky. Vše bylo více než dokonalé! Začnu báječnou a skvělou průvodkyně Janou, její znalosti, profesionalní, ale i lidský přístup nám vše ještě více umocnil. Poznali jsme opravdu spoustu krásných míst Paříže, skvěle zvolený program a pořadí památek. Oba řidiči Ríša a Petr byli taktéž naprosto skvělí, vždy pomohli, byli velmi ochotní, vtipni a zároveň profesionální. Během celé návštěvy tohoto krásného města jsme dostávali spoustu informací a zároveň i dost volného času na občerstvení, kávu a na nákupy. Celkové shrnuti: autobus skvěle připravený, jízda pohodlná, klobouk dolů před řidičským uměním obou řidičů, hotel F1, velmi milé překvapení (naprosto čistý, útulný, snídaně opravdu dostačující, každy si myslím vybral dle své chuti). A nakonec lázně na závěr, vetší relax už jsme si snad ani přát nemohli. Zážitky se ale nedají jen vyprávět, ty se musí zažít. Každému doporučuji udělat si pár dni volno a využít jakékoli nabídky této CK. My už se moc těšíme na další společné setkaní a zážitky. Tuto CK všem vřele doporučujeme, od nás má to nej doporučení, hlavně jak jsme již psali v úvodu průvodkyně Jana a oba řidiči.


Eliška 12. 07. 2022 napsal(a):

Paříž byla jedním slovem dechberoucí! Opravdu krásné město. Navíc musím vyzdvihnout paní průvodkyni Janu, i oba řidiče! Naprosto skvělý, přátelský a empatický přístup od všech. Na vše bylo dostatek času, celý víkend byl naplánován opravdu skvěle! Zakončení v německých lázních bylo už jen třešničkou na dortu!


Jana 11. 07. 2022 napsal(a):

Dobrý den, byli jsme na tomto úžasném zájezdu v termínu od 7.7. 2022 - 10.7. 2022. Bylo to naprosto dokonalé! Úžasná průvodkyně Jana 😊👍naprosto dokonalé znalosti ,profesionalní a lidský přístup. Poznali jsme z Paříže vše co se za ty dva dny poznat dá.Skvělý řidiči Ríša a Petr taktéž naprostí profesionálové! Spousta informací, skvělá organizace a dost volného času. Vše šlo s úsměvem a radostí bez jakýchkoliv nepříjemností. Byli jsme naprosto nadšení a užili jsme si to. Určitě všem vřele doporučuji a jistě to není naposled co cestujeme s touto cestovní kanceláří

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović

ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Zuzana 11. 07. 2022 napsal(a):

Moc dekuji za krasny zazitek. Vsichni jsme nadseni. Ridici bezvadny, pruvodce Michal uzasny. Vsechno suprove naplanovany. Jestli zase nekdy vyrazime, tak s vami. 😉

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović

ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jaroslav H 08. 07. 2022 napsal(a):

Děkuji za skvělý zážitek. S ABC tours i s panem průvodcem Michalem jsem byl již po druhé a naprostá spokojenost, Paříž mne uchvátila a těším se na další cesty s vámi. Tento výlet neměl chybu.


Markéta a Barča 16. 06. 2022 napsal(a):

Děkujeme moc za krásný výlet do Paříže, bylo to super. Skvělá paní průvodkyně, super organizace:-)


Kamil a Markéta 01. 06. 2022 napsal(a):

Jak začít 🤔... Byli jsme maximálně spokojeni. Sympatická průvodkyně paní Jana, byla moc milá, profesinální a vtipná. Ukázala nám z Paříže vše, co se dá za ty dva dny stihnout. Navštívených známých míst bylo hodně. A ocenili jsme i dostatek osobního prostoru. Takže super organizace. A páni řidiči 👍👍. Vstřícný přístup, ochota a smysl pro humor, prostě super. Čas v Paříži jsme si neskutečně užili. Ocenil jsem vaši ochotu s místy v přední části autobusu a díky tomu jsme seděli hned za paní Janou. A už přemýšlíme, kam s vámi jet příště... Pokud bude průvodkyně paní Jana 😁😊


Simona 31. 05. 2022 napsal(a):

Není co vytknout. Hodně navštívených známých míst, zároveň dost osobního prostoru. Takže super organizace. Jana jako průvodkyně se maximálně osvědčila :)


Veronika a Adélka 31. 05. 2022 napsal(a):

V dnech 26.05.-29.05.2022 jsme se s Vámi podívaly do Paříže - města lásky.
Moc děkujeme za bezpečné dovezení do Paříže a zpět a především za skvělou paní Janu, která nám ukázala z Paříže vše, co se jen stihnout dalo. Dcera si ke svým 18.narozeninám splnila sen a věřte, že tahle cesta jistě nebyla s Vámi poslední. Moc děkujeme. :-)


Verča 03. 05. 2022 napsal(a):

Poznávací zájezd do Paříže, jsem dostala k narozeninám a musím říct, že to byl teda alespoň pro mě neskutečný zážitek. Autobus super, řidiči vtipní, ochotní, jízda bezpečná, paní Jitka byla super, vtipná, jde vidět, že je znalá a ví kam zajít a co ukázat 😁. Ubytování bylo taky super. A kromě neskutečných zážitků, jsem si přivezla i snubní prstýnek 😚☺️. Ještě jednou děkuji všem zúčastněným, poznali jsme fajn lidi a určitě to není poslední zájezd s ABC TOURS. Ještě jednou děkuji.


Drahomíra 03. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl nejkrásnější dárek k narozeninám. Nevím co pochválit dřív. Byli jsme maximálně spokojeni. Sympatická průvodkyně paní Jitka byla moc milá, profesinální a vtipná. Stejně tak páni řidiči měli kromě vstřícného přístupu a ochoty i smysl pro humor. Čas v Paříži jsme si neskutečně užili a těšíme se, až se s ABC tours podíváme příště do Říma.


Monika 12. 04. 2022 napsal(a):

U zájezdu jsem preferovala nejnižší cenu o to více jsem byla překvapená i synové 10 a 14let. Ohledně komunikace s cestovní kanceláří, autobusem (super řidiči) i s průběhem zájezdu. Vše proběhlo jak mělo jen počasí nám jeden den nepřálo. Průvodkyně Alenka - není co vytknout - ochotně poradila, kdo nechtěl na nějakou památku, nabídla alternativu.Rozchody akorát v žádném spěchu. Super jsme si to užili i synové. Popravdě jsem měla trochu obavu jen kladné recenze? Po právu si žádné negativní tato cestovka nezaslouží.Už plánujeme další zájezd.Děkujeme za krásnou Paříž

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Tomešová,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití velikonočních svátků a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Vyřizuje:

Denisa Morović
ředitelka CK
ABC-Tours, spol. s r.o. , Velká Michalská 186/5, Znojmo 669 02
tel: +420 515 225 778, fax: +420 239 017 351, mob: +420 739 458 310
www.euvikendy.cz
e-mail:info@euvikendy.cz


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lucie Zedníková 07. 12. 2021 napsal(a):

Velice vám všem děkujeme za nádherně prožitý prodloužený víkend s vaší cestovní kanceláří v Paříži. Počínaje skvělými pány řidiči, kteří nejenom že bezpečně řídili a cítily jsme se s nimi s dcerou jako v bavlnce, ale navíc ještě výřili vtipem, byli ochotní, cokoliv jsme potřebovaly, počínaje občerstvením či pomoci se zavazadlem např.. Průvodkyně Jana byla fantastická. Příjemná, milá, ochotná, zorganizovaná, nápomocná, klidná. O Paříži toho věděla spousty, je vidět, že město zná a má i osobně ráda, což nám sama přiznala a bylo to cítit. V Paříži jsme zhlédly co se za tu poměrně krátkou dobu dalo. Díky. Autobus velmi luxusní a pohodlný. Musím říci, že díky zkušenosti s vaší cestovní kanceláří jsem úplně změnila názor a postoj cestovat tímto způsobem. S ABC kdykoliv a bez obav a kamkoliv. Jela jsem s dcerou a s kamarádkou a ta také s dcerou a bylo to senzační. Ještě jednou a mnohokrát díky. Přejeme spousty dalších spokojených cestovatelů. Lucie a Barča


Alena 02. 11. 2021 napsal(a):

Zajezd dostala má dcera k narozeninám, protože si moc přála vidět Eifelovka a Monu Lisu.
Musím říct, že jsem byla se sluzbami více než spokojeně, úplně nadšená. Komunikace bez problémů, rychlé reakce. Luxusní, pohodlný autobus, milí, dobře naladění řidiči vždy ochotni poskytnout občerstvení. Na zájezdu po všech strankach úžasná a vždy napomocna průvodkyně, studnice informací ke všem možným stavbám, historii, mily projev, připravená vždy vše vysvětlit a kdykoliv pomocí. Opravdu jsme si zájezd užily a viděly po Paříži spoustu zajímavých míst.


Zuzana 02. 11. 2021 napsal(a):

Zájezd jsem dala synovi jako darek k 40. narozeninam. byl nadseny. cesta super pruvodkyne skvela. vse zvladla s prehledem a noblesou na vse byla pripravena. nebyl zadny zadrhel. chci moc podekovat cestovni kancelari za tento zazitek a pristi rok s vami vyrazime do rima

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Viktor + Jitka 01. 11. 2021 napsal(a):

Dobrý den,
též bychom chtěli poděkovat za moc hezký zážitek. Organizace perfektní, průvodkyně paní Jana naprosto skvělá a pánům řidičům velký obdiv - netroufl bych si do takového provozu ani s osobním automobilem (postarali se cestou o nás a byla i legrace).
Rádi s Vámi pojedeme znovu.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Zuzana 01. 11. 2021 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasný výlet. I přes to, že nám celé dva dny propršelo, krásu Paříže nám to nezkazilo a hlavní podíl na tom měla naše paní průvodkyně Jana. Myslím že si každý našel to své, proč chtěl Paříž navštívit. Já osobně jsem tentokrát byla s vaší CK již potřetí a už teď se těším že se s vámi vydám znovu. Jste opravdoví profesionálové a je to na organizaci celého zájezdu znát.
Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně zdaru a ještě mnoho spokojených zákazníků.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jakub 18. 02. 2020 napsal(a):

Vse v naprostem poradku - doporucuji vsem !! Celkovy servis po celou dobu od informaci naseho pruvodce po ridice perfektni.


Lenka a Markéta 01. 11. 2019 napsal(a):

Zájezd byl úžasný i přes rozmary počasí jsme si to užily. Průvodkyně Jana super a páni řidiči bezvadní. Doporučuji.


Josef a Květa 31. 10. 2019 napsal(a):

Byli jsme s ABC Tour poprvé a určitě ne naposled. Byl jsem v Paříži již vícekrát, tak mohu srovnávat a tento program byl úžasně složený. Ani dvoje mokré ponožky v botách a nedělní déšť a chlad nám nevzali chuť Paříž poznávat. Průvodkyně Alena famózní. Doporučuji.


Luděk 31. 10. 2019 napsal(a):

Velká spokojenost. Výborný přístup od průvodkyně i řidičů. Program bez chyby. Určitě pojedeme znovu.


Marcela 31. 10. 2019 napsal(a):

Naprostá spokojenost, dobře naplánovaný zájezd, paní průvodkyně Jana je profesionál na svém místě, velké díky také řidičům, že zvládli tak náročnou cestu bez komplikací. Určitě to nebyl poslední zájezd. Užili jsme si to.


Kristýna 31. 10. 2019 napsal(a):

Pěkně naplánovaný program, pohodová, i když dlouhá cesta. Děkuji řidičům i paní průvodkyni. Určitě to nebyl poslední zájezd


Bohdana 04. 09. 2019 napsal(a):

Paříž s vaší CK jsem podnikla již podruhé a opět obrovská spokojenost .Za mne nej CK.Pruvodce Michal je opravdu TOP


Andrea 03. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd byl moc fajn a pan průvodce Michal je profesionál na svém místě, velmi příjemný člověk. Děkuji. Andrea


Tomáš 03. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd do Paříže jsme s Vaší CK absolvovali již po druhé.Opet jsme byli nadmíru spokojeni.Pan průvodce je profesionál ,měli jsme ho při obou pobytech a nemůžeme si ho vynachválit.Dekujeme


Michal G. 28. 08. 2019 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli s přítelkyní spokojený. Cesta byla sice celkem dlouhá, ale díky častým a dostatečně dlouhým pauzám v pohodě. Autobus měl veškerou výbavu, jak bylo slíbeno a s řidiči jsme byli také spokojený. Dále musím pochválit průvodce Michala, byl příjemný, organizace supr, opravdu člověk na svém místě a co bylo třeba dostatečně vysvětlil. Jinak zájezd je opravdu náročný na chození, nachodili jsme 18 Km denně, ale dá se to i starší lidé a malé děti to zvládaly. Přespání na hotelu naprosto v pohodě, měli jsme pokoj s vlatním soc. zařízením, pokoj hezký a čistý, snídaně ráno dobrá. Takže tento zájezd a tuto cestovku můžeme doporučit i ostatním, vše bylo jak mělo.


Monika 21. 08. 2019 napsal(a):

Byli jsme moc spokojení. Absolvovali jsme i Eiffelovku a to bez velké fronty, spoustu dalších památek, čas byl i na nákupy. Rádi bychom poděkovali průvodkyni Míše za užitečná doporučení a řidičům za bezpečnou jízdu. Zájezd jsme si opravdu užili.

Monika


Karel 01. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd byl perfektní, sice trochu boleli nohy, ale byli jsme spokojeni. Stihli jsme vše podle plánu, viděli jsme vše a děkujeme delegátce Míše za pestrý a zajímavý výklad. A velké poděkování řidičům Standovi a Drahošovi. Byli perfektní.


Klára 30. 07. 2019 napsal(a):

S ABC tours jsem byla již podruhé na zájezdu ve Francii a vždy jsem byla spokojena. Skvělá paní průvodkyně Míša a skvělý řidiči.
Určitě jsem nejela naposledy :)


Jitka a Petr 02. 07. 2019 napsal(a):

Vážení, mockrát děkujeme za úžasný zájezd do Paříže. Řidiči, jako vždy u vás, skvělí profesionálové, nebylo absolutně co vytknout. Co bylo na tomto zájezdu výjimečné, byla dokonalá průvodkyně Alena. Jedním slovem skvělá, více slovy bezvadná, milá, obětavá, schopná reagovat aktuálně na změny a požadavky na program, přizpůsobit jej situaci a lidem s ohledem na skupinu. Nečekaně povedený zájezd (v Paříži jsme byli několikrát), celý jej vytvořila pro nás hlavně průvodkyně, protože tam, na místě, bylo vše bez chybičky. Stojíme o některé další zájezdy z nabídky CK, a stojí nám za to do budoucna počkat na další zájezd , nebo jej vybírat, podle účasti právě této průvodkyně. Byla dokonalá :-). Děkujeme Jitka a Petr


Libor Onderka a Natálie Nechvapilová 21. 05. 2019 napsal(a):

Dobrý den,
v době od 16.5 do 19.5. 2019 jsme se s Vaší cestovní kanceláří zúčastnili zájezdu do Paříže. Zájezd byl pestrý a hodnotný nejen díky profesionálnímu přístupu, ale i díky osobnímu nasazení naší paní průvodkyně. Poděkování patří oběma pánům řidičům a rovněž paní průvodkyni Marušce. V Paříži jsme byli poprvé a bylo to skvělé.
S pozdravem
Libor Onderka a Natálie Nechvapilová


Hana a Marcela 21. 05. 2019 napsal(a):

Minulý víkend jsme se vydaly na 4 dny do Paříže - města lásky. Celý zájezd jsme si moc užily, i přestože byl náročný. Rády jsme vstřebávaly nekonečné informace naší průvodkyně Marušky, která byla jednoduše úžasná - co se týče výkladů o památkách, ale i lidským přístupem. Myslíme si, že i díky ní byl tento výlet pro nás nezapomenutelným zážitkem a určitě se do Francie ještě vrátíme. Hana a Marcela


Renča 18. 12. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle naplánovaný a organizačně zvládnutý zájezd do Paříže , kterého jsem se zúčastnily ve dnech 13.12.-16.12.2018. Především bych chtěla poděkovat naší průvodkyni Aleně.
Díky ní náš pobyt, byť náročný, byl dobře zorganizovaný a opravdu jsme stihli navštívit vše, co bylo v plánu v pohodě a bez velkých front např. u Eiffelové věže ....
Paní Alena byla výborná, její všeobecný pařížský přehled, s jakým klidem nám barvitě vyprávěla historii, trpělivá, vtipná, prostě úžasná.
Ještě jednou bych jí chtěla poděkovat.
Díky také řidičům (Péťa + Pepa) za bezpečnou , profesionální jízdu.
Knoflíčková Renata


Marcela 18. 12. 2018 napsal(a):

K zájezdu, který jsem s Vámi absolvovala mohu říct jediné, a to, že jsem byla maximálně spokojená. Delegátka Alenka byla moc milá, vstřícná, s naprosto profesionálním přístupem, se kterým jsem se, ještě u jiných delegátů nesetkala. Byla jsem spokojená a příště s vámi pojedu znovu.


Jana 30. 10. 2018 napsal(a):

Absolvovaly jsme s ABC Tours již druhý poznávací zájezd. Opět naprostá spokojenost ve všech ohledech. Jana a Anna


Petr 30. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd Paříž- město lásky byl super. organizace výborná, řidiči profesionálové a paní Alena to zmákla na jedničku. Moc děkujeme cestovce ABC. Petr a Markéta.


Petra a Kamil 23. 10. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
před pár dny jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Paříž - město lásky. Bylo to naprosto úžasné. Průvodce Lukáš je obdivuhodný a podal maximum informací naprosto skvěle, veliká pochvala a obdiv :-) Organizace perfektní, určitě vřele doporučujeme všem. Vzpomínky nás neopustí ještě dlouho a určitě se s Vaší CK ještě někam podíváme. Skvělá práce! Moc děkujeme! :-)


Líba a Petr 23. 10. 2018 napsal(a):

V neděli jsme se vrátili ze zájezdu z Paříže. Moc jsme si to užili hlavně díky průvodci Lukášovi, který nás doslova zahltil množstvím zajímavých, perfektně podaných, informací. Díky jeho nadstandardním službám jsme se v Paříži cítili opravdu skvěle. Rádi s ABC a samozřejmě s Lukášem navštívíme jeho další eso v rukávu, kterým je Řím.


Jirka, Lenka a Jarka 11. 10. 2018 napsal(a):

Zdravíme všechny zaměstnance cestovky ABC, Paříž byla nádherná, počasí skvělé, služby bezchybné. Děkujeme pánům řidičům za profesionální přístup a bezpečnou jízdu . Velké díky našemu úžasnému průvodci Michalovi, který se o nás staral opravdu skvěle. Už přemýšlíme, kam s Vámi příští rok vyrazíme. Jěště jednou díky za všechno !


Nikol,Kristýna,Olga 08. 10. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se vrátily s dcerou a tetou po naprosto úžasném poznávacím zájezdu v Paříži s vynikajícím a sympatickým průvodcem Michalem, který měl vše perfektně naplánováno, poradil, řekl, doporučil, úplně bez chybičky, prostě na jedničku s hvězdičkou, dokonalém počasím a skvělém ubytováním a úžasnými řidiči. A k tomu ty lázně, prostě bomba:) Vřele DOPORUČUJEME CK ABC tours. Nikol, Kiki a Olga. Určitě zase někdy někde příště využijeme.:) Spokojenost veliká, moc děkujeme všem! .:)


Jirka, Ivana, Barbora, Michal 24. 09. 2018 napsal(a):

Děkujeme všem za krásný výlet do Paříže , bylo to super i přes drobnou nepřízeň počasí. Bezva tým řidiči Roman, Petr a ,,průvodčí Alena" Díky.


Janča 10. 09. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
byli jsme teď na poznávacím zájezdu v Paříži. Bylo to naprosto úžasné. Průvodce Lukáš je sympaťák a podal maximum informací naprosto skvěle, veliká pochvala a obdiv. :-) Zájezd je perfektně zorganizovaný a určitě vřele doporučuji všem. Prošli jsme nádherná místa a dozvěděli se toho spoustu. Nadšení a vzpomínky nas neopustí ještě dlouho a určitě se s Vaší CK ještě někam podíváme. Skvělá práce a není co vytknout. Moc děkujeme! :-)


Honza 31. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den, byly jsme s cestovkou ABC Tours poprvé a taky poprvé na poznávacím pobytu a poprvé v Paříži a s přítelkyní musíme říct, že zájezd byl úžasný! :-) Zkušený průvodce Michal provede Paříži, o památkách ví a řekne snad všechno a dokonce doporučí kam jít na oběd a kde si zase dát pozor. Prostě průvodce na svém místě! Řidiči Petr a Petr, řekli za jízdy pár vtipů a bezpečně nás dovezli tam i zpět. :-) Paříž byla nádherná a i za tak krátkou dobu jsme poznali velký kus Paříže. Děkuji průvodci, řidičům a celé cestovce za úžasný zájezd a určitě se ještě uvidíme u dalšího zájezdu. :-)


Eliška 30. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den,zájezd byl skvělí a to díky Michalovi.Bála jsem se toho a díky opravdu Michalovi který,ví o čem mluví mě to hrozně zaujalo a poslouchala jsem a hltala každé slovo.Díky take patří řidiči Petrovi a Petrovi byly skvělí a dovezli nás tam i zpět bezpečně.Určitě budu plánovat další výlet s Vámi a věřím že to bude stejně skvělé jako teď.


Ivana 28. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den, zájezd byl skvělý!! Velikou zásluhu na tom má průvodce Michal!! Byl snad nejlepší, jakého jsem zažila. Byl skvěle připravený, všechno měl skvěle zorganizované, informace podával jasně a přitom nám dával hodně prostoru. Přesto, že jsem v Paříži byla již 4x,dozvěděla jsem se spoustu nových info. Moc děkuji!! Také Petr a Petr nás bezpečně a příjemně vezli. Veliký dík všem zúčastněným.


Urania 08. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den ,
minulý víkend jsme byli s pruvodkyni Alenkou v Paříži -městě lásky. Je to poprvé, co pisu nějakou recenzi a mam jen slova chvály. Byli jsme.s Vasi cestovkou již potřetí a priste opet - kamkoliv! !
Absolutní důvěra, perfektní služby .
Moc děkujeme

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.
Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

Denisa Morović, ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jakub 08. 08. 2018 napsal(a):

Krásný zážitek na který budeme s přítelkyní dlouho vzpomínat paní Alena měla vše dobře naplánované a vše šlo podle plánu a na závěr bych poděkoval řidičům za bezpečnou cestu jak do Paříže tak zpět domů


Jana 17. 07. 2018 napsal(a):

Dobrý den.
Paříž 12.7 super. Paní Alenka věděla tak mnoho věcí o Paříži
Pani řidici nás bezpečně a v pohodě dopravili tam i zpet za což jim velký dík.
Všem jen a jen velký dík. Brzo jedeme opět s vaší cestovkou. Mohu jen Pariz doporucit je nádherná. Diky😀


Martina 12. 06. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
moc bychom vám chtěli poděkovat za zájezd do Paříže o uplynulém víkendu. Máme jen obrovské slova chvály pro Vaši paní průvodkyni Alenu, která a grácií zvládala přes 50 účastníků, včetně převozů metrem, veškeré komentáře říkala s patra, informace byly přesné a aktuální. Pánům řidičům dík za bezpečnou jízdu a obdiv před jejich zkušeností v chaotickém pařížském provozu.
Na zájezd budeme jen a jen v dobrém dlouho vzpomínat,velké díky vám všem
a na nějakém dalším zájezdu na viděnou


Leona 10. 06. 2018 napsal(a):

Opravdu nádherný zájezd do Paříže se skvělými zážitky,se super programem a to díky paní průvodkyni Alence,která se o nás po celou dobu zájezdu starala.Určitě můžu jen doporučit,byla jsem se vším moc spokojená a i touhle cestou bych chtěla poděkovat pánům řidičům.Děkuji Vám!


Monika 05. 06. 2018 napsal(a):

I já se přidávám k pozitivním ohlasům již zde zmíněným. Průvodce Lukáš - výborný přístup, hodně věděl, zajímavě to podal. Paříž krásná a ten program má Vaše cestovka moc dobře zorganizovaný - k nejdůležitějšímu příjezd před otvíračkou, tzn. menší fronty. Projížďka loďí a lázně Amberg, to bylo opravdu skvělé zakončení. Až mi bylo líto, že zájezd končí. Určitě pojedu zase s někam s touto CK.


Jana 28. 05. 2018 napsal(a):

Všem doporučuji, byli jsme velice spokojeni, autobus, řidiči, průvodce Lukáš, harmonogram 4 dnů vše bylo super a moc jim za to děkujeme že jsme Paříž mohli takhle poznat.


Dana 04. 05. 2018 napsal(a):

Velmi doporučuji všem tento zájezd i CK ABCtours. Zájed “Paříž město lásky” jsem obdržela od manžela k narozeninám a byla jsem maximálně spokojena. Průvodce Michal - super 1*** absolutní profesionál. Navíc mi velmi potěšilo osobní přaní k narozeninám jménem CK i dáreček. Tímto bych chtěla ještě jedenkrát moc poděkovat. Už nyní se těším na další zájezd s touto CK v příštím roce. Všem budoucím zájemcům přeji aby si užili Paříž tak jako já. DÍKY Dana.


Marti 15. 04. 2018 napsal(a):

Velmi doporučuji všem tento zájezd i CK (y) s CK ABC jsem navštívila Paříž po 5 letech a opět jsem byla maximálně spokojena (y). Průvodce Michal - super 1*** :-) (y) vše zná, odpoví, doporučí... Skvělá improvizace v případě stávky Eiffel “Pátek 13tého” :-( překombinovat, upravit, nahradit, zkrátit... Takže jsme nepřišli o nic co bylo v plánu :-) Už nyní se těším na příští návštěvu Paříže za pár let (v pořadí 4), ale určite i na další zájezd s touto CK v příštím roce v pořadí již 3 :-) Všem budoucím zájemcům přeji aby si užili Paříž tak jako já, celá naše rodina i zájezdové skupina. DÍKY!!! M.


Radka 27. 03. 2018 napsal(a):

Moc děkujeme za zprostředkování tohoto zájezdů. Paní delegátce Alče taky moc děkujeme. Během dvou dnů poznat krásy Paříže naprostá bomba!!


Hana 06. 03. 2018 napsal(a):

Moc děkuji Lukášovi za jeho skvělý profesionální přístup, kterým umocnil zajímavě sestavený program.
Ráda pojedu na další zájezd s Vaší CK.
S pozdravem a díky
Hana Brychová


Iva 06. 03. 2018 napsal(a):

Stihnout za dva dny to nej z Paříže s dokonalým komentářem, setkat se s Belmondem? Tak to dokáže zorganizovat pouze náš průvodce Lukáš. Moc děkujeme za nádherné dva dny v Paříži, za příjemnou cestu díky vždy dobře naladěným řidičům. Pokud budeme v budoucnu vybírat poznávačku, tak jedině s touto cestovkou a když se nám zadaří, tak s Lukášem.
Holky z Písku


Gabriela 06. 03. 2018 napsal(a):

Děkuju i za své děti bylo to úžasný ,nadherný ...delegat Lukáš velice milý vzdělany ochotny profesionalni člověk na pravém místě velká pochvala ,šoféři super děkuju za krasny zážitek 👍👍👍


Martin 04. 03. 2018 napsal(a):

V první radě musím opravdu poděkovat za nejůžasnějsí žážitek.

Zájezd jsem si s partnerkou užil opravdu na maximum. Průvodce Lukáš byl naprosto skvělý!! Nebylo nic, co by nám neřekl, na každém místě kde jsme se zastavili nám podal luxusní výklad. Nebylo snad nic, co by nevěděl o místech kde nás provázel. Profesionální přístup, velice milý a vztřícný, tak to má být.
Z Paříže jsme viděli rozhodně maximum co se dá stihnout za dva dny.
Výborní šoféři kteří nás pobavili a bezpečně dopravili na místa určení.
Dokonce si pro mě a ještě jednoho cestujícího připravili pozornost, jelikož jsme na zájezdu měli oba narozeniny.

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.

Již máme vybrané minimálně další 3 zájezdy u Vás..:)
Díky moc!:)


Milan,Lenka 19. 12. 2017 napsal(a):

Zájezd do Paříže 14.12.-17.12. skvělý,užili jsme si to maximálně.Řidiči bezvadný,velice příjemný,obdivuju se tam v tom provozu motat a pruvodkyně Alena skvělá,perfektní přehled o Paříži.
Můžu jen doporučit a říct,že by jsme jeli znova.


Monika, 09. 10. 2017 napsal(a):

Děkujeme za krásný zážitek, vše bylo dokonalé. Velké díky průvodci Michalovi, který o nás po celou dobu úžasně pečoval. Řidiči byli skvělí. Vřele doporučujeme všem, kteří se do Paříže chystají. Ještě jednou díky.


Eva 08. 10. 2017 napsal(a):

Bylo to super,super,super. Hned bych jela znovu. Ridici skvely,pruvodce Michal si zaslouzi jednicku s hvezdickou. 1* 😊 proste vsechno skvelyyyy,diky.
Eva


Kateřina 03. 10. 2017 napsal(a):

Zájezd byl super, velké díky patří hlavně průvodci Michalovi. Nikde žádné fronty, vše bez problémů.
Katka


Jirka, 03. 10. 2017 napsal(a):

V termínu 28.9. - 1.10. jsme zažili úžasnou Paříž se vším všudy! Velké díky řidičům za klidnou cestu a klobouček za manévrování v úzkých pařížských uličkách.Zvláštní poděkování pak zaslouží neskutečně pozorný průvodce Michalovi, který nás vždy vybavil užitečnými informacemi a měl objednané snad i to počasí :-). Všichni, včetně našich malých slečen, jsme byli moc spokojeni a určitě se s Vaší cestovkou ještě někam brzy vypravíme. J.T.


Markéta 20. 09. 2017 napsal(a):

V neděli jsme se vrátili z Paříže od Vaší cestovní kanceláře a dlouho jsem nebyla takhle spokojená. Skvělá spolupráce, dobře zorganizované, spousty jsme toho viděli za tak krátkou dobu.Sympatický průvodce Lukáš nám popsal do detailů každou památku,což bylo dokonalé.Všem vřele tuto agenturu doporučuji a určitě se těšíme na další výlet.


Zdenka 19. 09. 2017 napsal(a):

Moc děkujeme za příjemně strávený víkend v Paříži. Řidiči autobusu Petrovi a Petrovi díky za bezproblémovou jízdu a ochotu. Průvodce Lukáš nás provedl po nejvyhledanějších památkách a zajímavých místech ve městě s perfektním výkladem a příjemným hlasem. Upozornil nás na triky nepoctivým obchodníků a kde naopak dobře a výhodně nakoupit. Celý zájezd probíhal naprosto dokonale a v budoucnu určitě využiji nabídky zájezdu do Benátek :)


Václav 10. 09. 2017 napsal(a):

Dlouho jsme si s partnerkou říkali, že bychom rádi navštívili Paříž. Po krátkém uvážení, doporučení od rodičů a přečtení velmi dobrých recenzí na Vaši CK, jsme se rozhodli vycestovat právě s Vámi.
Již před zájezdem byla komunikace s CK na velmi dobré úrovni a včas jsme obdrželi všechny potřebné informace a dokumenty.
Řidiči Petr a Pavel nejen, že měli profesionální přístup, ale zpříjemnili cestu i občasnými vtípky.
Paříž byla nádherná, průvodce Lukáš nám sdělil opravdu mnoho zajímavostí o tomto městě a provedl nás tím nejdůležitějším, co lze v Paříži nalézt.
Nakonec nám bylo průvodcem i řidiči ochotně doporučeno, kde se případně ubytovat, nebo kam se ještě podívat, když bychom chtěli Paříž znovu navštívit.
Závěrečné koupání v Ambergu tomu dodalo tu správnou tečku a bylo příjemným zakončením tohoto výlet.
Zájezd byl velmi dobře zorganizovaný, hodnotíme ho velmi pozitivně a mluvíme o něm v dobrém všude, kde to jen lze.
Do budoucna máme v plánu vyrazit do Benátek a Říma. Už nyní jsme se shodli na tom, že nejlepší volbou bude opět využít služeb Vaší CK.
Ještě jednou bych Vám tedy rád poděkoval za Váš přístup a celý zájezd. Vašek a Terka


Jana 31. 08. 2017 napsal(a):

24.8.2017 jsem s mojí sestrou absolvovala cestu za krásami Paříže,moc jsem se těšila a výsledek předčil mé očekávání,nejen Paříž mě uchvátila svoji krásou.Díky patří skvělému,sympatickému průvodci Lukášoví,který nás s Paříží seznámil a také pánům řidičům Petrovi a Pavlovi,kteří nás nejen bezpečně vozili,ale i skvěle bavili.S díky nadšené účastnice zájezdu Jana Syrovátková a Marcela Božejovská.


Pavlína 18. 08. 2017 napsal(a):

Musím moc poděkovat Vaší cestovni kanceláři a naši průvodkyni Aleně :)))...byla skvělá
Velmi dobře připraveny program vůbec jsem netušila co se dá během poznávacího zájezdu stihnout:)
Poděkování patří i řidičům Karel a Karel... (Josef a Roman) děkujeme za pohodlnou cestu
Paříž byla nádherná... děkujeme a přejeme všem šťastnou cestu a mnoho krásných zážitků a.... těšíme se na další cestu:))


Hana 15. 08. 2017 napsal(a):

10.8. - 13.8. Paříž - neskutečná atmosféra, mimořádné zážitky, nádherné památky. Co víc dodat? Snad jenom veliké díky oboum řidičům za bezpečnou jízdu a samozřejmě naší průvodkyni Alence, která velmi vyčerpávajícím způsobem informovala o každé důležité památce, poradily typy a triky, upozornila na případná nebezpečí. Pod jejím vedením jsme sami uvěřili, že Paříž už známe. Skvělý pocit! Určitě doporučuji!


Marcela 01. 08. 2017 napsal(a):

Velice děkuji za krásný zájezd do Paříže. Velice děkuji paní průvodkyni Alence i oběma pánům řidičům Pavlovi a Romanovi za naprosto perfektní služby. Za výbornou atmosféru a celkovou pohodu během jízdy. Zájezd byl naprosto pohodový, krásně naplánovaný, vše proběhlo perfektně i počasí nám přálo.
Jsme opravdu velice spokojeni, příště určitě rádi využijeme služeb Vaší CK.


Renáta 31. 07. 2017 napsal(a):

27.7.-30.7. Paříž ve mě zanechala neuvěřitelné kouzlo a pohodu. To vše díky skvělé průvodkyni a super řidičům. Zájezd se vydařil po všech směrech. S dcerou jsme byly naprosto spokojené a když příště na víkend za poznáním, tak jedině s CK ABC tours.


Martina 19. 07. 2017 napsal(a):

13. - 16. 7. Zájezd předčil naše očekávání. Vše naprosto perfektní, počínaje komunikací s cestovní kanceláří, program dokonale připravený, průvodce Lukáš je průvodcem na svém místě, Paříž krááásná. Řidiči, bus i ubytování také bez problémů. I počasí nám přálo, prostě vše bez jediné chybičky.


Jitka 05. 07. 2017 napsal(a):

Pobyt v termínu 29.7-2.8.2017 počasí nám sice moc nepřálo ale městu Paříž ani déšt neubral na kráse .velké díky pruvodci Michalovi a pánum řidičum.Všem mužeme jen a jen doporučit!!!


Leona 06. 06. 2017 napsal(a):

Zájezd do Paříže v termínu 1.6.-4.6.2017 naprosto dokonalý!!.Vše bez chyby zorganizované a dotažené do dokonalosti.Velký dík patří Lukášovi,je to opravdu PAN průvodce !Nepoměrně se o pohodu zájezdu zasloužili i páni řidiči.I těm patří velké díky.Těšíme se na další zájezd s Vámi.Tentokrát to určitě bude do Říma.Děkujeme Moravcovi Liberec


Martina 01. 06. 2017 napsal(a):

S rodinou jsme byli v termínu 28.04.-01.05.2017. Tuto CK jsme náhodou našli na webu a prostě ji zkusili. Od začátku jsme nelitovali - hlavně děti byly nadšené z luxusního autobusu (TV v každém sedadle a velký výběr filmů a žanrů). Celý zájezd byl do posledního detailu perfektně naplánovaný. Průvodkyně Jana je prostě úžasná a její znalosti o Paříži jsou obdivuhodné - vše nám nejdřív vysvětlila a starala se o nás jako o vlastní :-) Ubytování na hotelu F1 bylo čisté a na jednu noc zcela dostačující - doporučuji objednat snídani. Páni řidiči si též zaslouží velkou pochvalu. Třešnička na dortu bylo koupání v Ambergu - též doporučuji (po noci v buse to bylo velmi příjemné osvěžení). Na závěr jěstě jednou děkujeme Janě a řidičům za skvělé 4 dny!!!!


Vašek 04. 05. 2017 napsal(a):

Paříž 28.4.-1.5. Obvykle nikam nepíšu , ale nyní musím . Původně náš zaplacený BBB zájezd byl zrušen a my byli opravdu moc zklamaní . Nakonec ale bylo všechno tak absolutně úžasné ... a to možná zejména díky naší průvodkyni Jani , která je úúúžasná !!!! ...se kterou jsem v minulosti již v Paříži byl . (Zdravíme Šarlotku pozn.red.). Skwjelým chlapům od koláče (volant) rovněž díky a obdiv .....zejména za letiště se super výkladem ( opět něco nového pro mě i když jsem s vámi již poněkolikáté) . Jste fakt dobrý .


Lyudmyla 24. 02. 2017 napsal(a):

Zaajezd mne osobne hodne lybil,ze strany cestovky hodnotim na 100%vsechno probelo jak mnelo .Muzu jenom doporucit.S pozdravem Borodavko


Stanislav 21. 02. 2017 napsal(a):

Pohoda.....chtělo to na dýl.....


Josef 21. 02. 2017 napsal(a):

Už podruhé s touto cestovkou, opět s průvodcem Michalem a opět vynikající. Promyšlené, neustálé opakování informací podle mne ideální, neb si člověk alespoň něco zapamatuje. Michal nechává prostor, umožňuje individuální program a současně využívá hromadné dopravy, aby lidem zůstaly alespoň nějaké síly na vlastní prohlídky. Udivily mne úžasné vědomosti pana řidiče o letadlech a letištích:). Děkujeme.


Petra 21. 02. 2017 napsal(a):

Druhý zájezd s ABC Tours do Paříže, po druhé naprostá spokojenost. Průvodce Michal byl skvělý a měl obrovské znalosti, řidiči byli vtipní a cesta byla pohodová a bezpečná. Paříž mi učarovala a jsem ráda, za volnější program. Můžu jen doporučit a není to poslední výlet s touto CK.


J. 01. 11. 2016 napsal(a):

V neděli 30.10.2016 jsme se vrátily z poznávacího zájezdu do Paříže. Prožily jsme úžasné dny, viděly a zažily jsme vše podle našich představ. Oceňujeme přístup, znalosti a profesionalitu našeho průvodce, pana Lukáše. Děkujeme za bezproblémovou cestu řidičům. Protože jsme byly velmi spokojeny, objednaly jsme si dnes další zájezd. Všem váhajícím můžeme vřele doporučit.


Věra 31. 10. 2016 napsal(a):

Zájezd do Paříže ve dnech 27.-30.10.2016 byl super, poznali jsme nejen známé památky, ale i zajímavosti, které Paříž nabízí. To vše díky průvodci Lukášovi, který nás udivoval svými znalostmi jak historie, tak i současnosti Paříže. Samozřejmě patří velký dík pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili do Paříže i zpět. Takže všem, kteří se podíleli na přípravě zájezdu díky a těším se na další spolupráci s touto bezvadnou cestovkou.


Václav 11. 10. 2016 napsal(a):

Zájezd naplnil všechna má očekávání. Paní průvodkyně Alenka, byla výborná, vše měla skvěle naplánované, ke každá zajímavosti nám řekla vše podstatné. Zájezd doporučuji ostatním. Zážitek na celý život. :)


Dita 11. 10. 2016 napsal(a):

Zajezd byl skvely, vse perfektne naplanovane. Moc dekujeme pruvodkyni pani Alene, nezatezovala nas nudnymi vyklady, ke vsem byla velmi mila a prijemna.


J.a 13. 09. 2016 napsal(a):

8. - 11. 9. 2016 jsme s manželem dostali od dětí "svatební cestu" do Paříže. Úžasný zážitek, perfektní organizace a logistika!!!
Především bychom chtěli poděkovat za nevšední péči průvodkyni Alence, která se o všechny starala doslova jako o vlastní. Vše skvěle načasované, více než dostatek užitečných rad a informací...
Dík patří i oběma řidičům, Petrovi a Standovi, za celkovou jízdu a ukázkovou ekvilibristiku v přeplněných ulicích.
Díky!
Jarmila a Láďa Hanzlíkovi


saganovi 31. 08. 2016 napsal(a):

Dne 28.8. jsme se vratili z Pařiže .Už poněkolikate jsme byli s ABC tours na poznávacím zájezdě a opět můžeme jen ostatnim doporučit , vše bylo skvěle zorganizovane .


Radka 30. 08. 2016 napsal(a):

Děkujeme za krásný výlet prožitý v Paříži. Velké dik patří průvodkyní Aleně a oběma řidičům 😀😀😀 Radka


Lída 28. 08. 2016 napsal(a):

Děkujeme za krásný zážitek velké díky patří naší průvodkyni Alence ale samozřejmě i řidičům Zdendovi a Péťovi :-)
Paříž je krásné město a všem kdo nebyl doporučuji .


Zdeněk 09. 08. 2016 napsal(a):

Děkuji za super zorganizovaný zájezd, byl jsem s cestovní kanceláří již po druhé v Paříži a opět spokojenost. Průvodkyně skvělá, spousta informací.
Mohu doporučit.


Alžběta 03. 08. 2016 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za super zájezd pořádaný touto cestovní kanceláří . :-) Pochvala náleží i naší průvodkyni Marušce, která zajistila příchody k památkám( např. Eiffelova věž) tak, že jsme vůbec nečekali v řadách a byli jsme u památek ráno mezi prvními. Paříž všem doporučuji . :-)


Katka 02. 08. 2016 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za nádherný víkend v Paříži v termínu 28.7.-31.7.2016.
Poděkovat musíme řidičům za pohodovou cestu a průvodkyni Marušce,která byla supeeer.Skvělá organizace, perfektní znalosti o Paříži.
Sešla se i pohodová parta..:-)
Ještě jednou děkujeme a určitě s Vámi zase na nějaký zájezd pojedeme..
Každému doporučuji..:-)


Jakub 01. 08. 2016 napsal(a):

Jedním slovem výborné !
Musíme poděkovat řidičům za skvělý výkon taktéž průvodkyni Marušce (z Jihlavy) která vše vysvětlila, prošli jsme si celou Paříž, dostali jsem super rozchody se spoustu času na památky, na nákupy (Kdo chtěl mohl mít volnou ruku, navíc jsme se sešli opravdu superparta DOPORUČUJI VÝLETY S TOUHLE CESTOUVKOU ! :)
Za mě A+++ Děkujeme a příště zase jedeme s Vámi
28.7 - 31.7 .2016


Klára 26. 07. 2016 napsal(a):

Tímto bych chtěla poděkovat za zprostředkování zájezdu. Vse klapalo na jedničku :) i přes malé drobnosti naše průvodkyně Alena zachovala klidnou hlavu, proto jí děkujeme za skvělý zážitek a skvělé informace o Paříži. Budte rádi, že máte v týmu takového člověka jako ona. I řidičům děkujeme! Určite pojedeme zase :)


Kateřina 15. 06. 2016 napsal(a):

Tím to bych chtěla poděkovat Michalovi za krásný výklad o Paříží .A zajez do Paříže doporučuji všem co tam ještě nebyly.


Roman 09. 05. 2016 napsal(a):

Chtel bych jeste jednou podekovat za nadhernej vikend,pruvodkyni a ridicum. Bylo to uzasne,krasne zazitky.
Nekdy pojedem znovu. Doporucuju vsem,kdo radi cestuji.Jana 02. 05. 2016 napsal(a):

Doporucuji zajezd s ABCtours,byli jsme s kamaradkou moc spokojene,uzasne,pristi rok pojedem urcite znovu,moc dekujeme panum ridicum a pruvodkyni Alče


Lyubov 15. 11. 2015 napsal(a):

Jeśtè jedno chcy podekovat Maruśce, Michalu za dokonalu informace o Praze,
o Parize, a taky ridičum.

Dekuji Společnosti ABC tours za Vaśi vinikajici prace.
Mate spravnyj tim.

Budu doporućovat Vaśi firmu kamaradum, a znamym.


Ljubov 15. 11. 2015 napsal(a):

Zdravim Vas.
Chcy podèkovat spokećnosti ABC tous za skvelyj vikendovyj vylet do Pariži 2-4.10.2015.
Dèkujeme Michalu. Dostali jsme vinikalici info o historiji Pariže. Byl požornÿj k každemu touristu, poradil, odpovedel na postaveni otazky.
Dèkujeme ridićum, kteri bezpećne nas dopravili po ceste, obsluhu v mini baru,
A taky info o letiśte.
Ten vikendovy zajezd, darek k narozeninam, od dzery Angi, - bylo to nejlepśi v letośnim roku.
Dekuji
P.S.prominjte za orfograficki chyby
:-)))


Ludvík 20. 10. 2015 napsal(a):

Zasílám touto cestou poděkování CK ABC Tours za skvělou organizaci tohoto zájezdu konaného v termínu od 15. do 18.10.2015.
Upřímné a maximální poděkování patří slečně průvodkyni Marušce, která má o Francii a samotné Paříži vyčerpávající informace. I přes nepříznivé počasí byla návštěva Francie nevšedním zážitkem, kde je kouzlo Paříže znát na každém kroku, obzvláště návštěva místní restaurace (na doporučení Marušky), kde jsme dokonale pookřáli. Vřelé poděkování oběma řidičům a obdiv nad jejich manipulací s takto luxusním busem po městě. Děkujeme Marušce za nezapomenutelný zážitek z Pařížského metra, škoda počasí, ale komu se zase podaří napoprvé vidět pouze půl Eiffelovi věže. Ještě jednou velké díky a budeme se těšit na další zájezd s Maruškou a ostatními spolucestujícími kteří byli rovněž skvělí. CK jednoznačně doporučím ostatním cestovatelům.


PETR 11. 10. 2015 napsal(a):

Chceme touto cestou poděkovat Vaší cestovní kanceláři a hlavně průvodci Michalovi a oběma řidičům busu Jirkovi a Emilovi za hezký a nevšední zážitek z návštěvy Paříže .


Hana 09. 10. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
za krásný a pohodový víkend 2.-5.10.2015 vděčíme našemu průvodci Michalovi,za jeho trpělivé jednání s úsměvem na tváři a velkou ochotou.
Moc se nám také líbila dobře zorganizovaná prohlídka Paříže s ubytováním v F1a vyčerpávajícími informacími pana řidiče Jirky o letišti.
Do budoucna s manželem rádi využijeme služeb CK ABC Tours.
Všem moc děkujeme


Ivana 05. 10. 2015 napsal(a):

V termínu 2.-5.10.2015 jsme se s manželem a přáteli zúčastnili zájezdu PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY, se službami ABC Tours a hlavně s naším průvodcem Michalem jsme byli maximálně spokojeni. Cesta sice dlouhá, ale díky zábavním panelům se dala zvládnout. Na vše jsme měli dostatek času, jak při cestě, tak při rozchodech v Paříži. Michal nám vysvětloval vše do nejmenším detailů a staral se o nás, jako o vlastní, tudíž nenastal jediný problém:) ubytování v F1 splnilo svůj účel krátkodobého ubytování dokonale. Jme velice rádi, že jsme zvolili právě tuto CK.


Markéta 22. 09. 2015 napsal(a):

Zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu Paříž - město lásky v termínu 17. - 20. září 2015. Vše bylo naprosto dokonalé - cesta luxusním autobusem, program i ubytování. Největší poděkování patří průvodkyni Alče, která byla velmi milá a vstřícná, měla vše naprosto skvěle zorganizované, o Paříži věděla první poslední. Oceňujeme dostatek individuálního volna. Tuto cestovní kancelář budeme vřele doporučovat svým známým a určitě s ní vyrazíme i příště :-) Ještě jednou velké díky všem!!!


Tereza 20. 09. 2015 napsal(a):

16.-20.9.2015 jsme absolvovali zájezd s kanceláří ABC Tours - typ zájezdu BBB. Jeli jsme 5* autobusem. Smělo se na WC, sedačky se daly posouvat i do stran, celkově byla cesta velmi příjemná. Paní průvodkyně Jana M.CH. byla naprosto úžasná. Vše bylo bezchybně zorganizované a paní věděla o Paříži první poslední. Ubytování v F1 mělo příznovou polohu vzhledem k metru i centru. Pokoj byl odpovídající ceně. Měla jsem ze zájezdu velmi dobrý pocit, že pokud by nastal nějaký problém, cestovní kancelář by nabídla pomocnou ruku.


Míša 15. 09. 2015 napsal(a):

Zájezd do Paříže jsem dostala darem a byla jsem naprosto spokojená! Skvělá průvodkyně Alča, které patří velké díky za příjemnou atmosféru a dokonalou znalost Paříže, také suproví páni řidiči a i nepřízeň počasí nám nezkazila parádní návštěvu tohoto města. Ještě jednou děkujeme!


J. 15. 09. 2015 napsal(a):

Ze zájezdu do Paříže 10.9.-13.9. jsme byly nadšené.Vše bylo perfektně zorganizováno,průvodkyně Alča měla vše pod perfektní kontrolou.Viděly jsme spoustu krásných míst a i na osobní volno bylo dostatek času.Alča nám poradila i s jídlem v restauraci a doporučila vhodné obchody k nákupu dárečků,což jsme také ocenily.Řidičům Jardovi a Jardovi také děkujeme za velmi profesionální a milý přistup.Zájezd bychom určitě všem doporučily a těšíme se až s ABC-Tours zase někam vyrazíme.


Eva 15. 09. 2015 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu 10. září a musím říct, že vše bylo skvělé. Není nic co by se dalo vytknout. Páni řidiči nám umožnili na každé zastávce přístup k zavazadlům, průvodkyně Alča zorganizovala vše tak aby se nikde nemuselo čekat a zájezd jsme si užili. Bylo to moc hezké a budeme se těšit zase příští rok. Ještě jednou děkujeme


Petra 15. 09. 2015 napsal(a):

Děkujeme za skvělý zájezd Paříž-město lásky.Průvodkyně Alča byla sympatická a ochotná.I páni řidiči byli na 1.Vše proběhlo,tak jak má.Supeeer.


Radka 09. 09. 2015 napsal(a):

Do Paříže jsem vyrazila s dětmi (9 a 12) a bylo to opravdu super :-). Byla možnost si vytvořit vlastní program, na prohlídky bylo dostatek času. Průvodkyně Jitka byla super. Řidičům děkujeme za bezpečnou jízdu a budeme se těšit na další báječný zájezd z vaší CK :-).


Jana 07. 09. 2015 napsal(a):

Ve dnech 3.-6.9. jsme se s manželem zúčastnili zájezdu do Paříže. Chtěli bychom poděkovat celé vaší cestovní kanceláři za perfektní organizaci. Především však průvodci Michalovi, který byl vždy usměvavý, ochotně nám vše vysvětlil a poradil. S naprostým přehledem nám vyprávěl o historii i současnosti Paříže. Jedním slovem " profesionál " . Velký dík patří i řidičům Jardovi a Jardovi, kteří nás nejenom dobře dovezli, ale zároveň nás svými vtípky i pobavili. Vše jsme si užili v klidu a v pohodě, na prohlídku památek jsme měli dostatek času, i počasí nám přálo. Určitě vás budeme doporučovat !


anna 18. 08. 2015 napsal(a):

🗼Pariz mesto lasky 13.-16.8.2015 naprosto uzasny zazitek.skvela organizace,perfektni pruvodkyne alca.vse na sebe skvele navazovalo.opravdu velika spokojenost a spousta nezapomenutelnych momentu.moc dekujeme!!!!👍👍👍👍👏👏👏


Katka 18. 08. 2015 napsal(a):

koncem června 2015 jsme se s manželem zúčastnili zájezdu do Paříže a byli jsme opravdu nadšení. Závěrečné lázně opravdu třešničkou na dortu.
Super průvodce Michal, ochotný a vždy vstřícný. Dostatek individuálního volna, užitečné rady, doporučujeme všude a jistě s Vaší CK příští rok někam opět vyrazíme.
Velké díky!!!


JarkaHýblová 05. 08. 2015 napsal(a):

31.7. jsem se s dcerou zůčastnila Vašeho zájezdu do Paříže.Vše bylo perfektní,řidiči,průvodce Michal,prostě na 1*.Jen škoda lázní,zavřeno z technických důvodů,jinak vše dokonalé,snad příště:)


Jana 13. 07. 2015 napsal(a):

Ve dnech 9. - 12.7.2015 jsem s kamarádkou absolvovala pobytový zájezd do Paříže. Očekávání byla různá a postupně se měnila v realitu.
Moc bych chtěla Vaší cestovní kanceláři a hlavně jejím zaměstnancům poděkovat. Organizace byla již od počátku úžasná. A páni řidiči a pan průvodce - jednička s hvězdičkou. Pana průvodce jsem obdivovala. S jakým klidem dokázal řešit nastalé situace (i když bylo vidět, že se hodně drží - ale udržel se - profesionál). Paráda.
Celý zájezd hodnotím velice kladně a určitě ho mohu jen a jen doporučit. Škoda jen, že ne všichni "účastníci zájezdu" jsou ohleduplní vůči ostatním. Ale to je "jiný příběh".
Moc Vám děkuji a těším se na nějaký další zájezd "na křídlech žlutého slonika" :)


Jan 06. 07. 2015 napsal(a):

Prave jsem prijel z Parize a jsem maximalne spokojen .... jak z mesta, tak z pristupu pruvodce Lukase i ridicu autobusu ... na podzim jedu stoprocentne znovu !!!


Eva 01. 07. 2015 napsal(a):

Zájezd jsme si moc užili a to také díky výbornému průvodci Michalovi,který se o nás staral jako maminka o své dětičky. Díky Michalovi jsme si všechny výlety užili v klidu a pohodě, měl vše výborně naplánované a ještě jsme si poslechli spoustu zajímavostí o navštívených místech.
Děkujeme také skvělým řidičům Péťovi a Standovi.Budeme doporučovat dál našim známým.


Sylva 30. 06. 2015 napsal(a):

Zájezd do Paříže se nám "účastníkům zájezdu" velmi líbil. Máte to dobře zorganizované, výborného průvodce Michala a bezvadné a ochotné řidiče, kteří si umí poradit s každou nepříjemností. Mj. tyto dobré reference nyní dávám svým známým, se kterými se o své zážitky dělím. Moc děkuji a doporučuji.


Bára 30. 06. 2015 napsal(a):

Zájezdu jsme se zúčastnili ve dnech 25.-28.6.2015. Zažila jsem již pár poznávacích zájezdů, ale nikdy jsem nebyla tak spokojená s průvodcem. Průvodce Michal je profesionální a ochotný. Dále oceňuji časté přestávky na toaletu, možnost si vzít kdykoliv věci ze zavazadel a dostatek času na indiv. volno.
Nakonec nás ani neodradilo, že jsme museli jet do Prahy (nejblizší nástupní místo).
Takže doporučuji a děkuji. Určitě budete má volba pro další poznávací zájezd.


Kamila 21. 06. 2015 napsal(a):

Zájezd do Paříže, byl naprosto úžasný!!! V první řadě musíme poděkovat průvodci Michalovi, který byl velmi milý, profesionální, vždy ochotný a vstřícný k našim dotazům. Další dík patří řidičům autobusu, kteří nás vždy v čas vyzvedli na smluveném místě a odvezli na ubytování a domů. Zájezd byl jedním slovem SUPER!!! Všem vřele doporučujeme!


Jana 15. 06. 2015 napsal(a):

Zájezd do Paříže, který jsem absolvovala s kamarádkou Šárkou ve dnech 4.6. - 7.6. 2015 byl úplně super, musím moc pochválit pány řidiče Emila a Zdeňka, my jsme jim říkali Karel a Karel, jak to bylo ve filmu Účastníci zájezdu, protože byli pánové dokonalí, kdykoliv jsme si mohli vzít cokoliv ze svých zavazadel, která jsme měli v zavazadlovém prostoru, což dostatečně oceňuji. Průvodce Michal Šustr byl nejlepší průvodce, kterého jsem potkala, dal nám vždy dostatek času na prohlížení jednotlivých památek. Moc ho chválím a přimlouvám se za odměny.Pověstná třešnička na dortu v podobě lázní v Ambergu byla opravdu luxusní, skvělá tečka na závěr, celé cestovce moc děkuji, pokud budu cestovat tak zase s CK ABC-Tours. Ještě jednou děkuji.


Marcela 01. 06. 2015 napsal(a):

Zájezd do Paříže, který jsem s manželem absolvovala ve dnech 21.5.-24.5.2015 byl báječný. Cesta proběhla bez problémů, a náš průvodce Michal byl jedinečný :). Byl to pro mě ukázkový příklad profesionality skloubené s lidským přístupem.
Přestože se na cestě vyskytly různé nepředvídatelnosti, včetně zavřené Eiffelovky,
zvládl vše s naprostým klidem a přehledem. A pro naše neustálé otázky měl stálé pochopení
a úsměv ve tváři.
Takže děkuji a doporučuji.


Jana 26. 05. 2015 napsal(a):

Ve dnech 21.5.-24.5. jsem byla s dcerou na zájezdu v Paříži.Vrátily jsme se nadšené. Průvodce Michal je příjemný a vysoce profesionální - nejen co se týče výkladů k památkám,ale i pohotového řešení každé situace.Skvěle se o nás staral,hodně jsme ocenily i dobré rady.Řidiči nás dovezli bezpečně.Mohu jen doporučit


Ešnerovi 19. 05. 2015 napsal(a):

Zájezd se nám velice líbil, protože vše klapalo na 1*,řidiči, jízda autobus skvělé, průvodkyně Maruška vše organizačně profesionálně zvládala,výklad příjemný, žádné stresy, vše dobře vysvětleno. Velmi nám vyhovovaly přestávky na osobní prohlídky jednotlivých památek.Všem děkujeme, určitě si příští rok vybereme další poznávací zájezd opět s vámi.


Dana 19. 05. 2015 napsal(a):

Společně s přítelem jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže - města lásky v termínu 14. - 17. 5. 2015. Celý zájezd probíhal dle plánu, navštívili jsme vše, co jsme navštívit chtěli. Průvodkyně Maruška byla skvělá - její výklady zajímavé. Řidiči byli úžasní - jejich vtípky nám zpříjemňovaly cestu autobusem.

Všem moc děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek :)


Petr 18. 05. 2015 napsal(a):

Vážení,jel jsem 7.-10.5. do Paříže a musím vám říci,že Alča Mikysková je výborný průvodce,která má vědomosti,přirozený intelekt a bezvadné podání výkladů.Dík za takové lidi,kéž jsme všichni stejnými odborníky v tom co děláme a podnikáme.Věřím,že si jí vážíte a ve firmě ABC na rukou nosíte. Šoféři jeli bez závady a vše bylo na jedničku :-) P


Romča 29. 04. 2015 napsal(a):

Zúčastnily jsme se kamarádkou zájezdu do Paříže v termínu 16.-19.4. Všechno bylo perfektní, průvodce Michal byl moc milý a ochotný, skvělá organizace a stihli jsme všechno, co bylo v plánu, určitě i díky všem ostatním účastníkům, kteří chodili na srazy včas. Páni řidiči Jirka a Zdeněk nás bezpečně dovezli a jejich vtípky nás bavily :-) A ke všemu perfektní počasí. CK můžu jenom doporučit a třeba zase někdy vyrazíme. Romča


Jarmila 23. 04. 2015 napsal(a):

Zájezd v termínu 16.-19.4.2015 byl skvěle organizován, ostatně jako všechny zájezdy, na kterých jsem s Vaší CK byla. S dcerou jsme viděly a navštívily všechno, co jsme vidět a navštívit chtěly, průvodce Michal byl opět perfektní a oba řidiči vtipní a ochotní, počasí na jedničku.Díky za krásné zážitky a už se těšíme na léto do Igrane a na další zájezdy s Vámi.
Jarča a Andrea


Monika 22. 04. 2015 napsal(a):

Zájezd s CK ABC-Tours do Paříže v termínu 16.4.-19.4.2015 byl perfektní. Trochu jsme z toho měli obavy, protože jsme již několik let necestovali autobusem. Cesta byla ale pohodová, atmosféra velice přátelská a služby profesionální. Moc děkujeme za hezký prodloužený víkend. CK můžu určitě doporučit.
Monika a Ondra


Tomas 19. 04. 2015 napsal(a):

Paříž jsme navštívili v termínu od 9 do 12 dubna. Celková organizace zájezdu byla perfektní. Paní průvodkyně Jitka výborná, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o tomto nádherném městě. Děkujeme za krásný zažitek a těšíme se s Vámi na další zájezd. :-)


Lucka 17. 04. 2015 napsal(a):

Rády bychom poděkovaly CK ABC - Tours za zájezd do Paříže, který jsme absolvovaly v termínu 9.4.-12.4. 2015. Zájezd byl velmi dobře zorganizován. Chválíme především paní průvodkyni Jitku, která nám poskytla fundovaný výklad ke všem pamětihodnostem, které jsme navštívili, navíc nás seznámila se zajímavostmi z pařížské historie i současnosti. Velký dík patří i pánům řidičům, kteří nás bezpečně a pohodlně dovezli tam i zpět. Hygienické pauzy v průběhu cesty byly dostatečně časté, což u jiných CK bohužel nebývá standardem. Ubytování v hotelu F1 bylo vzhledem k velmi příznivé ceně zájezdu adekvátní, čistota pokoje, sprch i WC byla vyhovující.
Program zájezdu byl bohatý, i když je poznávání města náročné na chození, zájezd jsme si velmi užily. Snad jen, kdyby bylo možné v rámci dvou dnů, které jsme v Paříži strávily, nakoupit si potraviny, které jsme si chtěly přivézt domů (sýry, víno apod.) v některém z obchodů na okraji města a ne je muset kupovat přímo v centru, kde jsou ceny přece jen vyšší.
Na závěr si dovolíme připojit malé doporučení - aby CK svým průvodcům obstarala mikroporty, protože ve skupině cca 50 lidí ne vždy každý dobře slyší výklad průvodkyně, obzvlášť, je - li to v blízkosti rušnější komunikace, u metra apod.
Budeme se těšit na další výlet s CK ABC - Tours do jiného evropského velkoměsta.
S pozdravem a přáním mnoha dalších spokojených klientů, Lucka a Dana V.


Věra 14. 04. 2015 napsal(a):

Zájezd do Paříže v termínu 9.-12.4.2015 byl báječný, organizace na dokonalá, vtipní řidiči a průvodkyně Jitka na jedničku s třemi hvězdičkami.
Děkujeme !
Rády s vámi pojedeme znovu,
Zuzka, Terka, Marti a Věra


Marie 08. 12. 2014 napsal(a):

Děkujeme za krásné chvilky strávené v Paříži ve dnech
27.11.-30.11.2014.Jsou to nezapomenutelné zážitky,díky kvalitně připraveného zájezdu,včetně delegátky Alči,která svými znalostmi udivovala.V neposlední řadě poděkování řidičům,kteří byli velmi profesionální.Hodnotíme z možných 10 bodů-11.A těšíme se na další spolupráci.Marie+Lubomír


Kateřina 05. 12. 2014 napsal(a):

Ve dnech 20. – 23. 11.2014 jsme absolvovali fyzicky náročný a na zážitky plný zájezd v Paříži. S průvodkyní Janou jsme byli spokojeni, jak s jejím odborným výkladem, tak s praktickými radami. Organizačně byl zájezd zvládnutý na jedničku, o všem důležitém jsme byli vždy včas informováni. Doporučuji nevynechat koupání v Amberku, protože nic příjemnějšího na závěr nemůže být.


Tomáš 01. 12. 2014 napsal(a):

Děkujeme za krásný výlet,který můžeme jenom doporučit.Průvodkyně Alča,byla velmi příjemná a vstřícná,vše nám krásně popsala a ukázala,bylo to vynikající.Děkujeme i pánům řidičům,za bezpečnou jízdu a velmi příjemnou atmosféru.Všem můžeme zájezd jen doporučit.


Martina 21. 11. 2014 napsal(a):

Velmi děkuji za krásný prodloužený víkend v Paříži,především skvělé průvodkyni Petře a samozřejmě i pánům řidičům.Jsem nadmíru spokojená s organizací zájezdu a už se těším na další!Mohu jen doporučit.


Štěpánka 19. 11. 2014 napsal(a):

Dobrý večer, děkujeme za příjemně strávený prodloužený víkend v Paříži. Velké díky průvodkyni Janě a samozřejmě i pánům řidičům.


Gabriela 06. 11. 2014 napsal(a):

Moc děkujeme za krásný výlet a pobyt v Paříži.Oceňujeme průvodce Michala za opravdu dokonalý výklad a starost o svěřené klienty, řidičům za bezpečnou jízdu a trpělivost.Všem z ABC Tours přejeme hodně úspěchů a řidičům mnoho kilometrů bez nehod.


Zdeňka 04. 11. 2014 napsal(a):

Prožili jsme úžasný víkend v Paříži a moc děkujeme průvodci Michalovi a skvělým řidičům za jejich péči, která byla na profesionální úrovni. Pracuji v cestovním ruchu přes 20 let a vedení ABC - Tours gratuluji k takovým zaměstnancům. Jediné co nám opravdu vadilo bylo chování některých účastníků pobytu, drzost, nevychovanost, neohleduplnost, lidi seďte raději doma na zadku, když nedokážete ocenit práci druhých.
ABC - Tours moc děkujeme a těšíme se někdy příště.


Hanka 02. 11. 2014 napsal(a):

Poznávací zájezd Paříž město lásky byl úžasný. Chtěla bych poděkovat řidičům i průvodci Michalovi i přesto, že někteří lidé se nechovají zrovna vhodně tak oni jsou stále milí a vstřícní, opravdu obdivuji jejich odolnost vůči těmto lidem. Děkuji za opravdu krásný zájezd plný zážitků.


Radka 31. 10. 2014 napsal(a):

Ve dnech 25-28.10.2014 jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže. Díky vám jsme zde strávili dva nádherné dny a odvezli jsme si odtud nezapomenutelné zážitky. Paní průvodkyně Jitka byla skvělá, stejně jako pánové řidiči, kteří byli ochotní a bezpečně nás dovezli tam i zpět. Ještě jednou díky.


Lucie 30. 10. 2014 napsal(a):

Děkuji paní průvodkyni Petře za vyčerpávající a přínosný výklad na zájezdu Paříž-město lásky 25.-28.10.,ještě zpracovávám dojmy.Viděli jsme vše podstatné,za dva dny se toho ani více stihnout nedá.Překvapila mne vstřícnost a slušné jednání,mrzelo mne jen to,že na program Město lásky byli objednané 3lůžáky, takže jsme si museli jedno místo zaplatit..jinak vše perfekt,řidiči v pohodě. Děkuji,byla jsem na poznávačce po 20ti letech a hodně se toho změnilo..:o)


Ivana 30. 10. 2014 napsal(a):

Byla jsem v Paříži - město lásky ve dnech 16.10.2014 s manzele cestovani svatba,bylo moc libilo mesto a hezka pocasi teplo.hrozne se mi libilo jak svitila ajfelovka.dekuje mikesovi


Jiří 30. 10. 2014 napsal(a):

Děkujeme za krásný výlet. Po celé čtyři dny to nemělo ani nejmenší chybičku a překonalo to naše očekávání. Zvláště musíme vyzdvihnout skvělou průvodkyni Petru i spolehlivost a ochotu obou řidičů. Všude vás chválíme a příště jedině s vámi. Ještě jednou díky.

Zdraví,
Faitovi, Plzeň


Jana 26. 10. 2014 napsal(a):

Omlouvám se, že se ozývám až po týdnu. Bylo to úžasné. Průvodce Michal byl skvělý, trpělivý,... Památky byly pěkné a počasí se nám velice vydařilo. Těšíme se na létajícího slona, že nás zase někam odveze.


Vojtěch 26. 10. 2014 napsal(a):

S pobytem v Paříži s Vaší cestovní agenturou jsme byli jednoduše nadmíru spokojeni. Díky!!


M.Brejchová 23. 10. 2014 napsal(a):

super řidiči, super průvodce, krásné počasí - prostě paráda


Ludmila 21. 10. 2014 napsal(a):

Nejdříve bych chtěla poděkovat všem pracovníkům cestovní kanceláře za velmi vstřícný přístup, hlavně našemu mladému průvodci Michalovi, který byl velice ochotný, milý a trpělivý, dále pánům řidičům, za příjemnou a klidnou jízdu.
Na poznávacím zájezdu jsem byla poprvé a byl to pro mě nádherný zážitek,vše bylo perfektně zorganizováno, určitě se s Vámi zase někam podívám.


Petra 20. 10. 2014 napsal(a):

Díky Vám jsme strávili pár nádherných dnů v Paříži.Perfektní organizace,na vše jsme měli dostatek času i ubytování bylo v pořádku a především musím pochválit našeho průvodce Michala,který je moc milý,ochotný a skvěle se o nás staral :) Byl to náš první zájezd s Vámi,ale vím,že zdaleka ne ten poslední,moc děkujeme :)


Tereza 19. 10. 2014 napsal(a):

V termínu 16-19.10 jsme se s přítelem zúčastnili zájezdu Paříž - město lásky. Musíme pochválit dobře odvedenou práci, jak pánů ( vtipných ) řidičů, kteří nás bezpečně dopravily tam i zpět tak samozřejmě i průvodce Michala. Vše bylo super zorganizované, nikde žádný zádrhel a znalosti a jejich výklad byl vynikající.
Tuto cestovní kancelář můžeme jen doporučit :)

Děkujeme za krásný zážitek :)


Daša 19. 10. 2014 napsal(a):

Ačkoliv s velkým zpožděním píši komentář k zájezdu do Paříže ve dnech 10.7.-13.7.2014,ale musím tak učinit, jelikož jsme byli nadmíru spokojeni a nemohu na tento zážitek zapomenout. Průvodkyně Maruška byla vynikající a musím pochválit i řidiče. Všichni byli vstřícní a vtipní i když nám počasí první den nepřálo průvodkyně Maruška vše vyřešila k naší spokojenosti a těšíme se, že opět vyrazíme s Vaší cestovkou. Přeji hodně spokojených zákazníků. Daša Zacharová


AnnaTůmová 19. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
zúčastnila jsem se zájezdu Paříž- město lásky, 16.10.- 19.10.2014.Byli jsme spokojeni s průvodcema s pány řidiči.Velice ochotní a vstřícní.Prostě profesionální.
I ubytování je postačující, akorát snídaně neodpovídá ceně.Káva,čokoláda,čaj,bageta,máslo,marmeláda,med, to mi připadá trochu málo za 155,-/osobu.


Michaela 04. 10. 2014 napsal(a):

Na zájezd od agentury ABC, jsem jela na doporučení známých, kteří byli spokojeni. Byli jsme v termínu od 18. - 21. 9. 2014. Jela jsem s přítelem. Zájezd se nám moc líbil. Měli jsme dlouhé rozchody, kde jsme mohli jít, kam jsme chtěli. Uvítali jsme to. Mohli jsme i nějaké památky vynechat. Za to jsme byli moc rádi. Proti zájezdu nemáme moc výtek. Byli jsme oba spokojení. Jen mě mrzelo, že pan průvodce Michal na nás hodně pospíchal. Cestu jsme brali docela rychle, zajímalo mě i koukání do výlohy luxusních obchodů, museli jsme teda občas popoběhnout, abychom skupinu dohnali. Za to jsem měli rozchody delší a vše jsme stíhali na čas. Druhá věc co mě mrzela bylo, že jsme bohužel na zpáteční cestě nebyli v Kuřfiřstských lázních v Ambergu, nevím z jakého důvodu. Zájezd byl fajn. V autobuse není moc místa na sezení, připravte se, že budete rozlámaní. Přeji agentuře hodně spokojených zákazníků.

Reakce ABC - Tours:
Vážená paní Stránská,

zájezd v daném termínu jste již objednávali s vědomím, že se do lázních Amberg zajíždět nebude - z technických důvodů byly v tomto týdnu lázně uzavřeny. Vaše výtka nám mrzí o to více, že jste o vynechání daných lázní byli od počátku (od potvrzení objednávky až po pokyny k odjezdu) z naší strany informováni. Ke změnám oproti standartním programům může docházet, je tedy dobré se vždy se zasílanými informacemi seznámit, aby poté nemuselo docházet k těmto nedorozuměním a Vy si mohli zájezd užít na maximum bez nejmenších zklamání.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Žaneta 28. 09. 2014 napsal(a):

Paříž - město lásky byl naprosto úžasný zážitek. Vše jsme si krásně prohlédli a měli jsme i dost času na samostatné procházky. Doporučuji všem. Hlavně projíždku na lodi. Co se týče řidičů a průvodce Míši. Tak to hodnotím na 1* ... Míša je fakt skvělý kluk. Děkujeme a věříme, že jsme s vámi necestovali naposled :)


Aneta 28. 09. 2014 napsal(a):

Byla jsem v Paříži - město lásky ve dnech 18 - 21.9 2014 s dvěma kamarádkami. Viděly jsme vše, co sliboval program cesty, ubytování bylo úměrné ceně, jak průvodce, tak řidiči byli vynikající - profesionální přístup a úroveň. Závěrečná noční plavba po Seině, s rozsvícenou Eiffelovou věží téměř na dosah, byla skutečnou třešničkou na dortu. Celý zájezd byl dobře zorganizovaný, všechno na sebe navazovalo, program byl velice nabitý, ale i přesto byly chvilky, kdy člověk mohl v soukromí nasávat atmosféru Francie. Přijely jsme domů značně unavené, ale s nezapomenutelnými zážitky na celý život. Cestovní kancelář můžeme jen doporučit a již teď vybíráme zájezd na příští rok :)


Lucie 25. 09. 2014 napsal(a):

Byla jsem v Paříži - město lásky ve dnech 18 - 21.9 2014. Zájezd jsem absolvovala s mojí rodinou, přítelkyní a kamarádkami  Věřím, že do budoucna ještě někam vyrazíme od Vaší cestovní kanceláře, protože naprostá spokojenost. Výborná komunikace řidičů, s výkladem Michala, který byl vždy velice ochotný  A v neposlední řadě musím zmínit i další cestující, protože dochvilnost u nich byla na prvním místě 


Lukáš 25. 09. 2014 napsal(a):

Vše bylo perfektní, doprava, ubytovaní a hlavně soukromé TV v buse. V neposlední řadě musíme pochválit perfektní organizaci, vědomosti a péči průvodce Michala. Maximální spokojenost s ním, i s celým výletem celkově.


Marcela 24. 09. 2014 napsal(a):

Byla jsem s Vaší CK v Paříži-město lásky ve dnech 18.9-21.9 2014 a byla jsem spolu s manželem velmi nadšena.Řidiči byli velmi sympatičtí a náš průvodce Michal byl velmi vstřícný a o památkách krásně a poutavě povídal.Všem velmi děkujem za krásný zážitek


Alena 22. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu,spolu s přáteli, od 18.-21.9, bylo to naprosto dokonalé,hlavně průvodce Michala musím mooc pochválit. Krásně se o nás staral a samozřejmě velký dík řidičům.Výklad, vše bylo naprosto dokonalé.určitě vaši cestovku někdy využijem :)


Lenka 20. 09. 2014 napsal(a):

Spolu s kamarádkou Pavlou jsme se zůčastnily 11.9. zájezdu Paříž-město lásky. Naprostá spokojenost,jak s průvodcem Michalem,byl velmi příjemný a ochotný,co se týče komunikace. A informace k památkám byla naprosto dostačující a zajímavá.Řidičům také díky za pohodovou cestu tam i zpět,i s tím malým problémkem.No a zájezd- NAPROSTO ÚŽASNÝ,TAKOVÁ KONCETRACE PAMÁTEK A ZAJÍMAVOSTÍ SE PROSTĚ JINDE NEDÁ VIDĚT !!!! Takže se těším na další z Vašich poznávacích zájezdů. Naviděnou.


Helena 16. 09. 2014 napsal(a):

Poslední víkend v srpnu jsme se celá rodina zúčastnili zájezdu Paříž -město lásky. Byli jsme velice spokojeni a děti byly nadšené. Zájezd byl velice dobře zorganizovaný, abychom vše stihli a užili si to. Počasí také nemělo chybu. Průvodkyně Alenka i páni řidiči byli velmi milí, ochotní a se smyslem pro humor. Rádi s Vaší cestovní kanceláří opět pojedeme.


Monika 09. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den, se sestrou a kamarádkou jsme se zúčastnily zájezdu Paříž - město lásky 4.-7.9.2014. Všechny jsme byly spokojené s organizací celého zájezdu. Průvodkyně Petra byla suprová a řidiči Leoš a František taktéž. Určitě jsme s Vámi nejely naposled a budeme Vaši cestovní kancelář všem doporučovat :)


Lucie 09. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den. Zúčastnila jsem se zájezdu Paříž-město lásky 4.-7.9.2014. Byl to můj první zájezd a jsem nadšená. Skvělý zážitek. Děkuji průvodkyni Petře, byla milá, znalá, ochotná, vtipná, jednoduše super. Díky také Leošovi a Františkovi za bezpečnou jízdu. ABC mohu jen doporučit.


Aneta 08. 09. 2014 napsal(a):

Tento zájezd sem absolvovala 4.-7.9. a jsem nadmíru spokojená. Celý zájezd byl skvěle zorganizován, viděli jsme toho opravdu hodně za krátkou dobu, ale bylo i dost prostoru na osobní volno. Velký dík patří paní průvodkyni Petře, která byla skvělá, vše nám ukázala a popsala. Samozřejmě díky i řidičům Leošovi a Františkovi, kteří nám zajistili bezpečnou cestu, kterou okořenili vtípky. S touto cestovkou jsme jeli poprvé, ale určitě ne naposledy.


Linda 08. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den. Zúčastnila jsem se zájezdu Paříz - město lásky od 4.-7.9.2014 a musím moc pochválit průvodkyni Petru. Opravdu odvedla profesionální výkon po všech stránkách. A samozřejmě řidičům patří velký dík. moc děkuji


Hana 04. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnily jsme se zájezdu Paříž-město lásky v termínu 28.8-31.8. Připojuji se tímto k pochvalným recenzím, bylo to úžasné, časově perfektně zvládnuté a mohu mluvit za tři generace, protože jsme jej absolvovaly s maminkou(65), dcerou(21) a já jsem mezi(44). Všechny jsme byly spokojené, nadšené a budeme doporučovat známým. Velké poděkování průvodkyni Alence nejen za provedení městem, ale také za všechny rady ohledně restaurací, nákupů a ochutnávek. Budeme vzpomínat!!!


Nikola 02. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den, ve dnech 28.- 31. 8 jsme s vaší cestovní kanceláří jeli na zájezd Paříž- město lásky. Průvodkyně Alenka M. byla skvělá i páni řidiči byli super. Výlet byl perfektně zorganizovaný, nemuseli jsme čekat nikde velké fronty neboť jsme na místě byli mezi prvními nebo Alenka znala i méně známé vstupy, kde nebylo moc lidí. Za dva dny jsme stihli projít všechny známe památky Paříže s dostatkem osobního volna a krásným vyčerpávajícím výkladem od průvodkyně Alenky. Tímto vám děkujeme za super zájezd a vaší cestovku budeme chválit kam se podíváme. Děkujeme moc :)


Karolina 02. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu v termínu 28-31.8. A bylo to prostě super. Průvodkyně Alena i páni řidiči byli skvělý. Výklady zajímavé a časově to bylo perfektně zvladnuté. Příště se na cestovní kancelář obrátím znovu.


Lucie 02. 09. 2014 napsal(a):

Účastnila jsem se zájezdu Paříž - město lásky, dne 28.8.-31.8.2014 a musím velmi vyzdvihnout služby cestovní kanceláře. Byly jsme maximálně spokojené. Průvodkyně Alena je člověk na správném místě, byla milá,ochotná a znalá ve svém oboru. Poděkovat bych chtěla také řidičům, kteří nás v pořádku dovezli domů. Jedním slovem - úžasné a doporučuji využít služby právě této cestovní kanceláře.


Lenka 01. 09. 2014 napsal(a):

Byla jsem s dcerou na zájezdu Paříž město lásky v termínu 28.-31.8.2014. Průvodkyně Alena byla opravdu člověk na svém místě, byla velmi milá, výklad byl zajímavý. Víkend byl nádherný. Je fakt, že nohy bolely, ale stálo to za to. Určitě jsem se na ABC Tours neobrátila naposledy. Velká pochvala.


Renata 27. 08. 2014 napsal(a):

V neděli jsme se vrátili z úžasného zájezdu Paříž - město lásky. Organizace a celý program zájezdu byl skvěle připravený. Velké dík patří průvodkyni Jitce za vyčerpávající informace a samozřejmě i pánům řidičům , kteří byli hrozně ochotní a hlavně nešetřili humorem. Ubytování na F1 nemělo chybu. Vřele všem doporučuji a já za sebe určitě Paříž navštívím znovu. Moc děkuji za krásně strávený prodloužený víkend.


Hana 26. 08. 2014 napsal(a):

V neděli jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Paříž - město lásky. Moc děkuji za krásný zájezd. Paní průvodkyně Jitka je úžasná - výklad byl bezvadný, řidiči fajn a nešetřili humorem. Celý zájezd byl načasovaný, ale nenásilně a pohodově. Ubytování v F1 - čisté, pohoda.Po celý zájezd byla klidná atmosféra a úžasná, málokdy něco tak dokonale vyjde.Všem vřele doporučuji.


Andrea 25. 08. 2014 napsal(a):

Včera jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Paříž - město lásky. Organizace neměla chybu, viděli jsme spoustu zajímavých památek a průvodkyně Jitka je skutečně profesionálka se vším všudy. Dozvěděli jsme se plno informací a jak paní průvodkyně, tak řidiči byli úžasní, vtipní, sympatičtí, prostě super zážitek. Tento poznávací zájezd všem vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji za krásný zájezd.


Ilona 17. 08. 2014 napsal(a):

Zúčastnila jsem se s dcerami ve dnech 7.-10.8.2014 zájezdu do Paříže - města lásky. Zájezd byl krásný, perfektně zorganizovaný, všechno probíhalo naprosto bez problémů. Za 2 dny jsme z Paříže poznali opravdu maximum. Poznat ji celou za tak krátkou dobu totiž nelze, to je na další zájezd... Průvodkyně Jitka má vynikající znalosti, které nám po celou dobu zájezdu předávala, vždy nám navíc poskytla všechny potřebné praktické informace. Ubytování ve F1 bylo naprosto v pohodě. Cesta autobusem je sice dlouhá, ale bus je velice pohodlný a řidiči veselí a ochotní, zkrátka moc fajn. Zájezd není pro lenochy, tempo je rychlejší, což jsme podle informací CK očekávaly. Byly jsme unavené, ale spokojené. Cestu kamkoliv s CK ABC-Tours mohu jen doporučit.


Hana 14. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den. V termínu 7.8. - 10.8. jsem se zúčastnila s touto cestovní kanceláří ABS tours poznávacího zájezdu Paříž - město lásky, spolu se svými dětmi. Velmi kladně hodnotím organizaci tohoto zájezdu. Byl perfektně zorganizován a časově naplánován, nemuselo se nikde zbytečně dlouho čekat, nestály se žádné dlouhé fronty. Průvodkyně Petra podala maximálně možný výkon, její výklad byl na profesionální úrovni, byla skutečně "nabušená" vědomostmi a znalostmi, týkající se historie památek. Řidiči Leoš a Standa byli také v pohodě. Ubytování v hotelu F1 bylo bezproblémové, pokoje byly čisté. A koupání v termálech v Ambergu bylo opravdu tou závěrečnou "třešničkou na dortu" jak CK uvádí. Mohu určitě vřele všem doporučit!!!


Peter 13. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den, chtěl bych poděkovat průvodkyní Jitce a řidičům, byli super. Zájezd Paříž byl skvělý, mohu všem doporučit.


Renata 12. 08. 2014 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil. Průvodkyně Petra byla moc milá, ochotná, a vtipná. To se týká také řidičů :) Celková organizace zájezdu byla perfektní. Volného času bylo přesně tak jak nám to vyhovuje. Oba máme rádi historii takže jsme ocenili výklad Petry o památkách. Zájezd určitě doporučujeme a přístup cestovní kanceláře byl vždy na úrovni. Rádi pojedeme i na další zájezd s ABC Tours. Renata a Pavel


Sandra 12. 08. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl skvělý! Velký dík patří průvodkyni Petře, která se o nás výborně starala, všude nás perfektně navedla a její výklad byl velmi zajímavý a také řidičům autobusu, kteří byli vstřícní. Výlet po památkách byl úžasný, měli jsme dostatek osobního volna, čas na nákupy i prohlídky. Ubytování v hotelu se nám také líbilo. Zájezd s touto cestovní kanceláří všem vřele doporučujeme a určitě se s ní ještě někam rádi vydáme. Sandra a Petr


Jitka 31. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den, děkuji Marušce a Michalovi a řidičům, kteří byli průvodci poznávacích zájezdů do Paříže a Londýna za jejich profesionální, velmi příjemný přístup ke všem účastníkům, trpělivost a ochotu vždy pomoci a vysvětlit všechny dotazy. Myslím si, že mají své povolání rádi a to je velmi důležitá hodnota průvodce a štěstí pro účastníky.Jejich odborné znalosti jsou velmi dobré a mají zájem komunikovat s lidmi,což nebývá standartem průvodců, |Jezdím na poznávací zájezdy už od r.199O a byla jsem asi na 25 zájezdech, takže mohu srovnávat. Pouze jen sdělení,které nesouvisí s průvodci, ubytování na předměstí Londýna při zájezdu od 16.7.2014 v F1 bylo horší ,co se týká čistoty pokojů,chodeb, naše oblečení získalo"zvláštní puch" a také vyřizování ubytování s personálem hotelu trvalo mnohem déle než při jiných zájezdech. Téhož názoru, co se týká našeho pokoje byly i dvě moje spolubydlící. Doufám, že i v mém pokročilém důchodcovském věku znovu s Vaší cestovkou navštívím /po osmé/ Paříž a po čtvrté Londýn, neboť jsem zase nestačila vidět a prožít si zajímavosti těchto krásných měst, které jsem si naplánovala. Děkuji všem pracovníkům, kteří se na organizaci zájezdů podílejí.Děkuji vždy ochotným, příjemným a velmi schopným řidičům, kteří jsou pro mne na cestách moc důležití!!!!!!, že jim důvěřuji a nemám žádné obavy, které jsem při několika zájezdech měla. Srdečně zdraví a přeji hodně spokojených zákazníků, jako jsem já


Renáta 25. 07. 2014 napsal(a):

Touto cestou chceme poděkovat za nádherný zájezd do Paříže konaný ve dnech 17.7-20.7.2014.Děkujeme paní průvodkyni Jitce a řidičům autobusu,kteří nás doprovázeli.Prostě NÁDHERA A PARÁDA.Paluzgovi


marcel 19. 07. 2014 napsal(a):

Neporucis vetru,desti,ale za ty penize az nadstadartni vylet.Diky za citlivy a odborny pristup slecne pruvodkyni Marusce i za profesionalitu obou ridicu.Vrele doporucuji.


Jarka 15. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
zúčastnila jsem se spolu se svojí maminkou a dcerou zájezdu do Paříže. Chtěla bych moc poděkovat naší průvodkyni Marušce, která nám vždy vše perfektně popsala, znalosti památek a historie proložila vtipnými historkami, doporučila nejlepší místa k nákupům, občerstvení či navedla na nejbližší toalety:-) Prostě služby naprosto kompletní se vším všudy spojené s příjemným vystupováním. nemám, co bych vytkla a změnila. Moc se nám zájezd líbil i díky milým řidičům. Rádi s Vámi vyrazíme zas...Mějte se moc hezky a přeji jen a jen spokojené zákazníky.


Miroslava 06. 07. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu Paříž - město lásky s cestovní kanceláří ABC Tours v termínu 26.-29.6. 2014, který se nám velmi líbil, průvodce i řidiči byli velmi příjemní, sympatičtí, ochotní. Zájezd byl skvěle zorganizovaný, připravený a příjemný a to hlavně díky panu průvodci. Zájezdy Vaší cestovní kanceláře budeme rádi doporučovat.


Hana 01. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den , 26.-29.6. jsme se ck ABC-Tours zůčastnili zájezdu Paříž - město lásky.Musíme jen chválit.Vše perfektně zorganizované. Páni řidiči skvělí, příjemní a usměvaví. A náš pan prúvodce ? Prostě úžasný. Postaral se o nás jak kvočna o kuřátka.Budeme jen doporučovat.


Pavla 01. 07. 2014 napsal(a):

Celá cesta v Paříži byla nádherná. Samozřejmě byli zde i otravní černoši a cikánky, ale s tím nikdo nic nenadělá. Nelíbilo se mi akorát to, že byl veliký nedostatek záchodů. Ale jinak velice doporučuji všem, kteří chtějí navštívit Paříž. Řidiče byli super a byli zábavní.


Renata 01. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
ve dnech 12. – 15.6.2014 jsme s Vaší CK strávili nádherné dny v Paříži – městě lásky.

Touto cestou musíme poděkovat slečně Janě, naší průvodkyni, za perfektní, profesionální přístup. Byla ochotná, vstřícná, příjemná, ale hlavně na ní bylo vidět, a to nám také dokázala, že jí práce průvodkyně opravdu baví.

Proto jsme Vás chtěli požádat, zda je možné, poslat nám kontakt (e-mailovou adresu) Jany. Rozhodli jsme se, že za rok pojedeme s Vaší CK opět poznat někam další kout světa a rádi bychom, aby byla naší průvodkyní právě Jana.

Ještě musíme také pochválit pány řidiče, Jirku a Zdeňka, kteří byli také bezvadní, ochotní a vtipní.

Děkujeme.

PS: Dostala jsem Paříž jako dárek od manžela k 20. výročí svatby, lépe vybrat nemohl! Všem budoucím klientům doporučuji.
Iveta 18. 06. 2014 napsal(a):

Paříž 12 - 15.6.2014 Naprosto luxusní zážitek, který můžu všem jen doporučit. Průvodkyně Jana i páni řidiči super, moc rádi s nimi pojedeme znovu:o)))


Andrea 17. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za skvělou organizaci Vašeho zájezdu. Průvodkyně Jana neměla jen hluboké znalosti historie a reálií, ale byla také velmi příjemná a milá. Vše bylo perfektně zorganizované a klapalo dle plánu a s řidiči jsme se také dobře pobavili. Z ubytování v F1 jsem měla obavy, ale příjemně mě její úroveň překvapila.
Přeji hodně zdaru a někdy příště na viděnou:-)


Petra 12. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za velmi pěkný zájezd do Paříže. Průvodkyně Jana a řidiči byly moc milý, sympatičtí lidé, kterým nechyběla vstříctnost, ani velká dávka humoru. Všem budu doporučovat vaší cestov.kanc. , byla jsem max.spokojená....:D
Určitě pojedeme příští rok zase...Díky


Lenka 09. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za opravdu nádherný zájezd 5.6.-8.6.2014 do Paříže. Průvodkyně Jana i oba řidiči byli perfektní a profesionální, byla s nimi legrace, vše naplánované na čas.Opravdu super, mohu všem doporučit.


Šárka 08. 06. 2014 napsal(a):

Ráda bych touto cestou poděkovala za úžasný zájezd do Paříže ve dnech 5.-8.6.2014, hlavně velmi milé průvodkyni Janě, která měla vše výborně zorganizované a samozřejmě i pánům řidičům, kteří byli velice ochotní a moc příjemní. Zájezd jsme se výborně užili, máme nezapomenutelné zážitky a můžeme všem jen doporučit. A doufáme, že se s Vámi ještě někam vydáme...


Miluše 22. 05. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže 15.5.-18.5.2014 se velice vydařil, paní průvodkyně Jitka byla velmi příjemná,řidiči perfektní,autobus nový a hlavně pohodlný, i počasí nám přálo. Paříž je nádherné město.Doporučuji! Máme krásné zážitky z tohoto zájezdu.


Pavla 20. 05. 2014 napsal(a):

Zájezd byl perfektní. Paní průvodkyně úžasná, stejně tak i řidiči. Nový autobus jsme si nemohli vynachválit :). Krásné počasí nám přálo. Vše pěkně naplánované. Doporučuji všem tuto cestovku :). Určitě se zas někdy s němi někam vydáme :)


Andrea 20. 05. 2014 napsal(a):

Dobrý den, velmi ráda se zmíním o zájezdu do Paříže 15.5.-18.5.2014. Jelo nás z jedné obce 11 lidí. Nálada super. Paní průvodkyně byla ochotná zodpovědět naše otázky. Páni řidiči také v pohodě. Mohu jen vřele doporučit cestování s touto společností.


Věra 08. 05. 2014 napsal(a):

Paříž byla přenádherná, služby cestovky si nemůžeme vynachválit. Řidiči perfektní, vtipní a přesní. Dodržovali výborně předepsané povinnosti. Vše bylo precizně časově naplánované a co je důležité, že se časy vždy podařilo splnit. Paní průvodkyně Zuzanka alias Pamela:-), byla velmi profesionální, dozvěděli jsme se od ní spousty informací, vše bylo zraelizované, dle našich představ.Ubytování v F1 výborné, sprchy i toalety čisté, bez front. Pokoje čisté, prostorné. Vaši cestovní kancelář budeme jen a jen doporučovatt. děkujeme za nezapomenutelný zážitek


Martin 30. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl s touto CK perfektní, řekl bych na vysoké úrovni poskytovaných služeb jak ze strany řidičů a paní průvodkyně. Myslím, že i trochu nepovedené počasí nepokazilo krásné zážitky z této cesty.
Cestování po Evropě s touto CK mohu každému doporučit.


Martina 29. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže neměl chybu!! Perfektní, všem doporučuji. :-) Už koukám na další zájezd s touto cestovkou.

Velké díky průvodkyni Jitce :-)


Veronika 25. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl perfektní. Vše bylo dobře rozplánované, viděli jsme snad vše co se dalo za tak krátkou dobu vidět. Mohu všem vřele doporučit! Od prvotní komunikace s CK, přes úžasnou průvodkyni, organizaci zájezdu až po pohodové řidiče.


Aneta 16. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl skvělý. Organizace na jedničku, vše na minutu rozplánováno, autobus (mimochodem luxusní) přistavený přesně včas tam, kde měl být,viděli jsme nejdůležitější památky a když se to tak vezme, tak na ně bylo i dost času.
Jako velké plus bych chtěla vyzdvihnout průvodce Lukáše, který svými znalostmi ohromil asi každého. Navíc je vtipný a má příjemný hlas, nechala bych si od něj číst pohádky :)
Co dodat. Vřele doporučuji!


Marcel 15. 04. 2014 napsal(a):

Dobrý den,recenze nepíšu,ale tentokrát musím udělat vyjímku.CK ABC-Tours musím jen doporučit i ostatním.Skvělá organizace,velké znalosti památek a historie Paříže průvodce Lukáše.
Děkuji.


Libuše 15. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže v termínu 10.4.-13.4. byl naprosto perfektní. Vše spnilo naše očekávání a moc jsme si to s kamarádkou užily.
Průvodce Lukáš byl velmi sympatický a krásně dokázal vyprávět o všech místech, které jsme navštvili.
Mockrát děkujeme a určitě s Vámi ještě někam pojedeme.


Simona 14. 04. 2014 napsal(a):

Dobrý den, ve dnech 10-13.4.2014 jsme se s přítelem zúčastnili zájezdu do Paříže. Se zájezdem jsme byli maximálně spokojeni.
Perfektní a bezproblémová cesta autobusem, pohodoví řidiči.
Hlavně ale musíme vyzdvihnout služby průvodce Lukáše, který má opravdu velké znalosti o památkách, historii a vůbec o celé Francii (zná tam snad každou ulici :) ). Výklad byl navíc podán velice zajímavě a byl proložen vtipnými historkami a poznámkami. Byl velice ochotný, se vším nám vždy rád poradil a doporučil zajímavá místa, restaurace a obchody.
Určitě s vámi ještě na nějaký zájezd pojedeme. Co jste slíbili, to jste dodrželi. Určitě vás doporučíme i našim známým. Děkujeme za pěkné zážitky.
P.S.: Lukáši, zauč se i na Itálii, třeba se za rok znovu uvidíme :)


Pavel 14. 04. 2014 napsal(a):

Opravdu vynikající zájezd.Velmi dobře zorganizovaný.Náročné cestování se dalo zvládnout díky perfektní práci řidičů a také pohodlnému autobusu na úrovni.A i já musím konstatovat,že Lukáš je opravdu velice dobrý průvodce.I když měl tak málo času na to, nám ukázat krásy Paříže.Pokud budete nabízet zájezdy do míst,které chci navštívit,určitě budu volit vaši cestovní kancelář.
Děkuji.


Barbora 10. 04. 2014 napsal(a):

Zájezd byl perfektní! Velmi milí řidiči autobusu i průvodkyně, se kterou nemusíte trávit 24 hodin denně, ale naopak máte většinu času svoje volno, což pro nás bylo naprosto vyhovující. Nemám žádné negativní připomínky, vše bylo ok, mohu jen doporučit. :-)


Luděk 07. 04. 2014 napsal(a):

Dobrý den. Ve dnech 2.4.-6.4.jsem jsme se zůčastnili zájezdu do Paříže.Cesta probíhala v naprosté pohodě a to díky naprosto perfektním řidičům.Program v Paříži byl samozřejmě hektický,ale to je samozřejmé když toho chce člověk vidět co nejvíc.Největší dík patří průvotci Lukášovi, který zvládal všechny situace s velkým klidem a přehledem.Jeho vědomosti jsou opravdu nadstandartní a přístup k nám klientům naprosto profesionální a hlavně lidský.Děkujeme za krásných i když únavných 5 dní.Rozhoně to nebyl poslední zájezd s vaší CK.


Ruda 31. 03. 2014 napsal(a):

Zájezd do Paříže krásný, super nám vyšlo počasí, hotel skromný ale čistý, autobus luxusní a nádherný, program uspěchaný ale viděli jsme snad všechno. Přístup kanceláře perfektní a přesně platilo co bylo domluveno.Trochu dost chyběl průvodcovský set v podobě sluchátek s výkladem pro každého během prohlídky města, polovina lidí v rušné Paříži neměla šanci slyšet výklad. Průvodkyně nás první den honila z místa na místo až se nejspíš někdo ozval neboť druhý den to bylo úplně jiné.Trochu nám chyběla také možnost aspoň 1x během dne navštívit autobus, dát si tam případné nákupy nebo jen odložit svršky, v 9 jsme z autobusu odešli a opět v 9 respektive v 7 jsme mohli opět dovnitř. Řidiči super, hlavně cestou tam, na zpáteční cestě už se projevovala podrážděnost a neochota, jestli chtěli dohnat hodinu kterou ztratili posunem času nebo jen závodili s druhým autobusem stejné společnosti to nevím ale najednou byl problém otevřít zavazadlový prostor při nastupování protože jedeme.... o kávě v klidu navíc ani nemluvím. Závěrem musím říct že to opravdu stálo za to a že bych jel rád znovu se stejnou společností.

Reakce ABC - Tours:
Vážený pane Staněk,
děkujeme za Vaši recenzi k zájezdu do Paříže ve dnech 26.-30. 3. 2014. Dost věcí chválíte, což nás samozřejmě těší. Méně nás těší to, s čím jste byl nespokojen. K tomu se tedy vyjádřím. Váš zájezd patří do kategorie víkendových zájezdů, jejichž cílem je skutečně určitá kvalita, ale i kvantita poznání. Zatímco kvalita je závislá na úrovni průvodkyně, kvantitu si může klient sám ovlivnit. Prostě část programu, dle svého uvážení, vynechá. Věřte, že nikdo neusměrňoval průvodkyni. Ona má dost taxativně dán program zájezdu, který jste jistě měl před odjezdem k dispozici. Mimo jiné další zájezdy do Paříže nabízí možnost volnějšího programu nebo programu s možností vlastního programu a dokonce s možností „odskočení si“ na místo ubytování v centru Paříže. U Vašeho zájezdu byl autobus zaparkován a řidiči jsou striktně povinni čerpat odpočinek po jízdě.
Bohužel pro nás je závažné sdělení, že řidiči ke konci zájezdu byli podráždění a neochotní. Dokonce byl problém otevřít zavazadlový prostor. V našem systému hodnocení je to naprosto neomluvitelný přestupek. Je ironií, nasadit na zájezd nejnovější a nadstandardní autobus a řidiči se chovat, jak popisujete.
Máme však prosbu. Šlo by prosím upřesnit jak se jejich neochota detailně projevovala a který řidič byl „iniciátorem“, dle Vašeho názoru? Toto je pro nás jediná cesta, jak udržovat vysoký standard služeb. Naši řidiči jsou dobře placeni a je tedy logické, že po nich chceme i kvalitní práci.
Děkuji


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Michal 21. 03. 2014 napsal(a):

Dle mého názoru mohu ABC Tours jen doporučit. Skvělá průvodkyně,řidiči i s autobusem a celý přístup s touto cestovkou byl perfektní.


Martina 11. 03. 2014 napsal(a):

Velice doporučuji tuto cestovní kancelář. Zájezd byl dobře zorganizován, průvodce Lukáš byl moc příjemný a totéž můžu říct i o řidičích autobusu.


Monika 19. 02. 2014 napsal(a):

Dobrý den, na Valentýna jsem byla s maminkou v Paříži a bylo to naprosto ůžasné. Moc jsme si to užily. Velký zažitek, opravdu. A moc děkujeme slečně průvodkyni Janičce. Byla uplně skvělá, milá a ochotná a spoustu jsme se toho dozvěděli.I pánům řidičům velké dík, byli šikulové. Máme krásné zažitky a určitě zkusíme i jiné zájezdy s cestovní kanceláří ABC Tours. Moc děkujeme:))


Marek 18. 02. 2014 napsal(a):

Super zájezd,průvodkyně skvělá,jako i řidiči, jen to počasí nám nevyšlo, snad příště. Doporučuji Vás :)


Michaela 14. 12. 2013 napsal(a):

S cestovní kanceláří jsme byli velmi spokojeni. Slečna průvodkyně byla velmi milá a příjemná, řidiči autobusu bavili po celý zájezd všechny cestující svými vtípky. Odvezli jsme si spoustu skvělých zážitků a plánujeme další zájezd od této cestovní kanceláře.


Kristýna 25. 11. 2013 napsal(a):

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za úžasný zájezd do Paříže. Konal se v termínu 7.11.2013 - 10.11.2013. Paříž je nádherná, zájezd byl dokonale zorganizován a my jsme nadšeni. Vřele Vás doporučujeme. Největší dík však patří naší průvodkyni. Paříž nám představila opravdu profesionálně. Vše bylo krásně naplánované, byla milá a hezky se o nás starala. Moc moc děkujeme.


Lennie 24. 11. 2013 napsal(a):

Cestovku vřele doporučuji. Náš zájezd se konal od 31.10 - 3.11. S přítelem se nám moc líbilo, i když počasí moc nepřálo, nicméně Paříž jsme si užili a to i díky průvodci Lukášovi. Jeho znalosti byli skvělé a výklad obohacoval zábavnými historkami. Určitě se s cestovkou do Paříže někdy zase podíváme.


Jan 20. 11. 2013 napsal(a):

Dobry den, zájezd se nám velmi líbil! Behem 2 dnu navstiveno to nejznamejsi z Pariže s bajecnou pruvodkyni. Zažitků jsme si odvezli hromadu a vřele vas doporucim znamym a pratelum. Dekuji a preju mnoho uspechu se zájezdy!


Adina 17. 11. 2013 napsal(a):

Právě jsme se vrátili z Paříže, zájezd se nám s přítelem velmi líbil, průvodkyně Šárka byla skvělá, Paříž nám předtavila, jak nejlépe mohla, proto můžu tento zájezd jen doporučit.


ZVER@cmzrb.cz 01. 11. 2013 napsal(a):

Dobrý den,

Byli jsme velmi, velmi spokojeni. Vyzdvihujeme paní Alenu a i oba řidiče. Celá akce byla dokonale (na minuty) načasována a moc za ni děkujeme. Uvítali bychom při nástupu do autobusu stručný plán, které památky navštívíme, kolik stojí aktuálně vstupy - některé ceny byly rozdílné od původního letáku. Ten, kdo si sebou nekoupil nějaké čtení o Paříži jako já, by určitě uvítal stručnou informaci ke každé navštívené památce v českém jazyce. Cestou by si většina o Paříži předem vše přečetla.


S pozdravem a úctou Pavel Zvěř a Monika Vlčková


mbatova@centrum.cz 01. 11. 2013 napsal(a):

Připojujeme se k manželům Němcovým z Prahy, byli jsme moc spokojeni, máme krásné zážitky, ABC Tours budeme svým přátelům doporučovat.
Míla, Mirek a Ela Baťovi z Pardubic


Martina 30. 10. 2013 napsal(a):

Celý zájezd hodnotím velice kladně. Cesta autobusem utekla velice rychle a určitě budeme rádi vzpomínat na skvělé pány řidiče. Paní průvodkyně na nás byla moc ,, rychlá",ale chápeme,že není dostatek času. Také bych uvítala stručný popis památek a cen. Jinak vše bezvadné. Doporučuji.


Alena 30. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd se nám moc líbil. Paříž je krásná a její návštěva byl pro nás neopakovatelný zážitek. Vše bylo dobře naplánováno,paní průvodkyně Červená se nám maximálně věnovala a páni řidiči byli stále v dobré náladě. Zájezdu jsme se zúčastnily v termínu 26.10.-28.10.2013. Určitě někdy v budoucnu využijeme vaší CK k další cestě.
Alena a Martin z Karlových Varů


Jana 22. 10. 2013 napsal(a):

Ve dnech 10.10.-13.10. 2013 jsme se sedmičlená banda ženských zůčastnili zájezdu s vaší Ck a skvělou průvodkyní Šárkou a pánů řidičů .Byl to skvělý zážitek i přes nepřízeň počasí .Vše skvěle fungovalo na minuty naplánováno .Určitě se do Paříže ještě podíváme jelikož jsme všechno z tohoto města neviděli .Díky skvělé organizaci se s vaší Ck vydáme znovu.
Děkuji za všechny z naší bandy Jana Buňatová


Jana 20. 10. 2013 napsal(a):

Před 14 dny jsme se vrátily s dcerou z Paříže,musím říct,že to bylo dokonalé,ještě stále často vzpomínám.Myslím,že se brzy zase někam s touto cestovkou podíváme.Vše bezchybně zorganizované,prostě krása.


Zuzka 15. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
připojuji se k manželům Mužíkům. Byl to opravdu krásný zážitek. Myšlenkama jsme s přítelem stále ještě v Paříži:-)
Super atmosféra. Vše parádně napláované. ABC- Tours, opravdu spolehlivá cestovní kancelář. Už se těšíme na další zájezd s Vámi. Děkujeme suprové průvodkyni Šárce, která má úžasné znalosti a i oběma řidičům, který jezdili opravdu na čas:-)

Moc děkujeme, s podzravem Zuzana Kostrounová a Petr Kopejska.


Eva 14. 10. 2013 napsal(a):

Včera 13.10.2013 jsme se vrátili ze zájezdu z Paříže. Vše bylo perfektní, průvodkyně Šárka i oba páni řidiči- Standa a Standa. Nebylo to jen pobíhání po Paříži, ale opravdu jsme si užili atmosféru. Šárka věděla o Paříži naprosto vše a byla velmi milou a vždy dobře naladěnou průvodkyní.V autobuse skvělá parta, cesta rychle uběhla, jedním slovem paráda.


Miroslava 13. 10. 2013 napsal(a):

Dneska 13.10.2013 jsme se vrátíli s manželem ze zájezdu Paříž - město lásky.Chtěli bychom moc poděkovat za neopakovatelný zážitek. Vše bylo perfektní klobouk dolů průvodkyni Šárce i řidičům autobusu vše zvládli na jedničku s hvězdičkou. Moc se těšíme na další zážitky s Vaší cestovní agenturou. A lidem můžeme vřele doporučit. Moc děkujeme manželé Mužíkovi
Radka 07. 10. 2013 napsal(a):

Ve dnech 3 - 6. 10. 2013 jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže. Moc děkujeme průvodkyni Marušce, byla úžasná, obdivovali jsme její znalosti Paříže. Věděla přesně, o čem vykládá, a přidala i pár vtipných historek, ze života průvodkyně. Také páni řidiči, jsou velcí profesionálové a byli velice vtipní. Děkujeme za příjemný zájezd, pěkný výklad, a plno zážitků. Březinovi, Pospíšilovi a Jiráková.Kubátovi 30. 09. 2013 napsal(a):

26.-29.9.13
se zájezdem jsme byli velmi spokojeni.Průvodkyně slečna Šárka byla výborná,poskytla nám spoustu zajímavých a praktických rad a informacích.Jízda autobusem byla sice dlouhá,ale díky výborným řidičským schopnostem rychle utekla.Určitě se s vámi ještě někam vypravíme.Můžeme všem doporučit!


Hana 29. 09. 2013 napsal(a):

26.-29.9.2013 výlet Paříž město lásky - poprvé jsem jela na zájezd autobusem a byla jsem příjemně překvapená. Průvodkyně slečna Šárka výborná, skvělá, praktická a umí poradit.Vše propočítáno na minuty.Je vidět, že jí tato práce baví. Řidiči výborní, jízda plynulá, nebyli jsme takzvaně umlácení.Pojedu s Vámi na jaře Londýn.Hana Šumberáková


Jiřina 20. 09. 2013 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu s Vaší cesrovní kanceláří, který pořádala paní Jana Aliančičová a byla jsem mile překvapená ochotou řidičů a znalostí průvodce Lukáše i jejich velmi příjemným vystupováním.Vřele doporučuji všem, kteří chtějí využít služeb této cestovní kanceláře. Zdravím a přeji mnoho dalších takových zájezdů.


Nikola 09. 09. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se vrátili ze čtyř denního výletu do Paříže. Nemělo to jedinou chybičku. Vše bylo výborně zorganizované a průvodkyně Šárka měla opravdu přehled a díky ní dnes známe Paříž jako své boty. Paříž je nádherná a tento zájezd s cestovní kanceláří ABC - Tours vřele doporučuji.


Jana 09. 09. 2013 napsal(a):

5.-8.9.2013 jsme se podívali s CK ABC do Paříže a zaplnili celý autobus. I když se tady budu opakovat, po přečtení ostatních recenzí, přesto si pochvalu nemohu nechat pro sebe. Od začátku zájezdu, kdy jsme naložili zavazadla a sebe, až po poslední výstup z autobusu bylo vše perfektní a bez sebemenší připomínky. Velké díky řidičům Jardovi a Petrovi, profíci za volantem. Průvodce Lukáš byl úžasný, moc hezky se poslouchal, kéž bychom si vše pamatovali...
Jestli čtete tyto řádky a rozhodujete se, jestli s ABC-Tours na zájezd, tak na 100% ano, věřte mi.
Jana Al. z Hradiště a 42 přátel, kteří jeli s ní


Jana 05. 08. 2013 napsal(a):

Moc děkuji za skvělý víkend od 1.8.-4.8., byla to nádhera!! Paní průvodkyně Šárka byla moc ochotná a měla vše perfektně zorganizované. CK mohu jen doporučit!! Poděkování i pánům řidičům. Určitě pojedeme i na další poznávací zájezdy. JK


Hana 29. 07. 2013 napsal(a):

24.7.-28.7.2013 Zájezd byl super, moc se nám líbil.Profesionální přístup Lukáše, který byl nejskvělejším průvodcem, jakého můžete mít.Paříž byla nádherná a ubytování pěkné a čisté.Děkujeme také řidičům, super cestování.Parta byla skvělá, takže můžu jen doporučit.
Hana Šabatková


S.a 02. 07. 2013 napsal(a):

Paříž - město lásky, byl moc krásný zájezd. Průvodce Lukáš byl moc ochotný a příjemný. Taky páni řidiči Petrové byli skvělí. Termál v závěru krásně osvěžil. Můžeme zájezd všem doporučit, byl to fajn zážitek.


Markéta 27. 06. 2013 napsal(a):

Zájezd můžeme jen doporučit, nenašla by se ani jedna chybička.Paříž byla sama o sobě překrásná a zájezd byl výborně organizovaný. Průvodce Lukáš byl velmi příjemný, milý a ochotný. Prostě jednička :-). A velké díky patří také řidičům P+P.
Ještě jednou moc děkujeme.


Irina 21. 06. 2013 napsal(a):

Díky CK ABC poznala jsem krásné město Paříž ve dnech 13.06-16.06 2013.Zájezd byl úžasný, díky príma partě se kterou seznámila v autobusu. Velké díky patří průvodkyni paní Zuzaně , a také pánům řidičům Leošovi a Jardovi za krásný zážitek. Těším se na další zájezdy s vaší cestovkou :-)


Petra 08. 06. 2013 napsal(a):

Paříž-město lásky,krásně nazývané,mohu jen doporučit.Jeli jsme 30.5.2013 na narozeniny mého muže,ještě dnes má v očích slzu jak se mu to velice líbilo.Úžasná průvodkyně Šárka a báječný vypravěč Jiří,poslouchat krásné vyprávění bychom vydrželi celičkou noc v autobuse.Moc děkujeme za nádherné zážitky,rádi s Vámi budeme dál cestovat....


jan 29. 05. 2013 napsal(a):

Zájezd byl výbpornej a naprosto profesionální jadnání jak cestovní kancelaře ABC tak pruvodce Lukaše. Mohu jen doporučit a opravdu exceletní byla práce řidicu


Ladislav.Krupka 28. 05. 2013 napsal(a):

Zajímavý a plně využitý čas,perfektní průvodce,skvělí řidiči takže spokojenost. Krupka


Eva 28. 05. 2013 napsal(a):

Ráda bych poděkovala za nádherný zážitek z Paříže, kdy jsem si splnila svůj sen i sen mé dcery. Díky paní Petře, která nás provázela. Nejen, že historii ovládala bravurně tak i organizace byla perfektní. Klobouk dolů pánům řidičům Jardovi a Tomášovi, protože v Paříži snad neexistují žádná pravidla provozu... Jednou větou "VELKÁ SPOKOJENOST !!!" Určitě brzy naviděnou.
Eva,Anita a Tomáš Krajčovi


Alice 28. 05. 2013 napsal(a):

Ze zájezdu Paříž-město lásky jsme se vrátily 26.5. a nelze nic jiného, než všechno chválit v superlativech!
Úžasná průvodkyně Alenka a velmi příjemní oba řidiči nám všem pomohli lépe snášet nepřízeň počasí! Mohu jenom doporučit!


Květa 28. 05. 2013 napsal(a):

Dne 26.5.2013 jsme se vrátily ze zájezdu Paříž město lásky, chtěla bych touto cestou poděkovat za naprosto úžasný zájezd slečně Alče a řidičům, slečně Alče za perfektní zorganizování prohlídek a hlavně výkladům, které byly naprosto vyčerpávající a pánům řidičům za bezchybnou a pohodovou jízdu. Již po druhé děkuji za perfektní zájezd z Vaší cestovní kanceláří, kterou musím opět jen a jen doporučit. Už se těším na další zájezd s Vámi. Hoskovcová a Šulcovi


Renata 27. 05. 2013 napsal(a):

23.-26. jsme byli s vámi na zájezdu, bylo to skvělé, super parta v autobuse a náš průvodce Lukáš byl supeeeer. Také řidiči Emil a František byli úúúžasný a vtipný, prostě to bylo krásný. Počasí teda hrůza, ale všechno vynahradila Eifellova věž a památky v Paříži.Ubytování bylo nad moje očekávání, bylo čisto, super snídaně. Doufám, že zase brzy příště naviděnou.......


Jitka 27. 05. 2013 napsal(a):

Paříž-město lásky 23.-26.května 2013
Děkuji průvodcovi Lukášovi, řidičům a spolucestujícím za úžasný zážitek. všichni byli skvělí a Paříž nádherná. Doporučuji. S touto cestovní kanceláří jsem absolvovala již Londýn a oba zájezdy byly bezvadně, bezchybně připravené. Přeji ABC-Tours spoustu dalších vydařených zájezdů a spokojených klientů. Zase někdy příště naviděnou. Jitka z Chotěboře


Jarmila 27. 05. 2013 napsal(a):

Včera 26.5.2013 jsem se vrátila z poznáváciho zájezdu Paříž-město lásky. Až na počasí, které nám moc nepřálo, byl zájezd velmi zajímavý, hlavně díky naší průvodkyni Alče. S takovou profesionalitou a ochotou bych se ráda setkávala na každém zájezdu, nejen od vaší cestovky. Veliká ochota její i pánu řidičů, nám velmi zpříjemnila, již tak krásný zájezd. Byly jsme s vnučkou moc spokojené a všem tuto cestovku jen a jen doporučuji.


Anděla 27. 05. 2013 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat naší milé průvodkyni Petře.Její výklady byli zábavné a obohacující. Máme krásné zážitky určitě se do Paříže ještě vrátíme. Vše bylo bez problému, cesta autobusem uběhla rychle zastávek bylo dost řidiči Jarda a Emil byli vtipní a sympatičtí. Cestovní kancelář ABC-Tours mohu jen doporučit a věřím že ji i my po dobré zkušenosti ještě využijeme.
Hlouškovi z Brna


Luboš 26. 05. 2013 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z Paříže - města lásky a ještě plni dojmů chceme poděkovat za úžasný zájezd, kde vše klapalo naprosto přesně na minutu, umocněné úžasnou průvodkyní Alčou. Takto perfektně zorganizovaný zájezd jsme ještě nezažili, to samé platí o Alče, na každý náš zvídavý dotaz vždy měla odpověď. Rozhodně tuto cestovku každému doporučíme, a budeme tyto její služby i nadále využívat. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. Luboš a Zuzka, Varnsdorf


Martin 26. 05. 2013 napsal(a):

Úžasná poznávačka s úžasným průvodcem Lukášem... Určitě doporučuji všem... Paříž jsem si zamiloval a doufám, že se tam ještě podívám.. jinak skvělá parta v autobuse... pokud si to budou číst naši sousedé ze Znojma, kteří seděli za náma, ozvěte se :-). Mates z Plzně :-)


Jitka 21. 05. 2013 napsal(a):

Minulý týden jsme se také zúčastnili zájezdu do Paříže -město lásky. Moc se nám to líbilo a od slečny Petry jsme získali spoustu poznatků a informací.Děkujeme také řidičům Petrovi a Standovi, cesta s nimi rychle utíkala.Doufám, že tento zájezd nebyl poslední a už se těšíme na další. Ještě jednou děkujeme Volkovi


Zdeněk 21. 05. 2013 napsal(a):

Minulý víkend jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže a musíme poděkovat ještě jednou za velmi dobře zorganizovaný zájezd a hlavně za skvělý výkon průvodkyně Petry.Budeme doporučovat Vaše služby dalším zájemcům.Děkujeme.Jandovi


Lenka 16. 05. 2013 napsal(a):

Paráda! V Paříži jsem byli poprvé (9.-12.5.2013) a nutno podotknout, že i díky dobře zorganizovanému programu cestovky, zde nebudeme naposled. Páni řidiči byli skvělí, průvodce Lukáš taktéž! Děkujeme Lenka a Petr :)


Lenka 08. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den,ve dnech 2.-5.5.2013 jsme se zůčastnili zájezdu Paříž-město lásky.Zájezd byl jedním slovem PERFEKTNÍ a to po všech stránkách.Chceme tímto poděkovat průvodkyni slečně Šárce,byla naprosto skvělá a stejně tak i páni řidiči.Zájezdy s ABC-Tours můžeme vřele doporučit.Děkujeme!


Michaela 08. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den, ve dnech 2.-5.5.2013 jsme absolvovali poznávací zájezd Paříž-město lásky. Naším průvodcem byl Lukáš, kterému patří dík za jeho ochotu a výklad. Chválíme nejen bohatý program a organizační uspořádání celého zájezdu, ale i odborné vyškolení zaměstnanců ze strany společnosti. Děkujeme i pánům řidičům, kteří byli příjemní. I přes fyzickou náročnost výletu všem doporučujeme :-)


Jitka 08. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den , s přítel jsme absolvovali ve dnech 2.-5.5. 2013 zájezd Paříž-město lásky. Byli jsme naprosto uchváceni organizací , výkladem a samozřejmě samotnou Paříží. Velké díky patří sl. delegátce Šárce za její velice profesionální přístup.Jěště na závěr DÍKY OBĚMA ŘIDIČŮM , za klidnou a pohodovou cestu tam i zpět a samotný výklad o PAŘÍŽSKÉM LETIŠTI :-) , bylo to dokonalé a " vyčerpávající". VŠEM VŘELE doporučujeme....
J.G. + J.K.


Pavlína 07. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den, tuto cestovní kancelář zcela doporučuji. Nejlépe organizovaný zájezd, na kterém jsem kdy byla. Průvodce Lukáš byl super, vše měl výborně připravené. Řidiči Jarmil a Emil taktéž vynikající :-)


Miroslava 05. 05. 2013 napsal(a):

Ve dnech 2.-5.5.2013 jsem se s manželem zúčastnila Paříž-město lásky. Zájezd byl naprosto vynikajicí. Chceme poděkovat průvodci Lukášovi za jeho skvělý výklad, ochotu a vstřícnost. Zájezd byl výborně zorganizovaný. Děkujeme také řidičům. Zájezd od ABC-Tours můžeme všem jen doporučit!


Oldřiška 26. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý večer, zájezd do Paříže jsme si ohromě užívali s přítelem od 18.-21.4. Bylo to úžasné, hlavně díky profesionální průvodkyni Šárce.Touto cestou ještě jednou moc děkujeme i oběma příjemným řidičům.
Skvěle vypracovaný program, skvělý zájezd, výborná úroveň. Už dnes plánujeme cestu do Říma, jedině s ABC Tours.Děkujeme!!!


Patrik 25. 04. 2013 napsal(a):

Se zájezdem jsme byly velice spokojeni. Průvodkyně skvělá ubytování taky dobré, celkově program byl supr nemohu nic než doporučit všem :) už sme se i rozhodly že pojedeme znovu na některý zákezd od ABC Tours sme nadmíru spokojeni se vším :)) děkujeme :))


Lenka 23. 04. 2013 napsal(a):

Nemohu jinak, než se taky připojit s chválou. Zájezd jsme s manželem absolvovali ve dnech 18.-21.4. a jsme velmi spokojení s jeho úrovní. Paní průvodkyně Šárka celý zájezd provázela zajímavým, erudovaným výkladem, a dokázala odpovědět i na naše (občas velmi specializované, až záludné) doplňující otázky. I přesto, že bylo kvůli nepředvídatelným komplikacím potřeba poněkud improvizovat, snažila se všem vyjít vstříc a vyhovět, což se jí podle našeho názoru skvěle podařilo. Program byl skvěle sestavený, viděli jsme vše podstatné a měli dost času i na posezení v kavárně a užití si Paříže podle svého.
Páni řidiči nás bez nehody a naprosto pohodově dovezli tam i zpět a byli celou dobu milí, což je taky veliké plus.
Zkrátka a dobře, zájezd nám ukázal Paříž tak, že se do ní chceme rozhodně ještě vrátit. A už teď plánujeme další poznávací zájezd s ABC Tours.


Katerřina 21. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Paříž - město lásky. Moc chceme poděkovat paní průvodkyni Šárce za její výklad a ochotu.Také děkujeme řidičům za bezpečnou jízdu. Byl to skvělý výlet a můžeme jen doporučit.


Stormová 25. 03. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
ve dnech 21.-24.3.2013 jsme absolovovali zájezd "Paříž - město lásky" s průvodkyní paní Šárkou, které bychom chtěli touto cestou moc poděkovat, protože je naprosto skvělá, vše měla krásně načasované a zorganizované, takže jsme kromě naprosto skvělého výkladu, viděli skoro celou Paříž. Všem dalším zájemcům o tento zájezd vřele doporučujeme, Helena a Petr Stormovi


Kateřina 03. 03. 2013 napsal(a):

Dobrý den, na poznávací výlet jako takový jsem jela poprvé tudíž i poprvé s touto cestovkou.. Nemám k nim ani jednu jedinou výtku,veliké díky patří slečně Marušce která byla absolutně skvělá,uměla vyprávět o historii tak že to vtáhlo i ty které to ani moc nezajímalo.. Moc děkuji celé cestovní kanceláři,i řidičům za skvělý zážitek a určitě necestuji naposledy..


Josef 18. 02. 2013 napsal(a):

dne 14-17.2 2013 jsem se s rodinou absouloval zájezd Paříž-město lásky.Chtěl bych poděkovat průvodkyni Šárce a pánům řidičům za jejich za jejich profesionální přístup.Všem vřele doporučuji C.K. ABC tours.
Josef Stehlík s rodinou


Natálie 29. 11. 2012 napsal(a):

Dne 8.-11.2012 jsme se s přítelem zúčastnili Paříž - město lásky a bylo to naprosto senzační. Paní průvodkyni i řidičům patří naše velké DĚKUJI. Všem doporučuji a určitě jsme s cestovkou nejeli naposledy ;-)


Michala 24. 11. 2012 napsal(a):

Ve dnech 18. - 21. 10. 2012 jsem se zúčastnila zájezdu do Paříže - města lásky. Recenzi píši až teď, protože mi bylo líto jednoho negativního komentáře, který napsala slečna Lišková. To, co psala o průvodkyni Věrce nebyla vůbec pravda, ona i řidiči dělali maximum a vše bylo dokonale naplánované tak, aby se vyšlo vstříc všem. To, že je někdo nepřizpůsobivý a nebere ohledy, je věc druhá. Já jsem se ze zájezdu vrátila maximálně spokojená a ačkoliv to bylo krátké, o to víc intenzivní. A do budoucna doufám, že se tam znovu s ABC a průvodkyní Věrkou zase podívám, protože vím, že to bude zase skvělé. Paříž stojí za to navštívit víckrát. P. S. Věrce a řidičům děkuji za vše, jsou to opravdu profesionálové.


Věra 07. 11. 2012 napsal(a):

absolvovala jsem zájezd Paříš -město lásky ve dnech 18.-21.10.a velice se mi líbíl. reaguji na recenzi sl. Liškové ohledně přístupu průvodkyně i řidičů mě osobně připadal profesionální, jelikož také pracuji ve službách vím jaká je tato práce namáhavá. Paříš se mi moc líbila i s výkladem sl. Věry, bylo vidět že ví o čem mluví. moc děkuji za krásný výlet a zážitek a myslím že to není poslední zájezd s Vaší kanceláří


Jiří 02. 11. 2012 napsal(a):

Z pracovního vytížení píši až nyní. S manželkou jsme se zůčastnili 4-7 října 2012 zájezdu Paříš město lásky. Bylo mi kamarádem doporučeno jet s ABC Tours a mohu potvrdit, že to byla výborná volba. Naše průvodkyně Maruška byla opravdu studnice odpovědí na všechny naše otázky a sama nám povídala po celou dobu zájezdu. Řidiči jeli opravdu výborně s polehlivě a jejich vtipný výklad při prohlídce letiště byl parádní.
Již nyní plánujeme s ABC dálší poznávací zájezd a určitě né poslední.Ještě, bych rád uvedl, že při objednávání zájezdu mi mile překvapilo, jak probíhala korespondence a jak byly podávány informace, rychle, přesně a spolehlivě a bylo zde poznat, že cestovka má o své zákazníky zájem. Závěrem všem Vám velké díky a někdy v budoucnu nashledanou v autobuse se sloníky.
manželé Lavičkovi Rakovník


Věra 27. 10. 2012 napsal(a):

Před týdnem jsem se vrátila ze zájezdu Paříž - město lásky.Velký dík průvodkyni Věře a řidičům. Vše dokonale naplánované a sladěné s cílem poskytnout co nejvíce krásných zážitků. Všem doporučuji a těším se na další zájezd.


Michaela 25. 10. 2012 napsal(a):

Zájezd byl opravdu úžasný a všem ho vřele doporučuji. :) Jistě jsem s touto cestovní kanceláří nespolupracovala na posledy :)


Lucie 23. 10. 2012 napsal(a):

S přítelem jsme si zvolili zájezd BBB Paříž, zájezd byl skvělý, slečna Alenka byla velice ochotná a příjemná. Ráda bych doporučila dál, neboť jsme si mohli Paříž projít jak jsme chtěli, ale zároveň vše podstatné- bus, bed and breakfest- bylo zařízené. Děkujeme moc. L.


Lucie 23. 10. 2012 napsal(a):

Tento zájezd jsme obsolvovali v termínu od 18 do 21.10.2012. Se zájezdem jako samotným jsme byli velice spokojení ale dojem ze zájezdu nám více či méně kazila průvodkyně Věrka.
Znalosti měla a její výklad byl zajímavý,ale bohužel se u toho tvářila jako kdyby jsme jí všichni velice obtěžovali.Což nebylo moc příjemné.
Páni řidiči byli taktéž chvílemi nepříjemní a otrávení.
Nemyslím si,že je normální,aby s námi průvodkyně mluvila jako s dětmi ve školce,měla by začít rozlišovat.Nejsme její děti,nýbrž vaši zákazníci.
Celkový dojem nám to opravdu rušilo.
Před dvěma lety jsem byla na zájezdu od Vaší společnosti a to taktéž v Paříži - Paříž opakovací,labužnická.Kde s námi byla průvodkyně Maruška.Na její adresu nejde říct ani jedinné křivé slovo.
Byla opravdu milá,příjemná,přátelská.
Za každým chodila a ptala se zda je spokojený.Její výklad člověka vtáhnul natolik že i můj přítel,který na tyhle věci nikdy nebyl,koukal se zaujetím.
Ve zkratce- Paříž nezklamala,ale příštup sl. Věry ano.
I tak se snad nenecháme odradit k dalším poznávacím zájezdům,jen se asi budeme informovat o doprovodu.
I tak děkujeme za výlet,byl to zážitek :-)

Reakce ABC - Tours:
CK ABC-vyjádření průvodkyně:
......."k tomuto můžu říci pouze to, že jsem slečně Liškové zřejmě nesedla. Mě naopak trochu vadily její pozdní příchody na srazy. Pokud se slečně zdálo, že jsem občas použila jednodušší formu komunikace, bylo to dáno tím, že třetina autobusu byla rusky mluvící, z čehož polovina vůbec nemluvila česky (nebo pouze pár slov) a na další světové jazyky nereagovali. Tudíž jsem občas mluvila opravdu jednoduše, aby i ti, co měli problémy s komunikací, pochopili, co jim potřebuju sdělit.
Celá tato situace vyplynula ze složení skupiny a je zřejmé, že slečna Lišková neví, o čem je práce s lidmi."............


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lenka 10. 10. 2012 napsal(a):

Ve dnech 4.-7.10.2012 jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže. Bylo to poprvé, a po zkušenostech, které máme, ne určitě naposledy. Moc děkujeme průvodkyni Marušce, byla úžasná, vlídná, obdivuji její znalosti. Také velký dík patří pánům řidičům. Nejen, že jsou velcí profící, ale také dokázali být vtipní. Takže velké díky a těšíme se na další zájezd, který si určitě u vaší CK vybereme.Lenka Trčková


Jana 09. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
zúčastnili jsme se zájezdu do Paříže ve dnech 4.-7.10.2012. S CK jsme jeli poprvé a mohu jen doporučit, zájezd se nám velmi líbil, průvodkyně Maruška byla velmi příjemná a její výklad a organizace 62 osob byla výborná. Byli jsme 2 dospělí a 2 děti (9 a 13 let) a vše se zvládlo velmi dobře (cesta autobusem, toalety, apod.). Doporučuji všem známým. Nashledanou Venkrbcovi


Mgr.Ladislav 05. 10. 2012 napsal(a):

Ve dnech 27.-30.9.2012 jsme byli s Vaší CK ABC v Paříži. Chtěli bychom tímto ještě jednou poděkovat za perfektní organizaci, za profesionalitu vtipným pánům řidičům Pepínovi a Milanovi - a zvláště vyjádřit naprostý obdiv a uznání průvodkyni zájezdu - slečně Alence - za její vlídnost, laskavost a rozhodnost při řešení všech situací, v neposlední řadě s oceněním její vědomostní kapacity. Její zásluhou byla Paříž ještě krásnější. Všem známým radi doporučíme. Hodanovi


Martina 03. 10. 2012 napsal(a):

Děkuji za krásný prodloužený víkend v Paříži. Průvodkyně Alenka byla skvělá a velký dík pánům řidičům ,že nás přivezli zpět v pořádku. S touto cestovkou jezdíme s dcerou již 3 roky a to i několikrát ročně. Mohu jen doporučit.


Eva 02. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
minulý víkend jsem se zúčastnila zájezdu do Paříže-města lásky s p. řidiči Stehlík Milan a Josef Horáček, průvodkyní Alenkou. Vše probíhalo na jedničku, Alenka byla skvělá. Všude nás dovedla bez problému, poradila co kupovat, na co si dát pozor, jak nenaletět podvodníkům atd. Chtěla bych jí touto cestou poděkovat za krásný zážitek, na který budeme vzpomínat léta.Děkuji také řidičům, kteří nás dovezli v pořádku a byli také velice milí. Všem kdo si chtějí udělat výlet do Paříže doporučuji tuto skvělou trojici. Ještě jednou mnohokrát děkujeme Smržovi


Iva 02. 10. 2012 napsal(a):

Paříž je sama o sobě krásná. Ale absolvovat její prohlídku s perfektní průvodkyní bylo teprve skvělé. Spousta informací, příjemné přesuny s ohledem na velkou skupinu lidí, dostatečné rozchody a dobrá organizace. Děkujem slečně Alence, která nás provázela ve dnech 27. - 30.9.


Chrumová 01. 10. 2012 napsal(a):

Ve dnech od 27.9 až 30.9 2012 jsem se vrátila ze zájezdu Paříž město lásky ,kde nás po celou cestu profesionálně a mile provázela průvodkyně sl.Alenka.Navštívili jsme mnoho zajímavých míst A já spodivem jsem obdivovala její hluboké znalosti.Také bych chtěla vyzdvyhnout i profesionální práci pánů řidičů pana Milana a Pepy.Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat za krásné strávené dny.


Marcela 01. 10. 2012 napsal(a):

Také já se připojuji ke kladnému hodnocení zájezdu do Paříže s ABC tours, obrouvské díky patří naší průvodkyni Alence, která byla naprosto dokonalá a díky ní tento víkend daleko předčil mé očekávání. Musím pochválit její znalosti, způsob výkladu, super organizace, dostatek volného času, super rady na restaurace a nákup vín a sýrů, její klid, kdy jsme čekali na opozdilce .....
Díky také patří pánům řidičům Milanovi a Pepínovi za pohodovou cestu okořeněnou humorem a vstřícností.
Tuto cestovku mohu s klidným srdem všem doporučit a ABC děkuji.


Martin 30. 09. 2012 napsal(a):

Právě jsme se vrátili s mojí přítelkyní ze zájezdu Paříž- město lásky.Chceme poděkovat sl.Aleně za profesionální práci průvodkyně,kterou vykonávala po celou dobu trvání zájezdu.Obdivujeme její motivaci a empatii při práci průvodkyně, její hluboké znalosti o všech místech v Paříži i mimo ni, kterými nás provázela.Dozvědeli a navštívili jsme během 2 dnů mnoho krásných a zajímavých míst tohoto velkoměsta na Seině a udělali si při naší prvé návštěvě ucelenou představu o něm. Vynikající organizační schopnosti a milá,klidná a vstřícná povaha slečny průvodkyně nám zpříjemnily právě proběhlý prodloužený weekend a proto jí touto cestou chceme ještě jednou poděkovat. Dále děkujeme i pánům řidičům Pepínovi a Milanovi za profesionální péči o cestující v autobuse ABC.


Ivana 18. 09. 2012 napsal(a):

Dpbrý den, chci poděkovat za výbornou organizaci zájezdu, paní průvodkyně byla skvělá, památky znala velmi dobře, seznámila nás s historií, předala praktické rady ohledně nákupů. Zájezd byl sice fyzicky náročnější, ale s tím se musí při tak krátkém pobytu počítat, chceme snad vidět z Paříže co nejvíce. Ještě jednou děkuji. Ivana


Renáta 17. 09. 2012 napsal(a):

V termínu 23.8.-26.8.2012 jsme se zúčastnili s přítelem zájezdu do Paříže. Cestovní kancelář nám byla doporučena od několika známých a určitě nezklamala. Zájezd se nám velmi líbil. Průvodce byl ochotný a vše výborně komentoval. Také bylo mnoho možností projít si navštívená místa samostatně. Byl to krásný zážitek. Děkujeme.


Petra 17. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den.Byla jsem s přítelem na zájezdu v termínu 12.9.-15.9.2012.Moc se nám zájezd líbil.Delegátka Jitka i řidiči byli moc fajn.Celkově hodnotíme zájezd velmi pozitivně a určitě opět vyjedeme na další zájezd.Děkujeme Petra a Luboš.


Markéta 17. 09. 2012 napsal(a):

Byly jsme s mamkou na tomto zájezdě minulý víkend, a už takto nepojedeme. Delegátka Šárka chodila velmi rychle, aniž by se ohlídla, bylo jí špatně rozumět, měli jsme velmi krátké rozchody, takže celkový dojem byl jen hektické lítání po Paříži, s neustálým sledováním hodinek a často rozchod stačil sotva na vystání fronty někde na toaletě. Hotel hodně skromný - budiž(možná by bylo efektivnější objednat hotel sice dražší, ale ne vzdálený hodinu jízdy autobusem z centra Paříže...), na snídani výběr hodně mizerný, ještě s určením "maximálně dvacet minut". Vše, co jsme viděly se nám moc líbilo, ale jinak nás to moc nenadchlo.


Jana 28. 08. 2012 napsal(a):

Paříž 23.8.-26.8. jsme se zůčastnili zájezdu. Jedním slovem nádhera.Bylo to náročné a zárověn krásné. Průvodce perfektní, hodně nám pověděl o historii a řidiči byli také skvělí.Děkujeme, máme nezapomenutelné zážitky.


Eva 28. 08. 2012 napsal(a):

Od 23. - 26. srpna jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže. Byl to sen se vším všudy. Hlavně bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu obou řidičů i našeho průvodce. Jsou to lidé na pravém místě. Organizační schopnosti a obrovské znalosti o historii této, již tak překrásné země, byly znásobeny o lidský přístup. Jsem ráda, že jim alespoň touto formou mohu poděkovat.


Simona 26. 08. 2012 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu 16.8. - 19.8., jedním slovem "Nádhera" a spokojenost se vším.


Iva 23. 08. 2012 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu 9.-12.8. byli jsme velice mile překvapeni službami, které poskytovala jak naše průvodkyně, tak i páni řidiči. Strašně moc se nám to líbilo a jestli pojedeme někdy příště, tak jedině s ABC! :)) Marek Šetka a Iva Karásková


Zdeněk 23. 08. 2012 napsal(a):

Perfektní zájezd.Řidiči Standa a Leoš nás bezpečně dopravili tam i zpět a průvodkyně Petra nám vyšla ve všem vstříc.Vidět Eiffelovku v noci je zážitek na celý život.Mnohokrát děkujeme a všem doporučujeme.


Kateřina 14. 08. 2012 napsal(a):

Byli jsme naprosto spokojeni se zájezdem a s kvalitními službami průvodce i pánů řidičů. Už se díváme po příští dovolené právě s ABC Tours!


Ljuba 14. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den všem kdo chce vyrazit do Paříže s ABC tours.
Jsem úplně spokojena z poznavacim zájezdem. Jela jsem poprvé a moc jsem od toho nečekala ale byla jsem milé překvapěna. Cesta byla dobrá paní průvodkyně vyjimečná všechno znalá a se vším poradila. Příští zájezd určitě využijí Vaší služby a třeba to bude Londyn....:-)Cesta 9.8.-12.8.2012


David 14. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
ve dnech 9.8. - 12.8. 2012 jsem se s kamarádkami zúčastnil poznávacího zájezdu do Paříže a bylo to nádherné... Řidiči vtipný a pozorní, to samé průvodkyně... Cokoli jsme potřebovali (od rady co si dát v restauraci až po překlady) bylo hned a ochotně splněno!! Určitě Vaše služby využijeme při dalším poznávacím zájezdu...


Irena 14. 08. 2012 napsal(a):

Spokojenost, pochvala, doporučení těm, co neví. Jely jsme 4 matky se 4 dcerami a všechny známkujeme 1*. Knižní průvodce se nikdy nevyrovná konkrétně naší průvodkyni Věře = chodící knihovna + infor. středisko. Přísná, věcná, pohodová. Pro mě 1.zážitek takové cesty a už se těším na další. Jen bych preferovala letadlo proti autobusu. Díky moc a přeji moc spokojených klientů. Cesta 9. - 12.8.2012


Kupková 07. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
ve dnech 26.-29.7.2012 jsme se manželem účastnili poznávacího zájezdu do Paříže. Byl to můj vysněný zájezd, dostala jsem ho k narozeninám a také nezklamal. Paříž je nádherná, páni řidiči nás vpořádku a s humorem dovezli tam i zpět a paní průvodkyně Šárka je profesionálka na svém místě. Vřelý dík za krásný prodloužený víkend a těšíme se na další výlety s vaší cestovní kanceláří.


Zdeněk 05. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den. Ve dnech 26. až 29.7.2012 jsme v zájezdu do Paříže tvořili nejpočetnější rodovou komunitu (prarodiče se svými vnuky) a jako takoví, vyslovujeme zájezdu naprostou spokojenost. Naší radostí především je, že "mladí" byli Paříží přímo nadšeni. Náš dík patří nejen perzonálu který nás vezl a provázel, ale evidentně i těm, kteří na přípravě pracovali. Pro příští rok s vámi určtě zvažujeme návštěvu Londýna.


Vendula 01. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
v termínu od 26.7.2012 do 29.7.2012 jsme se s přítelem vydali s Vaší cestovní kanceláří do Paříže.Pro něj to byla permiéra, já navštívila Paříž již podruhé,ale tentokrát jsem si ji užila mnohem víc.Díky paní průvodkyni Šárce jsem se dověděla spoustu novyých poznatků a poznala další krásná místa,na kterých jsem poprvé nebyla.Závěrečné koupání v Ambergu je opravdu šlehačka na třešničce,tak jak uvádíte.Po náročné noční cestě přijde opravdu vhod :-)S pány řidiči byla celou cestu legrace,překvapilo mě,jak nám perfektně vykládali o letadlech, když jsme projížděli kolem letiště.Vaši cestovku určitě doporučím, už teď zvažuju vaší novinku BBB,o které nám taktéž povídala paní Šárka :-)


Lucie 30. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za krásný poznávací výlet do Paříže v termínu od 26.7 do 29.7. byla to neskutečná nádhera a musím velmi poděkovat paní průvodkyni Šárce za skvěle ukázanou Paříž a dobře popsané všechny památky. Pani řidiči byli také skvělý a ochotný. Byla to neskonalá nádhera a příští rok se chystám s Vaší cestovní kanceláří do ŘÍMA.


Šárka 30. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
dnes jsem se vrátila ze zájezdu Paříž-město lásky v termínu od 26.7. do 29.7.2012. Moje hodnocení - naprosto úchvatný zájezd nejenže suprově zorganizované, přesně jak slibují internetové stránky, tak velmi profesionální a příjemné vystupování průvodkyně paní Šárky, která mě svým zářivým úsměvem a energií vždy dobila baterky, že jsem k ní s obdivem vzhlížela a říkala si kde se v ní ten elán, profesionalita, úsměv a všechna pohoda pořád bere. Byla jste naprosto úžasná děkuji. Velice kladně hodnotím přístup řidičů k celé jízdě do Paříže a zpět. Vtip, humor, galantnost a velmi příjemné vystupování s bravurními řidičskými schopnostmi, kdy jízda byla plynulá, v pohodě v příjemném tempu, které nás hezky ukolíbalo k blaženému spánku. Patří Vám všem upřímný dík. ABC-Tours je velmi kvalitní cestovní kancelář s úžasným personálem, která dbá na kvalitu a má také velmi pohodlné autobusy s krásným znakem okřídleného slona. Tuto cestovní kancelář vřele doporučuji a velmi chválím neboť jsem byla velmi mile překvapena a spokojená s celým průběhem zájezdu. Na závěr bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat a těším se na další zájezdy s Vámi, které už teď plánuji. S pozdravem spokojená klientka Šárka z Jihlavy.Eva 26. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
v době od 12-16. července jsme se s Vaší cestovní kanceláří zúčastnili zájezdu Paříž město lásky. Ocenili bychom zejména organizační schopnosti slečny Jany- naší průvodkyně, také vynikající orientaci obou řidičů Paříží a jejich schopnosti přizpůsobit se turistické náplni našeho zájezdu, byli jsme tam v době výročí dobytí Bastily.Náplň programu nabízeného Vaší kanceláří byla splněna do poslední kapičky, což bylo opravdu skvělé. Ještě jednou chválíme a určitě se příště opět zúčastníme :) !


Josef 17. 07. 2012 napsal(a):

Byli jsme s přítelkyní na zájezdu v termínu 5-8.července. Výborná organizace zájezdu.Velké poděkování průvodkyni Alence za její vysoce profesionální a zárověň příjemné vystupování. To samé platí i o řidiči Staníkovi a jeho kolegovi.
Po mých víc než dvacetiletých zkušenostech s cestováním
jedna z nejlepších cestovek. Vřele doporučuji i ostatním.


Tereza 17. 07. 2012 napsal(a):

Pobytový zájezd jak má být! :-) Musím pochválit jak slečnu průvodkyni Janu, tak pány řidiče pana Zdenka a pana Petra... Byli výborní, skvělá orientace po Paříži, tolik informací o Paříži a Francii co se nedají ani zapamatovat, pokud nemáte hlavu jako Einstein :-) a řidiči nás v pořádku dovezli i domů :-) Jen kdyby to počasí šlo objednat lepší ;-) Příští možnou navštívenou destinací bude Itálie (Řím, Vatikán, Benátky,..) a zase budu vybírat z nabídky CK ABC Tours! Děkuji za sebe i svou maminku za skvělý prodloužený víkend, bylo to výtečné! :)


Tomáš 16. 07. 2012 napsal(a):

Před týdnem jsme se s přítelkyní vrátili z Paříže a nedá mi to, abych se nepodělil o své dojmy. Měl jsem velké obavy z cesty, ale byl jsem mile překvapen. Autobus byl pohodlný a i sedačky jsou prostorné (a to měřím skoro dva metry). Naprosto výborní byli řidiči, poprvé se tak stalo, že jsem usnul v autobuse a docela pěkně se prospal, což bylo hlavně díky stylu jízdy řidičů. Hlubokou poklonu pak skládám před paní průvodkyní Kateřinou L., která byla výborná, jak svými znalostmi, tak i vystupováním. Výhodou jsou i vychytávky, jak nečekat dlouho fronty na Eiffelovku, do Louvru apod. Potěšen jsem byl i vybraným hotelem F1, který je naprosto v pohodě a v čistotě. Naprosto vše fungovalo, viděli jsme vše, co jsme chtěli a i časově vše dokonale vychází. I s ohledem na cenu naprosto super zájezd. A já tímto děkuji zamšstnancům ABC-Tours za krásný zážitek. Letos už to nestihnem, ale určitě pojedeme příště opět někam se stejnou společností.


Lenka 16. 07. 2012 napsal(a):

Právě jsme se vrátily se sestrou ze zájezdu a moc se nám líbil! Všem vřele doporučujeme!


Kateřina 15. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
v termínu 4.7. - 8.7. jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž - město lásky a byli jsme moc spokojeni. Průvodkyně Kateřina měla perfektní přehled a vědomosti. I přes to, že na prohlídku Paříže byly jen 2 dny, tak jsme obešli co se dalo a zbyl i volný čas na nákupy a posezení v kavárnách. Byli jsme s Vaší CK i minulý rok v Igrane a jsme opravdu moc spokojeni. Chválíme Vás kudy chodíme a doufáme, že jsme s Vámi necestovali naposledy.

Přejeme spoustu spokojených klientů.
Kateřina a Zbyněk Petrovi.


Veronika 13. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
zúčastnili jsme se poznávacího zájezdu Paříž - město lásky na přelomu června a července, ze kterého jsme si odnesli jen samé hezké vzpomínky. Velkou zásluhu na tom měla i průvodkyně Šárka, jejíž výklad byl velmi zajímavý a díky ní jsme se toho hodně dozvěděli.
Tento zájezd určitě doporučujeme :-)


Alena 10. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den Paříž byla úžasná,byla to naše svatební cesta,památky úchvatné,dobře organizované,řidič Staník supr,už jsem sním cestovala do Igrane,Alenka delegátka uměla krásně vyprávět o památkách,budeme se těšit na další výlety,mohli byste udělat zájezd do rakouska alpy,nebo švýcarsko hory,mějte se krásně s pozdravem Alena a Milan Mildorfovi..)


Anna 10. 07. 2012 napsal(a):

Podívat se do Paříže byl můj životní sen, který se mi minulý víkend vyplnil. Musím poděkovat a pochválit Paní průvodkyni Kateřinu, která se o nás moc hezky starala, její výklad byl velice zajímavý a poučný. Páni řidiči byli též skvělí. Vše se mi moc líbilo a každému na potkání vykládám zážitky z Paříže a jen chválím a chválím. Ještě jednou díky a příště opět s Vaší cestovkou.


J:Ficencova 10. 07. 2012 napsal(a):

D.den v nedeli jsme se vratili z vaseho zajezdu Pariz mesto lasky uzasny zajezd uzasni ridici uzasna pruvodkyne ALENKA mate jednicku krasne prazdniny vsem J


Kateřina 10. 07. 2012 napsal(a):

V termínu 5-8.7.2012 jsem na přání své dcery, která toužila navštívit výhradně Louvr a Montmartr zcela NÁHODNĚ a ve spěchu vybrala na netu vaši CK....a udělala jsem velmi DOBŘE!! Pikantnosti o pařížských památkách okořeněné vlastní zkušeností v podání naší průvodkyně paní Kateřiny L. byly skvělé!! Dost jsme se bavily, fakt! Trošku zbytečně jsme se ale natěšily (vlastní vinou) na zabudované obrazovky v sedadle, páni čidiči "Karel a Karel", kteří byli mimochodem skvělí parťáci, nás ale hned uvedli do obrazu a tak jsme zase schovaly to svoje DVD a vzaly za vděk výborným nápadem dokumentačního videa z Paříže (poznaly jsme třeba i to, co je pod zemí pařížských ulic....:o)za což jsme si nezaplatily :o)) Jinými slovy...s vaší CK ANO a ještě jednou ANO,kdykoli zase, každému doporučím, ale bohužel dceru pošlu příště samotnou, třeba někdy s přítelem, na mé staré kosti a kolena už totiž bohužel není žádný autobus, i kdyby byl ze zlata. Srdečně všechny z vaší CK zdraví holky z Brna Kateřina a Tereza.
PS: manžel jenom na mé bolavé nohy s úsměvem poznamenal "já Ti to říkal"
....ale...."je to jenom chlap"....my ženský pro tu lásku uděláme vše, že ano ?? :o)))


HANA 09. 07. 2012 napsal(a):

5.7-8.7.2012 jsme se zůčastnily s dcerou zájezdu do Paříže- město lásky. Dceři jsem tento zájezd zakoupila k jejím 18-letým narozeninám. Velmi se nám oběma zájezd líbil a to díky velké odbornosti a profesionality naší průvodkyně. Rovněž řidiči autobusu byli bezvadní.
Moc děkujeme a doufám, že někdy zase s Vaší CK někam vyrazíme.
Hana a Nela Vodvářkovi.


Jitka 05. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, zájezd od ABC tours Paříž- město lásky byl
super.Průvodkyně Šárka Surovcová měla perfektní výklad.
Určitě příště s vaší CK pojedeme na jiné destinace.
Naschledanou Lutrovi


Endy 03. 07. 2012 napsal(a):

Naprosto spokojená se zájezdem :-)


Blanka 03. 07. 2012 napsal(a):

Zájezd do Paříže s názvem "Město lásky" hodnotím velice kladně. Po organizační stránce dokonalá souhra mezi otvíracími dobami památek, chvílemi odpočinku a osobního volna. Odborné znalosti a profesionalita průvodkyně Šárky Surovcové byly rovněž na vysoké úrovni. Typ ubytování odpovídal ceně zájezdu, ale nesnížil požitek z cesty, pokoje čisté, služby plně dostačující. Určitě budu v budoucnu přemýšlet o dalším zážitku s Vaší CK:-))).


Vladislav 03. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, zájezd od ABC tours Paříž- město lásky byl naprosto skvělý. Za 2 dny jsme toho s přítelkyní viděli opravdu mnoho a paní průvodkyně i pánové řidiči byli taky super. Jen bych chtěl upozornit že zájezd je opravdu náročný na chůzi, ale to jsme si asi částečně způsobili sami pěším výšlapem a sešlapem Eifelovky :)


Jaroslav 01. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
rád bych se jen v krátkosti podělil o svoji zkušenost ze zájezdu Paříž - město lásky. Dnes jsme přijeli ze zájezdu a jsme naprosto unešení. Byly to krásně strávené dny v Paříži. Paní průvodkyně Šárka Surovcová byla skvělá, parádní výklad a skvělý přístup. Trošku jsem nevěděl, co mám od podobného zájezdu čekat, ale to, co jsme prožili, se jen těžko popisuje – jsem velmi spokojen a mohu tuto cestovku a zájezd Paříž-město lásky všem doporučit. Do další destinace se budu chystat opět s ABC. Děkuji Vám.


Ilona 01. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
Na zájezdě Paříž-město lásky jsem byla vloni v sprnu se svojí kamarádkou a bylo to super!Je úžasné kolik se toho dá v Paříži poznat za tak krátkou dobu:)Jedině doporučuji!


Lenka 28. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,my jsme byli na výletě Paříž - město lásky dne 21.6. až 24.6.2012
Jeli jsme společně mezi neslyšící a slyšící lidé..
Průvodce a řidič byli skvělé.
Mladá průvodkyně Šárka Nepokojová byla hodná a sympatická.Paní o nás starala.Byla jsem úplně překvapená.To město Paříž byl krásný..Byla jsem moc spokojená..
Ten zájezd Ti doporučuji.To je vše slušné ceny..
Mějte se hezky.


Monika 12. 06. 2012 napsal(a):

V těchto dnech jsme s manželem byli účastníky prodlouženého víkendu v Paříži s ABC. Poznávací zájezd byl velmi hezký, prakticky uspořádaný a velmi zajímavý. Průvodkyně i řidiči autobusu měli profesionální a zároveň veselý (řidič) komentář ke sledovaným událostem. Zájezd jsme vybrali na doporučení naší kamarádky a s klidným srdcem mohu tuto společnost "ABC-Tours" doporučit dál.


Jana 12. 06. 2012 napsal(a):

V neděli 10.6.2012 jsme se vrátili ze zájezdu Paříž + Versaille s velkým nadšením. Zájezd byl perfektně organizován a předčil všechna moje očekávání. Slečna Jana byla vždy usměvavá, příjemná a chrlila na nás jednu informaci za druhou. Nikdy bych nevěřila, co se všechno se dá vidět za tak krátkou dobu. Úžasné ....
Zájezd s ABC Tours všem vřele doporučuji.


Romana 12. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den, ráda bych všem poděkovala za zájezd do Paříže a doporučila bych všem ostatním. Vzhledem k ceně zájezdu se nám s dcerou dostalo výborných služeb, ochoty a pomoci v případě potřeby. Opravdu skvělý výlet. Romana a Lucie Benešovy


Josef 07. 06. 2012 napsal(a):

Přejeme pěkný den.Chceme vám touto cestou poděkovat za pěkný zájezd do Paříže,kterého jsme se s vaší CK zúčastnili ve dnech 30.5. - 3.6.2012.
Jak oba pánové řidiči Jarda a Franta,tak průvodkyně Jana Chevalierová podali bezchybný,profesiální výkon.Pánové řidiči nás bepečně dovezli do cíle i zpět,průvodkyně Jana Chevalierová se o nás vzorně starala,byla perfektně připravená,celou cestu nám podávala zasvěcené informace.
Jedním slovem spokojenost,vaši CK můžeme doporučit dalším zájemcům.
Pepa a Marcela Haramiovi,Šumperk


Iveta 24. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

děkujeme za krásně strávený prodloužený víkend v Paříži. Průvodkyně Jana nám dávala dostatek času, abychom si vše sami prohlédli, dali si v klidu kávičku a croissant, nakoupili dárky a užili si pařížskou atmosféru...
Tempo nebylo nijak zběsilé, takže jsme si Paříž opravdu užili tak, jak jsme chtěli.
Děkujeme za špičkové služby Vaší cestovní agentury a věřím, že se brzy potkáme na další cestě, příště třeba do Říma.

Ještě jednou díky
Iveta a Libor


Karel 23. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den. S Vaší cestovkou jsem navštívil Paříž po druhé. Mé očekávání se naplnili. Jak průvodkyně tak řidiči byli vynikajíci, profesionálni přístup a úroveň. Takže doporučuji všem a příští rok jedu znova.


Dana 22. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd Paříž-město lásky vřele všem doporučuji! Skvělá organizace při návštěvě památek. Péče o nás jak ze strany slečny průvodkyně, tak ze strany řidičů byla vynikající!


Petra 22. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

s vaší cestovní kanceláří jsme prožili prodloužený víkend v Paříži a musím říct, že celý výlet byl naprosto dokonalý. Děkuji průvodkyni Janě Chevalierové za perfektní organizaci, dovedení nás všech mezi prvními k Eifelovce a k projížďce lodí po Seině, kdy jsme si mohli vybrat ta nejleší místa. Podala nám dostatek zajímavých informací o jednotlivých památkách a ochotně podala doporučení, kde co koupit a kde se dobře najíst. Zároveň jsme měli dostatek volného času. Poděkování patří i pánům řidičům. Takže ještě jednou díky a vaši cestovní kancelář již doporučuji všem známým.


Michal 21. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
v něděli jsme se vrátili z Paříže kam nás dovezli dva profesionální, příjemní řidiči a více než profesionálně nás tam provedla průvodkyně Janička. Už jsem byly s manželkou na několika zájezdech a tento patřil mezi ty nejlepší a rozhodně nejlepší výkon od průvodkyně. Celý zájezd byl dobře zorganizovaný, všechno na sebe navazovalo, program byl nabitý a přesto byly chvilky kdy člověk mohl v soukromý nasávat atmosféru francie. Běžně to nedělám, ale tenhle zájezd si rozhodně zaslouží doporučení.děkujeme za skvělý zážitek.


Eva 12. 05. 2012 napsal(a):

Paříž město lásky 28.4.-1.5-2O12-báječný zájezd,řidiči i průvodkyně Maruška úžasní profíci.Co více psát-snad jedině diky a příště určitě zase s vaší cestovkou....


Michaela 09. 05. 2012 napsal(a):

Především bych chtěla pochválit naší slečnu průvodkyni Marušku,která byla za všech okolností usměvavá a její výklad byl zajímavý a skvěle vyprávěný. Děkuji za sebe i své spolucestovatele.


Lenka 07. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den, moc děkujeme za báječné zážitky, za skvělou průvodkyni Marušku, přestože počasí zpočátku moc nepřálo tak zájezd byl úžasný. Moc se nám tento zájezd líbil svou náplní, přístupem a organizací vůbec. Děkujeme Hladíková, Koštialová


Petr 24. 04. 2012 napsal(a):

V termínu 12.4. - 15.4. jsme byli v Paříži a odvezli jsme si opravdu moc pěkný zážitek. Alena jako delegátka byla vynikající, řidiči taktéž a navíc pěkné počasí. Mohu jen doporučit.


Staňka 22. 04. 2012 napsal(a):

Pěkný večer,

dnes jsme se vrátili s manželem z poznávacího zájezdu v Paříži.Zájezd byl užasný, super a velký dík patří paní delegátce, jejíž provádění po Paříži a vyčerpávající informace o ní byly naprosto vyčerpávající a úžasné.Paříž jsem již jednou navštívila, ale s Vaší cestovní agenturou jsem Paříž viděla opravdu důkladně. Moc děkuji zážitek na celý život a ještě podotknu, že páni řidiči jsou super.Plní energie a vtipu,cesta klidná a pohodová.Dííííííííííííííííííííky i za manžela.Staňka Rábková s manželem.


Petr 17. 04. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
s CK ABC Tours jsem s mojí přítelkyní navštívil 12-15.4.2012 Paříž - město lásky. Zájezd se nám moc líbil, děkujeme průvodkyni Janě, která byla velice příjemná a o všem nám toho řekla víc než dost a vždy ochotně se vším poradila. Program byl velice zajímavý a také bylo dost volného času na rozchody, které jsme využili podle svých představ. Také musíme poděkovat pánům řidičům, kteří nás dovezli bezpečně tam i zpět. Určitě jsme s touto cestovní kanceláři nejeli naposled.


Lenka 16. 04. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
ve dnech 6.4.- 9.4.2012 jsme s vaší cestovní kanceláří ABC Tours navštívili Paříž.
Zájezd se nám líbil, řidiči byli vtipní, ale hlavně chceme poděkovat průvodkyni Jitce, která byla perfektní, ke všem památkám nám toho mnoho řekla, měla velké znalosti z historie, dozvěděli jsme se hodně zajímavých věcí a moc pěkně se o nás starala. Do budoucna uvažujeme zase využít CK ABC Tours za účelem dalšího hodnotného zájezdu.
Lenka a Bohuslav ČápoviMichal 15. 04. 2012 napsal(a):

S CK Abc Tours jsem s mojí mamkou navštívil 12. - 15. 4. Paříž - město lásky. Zájezd byl skvěle sestaven a slečna průvodkyně Jana byla velice příjemná, vždy vstřícná, s úsměvem nám všem vždy poradila a dověděli jsme se od ní spoustu zajímavých informací o památkách Paříže i ostatních zajímavých místech, které jsme cestou potkali. Každoročně jezdím do zahraničí, ale ještě nikdy jsem neměl čest potkat tak vzdělanou a milou průvodkyni, je vidět, že tato CK si umí vybrat zaměstnance na úrovni. Všem vřele doporučuji a těším se na další skvělé zážitky s touto CK.


Schwarz 28. 03. 2012 napsal(a):

Perfektní zájezd! Maximální spokojenost s průvodkyní a vtipnými řidiči (podšálky pobavily). Nespokojenost s některými spoluúčastníky (kuřáci a brouk pytlík), ale to se ovlivnit nedá :) Doporučuji svým známým.


Patrik 27. 03. 2012 napsal(a):

Zájezd se mě i mé přítelkyni velice líbil. Všechno co bylo naplánované se podařilo vidět a volný čas před dalším putováním po památkách byl taky skvělý. Nemohu si vážně na nic stěžovat. Delegátka Alena byla velmi příjemná a řidiči byli velmi vtipný a vstřícný. Určitě ještě někdy na zájezd se společností ABC Tours pojedu.


Kibusovi 18. 03. 2012 napsal(a):

Dobrý den.Byli jsme s Vaší společností dne 15.3.-18.3.2012 v Paříží na zájezdu - Paříž město lásky.S Vaší společností jsme byli nad míru spokojeni. Vše probíhalo,tak jak mělo,přesně podle stanovených časů a itineráře.Velice jsme byli spokojeni s delegátkou i řidiči,velmi milí a ochotní lidé:-).Prostě maximální spokojenost.


Veronika 27. 02. 2012 napsal(a):

Dobrý den,ve dnech 23.-26.2.2012 jsem byla s Vaší cestovní kanceláří v Paříži.Vše proběhlo podle plánu i počasí se vydařilo.Byla jsem velmi spokojená a tímto bych chtěla poděkovat naší průvodkyni Janě za velmi pěkný výklad nejen během cesty do Paříže ale i v samotné Paříži a pánům řidičům Petrovi a Standovi za velmi klidnou a příjemnou cestu.Určitě Vás doporučím svým známým a těším se někdy na další poznávací zájezd.


Petr 19. 12. 2011 napsal(a):

Nemohl jsem nikde najít, kam přidat recenzi k zájezdu "Adventní Paříž", tak to "vpálím" sem :) Účastnili jsme se zájezdu v termínu 15.-18.12.2011 a musím říci, že i když očekávání nebyla velká vzhledem k tomu, že jsem s touto cestovkou neměl nikdy žádné zkušenosti, tak vše předčilo má očekávání. Od nástupu do autobusu, který byl čistý, pohodlný, přes pány řidiče Jiřího a Petra, kteří se starali o zábavu "posádky" více než dobře až hlavně po průvodkyni Alenu Mikyskovou, která byla víc než perfektní. Nechodili jsme se skupinkou po památkách, nastavili jsme si vlastní program, přesto její vyprávění ke všem různým místům v průběhu cest autobusem (a to nejen v Paříži) bylo víc než na urovni, a jak už jsem i jí osobně sdělil, je to "ženská na správném místě" :) rozhodně do budoucna s vaší cestovkou pojedeme rádi i na další místa!! přesvědčili jste nás!!! :)) hezký den :)


Ivo 28. 11. 2011 napsal(a):

O prázdninách jsme si s přítelkyní vyrazili na víkend do Paříže, města lásky. Zájezd organizovala CK ABC Tours, se kterou jsme nikdy předtím nejeli. Nic extra jsme tedy neočekávali, ovšem byli jsme velmi příjemně překvapeni. Místo slibovaného luxusního autobusu sice přijela stará a již notně ojetá BOVA, ve které pouze sedět delší dobu byl kvůli nedostatku místa pro nohy opravdu očistec, nemluvě o spánku. Ovšem nutno dodat, že vedoucí zájezdu a náš průvodce pan Kadlec na všechny cestovní útrapy dal brzo zapomenout a vše nám zpříjemnil. Celou cestu nám podával velmi zajímavé postřehy a informace, ovšem nezahlcoval nás jejich přemírou, naopak bylo to velmi vyvážené a skutečně zajímavé. Během samotného putování po zajímavostech a pamětihodnostech Paříže nás doslova fascinoval různými příběhy a občas pikantními detaily. Nepatříme s přítelkyní mezi trpělivé posluchače, ovšem výklad našeho pana průvodce jsme vnímali velmi pozorně. Mluvil důrazně, ale klidně, občas emotivně, přesto velmi věcně a přesně a důležité detaily několikrát opakoval nebo zmiňoval v různých souvislostech. Viděli jsme vše, co sliboval program cesty, ubytování bylo příjemné, cestou se nám nepřihodila žádná nepříjemnost a závěrečná plavba po do noci se nořící Seině, s rozsvícenou Eiffelovou věží téměř nadosah byla skutečnou třešničkou na dortu. Vzhledem k tomu, že jsme na podobném výletě byli poprvé a čekali jsme během cesty jisté nepohodlí, musím přiznat, že celkový dojem byl opravdu nádherný a byl to opravdu zážitek na celý život. A nejen kvůli tomu, že jsem v Paříži požádal svou tehdejší přítelkyni a současnou manželku o ruku :)
Ivo Toth

Reakce ABC - Tours:


Vážený pane Toth,

Děkujeme za Vaši recenzi a skutečně je příjemné číst slova chvály na náš zájezd. A samozřejmě nás netěší Vaše hodnocení autobusu. Přiznám se, že tomuto hodnocení moc nerozumím. Autobus, kterým jste cestovali, je v naprostém pořádku a to jak technicky, tak z hlediska čistoty. Píšete, že to byla notně ojetá Bova. Tento autobus je plně (samozřejmě i funkčně) vybaven. Sklápěcí a vysouvací sedadla, elektronická klimatizace, WC s umyvadlem, audio DVD systém. Jistě, že máme i autobusy, které byly v rámci obnovy vozového parku uvedeny do provozu v poslední době, ale jejich výbava je v podstatě stejná. Pokud se týká rozestupu sedaček, můžu jen konstatovat, že v autobuse, jímž jste cestovali, jsou rozestupy standardní pro mezinárodní dopravu. Jistě ne každému vyhovují, to záleží mimo jiné i na tělesných proporcích.
Opravdu nás mrzí Vaše nespokojenost s autobusem, ale obávám se, že není v našich silách podstatně změnit úroveň cestování v našich autobusech. Tím nechci říct, že považuji současný stav za ideální. Jistě lze dosáhnout zvětšení prostoru mezi sedačkami dalším snižováním počtu sedadel, jenže jistě je pochopitelné, že i ekonomická stránka provozu autobusů je důležitá. V současné době probíhá obnova vozového parku za autobusy poslední generace, které jsou „o krok „ dále. A logicky je to i otázka ceny, za jako budeme schopni realizovat zájezd.
Přejeme pěkný adventní čas CK ABC


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Zuzana 21. 11. 2011 napsal(a):

Včera jsme se vrátili ze zájezdu Paříž a Versaille. Vše bylo bez problémů, naprostá spokojenost. Chceme poděkovat řidičům a průvodkyni Janě za skvělou práci a příjemný pobyt. Určitě jsme nejeli s touto cestovkou naposledy.


Lenka 05. 11. 2011 napsal(a):

Ve dnech 13.-16.10.2011 jsem s Vaší CK navštívila Paříž.Byla jsem velice spokojená a chválím naši průvodkyni Janu,která je velice příjemná a milá.S Vaší CK jsem byla poprvé a doufám,že ne naposledy.Doporučím Vás všem známým,neboť Vaše služby jsou velice kvalitní.


Hana 23. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den, ve dnech 13.-16.10.2011 jsme byli s Vaší cestovní kanceláří v Paříži. Zájezd byl super, zvláště chceme poděkovat a pochválit průvodkyni Janu, která je opravdu "profík" a byla velice příjemná, milá a vstřícná. Její výklad byl více než 100 %, se vším si poradila s úsměvem a s přehledem. Moc jí děkujeme za super zážitky z Paříže. S Vaší cestovkou jsme byli poprvé, ale ne naposledy - rádi s Vámi zase někam vyrazíme a doporučíme Vás všem našim přátelům a známým.


Monika 27. 09. 2011 napsal(a):

Ve dnech 15.-18.9.2011 jsem společně s rodiči a přítelem jela s Vaší CK do Paříže. Byla to naše první zkušenost s Vaší CK a velice doufám, že ne poslední. Celý zájezd byl skvěle připraven, průvodkyně Jana byla velice milá a ochotná zodpovědět všechny otázky. Páni řidiči byli také velice milí a příjemní. Bezpečně nás odvezli tam a přivezli zase zpět.
Za nás všechny Vám tedy děkuji za krásný zážitek, který jsme díky Vám prožili!


Michal 20. 09. 2011 napsal(a):

15.-18.9.2011 jsme poprvé vyjeli s Vaší CK na zájezd do Paříže. Slečna průvodkyně Jana nám ukázala názorně, jak vypadá dokonale odvedená práce průvodce. Vždy usměvavá, přátelská, ochotná. Opravdu super byl i velmi odborný a přitom krásně srozumitelný a nadšený výklad o letadlech a letišti, který nám poskytl jeden z pánů šoférů. Zájezd nás velmi mile překvapil a byl nádherným zážitkem. Děkujeme.


Veronika 15. 09. 2011 napsal(a):

Ve dnech 8.-11.9.2011 jsme s Vaší cestovní kanceláří navštívili Paříž. Díky Vám to byl neskutečně krásný zážitek :) obdivujeme jak ochotu a znalosti naší paní průvodkyně, tak zručnost a šikovnost našich pánů řidičů v tom strašném pařížském provozu.
Děkujeme za krásné zážitky a už teď se koukáme po zájezdu s vámi do Londýna :)
S pozdravem Veronika a Jakub Bystránovi z Plzně


Lenka 25. 08. 2011 napsal(a):

S CK ABC jsme jeli poprvé a mohu doporučit. Zájezd na Plitvická jezera byl naprosto bez problémů. Veselí řidiči autobusu, příjemný pán průvodce, který plnil veškeré naše přání a ochotně odpovídal na dotazy. Samá chvála.


zita 09. 08. 2011 napsal(a):

Právě jsem se vrátila z Paříže-města muzeí. Díky za perfektní servis průvodkyni Marušce, byla absolutně skvělá i Frantovi a Stanikovi, kteří nás bezpečně odvezli tam i zpět. Nebyli jsme s Vaší CK poprvé a rozhodně ne naposledy. Je dobré se vracet k osvědčenému partnerovi.Takže díky, Paříž je bože tak sladká a jsem ráda, že jsem z ní mohla kousek ochutnat. Vřele doporučuji všem.
Zita


Timea 07. 08. 2011 napsal(a):

Tímto Vám chceme poděkovat za krásný zážitek i za skvělou práci průvodce pana Rudolfa Kadlece, který nás provedl krásnou Paříží.
Určitě se s Vámi rádi ještě někam podíváme.
S pozdravem Timea a Werner z Karlových Varů.


LeonaHlaváčová 22. 07. 2011 napsal(a):

Absolvovala jsem se svou dcerou poznávací zájezd od 14.-17.7.Tento výlet neměl chybu (kromě deště na závěr,který ale nemohl nikdo ovlivnit).Obě jsme velmi oceňovaly vtipnost,vstřícnost,pohodu pánů řidičů a průvodkyně Katka byla výborná.Byla milá,měla vše skvěle zorganizované,načasované a obdivovaly jsme její znalosti o Paříži a jednotlivých památkách,kterými nás neustále zahrnovala.I ubytování bylo fajn.Vřele doporučujem tento zájezd a zároveň moc děkujem celé posádce za přispění k pohodovému vychutnání krás Paříže a získání zážitků.Leona a Zuzka Hlaváčovi


sarka 17. 07. 2011 napsal(a):

14.7.-17.7. jsem byla na zajezdu pariz a muzu vrele doporucit.Pani pruvodkyne Katka a ridici Josef a Jirka byli skveli.Cela prohlidka parize byla uzasna.Zaverecna plavba na lodi nam trochu proprsela ale vubec nam to nevadilo.
Fotit se porad dalo.Privezla jsem si spoustu zazitku,nejake suvenyry a spoustu fotek. Takze nevahejte lidicky a urcite tuto cestovku si vyberte.
S pozdravem Sarka


Jůna 10. 07. 2011 napsal(a):

Od počátku,až do samého závěru patří ABC-Tours uznání a velké díky, za profesionalitu ,se kterou se v dnešní době setkáváme velice málo.Díky Všem a brzo ahoj !!! Vřele doporučuji !


Roman 29. 06. 2011 napsal(a):

Ve dnech 23.6. až 26.6. jsme uskutečnili zájezd s CK ABC Tours do Paříže. Chtěli bychom touto cestou poděkovat sympatické průvodkyni Věře za perfektní organizaci a profesionální výklad. Dík patří i pánům řidičům, byli skvělí.
Roman a Jitka Korandovi


A.Tothová-D.Petrová 21. 06. 2011 napsal(a):

Rádi se připojujeme k recenci zájezdu-jedním slovem úžasné-průvodkyně Janička milá,ochotná a samozřejmě skvělé vědomosti za to jí patří dík a samozřejmně nejde opomenout řidiče Leoše a Jirku,kteří též byly milý,ochotní a co víc i vtipný.Určitě se ještě vydáme s Vaší cestovkou za dalším poznáním.


Michaela 19. 06. 2011 napsal(a):

V termínu 16.06.-19.06.2011 jsme navštívili Paříž s cestovní kanceláří ABC Tours. Zájezd se nám moc líbil. Vše bylo výborně naplánováno, promyšleno a připraveno.
Milí a vtipní řidiči Leoš s Jirkou nás bezpečně odvezli i přivezli. Příjemná slečna průvodkyně Jana, se o nás po celou dobu dobře starala. Vše s čím bychom mohli mít problémy vždy vysvětlila (vstupy do metra a pod.), většinu lístků měla připravené/zakoupené předem, na rozchody nám dala dostatek času a ke všemu nám poskytla bohatý výklad.
Tomu, kdo se zájezdem váhá, můžeme tuto cestovní kancelář, resp. tento zájezd vřele doporučit :)


Lucie 18. 06. 2011 napsal(a):

Je mi potěšením přidat se k ostatním kladným recenzím na tuto ck a na zájezd Paříž - město lásky. Chválím velmi dobrou organizaci celého zájezdu, ideální rozplánování navštívených míst, dostatek volného času k vlastním aktivitám v dané lokalitě. Velmi chválím odbornou způsobilost slečny průvodkyně Jany Chevalierové, díky které si z památek a zajímavostí Paříže pamatuji mnoho a mohu srovnávat s jinými ck, kde kvalita výkladu nebyla příliš dobrá. Děkuji i pánům řidičům za jejich ochotu a veselé vstupy. Vaši ck doporučuji řadě známých, někteří již dokonce objednávají tento zájezd, což je potěšující, nejlepší reklamou je vždy kvalita. Au revoir


Monika 13. 06. 2011 napsal(a):

Zájezd do Paříže ve dnech 9.6.-12.6.2011, jsem darovala svojí sestře k 18-tým narozeninám. Připojili jsme se k ní i já s maminkou. Z Paříže jsme nadšeni a přivážíme si spoustu zážitků, fotek i suvenýrů. Viděly jsme všechny památky, které jsme chtěly. Nejvíce nás ale uchvátila Eiffelovka, na kterou jsme se i povídali. Výhled nezapomenutelný. Je to skvostná stavba, kterou určitě stojí za to, aslespoň jednou v životě spatřit naživo. Dovoluji si tvrdit, že jsme si odvezly zážitky na celý život. I s organizací zájezdu jsme byly spokojené. Paní průvodkyně Jana byla znalá a milá a páni řidiči Petr a Petr byli zkušený řidiči a veselý baviči. Určitě jsem s Vaší cestovní kanceláří nejely naposledy. Přeji mnoho úspěchů.

Monika Žílová, Most


Karel 31. 05. 2011 napsal(a):

Dobrý den všem. Ve dnech 19-22.5.2011 jsem se zůčastnil poznávacího zájezdu s Vaší cestovní kanceláří. Byl jsem příjemně překvapen a velice spokojen. Mám krásny zážitek z krásného města a můžů jen vřele doporučit. Určitě jsem s Váma nebyl naposledy. Všem vřele doporučuji.
Karel


Katarína 23. 05. 2011 napsal(a):

Prave sme sa vratili zo zajazdu "Paríž-mesto lásky". Jednym slovom UZASNE. Naozaj mozme len doporucit tento zajazd a tuto cestovku. Skvela sprievodkyna (Mariana) ,skvely program, soferi,ubytovanie,pocasie.. skratka vsetko. Bali sme sa, ci to nebude naozaj velmi narocne na chodenie, ale program je zostaveny tak ,ze je kopec volna na pripadny oddych. Proste kto nechce, nechodi :) Skvele zakoncenie pobytu su lazne v Ambergu, ktore naozaj padli vhod, relax ako sa patri. Mam rada cestovky na Slovensku,ale keby som si mala vybrat znovu, rozhodne idem s Vami :)Som si ista ,ze tento zajazd nebol posledny, ktory sme s Vami absolvovali. Keby sme boli na facebooku ,dam jeden velky "like it" :))


Petra 12. 05. 2011 napsal(a):

Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek ze zájezdu do Paříže ve dnech od 5.května do 8.května.Vše bylo naprosto dokonalé,jak profesionální ridiči,tak mladá slečna průvodkyně.Každopádně doporučuji známým,protože jsme s manželem byli opravdu velice spokojeni.Moc děkujeme za nádherné zážitky:-)!!


zuzana 01. 05. 2011 napsal(a):

Dobrý den.Chtěla bych i touto cestou poděkovat slečně Janě,panu Petrovi i Leošovi za krásné zázitky na naší poznávací cestě Paříž-město lásky 7.4.-10.4.2011.Dcerka byla nadšená a i když má teprve 11 let,tak všechno bez problémů zvládla.Mnoho úspěchů Vaší CK přeje Zuzana z Uherského Brodu.


Bohumila 18. 04. 2011 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásný zážitek z poznávacího zájezdu do Paříže od 14.4.2011 - 17.4.2011. Páni řidiči i slečna (paní) průvodkyně se o nás dobře starali, vše bylo na profesionální úrovni. Určitě jsme s Vaší CK nebyli naposledy. Ještě jednou moc děkujeme. Havlovi


Edita 26. 02. 2011 napsal(a):

Zdravim Vas v dobe 10-13.2.2011 jsme byli s manzelem na zajezdu Pariz-mesto lasky.Bali jsme se cesty autobusem,ale nase obavy byly zbytecne cesta byla pohodova,ridici Jirka a Petr jsou profesionalove,po ceste vtipkovali a strali se o cestujici velmi svedomite.Pruvodkyne Alenka nevim jak ji vychvalit:-)Pariz mela tak perfektne zmaknutou,pripravila nam vsem bajecne chvilky,proste SUPER.Jeli jsme poprve,ale urcite ne naposledy....Muzu vrele doporucit


Kristýna 15. 01. 2011 napsal(a):

S vaší CK jsme v termínu 16.-19.9.2010 absolvovali výlet do Paříže! Bylo to nepopsatelné a krásné. Cesta proběhla v pořádku a probuzení v Paříží stálo za to! Páni řidiči byli fajnoví a paní průvodkyně skvělá! Jen nás mrzí, že jsme zapomněli její jméno:( ubytování velmi slušné a program perfektní! Předčilo to mé očekávání. Ráda vaši CK všem doporučuji. Někdy zase naviděnou:)


Jana 26. 11. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat jménem svým,dcery a neteře za překrásný zážitek z poznávacího zájezdu do Paříže od 18.11.-21.11.2010.Výklad a chování slečny průvodkyně Lucie byl na víc jak profesionální úrovni.Celý pobyt jsme si užili s humorem,bolestmi nohou,ale za to ten výlet stál.Velký dík patří pánům řidičům Petrovi a Františkovi.Bezpečná jízda a chování na 1.Celou CK zdraví J.+ V.Denešovi


Kateřina 23. 11. 2010 napsal(a):

Děkujeme za nádherný zájezd do Paříže. Díky profesionalitě paní průvodkyně, řidičskému umění pánů řidičů a samozřejmě díky okouzlujícímu městu budeme na tento zájezd rádi vzpomínat :-)
Chystáme se s Vámi na silvestra do Říma a Vatikánu ...a už se moc těšíme.


Jindřich 21. 11. 2010 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl náš první s touto cestovkou ale ne poslední, moc se nám to líbilo, průvodkyně měla široký přehled a byla velmi milá, řidičům patří také náš obdiv, již teď si vybíráme další zájezd.
Cestovní kanceláři ABC Tours přejeme do budoucnosti jen to dobré. Moc děkujeme za krásné zážitky.


Monika 25. 10. 2010 napsal(a):

Děkuji za skvělý zážitek, který mi vaše CK poskytla v říjnu 2010! Skvělé služby, stihli jsme vše, co jste slíbili, vše proběhlo s úsměvem a ochotou. Paříž krásná, moc by mě zajímalo, kolik jsme nakonec ušli kilometrů? :-) Ale ranní čvachání v lázních Amberg to po těch 3 dnech spravilo. Děkuji


Jana 11. 10. 2010 napsal(a):

S Vaši CK jsem byla velice spokojená. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a viděla dostatečné množství nejznámějších památek. Paní průvodkyně dávala k dobru i vtipné zážitky z předchozích zájezdů. Jednou větou: "Za málo peněz hodně muziky":-). Nyní se s Vámi chystáme do Londýna a už se moc těšíme.


Veronika 08. 10. 2010 napsal(a):

Zúčastnily jsme se s dcerou vašeho poznávacího zájezdu do Paříže v polovině září 2010 a celý zájezd jsme si nesmírně užily. Měly jsme krásné počasí, šikovnou paní průvodkyni i příjemné ostatní účastníky zájezdu. Jak pro cestovku, tak pro paní průvodkyni máme jen slova obdivu a chvály. Viděly a zažily jsme toho tolik, jako bychom v Paříži byly ne 2 ale 4 dny a přitom i rozchodů bylo dost na to, abychom zrelaxovaly v zahradách nebo si prošly Mont Martre nebo Louvre vlastním tempem. Takže moc děkujeme a doufám, že brzo našetříme na cestu s vámi třeba do Říma nebo do Benátek.


H. 05. 10. 2010 napsal(a):

Chtěla bych touto cestou mnohokrát poděkovat za nádherný poznávací zájezd do Paříže-město muzeí prostřednictvím vaší cestovky.
Páni řidiči byli vtipní a velmi ochotní připraveni kdykoliv pomoc nebo poradit.I pani pruvodkyně byla velmi pozorná a velmi ochotně odpovídala na různe dotazy.Jeji práci obdivuji protože někdy to měla hodně náročné s nedochvilnými klienty.
Budeme-li chtít někdy někam vycestovat budeme určitě hledat u vás ve vašich zájezdech.


Eliška 05. 10. 2010 napsal(a):

Včera jsme se vrátili s přítelem ze zájezdu Paříž - město muzeí a jsme plní dojmů. Vše bylo v naprostém pořádku. Paní průvodkyně byla fajn a věděla kudy obejít fronty na památky. Už teď plánujeme výlet do Říma s Vaší cestovní kanceláří. Jen si budu snažit zajistit sedadla v přední části autobusu. Před pětkou se nedá pořádně sedět pokud je obsazená.


Tomáš 01. 10. 2010 napsal(a):

Hezký den Vám přeji,
chtěl bych touto formou poděkovat cestovní kanceláři ABC za pohodově strávený víkend v Paříži.
Zvláště pak za perfektně odvedenou práci řidčů a průvodkyně.
Jistě se při dalším výběru zájezdu na Vás rád obrátím.
S pozdravem Jelínek


Veronika 24. 09. 2010 napsal(a):

Zúčastnily jsme se s dcerou vašeho zájezdu do Paříže 16. -19.9. a vrátily jsme se naprosto nadšené. Kromě štěstí na počasí i na další účastníky zájezdu jsme měli i šikovnou průvodkyni, čistý a moderní autobus a velmi bohatý program. I přesto byl čas na rozchody a volno, kdy si každý mohl dělat, co chtěl - odpočívat v parku, vyrazit na nákupy, zůstat déle v muzeu...Organizace před i během zájezdu šlapala jako hodinky, takže vás všude chválím a doporučuji. A tejně jako spousta dalších přemýšlím o tom, kdy a kam vyrazíme na další poznávací zájezd s vámi. Hodně štěstí.


Marcela 23. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
byli jsme s partnerem v Paříži dvakrát s touto ck, jednou v červnu 2009 a po druhé na silvestra 09-10. Vždy jsem byli absolutně nadšeni a maximálně spokojeni. Páni řidiči byli vždy super, vtpní, ochotní no bomba. A průvodci p. Petr a sl. Lenka bezkonkurenční. Nemám co bych vytkla. Rozhodně budeme dále cestovat s žlutým slonem ... a vřele doporučuji všem co ještě nezakusili ...
Opravdu všem z vašeho kolektivu děkujeme za neopakovatelné zážitky!
Staňková-Kotelon


Josef 21. 09. 2010 napsal(a):

Dva dny strávené v Paříži s Vaší cestovní kanceláří byli jedním slovem SUPER,viděli jsme víc něž jste nám slíbili.Delegátka i řidiči se chovali jako opravdoví profesionálové. Již teď víme, že na další poznávací zájezd pojedeme určitě s Vaší kanceláří a určitě Vás doporučíme i našim známým.
Blanka a Josef Holešovský


Lada 21. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla jsem za celou naší rodinu poděkovat za nádherný zájezd do Paříže.
Díky patří naší skvělé průvodkyni Lucii, která svými znalostmi zcela ohromila.Děkujeme i pánům řidičům, kteří byli též výborní.
Byl to zkrátka NÁDHERNÝ zájezd do Paříže!!!!!!!


Monika 21. 09. 2010 napsal(a):

Dobry den,

byli jsme na zajezdu minuly tyden a byly to nadherne dny! Pruvodkyne vyborna, vsechno vyslo krasne!!
Moc dekujeme a urcite s Vami jeste pojedeme!


Jitka 15. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
9.-12.9.2010 jsem s dcerou navštívila s Vaší CK Paříž. Po celou dobu jsme byly moc spokojené. Paní průvodkyně byla velice milá, vše podrobně vysvětlovala a ukázala nám opravdu nejkrásnější místa Paříže. Také se nám líbilo, že i přes nabitý program jsme měly dost času na volné procházky a posezení u kávy. Moc ochotní a spolehliví byli také páni řidiči. Navíc nám přálo počasí, takže na zájezd máme jen ty nejlepší vzpomínky. Děkujeme, Kořínkovi.


Zuzana 13. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vskutku skvělý zájezd! Bylo to opravdu tak krásné jaké jsem doufala, že to bude. Byla jsem z tohoto města naprosto unešená. A co se týče průvodkyně, tak moje kladné ohdnocení pokračuje dále-velmi příjemná paní, která se vyzná. Dále páni řidiči-vtipní a milí.Jedním slovem-PARÁDA.Nyní se chystáme do vánočního Londýna a moc se těšíme!:)


Milan 30. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
děkujeme za krásně prožitý prodloužený víkend v Paříži, za dodržení slíbeného programu, což nebývá vždy zvykem, za profesionalitu řidičů a hlavně za perfektní výkon průvodkyně Lucie, která měla super znalosti a zpříjemnila vcelku náročný výlet perfektním přístupem k lidem. Tímto jí srdečně zdravíme a těšíme se na další výlety s Vámi.

Milan a Renata Dvořákovi, Pelhřimov


Jana 29. 08. 2010 napsal(a):

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat za úžasný zážitek. Vrátili jsme se dnes a myslela jsem, že půjdu hned spát po tom opravdu náročném programu, ale na únavu zapomínám, když prohlížím stovky fotek a promítám si znovu a znovu všechny nádherné zážitky. Takže děkuji - hlavně průvodkyni Lucii, která byla milá a skvělá, i pánům řidičům za bezpečnou a pohodovou jízdu. Díky a těšíme se už na příště...


Zlata 28. 08. 2010 napsal(a):

Milá ABC.S Vaší ck jsem vyjela na několik poznávacích zájezdů a musím napsat jen samou chválu.Vždy výborné paní průvodkyně,zábavní páni řidiči a města,prostě pohádka.Benátky,Paříž,vše nádherné.Letos v létě jsem vyjela do Igrane a i přes problémy,jaké nastaly cestou s autobusem děkuji.Zdravím báječného pana řidiče Josefa Horáčka.Byl za každých okolností neskutečně vtipný.Paříž jsem si díky Vaší CK zamilovala a chystám se tam letos na podzim znovu.Možná spojím milovanou Paříž s Londýnem,uvidíme.V každém případě děkuji a přeji všem zaměstnancům CK mnoho úspěchů a spokojených klientů jako jsem já.


Barbora 24. 08. 2010 napsal(a):

Ve dnech 19. - 22. 8. 2010 jsem se účastnila zájedu do Paříže a musím říct, že to byla nádhera.... Skvělé zorganizování, spoustu jsme toho poznali, za ty bolavé nohy to rozhodně stojí ;) :).... A poděkování patří hlavně průvodkyni Janě a řidičům Frantovi a Zdeňkovi i díky nim byl tento zájezd tak úžasný.... Děkuji!!!!


Veronika 13. 08. 2010 napsal(a):

Touto cestou bychom chtěli poděkovat této cestovní kanceláři za velmi příjemně prožitý poznávací zájezd v termínu 5.8.-8.8.2010.Hlavní poděkování patří nejlepší průvodkyni Lucii Binko,která nás senzačně seznámila s městem Paříž,domů jsme si odnesly díky ní spoustu zážitků.S pozdravem Veronika a Pavlína


Dominika 08. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den, v červenci jsme s kamarádkou absolvovaly zájezd do Paříže. Musím Vám poděkovat za krásný výlet. Autobus pohodlný, páni řidiči zábavní, slečna průvodkyně bezvadná. Viděly jsme toho opravdu hodně a také jsme měly dostatek volna na nákupy, či procházky. A poslední zastávka v Kurfiřtských lázních bezkonkurenční. Příští rok se s Vaší CK chystáme do Benátek, nebo do Říma. Ještě jednou moc díky. :D


Pavla 08. 08. 2010 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu z Paříže. Byli jsme s tímto zájezdem velice spokojeni, proto Vám chceme touto cestou poděkovat. Obzvláště pak paní průvodkyni Lucii, která svými znalostmi, vystupováním a pohodou je opravdový profesionál. Výtečnou atmosféru doplňovali i Vaši dva řidiči "Karel a Karel" =D kteří jsou nejen profesionální řidiči, ale i úžasní ohřívači párků =D Škoda jen, že jsme jim nemohli "ukrást" žádné podšálky =D Přejeme Vám mnoho takového personálu s kterým je radost cestovat a těšíme se na další skvělé zážitky s Vaší CK. Účastníci zájezdu Pavla, Petra, Helena a Martin Liegerovi.


Stanislava 26. 07. 2010 napsal(a):

Zájezd splnil naše očekávání. Velká pochvala patří právě ABC Tours. Vše bylo perfektní. Velice dobrá komunikace již při objednávání. Zájezd mají dotažený do posledního detailu, vše skvěle naplánováno, vše klapalo. Průvodkyně slečna Jana byla moc milá, ochotná a s radostí odpovídala na všechny naše dotazy. Stejně tak nás bez problémů provedla krásami Paříže. Moc děkujeme!!!


Ludek 20. 07. 2010 napsal(a):

Poznávací zájezd do Paříže byl výborný. Chtěl bych především pochválit paní průvodkyni, která měla hezké komentáře k památkám, nám udělila dobré rady a výborně se o nás starala. Také oceňuji, že CK splnila přesně program prezentovaný k tomuto zájezdu. Byl jsem velmi spokojený a děkuji CK ABC.


Kristina 16. 07. 2010 napsal(a):

S agenturou sme absolvovali Pariz a sme boli velmi spokojni. Cesta autobusom bez problemov a prijemna; sprievodcovske sluzby tiez k velkej spokojnosti. Troska viac sa nachodilo, ale vela sa aj videlo. Zajazd mozem len odporucit.


Marek 13. 07. 2010 napsal(a):

Před pár dny jsem se vrátil z tohoto zájezdu a musím říct, že jsem byl nad míru spokojen. Cesta autobusem byla sice obtížnější, ale to je každá cesta. Páni řidiči jeli skvěle, přestávky byly akorát. Slečna průvodkyně byla asi nejlepší jakou jsem kdy zažil. Vždy ochotně čekala, pokud se někdo zapomněl, ihned mu volala a nenechala ho na pospas osudu jak to dělají jiné průvodkyně. Ještě moc dlouho budu vzpomínat na tento zájezd, protože byl prostě dokonalý.


Eliška 09. 07. 2010 napsal(a):

Dobrý den, chtěli bychom ještě jednou velice poděkovat naší paní průvodkyni Lucii Binko (doufám, že jsem to napsala správně - pokud ne, moc se omlouvám) ! Lepší zájezd jsme s přítelem opravdu nezažili! Bylo to naprosto úžasné! Paní Lucie měla všechno perfektně zorganizované, viděli jsme vše, co bylo uvedeno a k mému velikému podivu i mnoho věcí navíc! Nebylo to jen šup sem-tady je Eiffelovka, šup tam-támhle je Louvre, ale mezi těmi největšími skvosty Paříže jsme prošli i ty méně známé a co mne velice mile překvapilo bylo to, že paní Lucie měla ke všemu, co jsme potkali nebo projížděli, nějakou perličku z historie, ze současnosti, občas i nějaké vtipné historky, které ovšem nebyli ani nudné či trapné, naopak vkusné, stručné a osvěžující. Prahou počínaje, přes Německo, a Francií, resp. Paříží konče. Na všechny krásy Paříže jsme měli dost času, o to více mě udivovalo, když jsem zrekapitulovala celý zájezd, že jsme stihli nejen hlavní monumenty, ale i ty méně známé. Děkujeme i milým a velice ochotným řidičům (jména si bohužel nepamatuji). Je pravda, že cesta autobusem byla trochu očistec, vzhledem k prostoru a pohodlí, ale za tu podívanou a ty zážitky nám to rozhodně stálo! Rozhodně patříme ke spokojeným zákazníkům společnosti ABC - Tours!


Jaromír 09. 07. 2010 napsal(a):

Organizace zájezdu do Paříže pořádaný Vaší CK si zaslouží jedničku s hvězdičkou. Velká pochvala patří paní průvodkyni i řidičům. Určitě v budoucnu opět využijeme Vašich služeb.
Děkujeme


Michaela 09. 07. 2010 napsal(a):

Moc děkuji za překrásný výlet do Paříže (3.-6.7. 2010). Za tolik málo dnů jsme stihli navštívit nespočet nádherných památek. Hlavně bych chtěla pochválit naši paní průvodkyni Lucii. Je to nejlepší průvodkyně, jakou jsem kdy měla. Má profesionální i přátelský přístup. Vždy nám přesně popsala cestu, nikdy nezapomenula zmínit, kde jsou poblíž WC a kolik stojí. Nejen že nám vykládala mnoho věcí o památkách, ale také spoustu zajímavých věcí o celé Paříži. Určitě bych chtěla absolvovat další zájezd s touto super průvodkyní. Moc jí děkuji.


Pavlína 07. 07. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
tento víkend jsem se zůčastina zájezdu do Paříže s Vaší CK. Jenom velká chvála hlavně naší průvodkyni Lucii Binko, byla dokonalá ve všem, páni řidiči velice příjemní. Příští rok bych se chtěla se s Vaší CK podívat do Londýna.Díky moc


Ivan 04. 07. 2010 napsal(a):

Rád bych touto cestou poděkoval Vaší cestovní kanceláři za prožití dvou nádherných dnů s poznáváním Paříže ve dnech od 24.6.2010. Zážitky nám nezkazilo ani velké vedro, ani dopravní zácpy v ulicích které oba páni řidiči bravurně zvládali. Naše unavené tělesné schránky jsme skvěle zrelaxovali při závěrečné projížďce lodí po Sieně i při zastávce v lázních Amberg. Tento poznávací zájezd určitě nebyl s touto CK posledním a mohu jej všem zájemcům o poznání Paříže doporučit.


Lubomír 30. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den.
S organizací poznávacího zájezdu do Paříže 24.6. - 27.6.2010 jsme byli velmi spokojeni. Průvodkyně Alena , ale i řidiči se o nás starali skutečně jako profesionálové. Mohu každému jenom doporučit.

Snad jenom jedna připomínka. Jde o velmi malý prostor mezi sedadly. Když sedí za sebou osoby s postavou kolem 180 cm je prakticky nemožné využít na noc sklopení sedadel.

Jinak můžeme zájezd jen doporučit.


Veronika 26. 06. 2010 napsal(a):

Vážená cestovní kancelář ABC tours. Chtěli bychom Vám poděkovat za krásný poznávací zájezd do Paříže v termínu 17.6.10-20.6.10. Zájezd byl sice trošku náročný, ale nezapomenutelný. Co se týče k řidičům a průvodkyně Aleny - není k tomu co dodat. Vše na profes. úrovni. Vše co patří k Paříži jsme viděli a ještě nám zůstal čas na individuální program, který každý z nás uvítal. Jen co mě na celém zájezdu mrzelo, bylo to, že jsme neviděli rozsvícenou Paříž (Eiffelovu věž).Myslím si, že lázně Amberg se mohly o hodinu odložit. Určitě využijeme služeb Vaši kanceláře a navštívíme s Vámi karneval v Itálii. S pozdravem Branžovská, Kácha.


Ivo 23. 06. 2010 napsal(a):

Děkuji za velice profesionální organizaci, služby, bohatý program a individuální vstřícný přístup vaší CK. Zájezd do Paříže, který jsme s vámi absolvovali neměl jedinou chybu. Poděkování patří hlavně paní průvodkyni a pánům řidičům. Při dalším poznávacím zájezdu určitě využijeme opět a rádi vaše služby.
Přeji vám další spokojené zákazníky.
Štajner Ivo


Mirka 23. 06. 2010 napsal(a):

Byla jsem v Paříži. Super zážitek. Alena (průvodce), ale i Petr a Pepa (řidiči autobusu) byli výborní. Alena nám předala spoustu informací, byla prostě skvělá. Nocování v autobusu však bylo dost unavující. Asi se příště autobusem už nevydáme. Děkujeme


milan 23. 06. 2010 napsal(a):

Zájezd byl super,oba řidiči bezvadní,veselí a naše průvodkyně Alenka neměla chybu-no bomba.Těším se na další zájezd s Vaší cestovkou.
Díky M.Svoboda


J.Jirout 22. 06. 2010 napsal(a):

Velmi dobře připravený poznávací zájezd. Doporučil jsem známým.


Zuzana 22. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat za úžasný zájezd do Paříže 17.-20.6.2010. Paní Alenka delegátka byla skvělá a řidiči Peťa a Pepino také. Moc se nám líbila Paříž, ale ten servis od CK neměl jedinou chybičku. Ještě jednou díky a jsem s pozdravem Zuzana Kulhová


Hana 21. 06. 2010 napsal(a):

Hezký den přeji, ve dnech 17. - 20.6.2010 jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Paříže. Tímto bych chtěla moc poděkovat panu řidiči, který mi zastavil mimo plánovanou zastávku, protože se mi udělalo poněkud nevolno. A též bych chtěla moc poděkovat naší paní průvodkyni (jméno si bohužel nepamatuji - černovláska, modré oči, usměvavá, vtipná), která byla velice milá a nabídla mi pomocnou ruku a zajímala se o můj "stav", což v dnešní době není moc obvyklé.
Moc si toho vážím a děkuji! Díky nadstandardní péči, která mi byla dopřána, se mi v Paříži moc líbilo. :-)


Bára 20. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý večer,
chtěli bychom s tátou moc poděkovat za skvělý zájezd, ze kterého jsme dnes přijeli. Jsme nadšeni jak z řidičů (jeden byl Pepíno a druhý už nevím), tak z bezvadné průvodkyně Alenky.

Moc děkujeme!!! Richterovi


Eva 17. 06. 2010 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu do Paříže 3.6.2010.Tento zájezd se velmi vydařil, měli jsme skvělou paní průvodkyni a řidiče.Doufám,že ještě někdy využiji nabídky této sestovní kanceláře a ještě se zúčastním
některého z nabízených zájezdů. Doporučuji všem.
Eva J.


Monika 14. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den, opravdu děkujeme za krásné dny strávené v Paříži. Především velké díky paní průvodkyni Jitce, která je skvělá a člověk na svém místě a dále pánům řidičům "Karlovi a Karlovi". Do budoucna určitě někdy využijeme služeb vaší cestovní kanceláře. Takže ještě jednou díky a mnoho úspěchů s dalšími zájezdy.


Vladimír 08. 06. 2010 napsal(a):

Vážená paní ředitelko,
dovolte abychom touto cestou vyjádřili VELKÉ poděkování vaší paní průvodkyni paní Jitce, která nás provázela na cestě Paříží.
Obdivovali jsme nejen její znalosti, ale i velmi milé a přátelské chování a organizační schopnosti. Na celém zájezdu nebyla chybička, viděli jsme vše, co jsme si naplánovali naprosto v klidu a pohodě !!
SUPER byli i oba řidiči - pan Petr a Stanislav !!!!
Ještě jednou jim Vašim prostřednictvím děkujeme .
Srdečně zdraví manželé Šilhovi


Fišáková 08. 06. 2010 napsal(a):

Zájezd do Paříže 27-30.2010 jsem dostala od dcery k vánocům. Byla jsem nadšená, zájezd se mě moc líbyl. Průvodce i řidiči moc ochotni.Paříž byla můj sen který jsem si přála už jako mladá a vaše společnost mě ho splnila na sto procent. Moc vám děkuji za krásný zážitek. S pozdravem Fišáková Hana


Martin 08. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
absolvovali jsme zájezd do Paříže 03.06. - 06.06.2010 a ještě dnes jsme z toho nadšení a přemýšlíme kam vyrazit příště s Vaši CK. Paní průvodkyně Jitka Říhová byla moc fajn a věděla toho opravdu hodně. Jen trochu bolely nohy od celodenního pochodování.
Páni řidiči ,,Karel a Karel,, :-) byli super. Pravidelné přestávky byly, byli vtipní a měli dobré párky. Ubytování na hotelu stačilo na přespání a snídaně nakonec mile překvapila i když jsme od ní nečekaly žádnej zázrak.
Program byl dobře vymyšlen - na Eifellovu věž jsme šli hned jako první ráno po příjezu do Paříže což bylo super protože za chvíli se tam udělali takové fronty že tam ještě stojíme dodnes.
Tento zájezd můžeme jenom doporučit a už se těšíme na další s Vaší CK. Děkujeme!!! Martin Vajnlich a Martina Vlačuhová (martin.vajnlich@seznam.cz)


Hana 08. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd do Paříže byl úžasný, páni řidiči se o nás starali a pani průvodkyně byla naprosto úžasná. Byl to sice hodně náročný zájezd na chození, že jsem nestíhala ani zbystřit, kde zrovna jsme, ale Paříž je nádherné město a rozhodně to stálo za to.

Krásný den.


MUDr. 07. 06. 2010 napsal(a):

S ABC - Tours jsme vyjeli do Paříže 3. - 6.6.2010. Průvodkyně, p. Jitka Říhová byla bezvadná. Kromě pozitivního a lidského přístupu k lidem zná historii Paříže velice dobře a svůj výklad dokáže okořenit historkami, které se v učebnicích dějepisu vyčíst nedají. Řidiči byli v jednání aktivní a komunikativní. Paříž sama o sobě nemá chybu a lázně v Ambergu přinesly krásné osvěžení před koncem zájezdu. Všem doporučuji.

Petr a Monika Haladovi


Helena 06. 06. 2010 napsal(a):

Absolvovali jsme 4denní zájezd do Paříže v květnu 2010. Celkově jsme byli spokojeni, organizace zájezdu bezchybná. Průvodkyně Lucie se velmi snažila, informací bylo z její strany dostatek. Zejména díky tomu se během zájezdu nikdo neztratil, ani při přestupování v metru. Spokojenost i s řidiči (Tomáš a Pepíno), jezdili velmi bezpečně. Program jsme díky průvodkyni bezezbytku dodrželi. Pokud se týká chození po Paříži (zejména 1. den), tak celodenní chůze po dlážděných chodnících dá každému "zabrat". Je třeba počítat i se změnou počasí, nutná pohodlná obuv. Mnozí již toho měli navečer opravdu "plné kecky". Zde platí "méně je někdy více". V "hotelu" F1 nelze čekat žádný komfort. Druhý den v Paříži byl mnohem lepší, bylo dostatek času i osobní volno. A kdo se nebyl koupat v Ambergu, může jen litovat, prostě skvělé. Celkově: zájezd za rozumnou cenu, organizačně velmi dobrý, spousta zážitků, více se snad stihnout nedalo. Je třeba počítat, s tím, že je hodně náročný na chození.


Jana 03. 06. 2010 napsal(a):

Moc děkuji za čtyři krásně strávené dny s vaší cetovní kanceláří. Také moc děkuji za krásný a velmi chutný dárek k mým narozeninám. Jste moc pozorní a ráda bych poděkovala naší pani průvodkyni Lucii.P. ,která vždy srozumitelně a zřetelně vysvětlila danou situaci a zajistila nám vše co bylo nutné.Dále se určitě nesmí zapomenout na pány řidiče a musí se uznat že s nimi byla ohromná sranda a to i s pabí průvodkyní :D. Ještě jednou moc děkuji a ráda bych vás doporučila všem ,kteří se rozmíšlí jestli se mají někam vydat a i těm ,kteří o to vůbec nevědí . MOC MOC DĚKUJI A VŠEM DOPORUČUJI


Jaroslav 01. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat za krásný zájez do Paříže vše bylo naprosto v nejlepším pořádku páni řidiči byli naprosto výborní a slečna průvodkyně Lucie absolutně bezchybná.
Tento zájezd a Vaši CK ABC Tour budu doporučovat všem
takže opět někdy naschledanou


Leka 30. 05. 2010 napsal(a):

Pravě jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu do Paříže(27.-30.5.2010) a chtěli bychom touto cestou poděkovat paní průvodkyni Lucii za skvělé dva dny v Paříži a hlavně za její vědomosti a informace pocelou cestu.Její profesionální přístup ke všem klientům byl obdivuhodný a pokud někdo nestihl dobu schůzky, tak ho okamžitě telefonicky sháněla a nenechla nikoho v nepříjemné situaci. Dík patří i řidičům za jejich orientaci ve všech městech, které nevytáčela nepřehlednost pařížských ulic, neustálé troubení a kličky motorkářů. Děkujeme Raušerovi - Olomouc


Laďka 18. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den, ve dench 13.-16.5. jsme byli s ABC Tours v Paříži a nemohu napsat nic jiného než to, že skvělé, super. Slečna průvodkyně Jana, byla super a pání řidičí úplně bezva. Určitě má Vaše agentura lidičky na správných místech. Zájezd nás hrozně moc nadchl, stále jsme plné dojmů z nádherné Paříže. Sice nožičky trošku bolely, ale stálo to za to vidět skvosty Paříže. Určitě se chystáme na další zájezd od Vaší agentury, chci tímto poděkovat všem co se na zájezdu podíleli a těšíme se na další pobyt s ABC. Všem vřele doporučuji a chválím! hezký den :-)))


Martin 09. 05. 2010 napsal(a):

Chceme poděkovat za úžasný zájezd do Paříže (29.4.-2.5.), všechno klaplo na jedničku, řidiči byli vtipní a ochotní, dojem z Paříže znásobila také průvodkyně Lucie,poskytla dostatek volna a ocenili jsme její vědomosti o Paříži. Vše, co jsme si před cestou připlatili, nám bylo poskytnuto. Program byl sice náročný, ale opravdu to stojí za to. Závěrečné koupání v lázních v Amberku = paráda.
Takže můžeme jen doporučit:-)!


Miluše 09. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den,chci se také vyjádřít k zájezdu do Paříže,který jsme z kamarádkou absolvovaly loni v říjnu.Byly jsme zpokojené z cestou i ubytováním,za ty peníze co by ještě ůčastníci chtěli,vše bylo moc krásné i když se počasí nevydařílo,ale za to cestovka nemůže,jen už víme,že příště budeme chodi samotně,bez pana průvodce,který mohl být vstřícnější k lidem s fotoaparáty a kamerami a upozornil občas co kde bude na focení,ale on to proběhl a člověk,který fotil ho ztratil z dohledu a zůstl opuštěný v cizím prostředí. Ale hodinový výklad o železnicích,vláčcích a mostech skoro nikoho nezajímalo.To jen můj názor,ale rády s vámi opět letos na podzim vyrazíme,děkujem Honková a Ferenčáková dvě spokojené důchodkyně


Jiří 04. 05. 2010 napsal(a):

Po jednom zájezdu s Vámi,kdy prúvodci(dokonce byli dva)doslova vybouchli hned po příjezdu na místo a nebýt odtržení od skupiny a individuální prohlídky by to byl zkažený výlet jsem měl malinko obavy jak to bude teď.Paříž je přece jen velké město a kvalitní prúvodce je tam potřeba.
Obavy se ale rozplynuly hned po nástupu v Brně.Jela s námi mladá pani Lucie a po chvilce bylo jasné, že ta cesta není pro ní jen pracovní povinnost, něco odvykládat, něco ukázat a hotovo.Bylo vydět, že ta práce jí opravdu baví a podle toho také celý zájezd vypadal.Klid, žádné honění,všude dostatek času i dostatek individuálního volna.Žádné zdlouhavé zdržování letopočtama a púlhodinové nesmyslnosti které stejně člověk při tom množství informací zapomene-stručný a jasný výklad, prostě pohoda.Za ty dva dny pobytu si myslím, že jsme stihli maximum a viděli vše to nejdůležitější co Paříž nabízí.
I malý zádrhel s autobusem v Plzni se zdál, že všichni brali sportovně a opět pani Lucie a páni řidiči zvládli situaci na jedničku a v rekordním čase.To ale k tak dlouhým cestám patří a musí se s tím počítat.
Jste opravdu výborná cestovka a už mám na srpen objednaný další zájezd do Říma.

S pozdravem

Jiří Kupec


Iveta 28. 04. 2010 napsal(a):

zájezd do Paříže jsme manželem s vaší CK absolvovali 22.4.2010.Začnu u těch pozitivních věcí.Slečna průvodkyně Jana ševalierová byla velmi sympatická a příjemná slečna.Byla velmi šikovná co se týká organizování celé skupiny a i její znalosti byli na jedničku.I páni řidiči bohužel jsem si nezapamatovala jména byli příjemní.Paříž nás uchvátila a i když jsme byli dost unavení výlet splnil naše očekávání.V krátké době jsme viděli maximum.Jediné mínus dávám za autobus ,uličky jsou při sklopení sedadel velmi úzké ,ale na druhé straně vám dávám za pravdu,že od toho se odvíjí i cena zájezdu.Ještě k hotelu na přespání ideální a hlavně čistý.Kurfiřstské lázně jsou opravdu aquapark,ale po náročné cestě to bylo super.Určitě ještě někdy a vypadá to,že brzy chceme navštívit Skandinávii využijeme vaše služby.


Hana 23. 03. 2010 napsal(a):

Zimní zájezd v Paříži neměl jedinou chybu!! (teda až na některé účastníky, ale ty bohužel cestovní kancelář nevybírá :-). Řidiči byli hodní, šikovní a vtipní, průvodkyně Maruška ochotná a milá. Viděli jsme vše, co jsme chtěli a pokud budeme příště vybírat s kým a kam jet, tak jedině ABC Tours!!! Díky!!! Přejeme spoustu spokojených zákazníků a šťastně ujeté kilometry kamkoliv se vydáte. Tomáš a Hanka Farovi


Dita 23. 03. 2010 napsal(a):

Dobrý den,také bych chtěla Vaší cestovce poděkovat za krásný zájezd do Paříže, který byl od 11.3. - 14. 3 2010.Zvlášť bych chtěla pochválit slečnu delegátku Janu, která byla celou tu dobu hrozně milá a ukázala nám krásy Paříže s velmi hezkým výkladem.A také páni řidiči byli úžasní,proto bych jim a Vám chtěla poděkovat za krásný zájezd!!!Určitě jsem s Vámi nejela naposled!!!!Přeji Vám mnoho dalších úspěchů!S pozdravem Dita Spaková


Manželé 17. 03. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
chtěli by jsme touto cestou mockrát poděkovat za nádherný víkend strávený v Paříži ve dnech 11 - 14.3.2010.Řidiči i slečna průvodkyně byli moc milý a ochotní.Paříž je nádherná a díky slečně Janičce jsme toho viděli a prošli opravdu hodně. Přemýšlíme jaký další zájezd si s Vaší CK ABC-Tours vybereme. Už teď se moc těšíme!!! Ještě jednou moc díky za krásné zážitky.


Dana 03. 03. 2010 napsal(a):

Móóóc výborný ,, akční,, zájezd. Doporučuji , ale namazat pod koleny.....


KRAUSOVÁ 21. 02. 2010 napsal(a):

MOC MOC DĚKUJI ZA ZÁJEZD POŘÁDANÝ TOUTO CK ABSOLVOVALA JSEM TENTO ZÁJEZD V ČERVNU 2008 A SPOKOJENOST JAK S ŘIDIČI TAK VELIKÉ DÍK PANÍ PRŮVODKYNI JINDŘIŠCE!NYNÍ SE CHYSTÁME V DUBNU DO HOLANDSKA NA KVĚTINOVÉ TORZO.UŽ SE MOC TĚŠÍME!DÍKY MOC...


Jana 01. 12. 2009 napsal(a):

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za překrásné dny v Paříži. Páni řidiči byli velice ochotní a zábavní, pan průvodce nás provedl všemi památkami a ukázal nám ty nejkrásnější místa Paříže. Musím uznat, že takhle nás nohy už dlouho nebolely, ale stálo to za to:) ubytování, volný program i závěrečné koupání v lázních Amberg tvořili skvělou kombinaci zážitků a nových informací. Nyní se s Vámi chystáme do Říma, věříme, že si užijeme stejně báječný zájezd :)


Zuzana 21. 11. 2009 napsal(a):

Také bychom chtěli mockrát poděkovat a rozhodně se přidávám ke všem zmiňovaným referencím. Náš pan průvodce byl opravdu skvělý. O všem nás informoval a byl vždy k dispozici. Rozhodně má skvělé znalosti a zkušenost. Cesta autobusem byla také dobrá s vtipnými pány řidiči. Již teď vás vřele doporučujeme. Dnes si budeme prohlížet 2000 fotek z Paříže, takže zájem se jistě rychle projeví.
S pozdravem Bínová a Janík


Ondřej 04. 11. 2009 napsal(a):

S Vaší CK jsme byli velmi spokojeni.Po pár hodinách příjezdu do Paříže, se naše obavy z toho, jestli vše dodržíte jak píšete na internetu, rozpadly. Slečna průvodkyně zná dle našeho názoru velmi dobře Paříž a viděli jsme opravdu vše, co jste slíbili! Toho si velmi ceníme a k tomu Vám gratulujeme! Páni řidiči byli opravdu profesionální a zároveň fajn normální chlapi, kteří dodržovali přestávky, jeli skvěle, byli příjemní a hlavně se u nás zapsali skvělými PÁRKY..:) A co se týče našeho názoru na zlepšení, tak možná jen to, že slečnu průvodkyni nebylo mnohdy slyšet co povídá k té či oné památce (zase chápu že je to žena - myšleno co do vybavenosti hlasu a taky chápu že celý den mluvit na 60 lidí musí být pro ní nadlidský výkon..), takže jen toto bychom přivítali jako na zlepšenou. Pro Vás z toho však vyplývá, že si o Vás myslíme že jste velmi solventní CK - budeme Vás doporučovat a určitě absolvovat ještě nejeden poznávací zájezd! Děkujeme O. Hrubeš a G. Zrubková


Eva 02. 11. 2009 napsal(a):

Se zájezdem do Paříže jsem byla moc spokojená. Nebyly žádné problémy, paní průvodkyně i páni řidiči byli velice příjemní a profesionální. Program byl plněn, organizace výborná. Už jsem byla v Římě, a to bylo také výborné. Zase s CK ABC pojedu.
Nedomlelová


manželé 23. 10. 2009 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla jsem za sebe i manžela poděkovat za zájezd od vaší cest.kanceláře.
Konkrétně se jednalo o zájezd do Paříže ve dnech 8-11/10 MB 2B10244.Poděkování patří oběma p.řidičům-p.Petr a p.Zdeněk a rovněž průvodkyni sl.Kristině.Všichni tři byli profesionální,přritom velmi milí a ochotní.
Přejeme vám hodně spokojených klientů.
S pozdravem manželé Markovi


Eva 19. 10. 2009 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat Vaší cestovní kanceláři a hlavně naší průvodkyni, za překrásný víkend v Paříži dne 15-18.10.09. Zájezd byl pestrý a hodnotný nejen díky profesionálnímu přístupu, ale i osobnímu nasazení naší průvodkyni. Budu se těšit na další víkendy s Vámi.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Ezechiášová,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.
Přejeme pěkný podzim a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Věra 08. 09. 2009 napsal(a):

Dobrý den,

v době od 5.8. do 9.8.2009 jsem se s Vaší cestovní kanceláří zúčastnila zájezdu do Paříže. Chtěla jsem všem zaměstnancům Vaší cestovní kanceláře a především oboum pánům řidičů a panu průvodci moc poděkovat za krásný zážitek. Přístup všech tří pánů v průběhu zájezdu byl na profesionální úrovni a především pan průvodce vše zvládal perfektně a jeho péče o klienty ABC - Tours byla stoprocentní.

Přeji Vám všem mnoho dalších úspěchů ve vaší práci a další spokojené klienty.

S pozdravem
Věra Šimečková