Informace

Recenze k zájezdu: Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní.

Přidat recenzi

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
 
 

Recenze od našich klientů


Frantisek

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.


Prudilová 03. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, ráda bych poděkovala za sebe a přítele vaší cestovní kanceláři za nádherný pobyt v Paříži. Jeli jsme v termínu 7. - 11.5., dva dny ze tří nám propršely a přesto se nám zájezd BBB velice líbil.
Chtěli bychom poděkovat hlavně "styčné důstojnici" Petře. Byla velice obětavá, vstřícná, laskavá, operativní - prostě skvělá. Cennými informacemi vůbec nešetřila a díky nim jsme se v Paříži cítili jako doma, přestože jsme ji navštívili poprvé.
Autobusy vybavené monitorem na každém sedadle nám velmi zpříjemnily cestu a páni řidiči svojí ochotou a profesionální jízdou taktéž.
Mnohokrát ještě jednou děkujeme a služeb Vaší kanceláře určitě v budoucnu opět využijeme.
Přeji vám všem krásný den.


Eva 05. 11. 2011 napsal(a):

Dobrý den, s touto cestovní kanceláří jsme jeli již po druhé,poprvé klasický poznávací do Paříže,ale tentokrát v termínu 12.10.-16.10.2011 jsme si vybrali BBB zájezd do Paříže. Tato nabídka je přesně to co nám vyhovuje, a co běžně v nabídkách není. Když chcete, tak se posadíte na kávu a nemusíte nikam spěchat, nic Vás nehoní, prostě si prohlédnete to co si vyberete. Zájezd jsme si opravdu užili, mohu jen chválit a doporučit. Samozřejmě musím pochválit i pány řidiče a paní průvodkyni, byli velice milí a ochotní. Pokud pojedeme příště, tak určitě s Vaší cestovní kanceláří. Tůmovi


L 23. 10. 2011 napsal(a):

Systém BBB mi fakt sednul.Paříž jsem s touto cestovkou absolvoval v termínu 12.10.-16.10. 2011. Milá průvodkyně, bezproblémová cesta s řidiči, kteří v pohodě zvládají tu pářížskoindickou ranni dopravní špičku.
Překvapilo mne pohodlí busu, hlavně sedadel a cesta mi fakt utekla. Hostel F1 byl taky solidni, potraviny jsem nakoupil vedle v marketu. Vína doporučuji koupit v centru.Protoze jsem nejel za památkami, vyhovovala mne minimální organizovanost času.Takže kdo je takto nastavený a má podobné očekávání, vřele doporučuji.

Pěkný den Lukáš

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den pane Chmela, děkujeme za Váš příspěvek a jsme rádi, že jsme se Vám trefili "do vkusu". Vystihl jste naprosto přesně, o co nám při zájezdech BBB jde. Nabídnout zázemí, dopravu, ale organizaci času a programu již nechat na každém.
Budeme se těšit na dalším setkání s Vámi při našem zájezdu.


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Ivana 17. 10. 2011 napsal(a):

Cestovani s touto cestovkou muzu jen doporucit, jela jsem s přítelem Paříž ve dnech 12.-16.10.2011. Slečna průvodkyně super a páni řidiči taktéž. Hotel Etap čistý, sice malý pokoj, ale pro krátkodobou dovolenou dostačující. Cestování po Paříži je jednoduché. Takže i když jsme tam byli poprvé a nic jsme neznali, tak jsme se neztratili... Jen doporučuji nakoupit vždy v prvních potravinách, které potkáte, moc jich tam nemají :-) ale jinak Paříž je nádherná a nezapomenutelný zážitek!
S pozdravem Ivana Houfková


Pokrývková 03. 08. 2011 napsal(a):

V terminu 27.7.2011 - 31.7.2011 jsme se s kamaradkou s Vami vydaly do Parize. Ja jsem v Parizi byla poprve a zazitek neprekonatelny. Muzu vsem jen doporucit, páni ridici a slecna pruvodkyne byli bezchybni,velke diky:)
Urcite vyrazim minimalne jeste do Rima


Iris 12. 04. 2011 napsal(a):

Dobrý den.
Děkuji moc za zájezd s Vámi!
Jela jsem 6.4. na BBB do Paříže a jsem z toho na vrcholu blaha...:-)
Slečna průvodkyně byla skvělá! Hotel byl super! Řidiči úžasný! Servis po všech stránkách dokonalý!
Počasí jako vymalované... Jsem poměrně náročná osoba, ale vašim službám není co vytknout :-)
Ještě jednou děkuji a za rok nashledanou, určitě pojedu zase s Vámi. Někam.....
Přeji Vám mnoho spokojených klientů, ať se Vám daří
Zdraví Iris z Letohradu