Informace

Recenze k zájezdu: Paříž a Versailles

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž a Versailles.

Přidat recenzi

Paříž a Versailles
 
 

Recenze od našich klientů


Kateřina Vichrová 14. 04. 2024 napsal(a):

Děkuji všem z ABC-TOURS, hlavně však Lukášovi, Jirkovi a Alešovi. Průvodce Lukáš, má rozsáhlé znalosti, které předával poutavou a zajímavou formou. Vše navazovalo a nečekané události skvěle vyřešil ke spokojenosti všem. Program zájezdu je výborně sestaven a všechno hladce probíhalo, včetně časů pro odpočinek. Nakonec chci poděkovat výborným řidičům za pohodovou jízdu a za velmi milé a vtipné vystupování, které nám pomohlo překonat dlouhou cestu.
Ještě jednou díky a doufám, že zase někdy na viděnou. Katka


Ivet 05. 01. 2024 napsal(a):

Dobrý den, byl to výborně připravený zájezd (29.12-2.1.2024) viděli jsme za tu poměrně krátkou dobu neuvěřitelně mnoho věcí a největší díky patří naší skvělé průvodkyni Šárce, výklad jako u některých cestovek nebyl nudný, nebyl přehnaný informacemi, že se dali krásně vstřebat, vše dokázala srozumitelně vysvětlit a tak pozitivní člověk!
Velké díky patří také řidičům (Ondra a Vítek), lepší řidiče nikde nezažijete a to, že cestujeme často.
Děkujeme za krásný strávený čas v Paříži na Silvestra.


Soňa 01. 11. 2023 napsal(a):

S ABC-TOURS jsme s rodinou vycestovali do Paříže v termínu 25.-29.10.2023, celkově již pošesté a jsme opět spokojeni. O Paříži je zbytečné vykládat, ta se musí zažít, je třeba počítat s tím, že program je opravdu nabitý. Vynikající jsou přesunuty metrem, ušetříte nohy, není třeba se toho bát, paní průvodkyně Šárka zaslouží velký obdiv a dík, měla vše logisticky výborně zvládnuté. Navíc je neustále dobře naladěná, dozvíte se mnoho zajímavého a všechno i v tak hektickém prostředí v klidu zvládá. Pokud mohu cestovní kanceláři doporučit, držte se jí. Stejný obdiv zaslouží i řidiči, jejichž postřehy svědčí o znalosti prostředí, ve kterém se pohybují. Udržují pohodu na cestě, celou dobu jsme se cítili díky jejich jízdě bezpečně, s dvoupodlažním autobusem se proplétali živým provozem Paříže až neuvěřitelně v pohodě a včas, bylo vidět, že jsou opravdu srdcaři podle toho, jak mluvili o své práci i firmě. Byla to radost a příště na shledanou.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste velice kladně ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný nastupující podzim a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Markéta 01. 11. 2023 napsal(a):

Moc děkujeme za úžasný výlet do Paříže a Versailles. Cestovala jsem s dcerami a maminkou, která si dělala starosti, aby vše ušla. Program byl neuvěřitelně nabitý, ale skvěle zorganizovaný, takže vše zvládla s přehledem. Děkujeme nejen za super rady a užitečné informace od Šárky a kluků řidičů. Chystáme se s vámi vyrazit i do Itálie.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Monika Albrechtová 31. 10. 2023 napsal(a):

Moc děkujeme za skvělý zájezd Paříž a Versailles 25.10.
Průvodkyně Šárka byla báječná a milá, všechno měla perfektně zorganizované . Zájezd byl pro dceru k 16.narozeninam. Původně jsem chtěla jet po vlastní linii, ale pak jsem narazila na Vaše zájezdy a a po přečtení programu a recenzí se rozhodla pro ABC Tours. Vše co tu je napsáno mohu potvrdit a zájezd doporučit. Dokonce i dcera byla nadšená. Už vybírám další destinaci. Ať se Vám všem daří.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Albrechtová,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Moorović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Štefecovi 24. 10. 2023 napsal(a):

Zdravím chtěli by jsme se také připojit s recenzí na zájezd Paříž, Versailles termín 4 10 .Něco tak skvělého jsme ještě nezažili a to cestujeme často po světě páni řidiči klobouk dolů před jejich uměním v ulicích Paříže (Jiří,Petr) a paní delegátka Šarka také smekame perfektní výklad historie nás ohromil po všech stránkách prostě úžasný zážitek a rádi zase někdy s vámi vyjedeme a všem vřele ABC Tours doporučíme ještě jednou velké díky manželé Jana a Jiří Štefecovi


Barbora Starsiakova 14. 10. 2023 napsal(a):

Dobrý den byla jsem před týdnem v Paříži a luxus chci ještě jednou poděkovat řidičům autobusu a paní Šárce úžasníy průvodkyni bylo to na můj věk akoraz nic hektický vše se dalo zvládnout doporučujeme DĚKUJI jedu s vámi už v květnu a těším se

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Starsiakova,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem
Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Katka 09. 10. 2023 napsal(a):

Chtěla bych moc poděkovat za úžasné zážitky. Byla jsem 4.-8. 10. Zájezd byl dobře organizovaný, všude byl dostatek času, abychom si vše prohlédli a užili po svém. Klobouk dolů před oběma řidiči, kteří šílenou dopravní situaci zvládali naprosto bez problému. Velký dík patří naší skvělé průvodkyni Šárce, která byla moc milá a ochotná. Svou práci odvedla na 200 %
S touto cestovní kanceláří určitě vyrazím i v budoucnu a všem ji moc doporučuji.


Švédovi 04. 10. 2023 napsal(a):

S manželem jsme vyrazili na zájezd, čekali jsme krásné zážitky, ale s tímto týmem a panem Lukášem, průvodcem náš zájezd předčil očekávání.
Naprosto vybrané chování, Lukáš udělal ze zájezdu zážitek snů. Distingovaný mladý muž, který uměl nádherně vyprávět o každém kroku, místu, ohleduplně se staral o naše blaho, pohodlí celou cestu.
Řidiči veselí, vtipní,žádná nuda,
Spoustu míst s profi vyprávěním, znalosti, odbornost a vše a krásným vtipem a slušnosti. Nikdy jsme nezažili lepší zájezd, pobyt, přála bych každému.
Parta lidí, která se uměla smát, bavit...
Nelze víc říct, než že tento pobyt, cesta nas ohromila a s manželem jsme si užívali každou minutu zájezdu, mnoho nových míst...
Paříž si budeme pamatovat jako super tým, super lidi, super nových míst v Paříži a všechno, kde jsme byli.
Nakonec jsme jeli, abychom s manželem byli spolu mimo práci a mimo domov, takže my to po 10letech brali jako naše líbánky.
Děkujeme p.Lukášovi....byl jste úžasný a díky vám, my si vše užívali v klidu a bez stresů.
Švédovi Bruntál


Liba 20. 09. 2023 napsal(a):

Zájezd Paříž a Versailles prostě nádhera.Vyborna organizace i program skvělý průvodce Lukáš , není co vytknout.Humor v autobuse , skvělí řidiči příště zase s ABC!


Radka 05. 09. 2023 napsal(a):

Cesta do Paříže a Versailles 30. 8. - 3. 9. 2023 byla naprosto úžasná, skvělá, dokonalá... prostě nejlepší. Velké díky patří naši nejskvělejší průvodkyni Alence a klukům řidičům, kteří tvořili opravdu sehraný tým a tak všechno klapalo na jednu velkou výbornou. Dech beroucí krásu Paříže a kouzelné zážitky nezkazil ani déšť. Byla to další skvělá poznávačka s ABC Tours a rozhodně nebyla poslední.


Monika 30. 08. 2023 napsal(a):

Nezapomenutelné zážitky díky skvělé organizaci, NEJlepší průvodkyni Jitce, která nás všude rychle, bezpečně, a navíc se skvělým slovním doprovodem, provedla. Skládám poklonu jejím organizačním schopnostem.
Zájezd byl náročný, to ano, ale úžasná místa k vidění. Řidiči si také zaslouží pochvalu, skvěle doplnili celkový dojem.
Tip na cestu busem: stahovací punčochy/ponožky na žíly.
Určitě to nebyla naše poslední cesta s ABC Tours, velmi rádi se svěříme opět do Vašich služeb.
Třešínka na dortu= dobrá parta v autobuse.


Hana 29. 08. 2023 napsal(a):

Dobrý den, moc děkuji řidičům, bezvadné průvodkyni Jitce za úžasný zážitek z putování po Paříži. Vše měla promyšlené, je to úžasný člověk. Děkuji moc, ráda se k Vaší CK vrátím.


David 29. 08. 2023 napsal(a):

Úžasné … vše perfektní - netřeba více slov …. Určitě pojedeme zase.


Věra 24. 08. 2023 napsal(a):

Dobrý den byli jsme od 16-20.82023 úžasný průvodkyně Janička super člověk až žasl kolik toho ví a jak umí o Paříži vyprávět i pánům řidičům velké díky byli jsme poprvé ale určitě né naposledy už se předem těšíme


Soňa 22. 08. 2023 napsal(a):

Děkujeme za profesionální informace od paní průvodkyně Jany!Vše bylo moc fajn i počasí nám přálo!Už jsme s vaší cestovkou jeli 3x a rozhodně zase příští rok něco navštívíme!!


Zdeňka 15. 08. 2023 napsal(a):

V neděli jsem se vrátila z kamarádkou z poznávacího zájezdu Paříže a Versailles. Obě jsme nadšené. Vše bylo skvěle zvládnuté. Paní průvodkyně Helena byla úžasná, velice jí děkujeme za čas, který jsme s ní všichni strávili na pohodu, na krásných místech, doplněných řadou informací o jednotlivých památkách, ale i současných děních. Děkujeme :-)


Zuzana 08. 08. 2023 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu do Paříže a Versailles se dvěmi dětmi v prvním srpnovém tydnu. Všichni jsme byli nadšení! Program byl perfektně připravený a načasovaný, kdo chtěl, zúčastnil se, kdo nechtěl, šel si vlastní trasu. Paní průvodkyně Marie byla moc sympatická, příjemná a ochotná, vždy se vším poradila. My se drželi jejího plánu, vždy zbyl ale čas i na kávu a croissant. Zájezd v pohodě zvládlo i osmileté dítě. Ubytování jednoduché, ale stačilo. Cesta byla bez problémů, pani řidiči jeli skvěle a dělali dostatek přestávek. Zájezd určitě doporučuji, máme mraky zážitků!


Janči a spol 27. 07. 2023 napsal(a):

Poznávací zájezd do Paříže v termínu 19.-23.7.23 byl naprosto dokonalý. Počasí na chození ideální. Viděli jsme toho spousty, ale i přesto vždy byl čas na kavárničku či dobré jídlo. Průvodkyně p. Jitka suprová. Rádi se tam znova podíváme, protože jsou ještě další místa k vidění.... Vše dokonale časově vycházelo, "parta" ostatních poznavatelů Paříže spolehlivá. Moc děkujeme za dobře odvedený zájezd.


Zdeňka Kopřivová 24. 07. 2023 napsal(a):

Včera jsme se s dcerami vrátily z Paříže. Unavené, ale se spoustou zážitků. Organizace zájezdu byla bomba, průvodkyně Jitka naprosto skvělá, trpělivá a věděla o Paříži snad úplně vše. Řidiči oba vynikající. Velice děkujeme a budeme se těšit na příště. Určitě s vámi pojedeme brzy znovu. Děkujeme a přejeme další spokojené klienty. L.,T. Z. Koprivovi


Petra 19. 07. 2023 napsal(a):

Opět velká spokojenost s ABC, byli jsme v termínu 5.-9.7. a vše vyšlo na jedničku. Paní průvodkyně Jana byla perfektní - předala nám spoustu vědomostí, zkušeností, zážitků a vše dokázala výborně zorganizovat. Paříž můžeme doporučit i takto v létě, i přes vysoké teploty jsme neměli pocit schválenosti, paní průvodkyně volila vždy cestu parkem, kde byl stín a dalo se zde i zastavit a popovídat o tom, co nás čeká.
Během zájezdu jsem hodně viděli, ale zároveň byl prostor a čas nasát i atmosféru, dát si dobrou kávu a croissant, na doporučení (opět paní průvodkyní) i výborné a cenově přijatelné menu a další pochutiny. Večer byla možnost zajít do restaurace hned vedle ubytování F1 (Collégien) na výbornou pizzu nebo těstoviny (vařili až do 21h).
Ubytování je skromné, tak jak je zvykem v F1, ale čisté a na to přespání dostatečné. Snídaně každý den obdobná: toastový chléb, bageta, tavený sýr, plátkový sýr, bábovka, cereálie + káva a juice.
V neposlední řadě patří velké poděkování i pánům řidičům, kteří nás dopravili bezpečně tam i zpátky a perfektně zvládali chaotickou dopravu v centru. Zároveň po celou dobu zájezdu nabízeli k prodeji nápoje a vždy ochotně připravili.
Moc děkujeme a těšíme zase někdy :-)


Anna 16. 07. 2023 napsal(a):

Já a kamarádka jsme byly na zájezdu Paříž a Versailles od 12.7 - 16.7. a bylo to jednoduše nádherné. Perfektně zorganizovaný zájezd. Já byla v Paříži poprvé a moc se mi tam zalíbilo. Chození po památkách bylo sice náročné ale stálo to za to. Chtěly bychom poděkovat řidičům za to jak nás bezpečně dovezli do Paříže i zpět, a také oceňujeme jejich smysl pro humor.
Co se týče průvodce, už bychom nejely s nikým jiným než s Lukášem, jelikož byl absolutní jednička. Jeho znalosti o Paříži jsou naprosto ohromující zvlášť co se týče historie a různých pikantností o historických osobnostech. Byl velmi ochotný jakož i trpělivý (zejména s jednou skupinkou, která chodila pozdě na srazy ). I přesto Lukáš oplýval dobrou náladou a svým optimismem a zajímavým smyslem pro humor udržoval mezi účastníky dobrou atmosféru. Zkrátka sympaťák.
Určitě máme v plánu s ABC Tours zase někam cestovat.
Anička a Kačka


Sabelovi 11. 07. 2023 napsal(a):

Velká chvála, klobouk dolů! Jako rodina, která jsme se takto zúčastnila poprvé řízeného zájezdu, musím uznat, že vše bylo precizně zorganizováno od A po Z.
Ohromné zážitky, úžasný dojem z celé akce. Děkujeme a doporučujeme dále.


Jitka 11. 07. 2023 napsal(a):

Již dlouho jsme nebyli takto spokojeni, byl to bezvadně připravený zájezd (jeli jsme 5.-9.7.2023), viděli jsme za tu poměrně krátkou dobu neuvěřitelně mnoho. Nejvíce bychom chtěli poděkovat paní průvodkyni Janě, která naprosto bravurně zvládla organizovat plný autobus lidí, vše srozumitelně vysvětlit a hlavně poutavě mluvit o všech krásách a památkách Paříže. Děkujeme i milým pánům řidičům. Rádi s vámi pojedeme i příště.


Jana Kovářová 04. 07. 2023 napsal(a):

Dobrý den,
byli jsme s vámi 21.-25.6.23 v Paříži a chceme moc poděkovat. Byli jsme s vámi podruhé (poprvé loni na podzim ve Florencii s paní průvodnyní Hankou) a jsme zase spokojeni a děkujeme. Vše na 100 % zorganizované a vše klapalo, parádní program, viděli jsme vše, co jsme chtěli vidět a co se za pár dní dá stihnout, spolehliví páni řidiči, děkujeme ještě jednou, že jste nás v pořádku dovezli:-). Formule 1.. jednoduššní ubytko, ale na přespání a sprchu naprosto stačí.
Ale nejvíce chceme poděkovat průvodci Lukášovi a paní průvodkyni Hance. Oba naprosto výborní, nenásilnou a příjemnou formou nás plnili svými znalostmi, údaji o památkách, historii atd. atd. a zajímavostmi, což zajímalo i teenagery:-), vše nám ukázali, poradili obchody, toalety, atd., abychom věděli, kde a co najít v době, kdy jsme měli "rozchod" a mohli jsme si tak sami vše vychutnat. Oba vynikající profíci:-), kteří si dokázali i v prekérkách poradit.
Děkujeme a mějte se
Jana


Martina 20. 06. 2023 napsal(a):

Nádherný, perfektně zorganizovaný zájezd. Viděli jsme vše, co se dá. Dokonalá paní průvodkyně Marie. Ochotní páni řidiči Milan a Pavel. Zájezd náročný, ale nabitý perfektním programem. Aby bylo co vytknout, 🤣 tak vytykám to, že na mém místě nefungovala nabíječka na mobil, což je trochu nekomfortní, při tak dlouhé cestě a když jsme měli zaplaceny místenky. Jinak vše perfektní.


Pavla Džurdženíková 20. 06. 2023 napsal(a):

Vše proběhlo jak bylo naplánováno.Úžasní oba řidiči,úžasná paní průvodkyně Maruška.Program byl náročný,ale perfektní.Od této společnosti pojedu znovu strašně ráda.Pavla


Karásková 20. 06. 2023 napsal(a):

Tento to zájezd mohu jen doporučit , v krátké době vidět téměř vše podstatné z Paříže . Památky dechberoucí, kavárničky kouzelné .... Velice chválím průvodkyni Marušku, stejně i pány řidiče . Budu se těšit na další zájezd s Vámi . Děkuji Michaela.


Hanka 09. 06. 2023 napsal(a):

Opět nezapomenutelný poznávací zájezd s ABC-Tours. Perfektní organizace, velmi šikovní řidiči a úžasná průvodkyně, která nám v Paříži ukázala snad vše, co se během krátké doby v tak nádherném městě dalo zvládnout vidět. Už se s dcerou těšíme na další zájezd. Děkujeme.


Zuzka a Kačka 09. 06. 2023 napsal(a):

Velký dík za naprosto dokonalou organizaci, vtipný přístup, profesionální výklad a doživotní zážitek. Výlet 31.5.-4.6.23 byl naprosto úžasný.
Zajeli jsme si do Paříže "oslavit Kátiny patnáctiny" a vůbec jsme netušily, jak fantasticky si vše užijeme. Přejeme spoustu dalších stejně nadšených klientů.


Eva Halaczová 21. 05. 2023 napsal(a):

Děkuji za krásný zájezd dne 17.-21.5.2023 do Paříže.Ja a moje posádka děvčat jsme si zájezd strašně uzily a nasávaly atmosféru pařížského života 🇨🇵Moc děkujeme za skvělé zážitky na celý život.I když já už byla v Paříži dvakrát vždy okouzlí svým šarmem.Děkujeme Evca,Kačka, Natálka,Deniska a mamka🇨🇵Bon voage


Iveta 10. 05. 2023 napsal(a):

Dobrý den, moc bychom chtěli poděkovat za tento poznávací zájezd ve dnech 4.5. - 8.5.2023. Vše bylo naprosto úžasné. Slečna průvodkyně Šárka byla skvělá a i díky ní byla Paříž o to lepší. Ještě jednou moc děkujeme.


Křídovi 10. 05. 2023 napsal(a):

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za naprosto bezchybný pobyt v Paříži. Veškerá organizace, komunikace s cestovní kanceláří, řidiči, úžasná a vždy usměvavá průvodkyně Šárka, to vše přispělo k moc hezkému prodlouženému výletu v Paříži a v okolí. Děkujeme a těšíme se na další výlety.


27.4.-1.5.2023 Martina Š. 06. 05. 2023 napsal(a):

Tento zájezd jsme koupili s přítelem jako vánoční dárek jeho mamince . Chci moc poděkovat za krásný zážitek pro maminku . Vše bylo pro ni úžasné ,zvláště děkujeme paní průvodkyni a řidičům .Já sama jsem tento zájezd před lety absolvovala také a byla moc spokojená .Vaši agenturu můžu všem vřele doporučit ,já osobně se určitě nějakého zájezdu znovu zúčastním .


Marie 04. 05. 2023 napsal(a):

Zájezd se nám moc líbil. Viděli jsme to nej z Paříže, každý si tam našel "to svoje". Průvodkyně skvěle zvládla celou skupinu včetně těch, kteří si šli vlastní trasou, výklad, informace o jendnotlivých místech i ochota - super. Ubytování skromné, ale na přespání stačí, snídaně dobré. Potěšilo nás, že jsme byli na vyhlídce na montparnasse, i když to v původním plánu nebylo. Oceňujeme i zaslání informací o čase návštěv Versailles a Louvre hned v e-mailu potvrzujícím platbu zálohy, koupili jsme si vstupy více než 2 měsíce předem. (někteří si postěžovali, že to věděli až týden před odjezdem, a už se lístky koupit nedaly, možná přehlédli tuto informaci, my jsme ji měli s upozorněním na riziko v případě neuskutečnění zájezdu). Uvítali bychom víc času ve Versailles- kdo chce projít pořádně zámek, nestíhá zahrady. Řidiči nás jako vždy bez problémů zavezli všude, byli ochotní. Návštěva Amberku je příjemným osvěžením, (odjezd všech 3 busů najednou způsobil tlačenici ve sprchách a při převlékání a sušení, ale i tak jsme si to užili). Jízdu trochu kazili spolucestující, kteří si sklopí sedadla bez ohledu na ostatní, a na zastávkách nezasouvají sedadla na místo, takže průchod busem odnese pár modřin. To ale nemohlo zkazit náš dobrý dojem ze zájezdu. Unavení, uchození, ale hodně spokojení. Děkujeme.


Iva V. 02. 05. 2023 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat p. Aleně za seznámení s Paříží ve dnech 28.4 - 1.5. a pánům řidičům Petrovi a Lubošovi za skvělou jízdu. Bylo to super.


Jitka 02. 05. 2023 napsal(a):

Byly jsme s kamarádkami na výletě Paříž a Versailles v dubnu 2023, počasí nestálo za nic, ale to nám nevadilo, protože Lukáš byl SUPER a jeho vyprávění a znalosti byly bezkonkurenční... s ABC jsme už byly několikrát a opět jsme se utvrdily v tom, že s nimi pojedeme zase....moc děkujeme. Moc jsme si to užily....


Kyjovská, Králová 26. 04. 2023 napsal(a):

Zájazd sa nám velmi páčil. Aj keď sme nemali zrovna najideálnejšie počasie, bolo to super. Chcela by som obzvlášť vyzdvihnúť nášho průvodce LUKÁŠA, ktorý nemá konkurenciu. Je to úžasný človek na svojom mieste. Venoval sa nám počas celého zájazdu excelentne, Spolu so šoférmi Honzom a Lubošom sme počas zájazdu tvorili fantasticku skupinu ludí, čo sa nie vždy podarí. Dopriala by som všetkým,kdo sa chystá na zajazd s ABC TOURS také zážitky, ako sme mali my, veselé a nezabudnutelné.
Kyjovská, Králová


Zdeňka 20. 04. 2023 napsal(a):

12-16. duben.zájezd byl báječný.doprovázel nás Lukáš a smekám před jeho znalostmi. organizované na 1. V Paříži byla stávka,ale nás se to vůbec nedotklo.Opravdu skvěle naplánované.S ABC jsem jela již podruhé a určitě pojedu zas. Pochvala také patří řidičům.Fakt super a zakončení v lázních je luxusní.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se jaro a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Romana 21. 03. 2023 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úžasný zájezd do Paříže. :)
Opravdu nemám co vytknout - vše pečlivě naplánováno, dostatek času na rozchody, průvodkyně Maruška excelentní, její znalosti a příjemné vystupování nemá konkurenci, před řidiči klobouk dolů za trpělivost v pařížských zácpách.
Paříží jsme naprosto okouzleni, stihli jsme ochutnat vyhlášená francouzská vína a speciality včetně šneků.

Moc jsme si to s přítelem užili a určitě naplánujeme další zájezd s Vaší CK!

Romana a Martin

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se jaro a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Kateřina 23. 11. 2022 napsal(a):

Dobrý den, zájezd do Paříže a Versailles byl super. Hlavně díky řidičům za bezproblémovou cestu a přejezdy a průvodkyni Aleně za to, jak se o nás hezky starala a vše nám ukázala a povykládala. Zřejmě jsme měli velké štěstí, protože i počasí bylo v tuto roční dobu naprosto úžasné, každý den jsme měli slunečno a deštníky jsme nepotřebovali. O to hezčí zážitky ze zájezdu máme. Určitě zase někdy pojedeme...

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se období adventu a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Blanka 03. 11. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
jménem své rodiny bych chtěla moc poděkovat za perfektně zvládnutý zájezd, který se konal 26.-30.10.2022. Moc jsme si výlet do Paříže a zámku Versailles užili. Cestování bylo díky pohodlnému autobusu a samozřejmě i skvělému personálu příjemné. Moc zdravíme řidiče Jirku a Víťu a delegátku Alenku, kteří se po celou dobu o nás perfektně starali. Program zájezdu byl skvěle sestavený, viděli jsme maximum a i individuální čas byl k dispozici. Určitě do budoucna využijeme Vaše služby k poznání dalších krásných míst.
Ještě jednou moc děkujeme
Blanka s rodinou

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný nastupující podzim a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Nikola 01. 11. 2022 napsal(a):

Velice rada doporucim, paní delegatka měla vše přesně naplanovane do puntíku.

Ubytování slabší…


Libor Novák 01. 11. 2022 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil. Chtěl bych ocenit zejména paní průvodkyni, byla opravdu skvělá. Taktéž řidiči byli velmi příjemní a zaslouží si uznání, jak celou jízdu zvládli.


Soňa Vítková, Zbyněk Vítek 16. 10. 2022 napsal(a):

Poznávací zájezd- termín 13.10.2022-16.10.2022.
Děkujeme řidičům /Jiří a Roman/, že nás šťastně odvezli i přivezli. Také velké díky patří paní průvodkyni Marušce za bravurní zvládání tak početné skupiny cestovatelů. Velmi oceňujeme její skvělé znalosti z historie i současnosti Paříže.

I přes občas nepříznivé počasí které nás v Paříži potkalo, bylo poznávání všech hlavních památek tohoto kouzelného města parádní!!!
Rádi se zase zajedeme s Vaší CK v příštím roce někam podívat !!!

Přejeme hodně dalších spokojených cestovatelů.
Soňa a Zbyněk


Radka 07. 10. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd byl výborně zorganizovaný. Viděli jsme všechna nejznámější místa Paříže a zbyl i čas na posezení u kávy a občerstvení. Průvodkyně Jana měla vše perfektně připravené. Děkuji


Martina P. 04. 10. 2022 napsal(a):

Termín zájezdu 28.9.2022 - 2.10.2022 - Paříž - Versailles
Obrovská pochvala pánům řidičům - s přezdívkami Karel a Karel :) a paní průvodkyni Marušce.
Kloubouk dolů před jejich klidem, vstřícností, ochotou, vtipem a hlavně profesionalitou.
Děkujeme za krásné zážitky!!!!!

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Vít Hrbáč 04. 10. 2022 napsal(a):

Dobrý den, po Holandsku jsem s vaší cestovní kanceláří absolvoval druhý zájezd do Francie.Jednim slovem paráda.Organizace, průvodkyně Maruška, páni řidiči, vhodně zvolený program. Vše bylo perfektní. Už teď vyhlížím nabídku zájezdů na příští rok.
Vít Hrbáč a spol.:-)))

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den ,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babíe léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Petra 04. 10. 2022 napsal(a):

Zájezd se nám moc líbil. Děkujeme průvodkyni Marušce i oběma řidičům. Stihli jsme toho opravdu hodně a vše probíhalo v klidu a pohodě. Dokonce byl čas si i posedět v kavárničkách.


Petra Hrubá 04. 10. 2022 napsal(a):

Zájezd byl nádherný. Paní delegátka Marie i páni řidiči Honza a Petr byli moc super. Během 3 dnů jsme zvládli navštívit významné pařížské památky. Zájezd s touto společností určitě doporučuji. My jsme byli velice spokojeni.
Hrubá


Natalie 02. 10. 2022 napsal(a):

Tento zájezd byl naprosto úžasný, paní delegátka Jana s květinou i páni řidiči nás vždy všude včas dovezli. Rozhodně doporučuji!!


Urbanovi 11. 09. 2022 napsal(a):

náš zájezd do Paříže + Versailles dopadl na jedničku, organizace naprosto perfektní, díky moc ochotným řidičům a paní průvodkyni, která měla naprosto skvěle celý zájezd
naplánovaný, všem tuto cestovní agenturu doporučujeme a určitě jsme s Vámi nebyli naposledy
díky moc a brzy neshledanou
Urbanovi


Renata 01. 09. 2022 napsal(a):

Zájezd se nám velice líbil, v krátkém čase jsme zvládli navštívit významné pařížské památky. Všechno bylo perfektně zorganizované, měli jsme i osobní volno k nákupům. Řidiči i paní průvodkyně Maruška byli příjemní, trpěliví, zkušení.


Jan Ždimera 01. 09. 2022 napsal(a):

Krásný zájezd. Bezvadně naplánovaný a zorganizovaný.
Fundovaná paní průvodkyně Alena bravurně zvládla v pařížských
ulicích i metru šedesátičlenou skupinu od důchodců po malé děti
a navíc si vždy našla čas i na případnou individuální pomoc.
Také řidiči bezvadní.O tom, že je program zájezdu opravdu
vyladěný do posledního detailu svědčí i to, že se na zpáteční cestě
po noci v autobusu zastavíte v lázních v Ambergu. A tak nakonec
k překvapení všech dorazíte domů celkem voňaví a svěží. :-)
Děkujeme všem, kteří se o nás starali


Alžběta, Hanka a Martin 23. 08. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd byl výborný a byli jsme moc spokojeni. Oceňujeme dobře promyšlený program a návaznost celého zájezdu. Páni řidiči Petr a Petr byli vždy ochotní a v pařížském provozu velmi zkušení. Největší dík patří paní průvodkyni Jitce, která měla celý program výborně zorganizovaný a nikdy neztrácela nervy. Byli jsme rádi, že nás s fundovaným výkladem provedla po ulicích Paříže a my poznali Paříž včetně její historie a pěkných zákoutí. Za těch pár dní jsme stihli navštívit opravdu hodně míst, takže jsme si dovedli udělat o Paříži reálnou představu. Kromě památek jsme dobře poznali i pařížské metro, které nás překvapilo v mnoha směrech. Paní Jitce děkujeme kromě odborného výkladu i za množství praktických rad a doporučení, které nám usnadnili a zpříjemnili celý zájezd.
Termín zájezdu 17.8. - 21.8.


Irena Králová 09. 08. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
program zájezdu v termínu od 29.6. - 3.7.2022 byl velmi dobře zorganizován. Díky průvodkyni, která byla milá a ochotná. Velké poděkování i pánům řidičům, kteří nás bez problémů provezli celou dobou zájezdu, byli naprosto skvělí.
Ubytování na F1 čisté.
Budeme se těšit na příště...Irena, Nikol a David


Martina +Valentýna 07. 06. 2022 napsal(a):

Moc se nám líbil zájezd do Paříže.
Organizace byla skvělá. Viděly jsme vše, co jsem chtěly.
Díky paní delegace Marušce jsme se i leccos přiučily. Proto chceme moc Marušce poděkovat, hlavně za její trpělivost.
Musím podotknout, že s některými účastníky zájezdu to opravdu nebylo jednoduché.
Přejeme hodně spokojených účastníků a doufám, že jsme s Vaší cestovkou nejeli naposledy.
Ještě jednou velký dík.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jana 07. 06. 2022 napsal(a):

Zájezd se opravdu povedl. Trochu to kazilo počasí,ale i tak jsme byly spokojeni. Musím vyzdvihnout hlavně průvodkyni Marušku,která byla naprosto úžasná. Vždy ochotna,připravena,vstřícná a obětava .I za ošklivého počasí myslela hlavně na nás. Prave proto mě dost mrzelo že to někteří klienti nedokázaly ocenit. Proto bych ji chtěla touto cestou moc za vše poděkovat.


Eva 25. 05. 2022 napsal(a):

Program zájezdu byl velmi dobře organizován, zároveň byla možnost i individuálního programu. Autobus pohodlný. Delegátka příjemná, připravená, řidiči také na jedničku. Ubytování v F1 postačující. Byl to můj druhý zájezd s ABC-TOURS a opět jsem byla spokojená.


Daniela Holá 24. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl skvělý. Viděli jsme opravdu hodně a výklad a organizace paní průvodkyně Jitky byl perfektní. Bezvadní byli také řidiči, ve všem vyšli vstříc. Jelo nás 22 a všichni byli spokojení.


Pavla, Terka, Líba 11. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd byl úžasný, naprosto skvělý, bezchybný. Pro paní průvodkyni Alenku byl díky velkému množství účastníků určitě náročný, ale zvládla vše bravurně.
Milí a ochotní byli i řidiči.
Těšíme se zase příště.


Ondřej Papáček 11. 05. 2022 napsal(a):

Velmi děkujeme za organizaci zájezdu, bylo to parádní. Průvodkyně Alena s řidiči Jirkou a Lubošem zajistili hladký průběh zájezdu, kdy všechno klaplo, jak mělo. Paříž byla nádherná, s rezervací do Versailles jsme mohli ještě o půl hodiny dříve, ale i přesto jsme zahrady rychle proběhli, jak jsou obří a abychom stihli spuštění fontán. Ubytování je klasické ekonomické s umyvadlem na pokoji - na 2 noci v pohodě stačí. Pokud by někdo měl problém se zvukem v autobuse, stačí lehce povytáhnout jack.
Teprve jsme dojeli a už přemýšlíme nad dalším zájezdem :)


Bohumil Holakovský 10. 05. 2022 napsal(a):

Paříž 4.-8.5.1922 byla nádherná.Skvěle sestavený program a famózní delegátka paní Alena,super řidiči.Už přemýšlím o poznávačce do Chorvatska.


Mirek, Jana, Naty a Neli 10. 05. 2022 napsal(a):

Opět na jedničku s hvězdičkou!
Těžko vyzdvihnout jednu nebo dvě věci.... prostě to byla paráda od začátku do konce.
Děkujeme a už se těšíme na další zájezd.


Jana prudka 09. 05. 2022 napsal(a):

Velice děkuji za překrásné strávené dny v termínu od 4 -8.5.2022.zajezd byl organizačně velice dobře zabezpečen.velké díky patří delegatce paní Aleně,která byla vždy ochotná a milá.velke díky také řidičům Jirkovi a Lubošovi,kteří nás bez problémů provezli celou dobou zájezdu.
Určitě pojedu s touto cestovkou opět.


Barbora 27. 04. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd do Paříže a Versailles v termínu 20-24.4. naprosto perfektní, skvělá organizace návštěv památek a muzeí, dost času pro osobní volno. Velké poděkování průvodkyni Marušce a pánům řidičům.

Mám mnoho krásných zážitků, děkuji.


Dana Levá 26. 04. 2022 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd do Paříže, který jsme s dcerou absolvovaly minulý víkend byl úžasný a perfektně zorganizovaný. Naše průvodkyně, paní Maruška, byla skvělá. Připravená na vše, všude jsme byli včas. Páni řidiči byli velmi milí, nic nebyl problém. Krásně se o nás starali. Jediné negativum, které musím zmínit byla úroveň společných sprch a toalet v hotelu. Nebylo to dobré. Samotný pokoj byl v pořádku, snídaně výborná.

Děkujeme, zájezd jsme si moc užily, krásných zážitků bylo mnoho.

Dana Levá


Pokorný František 25. 04. 2022 napsal(a):

skvělý zájezd vynikající průvodkyně paní Maruška vždy pohotová připravená cokoliv vám vysvětlit dějiny a vyprávění o Paříži a Versailles měla v malíku skvělý tým pánů řidičů na předem objednané prohlídky dostatek času i na osobní volno ubytování špičkové jsem hrdy že jsem si vybral vaši cestovní kancelář a rád pojedu s vaší cestovkou znovu

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den pane Pokoorný ,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jarní dny a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem


Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lucie 13. 04. 2022 napsal(a):

Dobrý den, teď jsme se vrátily s mamkou z Paříže(7.4.2022 do 10.42022).a bylo super můžeme doporučit


Marcela 05. 04. 2022 napsal(a):Ráda bych Vám poděkovala za poznávací zájezd do Paříže ve dnech 16.3.- 20.3.2022. Vaší CK jsem neznala, ale zaujala mě Vaše nabídka zájezdů a samozřejmě i recenze - a ty opravdu nelhaly. Zájezd byl naprosto perfektní. Mé uznání a obdiv opravdu zaslouží paní delegátka Alena , která je člověkem na svém místě a těch je jako šafránu. Schopná, flexibilní, milá, ochotná . Samozřejmě velký dík zaslouží i páni řidiči , kteří byli ochotní a výborně spolupracovali s paní delegátkou a tím vše perfektně fungovalo.


Solařová 22. 03. 2022 napsal(a):

Moc děkujeme za krásné dny v Paříži . Je krásné ,že jsme měli i čas pro sebe .


Sýkorová 22. 03. 2022 napsal(a):

Dobrý den,
recenze nepíši, ale dnes udělám vyjímku. Zájezd předčil mé očekávání, vše bylo perfekně zorganizováno a paní Alenka byla báječná. Pověstnou třešničkou na dortu byla večerní vyhlídka na věži Montparnasse. Skvělé rozloučení s Paříží s úžasnou atmosférou. Moc děkujeme za perfektní dovolenou a snad se brzy vydáme s vámi na další cestu.


Lenka a Pavel 03. 11. 2021 napsal(a):

Bylo-nebylo, za devatero horami a devatero řekami se nalézala cestovní kancelář, kterou lidé znali jako ABC Tours. Ale nebyla to obyčejná cestovka, protože v ní pracovali báječní lidé, kterým záleželo na spokojenosti všech, kteří se s nimi vydali do světa. My měli možnost poznat tři z nich a ještě dlouho na ně budeme v dobrém vzpomínat - řidiči Ríša a Péťa, kteří bravurně zvládli všechna úskalí na dlouhé cestě a především dobrá víla - průvodkyně paní Alena. Starala se o nás naprosto dokonale, pomohla, poradila, cestu ukázala, před veškerým nebezpečenstvím varovala a její znalosti nám ukázaly cizí zemi ve všech jejích podobách a vzala nás i proti proudu času. Díky všem třem jsme se v pořádku vrátili domů a přivezli si nejen spoustu nádherných zážitků, ale dokonce i kouzelnou hůl od Seiny! Moc a moc děkujeme a těšíme se, až zase vyrazíme poznávat cizí kraje.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenili práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Mirka 02. 11. 2021 napsal(a):

S ABC - Tours jsme byli po sedmé a opět paráda. Paříž, Versailles po druhé, takže řeklo by se nic nového pod sluncem, ale ono ano. Baví nás ty vaše cestovkové vychytávky... první na Eiffelce, první v zahradách Versailles, večer lodí po Seině...Velké díky průvodkyni Alence, vždy milé a dobře naladěné, i když počasí si s námi občas pohrávalo. My si často děláme svůj program a od skupiny se "trhneme" a Alena vždy pohodově dá vědět kdy a kde se skupinou sejít. Vše prostě klape a my se už teď těšíme na další zážitky s vámi. Hodně štěstí, zdraví a bezpečně najetých kilometrů všem u vás!

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Edita a Tinka 01. 11. 2021 napsal(a):

Dobrý den.
Včera jsme se s dcerkou vrátili ze zájezdu.
Paříž- Versailles 27.10.-31.10.2021.
Vše se nám moc líbilo. Máme krásné zážitky.
Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí a to díky průvodkyni paní Aleně, která se starala o všechny své klienty moc hezky.
Vždy byla zábavná,milá,příjemná, prostě dokonalááá.
První den jsme měli krásné slunečné počasí takže výhled z Eifellovky byl ohromující a nezapomenutelný..
Další dny už byly střídavě s deštěm ale vůbec nám to nevadilo, vše jsme zvládli i tak s úsměvem.
Mezi památkami bylo každý den dostatek volna, tak si každý mohl nakupovat,nebo posedět v kavárně, dojít na oběd,večeři apod..
Ubytování na F1 také úplně krásné.
Jediné co se nám nesplnilo byl patrový autobus, protože dcerka chtěla sedět nahoře v čele a mít celou cestu výhled do světa :-)
Ale to se jí určitě splní příště, protože už jsme si tady vybrali další zájezd o velikonočních prázdninách.
Už se moc těšíme.
Děkujeme cestovní kanceláři ABC a všem ji doporučujeme.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byly s našimi službami spokojeny. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenily práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné prožití podzimních dnů a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Hana 30. 09. 2021 napsal(a):

S Vaší cestovní kanceláří jsme byli poprvé a moc jsme si to užili. Průvodkyně Maruška vše krásně popisovala, díky její organizaci jsme byli na Eiffelovce mezi prvními a bez fronty. Autobus pohodlný a páni řidiči ochotní. Rozhodně jsme s Vámi nebyli naposledy. Všem moc zájezd doporučuji.


Jirka a Štěpánka 31. 08. 2021 napsal(a):

Dobrý den, když jsme 1. den přišli k autobusu a viděli jsme mladého průvodce, měli jsme popravdě trochu strach, aby to bylo kvalitní, ale jak začal mluvit a starat se o nás, tak bylo jasné, že zdání klame! Klobouk dolu před panem průvodcem Lukášem. Nejvíce oceňujeme, že nám vše nevypráví přesně podle toho jak se to kde naučí a podle učebnic, ale právě tak, že k tomu přidá spousta humoru a vypráví to, jako by v té době byl a to je to skvělý. Nemáme JEDINOU VÝTKU k průvodci, programu ale ani k řidičům autobusu, díky kterým dovolená začala už dlouhou cestou do Francie. jsme moc spokojení a moc vám děkujeme za příjemný poznávací zájezd! Rádi s vámi pojedeme opět někam!


Sidónia 18. 08. 2021 napsal(a):

Byl to náš první zájezd s Vámi a moc jsme si to užili.
Byli jsme na zájezdu v termínu 11-15.8.2021 a nemám co bych vytkla.
Jak řidiči ochotní,velmi milá a sympatická průvodkyně paní Alenka,která dokázala vyprávět hodiny a pořád to bylo velmi zajímavé.
Doufám,že příští rok budeme moci jet zas,moc se nám v Paříži s Vámi líbilo 👍🏻


David 03. 08. 2021 napsal(a):

Byli jsme na zájezdu Paříž-Versailles v termínu 28.7.-1.8.2021. Chtěl bych moc pochválit průvodkyni Marušku a oba pány řidiče, byli jste naprosto skvělí. Zájezd se nám moc líbil, bylo to velmi dobře poskládané. Prošli jsme všechna zajímavá místa, ke všemu jsme od paní průvodkyně dostali precizní výklad. Jsme maximálně spokojení a tento zájezd můžeme jen doporučit. Děkujeme také CK ABC tours za skvělou komunikaci a perfektní zážitek.


Anna 03. 08. 2021 napsal(a):

Nádherně prožitý víkend s vnučkou v Paříži, k tomu úžasná průvodkyně Marie, která vše zvládala bez jediného problému a ještě měla celou dobu úsměv na tváři a odpověď na každou otázku.

Můj dík patří i řidičům, kteří jsou opravdu mistři své profese.

Paříž sem navštívila po 31 letech a dlouho jsem se rozmýšlela, zda letadlem nebo busem. Jsem spokojená, že jsem zvolila ABC tours.


Marie 19. 11. 2019 napsal(a):

Byla jsem účastnicí zájezdu Paříž a Versailles ve dnech 26.10-30.102019 a chtěla bych touto cestou poděkovat za nádherný zážitek,průvodci Lukášovi i oběma pánům řidičům.Všichni byli úžasní,Lukáš má obrovské znalosti ,plně se nám věnoval,staral se o nás,jak nejlépe mohl,měl s námi trpělivost,vše perfektně zařídil.Páni řidiči nám ve všem vyšli vstříc,byli milí,ochotní,prostě všichni si zaslouží náš dík.


Lingerovi M.N 03. 11. 2019 napsal(a):

Paříž supr,poděkování průvodci Lukášovi a řidičům,spokojenost nadevše,ubytování úžasné.Vše můžeme doporučit!!!!


Helena 16. 10. 2019 napsal(a):

Vše již bylo řečeno. Naprosto souhlasím s chválou všech ostatních a připojuji se k poděkování za skvělý zážitek. Děkuji delegátovi Michalovi i řidičům. Doporučuji tento zájezd kudy chodím. :)
Děkuji, pojedeme s Vámi určitě znovu.


Klára 15. 10. 2019 napsal(a):

Naprostá spokojenost :-) Profesionální přístup. Velké díky průvodci Michalovi i řidičům autobusu. Zájezd jsem si s dcerou moc užila a byl to výborný dárek k jejim narozeninám.


Lenka 15. 10. 2019 napsal(a):

Děkujeme za perfektně zorganizovaný zájezd. Trošku nás mrzelo, že bylo na poslední chvíli zrušeno naše odjezdové místo z Brna, ale nakonec vše O.K. Velké díky patří průvodci Michalovi, naprostá profesionalita, rozsáhlé znalosti o Paříži, perfektní přístup a velmi cenné rady. Páni řidiči nás bezpečně dovezli kam bylo třeba. Cestou zpět jsme přemýšleli kam s vámi vyrazíme příště :-)


Gábina 15. 10. 2019 napsal(a):

Naprostá spokojenost jak s programem zájezdu, tak s jeho organizací, ochotnými řidiči i vynikajícím, lidským a zároveň profesionálním průvodcem Michalem. Díky moc :-)


Darina 30. 09. 2019 napsal(a):

Vynikající zájezd, naprostá spokojenost:-). Průvodce Michal je profesionál na svém místě, ochotný, milý, příjemný...lepšího průvodce jsem nezažila, opravdu klobouk dolů:-)Řidiči Drahoš a Petr byli milí, příjemní a ochotní, profíci na svém místě. Doporučuji naprosto jednoznačně!! Určitě s vámi ještě vyrazím...


Lucie 12. 09. 2019 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli neuvěřitelně spokojení! Pan průvodce Michal i páni řidiči byli velice příjemní, vtipní a ochotní, vše zařídili na jedničku. Program proběhl podle plánu, vše se stihlo a přitom byl čas příjemně rozvržen na památky a odpočinek i případné volno. Individuální přístup byl perfektní. Moc děkujeme, těšíme se na příště


Jirka 13. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil,průvodce Lukáš byl super,řidiči Roman a Drahoš nás všude v pohodě dovezli,moc jsme si to užili.Děkujeme za krásně prožitých 5 dní a těšíme se na další zájezdy s Vámi.


Anna 13. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd byl skvělý, všichni jsme si to moc užili. První den je celkově trochu náročnější - zvlášť pro starší účastníky - ale s pauzami jsme to všichni zvládli. Památky byly nádherné, ubytování maličké, ale čisté, snídaně dostatečná. Průvodce Lukáš byl moc milý, ochotný, komunikativní, měl velký přehled a přímo nás zasypával zajímavostmi z prostředí Paříže - tak, jak to má být :)
Dáváme velký palec nahoru a děkujeme.


Jitka 17. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd Paříž a Versailles byl nádherný.Paní pruvodkyně Alenka i páni řidiči milí,ochotní,profesionální.Organizace výborná,ostatně jako vždy.S touto cestovkou jsem byla již po šesté a pokud to pujde,určitě s ní ještě vyrazíme.Všem doporučuji.Mooooc děkujeme,vše bylo na jedničku


Markéta 16. 07. 2019 napsal(a):

Byli jsme na poznávacím zájezdu 10-14.7.2019. Zájezd byl opravdu náročný, co se týče chození, nožičky dostaly zabrat, ale vůbec nám to nevadilo. Díky tomu jsme viděli moho krásných památek,které by jsme sami ve vlastní režii nikdy nezvládli. Průvodce Lukáš skvělý, vstřícný a vše zařídil na jedničku.
Moc děkujeme


Pavlína 16. 07. 2019 napsal(a):

Byli jsme na zájezdu v Paříži a jsme moc spokojeni. Průvodce Lukáš byl velmi dobře připravený, ochotný a vtipný. Zájezd byl dobře připravený, snad jen bych to zkusila trochu přeorganizovat, aby bylo více času na zámek a zahrady Versailles, a to byl i názor jiných lidí. Všech akce a památky v Paříži stojí zato, opravdu hezký zážitek, děkujeme.


Lenka 26. 06. 2019 napsal(a):

Byli jsme v Paříži (19.-23.6.). Všechno bylo strašně super. Páni řidiči byli skvělí a šikovní. Průvodkyně Alena byla strašně ochotná, vše zařídila, aby jsme nikde zbytečně nečekali ve frontě. Viděli jsme toho spoustu a ještě zbylo dost času na kavárny a restaurace. Moc se nám to líbilo. Děkujeme za krásný zájezd.


Michaela 24. 06. 2019 napsal(a):

Absolvovala jsem teď poznávací zájezd do Francie (19.-23.6),bylo to úžasné a super. Nejde nic vytknout. Řidiči šikovní a ochotni a průvodkyně Alenka báječná. Ještě jednou díky za všechno. JSTE SUPER


Kristýna 24. 04. 2019 napsal(a):

Tento zájezd jsme absolbovali s přítelem na Silvestra. Všechno bylo super. Cesta teda docela dlouhá, ale dalo se to přežít. První den jsme byli v Paříži, prošli jsme si okolí věže, poté zamířili do muzea do Louveru se podívat na Monu Lisu a jiné památky, celý den jsme byli tedy v Paříži. Druhý den taktéž, byli jsme se podívat na chrám z knihy Petr a Lucie, byli jsme se projít v ulici, ze které jsme viděli Moulin Rouge a jiné. navštívili jsme i Versailles, kde jsme prošli zahrady a a zrcadlovou místnost, celkově výlet super! I koupačka v Německu byla super! :-) Doporučuji ale v jinou dobu než Silvestr. Byla zima to se dalo čekat že :D ale lidí všude milion, hlavně večer, byla 3D show na vítězném oblouku a když jsme se po půlnoci vraceli na F1 tak metro bylo plné zasekané, všude miliony lidí. Lepší to bude asi v létě :-)


Blanka 19. 10. 2018 napsal(a):

Jde o již čtvrtý zájezd v řadě, který absolvuji s Vámi a zatím bez zklamání.
Paříž je nádherné město a tento zájezd je opravdu nabytý.
Průvodce Michal měl nejen poutavé vyprávění, ale dokázal i poradit vhodné a levné restaurace či jiné užitečné informace. Hotel F1 je čistý, pokoje jsou menší, ale rozhodně doporučuji, připlatit si za vlastní koupelnu :)
Byly jsme moc spokojeny a rozhodně se do Paříže opět znovu vrátíme.
Co bych však podotkla - zájezd je celkem fyzicky náročný, kor první den, kdy vyjdete nevyspalý z autobusu. A to neříkám jen z vlastních pocitů, ale většina účastníků byla třetí den vyřízená :D
Odpočinková dovolená se opravdu nekoná ;) :) , ale stojí to za to!
Děkujeme!


Jana, 14.10.2018 15. 10. 2018 napsal(a):

Právě jsme se vrátili z tohoto zájezdu. Bylo to moc krásné! Velké díky paní průvodkyni Alence a také pánům řidičům Petrovi a Standovi. Pěkné a pokojné dny přeji a těším se opět na viděnou.


MichaelaPetra 24. 09. 2018 napsal(a):

Zájezd byl naprosto perfektní!
Řidiči milí a ochotní, stejně tak i paní delegátka.
Určitě jsme nejeli naposled!


Kristýna 20. 09. 2018 napsal(a):

Jsem ze zájezdu nadšená. Skvěle naplánovaný a zorganizovaný zájezd. Milý průvodce Michal, nám vše podrobně ukázal a všem s nadšením vyprávěl a byl vždycky pozitivně naladěn, velmi milý byli i páni řidičové Petr a Petr. Pohodlný autobus. Velmi se nám líbilo a jistě pojedeme s touto cestovkou i do jiných oblastí. Za příjemně strávenou dovolenou velmi děkujeme


Markéta 18. 09. 2018 napsal(a):

Dobrý den,s vámi jsem byla v Paříži již podruhé,ted to byla naprostá bomba,nádhera,průvodce Michal to měl zmáknutý na jedničku,super organizace a ty jízdy metrem to hodně urychlili díky moc příště jedu opět s Vámi


Iveta 18. 09. 2018 napsal(a):

S cestovní kanceláří ABC Tours jsem navštívila Paříž již po třetí.
Zájezd neměl chybu. Vše naprosto v pořádku.
Výlet jsme si přítelem užili a viděli jsem vše co jsme chtěli.
Velké díky patří průvodci Michalovi a řidičům Petrovi a Petrovi.
Jsou to lidé na správném místě. Chválím.
Přístup cestovní kanceláře je profesionální a mohu jen a jen doporučit.
Iveta, Kutná Hora


Erika 17. 09. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
Byla jsem s kamarádkami na poznávacím zájezdu Paříž a Versailles. Jsme moc nadšené, příjemný průvodce Michal, řídiči se smyslem pro humor. Bohatý program, nádherná země, nemohly jsme se nabažit tou krásou. Děkujeme za příjemně strávený čas ABC Tours.
S pozdravem


Lucie 06. 09. 2018 napsal(a):

Děkuji za zájezd do Paříže, není nic co bych vytkla, řidiči a průvodkyně úžasní a spolehliví.
S ABC Tours rozhodně nejedu naposledy.


Pavlína 28. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
s cestovní kanceláří ABC Tours jsem byla v Paříži již podruhé, poprvé ale s manželem a dvanáctiletým synem. Jsem velmi ráda, že jsem svojí rodinu svěřila do rukou právě této cestovní kanceláře. Ačkoliv jsme většinu programu absolvovali individuálně, s organizací jsme byli velmi spokojeni. Vždy byly dodrženy časy srazů a odjezdů, průvodce Lukáš nám byl ve všem nápomocen. Je na místě také pochválit řidiče, kteří nás bez nehod dovezli zpět domů. Zájezd jsme si s rodinou užili na maximum, syn byl nadšený. Děkujeme :-)

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović, ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Světlana 17. 08. 2018 napsal(a):

Se zájezdem jsme byly velice spokojené. Za sebe i kmotřenici mnohokrát děkuji. Vidět Paříž byl sen nás obou a s doprovodem vaší cestovní agentury se stal nádhernou skutečností po boku profesionálního a sympatického personálu. Děkujeme, určitě vaši kancelář doporučím přátelům a do budoucna se budu těšit na další jistě úžasný výlet.


Standa 15. 08. 2018 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli naprosto spokojeni. Výborná organizace, díky které jsme stihli vše z programu, nemuseli jsme nikde stát dlouhé fronty a zároveň jsme nemuseli nikde pospíchat, takže bylo dostatek prostoru si užít každou chvíli. Děkujeme příjemným řidičům a průvodci Lukášovi, který byl ve všech ohledech naprosto skvělý.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Žaneta 14. 08. 2018 napsal(a):

Děkuji za krásný a pohodový zájezd do Paříže (8.8-12.8 2018).Dcera jo dostala k 15. narozeninám. Byla nadšená a my též. Hlavně velké poděkování Lukášovi, byl úžasný, milý a vždy poradil (kde je WC, kam na dobré jídlo i s výběrem vín). Je vidět, že ho práce velice baví. Řidiči vstřícní a ochotní. Už přemýšlíme o zájezdu na příští rok s vaší CK ABC Tours.


Andrea 13. 08. 2018 napsal(a):

Chtěla bych za sebe, dceru a rodiče poděkovat za super zorganizovaný zájezd . Průvodce Lukáš byl úžasný, výklad měl na 200% :-),pomohl ,poradil, když bylo potřeba. Řidiči srandisté a profesionálové, prostě rovněž úžasní. Splnilo se nám vidět Eiffelovu věž a spoustu jiného . Můžu jenom doporučit a doufám, že se s vaší kanceláří podíváme i na další místa.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.
Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

Denisa MorovićDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Martina 13. 08. 2018 napsal(a):

Děkuji všem, kteří zájezd připravovali. Vše bylo výborně zorganizováno, milí řidiči, průvodce naprosto skvělý. Velmi se mi líbilo, že nám nenásilnou formou během prohlídky zpestřoval výklad dějinami. Paříž jsme už dřívě navštívili, teď jsme vzali s sebou děti a ty byly nadšené. Rodiny se zájezdu nemusí bát, měřili jsme si kilometry a každý den byl max. 15 kilometrů, školní děti to s přehledem zvládnou. Nadchlo mě Versailles, kam se mi původně moc nechtělo, ani ne tak zámek nebo zahrady, ale samotné město, na trhu na mě dýchla Francie :). Rozsvícená, blikající Eiffelova věž, kterou jsme pozorovali z lodě plující na Seině byla vynikající tečkou našeho putování a Amberg, kde si člověk svoje bolavé tělo zregeneruje, byl přímo božský.


Ivana 08. 08. 2018 napsal(a):

Děkuji za velmi pěkný poznávací zájezd. Řidiči byli příjemný, ochotný a průvodce byl skvělý, opravdu výborný. Doporučuji tuto cestovní kancelář i tento zájezd.


Markéta 31. 07. 2018 napsal(a):

S tímto zájezdem jsme byly velice spokojeni . Velké díky patří jak pánům řidičům tak i panu průvodci za nádherný výklad a celou organizaci zájezdu.


Jana 24. 07. 2018 napsal(a):

Bylo to fantastické.


Jaroslav 22. 06. 2018 napsal(a):

Moc velké díky za super zájezd plný zážitků do Paříže ve dnech 13. - 17. 6. 2018. Profesionální přístup jak řidičů tak průvodkyně. Vše super naplánováno. Děkujeme a těšíme se na další zájezdy s vámi.

Jaroslav Peš a dcera Valérie.


Alena 20. 06. 2018 napsal(a):

Ve dnech 13. - 17.6.2018 jsem absolvovala poprvé, s Vaší cestovní agenturou, zájezd do Paříže a Versailles. Já jsem si uskutečnila svůj sen, vidět Paříž a vnučku Terezku jsem tímto odměnila za maturitu. Obě jsme byli nadšené z organizace zájezdu. Oba páni řidiči - Petrové, byli profesionálové a srandisti, průvodkyně p. Alenka, byla sečtělá, přívětivá a trpělivá. Díky skvělé organizaci zájezdu, máme obě dvě, jen ty nejlepší zážitky a obě dvě jsme nadmíru spokojené.
Děkujeme a těšíme se určitě i někdy v budoucnu s Vámi !

Lachová Alena a vnučka Tereza


Darina 19. 06. 2018 napsal(a):

Chtěla bych moc poděkovat za spoustu zážitků ze zájezdu Paříž a Versailles 13.-17.6.2018. Jely jsme s Vámi s dcerou už po druhé a tentokrát jsme si chtěly Paříž projít z větší části po vlastní ose, což bylo moc fajn, že nám to bylo umožněno!! Vždy jsme ještě navíc od úžasné průvodkyně Alenky "Ideálky :)" Petrželkové dostaly pár rad navíc a vůbec s námi měla trpělivost. Už teď si plánujeme Paříž do třetice, takže se nevidíme naposledy. Pánům řidičům taktéž klobouk dolů, prostě všechno bylo naprosto super!§
Děkujeme Darina a Karolína Čechurovi, Plzeň.


Jaroslav 19. 06. 2018 napsal(a):

Chtěl bych ocenit profesionalitu CK ABC Tours při organizaci zájezdu do Paříže ve dnech 13. 6. 2018 a ž 17. 6. 2018, naplánování cesty, ale zejména i samotný průběh zájezdu, který "dělají" hlavně pánové řidiči a paní průvodkyně. Jak oba Petrové, tak paní Alena byli naprosto perfektní, příjemní a ve všem nám dokázali poradit a vyjít vstříc. Děkuji za sebe, manželku i dceru za krásné zážitky.

Všechny zdraví Jaroslav Miklenda


Pavel 19. 06. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
s Vaší CK jsem zájezd do Paříže (13.až 17.6.2018) absolvoval již počtvrté. Všechny byly výborné, tento však nejlepší. Díky za to patří výborným řidičům a zejména průvodkyni paní Aleně. Skvělý výklad a skvělá organizace pobytu. Svým přístupem ke klientům vytvořila pohodu a pocit jistoty. Umocnila tak zážitky z krásné Paříže. Děkuji rovněž, že mi bylo vyhověno v žádosti o umístění v autobuse. Tyto mé názory sdílí i má přítelkyně Jana.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem
Denisa Morović

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jana Mahnertová 23. 05. 2018 napsal(a):

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat Vaší cestovní kanceláři ABC Tours. Vaši cestovní kancelář jsme si již vybrali po několikáté a opět jsme byli moc spokojeni. Tentokrát jsme si vybrali zájezd do Paříže ve dnech 16.5.-20.5.2018, nejen že nám skvěle vyšlo počasí, ale zároveň bych vyzdvihla to, jak se o nás řidiči starali, navíc jsme měli super výklad o letišti. Dál bych chtěla zmínit paní delegátku Alenku D. na které je vidět, že jí práce baví a že svojí práci dělá ráda, dozvěděli jsme se i spoustu zajímavých informací. Celkově se vše vydařilo a znovu můžu říct, že cestovní kancelář ABC Tours je naše blíbená a proto z touto cestovní kanceláří jedeme znovu za měsíc na další zájezd.


Lukáš 23. 05. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
Chtěl bych poděkovat ABC - Tour za skvělý zájezd do Paříže a Versailles, který se uskutečnil 16.5 - 20. 5. 2018. V Paříži jsem byl podruhé (a poprvé s Vaší společností). Nemám co bych tomuto zájezdu vytknul. Skvělí řidiči a hlavně skvělá průvodkyně paní Alena D. Člověk si všechno lépe užije, když vidí že ho provází člověk na kterém je vidět, že ho jeho profese baví. Obdivuji znalosti jaké má a že dokázala najít alternativní programy i pro ty, co se rozhodli neabsolvovat některé prohlídky. Určitě doporučuji zájezd všem, kdo se chtějí podívat do Paříže. Na jaro příštího roku budeme opět plánovat nějaký poznávací několikadenní zájezd (do jiné destinace). Rád se na Vás obrátím při jeho výběru. Pokud budeme mít to štěstí a bude na něm provázet i tato paní průvodkyně, bude to pro nás velké +. Přeji mnoho úspěchů a budu se těšit na další zájezd s Vámi.


Miluše 22. 05. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
byli jsme s vaší cestovkou na zájezdu v Paříži ve dnech 16-20.5.2018. Chtěli bychom vám moc poděkovat za krásné zážitky. Dále bychom chtěli velmi poděkovat za perfektní organizaci naší delegátky paní Alenky Dlouhé, která svoji práci dělá ne na 100 ale aspoň na 150 %. Byl to pro nás nádherně strávený čas. Moc vám ještě jednou děkujeme.
Manželé Miluše a Jaroslav Marečkovi
Stráž pod Ralskem


Hana 22. 05. 2018 napsal(a):

Dobrý den, zájezd musím vřele doporučit. Jsem z návštěvy Paříže a všeho okolo velmi nadšená, náramně jsme si to užily. Atmosféra Paříže mi opravdu na dlouho zůstane " pod kůží" . Cesta byla v pohodě, autobus luxusní.....paní průvodkyně úžasná a nesmím zapomenout i na pány řidiče. Myslím, že to nebyla poslední cesta se společností ABC Tours.


Helena 04. 05. 2018 napsal(a):

Dobrý den,se společností ABC Tours bych určitě zase ráda jela na další poznávací zájezd.Každopadně všem moc doporučuji zájezd do Paříže 😉 bylo to super.Bohaty program a úžasný,sympatický,průvodce Lukáš Hekerle.Stejne tak příjemní a opatrní byli i řídiči autobusu.A za to bych všem chtěla Já i kolegyně Lenka Tvrzova moc poděkovat.Naš příští zájezd jedině se společností ABC Tours 😃😉 a už se na něj moc těšíme.


Jana 02. 05. 2018 napsal(a):

S celým zájezdem Paříž - Versailles jsme byli naprosto spokojeni, krásně jsme si to užili, skvělá byla průvodkyně Alenka, lepší průvodkyni jsem nezažila. Velké díky patří i pánům řidičům, kteří se o nás krásně starali, pobavili, ale hlavně nás vždy bezpečně dopravili do určeného místa. Zkušenost s touto CK byla naše první a po tomto skvělém zájezdu se těšíme na další.


Marie 06. 09. 2017 napsal(a):

Byla jsem v Paříži poprvé a určitě ne naposledy. Dostala jsem zájezd jako dárek od přítele. A jsem nadšená. Řidiči Petr a Josef byly skvělý. A průvodce Michal no úžasný, vtipný, chytrý. Vždy nám poradil co kde najít, co kde koupit a kam jít. Nejvíce nás uchvátila Eiffelova věž a Versailles. Zahrady tohohle nádherného komplexu jsou úžasné a skvělé. A projížďka po Seine nejúžasnější zážitek. Doporučujeme s přítelem oba tuto cestovní kancelář i průvodce. A děkuji za poznání nových účastníků zájezdu. Podšálky jsme vrátily :-)


Dana 05. 09. 2017 napsal(a):

Zájezdu od ABC Tours jsme se zúčastnili již po druhé, ale i nyní jsme byli opět nadšeni. Paříž je zkrátka Paříž !! Děkujeme za profesionalitu oboum pánům řidičům i průvodci Michalovi. Asi nejvíce oceňujeme dostatek času u jednotlivých památek. Největší strach jsme měli z toho,že kvůli frontám nestihneme výstup na Eifelovku a podobně. Průvodce nám však poskytl naprosto dostačující časový prostor. Maraton po památkách bez oddychu , jako to známe u jiných cestovek, se zde mění v nádherný zážitek, který si můžete užívat plnými doušky. Děkujeme a budeme vybírat další destinaci.


David 24. 08. 2017 napsal(a):

Na tento výlet jsem se vydal se svou přítelkyní a kamarády. Na zážitky co jsem zde zažil doufám, že nikdy nezapomenu. Bylo to tak okouzlující, že tento zájezd za tu úplně boží cenu mohu doporučit všem co rádi cestují s určitým komfortem za skvělou cenu.


Eliška 08. 08. 2017 napsal(a):

se službami a vůbec celým zájezdem jsem byla naprosto spokojená, zájezd jsem si naprosto užila, nejlepší průvodkyně Alenka, lepší průvodkyni jsem nezažila. Velké díky patří i pánům řidičům, kteří se o nás krásně starali, pobavili, ale hlavně nás vždy bezpečně dopravili do určeného místa. Zkušenost s touto CK byla mou první a po tomto skvělém a úžasném 5 denním zážitků vím, že rozhodně vašich služeb využiji i v budoucnu!


František 25. 07. 2017 napsal(a):

Chtěl bych moc poděkovat celému týmu ABC-Tours za skvělou organizaci a průběh právě absolvovaného zájezdu do Paříže. I přesto, že jsem tento zájezd absolvoval podruhé, tak byl naprosto úžasný a ještě lepší, než ten první. Obrovská pochvala putuje průvodkyni Alence za srozumitelné a přesto obsáhlé výklady, dále pánům řidičům za pohodovou jízdu a také celému kolektivu za jejich dochvilnost. Pokud bych měl hodnotit celkově zájezd, tak má volba je bezpochyby 100%.

Ještě jednou moc děkujeme,

S pozdravem a přáním pouze spokojených klientů,

František Pešina


Zdenek 25. 07. 2017 napsal(a):

Rád bych poděkoval touto cestou společnosti ABC-Tours za velmi pěkný zájezd. Byl plný pohody, zážitků a informací. Průvodkyně i řidiči byli velmi ochotní, laskaví a s úsměvem řešili drobné problémy. Jejich laskavost se odrážela i na účastnících, kteří si zájezd užívali. Velmi doporučuji tento zájezd i společnost a příště si zase vyberu zájezd z jejich katalogu. Děkuji. Holý


Michal 04. 07. 2017 napsal(a):

Není to dávno, co jsme se vrátili z Paříže (2.7.2017). Mohu vyjádřit jen samá pozitiva. Zájezd proběhl naprosto skvěle. Od bezproblémové cesty, kterou nám umožnili profesionální páni řidiči až po úžasný program, kterým nás provázela stejně úžasná a vztřícná paní průvodkyně Alena. Poskytla nám detailní a velice zajímavé informace o historie Paríže a taktéž dostatek času a prostoru k její prohlídce.
Díky tomuto přístupu jsme měli možnost v již tak krátkém čase navštívit mnoho významných a krásných míst. Ubytování bylo rovněž více než uspokojivé a splnilo mé očekávání, kde jsme mohli načerpat energii na další den. Poznání tohoto krásného města bylo, díky ABC tours jako na dlani. A už ted se těším na další vyjíždku, kdy si prohlídnu krásy jiné destinace a poznám stejně skvělé lidi, jako naposled.
Jen doufám, že si opět nezapomenu deštník :-).


Karolína 30. 05. 2017 napsal(a):

V termínu 24. - 28.5.2017 jsme se zúčastnili zájezdu Paříž a Versailles a vše bylo perfektní. Paříž nás nadchla a zahrady ve Versailles byly naprosto úžasné. Velké díky patří paní průvodkyni Alence, ze které jsme byli nadšení. Její znalosti, přístup a způsob organizace byl excelentní. Páni řidiči byli přátelští a cesta byla příjemná. Moc Vám děkujeme. Zájezd s ABC - Tours si určitě zopakujeme.


Markéta 30. 05. 2017 napsal(a):

Po zkušenostech se zájezdem do Londýna jsme se rozhodli jet i do Paříže a opět spokojeni na 100%. Paní průvodkyně byla neuvěřitelná :) . Vše měla skvěle zorganizované, informace podávala jednoduše, přehledně, nic neponechávala náhodě. Stihli jsme vše a měli zároveň spoustu času na své plány - nákupy, jídlo, relax. Jezdíme často i s jinými cestovkami a musím říci, že díky paní průvodkyni Aleně a Vašim ochotným řidičům byl tento zájezd bezkonkurenční. Díky :) .


Jana 29. 05. 2017 napsal(a):

Včera jsme se vrátili s dcerou ze zájezdu Paříž a Versailles a jsme nadšené. Samozřejmě jsme naprosto okouzlené Paříží, ale také smekáme před pány řidiči Stáníkem a Pavlíkem a chválíme za ochotu a smysl pro humor. Hlavně však jsme bez přehánění nadšené z paní průvodkyně Alenky, z jejího přístupu, způsobu organizace, ze schopnosti bravurně a s přehledem řešit problémy.
Její znalosti a přehled, její praktické rady nám připravily nezapomenutelný zážitek. Moc Vám děkujeme. Když na zájezd, tak s Vámi!!


Jana 07. 10. 2016 napsal(a):

Velmi chválíme zájezd do Paříže 28.9. - 2.10.2016 .
Slečna průvodkyně Maruška byla vždy usměvavá,ochotná a co věděla věcí a vše povídala z hlavy - úžasné - úžasné - úžasné !!!
Předem sehnala lístky ,abychom nemuseli někde čekat - skvělá kombinace.
Byli jsme se synem 15 let a oba spokojeni !
Můžeme jen doporučit ! Rádi pojedeme opět s ABC např. do Slovinska.


Věra 10. 08. 2016 napsal(a):

Dobrý den,dne 3.-7.8.2016 jsme se zůčastnili zájezdu do Paříže a Versailles.Počasí k nám bylo téměř laskavé,jen malá sprška.Tímto bych chtěla poděkovat především našemu průvodci Michalovi,který dokázal svým přístupem obohatit již takto krásný zájezd,měl vždy vše skvěle naplánované,znalosti více než nadprůměrné,je to prostě člověk na "svém místě".Díky Michalovi jsme si odvezli z Paříže nevšední zážitky.Ukázal nám Paříž v celé kráse,poskytl spoustu užitečných informací,byl tu zkrátka a dobře pro nás.Díky i řidičům Petrovi a Petrovi za pohodlnou a bezpečnou cestu.Za nás-další zájezd bez váhání s cestovní kanceláři ABC-tours a s Michalem :)


Petr 08. 08. 2016 napsal(a):

Dobrý den,
dne 3.-7.8.2016 jsme se zůčastnili zájezdu do Paříže a Versailles. Byl to krásný zážitek. Náš průvodce Michal měl výborné znalosti a jeho výklad byl velmi poučný.
Na prohlídky byl dostatek času a Michal měl dobře naplánované, kdy a kam vyrazit.
Sice nám i jednou sprchlo, ale jinak počasí přálo a osvětlená Eiffelova věž v noci je magická. Další velice příjemný zážitek byla zastávka v lázních v Ambergu, která měla opravdu regenerující účinek.
Proto děkujeme průvodci Michalovi i řidičům Petrovi a Petrovi, kteří nás všude bezpečně a pohodlně dopravili.
Děkujeme i cestovní kanceláři ABC-tours, za pořádání takového zájezdu a vřele ho doporučujeme...Díky Petr Řeháček a Filovi


Martina 31. 07. 2016 napsal(a):

Dobrý den,

v neděli 24. 7. 2016 jsem se vrátila ze zájezdu Paříž a Versailles.

Se zájezdem jsem byla naprosto spokojená a velmi nadšená.

Velké díky patří pánům řidičům Standovi a Pepínovi, kteří nás všude dovezli včas (pokud to dopravní situace dovolovala) a bezpečně a kdykoliv nám umožnili přístup k zavazadlům nebo nám prodali jakýkoliv nápoj.

A před znalostmi paní průvodkyně Alči se klaním a děkuji jí za skvělou atmosféru a informace během celého zájezdu. Nebýt jí, tak by zájezd nebyl takový jaký byl-skvělý. :)

S CK ABC-tours jezdím docela často a i tentokrát jsem byla spokojená s průběhem celého zájezdu a mohu ho všem jen doporučit.

Martina Pitourová


Ferdinand 27. 07. 2016 napsal(a):

V neděli odpoledne jsme se s manželkou vrátili se zájezdu do Paříže a Versailles. Jelikož jsme s ABC - Tours za hranice vydali už několikrát. Konstatuji že standard který mají zájezdy ABC Tours je stále stejně velmi vysoký. Průvodci a to všichni i páni řidiči jsou naprosto skvělí. Překvapilo mě že po tom co jsem slyšel z médií, bylo v Paříži stále plno tak, jak je běžné v toto roční období. I počasí docela spolupracovalo, takže teplo bylo ale, snesitelné. Již se těšíme zase na nějakou tu cestu za nevšedními zážitky s ABC Tours.

Ferdinand Hejl


Novákovi 02. 05. 2016 napsal(a):

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali za skvělý zážitek, pestrý program a služby zajištěné Vaší cestovní kanceláří. Průvodce Michal je velmi příjemný a předal nám spoustu užitečných informací. Pochvalu směřujeme také ochotným a spolehlivým řidičům autobusu.

S pozdravem
Pavel a Zuzana Novákovi.


Rudigerova 02. 05. 2016 napsal(a):

Dobry den, zajezd do Parize se mi velmi libil. Bylo to i diky pruvodci Michalovi, ktery nas skvele provedl po vsech hlavnich pamatkach mesta a pritom nechaval i caste rozchody. Cesta tak byla v pohodove atmosfere. Opravdu zvazuji, ze pokud me zaujme nektery ze zajezdu, jela bych opet s Vasi cestovni kancelari. Timto dekuji za krasne zazitky Vam i Vasemu pruvodci Michalovi.


Ondra 07. 10. 2015 napsal(a):

Nedokážu dostatečně vyjádřit své nadšení a poděkování. V Paříži jsem byl již podruhé, ale s Vámi to nemělo chybu (30. 9. - 4. 10. 2015). Zvláštní poděkování patří řidičům, kteří nás v bezpečí a co nejrychleji vždy odvezli a dovezli na určené místo, a to i v těch nejšílenějších a nikdy nekončících pařížských zácpách (kdo nezažil, neuvěří). Třešinkou na dortu pak byla průvodkyně Alena, která nám Paříž a Versailles ukázala v celé kráse. Poskytla nám tuny informací nejen z historie Francie, které dokázala zajímavě a poutavě podat, ale i ty důležité pro naše přežití (kde se najíst, kde nakoupit, kde si odpočinout) :-) Skvělou organizací a včasným zakoupením vstupenek nás "ochudila" o dlouhé čekání v nekonečných frontách před Versailles a Louvrem. Všechno měla dokonale promyšlené a zorganizované, takže jsme stihli vidět všechno, co jsme chtěli a zbyl i čas pro odpočinek.

Bylo to úžasné, děkuji!


Marie 06. 10. 2015 napsal(a):

Byla jsem s vaší kanceláří po několikáté a určitě pojedu zas. Nemělo to chybu.Průvodkyně Alena je člověk na svém místě, spousta informací, vstřícnost, skvělé organizační schopnosti. Paříž se nám ukázala v celé své kráse a Versailles, to je prostě pohádkový svět. Díky.


Milan 05. 10. 2015 napsal(a):

Dobry den,vcera jsme se vratili ze zajezdu Pariz-Verailles/5 dni/ a jsme velmi spokojeni,jednim slovem- parada.Pani pruvodkyne Alena nam poskytla uceleny a zajimavy prehled,tykajici se vsech pametihodnosti.Zaroven nam byla vybornou radkyni,doporucila,kde dobre nakoupit a na co se divat,aby si clovek prinesl domu opravdu kvalitni zbozi.Pani Aleno, dekujeme za krasne zazitky z Parize a priste opet zase nekdy s ABC-TOURS na shledanou! Svetlikovi-Nachod


David 04. 10. 2015 napsal(a):

Musím se přiznat,že normálně nerecenzuji ale byl jsem zájezdem tak nadšen,že nemohu jinak.

Asi je zbytečné připomínat jak je Paříž krásná,to jsem věděl,aniž bych tam dříve byl.

Ale hlavně chci vypíchnout Alenku za tuny a tuny informací týkající se od klasických historických až po to kde koupit jídlo,kde dát spočinout unavenému tělu apod.Organizovanost brzké příjezdy k Eiffelovce či Versailleskému zámku nám uštědřilo čekání v obrovských frontách.Že nikoho neztratila,a bylo nás 50, při přesunech metrem a nejen jím v davech a davech lidí.Věřím,že i velice příjemné počasí,nato že byl podzim,dokázala zařídit taky :)

Velká poklona řidičům za pevné nervy a žádné nehody v zácpách,které pokud bych neviděl,bych si těžko dokázal představit.

Ubytování bylo plně dostačující.

Takže mockrát děkuji za parádní zájezd a doufám,že jsem ve svém výčtu kladů nic nezapomněl.


Klára 15. 09. 2015 napsal(a):

Výlet do Paříže splnil naše očekávání, navíc jsme měli úžasného průvodce Lukáše, který vše bezvadně zorganizoval, vysvětlil a poradil. Pobyt v Paříži díky němu proběhl v naprosté pohodě.

Na tento poznávací zájezd budeme dlouho v nejlepším vzpomínat, a nechtěli bychom opomenout ani pány řidiče, kteří nás v pohodě přepravili a byli velice příjemní. Všem velmi děkujeme.


Bronislav 05. 09. 2015 napsal(a):

Především bych se chtěl omluvit, že píši recenzi až měsíc po zájezdu. Na zájezdu jsem byl v termínu 5. - 9. 8. S organizací zájezdu jsem byl velice spokojený. V Paříži jsem byl poprvé a velmi se mi tam líbilo. Pochvala patří především průvodci Lukášovi, který se nám snažil ukázat co nejvíce památek a ke každé z nich nám zprostředkoval jejich historii zajímavým výkladem, který mě velmi bavil. Volného času jsme měli také spoustu, abychom se mohli po Paříži podívat i sami. Další dík patří řidičům, kteří byli super. Hlavně jejich vtipné historky. Tento zájezd bych chtěl doporučit hlavně těm, kteří mají rádi památky, které jsou spojené s velmi zajímavou historií.


Veronika 26. 08. 2015 napsal(a):

Dne 19.- 23.8.2015 jsem se zúčastnila se svou sestrou poznávacího zájezdu Magická Paříž a Versailles.
Zájezd byl úžasný a určitě ho všem doporučuji.
Se společností ABC TOURS jezdíme již pátým rokem na různé zájezdy a pobyty a musím jen a jen chválit. Vždy jsme nadmíru spokojené,jak s řidiči, průvodcem, ubytováním ,prostě s celou organizací zájezdu.
A proto musím napsat pochvalu i na tento poznávací zájezd.
Řidiči byli ochotní,byla s nimi sranda a hlavně nás v pořádku dopravili do Paříže a zpět.
Průvodce Lukáš, je člověk na pravém místě. Díky Lukášovi jsme se dozvěděli plno nových informací
a zajímavostí o Paříži a Versailles. Když jsme potřebovali poradit, vždy nám ochotně pomohl
a byl nám nápomocen i při našem nákupu (poradil jaké sýry jsou dobré, jaká vína koupit atd.) Opravdu Lukášovi velké díky za jeho organizaci a ochotu
Takže jestli mohu, tak určitě doporučuji tento poznávací zájezd a my se budeme těšit, až pojedeme opět se společností ABC TOURS na nějaký zájezd.
Děkujeme za krásnou dovolenou Veronika a Markéta


Daniel 25. 08. 2015 napsal(a):

Jedním slovem NADŠEN. Vše vystihla a popsala o tomto zájezdu 19.8.-23.8. Francie Versailles paní Šaldová. Průvodce Lukáš
chodící encyklopedie Paříže a Francie a vůbec přístup ke klientům na profesionální úrovni. Určitě vaší cestovní kancelář budu doporučovat jak to již v okolí dělám...Pravda nohy dostaly co zabrat. Ale i naše děti to daly. Ubytování v pohodě ,řidiči základ cestovky :-) taky v pohodě. Další z našich poznávacích zájezdů bude určitě s ABC-Tours v tom máme doma jasno :-). Všem doporučuji vyzkoušet. Za nás čtyři účastníky zájezdu(i podšálky byly) děkujeme.


Zdena 25. 08. 2015 napsal(a):

Zúčastnila jsem se se svým dvanáctiletým vnukem poznávacího zájezdu Paříž a Versailles v termínu od 19.8. do 23.8.2015. Zájezd předčil naše očekávání. Musím pochválit řidiče, ale hlavně průvodce Lukáše. Dozvěděli jsme se od něho mnoho historických údajů, ale i různé pikantnosti. Musím ho vyzvednout jak po profesionální, ale hlavně i lidské stránce, pomohl nám plně když vnuk zapomněl pas a nevěděli jsme, zda ho pustí do Versailles. Dovedl nás k památkám vždy o hodinu dříve nežli se otevírali, což jsme pak ocenili, protože za námi se rychle tvořila dlouhá fronta a my byli všude první a ušetřili hodně času. I když je ještě hodně mladý, je to průvodce s velkým P. Děkujeme, i když mně ještě dnes bolí nohy, na Pařiž mi zůstanou moc hezké vzpomínky.


Dagmar 18. 08. 2015 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil a hlavně bych chtěla vyzdvihnout výjimečnou a velmi pohodovou a přátelskou atmosféru díky průvodci Lukášovi a pánům řidičům. Jediná připomínka - dle mého názoru je věnováno dost času návštěvě hřbitova Pere Lachaise na úkor jiných památek.


Michaela 18. 08. 2015 napsal(a):

Paříž a Versailles 12.-16.08.2015

Zájezd se nám velice líbil, ještě hodně dlouho bude na co vzpomínat.

Velký dík patří příjemným pánům řidičům za jejich bezpečnou jízdu,velice ochotní a humor jim též nechyběl. Nedá se jim nic vytknout.

Péče průvodce Lukáše byla naprosto bezchybná, myslím si, že nám předal velké množství užitečných informací, hlavně dokázal vždy dobře poradit. Tudíž mu náleží velké poděkování, svou práci odvádí na 1* !

Velice dobrá organizace, u Eiffelky nebo Versailles se mi líbilo,že jsme byly mezi prvníma a tím pádem jsme nečekali šílené nekonečné fronty!:) Bylo i dostatek rozchodů, kdy si mohl člověk sám zvolil kde jak dlouho bude, což bylo super.

Tímto děkuji i ABC-Tours, za bezchybný poznávací zájezd a přeji vám ať jste stále jedničkami ve svém oboru! Budeme se těšit na příští zájezd s Vámi, už teď přemýšlíme kam vyrazit. Ještě jednou DĚKUJEME. :)

Míša a David


Ladislava 10. 08. 2015 napsal(a):

Včera jsem se vrátila s dcerou ze zájezdu do Paříže. Seděly jsme na předních sedadlech, tudíž jsme bezprostředně mohly sledovat bravurní počínání řidičů především v komplikovaném pařížském provozu. Navíc byli velmi ochotní a vstřícní, pokud je klienti o něco požádali.
Obvykle recenze nepíšu, ale ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala Lukášovi za péči, kterou nám věnoval.Gratuluji cestovní agentuře, že pro ni pracuje člověk s takovým potenciálem. Byl dokonalý po stránce organizační, při komunikaci s klienty a zejména v množství informací, které nám poskytl.
Ještě jednou díky.


Marek 10. 08. 2015 napsal(a):

Včera jsme se vrátili z Paříže a jsme nadšeni. Zájezd byl velmi dobře zorganizovaný.
Velké poděkování patří průvodci Lukášovi, který věděl o Paříži úplně vše. Byl velice vstřícný a milý.

V další řadě musíme poděkovat i výborným řidičům, kteří nás všude bezpečně dopravili. Vaši CK budeme všem vřele doporučovat.

Mnohokrát děkujeme.


Roman 28. 07. 2015 napsal(a):

Roman,Dobromila a Marcela
Ve 30. týdnu jsme absolvovali poznávací zájezd do Paříže s CK ABC - Tours. Musím sdělit, že organizace zájezdu SUPER. Průvodce Michal také SUPER, vždy nám všem unaveným nachozenými kilometry po Pařížských památkách svým úsměvem dodával další sílu zdolat ještě další památky. Vždy dobře poradil jak má český člověk v Paříži dobře nakoupit. Chvála i pro řidiče autobusu
bezpečná jízda se super výkladem u letiště. Bylo to fajn doporučuji i ostatním. Výbava v autobuse nemá chybu, opravdu luxusní zpestření zvládnout náročnou cestu.


Zuzana 27. 07. 2015 napsal(a):

Byli jsme s přítelem minulý týden a musím naprosto pochválit a poděkovat průvodci Michalovi, který se o nás tak krásně staral ! :) Poradil, co kde koupit, popovídal o památkách, ochotně zodpovídal všechny naše dotazy atd. Bylo vidět, že ho práce baví. Ani panům řidíčům nechyběl humor a 100% ochota. :) Ubytování bylo taky hezké, velké plus za krásně čistý hotel (z toho jsem měla největší obavy). Jednoduše řečeno jsme velmi spokojení, zájezd byl krásný a moc jsme si ho užili. Děkujeme


Lucie 22. 07. 2015 napsal(a):

Zájezd od CK ABC-Tours do Paříže se zastávkou ve Versailles hodnotíme na jedničku s velkou hvězdou :) Od našeho průvodce Lukáše, jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací. Mimo jiné nám doporučil, kde za rozumnou cenu ochutnat tříchodové francouzské menu, a ochotně nám pomohl i s výběrem jiných delikates typických pro francouzskou kuchyni. Celý zájezd navíc provázelo nádherné počasí, které bylo údajně objednáno také Lukášem! :D :) Velký dík patří i řidičům, kteří nás bezpečně a vtipně dopravili do Paříže i zpět. Pokud se vydáte na výlet s touto ABC - Tours, rozhodně nebudete litovat ;) Lucie a Tomáš


Jitka 09. 07. 2015 napsal(a):

Zájez Paříž a Versailles neměl jedinou chybu. Skvělá delegátka Jitka, ochotní řidiči,luxusní autobus a vše perfektně připravené.Těšíme se na další poznávací zájezd s ABC-Tours.
Jitka, Alena a Pepa


Ladislav 08. 07. 2015 napsal(a):

Opravdu skvělá cestovka. Ale abych konkrétnější. Byli jsme na zájezdu Magická Paříž a Versailles v termínu 2. - 6. 7. 2015.

1) Paní delegátka Jitka byla vynikající. Byla vtipná, ale zároveň velmi profesionální, podávala přesné informace a upozorňovala na nebezpečí, které nás mohou potkat.

2) Autobus byl opravdu luxusní. Obsahoval dokonce zábavní portál, takže jízda utíkala velmi rychle. Je ale asi pravda, že jsme měli štěstí a dostali jsme se do "vlajkové lodi" společnosti. Viděl jsem, že některé jiné autobusy tento portál na palubě neměly. Wi-fi bohužel spíše nefungovala, než fungovala (na území ČR).

3) Řidiči byli opravdu sympaťáci a nikdy neměly žádné hloupé poznámky, jak to znám u některých jiných cestovek.

4) Ubytování odpovídá ceně zájezdu. Hotel F1 není žádná výhra. Především co se týká sociálního zařízení, na kterých se dělá fronta. Na pokoji mi také velmi chyběla lednice. Nicméně i tak je hotel čistý a pro dlouhé chvíle nabíze poměrně rychlé wi-fi a televizi (i když pouze s francouzskými programy).

5) Organizace zájezdu byla velmi dobrá. Většinu programu jsme skutečně stihli. Možná bych ocenil trochu kratší přestávky, ale jelikož je to zájezd pro různé generace, chápu, že je potřeba přizpůsobit program všem.

Věřím, že budeme mít ještě možnost s touto cestovkou v budoucnosti někam vyrazit :)


Radek 23. 06. 2015 napsal(a):

Skvělý zájezd, skvělá průvodkyně, skvělí řidiči. Více není co dodat :-).


Kateřina 23. 06. 2015 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu spolu se svými dvěma dcerami i babičkou a mohu pouze chválit, chválit a chválit. Přijely jsme všechny nadšené, plné dojmů, velice děkujeme perfektní průvodkyni Janě i pánům řidičům a CK ABC přejeme mnoho takto spokojených klientů :-).


Iveta 07. 06. 2015 napsal(a):

Naprosto perfektní organizace zájezdu, nezapomenutelné zážitky z Paříže a Versailles, výborná průvodkyně Jitka, vtipní a ochotní páni řidiči, prostě všichni si zaslouží velkou POCHVALU! CK ABC Tours na 100% doporučujeme.


Olga 28. 05. 2015 napsal(a):

Poděkování Jitce, průvodkyni zájezdu Paříž - Versailles,velmi příjemné s překypujícími znalostmi historie Francie, Jirkovi a Pepínovi, řidičům autobusu, kteří se vtipně starali o dobrou náladu, navíc Jirka nás skvěle poinformoval při průjezdu letištěm o dopravních letadlech. Tato báječná trojice pracovníků ABC - Tours Znojmo způsobila, že s touto CK určitě ještě někdy určitě ráda vycestuji. Děkuji


Iveta 26. 05. 2015 napsal(a):

Chtěly bychom touto cestou poděkovat průvodkyni Jitce za příjemně strávený prodloužený víkend v Paříži. Měla pro nás připravené vstupenky a jízdenky na metro, tím nám ušetřila více času na památky. Naše poděkování patří i řidičům Jirkovi a Pepovi za jejich profesionální a vtipný přístup. Dovolenou jsme si na 100% užili a máme spousty nezapomenutelných zážitků. Tímto Vám patří VELKÉ DÍKY.
Iveta, Kristýna, Ivona, Petra a Lucie.


Bohdana 26. 05. 2015 napsal(a):

Paříž a Versailles 20.-24.5.2015
Byli jsme maximálně spokojeni a pokud se rozhodneme příště někam vyrazit,rádi opět využijeme služeb CK ABC Tours.
Čačíkovi


Lydie 26. 05. 2015 napsal(a):

Paříž a Versailles ve dnech 20.5.-24.5.2015.
Poznávací zájezd- naprosto fantastické,perfektní,profesionální.Děkujeme průvodkyni Jitce i oběma řidičům, za jejich ochotný přístup po celou dobu pobytu.Všem vřele doporučuji,vše dobře naplánované a vychytené do detajlů.Děkujeme, Lydie a Miloslav.


Iveta 25. 05. 2015 napsal(a):

Chtěla bych touto cestou poděkovat profesionální,stále se usmívající průvodkyni Petře i jejímu skoro manželovi za nádherné zážitky v Paříži,které jsme prožili(20.5.-24.5.2015).Velké dík patři i řidičům,kteří jezdili po Paříži jako doma.Když poznavačku,tak jedině s CK ABC-Tours.Doporučujem všem,kteří váhaji.Zážitek na celý život.Iveta


Naďa 15. 05. 2015 napsal(a):

Děkujeme za nádherně prožité dny 6.5.2015-10.5.2015. Michal byl super. Měl to vychytaný, jak organizace tak informace.Páni řidiči taky dokonalý jak jízdou tak ochotou.Info o letadlech paráda. Moc dík. Vřele doporučujeme.


Jana, 13. 05. 2015 napsal(a):

Moc děkujeme průvodci Michalovi za perfektní organizaci a znalost historie. Je vidět, že jeho práce je jeho koníčkem. Počasí vyšlo na jedničku. Řidičům děkujeme za bezpečnou dopravu, ochotu a pefektní výklad o letadlech. V budoucnu určitě s ABC Tours ještě pojedeme a známým Vás vřele doporučíme.
Jana, Nikolka a Kamila


Jana 12. 05. 2015 napsal(a):

Zajezd Paříž a Versailles ve dnech 6.-10.5.2015
Chci moc poděkovat za krásné zažitky z Paříže, vše bylo krásně naplánováno, úžasný průvodce Michal, který se o nás všechny moc hezky staral a mohli jsme se na něj kdykoliv obrátit s čímkoliv, velký dík! Pánům řidičům za ochutu a vstřícnost moc děkuji, uchvátil mě výklad o letadlech, k tomu nádherné počasí, super autobus, co víc si přát...S vaší cestovní kanceláří určitě pojedem i na další místa, velká jednička s hvězdičkou! Děkuji Jana a Jiří


Lenka 11. 05. 2015 napsal(a):

Úžasný pobytový zájezd do Paříže a Versailles 6.-10.5.2015. Díky Michalovi-perfektní organizační schopnosti, profesionální výklad o historii. Je vidět,že ho tato práce nesmírně baví.
Ještě jednou díky. A poděkování patří taky oběma řidičům.
Peškovi


Karel 11. 05. 2015 napsal(a):

Zájezd 6.-10.5.2015 Paříž a Versailles.
Dík za krásný víkend v Paříži.
Chci poděkovat Michalovi za profesionální přístup a také dík patří řidičům Jirkovi a Romanovi.
Určitě s ABC tours opět pojedeme.
Karel


Markéta 10. 05. 2015 napsal(a):

Krásný den všem,.......zájezd 6.-10.5.2015 Paříž a Versailles.
Naprosto úžasný víkend plný pohodky a poznávání krásných míst
v Paříži. Touto cestou bych ráda ještě jednou poděkovala Michalovi, který se o nás staral, profesionální přístup s výkladem o památkách, předem měl pro nás připravené vstupenky či lístky do metra, nemuseli jsme čekat žádné fronty. Dokonce nám objednal i super počasí........ještě jednou DÍKY !!!!!!! Určitě s ABC tours opět pojedeme.
Děkuji i řidičům Jirkovi a Romanovi. A Jirkovi za výklad o letadlech, "klobouk dolů"......:o)
Markéta


Vlasta 30. 04. 2015 napsal(a):

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní průvodkyni Jitce(to je studnice informací, klobouk dolů), pánům řidičům Jardovi a Pepínovi:)za perfektní výklad a organizaci tohoto skvělého zájezdu do Paříže a Versailles ve dnech 22. - 26. 4. 2015. Viděli jsme spoustu krásných památek, zažili neopakovatelnou atmosféru města nad Seinou, ale dostali jsme k tomu i bonus - počasí jak na objednávku, vtipné průpovídky a spoustu pozitivní energie. I když jsme měli mnohdy nohy ušlapané až u kolen, stálo to za to. A už teď víme, že jsme tady nebyli naposledy.:)


Martin 19. 04. 2015 napsal(a):

Ahoj všem, zájezd 8.-12.4. Paříž a Versailles, parádní poznávací i odreagovací krásná Paříž. Průvodce Michal měl perfektně vychytané vstupy na památky a muzea. Výborně zvládnuté rozchody a individuální program bez chyby. + objednané počasí)
páni šoféři taktéž na výbornou. speciálně výklad při průjezdu letiště Ch.D.G. Tak příště už snad jen s tím novým bussem ;)


Šárka 19. 11. 2014 napsal(a):

Velká spokojenost. Perfektní průvodkyně Alenka. Nádherné památky, výborný výklad. Naprostá spokojenost. Jen jedna malá "výtka" - příště zkuste objednat lepší počasí :) Vřele doporučuji všem.


Renáta 19. 11. 2014 napsal(a):

Dne 13.11. -17.11. jsem se se sestrou zúčastnily zájezdu Paříž a Versailles. S Vaší cestovkou jsem byla již potřetí a opět velice spokojená. Vždy byla byla dodržena časová přesnost odjezdu a příjezdu. To co bylo napsáno na stránkách jako info o zájezdech tak bylo splněno a třešničkou na dortu byla Alenka se svými kolegy řidiči. Co se týká zajímavostí a historie Paříže potažmo celé Francie má Alenka v malíčku. Vyzařuje z ní pozitivní energie a radost ze života a to zážitky z cesty ještě umocňuje. Velké díky a věříme, že na brzkou shledanou. Renáta Vnenková


Marcela 19. 11. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd 13.-17.11. byl díky průvodkyni bezchybný.
Doufám,že se s ní ještě na nějakém zájezdě setkáme.
Tato slečna si zasluhuje velkou jedničku.


Šimková 18. 11. 2014 napsal(a):

Včera jsme se s přítelem vrátili z úžasného zájezdu Paříž a Versailles. Touto cestou bychom chtěli poděkovat skvělé průvodkyni Alče i pánům řidičům. Alča nám opravdu ukázala Paříž, jako na dlani. Super oragnizace zájezdu (všechny lístky zakoupeny předem, žádné fronty a dlouhé čekání..) Znalost historie s krásným uměním vyprávět vše jako pohádku, super tipy a rady, kam jít ve volném čase, na co si dát pozor, kde se dobře najíst, co si kde zakoupit. Jedním slovem SPOKOJENOST.Opravdu Vám patří velký dík za krásných 5 dní, na Jaře si určitě zakoupíme zájezd Řím a Vatikán.
Všem tuto CK vřele doporučujeme :-)


Nina 11. 11. 2014 napsal(a):

Dear friends,
Thank you very much for the interesting, saturated and well-organized trip that lasted 5 days (5 -9.11.2014). Especially I would like to thank our magnificent guide,Ms.Jana Chevalierova. ABC-tours could organize the trip in such a way that even for me, an elderly woman, the travel was not hard.
I was in Paris in 1967 and the city has changed a lot since that time. But the center of Paris has not changed and has become even better except of Champs Elysees near place de la Concorde with numerous stalls in it. In autumn and winter Versailles and its gardens are almost deserted, so you can take a photo of a large hall without any people in it.
We left Prague at 16.40 on the 5-th of November and at 7 in the morning were in Paris. The coach is very comfortable, the drivers are experienced and very good. We felt in the coach at home, especially on our way back. We had free time every day, so everybody could do all they want. For example, I had dinner at a small restaurant of French cuisine where I ate so well cooked fish that I have not eaten even in Scotland. And all the dinner cost only 10 euros!
And again about our guide, Ms Chevalierova. She loves Paris and knows it very well, every "rue et ruelle", she can answer any questions about Paris and its sights, she speaks fluent French (her surname in English means "knight", so "noblesse oblige" :-))!) If I go anywhere to a French speaking country, for example, Italy or Spain, I will try to go with her. And she speaks English too.
So, once again I thank ABC-tours for a well thought-out and well-organized trip. I enjoyed it a lot inspite of the autumn wind.
Nina Arsentyeva

Reakce ABC - Tours:
Dear Mrs. Arsentyeva,

we are very glad that you liked your trip to Paris and we would like to thank you for your review.
We are appreciate it and it is very important for us to get feedback from our clients to improve our servis.

With kind regardsDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Petra 01. 11. 2014 napsal(a):

Zúčastnila jsem se s dětmi zájezdu Paříž a Versailles 24.-28.10. a byli jsme velmi spokojeni. příjemní řidiči autobusu (což také není samozřejmostí), výborná průvodkyně Jana, která kromě toho, že nám poskytla mnoho historických i praktických informací, zvládala zájezd i velmi dobře organizačně. Až budeme příště uvažovat o výletu za hranice všedních dnů, určitě budeme vybírat u ABC-Tours.


Jarmila 31. 10. 2014 napsal(a):

Ve dnech 24.-28. října 2014 jsme absolvovaly zájezd Paříž a Versailles a musíme říct, že jsme byly velice spokojené. Předem bychom chtěly strašně moc poděkovat řidičům a také ostatním cestujícím, že na nás počkali i přes naše hodinové zpoždění, které zavinila nehoda na dálnici D1. Když jsme zůstaly trčet v několikakilometrové koloně a čas odjezdu se nezvratně blížil, přestávali jsme věřit, že do Paříže odjedeme. Tímto bych chtěla ještě jednou opravdu moc poděkovat.
Průvodkyně Jana byla úžasná. Organizačně náročné přesuny měla naplánované do nejmenšího detailu a její výklad byl ohromující. Ubytování bylo super. Snídaně byly akorát, abychom posilněny zvládly náročný program. Závěrečné koupání v Ambergu bylo výbornou třešničkou na dortu a osvěžené jsme se mohly těšit domů. V Paříži jsem byla již potřetí a myslím, že určitě ne naposled. Děkujeme Novotná, Bartošková a Valchářová.


Peter 30. 10. 2014 napsal(a):

Uvedený zájezd v Paříži se nám velice líbil. Pro nás s manželkou to bylo poprvé v Paříži a s Vaší ck jsme si to užili v pohodě a bez stresů. Průvodkyně Jana byla na vysoké úrovni, dověděli jsme se množství praktických informací, ale i zajímavostí (užitečný pel mel) a přesuny perfektně organizačně zvládala. Cestování rovněž bez jakýchkoliv problémů. Mám pocit, že po tomto zájezdu mám na poprvé lepší pojem o Paříži, než kdybych cestoval po vlastní ose. Doporučuji.


Honzákovi 22. 10. 2014 napsal(a):

Ve dnech 15.-19.10 2014 jsme absolvovali s Vaší c.k. zájezd do Paříže a Versailes a byli jsme maximálně spokojeni.Naše průvodkyně Jana se o nás starala bezvadně a o Paříži i celé Francii toho ví asi víc než mnozí místní.Taktéž naši řidiči po Paříži jezdili naprosto dokonale.Opravdu nás nenapadá co by se ještě dalo vylepšit.Jen tak dál.


Květa 22. 10. 2014 napsal(a):

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za nádherný zážitek při zájezdu "Magická Paříž a Versailles" v termínu od 15. – 19. 10. 2014. Celý zájezd byl perfektní, hlavně díky skvělému průvodci Lukášovi. Po celou dobu zájezdu se nám věnoval, jeho výklad byl profesionální a proto si zaslouží od nás velkou pochvalu. Co se týká organizace, není co dodat, měl vše perfektně naplánované, co jsme velmi ocenili, bylo, že se snažil, abychom byli na určité památce mezi prvními, a nemuseli čekat velké fronty, vstupenky vždy zakoupil dopředu a pak se čekalo jen na vstupy. Rádi bychom s Vaší cestovní kanceláří navštívili v r. 2015 ještě Řím a pokud bychom si mohli vybrat, tak by bylo super, kdyby nás opět provázel Lukáš. Jinak velký dík patří samozřejmě i řidičům, kteří po městě jezdili, jako rodilí Pařížané. Zdraví parta Slivovice.

PA180215.JPG


Kateřina 21. 10. 2014 napsal(a):

Zájezd jsem absolvovala společně s dcerou v termínu 16. - 20. 10. 2014. Obě jsme byly nadšené! Výborná průvodkyně Jana, skvělí páni řidiči, krásné počasí a prima parta... prostě vše bez chybičky. Byla to první poznávačka, na které jsem stihla jak focení, tak výklad. Navštívili jsme toho hodně, na všechno byl čas a kromě jiného jsme se dozvěděli i mnoho zajímavých věcí nejen o Paříži, ale o Francii vůbec. Díky všem a Vaši cestovku vřele doporučuji všem.


Karel 16. 10. 2014 napsal(a):

Ve dnech 8.-12.10.2014 Jsme se s manželkou zúčastnili zájezdu Pařiž Versailles. Zájezd byl prostě jedinečný a úžasný. Průvodkyně slečna Maruška zaslouží absolutorium. Její znalosti o Francii a mnohé další cenné informace, včetně správného načasování všech prohlídek a srazů, to se jen tak nevidí. Velice milá a příjemná slečna. Pochvalu zaslouží i oba řidiči za pohodovou jízdu. Vaší CK jsem již doporučil svým kolegům v práci.Pokud máte všechny zaměstnance na takového vysoké úrovni, pak klobouk dolů. Na příští poznávací zájezd pojedeme opět s Vámi :-) Zdravíme i ostatní účastníky zájezdu Tichovi


Eva 16. 10. 2014 napsal(a):

Ve dnech 8.-12.10. 2014 jsme absolvovali tento poznávací zájezd. Zájezd neměl ani nejmenší chybičku! Milá a bezproblémová komunikace s CK, vtipní a ochotní řidiči a především naprosto úžasná průvodkyně slečna Maruška. Smekáme klobouk před jejími znalostmi, její výklad byl poutavý a vtipný, vše uměla výborně zorganizovat a nám tak ušetřila spoustu času zbytečně stráveného ve frontách. Dík patří i ostatním "účastníkům zájezdu" za skvělou atmosféru :o). Od vaší CK jsme jeli poprvé,ale určitě ne naposledy, už teď vybíráme další zájezd. Moc děkujeme za krásné zážitky.Kuchtovi


Danka 14. 10. 2014 napsal(a):

Ve dnech 8.-12.10. jsme i my patrili do skupiny, ktera absolvovala zajezd ,,Magicka Pariz a Versailles" . Nezapomenutelny zazitek , uzasna pruvodkyne Maruska , ktere vzdavam hold za vyborny doprovod a smekam klobouk pred neprebernym mnozstvim informaci a komentaru ! ;) I ridici Jarda a Jenda byli naprosto skveli ! Vsechno perfektne nacasovano ,naplanovano , zorganizovano ... :) No zkratka byl to uzasny prodlouzeny vikend , a doufam ze nebyl posledni ! ( ...a urcite bych uvitala opet i ,,nasi" zlatou Marusku ) Jeste jednou vsem diky . :) Bylo toho mnohem vic , nez jsem ocekavala ... A dekuji i vsem partakum ,,turistum" - tohle byl i diky Vam vsem opravdu povedeny vylet ! :*

p.s.: Mejte se krasne a uz se tesim na ten pristi ! ;) Danka Hruba


Jana 14. 10. 2014 napsal(a):

Před 2 dny jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže (8.-12. 10. 2014). Chtěli bychom poděkovat za úžasné dny strávené v tomto krásném městě. Výborně zorganizovaný program se závěrečnou relaxací v lázních Amberg s vířivkami, párou, tobogánem...prostě úžasné. Velký obdiv patří pohodovým a šikovným pánům řidičům a hlavně slečně průvodkyni Marušce za její vyprávění o historii, o různých zajímavostech a řadě vtipných historek, za její profesionalitu při organizování míst a časů srazů, abychom si stihli co nevíce prohlédnout. Spousta ostatních CK vám ji jistě může závidět. Navedla nás, kde je možné se výborně najíst, dobře nakoupit, kde jsou toalety a další praktické informace, nakoupila předem vstupenky, abychom nemuseli čekat dlouhé fronty.
Paříž je úžasná, lidé příjemní, milí a pozitivní. Jsme moc rádi, že jsme ji kousek poznali a ještě dlouho v nás zůstane ten krásný pocit. Moc děkujeme a vaši CK doporučíme všem známým, Benešovi


J. 14. 10. 2014 napsal(a):

V termínu 8.-12.10.2014 jsme se s mými téměř dospělými dětmi zúčastnili zájezdu "Magická Paříž a Versailles" a byli jsme všichni nesmírně spokojeni. Zájezd byl skvěle zorganizován a průvodkyně Alenka byla profesionálka a navíc velmi příjemná. Tento zájezd rozhodně doporučuji a doufám, že se s touto CK dostanu i na jiná krásná místa.
Děkuji všem.
JJ


M. 14. 10. 2014 napsal(a):

V termínu od 8. do 12. 10. 2014 jsme se s přítelem zúčastnili zájezdu "Magická Paříž a Versailles", který se nám moc líbil. Průvodkyně Maruška nám během 3 dnů ukázala maximum, uměla poutavě vykládat a nechyběly ani vtipné komentáře. Volného času jsme měli také až až. A velké díky samozřejmě patří i pánům řidičům!
Vřele doporuřuji CK i tento zájezd! M.


Barbora 14. 10. 2014 napsal(a):

V termínu 8.10 - 12.10.2014 jsme podnikli tento poznávací zájezd a vše klaplo tak, jak mělo. Co jsme chtěli v Paříži a ve versi vidět jsme viděli a odvezli si spousty krásných zážitků. Nemělo to chybu a jsme moc spokojeni.


Markéta 04. 10. 2014 napsal(a):

Zdravím z Plzně,

s přítelem jsme se zúčastnili v termínu 3.9.-7.9.2014 - zájezdu "Magická Paříž a Versailles" a moc se nám to líbilo. Až na tu dlouhou cestu jsme byli spokojení se vším, jak s průvodkyní Janou, tak řidiči. Za 3 dny jsme toho v Paříži stihli opravdu hodně, kdy jsme dostávali i dostatečně osobního volna. Určitě bych tento zájezd a i CK doporučila. M.


A.Křížová 30. 09. 2014 napsal(a):

Absolvovali jsme zájezd Paříž a Versailles v termínu 10.-14.9.2014.
Velká pochvala!!!Naprosto profesionální přístup,dobře zorganizované,naprosto bezvadně jsme si to užili,můžu pouze doporučit dál.A do budoucna určitě s touto cestovní kanceláří podnikneme další zájezd.Děkujeme!!!!


Kubačkovi 25. 09. 2014 napsal(a):

Zájezd Paříž-Versailles ve dnech 3.9.-7.9. 2014 organizovaný vaší cestovní kanceláří nás nadchl a zároveň se stal podnětem pro podobné tematické pobyty s CK ABC Tours.

Poděkování patří oběma řidičům ze jejich vstřícný přístup a bezpečnou jízdu. Skláníme se před průvodkyní Janou, jejíž znalosti a milé vystupování byly třešničkou na dortu sladké Paříže.

Kubačkovi


Jitka 21. 09. 2014 napsal(a):

10.-14.9.2014 Také já děkuji za zájezd do Paříže. Průvodkyně Jana i řidiči Franta a Leoš odvedli profesionální práci. Báli jsme se dlouhé cesty, ale díky DVD uběhla "rychleji".
Když se dívám zpět, jsem překvapená, kolik jsme toho za ty 3 dny v Paříi stihli vidět. Možná bych příště zvolnila tempo a viděla toho míň, ale zdržela se na některých místech déle. Ale na druhou stranu, šlo se skoro vždy od skupinky oddělit. Bylo fajn, že poslední den jsme měli odpoledne jen pro sebe a každý mohl strávit čas podle svého gusta. Na zpáteční cestě bylo trochu nepříjemné, že cestovaly 3 autobusy spolu a u WC se sešly dámy ze 3 autobusů v nekonečné frontě, taky pobyt v termálních lázních pro tolik lidí najednou bylo na hraně. Nicméně, převažovaly a převažují dobré dojmy a dcera už si vybrala dalších 5 zájezdů z vašeho katalogu. :)


Irena 19. 09. 2014 napsal(a):

Spolu se svojí dcerou a kamarádkou jsme se zúčastnily od 10. - 14. září 2014 zájezdu do Paříže a Versailles. Chtěla bych tímto poděkovat cestovní kanceláři ABC Tours za krásný zájezd, dále průvodkyní Alence, jako průvodkyně byla velmi profesionální, pokaždé nám poradila, pomohla, vysvětlila plno věcí navíc a jako člověk byla velmi ochotná, milá a přívětivá. Dále pánům řidičům, cestu tam i zpět zvládli velice dobře. Co se týká cesty autobusem, bylo to velmi dlouhé a jediné, co nám trošku vadilo, byly fronty na benzínových stanicích, škoda, že když je cesta autobusem, nelze to řešit jinak. Na závěr bych chtěla všem ještě jednou poděkovat, zájezd byl krásný, počasí nám krásně vyšlo a Paříž byla opravdu nádherná. Určitě v budoucnu využijeme služby cestovní kanceláře a vřele doporučíme naším známým. Mějte se krásně. Irena


Monika 17. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu Paříž a Versailles ve dnech 10.-14.9.2014. Průvodkyně Jana skvělá. Vše dobře organizované, zájezd velice vydařený. Doporučujeme. Monika a Michal


Josef 17. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu Pářiž a Versailles ve dnech 10.-14.9.2014. Skvělá průvodkyně. Nemohu nic vytknout všem vřele doporučuji.
Pepa a Renata


Taťána 16. 09. 2014 napsal(a):

Zájezd Paříž-Versailles 10.-14.9.2014.Náš celkový dojem-paráda!Průvodkyně Jana vzdělaná a šikovná,dokáže poutavě povídat nejen o historii.Řidiči Franta a Leoš profíci a vtipní společníci.Malá vada na kráse jsou pouze nepohodlné sedačky v autobusu.
Děkujeme a naviděnou Táňa a Marian Ostrava


BOUCHALOVÁ 16. 09. 2014 napsal(a):

VÁŽENÍ, DNE 10-14.9.2014JSME BYLI S VAŠÍ CK NA ZÁJEZDĚ MAGICKÁ PAŘÍŽ - VERSAILLES.CHTĚLA BYCH VELICE PODĚKOVAT VAŠÍ PRŮVODKYNI ALENCE ZA JEJÍ LASKAVOST A NESKUTEČNOU PROFESIONALITU ,ZA VELKOU HLOUBKU ZNALOSTÍ. TAKOVÝ ČLOVĚK URČITĚ DĚLÁ SVOU PRÁCI RÁD A MYSLÍM SI , ŽE JE VELKÝM PŘÍNOSEM PRO VAŠI CK. MNOHOKRÁT DĚKUJI. VLASTA A VERUNKA BOUCHALOVI.


Pavla 16. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se zájezdu do Paříže a Versailles ve dnech 10.-14.9.2014. Jediným negativem je dlouhá cesta. Jinak bylo všechno moc fajn- průvodkyně Jana dokázala zaujmout a měla velmi zajímavé informace z historie, řidiči Leoš a Franta nás vezli bezpečně a ještě navíc pobavili. Z ubytování jsme měli trošku obavy, ale musím říct, že bylo všechno v pořádku, sice malé, ale čisté. Projížďka na Seině na závěr byla kouzelná a koupání v Ambergu velmi příjemné přerušení dlouhé cesty domů. Děkujeme Froňkovi a Kmentovi


Daniela 14. 09. 2014 napsal(a):

Zúčastnili jsme se s Vaší CK zájezdu do Paříže a Versailles /3.-7.9.2014/. Bylo to něco fantastického a často nečekaného.Autobus byl super luxusní, průvodkyně Jana Chevalierová velmi příjemná, vstřícná a až obdivuhodně vzdělaná.Její informace o všech památkách byly podávány přehledně a zajímavě.Ale i oba páni řidiči:Jirka a Vítězslav byli obětaví a vtipní a tím velmi přispěli k tomu,že na tento zájezd budeme vzpomínat jen a jen v dobrém a Vaši CK všem našim známým doporučovat.Děkujeme .Daniela a Mirek


Eva 10. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
v neděli jsme se vrátili z Paříže a všude jen pějeme ódy na Paříž,slečnu průvodkyni,pány řidiče,spolucestující...Jestli je to možné,tak touto cestou prosím o mimořádnou finanční odměnu pro průvodkyni Janu.Opravdu si to zaslouží.Je profesionální,milá,ochotná,umí poutavě vyprávět o Francii,památkách,jídle,...
Byli jsem s různými cestovkami na poznávacích zájezdech,ale tomuto zájezdu se nic nevyrovnalo.Z vlastní zkušenosti vím,že není lehké sestavit program,aby vše "klaplo" a všem se zájezd líbil,ale u Vás není co vytknout.Vidím to i z ostatních recenzí.
Také oceňuji možnost sledovat pohyb autobusu přes internet.Rodina doma věděla o každém našem kroku a my ušetřili za sms.:)
Už teď pokukujeme po dalším zájezdu od Vás.Děkujeme za krásné zážitky,které nám může vzít jen "Alzheimer".:)
Všem doporučuje Eva a Pavel


Romana 10. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den,zúčastnily jsme se zájezdu od 3.9.-7.9.2014 Paříž a Versailles.Musíme poděkovat průvodkyni Janě i dvěma řidičům Jirkovi a Víťovi za bezva strávenou dovolenou. Krásně jsme si to užily a stálo to za to.Díky

šest sester z Přerova :-)


manželé 09. 09. 2014 napsal(a):

díky němu i dvěma skvělým řidičům nouze :)Zkrátka doporučuji všem :)
Z Plzně zdraví Dominika a Láďa

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za nádherný zážitek při zájezdu do Paříže a Versaille(20.8.-24.8.2014)a to hlavně díky skvělému průvodci Lukášovi. Jeho přístup k nám byl po celou dobu zájezdu velmi milý, vstřícný a jeho výklad byl profesionální a působivý. skutečně si zaslouží velkou pochvalu:) Rádi bychom s Vaší cestovní kanceláří vyjeli do Říma a pokud nás opět bude provázet Lukáš, bude to super. Doporučujeme všem :)


Vladimír 08. 09. 2014 napsal(a):

Chtěli bychom touto cestou poděkovat průvodci Lukášovi za jeho skvělé informace v rámci našeho zájezdu do Paříže a Versailles (20.8.-24.8.2014). Jeho výklad byl profesionální a působivý. Rádi bychom s Vaší cestovní kanceláří vyjeli do Říma a do Normandie.


Dominika 31. 08. 2014 napsal(a):

Zájezd 20.-24.8.2014
Chtěli bychom poděkovat za příjemně strávené dny v Paříži i Versailles.Ubytování v F1 bylo jednoduché, ale čisté, snídaně dobré(spíše pro milovníky sladkého). Program výborný, průvodce Lukáš velmi profesionální a vždy dobře naladěný. O zábavu nebyla díky němu i dvěma skvělým řidičům nouze :)Zkrátka doporučuji všem :)
Z Plzně zdraví Dominika a Láďa


Ludmila 30. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den, zúčastnila jsem se zájezdu do Paříže ve dnech 20.-24.8.2014. Celý zájezd proběhl naprosto úžasně, hlavně díky skvělému průvodci Lukášovi. Jeho znalosti jsou opravdu obdivuhodné, ke každé památce nám řekl spoustu informací. Příští rok bych ráda jela s Vaší CK do Říma, tak snad to vyjde a opět mě bude provázet Lukáš. S pozdravem Vaňharová


Jana 26. 08. 2014 napsal(a):

zájezd 20.-24.8.2014
Máme super zážitky díky krásám Paříže ale hlavně díky perfektní péči průvodce Lukáše, snad si ho vedení cestovky hýčká....takový bezva průvodce není samozřejmostí - stále v dobré náladě,ochotný,jeho výklady byly fantastický, věděl všechno a snad i víc.
jedinou výhradu bych měla k ubytování ve F1, nečekala jsem žádný luxus, ale přeci jen mi vadily kusy opadané emailové či takové nějaké omítky v pokoji pod oknem/pokoj 226/, tak mi to připadalo jak v nějaké horší ubytovně.Možná jsme měli smůlu, že jiné pokoje byly dobré. Ale jinak čisto. Rozhodně pozitivní dojmy mnohokrát převažují negativní. Doporučuji, už plánujeme na příští rok cestu do Říma, i když to pro nás z Plzně k vám bude trochu složitější.


Novomanželé 25. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
poznávací zájezd Paříž a Versailles byl překrásný. Vřelý dík patří průvodkyni Alence za pečlivý výklad, ochotu a trpělivost.Také mnohá doporučení byly skvělé. Též děkujeme vtipným pánům řidičům za pohodovou jízdu a všem dík za úžasné překvapení v autobusu, které nás v rámci svatební cesty příjemně potěšilo :-). Rádi Vás všude chválíme a doporučujeme :-). Již nyní se těšíme na další zájezd s ABC Tours.


Ludmila 20. 08. 2014 napsal(a):

Ráda bych touto cestou poděkovala cestovní kanceláři za úžasný zájezd do Paříže a Versailles ve dnech 13.8. - 17.8. 2014. Díky také průvodkyni Marušce a pánům řidičům za bezproblémový průběh celého zájezdu. Bylo to super a jsem ráda, že jsem se tohoto zájezdu cestovní kanceláře ABC Tours zúčatnila. Kameníčková Ludmila, Zelená Hora


Iva 19. 08. 2014 napsal(a):

V termínu od 13 - 17.8.2014 jsem se zúčastnila z Vaší cestovní kanceláří ABC Tours poznávacího zájezdu do Paříže a Versailles. Moc všem děkuji za profesionální přístup, zejména průvodkyni Marušce a i skvělým řidičům. A taky veliká pochvala za cestování luxusním autobusem s veškerým komfortem. Prostě vše tak jak má být. Veliká spokojenost. Už se těším na další zájezd s ABC Tours. Iva Kameníčková, Zelená Hora


Ivo 18. 08. 2014 napsal(a):

Moc děkujeme za velice pohodový a perfektně zorganizovaný poznávací zájezd do Paříže a Versailles v termínu od 13 - 17.8. Cesta luxusním autobusem na špičkové úrovni, stejně tak i profesionální přístup průvodkyně Marušky a obou pánů řidičů. Vaši cestovní kancelář ABC Tours budeme všem určitě doporučovat a už se těšíme na další zájezd s Vámi. Najmanovi, Česká Třebová


Jana 17. 08. 2014 napsal(a):

Paříž a Versailles 13.8.-17.8. Po návratu ze zájezdu jsme plni krásných zážitků. Naprosto profesionálně zajištěný zájezd. Nemělo to chybu. Úžasně poskládaný program. Bezchybně zajištěno. Moc se těšíme, že s Vámi brzy zase někam pojedeme. Jana, Kačka a Lucka


Lucie 13. 08. 2014 napsal(a):

Super zájezd,super organizace :-).Báli jsme se ,že to nevyjde ,ale tohle opravdu na jedničku ,podtrženou a s hvězdičkou.Děkujeme moc naší průvodkyni Aleně a řidičům,opravdu jsme byli nadšení ze všeho co jsme stihli a viděli.Vaší cestovku můžu jedině doporučit a těším se zase někdy na zájezd s ABC :-)


Markéta 12. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
také já se připojuji k hodnocení, který napsala Karin Macháčková. Zájezd byl naprosto skvělý,perfektní a úžasný. Absolvovala jsem jej s dcerou a byly jsme naprosto spokojené. Moc a moc děkujeme průvodkyni Alče i pánům řidičům.
Již teď se těšíme a už máme i vybráno kam s Vámi pojedeme příští rok.Ještě jednou moc děkujeme a Vám přejeme hodně úspěchů a jen a jen spokojené zákazníky.


Martina 12. 08. 2014 napsal(a):

Dovolená na jedničku s hvězdičkou. Skvělá organizace i dostatek volného času. Vždy pozitivně naladěná Alenka, nám udělila praktické rady i působivý výklad k památkám a s vtipnými řidiči se cestovalo jedna radost. Děkujeme


Karin 12. 08. 2014 napsal(a):

Skvělé! To je snad jediné slovo, kterým je možné ohodnotit zájezd do Paříže a Versailles. Musím ho přiřadit na prvním místě průvodkyni Alence. Její komentáře, výklad, upozornění na toalety, kde se dobře najíst a nakoupit, jak vložit jízdenku do turniketu do metra, na co se jít podívat příště, .... + milý a trpělivý přístup, to nemělo chybu. Páni řidiči, kteří zvládli cestu obdivuhodně, smekám.I přes nabitý program dostatek volného času. Určitě doporučuji každému, kdo chce Paříž navštívit poprvé. A já již nyní vybírám , kam se s ABC podívat příště! :) Děkujeme!


Michaela 12. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den. Na poznávacím zájezdu jsem byla poprvé a jsem ráda, že jsem si vybrala cestovní agenturu ABC Tours. Zájezd byl opravdu skvěle zorganizovaný. Velké dík delegátce Alče a řidičům, kteří dokázali i rozesmát. Už se těším na další zájezd. ABC Tours můžu opravdu doporučuji. Nezklame Vás. papa


Jarka 29. 07. 2014 napsal(a):

Velice děkujeme za krásný zájezd Paříž a Versailles v termínu 23.7-27.7.2014. Skvělá průvodkyně Maruška a výborní a ochotní řidiči se postarali o úžasné zážitky na našem prvním poznávacím zájezdu. Určitě to nebyl poslední zájezd s Vámi. Moc Vám všem ještě jednou děkujeme. Jarka a Kačka


Jiří 29. 07. 2014 napsal(a):

Zájezd byl nádherný. Skvělá organizace, milá a ochotná průvodkyně, vtipní řidiči. Hned bychom jeli znova.
Cestovku budeme všem doporučovat a určitě to nebyl náš poslední zájezd s Vámi. Děkujeme za krásné zážitky. Jirka a Pája


Silvie 29. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den, navštívili jsme Paříž s přítelem v termínu 16. - 20. 7. 2014 pod vedením SKVĚLÉ!!! průvodkyně Alenky a PÁNŮ řidičů Jardy a Jarmila...Zájezd skvěle zorganizovaný, nikde se dlouho nečekalo, dostatek osobního volna. Doporučuji využít tříchodové menu v latinské čtvrti. Vše vyšlo na několik jedniček s hvězdičkami, teda krom počasí, které mohlo ubrat pár stupňů, ale zase lepší jako kdyby pršelo. Děkujeme moc :)


Martin 27. 07. 2014 napsal(a):

S přítelem jsme využili služeb CK poprvé, a musíme přiznat, že jsme nebyli zklamáni! Skvěle načasovaná dovolená s mnoha příjemnými zážitky, které jsme získali na poznávacím zájezdu "Paříž a Versailles" v termínu 23. - 27.7. . Velice děkujeme vtipálkům řidičům za jejich služby a milé průvodkyni, slečně Marušce, která nám poskytovala cenné rady (např. jaké sýry a víno koupit, nebo tipy na dobré restaurace) a mnoho zajímavostí o Paříži, a navíc nás po celou dobu udržovala v dobré náladě.
Těšíme se na další dovolenou! Peťa a Marťa :-)


Inga 24. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý deň,bola som s dcérkou v Paríži s ABC-Tours v termíne 16.7-20.7. 2014,hodnotenie nad 100%...o bezpečnú cestu sa nám starali vodiči Jarda a Jarmil/KAREL a KAREL :) / s sprevádzala nás ALENKA.Môžem len povedať,že bol to super zájazd.Cesta skvelá,dostatočný čas pošas zastávok na WC,alebo kávu.Izby na hotely F1 sú malé,ale veľmi útulné s umývadlom ,zrkadlom,televízorom.Každá izba mala svoj kod na otvorenie a zároveň papierik slúžil na preukázanie sa na raňajkách.Raňajky sme mali aj ráno v autobuse pred Parížom,doporučujem.Raňajky inak formou bufetu,nám postačili bagetky,káva,džús,...čo sa týka sprievodkyne Alenky,tak ukážkovo na 1*,vždy nám vysvetlila,čo sme chceli navyše vedieť...dokonca som zvládla aj cestu metrom a hlavne plavbu po Seine/toto si nenechajte újsť,ja neplavec a so strachom z lodí som to zvládla/,nádhera.CENY:tak veľká káva s mliekom je coffe crem a stojí 4-5eura,niekde aj viac,záleží,kde ste.palacinka okolo 8-9 eur,ale majú v Latinskej štvrti suprové menu od 10-16 eur,ktoré sme nevyužili s dcérkou,kedže sme chceli ochutnať tie palacinky.tie menu sú vraj trojchodové,tak sa viac vyplatí cenovo.pizza je tam od 8 eur,bagety šunkové 3,50 eura.My sme mali pekné horúce počasie,tak myslieť na minerálky vždy so sebou na celý deň.sú tam nádherné obchodíky na suveníry,tak určite si každý niečo nájde.doporučujem aj navštíviť Múzeum parfémov,ja som neodolala aj zakúpiť si nádherný parfém.Jedno viem už teraz,že ešte s ABC -Tours niekam pocestujeme,možno opäť do Paríža,pretože je to nádherné mesto.INGA a JANKA Strukové :)...pozdravujeme týmto všetkých účastníkov tohto zájazdu.


Radmila 24. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,je mou velkou povinností napsat o perfektním zájezdu do Paříže ve dnech 16.-20.7.2014.
Vše bylo skvěle zařízeno. Páni řidiči Jarda a Jarmil velice šikovní, skvělí šoféři po Paříži, příjemní a vtipní. Paní průvodkyně Alena se snad v Paříži narodila, vypráví o všech památkách velké množství informací, datumy, historii, pověsti. Opravdu skláníme poklonu. A co se týče organizace, není co dodat, měla vše perfektně naplánované, co jsme velmi ocenili, bylo, že se snažila, abychom byly každý den brzy ráno na určité památce mezi prvními, a nemuseli čekat velké fronty, zakoupila vždy lístky dopředu a pak se jen čekalo na vstupy.
Počasí nám přálo až moc, bylo až 37⁰C, takže ty vedra byly úmorné, spotřeba vody veliká.
Ještě jednou díky, děti byly nadšené Eiffelovkou a dalšími nádhernými skvosty Paříže.
Zájezd od ABC - Tours všem velice doporučuji.
A ještě jednou díky. Hyblerovi


Jitka 22. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,chtěla bych poděkovat všem,kteří zájezd připravili a také absolvovali.Průvodkyně Jana byla super-výklad-znalosti i ochota cokoli zařídit,no prostě super,super.Dík patří i pánům řidičům,klidná a pohodová jízda i ochota zachránit nás před žízní byla úžasná.Ještě jednou díky.Zdařilová Joklová


Josef 21. 07. 2014 napsal(a):

Již podruhé jsme využil nabídky CK ABC Tours, tentokrát jsem navštívil Paříž v termínu 16.-20.7.2014. Opět profesionální přístup průvodkyně sl. Aleny a obou řidičů.
Zájezd se vydařil ve všech směrech. Pouze lednice v autobuse nestíhala chladit nápoje. Ještě jednou děkujeme Alence, Jardovi a Jarmilovi.


Josef 21. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,děkujeme za příjemné zážitky v Paříži a okolí v termínu 16-20.7 2014.Vše bylo skvěle zařízeno,průvodkyně Jana supr výklad a ochota.Prostě úchvatné.Děkujeme Havlíčkovi Litoměřice


Dagmar 15. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
děkujeme s dcerou Kamilou za skvělý zájezd do Paříže v termínu 18.-22.6. 2014. Páni řidiči byli výborní a náš průvodce Lukáš také. Ke všemu nám mnoho řekl, navíc nám vše vykládal vtipnou formou, což bylo super. Z tohoto zájezdu jsme obě velmi nadšené a těšíme se na další s ABC Tours. Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme Lukáše!


Zdenka 03. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den,absolvovala jsem tenhle zájezd v termínu 18.-22.6.2014 vše bylo skvěle zajištěno,řidiči byli příjemní,průvodce Lukáš se postaral o perfektní výklad bylo poznat,že opravdu ví o Paříži a její historii hodně,ubytování v F1 čisté a příjemné s možností snídaně.Zájezd se opravdu vydařil byla jsem nadšená a spokojená.CHtěla bych tímto poděkovat za nádherné zážitky a těším se na další zájezdy s touhle CK.Jen malá připomínka,kdyby se mohlo v budoucnu přihlíže k faktu,že jsou mezi náma i diabetici tak do snídaně zaředit i něco slaného.


Klára 30. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
děkujeme moc za krásný poznávací zájezd do Paříže a Versailles v termínu 25.-29.6.Paní průvodkyně Maruška byla velmi milá,zná spoustu zajímavostí a s radostí nám kdykoliv poradila .Řidiči byli také velice ochotní.Ubytování v F1 bylo sice skromnější,ale za to čisté a uvítali jsme i možnost snídaní na hotelu.Na tomto zájezdu bych nic neměnila a těšíme se na další "poznávačku" s Vámi.


Aleš 30. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd jsme absolvovali v termínu od 25.6. - 29.6. a nemůžeme si na nic stěžovat. Je vidět, že cestovní kancelář má skvěle informované a proškolené průvodkyně, které mají mnoho zkušeností s danou destinací. Určitě můžeme zájezd doporučit. Již teď se těšíme na další zájezd s touto CK...


Karel 27. 06. 2014 napsal(a):

Protože jsem s Vaší cestovkou vyrazil do Paříže již po druhé a chystám se zas, není co dodat. Super. Děkuji.


Lenka 25. 06. 2014 napsal(a):

Zájezd byl úžasný,perfektně zorganizovaný...Paříž byla nádherná a to díky velmi vtipnému průvodci Lukášovi,který o Paříži věděl vše...Řidiči byli úžasní a velmi ochotní.
Moc děkujem za krásný zájezd a příští rok ho u Vás určitě zopakujem.


Martina 24. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, moc děkujeme za skvělý zážitek. Přemýšleli jsme nad tím, co vytknout, ale na nic jsme nepřišli :) Paříž je krásná a za ty tři dny jsme viděli opravdu maximum. Moc děkujeme našemu velmi vtipnému průvodci Lukášovi a super profesinálním řidičům Jarmilovi a Standovi! Tak ještě jednou moc DÍKY!


Norbert 24. 06. 2014 napsal(a):

Dobry den,rozhodne nemam nic co bych mohl tomuto zajezdu vytknout,byl proste dokonaly.Tesi me,ze i v teto dobe porad jeste existuji slusne firmy,ktere Vam daji vic,nez minimalne slibuji.Skveli ridici se skvelym pruvodcem,Vam proste nemuzou pripravit jinou dovolenou,nez skvelou.Budeme se s Vasi cestovkou tesit na dalsi bajecne poznavani jinych zemi.


Karel 24. 06. 2014 napsal(a):

Jedním slovem skvělý zájezd do Paříže a to díky výborné organizaci, dobrým řidičům, vybavení autobusu a perfektnímu průvodci Lukášovi. Byl velice ochotný, trpělivý a vtipný a zároveň smekám před jeho znalostmi historie i orientace v Paříži. Jen škoda, že ve Versailles v pátek, kdy jsme tam byli, nejsou v zahradách spuštené fontány. I přesto, ale celkové zhodnocení zájezdu na velikou jedničku. Díky a těším se na další zájezd s Vaší CK.


Anna 23. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,včera jsme se vrátily s kolegyní ze zájedu do Paříže.Realita předčila očekávání.Paříž a její památky jsou nádherné! Díky perfektní organizaci našeho průvodce Lukáše a jeho znalostem jsme všechno zvládli v pohodě,bez problémů a i bez čekání. Poutavé vyprávění, úsměv na tváři, smysl pro humor, ochota kdekoliv a kdykoliv pomoci,a i bravurní jízda řidičů, to všechno přispělo k nezapomenutelným zážitkům, které jsme si ze zájezdu odvezly. Nelze nic jiného, než poděkovat za perfektní průběh celé akce. Už se těšíme na další zájezd s vámi do Chorvatska a určitě nebude poslední. Vaší CK přejeme ještě spoustu spokojených klientů.Frnková,Zatloukalová


Leitnerová 23. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den.Musím říct,že líp se těch pět dní strávit asi ani nedalo. Opravdu to bylo SKVĚLÉ. Veliký dík našemu průvodci Lukášovi a našim pánům řidičům. Na další poznávací zájezd jedině s Vaší cestovkou a budu doporučovat všem známým. Ještě jednou DÍK!


Iva 23. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,moc děkuji za bezvadný zájezd do Paříže.Výborná organizace,skvělí řidiči,příjemné vybavení autobusu.Veliký můj dík patří úžasnému průvodci Lukášovi,byl vždy milý,vtipný, hlavně má můj veliký obdiv za trpělivost s jakou k nám přistupoval.Ještě jednou velký DÍK a těším se na další zájezd s vaší CK.


Kateřina 22. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den,moc děkujeme za krásně prožitý zájezd do Paříže. Tento zájezd byl moc dobře zorganizován a bez jediné chybičky. Chtěly bychom poděkovat pánům řidičům za bezpečnou jízdu a vzdát náš obdiv v řízení po Paříži. Děkuji. A dále bychom chtěly poděkovat našemu průvodci Lukášovi, který měl obdivuhodné informace o Paříži, její historii a i o jednotlivých místech v Paříži. Byl to opravdu nejlepší průvodce co jsme kdy měli. Sympatický a umí krásně a poutavě vyprávět. Nezapomenutelný a nádherný celkový zážitek z dovolené. Děkujeme Vařák, Dmejchalová


Laštůvkovi 10. 06. 2014 napsal(a):

Na tomto zájezdu jsme byli poprvé a byli jsme mile překvapeni jak se o nás hezky starala průvodkyně,velice krásný a komfortní bus jeden z nejlepších,kterým jsme kdy jeli.Paříž nádherné město až na to teplo v sobotu,že se pak hodně chodí a mám vysoký tlak tak to moc na mě nebylo.Celkově jsme s vámi velice spokojeni jeli jsme už druhý poznávácí zájezd od vás a nikdy jste nezklamali.Doufám,že i nadále budete tak dobří jako jste teď a měli mnoho turistů.Určitě s vámi do budoucna opět pojedeme poznávat svět a velice rádi.Mnoho úspěchů přeji vaši klienti


Michal 10. 06. 2014 napsal(a):

Byl jsem s manželkou poprvé na autobusovém zájezdu a proto nemohu porovnávat. Přesto jsme se shodli na těchto poznatcích : autobus byl špičkový a jeho řidiči obdivuhodní, ochotní a vtipní.Průvodkyně byla velmi příjemná a řekla nám spoustu informací o Paříži a jejích památkách. Paříž krásná i když neuvěřitelně plná lidí a drahá ( a to žijeme v Praze). Hotel nejnižší kategorie , ale čistý a bez problému.Musím však upozornit všechny případné zájemce na to , že zájezd je opravdu náročný po stránce fyzické a protože zhlédnete spoustu památek , na každou zbývá málo času a nachodíte dosti kilometrů .Dále jsme byli znechuceni "malými českými lidmi" kteří na toaletách podlézali turnikety , aby nemuseli zaplatit ,fotili , kde se nesmělo , kvůli nákupu baget zdrželi celý zájezd a chodili na srazy pozdě. Někomu vadil kopec na Sacre coeur atd . atd. Prostě , jestli se někdo někam chystá , měl by se naučit aspoň pár slov světového jazyka , zjistit něco o místě , kam se chystá a nechovat se jako "buran" . Potom přestaneme být v očích cizinců jen neurvalí "Švejci " Na závěr chceme poděkovat cestovní kanceláři , za krásný prodloužený víkend !


Radek 05. 06. 2014 napsal(a):

Moc krásný zájezd a spousta zážitků. Na zájezd jsme vyrazili s přáteli a všichni jsou nesmírně spokojeni. Profesionální průvodkyně Maruška i řidiči "Karel a Karel". Skvělé výklady i oragnizace. Již se těšíme příští rok na další zájezd za poznáním. Děkujeme za skvěle strávený čas.


Andrea 30. 05. 2014 napsal(a):

Co více dodat. Vše je již zmíněno v recenzích níže. Skvělý zájezd, perfektně naplánované, skvělá průvodkyně Jana, která nám sdělila tolik informací, že tolik jich není snad ani v průvodci :-) Vše na jedničku s hvězdičkou. Příště s Vámi opět pojedeme.


Michaela 30. 05. 2014 napsal(a):

Chtěli bychom tímto poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd. Paní průvodkyně byla naprosto skvělá a profesionální, taktéž pánové řidiči, kteří nás vždy včas a bezpečně dovezli na určené místo :)
Paříž je nádherné město, které se nedá poznat za tři dny! Proto mohu s jistotou říci, že bude nutné zájezd si zopakovat..Vaše cestovka je jasnou volbou.Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme.


Simona 29. 05. 2014 napsal(a):

Co dodat k zájezdu ,Paříž byl můj sen a ten se splnil!
Bylo to náročné ,ale se tak nějak počítá ,památky a zajímavosti budu ještě dlouho vstřebávat.Jen sestra byla dost zklamaná návštěva hřbitova kde chtěla vidět Morissna
-neviděla! Je to asi o lidech a průvodci.Několik chybiček by se našlo ,ale celkový dojem to smete.Řidičům patří poklona jsou to profíci! Doufám ,že Paříž ještě uvidím.

Reakce ABC - Tours:
Rádi bychom reagovali na Vaši připomínku,ohledně možné návštěvy hřbitova a jednotlivých pomníků. Hřbitov Pere Lachaise byl ve Vašem programu zahrnut a zde jste měli také osobní rozchod, který klienti libovolně využívají ke shlédnutí těch pomníků, které sami považují za stěžejní. Zda hrobku J. Morissona navštíví či nikoli je tedy zcela na rozhodnutí klientů. Budeme velmi rádi, pokud se i v budoucnu, rozhodnete využít opět naší CK pro návštěvu Paříže i jiných destinací.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Helena 27. 05. 2014 napsal(a):

Vážení přátelé, co dodat k absolvovanéme zájezdu. Vzhledem k tomu, že jsem bývalá učitelka, hodnotím známkou, a to zlatá jednička s hvězdičkou několikrát podtržená. Byla jsem v Paříži potřetí, byl to dárek vnučce k vánocům. Mám procestovanou velkou část Evropy, ale žádná cestovní kancelář nebyla tak vstřícná, dokonale připravená vyhovět všem úřastníkům. Příště zase jen s vámi.


Jana 27. 05. 2014 napsal(a):

Dobrý den, zájezd se mi opravdu velmi líbil. Akorát to počasí, že chvílemi pršelo. Jinak paní průvodkyně skvělá a řidiči taktéž skvělí. Dozvěděla jsem se mnoho informací a určitě další poznávací zájezd absolvuji s vaší cestovní kanceláří :) S pozdravem Jana Švejcarová


Zdenka 27. 05. 2014 napsal(a):

Moc se nám zájezd líbil,mnoho informací,skvělí řidiči a průvodkyně.Byli jsme překvapeni krásou Paříže a doufám,že v budoucnu opět využijeme vaši CK. Skvělý závěr,koupání v lázních v Německu.Všem ,kdo má rád poznávací zájezdy doporučuji.Ševelová.


Jana 27. 05. 2014 napsal(a):

Tak luxusně uspořádaný zájezd jsem nezažila. Chtěla bych touto cestou poděkovat a pochválit paní průvodkyni. I tu cestu, co jsme jeli z místa na místo, nám povídala třeba pikantnosti kdo, kde, s kým v 16st. ... I když nám malinko pršelo, tak naše mise na hřbitov za Morissnem vyšla, a to bylo to nej:-). Byl to sen mojí dcery, a ten jí vyšel... Veliké díky a pozdrav Karlovi a Karlovi. Pokud někam pojedem, tak jedině s vaší cestovkou.


Kateřina 26. 05. 2014 napsal(a):

Paříž a Versailles : 21. - 25. 5. 2014
Byl to nádherný zájezd i když počasí nám zrovna nepřálo. Slečna průvodkyně Maruška byla naprosto úžasná tím, co o Paříži věděla a dokázala i poradit s tím co nakoupit a kam si zajít na jídlo. Výborně zorganizované.
Doufám, že s touto CK zase někam vyrazím.
Vřele všem doporučuji.


Martin 01. 05. 2014 napsal(a):

23.04.-27.04. 2013
Paříž nádherná,oba řidiči naprosto EXCELENTNÍ - opravdoví mistři, paní průvodkyně znala, nohy bolely ale to jsme očekávali.
Jen hotel velmi daleko od centra, okolo nic nebylo a snídaně pomalu na stojáka.
Při dalším poznávacím zájezdu plánujeme cestu zase s Vámi.
Doporučuji i ostatním. Dík.


Jana 10. 04. 2014 napsal(a):

2.4. - 6.4.2014
Zájezd byl výborně zorganizován, u památek (vstupů) žádné dlouhé čekání ve frontách, vše probíhalo v klidu, bez stresu. Příjemný, pohodový a vtipný průvodce Lukáš, který se nám hodně věnoval. Řidiči profíci.
S touto CK už máme v plánu v srpnu další výlet a příští rok pokračujeme:-))
Zdravím a přeji hodně spokojených klientů!
Jana Kolaříková


Iveta 09. 04. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
ráda bych se s vámi podělila o zážitky za zájezdu Paříž a Versailles, který jsem absolvovala ve dnech 2.4.-6.4.2014.Fakt,že Paříž je nádherná a okouzlující metropole, o tom není žádných pochyb, ale k tomu, aby si každý jeden z nás "účastníků zájezdu"zažil tuto nádheru v podobě nezapomenutelných zážitků, je nutné mít s sebou profesionálního,příjemného, organizačně vybaveného, množstvím vědomostí nabytého a především lidského průvodce, který je vám svou empatií k dispozici ve všech dotazech, těch běžných, neběžných, ale třeba i nejapných.Ten, který vás upozorní na všechna rizika, možnosti, výhody, nevýhody zcela přirozeně, opakovaně a trpělivě, čímž vytváří příjemnou atmosféru celé početné skupiny účastníků.

Takovýmto průvodcem pan Lukáš rozhodně byl. Stejně tak patří dík i posádce příslušných řidičů. Bezpečná a zkušená jízda též nepochybně patří k bezstarostnému užívání si zájezdu.

Všem tedy patří poděkování. Zájezd rozhodně budu dále doporučovat.

Přeji Vaší cestovní kanceláři mnoho nadšených klientů a panu Lukášovi stále tak vysoké nadšení, smysl a spokojenost z práce.

S pozdravem I. Pízová


Irma 08. 04. 2014 napsal(a):

Ráda bych se tu s Vámi podělila o úžasné zážitky, které jsem mohla společně s moji dcerou sdílet prostřednictvím cestovní kancelíře ABC - Tours minulý týden v Paříži a Versailles. Řidiči odvedli naprosto skvělou pohodovou jízdu se spostou vtipných průpovídek během cesty a tak všem cesta vesele a rychle ubíhala. Poté, co jsme poznali průvodce Lukáše, už bychom snad ani jiného nechtěli. Moc pěknou češtinou a poutavým vyprávěním nás dokázal vtáhnout do francouzských dějin a ve velmi krátkém čase nás obeznámil se spoustou informací týkajících se tohoto krásného města. Nezapomenutelné vzpomínky v srdcích zůstávají. Děkujeme.


Petr 08. 04. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
2.-6.4.2014, jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže, který předčil naše očekávání. Cesta v luxusním autobusu s řidiči,kteří všechny situace zvládali s profesionalitou, ale i s humorem. Samostatnou kapitolou byl průvodce Lukáš. Jeho znalosti historie Francie, místopisu Paříže i samotné francouštiny byly překvapivé a hlavně to vše probíhalo s humorem a v dobré náladě. Děkujeme za velmi vydařený výlet, který doporučujeme všem známým. Hezký deen Petr Šimák


Magdaléna 07. 04. 2014 napsal(a):

Dobrý den, chceme tímto poděkovat za krásně strávený čas v Paříži 2.-6.4. 2014. Díky skvělým řidičům Jirkovi a Emilovi, kteří nás v pořádku dovezli a uměli pobavit a báječnému průvodci Lukášovi se smyslem pro humor, který měl 210% přehled o všem jsme si zájezd užily. Určitě pojedeme s ABC-Tours znovu. Děkujeme Marťa,Verča, Janča a Magda.


Monika 18. 11. 2013 napsal(a):

Dobrý den, byly jsme v Paříži od 30.10 - 3.11.20013. K tomuto zájezdu nemám co bych vytknula. Vše bylo naplánováno na čas, paní průvodkyně byla super, o Paříži hodně věděla i zdnešní doby. Měla moc příjemný hlas, který se moc dobře poslouchal. Za ty 4 dny co jsme byly v Paříži i ve Versailles, jsme toho viděli tolik, že jsme byli až překvapený, že se to dá vůbec stihnout. Řidiči také super, starali se o nás, jak o vlastní. Jsme rádi, že jsme tento zájezd mohli absolvovat s vaší CK a pokud se zase někam vydáme, tak určítě s vámi. Děkujeme za krásné zážitky z Paříže a hlavně velké dík paní průvodkyni Marušce:-)


rodina 08. 11. 2013 napsal(a):

26.9-29.9.. moc krasny zajezd.Na 200% jsme byli spokojeni jak s pani pruvodkyni Šarkou tak i pány řidiči. Určitě doporučujeme Všem.Na dalši zajezd jedině s ABC Tours. ♥


Pavla 15. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
zážitek z Paříže,kterou jsme měli možnost poznat ve dnech 2.-6.10 je až neskutečný,úžasný,překrásný. Velkou zásluhu má na něm celý organizační tým vaší ck,v čele s průvodkyní Šárkou a řidiči Jarmilem a Emilem. Moc děkujeme!!!,za celou naší skupinku.
Pavla,Ivoš,Dáša,Fanda


Olga 12. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek,který nám připravila Vaše ck při návštěvě Paříže ve dnech 2.-6.10.
Perfektní organizace bez zbytečného čekání,zhlédnutí toho nej.. z Paříže,vynikající a vždy ochotná prúvodkyně Šárka,velké plus tohoto zájezdu!Skvělí páni řidiči.Móóóc jsme si to užily,díky!
Brabencovic holky


Marie 10. 10. 2013 napsal(a):

Zdravíme touto cestou skvělou průvodkyni Šárku i oba sympatické řidiče Jarmila a Emila.Týden po zájezdu máme hlavy plné dojmů,nádherných zážitků a ještě trochu bolavých nohou ale i ta bolest stála za to.Chválíme výbornou organizaci a při cestování autobusem bezpečnou jízdu.Zájezd všem doporučujeme a jsme rádi,že jsme ho absolvovali.Děkujeme všem kdo nám umožnili prožít krásný víkend v Paříži,který jsme si dali jako dárek k 35.výročí svatby.Manželé Toporovi


Iva 08. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den, díky nízké ceně jsme neměli velká očekávání, ale průvodkyně, organizace, řidiči byli skutečně super! Naprosto souhlasím se všemi kladnými recenzemi, opravdu doporučuji.

Iva Janiga


Oldřiška 08. 10. 2013 napsal(a):

Chtěla bych Vám touto cestou za naši organizaci poděkovat cestovní kanceláři za krásné zážitky z Paříže a jejího okolí. Velký dík patří pánům řidičům za bezpečnou jízdu a vtipné poznámky a hlavně slečně průvodkyni Alči (naší květince), která byla opravdu superrrr. S takovou průvodkyní je radost cestovat. Má obrovské znalosti, výborné organizační schopnosti, je velice ochotná a milá. Ještě jednou moc a moc díky.
Oldřiška Sedláčková, Magistrát města Přerova


Dana 02. 10. 2013 napsal(a):

Chtěli bychom touto cestou poděkovat naší průvodkyni Janičce -(květince)jak jsme si jí pojmenovali ,za krásný a nezapomenutelný zážitek z Paříže 18.9.-22.9.2013.Obrovský přehled,skvělé vědomosti a cokoliv jsme potřebovali vždy poradila ,a byla velmi ochotná.Paříž je kouzelná a už vím proč se tam lidé vracejí.V autobuse se sešla dobrá parta lidí - no prostě zájezd na jedničku!Velký dík taky řidičům!Určitě to nebyla naše poslední cesta s ABC Tours a už se těšíme na další.Ještě jednou díky!! Dana a Radek


Petra 23. 09. 2013 napsal(a):

Děkuji tímto průvodkyni Janě za pěkně strávené dny v Paříži v období 18.9.-22.9.2013. Vždy měla perfektně připravený výklad k jednotlivým památkám ( už při průjezdu Prahou informovala o objektech, které jsme právě míjeli). V samotné Paříži pak měla vše bezvadně zorganizované, takže jsme se vyhli zbytečnému stání v dlouhých frontách na vstupenky, v některých případech i sama vstupenky v předstihu zakoupila a pak nám je jen předala. Její vědomosti a znalosti o všech místech, které jsme navštívili, byly opravdu jedinečné.Díky také řidičům autobusu, cesta byla bezpečná a před jízdou po Paříži "klobouk dolů". Program byl opravdu bohatý a časově náročný, ale dal se bez problémů velmi dobře zvládnout. Právě díky organizaci Jany. Díky.

Petra H.


Petra 06. 08. 2013 napsal(a):

Moc děkuji za jedinečný zažitek Paříž a Versailles
v období 24.7-28.7.2013
Byli jsme s dcerou uplně poprve,ale určitě ne naposledy
Moc bych chtěla poděkovat naši pruvodkyni Alence květince,byla jedinečná takové znalosti no prostě profesionálka.No abych nezapomněla na skvělé řidiče Petra a nejskvělejšího Františka.
moc díky tak příště jedině s vámi


Jana 29. 07. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
zájezd do Paříže a Versailles, který jsem se syny absolvovala 24.7. - 28.7.2013 jedním slovem super! Program nabitý, přesto nijak neuchvátaný, organizačně perfektně zvládnutý, bez chybičky načasovaný. Průvodce Lukáš schopný, příjemný, s úžasnými znalostmi, naprosto dokonale nenásilně a vkusně prezentovanými. Řidiči šikovní, vtipní, vstřícní. V podstatě totožný zájezd, na kterém jsme byli vloni s jinou cestovkou, se s tímto nedá srovnat. Tento byl precizní, detailní. Dík např. za projížďky pařížským metrem, za návštěvu hřbitova Pére Lachaise, La Défense, atd., atd. Děláte to moc dobře. Děkujeme za nádherné zážitky. Jana Adamovská, Domažlice


Lenka 15. 07. 2013 napsal(a):

Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásné zážitky v Paříži. Zvláštní poděkování patří paní průvodkyni Šárce, která byla ochotná, vstřícná, milá a každému se snažila vyhovět, poradit i individuálně.Měla jsem trošku obavy z ubytování v F1, ale opak byl pravdou - čistota, klid a pořádek.Vřele doporučuji. Děkujeme ještě jednou.

Haláčovi, Uherský Ostroh


Lubomír 01. 07. 2013 napsal(a):

Mám milou povinnost poděkovat naší průvodkyni paní Šárce, která vedla náš zájezd do Paříže 26.6.-30.6.2013.Byla naprosto skvělá, její znalosti byly jako encyklopedie "na druhou", vstřícná, ochotná - prostě super. Jsem si vědom, že uhlídat skupinu 50 lidí v mnohdy přelidněných ulicích Paříže je obdivuhodné, ona to zvládala vždy s úsměvem a v dobré náladě. Vždy nám ochotně poradila pokud jsme to potřebovali, a všechny její informnace byly bezvadné. Moc jsme si toho vážili a byli jsme nadmíru spokojeni. Škoda jen toho, že se nedočkala vděku od dvou mladých lidí, kteří se opozdili předposlední den na nástup do autobusu o více než jednu hodinu, což paní Šárka společně s řidiči musela dramaticky řešit. Tito mladí lidé neuznali za nutné se paní Šárce ani jediným slůvkem omluvit...Bohužel.
Poděkování patří také oběma řidičům, kteří svoji profesi zvládali také na jedničku, což jsme v tom bláznivém provozu pařížských ulic obdivovali.

Semerádovi, Šenkovi a děcka Slavičinských.


koucká 15. 06. 2013 napsal(a):

Také velmi děkuji za krásný zájezd ve dnech 5-9.6. Průvodkyně Šárka super, řidiči taktéž. Velmi děkuji za milé přání mé mamce, která během zájezdu slavila narozeniny. Ještě jednou moc díky a těším se na další zájezd s Vaší ck. koucká


Ivana 11. 06. 2013 napsal(a):

Dobrý den,

zúčastnila jsem se s kamarádkami 5ti denního zájezdu Paříž-Versailles ve dnech 5.-9.6.2013 a jedním slovem za nás všechny můžu konstatovat - "naprostá nádhera". Program opravdu nabitý, pestrý, výklad i organizace průvodkyně Šárky opravdu na vysoké úrovni!!!! Ale i řidičům je třeba poděkovat za pohodlné cestování nejen z ČR a zpět, ale hlavně metropolí Paříže, opravdu smekáme. A už nyní se těšíme na další zájezd zřejmě Řím-Vatikán. Ještě jednou moooc děkujeme za nádherný zážitek a vaši cestovní kancelář budeme vřele doporučovat přátelům a známým.

Lattenbergová,Skácelová,Krátká


Kůlová 10. 06. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
ráda bych se podělila i s ostatními o zkušenosti s ABC tour - o zájezdu - Paříž - město muzeí. Naprosto všem doporučuji. Super,báječné. Organizace úžasná, načasování skvělé, nemám jedinou zápornou poznámku. A co se týká průvodce? Byl s námi Lukáš - naprostá jednička. Příjemný, precizní, vtipný, ohleduplný, vstřícný.
Děkuji, byla jsem opravdu velmi spokojená a těším se na další cestu, kterou plánuji opět s Vámi.

Marie,Praha


Robert 05. 06. 2013 napsal(a):

Poznávací zájezd jsme si vybrali s mojí ženou a zvolili raději 5ti denní,to kvůli nocím strávených v autobuse,protože ty dají člověku zabrat a je rád že se dvakrát vyspí v posteli a také z důvodu že toho uvidíme víc.Myslíme si že zástupci cestovky odvedli skvělou práci a patří jim oprávněný dík.Samozřejmě jsme přijeli obdivovat Paříž a Versailles ale náš obdiv si zaslouží také řidiči,kteří se dokonale vyznají v této metropoli a okolí a zvládají svou profesi na 100%.A samozřejmě naší průvodkyni,kerá i když jsme jí kolikrát nestíhali nám dala spoustu rad a hlavně vědomostí o tomto nádherném městě a lidech kteří zde žili.Malou výtku bych měl jen k ubytování v F1 kde bylo ložní prádlo dost cítit cigaretami.Je pravdou že člověk za ty tři dny našlape desítky kilometrů a nohy z toho brní ale stojí to za to.Takže, děkujeme!


Eva 04. 06. 2013 napsal(a):

Zůčastnila jsem se zájezdu Paříž-Versailles ve dnech 29.5.-2.6.2013 a musím konstatovat jedním slovem SUPER !
Veliké díky paní průvodkyni i pánům řidičům ! Určitě se nevidíme naposledy :-).


rodina 02. 06. 2013 napsal(a):

Byli jsme na zájezdě s Vaší CK 15.-19.5.2013 Paříž - Versailles. S úrovní programu poznávacího zájezdu jsme byli velice spokojeni, byl dobře organizován a časová návaznost na památky byla bezchybná. Znalosti, výklad i osobní přístup naší průvodkyně Alenky byl maximálně profesionální. Taktéž oba páni řidiči Vráťa a Jarmil byli skvělí jak po profesionální stránce, tak i po té osobní. Tento zájezd všem můžeme jen doporučit. Naše spokojenost byla na 99% (1% bylo zamračené počasí). Při zvažování dalšího poznávacího zájezdu jsme rozhodnuti pro tuto CK. Děkujeme.


Marie 29. 05. 2013 napsal(a):

Cestovní kanceláři ABC-tours a hlavně průvodkyni Janě bychom chtěli moc poděkovat za skvěle připravený zájezd do Paříže. Díky patří i pánům řidičům Jirkovi a Jarmilovi za bezpečnou jízdu s vtipnými komentáři. Manželé Baladovi


Jirka 29. 05. 2013 napsal(a):

S ABC-Tours jsme jeli poprvé, a proto trochu s obavami, ale zájezd předčil naše očekávání. Bohatý program byl zorganizován do sebemenších detailů a bez zbytečných prostojů,takže se vešel v pohodě do třech dnů, s pocitem, že na všechny památky je dost času a na nic není spěch. Udělalo na mě dojem, že kdykoli, než jsme se rozešli, průvodkyně nezapomněla upozornit ani na maličkost, kde najdeme toalety. Takže lze shrnout: za málo peněz hodně muziky. Vřele doporučuji a už se těším na Řím - Vatikán.


Jarmila 29. 05. 2013 napsal(a):

Děkujeme sympatické průvodkyni Janě za krásné zážitky v Paříži.Dozvěděli jsme se nové zajímavosti z historie. Všechny návštěvy památek byly připraveny do nejmenších detailů .Řidičům Jirkovi a Jarmilovi děkujeme za bezpečnou jízdu a pohodu při cestování. Bylo to s vámi skvělé !


Petra 28. 05. 2013 napsal(a):

S cestovní kanceláří ABC - Tours jsme jeli s přítelem úplně poprvé a chtěli bychom jí poděkovat za báječnou průvodkyni, paní Janu, která se nám plně věnovala celý zájezd. Ubytování bylo čisté. Celá cesta do Paříže a zpátky proběhla bez komplikací. Děkujeme moc za krásné zážitky. Určitě tento zájezd 100 % doporučujeme.


Míša 28. 05. 2013 napsal(a):

Velké díky za nádherné zážitky v Paříži ! Zájezd byl skvěle zorganizován,průvodkyně Jana byla senzační, rovněž řidiči byli moc fajn. Nemám nejmenší výčitku :-), takže velice ráda využiju služeb vaší cestovní kanceláře i v budoucnu.
Ještě jednou díky. Míša


Tomáš 27. 05. 2013 napsal(a):

Mnohokrát děkujeme za krásný zájezd do Paříže.V autobuse jsem se sice moc nevyspal,ale to je spíš moje věc...Zájezd byl perfektně zorganizovaný a byl udělaný tak,aby uštetřil naše peníze-poslední noc jsme nespali v hotelu ale v 9 hodin jsme vyrazili domů (řidiči museli jet v noci,takže určitě to pro ně nebylo příjemné) a neplatili zbytečnou noc navíc v hotelu.Průvodkyně byla úžasná - dokázala zpaměti mluvit nepřetržitě třeba hodinu a při tom ještě velice poutavě.Také se mi moc líbilo,že nám napřed kupovala lístky abychom nemuseli čekat ve frontách a mohli nerušeně a delší dobu obdivovat krásné památky Paříže.Také to výborně zorganizovala - vždy to načasovala tak,že jsme na setkání s autobusem byli téměř vždy včas(nejdelší zpoždění bylo 5 minut a přitom pršelo,takže to bylo nepříjemné,ale řidiči za to nemohli,protože byla skoro dopravní špička).Také mě po optání lidí kteří byli v Paříži s jinými cestovními kancelářemi překvapilo,že byli za delší dobu pobytu na méně památkách než my!A pozor to jsme měli u každé památky horu času si jí prohlédnout a nikdy jsme nespěchali!Např: nikdo ze známých nebyl na hřbitově Père Lachaise (kde nás průvodkyně ochotně provedla po hrobech známých jako byl Oscar Wilde,Balzak,Edit Piaf atd..)Pod Eifellovou věži jsme stáli půl hodiny předem,abychom nemuseli stát potom tu kilometrovou frontu-pak jsme se zezhora koukali na v 50 metrů dlouhé frontě otrávené obličeje lidí.Průvodkyně zná Paříž perfektně a i její obyvatele - varovala nás před nebezpečími,které na naás čihaly.Např:Černoši "provázkáři"(stoji převážně dole u schodů do baziliky Sacré-Cœur)kteří vám nedobrovolně uváží náramek a chtějí po vás peníze jinak vás nepustí - takže ruce do kapes a rychle projít - viděli jsme jak si pár lidí z jíných cestovek vychutnali.Nikdy se nám nikdo neztratil,ani nezpozdil - všichni byli dochvilní.Průvodkyně nám dávala volnost a nabízela různé možnosti - Např:"Pojedeme na lodičkách po Séně ale kdo nechce s námi nemusí."......"Teď pojedeme metrem,ale kdo by nechtěl může se od nás oddělit a já mu řeknu kde máme sraz s autobusem"....."Teď máte rozchod až do 6:00 což je 5 hodin v Louvru,samozřejmě do Louvru nemusíte - to je vaše věc,ale kdyby se někdo nudil,můžeme navštívit dům,kde nám ukážou,jak se dělají parfémy,kdo chce ať se přihlásí"........
Takže nikdo nebyl nucen a to dokonale uvolňovalo atmosféru a navozovalo pocit volnosti.Píšu hned den po včerejším rozloučení s řidiči a průvodkyní a ještě doznívají krásné prožitky...Tímto jste si nás získali a budeme každý rok jezdit od vás!(mimochodem Alenka se zmínila,že dělá i Řím,takže jí doufejme chytneme i když je to jedno nad ostatními neohrneme nos,ale byla to suprová průvodkyně a my chceme jet na jistotu)Takže děkujeme!


Jana 23. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den
Moc děkuji za nádherný zájezd do Paříže.Program byl nabitý,řidiči autobusu výborní,průvodkyně Alenka prostě skvělá.I když počasí nepřálo a nohy bolely,zážitek z Paříže máme úžasný,moc děkujeme J.a V..


Marie 21. 05. 2013 napsal(a):

V neděli 19.5.2013 jsem se vrátili ze zájezdu do Paříže. Byli jsme s manželem velmi spokojení a ještě teď v nás doznívají zážitky z této cesty. Musíme moc poděkovat řidičům Jarmilovi a Vráťovi za jejich bezpečnou a bravurní jízdu především Paříží. Také bychom chtěli poděkovat průvodkyni Alence za její úžasné znalosti o Paříži,o jednotlivých památkách, ale i o různých praktických věcech ohledně pobytu v Paříži. Bylo to perfektní. Moc děkujeme za krásný zájezd.


Jana 21. 05. 2013 napsal(a):

V neděli odpoledne jsme se vrátilize zájezdu Paříž-Wersailles,s vaší CK.Byli jsme moc spokojeni s programem a výborným a poutavým výkladem ,vždy usměvavé průvodkyně Alenky Petržílkové.I když se mi ztratila kamarádka,byla v pohodě a podržela nás.Velký dík také řidičům Jarmilovi a Vráťovi za bezpečnou jízdu a ochotu vždy při podávání teplých i studených nápojů.Se zájezdem 15.5-19.5 2013 jsme byli moc spokojeni.Příští zájezd naplánuji opět s vámi.
Jana Maroušková


Marie 19. 05. 2013 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili ze zájezdu Paříž Versailles, organizovaný Vaší cestovkou. Byla jsem s vnučkou a 2 kamarádkami.Nám všem se zájezd moc líbil a všem doporučuji zájezd s uvedenou cestovní kanceláří.Autobus řídili dva zkušení řidiči Jarmil a Vráťa, bezproblémově a ochotně vařili teplé nápoje a vykonávali ostatní služby.Průvodkyně Alenka Petržílkova byla velmi příjemná a podávala perfektní informace.Se zájezdem od 15.5.do 19.5.2013 jsme byly spokojeny.Marie Kronková


Jitka 10. 05. 2013 napsal(a):

Děkujeme za perfektně připravený zájezd Paříž-Versailles. Především průvodci Lukášovi. Bylo o nás skvěle postaráno a možnost organizovaně i individuálně poznávat památky byla prima.


Alena 30. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý den,v neděli 28.4.2013 jsme se sestrou vrátily ze zájezdu Paříž-Versaille.Byly jsme velice spokojeni jak s programem zájezdu,velice se nám líbil průvodce Lukáš ,byl velmi příjemný a nabitý informacemi.Zároveň díky řidčům Petrovi a Zdeňkovi,jak zvládli provoz v Paříži a hlavně celou cestu.Byla jsem s Vámi již před dvěma roky taky v Paříži a vše bylo na jedničku.Díky Mazálková


Marta 29. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý den, včera jsme se s dcerou vrátily z úžasného zájezdu do Paříže a Versailles, chtěly bychom touto cestou poděkovat za bezproblémovou jízdu díky pánům řidičům Zdendovi a Petrovi, a potom za celkovou organizaci zájezdu - díky průvodci Lukášovi to byl zájezd plný informací i humoru:-). Viděly jsme toho opravdu hodně, velice oceňujeme i to, že jsme dostaly mapy, bez kterých by to bylo v době individuálního volna těžší.I napodruhé (poprvé jsme s Vámi byly v roce 2010 v Itálii) jsme se přesvědčily, že poznávací zájezd budeme i do budoucna plánovat pouze s Vámi.S pozdravem Marta a Terka Polákovy


Dana 28. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý večer,právě jsme se vrátily ze zájezdu a neskutečně Vám děkujeme za nezapomenutelné zážitky.I když byl program náročný,byl naprosto perfektně zorganizovaný,průvodce Lukáš byl super,velice dobře se o nás staral,na každou otázku znal odpověď a mnoho jsme se od něho dozvěděli.Velké díky patří i pánům řidičům Zdendovi a Petrovi,kteří zvládli velmi hustý provoz Paříží na absolutní jedničku.Paříž je nezapomenutelná a určitě se tam ještě s Vaší cestovní kanceláří vrátíme a těšíme se i na případný další zájezd do jiné destinace s ABC TOURS.Všem vřele doporučujeme. Ještě jednou děkujeme. Nedvědová, Machová, Beníšková, Veselá, Hyťhová, Lepší


Dagmar 16. 04. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
Mockrát děkujeme za báječný zážitek. Všechno bylo na jedničku- slečna průvodkyně byla moc sympatická a milá, páni řidiči velmi hodní a ochotní :) A Paříž je byla nezapomenutelná určitě se tam ještě vrátíme :)


Lýdie 30. 11. 2012 napsal(a):

Dobrý den.
Moc děkujeme za skvělé zážitky. Moc se nám to líbilo a v budoucnu se snad podíváme s vámi i do jiných míst. Bylo to úžasné a velmi naučné. Ještě jednou děkujeme a v budoucnu na schledanou. Lýdie a Marcel Adámkovi


Vlaďka 18. 11. 2012 napsal(a):

Dobrý večer,
mockrát děkujeme za skvělý zájezd! Řidiči zvládli hustý provoz v Paříži naprosto bez problémů, za což mají náš velký obdiv. Průvodkyně Maruška byla super, rozdávala dobrou náladu a opravdu hodně jsme se od ní dozvěděli. Ubytování také hezké a i když to bylo trochu vyčerpávající tak bylo vše naprosto skvěle zorganizované. Paříž i Versailles jsou úžasná města a jsme rádi, že jsme se rozhodli do Francie odcestovat právě s Vaší cestovní kanceláří. Všem opravdu vřele doporučujeme a těšíme se na případný další zájezd s ABC :)
Dvořáková, Homola


Grombířová 14. 11. 2012 napsal(a):

Jedním slovem nádhera. Můžeme jen vřele doporučit. Paříž na podzim je okouzlující. Všechno proběhlo ještě líp, než jsme si představovali. Velké dík a poklona slečně Marušce a pánům řidičům Frantovi a Jardovi:-).

Grombířová, Brázdil


Pavlína 11. 11. 2012 napsal(a):

Dobrý den, pravě jsme se vrátily z nádherného zájezdu Paříž a Versailles. Chceme poděkovat jak milým řidičům, kteří nejen že perfektně zvládli cestu i hustý pařížský provoz, ale ještě stále vyzařovali dobrou náladu, tak hlavně průvodkyni Marušce, která byla celou dobu milá a usměvavá, zahrnula nás spoustou informací, které bychom nikdy v průvodcích nenašly, vše měla perfektně připravené a zorganizované a všechny její rady byly velmi užitečné. Pobyt neměl jedinou chybičku, nabil nás pozitivní energií pro další dny a rády tuto kancelář všem doporučíme. Díky a doufám, že zase na shledanou Čiháková a Drmolová


Dalibor 01. 11. 2012 napsal(a):

Dobrý večer
Informace a zážitky z tohoto zájezdu jsou stále živé a milé.Všem známým co se ptají ,jaké to bylo?Odpovídám stějně,skvělé.Stoprocentě to naplnilo naše očekávání a samotná Paříž a její skvosty to umocnily a předčily.Doprava v pohodě s nadsázkou naši šoféři Karel a Karel i s průvodkyní Alčou se o nás starali ,jako o vlastní.Průvodkyně Alča nám podala dost a dost zajímavých informací a srovnání.Jestli s ní jěště někam pojedem,protože Vaše nabídka zájezdů je velmi zajímavá a zkušenosti víc než dobré budu se muset lépe připravit a pokusit se ji na něčem nachytat.
Děkujeme Velflovi


Miroslava 01. 11. 2012 napsal(a):

Dobrý den, i já a moje rodina jsme byli se zájezdem do Paříže velmi spokojeni, chtěli bychom ocenit profesionalitu paní průvodkyně, byla opravdu báječná. Co se týká problémů s teplotou v autobuse, ani my jsme se jim nevyhnuli, ale je třeba si uvědomit, že řidiči i průvodkyně pro jejich řešení dělali vše, co bylo v jejich silách. To jen některým lidem nestačí říct něco desetkrát, stejně si udělají, co budou chtít a pak na to doplatí bohužel zbytek autobusu. Takže prosím, neházejte vinu jen na řidiče. Těšíme se na další výlet.


Karel 31. 10. 2012 napsal(a):

Nabídka zájezdu splnila očekávání. Průvodkyně paní Šárka? Skvělá. Dokazála poradit, zodpověďět na nejrůznější dotazy, upozornit na co si dát pozor, říci, kde dobře nakoupit, atd. Prostě profesionální informace pro snadný průběh dne. Cesta autobusem uběhla rychle, jediné co bylo nepříjemné,jak se již uvádí v recenzích, tak byly výkyvy teplot v autobuse. Já bych určitě nedovolil cestujícím, aby měli objemnější zavazadla pod sedačkami. Autobus má dostatečné úložné prostory. Jinak rozhodně už uvažuji kam příště a rád bych se prostřednictvím Vaší CK vydal i jinam. Děkuji za příjemný eurovíkend.


Lucie 31. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd jako takový, byl perfektní! Naše průvodkyně paní Šárka byla špičková, skvělá, musím jí velice pochválit! Celková organizace zájezdu super i časově :-) Paříž je moc krásná, měli jsme také možnost jezdit metrem. Dostali jsme všichni skvělé instrukce,rady, varování na co si dát pozor. Ubytování bylo také v pořádku. Určitě bych cestovku doporučila, byla jsem moc spokojená...ALE...:

Co se týče cestování v autobusu! Jelikož jsme seděli v poslední řadě, tak bohužel bych doporučila, ať se zkontrolují topení. Jen co jsme nastoupili už na cestu tam, - začala nehorázná zima. Foukalo jak z průduchů na klimatizaci, tak zespodu pod sedačky. (upozorňuji,že žádná zavazadla nebyla na zemi!) Už po první přestávce, jsem se šli zeptat, jestli řidiči nemohou zatopit. Trochu tedy v zadu zatopili, teplo trvalo cca hodinu. Tudíž cesta tam i zpět, zima, zima,zima, zima...Vepředu zase cestujícím prý bylo nehorázně horko vespod od nohou..Paní průvodkyně, byla velmi vstřícná bohužel, ale její pomoc nestačila. Řidiči jakoby neposlouchali. Opravdu zatopili vzadu jen 2x za celý zájezd po dobu cca 30 min - 1 hodiny. Už jsme si připadali jak hlupáci, kteří si stále na něco stěžují nebo se dotazují :-( ale opravdu, nedalo se ta zima vydržet. Zimní bundy, čepice, deky, svetry, vše co se dalo, zabalení a následující nachlazení po zájezdu :-(Řidiči nás až na zpáteční cestě, upozornili, že si máme dát tašky apod. vespod pryč. Ale bylo to až na popud všech cestujících. Bohužel, vzadu topení nefungovalo, nebo bylo vypnuté schválně, kvůli cestujícím vepředu? Takže, to je jediné avšak velké mínus k tomuto zájezdu!


Tomáš 28. 10. 2012 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže. Ubytování bylo dobré. Program vyhovoval snad pro všechny věkové skupiny. Průvodkyně paní Šárka byla skvělá, dokazála poradit a odpověďět na nejrůznější dotazy, upozornit na co si dát pozor, říci, kde dobře nakoupit, kde jsou čisté toalety, atd. Prostě profesionální informace pro snadný průběh dne. Cesta autobusem uběhla rychle, jediné co bylo nepříjemné, tak byly výkyvy teplot v autobuse.

Už nyní přemýšlíme kam s touto CK pojedeme dál.


Petr 28. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z 5-ti denního zájezdu Paříž-Versailles a můžeme říci, že po stránce výkladu a všech ostatních stránek povinností paní delegátky Šárky jsme 100% spokojeni a vše naplnilo bez debaty naše očekávání a mnohdy i předčilo. Výklady byly jednoznačné a pochopitelné s mnoha zajímavostmi navíc, vše bylo dokonale časově zorganizováno, ubytování a snídaně na F1 odpovídající ceně zájezdu.

ALE ALE ALE, co se týče druhé stránky zájezdu, tzn. komfortu cestování a povinností pánů řidičů postarat se o nás klienty .... ABSOLUTNĚ NEPROFESIONÁLNÍ. Nejsme žádné "fajnovky", ale pokud se zamyslíme nad tím, že ve své podstatě strávíme 2 dny z 5 ve vozidle, očekáváme nějaký cestovní komfort. V našem případě bohužel k ničemu takovému nedošlo. Byli jsme usazeni do zadní části autobusu (vydávaného agenturou jako luxusní) a během celého zájezdu nebyli páni řidiči schopni vytopit zadní část, kdežto v přední části bylo nedýchatelno. Po našich dotazech a žádostech o vysvětlení nám bylo velmi "osobitě" vysvětleno, že jeden pan řidič jen mačká "čudlíky" a druhý nám oznámil, že se máme obrátit na konstruktéra autobusu a že tyto problémy mají vlastně všechny autobusy na trase. Je smutné, že jsme se ani do konce zájezdu nedozvěděli příčinu problémů, která by se po nějakém konstruktivním vysvětlení dala možná akceptovat a i nadále jsem mrzli(popř. vařili). Ve stínu těchto okolností hodnotíme zájezd jako 60% spokojenost. ŠKODA.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, dovolujeme si reagovat na Vaši recenzi, týkající se zájezdu do Paříže ve dnech 24.-28.10.12. Vaše recenze pro nás nebyla překvapením, protože o průběhu zájezdu jsme byli informováni jak průvodkyní, tak řidiči. Informace od Vás a od naší osádky se velmi různily. V čem byly bohužel jednotné, byla skutečnost, že některým klientům bylo příliš teplo, některým příliš chladno. Vy ještě přidáváte, že autobus nesplňoval podmínky luxusního cestování. V případech, kdy se informace liší, používáme následující metodu: náhodně oslovíme další klienty, abychom si udělali pokud možno objektivní názor. Potom teprve zaujmeme stanovisko. V tomto případě jsme zjistili následující:
V autobuse skutečně bylo jednak přetopeno a jednak na zadních sedadlech chladno. To bylo zcela jednoznačně (vyplývá to z podstaty provozu klimatizace) způsobeno, že mnozí klienti si dovnitř autobusu dali zavazadla pod okno a tím způsobili na jedné straně zastavení cirkulace teplého vzduchu průduchy a na druhé straně zvýšené sálání tepla. Řidiči opakovaně žádali (to jsme si ověřili) o pochopení a odstranění zavazadel (tašek) z místa, kde omezovaly funkčnost klimatizace. Tím v podstatě vyčerpali možnosti řidiče ovlivnit topení.
Nerozumím Vašemu označení, že řidič mačká „ čudlíky“. Na tomto konstatování neshledávám naprosto nic závadného. A jestli řidič označil tento problém za standardní u všech autobusů, měl zcela jistě pravdu. Prosím, jen si uvědomte, jak obtížné je, zajistit stejnoměrné teplo v malém osobním automobilu na předních i zadních sedadlech. V tomto případě, díky nepochopení některých cestujících, nesli důsledky jiní.
Pokud se týká Vašeho konstatování, že autobus byl mylně označen za luxusní, dovolíme si tvrdit, že luxusní byl. V dopravě pracujeme mnoho let a ujišťuji Vás, že tento typ autobusu (stáří 2 roky) je oprávněně považován za luxusní.
Co mne však zaráží je skutečnost, že všech pět dotázaných klientů, se shodlo, že se setkali cela výjimečně s tolika nepřizpůsobivými lidmi. Popisovali nám hádky dvou cestujících o to, zda sedadlo sklopit nebo ne a popisovali chování některých podnapilých účastníků. Průvodkyně s tímto hodnocením bez výhrad souhlasí. Tím vzniklo jakési „ třaskavé prostředí“.
Závěr: věřte, že pro nás je naprosto prvořadé chování osádky. Osádka to jsou řidiči i průvodkyně a zodpovídají jako kolektiv za průběh zájezdu. Každá připomínka – nespokojenost se velmi důsledně řeší. Tak jsme postupovali i tomto případě. Výsledek šetření byl projednán s osádkou v tom smyslu, že na jedné straně nevidíme v jejich jednání špatný úmysl, ale na druhé straně si představujeme profesionální zvládnutí situace jinak. Zkrátka tak, aby nebyla záporná reakce klientů. O celém případu budou informováni všichni řidiči dopravního oddělení firmy. Ihned po příjezdu byl autobus odstaven do dílny na kontrolu jistoty, zda nedošlo k zneprůchodnění rozvodů topení, což je sice nepravděpodobné, ale rádi i toto vyloučíme.
Nám nezbývá, než se Vám omluvit za nepříjemné cestování a doufáme, že se podobná zkušenost nebude našim klientům opakovat.


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Eva 18. 10. 2012 napsal(a):

Zájezd s CK ABC vřele doporučuji. Obdržela jsem ho jako dárek od dětí k šedesátinám, lepší dárek jsem si nemohla přát. Během necelých pěti dnů jsem na vlastní oči viděla dominanty Paříže. Průvodkyně paní Kateřina do výkladu vkládala zajímavé a vtipné postřehy z běžného života na základě svých vlastních prožitků. Páni řidiči byli skvělí, vtipní a skutečně mistři svého oboru. Určitě jsem s touto CK nejela naposledy.


Kateřina 16. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
chtěli bychom s přítelem poděkovat za skvěle organizovaný poznávací zájezd, krásné zážitky a hlavně naší průvodkyni Kateřině, za báječný a obsáhlý výklad, nejen o samotných památkách, ale taky o tradicích a zvycích Francie. V neposlední řadě děkujeme i pánům řidičům..Všem mohu vřele doporučit, děkujeme a těšíme se na další zájezd s vámi ..


Daniela 16. 10. 2012 napsal(a):

Zájezd doporučuji,byla jsem nadšená! Sice mě už na konci bolely nohy,ale zážitků mám tedy hodně :) Určitě příští rok pojedu od ABC tours na zájezd do Londýna ;)


Vostlovi 04. 10. 2012 napsal(a):

Tento zájezd doporuči. Odehrává se to sice v hektickém temtu hned tam hned tam ale můžete si býť jistí že uvidíte opravdu vše a že bude i dost času na odpočinek. Řidiči Pepa a Franta jsou velice ochotní a vtipní a průvodkyně Jana výborná. Příští rok vyrážíme do Říma a už se těšíme.


Pavlíčkovi 01. 10. 2012 napsal(a):

Zájezd jsme pojali jako svatební cestu po 20 letech společného soužití a k naší velké spokojenosti se vydařil. První den to byl opravdu maraton, ale určitě se na nás podepsala i probdělá noc v autobuse. Paříž byla nádherná i díky úžasným vědomostem průvodkyně Kateřiny. Zaslouží si velký dík a uznání. Před řidiči smekám jak si dovedli poradit s dopravním chaosem a vše zvládli bez šrámu. Horší byl stav autobusu. Nevím zda jsme seděli na špatném místě, ale cesta domů pro nás byla psychicky náročná z obavy, že nedojedeme na včech kolech. Jinak všem vřele doporučujeme a věřím, že jsme s ABC Tours nejeli naposledy.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
jsme rádi, že se Vám zájezd líbil a o to víc nás mrzí Vaše obavy o bezpečnost dopravy. Řidiči již v průběhu cesty zjistili závadu na nápravě autobusu. Tuto skutečnost konzultovali i s dílnou a vzhledem k faktu, že se nejednalo o riziko pro další bezpečné cestování, pokračovali v cestě. Závada byla odstraněna ihned po příjezdu. Oba řidiči vypovídají, že skutečně, především při jízdě přes nerovnost, se nepravidelně ozval jakýsi nepatřičný zvuk. Vyhodnotili to tak, že nebyl natolik slyšitelný, aby jej vysvětlovali cestujícím.
Je škoda, že jste se na toto nedotázali řidičů, zcela jistě by Vám vysvětlili, o co se jedná. Ujišťujeme Vás, že technickému stavu vozidel věnujeme velmi intenzivní péči.


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Tereza 01. 10. 2012 napsal(a):

Dobrý den, na to, že to byl opravdu maraton jsem byla velmi spokojena, jen mi bylo líto, že ve Versailles nebylo více času na prohlídku. Jinak byl zájezd skvělý. Paní průvodkyně velmi ochotná a milá, pani řidiči skvělý profesionálové. Svítání u Eifellovy věže bylo nááádherné! :) Děkujeme.


Navrátilovi 25. 09. 2012 napsal(a):

Obrovská spokojenost, především díky naprosto úžasné paní průvodkyni a profesionalitě obou řidičů. Už probíráme katalog, kam se s ABC Tours vypravíme příště a nemůžeme jinak, než doporučit ostatním! J+R Navrátilovi


Klára 25. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,poznávací zájezd se mi velmi líbil. Byl skvěle organizován a třešničkou na dortu byla paní průvodkyně,která dokázala velmi vtipně a poutavě vyprávět o památkách,zvycích i životě v Paříži i Francii.Nevýhodou byla neinformovanost o tom,že není možné na pokojích v F1 používat rychlovarnou konvici a krátký čas 15min na snídani,jinak zájezdu nebylo,co vytknout. Děkuji za nezapomenutelný zážitek.


Markéta 25. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den, byla jsem na tomto skvělém zájezdu se skvělou cestovní kanceláří a super paní průvodkyní. Ví spoustu věcí a je to skvělá osůbka. I když byl zájezd náročný, nachodili jsme mnoho "km", ale je neuvěřitelný zážitek a všem moc doporučuji. Dostat se na Eiffelovu věž nahoru, a rozhlédnout se po celé Paříži je neskutečný zážitek.


Vlasta 23. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,zájez Paříž a Varsailles- byla jsem velice
mile překvapená. Zájez byl nádherný a předčil mé očekávání. Naše průvodkyně Alanka byla vstřícná a milá.
Zájezd mohu doporučit.


Marek 21. 09. 2012 napsal(a):

Zájezd splnil naše velké očekávání včetně profesionální
a zároveň přívětivé paní průvodkyně a řidičů.Děkujem.M+M


Jana 18. 09. 2012 napsal(a):

Zájezd můžu všem doporučit byla jsem moc spokojená,průvodkyně je úžasná.


Jarka 13. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,s Vaší cestovní kanceláří ABC-Tours jsme byli s manželem poprvé. Byli jsme mile překvapeni organizací tohoto zájezdu. Všechno splnilo naše očekávání. Naše průvodkyně Alenka k nám byla ve všem vstřícná, je milá a její znalosti o Paříži jsou velké. Paříž i Versailles je nádherná i když bolí hodně nohy. Viděli jsme překrásné památky a máme zážitky, na které nikdy nezapomeneme. Chtěli bychom poděkovat za bezchybný zájezd nejen Vaší cestovní kanceláři, průvodkyni Alence, ale také pánům řidičům za jejich bezpečnou a exelentní jízdu, kterou ukázali v Paříži. Zájezd všem doporučujeme a věříme, že to není poslední zájezd s Vaší cestovkou.


Jana 12. 09. 2012 napsal(a):

Zájezd "Paříž a Versailles" předčil má očekávání. Největší dík patří příjemné průvodkyni Alče, jež o všech krásách Paříže poutavě vyprávěla a nevynechala ani spousty zajímavostí, a samozřejmě také řidičům, kteří předvedli perfektní jízdu.
!!! DOPORUČUJI !!! a těším se na další zážitky s CK.


Zuzana 11. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
v neděli jsme se vrátili ze zájezdu Paříž a Versailles. Byli jsme velice spokojení. Zájezd splnil veškerá naše očekávání. Průvodkyně Alena byla výborná, ve všem nám vyšla vstříc a o všech místech nám poskytla zajímavé informace. PAříž je velice nádherná, všechny památky byly bezvadné. Měli jsme dostačující čas si vše krásně prohlédnout až na Invalidovnu, zde jsme měli trošku fofr, ale i tak jsme viděli vše co jsme potřebovali. Nejkrásnější zážitek jsme si odnesli z Versailles. Rozhodně doporučuji využít tento zájezd:)Cestovní kanceláři moc děkuji za skvělé zážitky a rozhodně se chystáme využít i další zájezdy.


Michaela 10. 09. 2012 napsal(a):

Na tento zájezd budeme ještě dlouho mile vzpomínat. Po poměrně náročnější cestě autobusem jsme prožili 3 nádherné dny, během kterých s námi vynikající průvodkyně (slečna Věrka) prošla ty nejznámější památky. Její výklad byl naprosto profesionální a vyčerpávající. Na vše bylo dostatek času a prostoru. Páni řidiči byli velmi milí a zábavní. Tento zájezd vřele doporučuji. Určitě ještě někdy využijeme vaší CK.


Lenka 08. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den, absolvovala jsem poprvé poznávací zájezd s vaší cestovkou. A musím napsat, že mě hrozně mile překvapila. Dny byly opravdu plně využité k poznávání Paříže, vědomosti naší průvodkyně Věry byly perfektní, vůči nám byla velice vstřícná.Také řidiči byli bez chyby. Byla jsem strašně spokojená a určitě, když budu uvažovat zase o nějakém zájezdu, tak se obrátím na vaši cestovku. Jen pro mne a mou kamarádku byla drobná vada v tom, že jsme musely cestovat až do Brna.Lenka


Barča 07. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat cestovní kanceláři ABC Tours za skvělé zážitky, bezchybnou organizaci a profesionální a zajímavý výklad naší milé průvodkyně Věrky. Dále bych moc poděkovala i pánům řidičům za bezpečnou cestu tam i zpět a za jejich ochotu.Už teď plánujeme další dobrodružství na příští rok s vačí CK. Všem mohu vřele doporučit. :-)
Barča


Pavlína 07. 09. 2012 napsal(a):

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za skvělý zájezd Paříž a Versailles, který jsem zakoupila své mamince k 60 narozeninám. Zájezd si moc užila. Paní průvodkyně Věra i pánové řidiči byli prý skvělí. Mohu všem doporučit tuto CK.
Pavlína H.


J. 04. 09. 2012 napsal(a):

Děkujeme cestovní kanceláři ABC Tours za skvělé zážitky,perfektní organizaci a profesionální výklad naší skvělé průvodkyně Věrky, která nás provedla celým poznávacím zájezdem v Paříži a Versailles ve dnech 29.8.-2.9.2012. Také děkujeme skvělým pánům řidičům za bezpečnou jízdu a milou společnost.Už se těšíme na další skvělé poznávací zájezdy,které hodláme uskutečnit s touto CK. Všem dalším můžeme vřele doporučit!!!
Jarka + duo Karel


Miluše 16. 08. 2012 napsal(a):

Opravdu dokonale zorganizovaný zájezd do Paříže + Versailles (1.-5. srpna 2012). Velký dík paní průvodkyni za skvělý výklad i všechny praktické rady, které nám prohlídku Pařiže velmi usnadnily, i dvěma řidičům za bezpečnou jízdu. Byl to nejlepší poznávací zájezd, kterého jsme se s kamarádkou zúčastnily, můžeme všem doporučit.
Zdraví Míla a Eva


Petra 15. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali Vaší cestovní kanceláři za skvěle zorganizovaný zájezd do Paříže. Paříž je nádherná a okouzlující metropole a my jsme si s manželem přivezli plno opravdu nezapomenutelných zážitků. Především bych ráda za nás oba poděkovala sympatické a milé průvodkyni Katce, která nám svým úžasným výkladem k památkám a zvyklostem přiblížila život pařížanů, a díky jejím zkušenostem ze života a radám ohledně organizace vše proběhlo bez jediné chybičky a zaváhání a my si zájezd mohli užít na 150%. Také bych ráda poděkovala i pánům řidičům za bezproblémouvou cestu a za to jak se o nás v průběhu zájezdu starali.
Budeme se těšit na další spolupráci a už plánujeme další zájezd.
S pozdravem Petra a Pepik


Gabriela 14. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
děkujeme s přítelem CK za nezapomenutelný zážitek, který jsme zažili v Paříži. Velký dík patří průvodkyni Katce za její úžasný výklad týkající se památek, zvyklostí a života Pařížánů, za velmi mnoho praktických rad a za její milý přístup k nám. :) Pánům řidičům děkujeme za příjemnou cestu a za praktické komentáře k výkladu. ;-) S touto CK se chystáme na další a další zájezdy, protože jsme s ní maximálně spokojeni a dále doporučujeme svým známým.


Marie 14. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
právě jsme se vrátily s dcerou a kamarádkou ze zájezdu Paříž-Versailles a musím napsat na CK ABC-Tours jen samou chválu, jak bylo vše perfektně zorganizované, super vybavený autobus,super ubytování, skvělí řidiči a úžasná paní průvodkyně Katka,stálé milá a pozitivně naladěná, která nás po celou dobu zásobovala zajímavostmi o památkách i o francouzských zvycích. Bylo to velmi poutavé a po návratu jsme došly k závěru, že tuto akci musíme prostě zopakovat a samozřejmě jsme již začaly předávat recenze po všech známých. Všem děkujeme za krásné zážitky:-) Marie, Tereza a Iva


Dana 14. 08. 2012 napsal(a):

Moc bych chtěla poděkovat za nádherné zážitky na zájezdu Paříž a Versailles především však průvodkyní Kateřině.Již jsem byla několikrát na podobném zájezdu,ale takto příjemnou a ochotnou paní jsem ještě nezažila.
S pozdravem Dana


Terka 14. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych poděkovat cestovní kanceláři ABC-Tours za skvěle organizovaný zájezd do Paříže. Průvodkyni Katce děkuji za skvělý a jednoduchý výklad a samozřejmě za spoustu rad. Určitě to nebyl můj poslední zájezd s vaší cestovkou.


Denisa 12. 08. 2012 napsal(a):

Chtěla jsem poděkovat za nádhernou ukázku Paříže a všemu co k ní patří.Byla to má první návštěva v zahraničí a lepší pruvodkyni než byla slečna Alenka jsme si nemohli přát.Hlavně díky ní a skvělím pánum řidičum jsem si zájezd opravdu užila.Přeju jí hodně štěstí a doufám že jsem s vaší ck nejela naposled.Smekám před pány řidiči nádherná jízda.S pozdravem D.Sedláková a spol.


Hana 08. 08. 2012 napsal(a):

Moc bych vám chtěla poděkovat za skvělý a bezchybný zájezd. Alča byla úžasná průvodkyně. Nebyl to první a ani z daleka poslední zájezd s Vaší CK kanceláří.


Jana 07. 08. 2012 napsal(a):

Ráda bych poděkovala za nádherný zájezd do Paříže, kde jsem byla z dcerou a sestřenicí. Všechny jsme byly nadšené z bezchybné a skvělé organizace, z příjemné průvodkyně Alenky a bezvadných řidičů. Viděly jsme opravdu mnoho a myslím, že tento zájezd od vaší cestovní kanceláře nebude poslední. Určitě ABC Tours doporučím i svým známým. Jana


Martin 04. 08. 2012 napsal(a):

Děkujeme majitelce ABC-Tours Denise Morović za zrealizování zájezdu Paříž a Versailles 25.-29.7.2012 a Petru Vodákovi za doporučení. Velice děkujeme řidičům, ale hlavně ochotné průvodkyni Janičce, která dokázala i zrakově postiženým pomoci, nejenže dopředu koupila lístky, ale zjistila také platné slevy v daných výstavních prostorách. Zájezd par excellence...


Jirka 02. 08. 2012 napsal(a):

Budeme se opakovat, protože snad vše již bylo řečeno. Děkujeme ABC Tours za skvěle zorganizovaný zájezd Paříž - Versailles 25. - 29.7., velice sympatické a ochotné průvodkyni Janičce, která je bezpochyby osobou na pravém místě. V neposlední řadě děkujeme též pánům řidičům za pohodovou cestu. Dohromady tvořili vtipný a dobře sehraný tým. Už se těšíme na příští zájezd s ABC Tours (a nejlépe se stejnou posádkou).


Kateřina 02. 08. 2012 napsal(a):

Rádi bychom Vám s přítelem poděkovali za skvěle zorganizovaný zájezd do Paříže a Versailles. Výborná byla průvodkyně Jana i pánové řidiči. Viděli jsme opravdu mnoho krás tohoto nádherného města. Loni jsem byli s Vaší cestovkou i v Anglii a můžu Vás 100 % doporučit. Katka a David.


Lucie 01. 08. 2012 napsal(a):

Rádi bychom s přítelem p.Loudou poděkovali za skvělý zájezd konaný v době 25.- 29.7 (Paříž a Versailles).Hlavně děkujeme průvodkyni Janě za její ochotu,příjemné vystupování a skvělou prezentaci všech památek (vč. těch našich českých).A také řidičům za dobrou cestu!:-).Rádi bychom Francii navštívili ještě jednou a budeme jedině rádi pokud to bude opět s Janou :-).A na Londýn se také chystáme. Opravdu moc děkujeme a rádi na Vás dáme jen ty nejlepší reference.


Lenka 31. 07. 2012 napsal(a):

Účastnili jsme se zájezdu 25.-29.2012 Paříž a Versailles. Můžu opravdu jenom chválit: průvodkyni Janu, řidiče, organizovanost, prostě všechno. Byla jsem často zrazována před poznávacími zájezdy, že Paříž jenom zrychleně proletíme, ale tady bylo všechno v klidu a pohodě, na vše byl dostatek času. Průvodkyně nám poskytla opravdu veškeré informace. Skvělý zážitek!!! Lenka a Jirka:)


Radka 30. 07. 2012 napsal(a):

Musím poděkovat společnosti ABC Tours za perfektně zorganizovaný zájezd do Paříže. Velmi nás ale sklamalo,že byť byl zájezd pojmenován "Paříž-Verssailles",tak nám paní průvodkyně před vstupem řekla,že na prohlídku možná nebude čas,že bychom pak nestihli nákupní centrum,které bylo totžné s pražskými a bylo nám líto,že bylo na úkor Verssailles. Jinak zájezdu nemůžu vytknout nic a těším se na další zájezd s touto cestovkou!


Kulhanova 30. 07. 2012 napsal(a):

Radi bychom vam podekovali za skvelou organizaci zajezdu do Pařiže a Versaj 25-29.7.2012 ktery jsme si diky vyborne a velice ochotne pruvodkyni Janičky opravdu užili předevšim musim ocenit že vše probyhalo ve velkem klidu a pohode bez zmatku a zbytečneho čekani.Naše pruvodkyne nam poskytla veskere praktycke informace a rady kde nakoupit a kde se dobře najist.Jeji vypravěni o pamatkach bylo velice zajimave a poučne.Jsme si jisti že služeb vaši cestovni kancelaři vbudoucnu radi využijeme a mužem je doporučit i všem ostatnim.
S pozdravem Kulhankova a Eggel


Hana 11. 07. 2012 napsal(a):

Dobrý den, výlet do Paříže a Versailles byl bez chybičky, ráda bych poděkovala průvodkyni Janě a pánům řidičům, díky kterým jsme si výlet velice užili.Děkujeme a vřele doporučujeme. Hanka a Petr :)


Zuzana 05. 07. 2012 napsal(a):

Ve dnech 27.6. - 1.7. jsme absolvovaly zájezd do Paříže a Versailles. Přestože jsme ze začátku měly z takto hromadně organizovaného zájezdu, musím říct, že to byl skvělý zážitek. Cesta s pány řidiči byla naprosto bezproblémová a plynulá. Slečna průvodkyně by si zasloužila jedničku s hvězdičkou, ubytování bylo pěkné a počasí bylo taky skvěle objednané! :) Už plánujeme jak příští roce s CK ABC Tours poznáme další krásné město!


Erik 02. 07. 2012 napsal(a):

27.6 - 1.7 jsme absolvovali zájezd do Paříže. Přestože jsme s manželkou spíše zvyklí na individuální cestování, musíme konstatovat, že jsme byli mile překvapeni. Ubytování v F1 velice dobré, průvodkyně Jana na jedničku s hvězdičkou (milá, ochotná, starostlivá)a díky vtipnému šoférovi Standovi a ochotnému Josefovi uběhla cesta autobusem v pohodové atmosféře. Dík Erik a Martina Dufkovi


jana 24. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den dne 13.6.-17.6.jsem byla na zájezdu Paříž- Versalies.Moc děkuji za krásný zážitek vřelý dík Marušce za skvělý výklad a 100% organizaci dík patří také řidičům .ABC-Tours všem vřele doporučuji


Stanislava 20. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
ve dnech 13.-17.6.2012 jsme absolvovaly zájezd do Paříže. Zájezd jsme si velmi užily a díky průvodkyni Marušce a báječným řidičům se stal pro nás bezkonkurenční :-)
Vřele doporučujeme. Stáňa, Dana, Sabina.


Dana 20. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den Vám všem v CK ABC Tours,
v neděli jsem se vrátila již z třetího zájezdu s Vaší CK, tentokrát opět do Paříže a Versailles a nemohu napsat nic jiného, než že zase maximální spokojenost a nadšení i když nám moc nepřálo počasí. Velký dík průvodkyni za její připravenost a velké znalosti míst, kterými jsme procházeli a projížděli a velký obdiv pánům řidičům za bezproblémovou a bravurní jízdu, nejen v Paříži.
Vaši cestovku budu dál všude doporučovat a určitě jsem s Vámi nejela naposled.
Děkuji Vám za krásné zážitky.


Petr 14. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,ve dnech 6.-10.6.jsme s ABC Tours absolvovali poznávací zájezd do Paříže a Versailles.Vše bylo profesionálně připraveno,znalost destinace ze strany velmi příjemné průvodkyně,stejně jako bezproblémová jízda zajištena dvojicí skvělých řidičů,nám připravilo hezké zážitky.Můžeme jen doporučit a těšíme se opět na nějaký zájezd s touto společností.P.L.


Martina 12. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
vrátili jsme se z návštěvy Paříže, a jsme skutečně nadšeni.Děkuji průvodkyni Janě, která se o nás vzorně starala a můj obdiv patří pánům řidičům za bravurní jízdu po Paříži.
S Vaší cestovní kanceláří jsem jela poprvé, ale určitě ne naposledy.
Všem vřele doporučuji.


Dagmar 09. 06. 2012 napsal(a):

Děkuji za překrásný výlet do Paříže,za který především vděčíme slečně Janě, neboť její výklad a připravenost na zájezd byl více než 100%. Vyšlo nám i krásné počasí. Za celou rodinu i pozdrav vtipným a skvělým pánům řidičů posílají Nyhilčovi


Jana 07. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,tak tuhle cestovku můžu vřelé doporučit.Vynikající,úžastná,milá průvodkyně Janička skvělí řidiči Jarda a Franta :)Jediné co nás sklamalo byly snídaně. 135.-za bagetu s máslem a kávu se mi zdá trochu moc. Byl tam ještě jam,ale já sladké nerada a nic jiného nebylo :(. Jinak organizace výborná, vše klapalo jako hodinky :). ´Těším se na další zájezd s ABC.


Marcela 07. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den všem. Minulý týden jsem se vrátila ze zájezdu Paříž a Versaille a musím říct, že to bylo úžasné. Slečna průvodkyně Jana měla všechno do detailu vychytané, znalosti obrovské. Paříž je úžasná a obrovská a na její poznání rozhodně nestačí tři dny, ale trošku mě zklamalo, že u některých památek nebylo více času na prohlídku (Invalidovna, Versaille). Jinak zájezd úžasný, ABC Tours určitě doporučuji :-)


Jitka 06. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den, v neděli 3.6.2012 jsme se vrátili z Francie.
Nádhera, jsem z ní ještě dnes unesená.Ani se nedivím synovi,který tam byl vloni, že letos jel opět.Mohl porovnat cestovní kanceláře a bezpochyb vyhrála ABC- TOURS. Velké díky průvodkyni slečně Janě, která měla vše perfektně zorganizované.Kdo chce vidět památky v Paříži v klidu a pohodě vřele doporučuji.
Již pokukuji po zájezdu do Itálie. Kohušová


Markéta 05. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den, v neděli jsme se vrátili ze zájezdu z Paříže a do dnešního dne ještě mám dobrou náladu, kterou jsem načerpala právě v Paříži. Zájezd byl výborně zorganizován, předčil všechna má očekávání, slečna průvodkyně Jana byla úžasná, stále nám vše popisovala, vyprávěla, odpovídala a měla stále dobrou náladu. Dík patří a pánům řidičům! Vaši cestovní kancelář mohu jen doporučit!


David 05. 06. 2012 napsal(a):

Paříž je prozatím nejkrásnější město, které jsem navštívil! Kloubí se zde historie s moderním ruchem a každý si zde najde to své NEJ:) Zájezd s ABC Tours můžu jen doporučit! I když cestování s autobusem bylo náročné, Paříž včetně výborné paní průvodkyně a spoustou zajímavých míst a volného času vám to bohatě vynahradí:) Určitě nejedeme s přítelkyní naposledy! Doporučuji


Marcela 05. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den, zájezd dostala maminka k narozeninám a musím říct tak spokojenou a nadšenou jsem jí už dlouho neviděla. Takže Vaši cestovku ráda a vřele všem doporučuji.


Hanka 31. 05. 2012 napsal(a):

Paříž je naprosto fenomenální. Všem lidem, kteří uvažují o návštěvě tohoto krásného města radím, aby už nemeškali a jeli!!!! Děkujeme paní průvodkyni Šárce za krátké a výstižné povídání. Žádné zbytečnosti a zdržování. Bylo to věcné a zajimavé. TAké děkujeme řidičům za hladký průběh cesty a to i v trochu bláznivém pařížském provozu :-D. ABC Tours můžeme jen doporučit. Žádné fronty na památky, vždy jsme tam byli první, lístky koupené předem, vše 100% zorganizováno!!! Moc děkujeme a budeme se těšit příště!!! Zdravíme rovněž všechny naše spolucestující a všem moc děkujeme!!!!!


Jiří 29. 05. 2012 napsal(a):

Paříž 23.5.-27.5.2012
Na prohlídku Paříže jsme se chystali už dlouho,ale až letos jsme si mohli vybrat zájezd a s očekáváním vyrazit na cestu.Cesta autobusem se zastávkami byla nakonec nad očekávání snesitelná a pak už člověk byl vržen do prohlídky Paříže a poznávání života v tomto nádherném velkoměstě.Paříž nás okouzlila skoro na každém kroku a moc se nám líbil i běžný život obyvatel,který je tak odlišný od "našeho" českého shonu a uzavírání do soukromí.
Dopravní chaos jak to tak připadá nám,je nakonec daleko tolerantnější ke všem účastníkům a nikde skoro není potřeba řízení policie a všechno funguje plynule až se nestačíte divit.
V parcích a na nábřeží řeky Sény spousta lidí se potkává a tráví společně volné chvíle a užívá si pohody.Tak se taky zastavíte sednete do trávy a zjistíte,že nikam nespěcháte a vychutnáte si taky tu pohodu a klid s vynikajícím kafé créme z blízkého stánku.
Pak zas rychle na další progranm zájezdu,vidět spoustu památek a zajímavostí,kde a co Vám poradí průvodce,řekne historii a nějaké zajímavosti.
Večer pak usnete v hotýlku u televize,která Vás malebnou francouzštinou uspí do dalšího dne plného zážitků.Naučíte se používat různá u nás ne tak běžná zařízení,projedete se metrem a na konec zájezdu nádherná plavba lodí při západu slunce a rozsvícením Eifelovky za soumraku je nádherný zážitek.
Pak už jen cesta zpět a ranní koupel v německých lázních je jak polití živou vodou a už jedete plni nádherných vzponínek domů.
Můžeme všem jen doporučit tento zájezd,příjemné řidiče co Vás zachrání od žízně a průvodkyni co se opravdu vyzná a opravdu vám řekne skoro všechno na co se budete ptát.
My si Francii zamilovali a tak už se těšíme na druhý zájezd na francouzskou riviéru v červnu.


Zemanová 29. 05. 2012 napsal(a):

V neděli 27.5. jsme se vrátili ze zájezdu Paříž a Versailles.Opravdu skvělý zážitek,organizace výborná,prostě vše nej.Poděkování patří paní průvodkyni Šárce a také pánům řidičům.


Jiří 28. 05. 2012 napsal(a):

Před týdnem jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže a Versailes. Nohy už nás přestaly bolet :-) a, ale krásné zážitky zůstaly. Zájezd měl všech 5 nej:
1/ perfektní program
2/usměvavou průvodkyni, která na nás chrlila informace a bravurně zvládala všechny situace(okamžitě přivedla ztracené klienty)
3/spolehlivé řidiče, kteří byli vždy všude včas a vpohodě nás dovezli zpět
4/řadu vychytávek- včasný nástup na prohlídky, zakoupení vstupenek předem, takže jsme byli vždy mezi prvními bez nutnosti čekat douhé fronty, které narůstaly za námi
5/ několik bonbónků- rozsvícená a blikající Ajfelovka přesně při našem průjezdu a na závěr relaxace v Amberku,takže domů jsme přijeli v "použitelném" stavu

Jen je nutné se rozhodnout mezi památkami a restauracemi, protože všechno se stihnout nedá.
Takže hodnocení ******


Igor 22. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den, chtěli bych Vám velice poděkovat za organizaci krásneho zájezdu do Paříže a Versailles.Velký dík patří také skvělé průvodkyne výborným řidičům . Opravdu nezapomenutelné !!!


Jolana 22. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd do Paříže a následně i do Versailles byl nádherný a i přes veškeré předpokládané přečtené kladné recense byl nad očekávání, slečna průvodkyně Věrka podala naprosto vyčerpávající a odborný výklad prokládaný historkami, poradila s nákupy a vždy byla usměvavá a příjemné spolu s pány řidiči. Děkujeme za krásný zážitek.


Michaela 17. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd Paříž a Versailles 8 - 12.5.2012 předčil veškerá má očekávání. Bylo to úžasné, skvělé, báječné. Hlavně bych chtěla moc a moc poděkovat slečně průvodkyni Marušce, která byla velmi milá, ochotná, vstřícná, vždy připravená pomoci - prostě super. Poděkování patří i pánům řidičům. Zájezd všem doporučuji a těším se na další spolupráci s vaší cestovkou.


Matúš 15. 05. 2012 napsal(a):

So zájazdom som bol velmi spokojny, teším sa na dalšiu spoluprácu s vašou cestovkou


Petr 15. 05. 2012 napsal(a):

Děkujeme za výborně zorganizovaný zájezd. Už plánujeme další s Vaší cestovkou.


Matoušková 15. 05. 2012 napsal(a):

Souhlasím s veškerou chválou na zájezdy do Paříže. Zájezd byl krásný a pohodový. Ráda s touto cestovkou pojedu zas.


Marcela 14. 05. 2012 napsal(a):

Chci moc poděkovat za krásný zájed.Průvodkyně Maruška nás zahrnula velkým množstvím informací,trpělivě a s úsměvem nám vždy všechno vysvětlila.Poděkování patří samozřějmě i velice ochotným pánům řidičům.Rádi s Vaší cestovkou navštívíme i jiná místa.


S.Fegová 14. 05. 2012 napsal(a):

Paříž 8/5-12/5/2012. Perfektní organizace a bezvadná průvodkyně. 4 dny nabité památkami a pak zasloužený odpočinek v lázních. Vřele všem doporučuji. Jak se říká za málo peněz hodně muziky a to se v době krize hodně cení .o)


Věra 07. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl slovy mé dcery "krutý", což je nejvyšší možné ohodnocení. Odnesly jsme si z něho spoustu skvělých zážitků a informací o tomto úžasném městě. Poděkování patří především průvodkyni Šárce, která byla velmi příjemná, vtipná a vždy trpělivá. I všichni "účastníci zájezdu" byli milí a sympatičtí. Cesta autobusem pohodlná a bezpečná. Výhrady nemáme ani k ubytování, které bylo na přiměřené úrovni a snídaně dostačující a chutné. Program zájezdu byl perfektně připravený, měli jsme i dost času na nákupy apod. Moc se nám líbilo i koupání v Ambergu. Rádi s Vaší cestovkou navštívíme další zajímavá místa.


Martina 05. 05. 2012 napsal(a):

Byli jsme na zájezdu v termínu 27.4.-1.5.2012 a opravdu se vyplatilo jet s Vaši cestovkou. Průvodkyně Šárka byla nabitá informacemi, milá, vstřícná a velmi ochotná. Díky ní jsme sice vstávali dříve, ale zase jsme nemuseli stát dlouhé fronty na památky, jelikož nás vždy nasměrovala k méně využívaným pokladnám, poradila a pomohla se vstupenkami. Počasí nám bohužel moc nepřálo a třeba prohlídku hřbitova bychom klidně oželeli, ale s výkladem Šárky se i toto dalo překonat, neboť i na tomto místě byly její znalosti přínosem. Řidiči nás vezli jako v bavlnce a konečná koupel v Ambergu byla po nočním přejezdu velmi osvěžující. Ještě jednou děkujeme.


Jitka 04. 05. 2012 napsal(a):

Bylo to super,moc jsme si to užily a spoustu toho viděly.Poděkování patří panu Rudolfovi,jehož znalosti byly na vysoké úrovni.Děkujeme i pánům řidičům.Paříž je nádherná a stojí zato,aby ji člověk navštívil, i se tam vracel.Počasí ovlivnit nejde, ale jinak opravdu velká spokojenost.


Jarka 03. 05. 2012 napsal(a):

Zájezd Paříž a Versailles 27.4 - 1.5.2012 byl zorganizovaný perfektně a myslím, že s naší velkou skupinou byl spokojený i průvodce Rudolf .Napříště bychom určitě vynechaly prohlídku hřbitova...Bohužel, počasí nám moc nepřálo ale přesto jsme byly spokojené i když to bylo fyzicky docela náročné.


Michaela 02. 05. 2012 napsal(a):

1.5. jsme se s maminkou vrátily z 5 denního zájezdu do Paříže. Bylo to náročné, ale vše jsme zvládly v pohodě. Průvodce Ruda byl velmi fundovaným průvodcem, jen když jsme měly srovnání s jiným zájezdem od stejné CK, jsme zjistily, že ženy - průvodkyně - řešily i trošku praktičtější otázky - jako - kde dobře nakoupit, kde si dojít na dobrou cibulačku apod. Ale jinak naprosto skvělý zájezd, který můžu vřele doporučit. Navíc zvažujeme od stejné CK i Řím. I páni řidiči byli velmi šikovní, hlavně pan Zdeněk, který nám kus Paříže ukázal z autobusu. Zkrátka zájezdu dáváme velikou jedničku a pro ty, kteří ho chtějí absolvovat dodávám, že je fakt časově, ale i fyzicky náročnější (ale dá se to), ale opravdu ho vřele doporučuji. M a D


Ghazaliovi 02. 05. 2012 napsal(a):

Absolvovali jsme Magickou Paříž v termínu 27.4.-1.5.2012. Viděli jsme možné i nemožné a průvodce Rudolf zaslouží maximální pochvalu. Program zájezdu i organizace stoprocentní. Můžeme jen doporučit a těšíme se na shledanou!


Bartákovi, 02. 05. 2012 napsal(a):

Doporučujeme tento zájezd všem milovníkům památek, architektury a historie ale i těm, kteří si přejí vdechnout do sebe atmosféru Francie a Paříže. Výborná náplň všech dnů a skvělá volba relaxace v bazénu. Díky průvodkyni jsme se nejen dozvěděli mnoho zajímavého ale hlavně jsme byli vždy o krok vpřed před ostatními při vstupech do jednotlivých památek a zajímavostí, což bylo (při průměrné návštěvnosti Versailles cca 18 000 návštěvníků denně) neocenitelné. Děkujeme za nevšední zážitky a těšíme se opět na shledanou.


Jiří 02. 05. 2012 napsal(a):

V úterý 01.05.12 jsme se s přítelkyní vrátili z prodlouženého víkendu v Paříži. Zájezd byl super, i když fyzicky náročnější (prošli jsme prakticky celý střed města :-)) Průvodce Ruda si zaslouží velkou pochvalu za naprosto špičkový výklad všech památek, vysokou ochotu a trpělivost a vůbec celkové zasvěcení do města Paříže jako takové. Řidiči, organizace, průvodce, hotel vše hodnotíme velmi kladně a určitě vřele doporučujeme všem zájemcům o tento zájezd.


Stanislava 24. 04. 2012 napsal(a):

Supééééééééééééééééééééééééééééééér, příště jedeme zase s Vaší cestovní kanceláří.Naprosto skvělé, paní delegátka úúúúúúžasnááááá a pani řidiči vtipní a pohodoví.Děkujeme Staňka Rábková


Romana 10. 04. 2012 napsal(a):

Velice doporučuji absolvovat tento zájezd těm, kteří v Paříži ještě nebyli. Díky skvělé organizaci jsme toho viděli opravdu hodně. Průvodkyně byla nejen velice milá, ale strašně moc věděla o všech památkách a na jakékoliv naše dotazy vždy odpověděla.Měla trpělivost i se staršími občany zájezdu, nepanikařila, když někdo nestačil v metru vystoupit, ale v klidu ho navedla zpět ke skupině. Já osobně bych nemusela trávit tolik času při prohlídce hřbitova, ale to je věc názoru. Ještě jednou děkujeme za krásné dny v Paříži, samozřejmě i šikovným řidičům, kteří byli opravdoví profesionálové.


Jindra 03. 04. 2012 napsal(a):

28.3.-1.4. Paříž a Versailles
vřele doporučujeme všem těm, kdo chce poprvé navštívit Paříž. Průvodkyně Alenka byla velmi příjemná, sympatická a milá. Celkový dojem ze zájezdu je naprosto skvělý. Stihnout všechna místa nelze,ale přesto jsme viděli vše co jsme si přáli. Volný čas byl dostatečný. Určitě uvažujeme o opakovacím zájezdu Paříže, kde očekáváme více volnosti a tím více času strávit tam, kde se nám líbilo, ale museli jsme pokračovat, abychom stihli celý program. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.


Jindřich 03. 04. 2012 napsal(a):

Za zájezd do Paříže ve dnech 28.3 - 1.4. 2012 velice děkuji. Byl jsem velmi potěšen organizací i přístupem jak průvodkyně, tak i obou řidičů. Stihnul jsem poznat mnoho míst, o kterých jsem jen četl. Organizace prohlídek byla volena citelně, čas na prohlídky byl úměrný mým požadavkům. Zájezd (vzhledem k cenové relaci) doporučuji i těm, kteří váhají vložit finance do poznávání jiných zemí. Ještě jednou díky.


Martina 30. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den, právě jsem se vrátila s dětmi ze zájezdu do Paříže a Versailles (26.10. - 30.10.2011). Byli jsme nadšení, moc děkujeme naší milé průvodkyni Šárce za perfektní organizaci, získané informace a příjemně strávený pobyt. Také děkujeme řidičům Standovi a Jardovi - jejich bravůrní jízdu skrze zacpanou Paříží obdivuji. Průvodkyně i řidiči byli velice ochotní, příjemní a vtipní. Děkujeme a budeme vaší CK doporučovat. Martina, Lukáš a Terezka Opltovi


Romana 23. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den, minulý týden jsme se vrátily s dcerou z poznávacího zájezdu do Paříže. I přes počáteční problémy s dopravou chci poděkovat hlavně průvodkyni Marušce,která se velice snažila a zajistila, že jsme viděli vše, co bylo v plánu, krom hřbitova, což asi nikoho nemrzelo. Děkujeme i pánům řidičům, byli skvělí.Pohodová procházka Paříží nás dostala, jsme nadšeny. Vaši ck doporučujeme přátelům.


Ivana 13. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den, minulý týden jsme s dcerou absolvovaly zájezd do Paříže.Ubytování, cesta i Paříž, vše perfektní, ale nejvíce musím pochválit přístup průvodkyně Katky. Zájezd pozvedla ještě o několik zážitků navíc.Vaši cestovku mi doporučily kamarádky a já ji budu doporučovat dálea dále. kéž by takto fungovaly všechny služby. Zdravím a těšímese na další cestování s vámi.:-)


Veronika 10. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu do Paříže a Versailles (5.-9.10.) a musím vás moc pochválit. Organizace perfektní, velmi schopná a milá průvodkyně Katka, milí páni řidiči. Nejvíce jsem si kromě prohlídky památek užila společné obědy v místních restauracích. Ubytování bylo na těch pár hodin spánku dostačující a snídaně rychlá, ale dobrá. Koneckonců pokud někdo 2 dny nevydrží bez salámu, má si ho dovézt z ČR:)Závěrečné koupání v Ambergu bylo opravdu příjemným osvěžením. Vaši CK už doporučuji dál a těším se na nějaký příští zájezd, ode mě máte jedničku s hvezdičkou-díky!


Lucie 10. 10. 2011 napsal(a):

Dobrý den!
Včera jsme se vrátili ze zájezdu Paříž a Versailles, který jsme zakoupili po doporučení našich přátel a musím říct, že předčil naše představy a očekávání! Nemám slov, jsme naprosto nadšení :) !!
Doprava i ubytování parádní, všechno bez problémů... o programu ani nemluvím...
Největší dík ovšem patří naší průvodkyni Kátě Srncové, která byla opravdu naprosto skvělá!!!
Takže ještě jednou mockrát děkujem za úžasné zážitky a už teď vybírámě další zájezd z vaší nabídky!!
Lucka a Petr


Zdenka 05. 09. 2011 napsal(a):

Dobrý den,včera jsem se vratila ze zájezdu do Paříže a Versailles. Jsem velice spokojena se službami, paní průvodkyně Šárky,ktera se nám opravdu věnovala, počasí nám vyšlo. Shlédli jsme velké množství významných památek, Versailles je úchvatná, každému doporučuji vidět, nádhera zahrad se nedá popsat. Ubytování v hotelu F1 bylo příjemné, rádi jsme si tam odpočinuli po fyzicky náročné prohlídce Paříže. I když unaveni, krása Paříže překonala naši únavu a když to bude možné, příště s Vaší CK pojedu opět na poznávací zájezd.A jeste musim nezapomenout pochavlit ridice za skvelou jizdu a velmi ochotnou praci kterou delaji.Fakt profici. Děkuji Zdenka Gondeková


Jiří 09. 08. 2011 napsal(a):

Dobrý den, v neděli 7.8.2O11 jsme se vrátili ze zájezdu do Paříže. Zájezd byl nádherný, oba řidiči výborní a průvodkyně sl. Srncová prostě perfektní, její znalosti o Paříži o které se s námi podělila, jsou prostě užasné, také obdivuji řidičské umění a znalost Paříže obou pánů řidičů. Celý zájezd hodnotím velikánskou 1 a určitě s Vaší cestovkou vyrazím na další výlety. Za krásný zájezd Vám všem děkuji.


Kateřina 25. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se vrátili z Paříže - Versailles 20.7. - 24.7. a mohu Všem vřele doporučit. S CK ABC Tours už jsem byla v Paříži po 3x a vždy naprosto úžasné ať už to byl zájezd v létě a nebo silvestrovská Paříž. Vždy perfektní organizace, všechny průvodkyně jsou velmi milé, ochotné, řidiči vždy dokáží celý autobus rozesmát :-). Nyní s námi byla jako průvodkyně slečna Jana, která nám podávala opravdu spoustu informací. Prostě výborná průvodkyně..:-) Letos jsme s přítelem do Paříže vzali sestřenici a myslím si, že na tento výlet budeme všichni tři vzpomínat celý život. Už přemýšlíme nad cestou do Říma a doufáme, že budeme mít štěstí a naší průvodkyní budena opět slečna Jana, která jezdí i Řím :-)
Takže ještě jednou Všem moc děkujeme a vřele doporučuji cestovní kancelář ABC Tours na poznávací zájezdy jsou NEJLEPŠÍ!!!!! Katka, Petr, Kristýna


JITKA 25. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den ,včera jsem se vrátila z poznávacího zájezdu z Paříže a musím moc moc pochválit Vaši cestovní kancelář.Zájezd byl velmi dobře organizovaný,průvodkyně Janička byla velmi milá ,ochotná a její výklad po celou dobu zájezdu byl velmi srozumitelný a moc zajímavý.Ubytování bylo čisté,program velice pěkně seřazený ,poslední den sice nohy trochu bolely ,ale koupání v Německu nám vše vynahradilo.Ráda Vaši kancelář všem doporučím a ráda se na Vás s důvěrou obrátím ,jakmile budu zase cestovat.DĚKUJI A UDĚLUJI VELIKÁNSKOU JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU.


Romana 25. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den, včera jsme se vrátili z naprosto úžasného zájezdu do Paříže. Splnili jsme si tak svůj velký sen k němuž přispěla i vaše skvělá cestovní kancelář a velmi milá průvodkyně Janička. Té velmi děkujeme za spoustu informací o tak krásném městě jako je Paříž. Zcela to předčilo naše očekávání a rozhodně se tam ještě vrátíme. A jistě k tomu opět využijeme výborných služeb vaší cestovní kanceláře. Všem vřele doporučujeme a těšíme se někdy opět na viděnou. Velké díky Romana a Ondřej.


Pecková 24. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den,právě jsem se vrátila z poznávacího zájezdu Paříž-Versailles,který proběhl v termínu od 20.-24.7.Chtěla bych moc poděkovat ABC-tours za skvělou organizaci,průvodkyni Janě za srozumitelný a poučný výklad,rozložení programu a milý přístup.Přivezli jsme si spoustu krásných zážitků z neopakovatelné atmosféry Paříže,vše bylo perfektně načasováno- i počasí:-)-každý si přišel na své a po celou dobu zájezdu o nás bylo vzorně postaráno.Prostě super,doporučuji všem,kteří ještě váhají a těším se na další zájezd s ABC-tours


Jana 24. 07. 2011 napsal(a):

Dobrý den.
Dnes 24.7.2011 jsem se vrátila ze zájezdu z vaší cestovní kanceláří. Byla jsem ohromě nadšená z krás Paříže,tak ze slečny Janičky(průvodkyně),tak i z pánů řidičů. Organizace celého zájezdu byla bravurně zvládnutá a nám se ani nechtělo domů. Jen by mohlo být méně času na hřbitově a více ve večerní Paříži,když to tam začíná žít. Jinak hodnotím velikou jedničkou a už se těším na příští rok,až si vyberu nějaký hezký zájezd třeba do severských zemí,ale do Paříže se chci určitě vrátit . Moc děkuji Janina


Milan 15. 06. 2011 napsal(a):

Byli jsme na zajezdu Paříž a Versailles a bylo to opravdu skvele. Mozna pro starsi lidi trochu narocnejsi, ale jelikoz jsem zvykly hodne chodit, tak to bylo pro me v pohode. Na vetsine mist bylo docela dostatek casu, aby si clovek stihnul vse prohlednout, jen bych osobne uvital vice casu na Invalidovne a u Notre Dame, kde v obou pripadech bylo 15 - 20 minut. Zase mene casu mohlo byt na hrbitove Pere Lachaise, protoze koukani na hroby neni ma nejoblibenejsi cinnost. Ale celkove opravdu skvely zajezd, navic pomer cena vs. kvalita sluzeb absolutne bezkonkurencni. Vrele doporucuji MV


Mirka 09. 05. 2011 napsal(a):

PAŘÍŽ A VERSAILLES od 4-8.5.2011
Slečna průvodkyně Maruška byla úžasná.Počasí nám vyšlo,ubytování bylo čisté (trochu jsem se Formule 1 bála).Místo na nohy hned u zadních dveří nebylo nikterak velké,jen ty fronty na čerpacích stanicích :-(
Kdybych si měla vybrat mezi Itálií a Francií, vyhrála by Francie i po malém nedorozumnění s černochem.
Mirka Bok.


Jana 08. 05. 2011 napsal(a):

Právě jsem se s přítelem ing.Hodkem vrátila ze zájezdu a nemohu říct nic jiného než super, super, super a to se týká celého zájezdu. Pochvalte jak oba šoféry za jejich úžasný přístup a bravurní jízdu a hlavně pak průvodkyni Alenu, měla s námi ohromnou trpělivost, vše nám vysloveně nacpala do hlavy, takže nezapomenutelné zážitky máme na dlouhou dobu, a věnovala se nám od rána do večera. Věřím, že se s Vaší CK ještě někam podíváme. Moc děkujeme a přejeme Vaší CK hodně takových recenzí.


Jana 10. 04. 2011 napsal(a):

Právě jsme se dneska vrátili ze zájezdu Paříž a Versailles.Byly to krásné chvíle.Nádherné počasí,ale hlavně dostatek místa v autobusu na nohy,zastávky každé 3 hodiny,velice příjemní řidiči.V Paříží byl 1 den náročný,měli jsme toho dost na prohlídky,vše jsme ,ale zvládli.Smekám před naším průvodcem,který byl již ve velmi pokročilém věku,ale měli jsme problém mu stačit a to co nám vyprávěl by stačilo na knihu.Další dny již byly v pohodě a klidu.Ubytování F1 bylo taky velice příjemné .Všude čisto na přespání to stačí.Všem vřele doporučuji a já s manželem již vybíráme další zájezd.Samozřejmostí byl příjezd domů přesně na čas.


S. 04. 04. 2011 napsal(a):

Absolvovali jsme poznávací zájezd Paříž+Versailles letos v termínu 16.3.-20.3. a byli jsme nadšeni!!! Moc bychom chtěli poděkovat hlavně paní průvodkyni Věrce, byla úžasná, a vtipným pánům řidičům za příjemnou cestu ale především za vývrtku;-) Všem vřele doporučujeme "ABC team"!!! ;-)


Magda 16. 03. 2011 napsal(a):

Nádhera! Skvělé zážitky z Paříže a Versailles ze zájezdu 9.3.-13.3.2011! Nejvíc záleží na průvodkyni, jak dokonale dovedla přizpůsobit celou skupinu daným podmínkám. My jsme měli opravdu profesionální a fundovanou osobu paní ŠÁRKU, jí patří největší dík za nasávání atmosféry přímo v centru bílé a romantické Paříže.Zažili jsme nezapomenutelné chvíle, viděli opravdu hodně a žádný stres. Děkujeme Kořenská a Uličná


Václavíčkovi 16. 03. 2011 napsal(a):

Právě jsme se vrátili nadšení a plni dojmů ze zájezdu Paříž, Versailles. Chtěli bychom vyjádřit velké díky báječné průvodkyni Šárce za vyčerpávající informace, skvělou organizaci a nikdy nechybějící úsměv. Děkujeme též řidičům Standovi a Pepovi za bezpečnou jízdu a vtipné glosy. Ještě jednou díky vám všem za báječnou dovolenou a nezapomenutelné zážitky. Určitě budeme doporučovat. Olča a Karel


Libor 01. 03. 2011 napsal(a):

V létě 2010 jsme absolvovali zájezd Paříž/Versailles a byli jsme nadšeni. Za skvělou cenu dobrá organizace, viděli jsme toho spoustu ve zvládnutelném tempu a paní průvodkyně Lucie byla skvělá. Ubytování také dobré. Maximální spokojenost, děkujeme a doporučujeme !


Jiří 12. 01. 2011 napsal(a):

Dobrý den, v roce 2009 jsem absolvoval zájezd Silvestrovská Paříž s touto CK. Zájezd byl výborně organizovaný, řidiči super, mladá průvodkyně (myslím že se jmenovala Lenka)byla naprosto úžasná!! Žádné zdlouhavé historické projevy u památek, vždy jen to důležité co bylo třeba a poté osobní volno, což bylo přesně to, co jsme chtěli. Ubytování v F1 také ke spokojenosti, čisté a nové pokoje s TV, společné sprchy a WC ucházející. Celkově hodnotím zájezd velmi dobře, hlavně za takovou cenu!! Jen jedna výtka a to k autobusům, které mají užší sedadla a méně místa na nohy a vzhledem k hodně času stráveném v autobuse byl poté člověk neodpočatý dost unavený.


Kouřimská 29. 12. 2010 napsal(a):

Dobrý den,

letos v červenci jsme se zúčastnili zájezdu PAŘÍŽ A VERSAILLES,paní průvodkyně (Lucie) byla úžasná,páni řidiči super, počasí nám vyšlo a ubytování f1 bylo dobrý . Paříž je nádherná !!! Jen a jen doporučuji Vaši cestovní kancelář ABC tours.

Děkujeme


Andrea 13. 10. 2010 napsal(a):

Zúčastnily jsme se poznávacího zájezdu Paříž a Versailles v termínu 24.-28.9.2010 a byly jsme moc spokojeny s celým programem. Paní průvodkyně Lucie byla bezva, vše měla výborně naplánované a zajištěné, výklad byl nejen zajímavý, ale i vtipný. Stejně tak bychom chtěly pochválit i pány řidiče Standu a Tondu. Ještě jednou děkujeme za skvělé zážitky. Andrea, Jana a Boženka z Poličky


Jiří 03. 10. 2010 napsal(a):

Zájezd do Paříže ve dnech 24.9. - 28.9. 2010 byl CK ABC-Tours skvěle zorganizován,nepromarnili jsme ani minutu, shlédli jsme spoustu nádherných památek i moderní čtvrti, okusili atmosféru města ve dne i večer, v ulicích i na řece! Vše s vyčerpávajícím komentářem velice příjemné průvodkyně Lucky, která se o nás skvěle starala po celou dobu zájezdu, za což jí moc děkujeme. Díky také řidičům za vtipné poznámky, za pevné nervy při projíždění pařížských ulic a za hladký průběh cesty. Rádi opět využijeme Vašich služeb!


Jana 03. 10. 2010 napsal(a):

V termínu 24-28.9.2010 jsme se účastnili zájezdu do Paříže – Versailles s CK ABC Tours, který jsme si vybrali na intenetu a to právě na základě pozitivních recenzí. Můžu nyní potvrdit, že očekávání bylo dalekosáhle překročeno. Velkou měrou k tomu přispěli delegátka Lucie a řidiči autobusu.
Informace o jednotlivých historických místech byly podávány více než poutavě. Vždy jsme měli pocit, že Lucie musela tu dobu přímo prožít. Nebyly to jenom naučené věty z cestovatelských bedekrů. Vysoce hodnotím také schopnost Lucie vše precizně organizovat, zařídit, zajistit, vysvětlit.
Oba velice ochotní řidiči okořenili cestu humorným komentářem. Nebyli to ti běžní „arogantní a veledůležití“ řidiči dálkových autobusů.
Závěrem, chceme absolvovat ještě další poznávačku a jisté je že to bude právě s ABC Tours. Ještě po týdnu nám příjemně zní v uších dobová hudba z Versailleských zahrad a hlas Lucie. Na tomto zájezdu jsme právě díky všem jmenovaným okolnostem objevili kromě nového poznání i něco více - tzv.ducha Paříže.
Na závěr pár praktických zkušeností, je nutné se připravit zejména ve Versailles a Louvru na naše domácí podmínky nezvykle velké množství lidí, snažících se vyfotit cokoli a s kýmkoli (zejména japonští turisté). Pokud hledáte dobové bohaté interiéry, tak jako na našich hradech a zámcích, tak na tato místa raději nechoďte (ušetříte za vstupné a cupitáním unavené nohy) a zvolte místo toho prohlídku úžasných versailleských zahrad nebo si projděte místo expozic v Louvru přilehlé zahrady a určitě proběhněte souběžnou ulici Rue De Rivoli, kde je možnost prohlédnout francouzskou módu přímo v ulicích a i něco málo z ní nakoupit (H&M, C&A, Pimkie, Promod, atd.).
Není nutné se vybavovat napečenými řízky (ono už to vypadá také dost blbě). Pokud chcete šetřit – všelijakých celkem chutných baget a rohlíků se vším možným je tam na každém rohu celá spousta za cca 2-4 EUR. Jenom ta snídaně v F1 je poněkud strohá (houska, máslo, marmeláda, káva) a probíhá velice svižně na dosti omezeném prostoru cca 5x3m, ale za ty peníze nic víc nechtějte a nám nakonec i stačila.
Na WC je téměř všude velká fronta, s tím je nutné počítat. Pánové ať nečekají – ti frontu vzhledem k rychlosti vykonání potřeby nemají. A ještě jeden postřeh, při jednom takovém útoku na WC nad ránem před příjezdem do Paříže na jedné pumpě … Představte si asi 5 autobusů s (převážně českými) turisty, tedy celkem cca 300 lidí. Objekt pumpy se doslova posunul o jeden metr, jak velký to byl tlak ve frontě až musel zasáhnout mladý pan prodavač a s galancí francouzům vlastní vykázal s úsměvem celý hrozen turistů ven a s úklonou každému pak pouštěl postupně po dvojicích až trojicích.


Lucie 30. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
je to 2 dni co jsme se vrátili ze zájezdu z Paříže a Versailles a ještě pořád máme plnou hlavu zážitků a dojmů. Paříž je krásná, ohromující, veliká a určitě stojí za to jí navštívit.Byli jsme moc spokojeni z organizací zájezdu a musíme pochválit průvodkyni Lucii a samozdřejmě pány řidiče.Ještě jednou děkujeme a určitě budeme Vaší cestovní kancelář doporučovat. Mošovská


Jitka 24. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den, absolvovaly jsme poznávací zájezd 15.9.-19.9.2010 Paříž a Versailles. Není nic co by se dalo vylepšit či změnit. Vše bylo perfektně připraveno, načasováno a zorganizováno. Průvodkyně Maruška pozitivně naladěná a velmi příjemná slečna s velkým rozsahem informací. Páni řidič Tomáš a Robert bezkonkurenční dvojka plná humoru. Shrnutí do jediného slova PERFEKTNÍ. Díky za vše. Jitka a Jitka, Karlovy Vary


L.Nováková 22. 09. 2010 napsal(a):

Zúčastnili jsme se s přítelem zájezdu Do Paříže a Versailles v termínu 15.až 19.září.Ten zájezd nás ohromil.Bylo krásně,Paříž je nádherná,Verssailles okouzlující..
Ale asi nejdůležitější pro nás bylo,že všechno běželo
jako na drátkách. Autobus byl vždycky tam, kde měl být,
naše průvodkyně Maruška s přehledem zvládala organizaci
zájezdu a našli bychom desítky drobností, kterými nás
dokázala potěšit: Vtipnou poznámkou, dobrou radou, spoustou zajímavostí, přátelským přístupem...Díky tomu jsme si mohli zájezd opravdu vychutnat.Děkujeme i pánům řidičům,kteří odvedli bezchybnou práci.
Takhle si představujeme poznávací zájezd! Bylo to
na jedničku s hvězdičkou :-)
Rádi se s vámi někdy v budoucnu zase někam vypravíme.

Luba Nováková

P.S.
Drobnou poznámku bychom snad měli jen ke snídani v hotelu F1.Při objednávání snídaně není moc jasné z čeho se skládá.Čekali jsme třeba kousek sýra,salámu...
Ale byl po oba dny jen kousek másla, marmeláda a "nutela" - takže jen sladké věci.Mohli byste uvést
na vašich stránkách, co snídaně obsahuje a případně
domluvit o něco bohatší skladbu...


Jiří 06. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,tato recenze je určena všem, kteří se rozhodují pro zájezd do Paříže.
Poznávací zájezd Magická Paříž a Versailes od společnosti ABC - Tours Znojmo, který jsme s manželkou absolvovali 1.9. - 5.9. 2010, byl pro nás fantastickým a nezapomenutelným zážitkem. O to větším, protože navštívit Paříž byl manželčin životní sen, který se jí splnil ve chvíli, kdy ji tento zájezd věnovali naše děti k životnímu jubileu.
Mimořádně citlivě a vyváženě sestavený program zájezdu nevynechal žádnou, pozornost si zasluhující, památku Paříže (Eiffelova věž, Invalidovna, katedrála Notre Dame, Sorbona, bazilika Sacre Cour, Louvre, Champs Elysées, Vítězný oblouk), ale i zajímavosti pocházející z moderní doby ( Centre Pompidou, čtvrť La Defénse). Nechybělo ani to co dělá Paříž Paříží - Montmartre, Moulin Rouge, Place Pigalle, Latinská čtvrť, pařížské zahrady a parky. A což teprve Versailles. Zážitek z návštěvy sídla Krále Slunce Ludvíka XIV. lze jen těžko popsat. Monumentálnost a bohatá výzdoba zámku se zde prolíná s nádhernými zahradami, jejich důmyslnou soustavou kanálů, jezírek a překrásných fontán. Opravdovou, a doslova a do písmene, třešničkou na dortu byla večerní okružní plavba lodí po Seině. Nasvícené památky na jejích březích ve Vás zanechají nezapomenutelné zážitky. Ranní zastávka v termálních lázních Amberk v Německu, která představovala nádhernou relaxaci po předchozím maratonu památek a zajímavostí, byla opravdu tou slibovanou šlechačkou na skvěle servírovaném "dortu" tohoto zájezdu.
Nesmím zapomenout na obrovské poděkování naší skvělé průvodkyni, paní Lucii Binko, která s fantastickou profesionalitou a nádherným lidským přístupem nás tímto zájezdem provedla. Její znalosti a vědomosti, o tom co právě vidíme či kde se nacházíme, byly až encyklopedické. Skvělé načasování a příprava nás vždy dovedla v pravý čas tam, kde jsme potřebovali být, abychom bez dlouhého čekání mohli absolvovat prohlídku příslušného místa.
Dík patří i spolehlivým a vtipným (to vždy nebývá pravidlem) řidičům, kteří nás vždy a všude bezpečně dopravili.
Takže závěrem ještě jednou díky paní Binko a ABC - Tours za skvělý a nezapomenutelný zážitek, který mohu všem vřele doporučit.
Ing. Jiří Plachetský
Velké Meziříčí


Pavel 30. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den.
Zúčastnili jsme se s Vaší CK zájezdu do Paříže a Versailles v termínu 18.-23.8.2010 a musíme připojit velmi pochvalné hodnocení. Vzhledem k tomu, že už jsme absolvovali několik podobných zájezdů, můžeme srovnávat. Program odpovídající časovému omezení s možností individuálního programu, řidiči zkušení a ochotní, takže jsme se všichni cítili během cesty bezpečně (jen škoda, že se nejmenovali Karel a Karel) :-). Zvláštní pochvalu si zaslouží průvodkyně Lucie (příjmení si bohužel napamatujeme ani jeden), za svoje znalosti a vědomosti o Paříži, kterými nás příjemně "zasypávala". Dále by jsme chtěli vyzdvihnout její operativní změny v programu, takže jsme se nedrželi přesného programu podle intrukcí, ale díky tomu jsme viděli vše, co bylo v plánu, i když v jiném pořadí.
Po těchto zkušenostech se těšíme na další budoucí cestu s Vaší CK.
Pavel Cigler s rodinou - Plzeň


Přemysl 17. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den.
Byl jsem v červenci na poznávačce v Paříži a Versailles. Že je Paříž krásné město, se tu rozepisovat nebudu, některá místa ani slovy popsat nejdou.
Jen bych chtěl napsat pochvalný vzkaz naší průvodkyni, slečně Lucce, která byla velice příjemná (jak brzo ráno, tak i pozdě v noci) a plně se nám věnovala.
Jedinou výtku bych měl pouze k jednání jedné paní přímo z kanceláře CK ABC Tours, se kterou jsem mluvil telefonicky před zájezdem dvakrát, a ani jednou nebyla moc příjemná, jednou mě dokonce nenechala skoro ani domluvit a už se loučila a pokládala telefon.
Zájezd byl ale povedený, tudíž mohu tento nedostatek přejít, a tuto CK doporučit.
S pozdarvem
Přemysl Matoušek, Praha


Markéta 10. 08. 2010 napsal(a):

zdravím, byla jsem na stejném zájezdu jako je příspěvek níže a na 100% se vším souhlasím, hlavně ohledně slečny lucie. Zájezd byl krásný a ráda budu vzpomínat. A příští rok možná Řím? :-)

S pozdravem

M.Klímová


Martina 09. 08. 2010 napsal(a):

Chtěla bych moc poděkovat za skvělý zážitek z Pařížě 4.-8.8 2010.Znalosti průvodkyně Marušky jsou veliké a o klienty se stará skvěle. Věděla jsem,že kdybych potřebovala pomoci tak bude o mne postaráno.Řidiči František a toho druhého si bohužel nepamatuji jsou "profíci". Je vidět, že menší CK si svých klientů více váží a chtějí aby se k nim vracely. Já to příští rok udělám také. Ještě jednou díky. Hessová


Ivana 09. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
rádi bychom tímto vyjádřili velikánskou spokojenost s Vaší společností a hlavně průvodkyní Maruškou, která s námi absolvovala poznávací zájezd ve dnech 4.8.-8.8.2010. Velmi se nám líbil program, při kterém jsme navšívili spoustu krásných míst.
Všem, kdo má zájem o poznání Paříže a Versailles doporučuji jet s Vaší spoečností !!!
Ivana a Hana Jarošovi + Hana Kotelenská


Edita 05. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den, také bych se chtěla vyjádřit k zájezdu Magická Paříž a Versailles, který jsem absolvovala 28.7. - 1.8, stejně jako paní Ochmanová. Zájezd tohoto typu jsem absolvovala společně s manželem poprvé v životě a i přes notnou dávku únavy, kterou jsme byli oba dva zásobováni každý den,  jsme po příjezdu domů hned začali zkoumat, který zájezd pojedeme příště. Oba dva jsme poučeni, že si musíme brát dovolenou po dovolené, abychom se vzpamatovali a do práce se vraceli odpočatí. Také musim vyzdvihnout znalosti a velice příjemné chování od paní Lucie Pinko. Vše bylo na vysoce profesionální úrovni a určitě nás zájezd velice příjemně překvapil. Určite pozdravujeme oba dva řidiče, kteří nás vtipně slovně provázeli po letišti a příjemně oživili už tak přátelskou atmosféru v autobuse. Jen bych se ráda zeptala, zda je možné objednávat příští rok zájezd tak, abychom mohli jet opět s paní Lucií?? )) Všem ostatním, kteří uvažují o výletu do Paříže, zájezd na 100% doporučuji a malá rada, vemte si kvalitní boty ))))) S pozdravem Edita Mužáková, Petrašovice


Sabina 03. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den, ve dnech 28.7. - 1.8. 2010 jsme s Vaší cestovní kanceláří, můj přítel a já, absolvovali poznávací zájezd do Paříže a Versailles. Chtěla bych tímto poděkovat ze úžasný zážitek, který byl zprostředkovaný jak Vámi, tak výbornou paní průvodkyní, která nám představila vše, co je možné z Paříže vidět, udělovala nám dostatečné množství volna a rovněž vychytávek, jak v Paříži přežít jako turista. Dále bych chtěla poděkovat pánům řidičům za dobrou jízdu a vtipnou atmosféru v autobusu. Z Vašeho zájezdu mám pouze kladné vzpomínky a jsem ráda, že jsem s Vám tento výlet absolvovala. Budu se těšit na budoucí zážitky.


Ochmanová 02. 08. 2010 napsal(a):

Dobrý den, nevím, zda je tento mail určen k tomu, co bych ráda napsala, ale lepší místo pro komentář k jednomu z vašich zájezdů jsem na vašich stránkách nenašla.
Chtěla bych vyjádřit ohromnou spokojenost se zájezdem Magická Paříž a Versailles, který jsem absolvovala 28.7. - 1.8. Zájezd byl navzdory krátkému trvání doslova NACPÁN poznatky, vědomostmi a množstvím poznaného. Fyzicky bylo procházení takového kvanta památek náročné, nicméně s tímto každý počítá, když jede na poznávací zájezd. Další, co bych chtěla velice vyzdvihnout, byly schopnosti slečny Lucie - průvodkyně (neznám bohužel příjmení). Hýřila znalostmi, které nám neustále opakovala, takže si z Paříže odnáším spoustu vědomostí, její vystupování bylo nesmírně příjemné a pozitivní. Nic, opravdu NIC mi při její organizaci nechybělo a nikdy jsem neměla pocit nejistoty, že nebudu něco vědět nebo se někde orientovat. Opravdu klobouk dolů! Řidiči byli též příjemní a přispěli i nemálo vtipnými poznámkami k výkladu.
Suma sumárum hodnotím váš zájezd velmi kladně a při nejbližší příležitosti si vyberu nějaký další. Přeji hezký den! S pozdravem K. Ochmanová, Semily

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme za vyčerpávající hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami natolik spokojena.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Josef 26. 07. 2010 napsal(a):

Absolvovali jsme zájezd v termínu 14.7-18.7 kdy u nás panovalo nesnesitelné vedro,Paříž nás přivital úžasným počasím 25 st. a příjemným atl.vetříkem.
Co dodat na adresu cestovní kanceláře,má skvělé řidiče byli ochotní a sršeli nevtíravým vtipem ,vynikající průvodce..(p.Kalivoda) a skvělý servis pro cestujíci.Výtečně skloubený program se znalosti místních poměru a bez časové ztráty.To co jsme viděli v těch několika dnech vydá za 10 denní pobyt. Merci....Babilonovi.


Petr 25. 07. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
zúčastnili jsme s manželkou se ve dnech 7.7.-11.7.2010 zájezdu "Magická Paříž." Když mi před zakoupením zájezdu manželka navhovala, že pojedeme do Paříže, nebyl jsem zrovna nadšen. Představoval jsem si prožití volných dnů trochu jinak. Ale už po prvních kilometrech(nastupovali jsme v Praze) jsem měl pocit, že tento zájezd by se nám mohl líbit. Průvodkyně, slečna Maruška byla velmi příjemná a už v Praze nás upozornila na některá zajímavá místa, kterými jsme projížděli. Ihned při příjezdu do Paříže nám podávala srozumitelný a fundovaný komentář o místech, kterými jsme projížděli a kterými jsme během dalších dnů měli možnost i procházet. Obdivovali jsme klidné a perfektní řízení autobusu v hustém a zcela chaotickém provozu Paříže. Myslíme si, že oba řidiči, pan Robert a Petr si zaslouží za svůj výkon velikou pochvalu (sám jsem bývalý řidič autobusu). Paříž, jako taková nás zcela okouzlila - má úžasnou atmosféru. Trasy mezi zajímavými objekty v centru se dají v pohodě projít během několika hodin pěšky a přitom máte možnost pozorovat mnohonárodnostní hemžení na ulicích. Versailles byla okouzlující, ale aby měl člověk možnost si jí opravdu v klidu vychutnat, chtělo by to vyčlenit si na ni celý den. Tak snad příště.
Abychom to tedy shrnuli: Paříž je nádherná a cesta s vaší cestovní kanceláří pro nás byla velice milým překvapením a myslím, že až příště budeme přemýšlet,kam s kterou cestovkou pojedeme, na prvním místě se určitě podíváme na Vaše stránky.
Děkujeme za nádherný zážitek
Kamarytovi


Tom 23. 07. 2010 napsal(a):

Absolvovali jsme zájezd do Paříže a Versailles ve dnech 14.-18.7. Bylo to naprosto nádherné, autobus pohodlný a klimatizovaný, ubytování v F1 přijatelné a v neposlední řadě bych rád vyzdvihl naši průvodkyni, paní Lucii. Měla zájezd perfektně zorganizovaný a i díky ní jsme se za celou dobu ani jednou neztratili:)..Páni řidiči taktéž skvělí.. Spokojenost na naší straně maximální a klidně si to v budoucnu rádi zopakujeme. Richterovi


Hana 23. 07. 2010 napsal(a):

zájezd se mi líbil. Vše proběhlo dle očekávání. Ubytování v F1 pěkný, ale bylo by lepší někde ve městě, aby byla vidět i noční Paříž. jinak nemám připomínek.


Aneta 21. 07. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
se zájezdem od vaší cestovní kanceláře jsem byla velmi spokojená. V Paříži a Versailles jsme viděli vše co jsme chtěli. Ubytování bylo také dobré. Řidiči fajn a delegátka Lucie Binko byla super.
Děkuji.


Zuzana 20. 07. 2010 napsal(a):

Zájezd byl krásný,dost připělo skvělé výletní počasí,
ale největší zásluhu na vydařeném zájezdu měla naše průvodkyně Lucka, která nám podala ať celkově k zájezdu,
ale hlavně k jednotlivým místům, která jsme nejenom navštívili, ale i jen projížděli,nespočet informací,které jsem velmi ocenila.Výklad byl nejen naučný, nevtíravý ale i nenudný.
Ještě jednou díky Lucii a pánům řidičům za krásné zážitky ze zájezdu.


Benes 19. 07. 2010 napsal(a):

zrovna nedavno jsem se vratil z vaseho skveleho zajezdu.Pocasy nam jakztak vyslo,vsechno klapalo suprove,proverilo i nasi fizycku pri navstevach ruznych mist,ale bylo to super,jen doporucuju.Jinak zdravim oba nase ridice Karla a Karla i Dr. pruvodce,ktery nas doprovazel(doufam,ze se mu splni prani od nektere cestovky provadeni po vsech budovach na ulici,kde je Moulin Rouge :-)) ).Taky ho zdravim se vtipem,ze jsme ta dvojice,ktera dokazala zabloudit v Kuřfiřstských lázních v Ambergu,ktere oznacil za misto,kdy zabloudit nelze :-D
pristi rok zase urcite vyberu zajezd od Vasi cestovky.diky


Radka 14. 07. 2010 napsal(a):

Chtěla bych opět poděkovat za krásný poznávací zájezd do Paříže, kterého jsem se zúčastnila ve dnech 7.-11.7.2010. Památky byly skvostné a svělý pan průvodce nás všemi opravdu profesionálně provedl. Rovněž páni řidiči si právem zaslouží můj dík za velmi bezpečnou cestu. Už plánuji další poznávací zájezd zase s vaší cestovní kanceláří.


Miroslava 13. 07. 2010 napsal(a):

Mám čerstvé pozitivní zážitky z poznávacího zájezdu Paříže.Se službami i organizací jsem byla velmi spokojená a vaši CK můžu jen doporučit.Příští rok bych chtěla absolvovat Řím a Neapolský záliv.Přeju všem péknou dovolenou s ABC!


Jiří 13. 07. 2010 napsal(a):

Zájez do Paříže se nám moc líbil.Byli jsme tam na 10 výročí naší svatby a opravdu jsme si to užili.Průvodkyně nám vše řekla,znala toho opravdu hodně.Řidiči nám taky vyšli ve všem vstříc.Počasí vyšlo, i když bylo až dost teplo,ale lepší než zima a déšť.Jediná trošku kaňka,že v autobuse Bova je málo místa na nohy a člověk je pak zkroucený.Ale to nám dojmy nezkazilo.A lázně v neděli byli opravdu příjemné zpestření.Navíc jsme tam poznali příjemné lidi a tak jsme si u vínka zpříjemnili i večery :o)díky J+M Mašíkovi


Jiří 28. 06. 2010 napsal(a):

Přeji Dobrý den z Pardubic zájezd 19-23.5.2010
Tohoto zájezdu jsem se účastnil s manželkou a dcerou.Chtěli bychom Vám poděkovat,hlavně paní LUCII,naší bezchybné průvodkyni,která nám v nabitém programu ukázala maximum toho, co se dá za tak krátkou dobu pobytu stihnout.Pokud bude Vaše firma využívat služeb tak nadaných průvodkyň,nemusíte se o Vaši firmu obávat ani do budoucnosti.Máme také firmu sice v jiném oboru,ale vím jak jeden nespokojený zaměstnanec může způsobit škody. JEŠTĚ JEDNOU DÍKY ZA PERFEKTNÍ ZÁŽITEK A PŘEJEME Vám mnoho úspěchů do budoucnosti. manž.Lukášovi


Lenka 17. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den, v neděli jsme s dcerou vrátily ze zájezdu z Paříže.Viděly jsme vše co bylo nabídnuto od cestovní kanceláře, ale bylo pro nás velkým zlamáním, že průvodkyně Lucie se stala pouze doprovodem velké skupiny po městě plném přechodů přes rušné komunikace.
Jako průvodce nás informovala velmi málo, což nás velmi mrzelo a nedoprovázela nás ani v jednotlivých objektech a areálech, takže jsme byly odkázány pouze na popisky a směrovky, což byl určitě vzládli i řidiči, kteří byli výborní. Ochota a profesionalita byla na místě.Jim patří poděkování za bezpečnou dopravu a mnohdy i průvodcovský výklad. Mrzí nás, že zájezd nenaplnil naše očekávání v plné míře a pevně doufáme, že příště budeme mít víc štěstí na průvodce, abychom mohly taky jenom chválit.
Lenka Luzertová


Gabriela 15. 06. 2010 napsal(a):

Děkuji za nádherný zájezd do Paříže. I přesto, že nám při příjezdu nepřálo počasí, upravila nám naše průvodkyně Lucie program tak, že všechno slíbené jsme viděli. I naši řidiči "Karel a Karel" (Tomáš a Petr) byli ochotní, příjemní, vtipní a profesionální. Příští poznávací zájezd absolvujeme zase jen s Vámi.


Lisičtí 15. 06. 2010 napsal(a):

Děkujeme za pěkný zážitek, na kterém měla velký podíl naše průvodkyně Lucie Binko a profi-řidiči. Paní Lucie zvládla i deštivé počasí v Paříži. Program operativně zaměnila tak, aby jsme moc nezmokli a druhý den, kdy bylo sluníčko, nás vyvezla na Eifelovku. I když jsem byl v Paříži poprvé, odjížděl jsem s pocitem, že ji dobře znám. Koupání na závěr v Amberku bylo velmi příjemné.
Vlastimil Lisický


Martin 15. 06. 2010 napsal(a):

zajezd byl skvely, byli jsme se všim moc spokojeni. program vyborne uspusobeny pocasi, vsechno jsme krasne stihli. pani pruvodkyne bezvadna, moc prijemna se supr organizacnima schopnostma.pani ridici byli moc fajn, vtipni.
po ceste autobusem jsme byli sice rozlamani a nevyspati,ale neco se pro ty zazitky musi vytrpet :) skoda jen ze ve versailles nefungovaly fontány.
dekujeme, urcite s vama pojedeme znovu.


Miloslava 13. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den, tímto chci poděkovat paní průvodkyni Lucii B. a jejím kolegům řidičům za úžasný zážitek z poznávacího zájezdu Paříž a Versailles. I přes rozmary počasí tato trojice odvedla vynikající profesionální práci a dokázala, že jsme se v Paříži i přes únavu cítily velmi příjemně. Zájezd se nám s dcerou velmi líbil a již jsme si naplánovaly další poznávací zájezdy s ABC Tours.
M.Brunclíková


Petra 10. 06. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
2.-6.6 jsme se s kamarádkou ůčastnili poznávacího zájezdu Paříž a Versailles a chtěli bychom tímto poděkovat za krásný zážitek.Náš dík patří také panu průvodci,který byl velmi příjemný,ochotný,trpělivý a profesionální.A v neposlední řadě patří náš dík i pánům řidičům za bezpečnou jízdu a za jejich ochotu a příjemné vystupování.S pozdravem P.Badeová


Libuše 31. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý večer,
dárkovým poukazem jsme udělali radost našim rodičům, kteří se zúčastnili zájezdu Paříž a Versailles v termínu 19.-23.5.2010. Vaši cestovní kancelář jsme našli náhodně na inernetu, bohatá nabídka zájezdu nás nadchla a recenze, které jsme si přečetly nás jen utvrdily v tom, že jsme dobře vybrali. Bohužel, ale radost vystřídalo zklamání, které přišlo po příjezdu rodičů ze zájezdu. Zklamání z průvodce, který svým přístupem a neochotou nezanechal v rodičích ten pocit, aby mohli říct bylo to skvělé, zájezd jsme si užili a hlavně průvodce byl báječný. Myslíme si, že právě on by měl být při poznávacích zájezdech ten nejdůležitější a ochotně předávat informace a vstřícně a se zájmem odpovídat na otázky a naplňovat zúčastněné nevšedními zážitky. A toto vše jim prostě chybělo. Snad někdy příště budou mít štěstí na lepšího průvodce a zařadí se mezi klienty, kteří budou jeho služby a tím i cestovní kancelář jen chválit.
S přáním krásného večera a úspěchů při Vaší práci
Dvořáková Libuše


Jan 30. 05. 2010 napsal(a):

ŠTUDENTOVI PLZEŇ
Ve dnech 19.5-23.5.2010 jsme ,ěli možnost cestovat s ABC Tours na poznávací zájezd Paříž-Versailles. Jelikož jsem řidič s povolání,vím co taková cesta obnáší. Naši řidiči byli perfektní,je vidět,že mají dlouhou praxi(jsou profi). Pan průvodce Dr.Kalivoda je "PAN PRŮVODCE" na svém místě. jeho výklad neměl chybu,dozvěděli jsme se i spoustu jiných zajímavých informací jak z minulosti,tak ze součastnosti Francie,Německa i Čech. Snažil se nám ukázat vše i nad rámec jeho povinností. Zavedl nás i do restaurace,kde jsme mohly ochutnat francouzské speciality(šneky,žabí stehýnka). Bylo nás asi 15 lidí,ale samy bychom asi nešly,jelikož jsme si neuměly přeložit jídelníček. A závěrečné koupání v Amberku bylo příjemné zpestření.
Ještě jednou moc děkujeme našemu průvodci,řidičů a CK ABC Tours-za krásný zájezd.
ŠTUDENTOVI


Nikol 29. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den, rezenzi píšeme s menším zpožděním - Paříž a Versailles jsme absolvovali 14.-18.4 2010.
Celkový dojem ze zájezdu byl velmi dobrý,průvodkyně se nám věnovala v dostatečné míře.
Přesto bychom měli dvě výhrady: ve Versailles nás slečna Maruška trošku zaskočila - mysleli jsme si, že když je zámek tak velký, provedene nás jím, jenže místo toho jsme dostali stručný výklad už cestou tam a posléze rozchod s tím, že kdo chce do zámku, jde do zámku a kdo nechce, jde do zahrad. Místo toho, abychom si z Versailles, na které jsme se moc těšili, odnesli skvělý dojem, působil na nás dva jako nudná obrazárna - všimli jsme si, že Češi z jiné skupiny měli v ruce papíry s popisem, kde co je a čeho si mají všimnout, kdežto my pouze věděli, že je tam Zrcadlový sál a to bylo vše. Navrhuji tedy, aby měl průvodce nachystán stručný popis, co je v jednotlivých mísnostech zajímavé a ten rozdal cestujícím.
Co nám vadilo více, byla úroveň snídaní - příplatek 135 Kč za jednu snídani mi přišel opravdu přemrštěný (v ceně byla káva/čaj/čokoláda v pytlíku, francouzská bageta/toustový chléb/kukuřičné lupínky a k tomu máslo/ marmeláda/ nugeta),nehledě na to, že díky malé kapacitě jídelního prostoru měl člověk omezený čas, který stačil tak akorát na schroupání bagety a vypití kafe(což na druhou stranu chápeme). Toto je však volitelný příplatek, tudíž je na volbě klienta - my bychom si už nepřipláceli, protože každý den jsme měli čas nakoupit si něco k večeři a snídani (ale to jsme předtím nevěděli).
Námi uvedené nedostatky ale neovlivnily celkový výborný dojem ze zájezdu a uvádíme je zde proto, že vadily nám dvěma a věříme, že někomu pomůžeme s rozhodováním za si snídani připlatit, či ne.
Rozhodně bychom s ABC tours jeli znovu, program zájezdu byl dodržen do puntíku a průvodkyně Maruška byla vstřícná a usměvavá, stejně jako řidiči. Až na tu snídani a Versailles jsme byli naprosto nadšení a spokojení.
Kučerovi


Šupejovi 28. 05. 2010 napsal(a):

Zájezd se moc povedl,s průvodcovskými službami jsme byli spokojeni.Jen bychom doporučili používat v budoucnu např.jednotné kšiltovky popř.odposlech pro turisty do terénu. Přes 60 klientů na jednoho průvodce je dost, nemohou slyšet všechny informace nebo se i poztrácejí:-)
Děkujeme Šupejovi


Drábkovi 28. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den.
Minulý týden jsme s vaší cestovkou navštívili Paříž a touto cestou chválíme. Ať to byla skvělá paní průvodkyně nebo řidiči, prostě všechno bylo výborné a když k tomu připočteme vymetenou oblohu po celý zájezd, tak je to na jedničku s hvězdičkou. Kdo chce tedy vidět všechny důležité památky Paříže a že jich je :-), poznat i netradiční místa jako je například metro, pak by měl tento zájezd vyzkoušet.

Rozhodně další poznávání bude právě s Vaší kanceláří. Děkujeme a držíme palce.
M.D. a L.D.


Jana 27. 05. 2010 napsal(a):

Minulý týden jsme byli s přítelem v Paříži.Moc se nám zájezd líbil,splnil přesně naše očekávání.Průvodce byl fundovaný a velice příjemný.Pochvalu si zaslouží i řidiči,kteří nás bezpečně vozili a starali se o naše pohodlí a žaludky.Byli jsme spokojení.Děkujeme.Slámová


Jana 26. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
v týdnu od 19.5. do 23.5. jsem navštívila Paříž s Vaší cestovní kanceláří. Tento pobyt jsem dostala od svých dětí jako dárek a musím říci, že se trefili na 100%.
Cestovka jim byla doporučena dalšími členy naší rodiny, kteří s Vámi některé zájezdy a pobyty absolvovali.
Pokud můžu služby hodnotit školní stupnicí,
dávám všemu 1*. Průvodkyně Lucie má přehled, zná výborně Paříž, dokáže vysvětlit, ukázat. Řidiči na vysoké profesionální
úrovni, kdy jsme se jako cestující cítili vždy bezpečně a navíc nás dokázali i mile pobavit.
Ráda Vašich služeb v brzké době zase využiji. Jana Budišová


Jana 26. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den byly jsme z maminou na poznavacím zájezdu Paříš a Versailles a opavdu se nám to líbylo byly jsme opravdu spokojeni řidiči byly ochotni a přijemný a pan průvodce jak by smek když jsme potřebovali z něčim poradit či cokoli tak se nám věnoval a opravdu nám k tomu hodně řek vý toho hodně :-) Mockrát děkujem


Josef 25. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den,chtěl bych říci těm, co váhají, ať neváhaji a jedou, protože tento zájezd byl naprosto dokonalý,průvodce a řidiči byli vysoce profesionální a milí.

Počasí nám vyšlo,viděli jsme vše,co jsme chtěli a naši velkou únavu překonaly krásné zážitky z Paříže.

Jinak ubytování na hotelu F1 bylo v pořádku, vše čisté, snídaně chutná (toastový chléb,bageta,máslo,džem,kukuřičné lupínky s mlékem,káva,džus,čaj).

Cesta autobusem uběhla rychle,autobus byl pohodlný a uvítali jsme i palubní prodej nápojů a jídla.

Děkujeme za vše, jste skvělí a Vaše CK má bezkonkurenční ceny za 100% kvalitu.

Jen tak dál, držíme Vám palce!!!


Zejvalová 25. 05. 2010 napsal(a):


Dobrý den, minulý týden od středy do neděle jsem byli účastníky zájezdu do Paříže a Versailles. Jsme spokojeni se službami, paní průvodkyně se nám opravdu věnovala, počasí nám vyšlo. Shlédli jsme velké množství významných památek, Versailles je úchvatná, každému doporučuji vidět, nádhera zahrad se nedá popsat. Ubytování v hotelu F1 bylo příjemné, rádi jsme si tam odpočinuli po fyzicky náročné prohlídce Paříže. I když unaveni, krása Paříže překonala naši únavu a když to bude možné, příště s Vaší CK pojedeme opět na poznávací zájezd. Děkujeme. Eliška a Jan Fajtovi


René 25. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den.Byli jsme účastníky zájezdu ve termínu 19.-22.05.2010 a po počátečních trablech s počasím se nám Paříž ukázala v nejlepším světle a to včetně slunce po celou dobu.Spokojenost veliká, skvělí řidiči,milá, se zájmem o nás jako klienty i lidi,profesionální a bezchybně připravená průvodkyně Lucka dala zájezdu bezvadný punc vedoucí k zážitkům jen dobrým.Neshledali jsme žádnou chybku v organizaci ani komunikaci.Takže pokud názor - tak jedině SUPER.Nezbývá , než poděkovat ještě jednou a popřát ABC pokračování v takovém stylu.Dolíškovi.


Marie 25. 05. 2010 napsal(a):

Mé poděkování za velmi příjemný a poučný zájezd ve dnech 19.-23.5.2010 patří především paní vedoucí Lucii za její lidský a profesionální přístup a rovněř pánům řidičům za ochotu a bezpečnou jízdu.
V každém případě budu CK ABC Tours doporučovat a snad s ní někdy nashledanou

Ing. Kotrhonzová


Andrea 21. 05. 2010 napsal(a):

Poznávacího zájezdu Paříž a Versailles s cestovkou ABC Tours jsem se zúčastnila s kamarádkou. Chtěli bychom poděkovat především delegátce Lucii, která byla chodící encyklopedií, ale také dobrou poradkyní a milou společnicí. Díky patří také ochotným a vstřícným řidičům. Vaši cestovní kancelář budeme všem známým doporučovat a již nyní se těšíme na další výlet:)


Petr 19. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den, zájezd Paříž a Versailles byl úžasný nejen návštěvou překrásných míst, ale i ochotou vtipných řidičů a milé průvodkyně pí Lucie. Všechny vstupenky měla koupené téměř hned, díky čemuž jsme nikde nečekali za jinými skupinami turistů. Spolu s řidiči měla vše dobře zorganizované a to jsme byli skupina 62 lidí, jezdících i metrem. Koupání v lázních je vynikající osvěžení na závěr. Velmi doporučujeme.
P. Staněk a L. Houdková


Gabriela 19. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
chtěly bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za skvěle zorganizovaný poznávací zájezd do Paříže ve dnech 12.5.-16.5.2010.
Sice počasí nám moc nepřálo,ale díky perfektním a profesionálním znalostem skvělé průvodkyně pí. Lucky,byl zájezd dokonalý.Samozřejmostí je poděkování i pánům řidičům za ochotu a bezpečnou jízdu.Ještě jednou dík a píšu velkou jedničku !S pozdravem Poláčková,Kučerová,Andrášiková


Helena 18. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den, děkujeme Vaší cestovní kanceláři a průvodkyni Marušce za krásný zájezd Paříž a Versailles v termínu 27.-2.5.2010.Moc se nám s dcerou Evou líbilo. Nádherný program,řidiči fajn a průvodkyně byla vynikající.

Vřele doporučujeme.

Matějkovi


Jarmila 18. 05. 2010 napsal(a):

Děkujeme za skvělé zážitky při návštěvě Paříže s vaší cestovkou ABC Tours ve dnech 12.5. - 16.5. Tyto úžasné dojmy máme především díky průvodkyni paní Lucii Binko, která vše zařizovala perfektně a její výklad o památkách a vše, co jsme potřebovali vědět bylo na vysoké úrovni. Také náš velký dík patří pánům ridičům Petrovi a Alešovi ( bohužel nevím příjmení), kteří bez nejmenších problémů zvádali cestu a starali se o naše občerstvení a to vše s úsměvem a vtipem, což se také vždy nevidí. Ještě jednou vám všem velký dík a pokud se rozhodneme zase někdy cestovat do světa, tak jedině s vaší ck a všem svým známým vás doporučuji. Srdečné pozdravy zasílají Jarmila Kutinová a Jiřina Kopecká z Chocně - východní Čechy.


Marek 16. 05. 2010 napsal(a):

Děkujeme s manželkou za zájezd do příže a Versailles!Dáváme jedničku s hvězdičkou a díky naprosto úžasné a skvělé paní průvodkyni Lucii dvakrát podtrženou!!! Matějkovi P.s.velký dík i pánům řidičům!!


Nejdlová 05. 05. 2010 napsal(a):

Děkujeme za skvělý zájezd (28.04. - 02.05. 2010), vše bylo krásně zorganizováno, můžeme jen doporučit!!! Průvodkyně Maruška byla velmi sympatická, ochotná a zájezd měla velmi dobře připravený, žádné prostoje, či zbytečné čekání, vše na sebe navazovalo. Velmi pohodoví byli i páni řidiči.


Alice 04. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
právě jsme se vrátili ze zájezdu Magická Paříž a Versailles. V Paříži jsme byli poprvé a se službami "profesionální" průvodkyně Marie jsme nebyli spokojeni. Její chování a vyjádřování nebylo profesionílní vůbec. Cestou do Paříže v autobuse prohlásila, že Versailles "vlastně není nic moc". Během zájezdu prohlásila, že už se těší na Nový Zéland, že už je 2 měsíce v Paříži a to je "fakt hrůza". Dále prohlásila, že pracuje na živnost, ale jednou jí bude ABC-Tours patřit apod. Toto chování se nám vůbec nelíbilo a na dobrých vzpomínkách nepřidalo. Navíc jsme několik památek ani nenavštívili, i když byly v programu (Operu, nám. Vendome apod.) Hotel F1 byl od Paříže skoro hodinu cesty, takže se nebylo možné projít po večerní Paříži, ale po průmyslové oblasti, kde sídlil. Velké plus patří řidičům, kteří byli skvělí.
Do Paříže se chceme jet letos ještě jednou, ale bohužel už nikdy s cestovní kanceláři.


Vladimír 04. 05. 2010 napsal(a):

Nepíši recenzi,ostatně vše je již napsano v předchozích. Bylo to užasné a hlavně přístup pruvodkyně Marie a řidiču byl famozní,opravdu byli skvělí a važte si jich,takové zamestnance bych taky potřeboval. Nicméně celkoví dojem nam pokazil závěr zajezdu,ale ne vinnou zamestnancu nybrž vedením firmy.
Za Plzní par kilometru od Prahy,kdy si vetšina učastníku domluvila další dopravu po výstupu v Praze,včetně nas,kdy jme měli domluvený vystup v Rudné před Prahou,kde na nas čekal majitel firmy u kterého jsme měli zaparkovaný naš automobil,kterým jsme jeli domu do Českých Budějovic. Nám pruvodkyně oznámila že se vracíme zpet do Plzně,k vuli poruše druhého autobusu. Takže nam nezbyvalo nic jineho než se nechat vysadit na dalnici a za příplatek pro nas majitel parkovací služby dojel a to nepčítám palivo a starosti co nám tím vznikli. Nezlobte se na me,ale zaplatil jsem si kopletní služby s tím že nas v pořadku odvezete a přivezete,Vaše iterní zaležitosti by nemeli zasahovat do pohodli a času jednotlivích učastníku zejezdu. Nam timto vznikl neplánovaný vydaj 500 kč a to névím o dalších cestujících. Určitě se dalo najít jiné řešení,neš na naš časovy ukor. Chtel jsem využít vašich služeb i nadále a i doporučit svým známím,ale po teto nepříjemné tečce,jinak užasného zajezdu nevím.
S pozdravem Vladimír Kotrc. Tel. 773495467


Dagmar 04. 05. 2010 napsal(a):

Zájezd Paříž a Versailles byl nádherný. Vše bylo perfektně zorganizováno,průvodkyně milá, ochotná a velmi obětavá.Po těchto zkušenostech s CK ABC Tours plánuji ještě letos zájezd do Londýna. Mohu vřele doporučit!


Eva 02. 05. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych se i s manželem vyjádřit k poznávacímu zájezdu Paříž a Versailles ve dnech 21.4-25.4.2010.
1. cesta autobusem- manžel měří 195 cm a cestování vašim autobusem bylo dost utrpení,nemohl si opřít celou dobu hlavu a místo na kolena strašně málo a to jsme cestovali cca 18 hodin.Uvádíte luxusní autobus,ale to je dnes standart,luxus jsme nepocítili,záchod se nesměl použít(problém vyprázdnění) i snídaně uváděná v ceně zájezdu nic moc.Pro chlapy 2 malé párky a 1 malý krajíček chleba nestačil ,dále se nám nelíbilo,že jsme tu snídani museli sníst v zimě venku,do autobusu jsme nesměli-nevím proč?,snad abychom tam nenadrobili?No nevím.Dále si myslíme,že po tak dlouhé době cestování,když jste nevyspalí a rozlámání z jízdy není moc vhodné vystoupit ráno z autobusu a do večera chodit po Paříži.Bylo by určitě lepší přijet večer do Paříže,vyspat se a ráno začít prohlídku.Jinak řidiči jeli profesionálně,průvodce celkem na úrovni (výhrady by se našli,ale snažil se a myslím,že jsme viděli hodně v rámci možností a času).Kdybychom měli zájezd oznámkovat,tak za 3.Přimlouvali bychom se za nový autobus,který myslí i na větší lidi,jinak je to fakt utrpení a kazí to celkový dojem ze zájezdu.Jinak Paříž je překrásná,příště už pojedeme sami,nejspíše letecky a nebo s cestovkou,která bude mít pohodlnější autobus.
S pozdravem Hanákovi


Jana 29. 04. 2010 napsal(a):

Poznávací zájezd do Paříže byl skvěly :) Naše průvodkyně a řidiči byli nejlepšejší z nejlepšejších. Moc se nám to líbilo, všem moooooooc doporučuji.


Eva 27. 04. 2010 napsal(a):

Zájezd Magická Paříž v termínu 21.-25.4 2010 jsme zakoupili rodičům jako dárek. Měli jsme trochu obavy,
jak zvládnou náročný program, protože se jedná o seniory. Vrátili se naprosto spokojeni. CK měla vše výborně zajištěné. Zvláště chválili přístup a profesionalitu pana průvodce a obou řidičů. CK ABC - Tour mohu všem doporučit.


Jarka 27. 04. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
v neděli 25.4.2010 jsme se vrátily z Paříže. Bylo to krásné. Dík patří skvělému průvodci panu BH a ochotným řidičům.
Není co vytknout. Můžeme jenom doporučovat tuto CK.
Za celý spolek JV


Mirka 26. 04. 2010 napsal(a):

Dobrý den, před týdnem jsem se vrátila ze zájezdu Paříž a Versailles a mé zážitky naprosto předčily mé očekávání. Vše bylo plynule zorganizováno, výklad Marušky byl opravdu po všech stránkách vynikající a my se dozvěděli i informace, které v knihách nenajdeme.Také děkuji řidičům, kteří nás bezpečně dovezli nazpět domů a náročnou trasu zvládli bez jakýchkoli problémů. Doporučuji všem.
Mirka Vašíčková


Aleš 25. 04. 2010 napsal(a):

Dnes jsem se vrátil z tohoto zájezdu. Byl to první poznávací zájezd, který jsem kdy absoloval a jsem opravdu velmi spokojen. Pan průvodce, jméno si bohužel nepamatuji, byl velmi šikovný, vstřícný a snažil se nám ve všem vyhovět a to podle mě v některých situacích bylo lehce na hranici nervového zhroucení, ale byl to profesionál a bylo vidět, že práci bere opravdu zodpovědně. Připravil velmi bohatý program a i pro nás, kteří se ho nechtěli v některých dnech držet se skupinou a vydali jsme se po vlastní ose se věnoval před odchodem a vysvětlil veškerá úskalí a poradil kudy se pohybovat a co navšívit. co nevěděl z hlavy ochotně za nás nastudoval, zajistil lístky na metro, do muzeií a mapy. Řekl bych, že dokonce plnil přání i nad rámec jeho pracovních povinností, jako je odesílání pohledů, idividuální konzultace po ukončení prohlídek, kupování jízdenek, atd. Autobus velmi luxusní, řidiči ochotní a milí. Ubytování v hotelu bych řekl odpovídalo nízské ceně zájezdu, ale i přes to byly pokoje čisté a každý den uklizené, jenom na sprchy a WC na patře se muselo čekat, ale to se dá u poznávacího zájezdu očekávat. Takže mohu CK jedině doporučit a příští takovou dovolenou jistě budu trávit právě s nimi.


Eva 20. 04. 2010 napsal(a):

Dobrý den,přátelé, - toto oslovení používala úžasná průvodkyně Maruška, která nám podávala vyčerpávající informace o Paříži a Francii jako takové. Zároveň byli úžasní a informovaní i páni řidiči, kteří vycházeli všem maximálně vstříc. Zájezd do Paříže v termínu 14.-18.4.2010 jsem absolvovala s kamáradkou Mirkou, a obě jsme byli velmi spokojené.Můžeme jen doporučit.


Veronika 20. 04. 2010 napsal(a):

Dobrý den, zájezd, který jsme absolvovaly s kamarádkami 14.-18.4.2010 se nám moc líbil. Hodně jsme se toho viděly a dozvěděly se o Paříži, program byl opravdu bohatý. Průvodkyně Maruška je super. Z cestovní kanceláří jsme byly velice spokojení, mohu jen doporučit.


Holky 20. 04. 2010 napsal(a):

Poznávací zájezd Paříž - Versailles byl užasný a předčil naše očekávání.Byly jsme nadmíru spokojeni se slečnou průvodkyní Maruškou, která nám poskytla skvělé komentáře k památkám i historii Paříže. Nebylo by od věci více využít televize v autobuse a mezi přejezdy pouštět dokumenty o Paříži, hystorii a jiných zajímavostech. S pozdravem 6 učastnic zájezdu z Brna:o))


Aleš 12. 04. 2010 napsal(a):

Zúčastnili jsme se v termínu 7-11.4.2010 a výlet byl SUPER! Průvodkyně Alena na jedničku!... Zájezd můžeme jen doporučit !


Jakub 12. 04. 2010 napsal(a):

Chtěl bych za sebe i za svou ženu velice poděkovat CK ABC Tours, se kterou jsme absolvoivali poznávací zájezd Paříž a Versailles a mohu říci, že jsme nad míru spokojeni. Počínaje dopravou, pánů řidičů, paní průvodkyně, konče samotnou náplní poznávacího zájezdu. Bylo to překrásné a věříme, že k tomu, abychom si právě všechny tyto pěkné zážitky přivezli udělala hodně samotná organizace zájezdu. A těm, kteří váhají atp vzkazuji, neváhejte ani minutu!!


Monika 06. 04. 2010 napsal(a):

Děkujeme za zájezd Paříž a Versailles v termínu 24.-28. března 2010. Zájezd se nám velice líbil, bohatý program, krásné zážitky, vyčerpávající informace o historii jednotlivých památek. Řidiči i průvodkyně Alenka byli úžasní a laskaví. Asi nejlepší byla projížďka po Séně... Moc se nám to líbilo. S pozdravem


Petra 31. 03. 2010 napsal(a):

Hezký den,
minulý týden jsme s přítelem absolvovali poznávací zájezd Paříž a Versailles a musíme se přidat s velmi kladným hodnocením! Slečna průvodkyně Alena byla velmi milá a snažila se podat co nejvíce zajímavých informací. Řidiči, kteří celou cestu oživili skvělým humorem, byli také bezvadní. Jediné, co se příliš nevydařilo, bylo pouze počasí, ale i přesto byl pro nás zájezd nezapomenutelným zážitkem! Skvělým zakončením při zpáteční cestě byla návštěva lázní Amberg, při které jsme se všichni mohli krásně zrelaxovat po dlouhé cestě. Můžeme jedině doporučit a děkujeme!! :)


Marcela 28. 11. 2009 napsal(a):

Děkujeme, zájezd byl super, zúčastnila jsem se s maminkou v termínu od 13.-17.11. a bylo to krásné, průvodkyně skvělá, prostě zážitek. Po 3 náročných dnech poznávání na nohou byly lázně skvělým závěrem. Na jaro již plánuji s manželem zájezd do Říma.


Jaroslav 20. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den. Děkuji cestovce ABC Tours a její průvodkyni Zdence, byla SUPER. Rád vám na památku zašlu DVD s filmem a fotkami, co jsem tam natočil. Díky a doufám, že s vámi opět pojedu.Bylo to velmi příjemné, osvěžující a akční. Mnoho jsme nachodili a viděli a paní průvodkyně byla velmi příjemná, usměvavá a vše zvládala skvěle, pozdravujte ji. J. Kašpar


Eva 20. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den,
absolvovali jsme zájezd "Magická Paříž" 28.lO.-l.ll.O9.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za bohatý program, krásné zážitky,profesionální průvodkyni Marušku a v neposlední řadě výborné řidiče. Vaši cestovní kancelář budeme všem vřele doporučovat a těšíme se na další poznávací zájezdy.
S pozdravem E. Tvrdá


Hana 18. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den,
tento zájezd jsme absolovali 13-17.11.2009 a nemůžeme nic než souhlasit s pí Havlíkovou.Ochotní příjemní řidiči, bohatý program a velice příjemná průvodkyně pí. Zdenka, ktará nám podávala vyčerpávající informace. Také vřele doporučujem a těšíme se na další zájezd s vaší cestovní kanceláří.
Hana Šůnová, Jan Skalický


Petra 17. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek ze zájezdu do Paříže v termínu 14.11. - 17.11.2009. Velký dík patří skvělým řidičům, kteří byli velmi ochotní a milí. Největší dík patří ovšem skvělému průvodci, který je ochotný, spolehlivý, milý a jeho všeobecné znalosti udělaly ze zájezdu opravdu skvělý zážitek.
Moc děkuji. Petra Šiková


Radka 15. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den,
v termínu 28.10.-1.11. jsme se zúčastnili Vašeho zájezdu. V níže uvedených recenzích je již vše uvedeno a mohu jen souhlasit se vším co je zde napsáno.Služby průvodce byly skvělé! Byla to s Vaší CK naše první zkušenost a pokud budeme uvažovat o dalších cestách za poznáním, budeme Vaše nabídky sledovat a kdo ví, snad někdy Na shledanou!
R.B.


Simona 11. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den,

tento zájezd jsem absolvovala v termínu 14. - 18. října. Zájezd vřele doporučuji, program zájezdu je velice bohatý a zajímavý. Velice příjemní řidiči,kteří vám kdykoliv na požádání prodají horké nápoje či nějaké to občerstvení. Za největší + zájezdu pak považuji pana průvodce. V životě jsem se nesetkala s tak informovaným, vzdělaným, ochotným a příjemným průvodcem. Opravdu mohu jen doporučit.

S pozdravem

Simona Havlíková


Klára 11. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den, absolvovali jsme s Vaší cestovní kanceláří poznávací zájezd Magická Paříž a Versailles a dáváme velkou jedničku s hvězdičkou!!!! Hlavně skvělému panu průvodci. Jeho přístup a znalosti byly skvělé, vše měl dobře připravené, organizace bez chybičky. Taky chceme poděkovat pánům řidičům, kteří nás bezpečně dopravili domů. Ještě jednou děkujeme a moooc Vás doporučujeme!!! S pozdravem, Šíblovi a Janoušková


Jaromír 10. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den.
Kdybych hodnotil zájezd Paříž a Versailles ze kterého jsme se vrátili 8.11.2009,tak to byl opravdu ten nejhodnotnější poznávací zájezd hlavně díky velmi kvalitnímu průvodci, který nás prováděl. Jeho přístup k lidem a hlavně velký přehled o navštěvovaných místech i jeho další znalosti jistě ocenují všichni účastníci.Během krátké doby jsme si mohli vytvořit představu o městě,okolí i o životě v Paříži.
Návštěvu Paříže s ABC-Tours s tak kvalitní organizací a průvodcem bych všem doporučoval.S pozdravem Jar.Kulík

Jana 10. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den, 8.11.2009 jsme se vrátili plni dojmů ze zájezdu v Paříži a Vaší cestovní kanceláři bychom vystavili jedničku s hvězdičkou - perfektní organizace, bohatý program, profesionální a příjemní řidiči a hlavně skvělý průvodce. Díky panu průvodci jsme za tři dny pobytu viděli snad všechny památky a zajímavosti Paříže, bez čekání nás provedl denní i noční Paříží, vše zajistil, ochotně pomohl, vysvětlil, ale nejvíce vyzdvihujeme jeho znalosti a přehled, hotová chodící encyklopedie. Děkujeme a těšíme se na další poznání s Vaší CK. Jadvidžákovi


Lukáš 08. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den, jsme velice spokojeni se zájezdem Paříž- Versailles, který se konal od 28.10. - 1.11. 2009. Měli jsem suprovou průvodkyni, která nás maximálně seznámila s krásami Paříže, velice příjemné a ochotné řidiče, kteří se postarali o bezpečnou cestu a občerstvení a věřím, že se s Vaší cestovní kanceláří opět vydáme za poznáním. Děkujeme. S pozdravem Lukáš Polanský .


Dominika 08. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den, právě jsem se vrátila z poznávacího zájezdu Magická Paříž a Versailles. Mohu říct pouze jediné - úžasné a perfektní. Pohodoví páni řidiči, průvodce (jednoznačně bezkonkurenční), tak i organizovanost a program zájezdu. Každému mohu jen doporučit a řict, že ta totální únava celého těla poslední den za to opravdu stojí!! :)


Ing.Miroslav 06. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den
minulý týden jsem se zúčastnil s Vaší cestovní kanceláří zájezdu do Paříže. Musím se přiznat, že málokdy jedu na dovolenou s CK a raději jezdím sám. Byl jsem ale mile překvapen, jak dobře byl zájezd zorganizován a průvodce měl vše dobře připravené a i jeho znalosti byly na vysoké úrovni.
Ještě jednou děkuji a pokud někdy pojedu na zájezd s CK, tak určitě budu uvažovat o cestě s Vaší kanceláří.

Pěkný den
Ing. Miloslav KřížDagmar 05. 11. 2009 napsal(a):

Dobrý den, přidáváme se ke kladnému hodnocení zájezdu Paříž a Versailles ve dnech 28.10.-1.11.2009, který jsme absolvovali jako nejstarší účastníci zájezdu. Velké "DÍK" patří panu průvodci, který má velké znalosti a vždy byl ochotný nám vyjít vstříc i když jsme mu způsobili práci navíc. Jestli nám zdraví dovolí tak se budeme těšit na dalších cestách s Vaší cestovní kanceláří. Ještě jednou děkují Hertlovi ze Žimrovic.


Kolín 27. 10. 2009 napsal(a):

Dobrý den. právě jsme se vrátili z poznávacího zájezdu Magická Paříž a Versailles, dne-
21,10,2009-25,10,2009, který byl pořádán Vaší cestovní kanceláří. Zájezd se nám velmi líbil, jsme plni krásných dojmů a prožitků z Paříže. Jsme velmi rádi, že jsme se tohoto poznávacího zájezdu účastnili. Chtěli bychom Vám poděkovat touto cestou i za průvodce, který byl Vámi vyslán, jeho práce byla velmi profesionální, ukázal nám mnoho zajímavých věcí a předal mnoho zajímavých informací. Také bychom chtěli touto cestou poděkovat oběma řidičům za profesionální a bezpečnou cestu. Děkujeme. S pozdravem :
KolínVáclav, Alena Prázová


Bařtipánovi 26. 10. 2009 napsal(a):

K zájezdu ABC-Tours 14.10-18.10 Paříž-Versailles. Nemáme ve zvyku hodnotit podobné dovolené mediálně. Tentokrát děláme vyjímku a rádi tuto cestovní kancelář můžeme doporučit. Od začátku až do konce všechno klapalo podle dohodnutého scénáře. Řidiči velmi příjemní a zkušení. Chtěli bychom, ale především vyzvednout znalosti a obětavost pana průvodce, patří mu naše poděkování. Zájezd na nás zanechal velice dobrý dojem. Jěště jednou děkujeme a těšíme se někdy opět nashledanou. S pozdravem Bařtipánovi


Pavel 22. 10. 2009 napsal(a):

Rovněž se přidáváme k velmi kladnému hodnocení zájezdu Paříž a Versailles, který se uskutečnil v termínu 14.-18.10.2009. Program byl výborně připravený. Velmi jsme si cenili ochoty a zejména profesionality pánů řidičů a především bychom rádi vyzdvihli práci pana průvodce, který nás nejen ohromoval svými znalostmi z historie, ale dokázal se skvěle orientovat v Paříži, vždy dopředu zajistil vstupenky, velmi ochotně poradil. Takhle kvalitního průvodce jsme ještě při svých cestách nezažili. Moc děkujeme. Kosovi


p. 20. 10. 2009 napsal(a):

Dobry den, musime souhlasit s Nechvatalovymi. Zajezd byl neskutecne zdarily! Moc se nam to libilo a jsme rady,ze jsme se tohoto zajezdu zucastnily! Taky musime podekovat panu pruvodci,protoze jsme se diky nemu spoustu veci dozvedely! Dekujeme! S pozdravem p.Wencelova a p. Soskova