Informace

Recenze k zájezdu: Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu.

Přidat recenzi

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
 
 

Recenze od našich klientů


Alena Šifnerová 03. 11. 2022 napsal(a):

Velmi děkujeme za parádní podzimní prázdniny! Všechno bylo velmi dobře zorganizováno, program bezvadně sestavený. Paní průvodkyně Alena byla velmi profesionální a milá a s lehkostí zvládla i tak velkou skupinu - velká poklona a díky! Disneyland jsme si užili dokonce mnohem více než jsme očekávali. Měli jsme i štěstí na skvělé počasí. Takže jen skvělé dojmy, fotky a vzpomínky. Moc rádi využijeme ABC Tours i pro příští poznávačku.
Šifnerovic


Ivana 01. 11. 2022 napsal(a):

Mnohokrát děkujeme za krásné podzimní prázdniny v Paříži.
Zájezd byl perfektně naplánovaný, čas na maximum využitý, vše klapalo pode plánu.
Průvodkyně Alenka - usměvavá a pohodová, vše vysvětlila, postarala se o vstupenky, informace dodala v dostatečném předstihu, klobouk dolů při zvládnutí 76hlavé sestavy.
Páni řidiči - Jirka a Víťa - od začátku do konce milí, vtipní, slušní, trpěliví i přes drobné zmatky se zavazadly některých účastníků. Ochotně vařili kávu, polévky a snad i to pivo, co v jednu chvíli vypadalo, že dojde, ale ráno zase bylo :-) .
Bála jsem se cestování autobusem s vysokým manželem a dětmi, které nejsou zvyklé na tento dopravní prostředek. Bylo to ale úplně v pohodě, měli jsme pohodlí, každé sedadlo mělo své vybavení.
Posádka dokonce popřála k narozeninám dceři, která zrovna slavila.
V neposlední řadě bych ráda poděkovala i všem spolucestujícím, všichni byli milí, dařilo se nám dodržovat časy srazů i v tom velkém počtu, byla pohoda.

Nevytkla bych nic. Děti by ve složce animáků využily širší nabídku. Asi je ten Disneyland rozmlsal.

Určitě s Vámi zase někam vyrazíme.
Veselíci

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den, děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenili práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný nastupující podzim a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Romana 30. 08. 2022 napsal(a):

Dovolená,zážitky,výlety byli úžasný, skvělý, senzační.... Řidiči byli příjemný a vtipný... Ale průvodkyně Alenka byla úžasná.... Děkuji vám za to... A určitě pojedeme příště....


Benešovi 27. 04. 2022 napsal(a):

Děkujeme cestovce ABC Tours za možnost podívat se do Paříže. Celý tým (řidiči a paní průvodkyně) měli se zájezdy spoustu zkušeností a byli schopni přizpůsobit program tak, aby nekolidoval s dopravou v Paříži nebo zástupy dalších turistů. Paní průvodkyně Maruška byla velmi vstřícná a s úsměvem vyhověla snad všem našim přáním a nezvyklým požadavkům. Určitě doporučujeme!

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenili práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné jarní dny a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Věra 02. 07. 2020 napsal(a):

Byli jsme 2019 na tomto zájezdu do Paříže a bylo to super. Doporučujeme všem a letos jedeme s ABC Tours zase.


Markéta 04. 11. 2019 napsal(a):

Náš první zájezd s touto CK a naprostá spokojenost. Ať už jde o průvodce Lukáše, který ví o Paříži a hlavně o její historii snad vše, tak i o řidiče, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět a ještě se celou dobu starali o náš pitný režim. Program byl náročný, ale stálo to za to. Viděli jsme snad všechny nejslavnější památky a místa v Paříži. Zvládly ho i mé dvě dospívající dcery, které byly uchváceny nejen Disneylandem, ale i samotnou Paříží, hlavně Eiffelovkou. Všem vřele doporučujeme a věřím, že tento zájezd s ABC Tours nebyl poslední :).


Sabina 01. 11. 2019 napsal(a):

I pro mne a mou dceru to byl první zájezd s touto cestovkou. Obě jsme nadšené. Jak celkovou organizací počínaje od objednání zájezdu samotného, přes samotný průběh pobytu až po dojezd domů. Průvodce Lukáš byl skvělý. Je vidět, že ho ta práce baví. Vyprávěl velmi poutavě o historii Paříže, celkově profík, poskytoval cenné rady ohledně dobrého a levného občerstvení anebo kde jsou toalety. Oceňuji i řidiče, jeli bezvadně, cesta měla hladký průběh. Moc děkuji zaměstnancům cestovky a jednoznačně doporučuji i ostatním.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný podzim a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Jana 16. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd byl úžasny. Každy den spoustu nových zažitku. Je to trochu náročne,ale i s dvanáctiletou dcerou jsme to zvádly. Také díky průvodci Lukaši,,byl skvěly,ochotny,profesionálni a vždy usměvavý a v dobré naladě. Opravdu jsem si to užila a mohu jen doporučit!


Iveta 16. 07. 2019 napsal(a):

Byl to náš první zájezd s touto CK a se vším 100% spokojenost. Poděkování za vstřícné a rychlé jednání pracovníkům v samotném sídle kanceláře, řidičům, kteří nás v pořádku dovezli kam jen to bylo možné a samozřejmě Lukášovi. Neuvěřitelná empatie vůči účastníkům zájezdu, znalosti, humor,no prostě super průvodce.


Mirka 25. 06. 2019 napsal(a):

Paříž a Disneyland bylo nad očekávání. Ve zvláštních požadavcích jsem měla hezké počasí a vyšlo to😎, průvodkyně Alča skvělá, řidiči (kluci) super. Ubytování v F1 bez problémů. Jela jsem poprvé a mohu doporučit.


Renata 25. 06. 2019 napsal(a):

Mohu jen doporučit...paní pruvodkyně skvělá ..všechno klaplo na jedničku.S dcerou se nám opravbu moc líbilo.


Pavlína, Anežka 21. 06. 2019 napsal(a):

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu - květen 2019

velká spokojenost! Průvodkyně super, nohy nás bolely, ale vše stálo to za to. Plánovaný program byl splněný, obohacený zkušenostmi průvodkyní, která se nenechala zaskočit ani městskou zácpou a využila s cestujícími :-) metro. Závěrečné koupání v Amberku je vážně třešnička na dortu k ukončení zájezdu. Řidičům také patří velká pochvala, profíci, parťáci a jízda byla super! Zájezd jsem si s dcerou maximálně užila a rádi doporučíme dalším.


Eva 31. 07. 2018 napsal(a):

Výlet do Paříže v kombinaci s Disneylandem mohu jen doporučit. Náš průvodce Lukáš byl vždy dobře připraven a hýřil pozitivní náladou, i když to s námi neměl vždy lehké - často jsme přicházeli na sjednané srazy pozdě. Chtěla bych mu ještě jednou touto cestou poděkovat, že nám dovolil se podívat na závěrečný ohňostroj v Disneylandu, přestože jsme měli odjíždět původně o hodinu dříve. Pro naši dceru to byl nezapomenutelný zážitek. Dokázal svým často vtipným vyprávěním o historii Paříže a jednotlivých památkách přitáhnout i 12 ti letou holku, klobouk dolů.
Chtěla bych i touto cestou poděkovat pánům řidičům, na které se často zapomíná, ale i oni velkou měrou přispěli k tomu, že byl výlet naprosto pohodový. Au revoir... a určitě s Vámi zase někdy rádi vyrazíme


Martin 09. 08. 2017 napsal(a):

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu je zájezd kombinovaný nejen s poznáváním města, ale i Disneylandu, tudíž vhodný i pro dorost, nicméně ne pro děti do 10ti let (z důvodu náročnosti programu ve městě). Zájezd mohu doporučit. Naše průvodkyně Alenka byla vynikající. Její kompetenci prokazují nejen znalosti Paříže, ale i organizace a věcné připomínky (plynoucí z předchozích zkušeností s námi turisty). Program je koncipován na poznání toho nejzákladnějšího z Paříže a Versailles, ale i na návštěvy kaváren a restaurací či nákupů. Musí se ovšem počítat s časovou rezervou, jelikož obsluha má vždy dost času na to, aby Vám donesla nápoj, jídlo či účet. Proto raději počítejte s dvojnásobkem času než v ČR. Na druhou stranu, proč spěchat, když máme dovolenou. Ubytování bylo v hotelu F1 za Paříží. Hotel čistý, byť je sociální zařízení na patře a ne v pokoji, který neoplývá velikostí, ale ten byl stejně jen na spánek. Cesta je, ač dlouhá, přesto k přežití. Řidiči perfektní. Koupání v Amberku bylo uvolňující po náročném programu. Lázně mají bazény k plavání, s vířivkami, divokou řekou či tobogánem a v prvním patře i s parní lázní. Celkově vše hodnotím kladně, proto už uvažuji o podobně koncipované cestě s ABC Tours. Všem hezký pobyt v Paříži.


Dagmar 04. 10. 2016 napsal(a):

Dobrý den, ráda bych poděkovala a velmi pochválila zájezd. Průvodkyně Maruška byla úžasná, organizace velice dobrá, vše proběhlo nad moje očekávání. I dcera byla velmi spokojená. Děkujeme a chystáme se s vámi na zájezd do Říma.
Dagmar a Zuzana Partlovi


Helena 05. 10. 2015 napsal(a):

Moc děkuji celé cestovní kanceláři a zejména průvodkyni Marušce za pomoc při " splnění mého snu " být ve Francii a vidět její památky. Bezstarostná dovolená, velice dobře zorganizovaná Maruškou. A navíc příjemní páni řidiči, kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět. Byli jsme se synem Patrikem velice spokojeni a rádi doporučujeme tento zájezd.


Iveta 04. 10. 2015 napsal(a):

Krásný výlet, dobrá organizovanost, příjemní páni řidiči i paní průvodkyně Marie. Byli jsme moc spokojeni - doporučuji. Bártová


Oto 30. 09. 2015 napsal(a):

Když se sejde parta disciplinovaných lidí, kteří umí přijít včas, jak se žádá, tak i grupa o 60ti lidech si může skvostně užít pod dohledem zkušené Marušky za podpory spolehlivých řidičů Emila a Jardy památky a kouzla Paříže.
Jen moje soukromé doporučení pro zájemce o tento typ zájezdu. Mějte na paměti, že se jedná o docela náročný fyzický výkon /pěší přesuny, stání ve frontách/. Pro mě doslova procházka růžovou zahrádkou, ale jen málo lidí se každý den dopravuje do práce na kole lehce přes 50km :)
Cestou zpět to v autobuse pěkně "kuckalo" a i když počasí přes den bylo příjemné a slunečné, tak uvážlivě vybírejte, jaké oblečení si s sebou nabalíte a celý den budete vláčet po Paříži.
Já a dcera Sofie - spokojenost. Dárek k 15. narozeninám se mi povedl :)


Pavla 29. 09. 2015 napsal(a):

Dobrý den,včera jsme se vrátily s dcerou. Ze zájezdu do Paříže a Disneylandu a chtěly bychom moc poděkovat za perfektní a bezproblémový průběh celého zájezdu,za skvělou organizaci a průvodcovství slečny Marušky,která byla velmi milá a ochotná, měla skvělý výklad, dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí, ale i praktických informací z běžného života v Paříži. Nejde opomenout ani pány řidiče - Emila a Jardu,kteří nás bezpečně dopravili oběma směry,stejně tak jako i veškerý servis v autobuse byl na jedničku. Moc jsme si ten zájezd užily,počasí nám vyšlo,tak o to to bylo ještě příjemnější. Disneylandu byl také úžasnými zážitkem, zábava pro malé i velké. Zájezd Vaší cestovní kanceláře můžu opravdu vřele doporučit všem. Jistě s Vaší cestovní kanceláří nejedete naposledy a budeme se těšit na další zážitky s Vámi.Děkujeme,Pavla a Eliška Vaňkovy.


Marek 28. 09. 2015 napsal(a):

Již druhý poznávací zájezd kterého jsme se s ABC Tours zúčastnili (prvně to byl Řím) a i tentokrát na nás vyšla paní Maruška. Každopádně i tentokrát (termín 24.9.-28.9.2015) jsme s paní průvodkyní byli naprosto spokojeni! Její znalosti jsou neuvěřitelné, velice ochotná a milá paní. Program byl bezchybný a počasí nám díky bohu vyšlo. Řidiči bez problému a chválíme jak to všechno zvládli. Disneyland nás mile překvapil - úžasný zážitek. Celkově ABC Tours opět nezklamala a děkujeme moc za parádní zájezd, na který budeme opět rádi vzpomínat.


B.Aubrechtová 27. 08. 2015 napsal(a):

Zúčastnili jsme se tohoto zájezdu v době od 5.8. do 9.8.2015 a byl naprosto skvělý. Perfektní program, krásné počasí, moderní autobus a milí a ochotní páni řidiči, ale úplně nejlepší byl náš průvodce Michal, který měl vše skvěle zorganizované, měl o všem přehled-o památkách, kde levně nakoupit suvenýry, o restauracích,..., po celou dobu zájezdu byl velmi příjemný a ochotný a celý zájezd byl o to ještě více příjemnější.


L. 12. 08. 2015 napsal(a):

5 hvězdička
Nemám žádné výhrady a naprostá spokojenost.
Vrátili jsme se z poznávacího zájezdu Magická Paříž + Disneyland. Vše naprospo v pořádku.

1. Program byl skvělý, byl dostatek času při rozchodech.
2. Autobus byl klimatizován, měl zabavní porál, takže jsem zhledla pár filmů.
3. Páni řidiči taky příjemní a opravdu se střídali v intervalech.
4. Hotel F1 mě velice převapil. I když jen na přespání všude bylo čisto.

Co ale bylo nejdůležitějším faktorem v krásné dovolené byl průvodce Michal. Neustále dobře naladěný, příjemný, všechno na co jsem se ptala zodpověděl. Bylo nám vše vždycky vysvětleno, stejně jako jsme dostali číslo a kdyby se cokoliv stalo mobil měl stále v pohotovosti. Bylo nám sdělěno několik věcí na co si jako turisti máme dát pozor stejně jako vše k historii Francie a památek. Dostali jsme informace kdy si nakoupit i kde si potraviny nakoupit a dokonce znal restauraci, kde nám menu dali v češtině.

Za mě spokojenost a hlavně krásná dovolená.


Eva 11. 08. 2015 napsal(a):

Dobrý den, velké poděkování průvodci Michalovi a pánům řidičům. Vše běželo k naší naprosté spokojenosti: od objednávky až k organizaci celého zájezdu, vyčerpávající výklady, laskavost a neskutečná ochota pana průvodce a samozřejmě úchvatná Paříž. Těšíme se na další zájezd s vaší cestovkou. Pavlišovi


Dana 10. 08. 2015 napsal(a):

Dobrý den,v neděli 9.8.2015 jsme se vrátily z úžasného zájezdu. Musím vyzdvihnout perfektní organizaci celého pobytu, skvělého průvodce Michala, který byl velice ochotný, měl vše perfektně připravené a hlavně podával krásné výklady ke všem památkám,které jsme viděli. Není jediná věc,kterou bych cestovní kanceláři ABC-Tours vytkla. Vřele doporučuji všem a pokud to půjde, tak opět využiji vašich nabídek zájezdů. Byly jsme maximálně spokojeni. Děkuji. Dana a Terka.


Nikola 04. 05. 2015 napsal(a):

V termínu 29.4. až 1.5. jsme absolvovali tento zájezd. Přes velkou nepřízeň počasí, jsme si ho však velmi užili. Sic nebyl den bez deště, ale program paní Marušky byl úžasný. Také se nedají opomenout její skvělé znalosti o památkách a schopnost improvizace! Nabitý program nás okouzlil, zejména Disneyland a super koupání na závěr. Cesta proběhla výborně, tím chceme poděkovat i pánům řidičům. Velmi děkujeme za krásný zájezd, který rádi budeme doporučovat.


Iveta 19. 08. 2014 napsal(a):

Dobrý den, v neděli 17.8. jsme se s mamkou vrátili ze zájezdu magická Paříž. Bylo to super, opravdu jsme si to užili, od prohlídky všech památek přes Verssailles, kde by ale bylo potřeba daleko více času, až po úžasný Disneyland. Bylo báječné, že jsme měli možnost vidět závěrečnou show i s ohňostrojem. Velké díky patří i řidičům Standovi a Standovi za to, že nás bezpečně dopravili tam i zpět. A zejména musíme vypíchnout znalosti, dobré rady a neustále dobrou náladu našeho průvodce Lukáše. Děkujeme Vám za skvělý zážitek, rádi Vaši cestovku využijeme i v budoucnu. Zdravím Filip


Dana 19. 08. 2014 napsal(a):

Dobry den :-) v nedeli 17.8 jsme se vratili z Parize a Disneylandu.Byli jsme nadseni jak z cesty autobusem, protoze ridici Standa a Karel byli fajn, ubytovani super a hlavne velke diky patri nasemu delegatovi Lukasovi, takhle nasprtaneho cloveka jsem uz dlouho nevidela :-D. Jeho vyklady byli uzasny, na to ze je mu 24 let -klobouk dolu :-) jako cestovni kancelar mate od nasi cele rodiny za 1. Urcite jsme se nevideli naposledy. Mooooc dekujeme .


Monika 23. 07. 2014 napsal(a):

Dobrý den. S manželem a dcerou jsme absolvovali zájezd Magická Paříž /9.-13.7./ Moc se nám tam líbilo. Řidiči Petr a Jarda jeli bezpečně. Průvodkyně Jana byla příjemná, hodně nám toho řekla o památkách a poskytla i praktické rady, např. kam si dojít na jídlo. Disneyland je úžasný. Rádi bychom se tam někdy ještě vrátili.
Paříž je krásné město, se spoustou památek. Uvítali bychom, kdyby byl nějaký zájezd tak aspoň o 1-2 dny delší. Na některých místech, jako např. Versailles, či Louvre by jsme klidně strávili více času.
Děkujeme a přejeme příjemné zážitky na cestách.


Eva 15. 07. 2014 napsal(a):

Zájezd Magická Paříž jsme absolvovaly s dcerou /15 let/ v termínu 9.-13.7.2014. Cesta tam i zpátky probíhala v dobré atmosféře, přestávky byly dostatečně dlouhé. Program zájezdu je velice dobře sestaven tak, aby člověk viděl základní památky Paříže, perlu Versailles a úchvatný park Disneyland. Sice jsme každý den padaly únavou, ale plné zážitků. Přenocování v hotelu F1 bylo dostačující, sladká snídaně byla příjemným zahájením dne. Určitě doporučuji navštívit Versailles, absolvovat plavbu po Seině a do Disneylandu koupit rozšířený vstup i do studií. Ráda bych pochválila průvodkyni Janu, která byla velice příjemná a poskytla nám vždy potřebné informace. Musím podotknout, že téměř celý pobyt nám dělal společnost déšť a vítr, ale přesto vše proběhlo v pozitivní atmosféře.


Jana 11. 05. 2014 napsal(a):

Hezký den, začátkem května jsme s Vaší cestovní kanceláří absolvovaly zájezd Magická "Paříž a Versailles a Disneyland k tomu". Zájezd hodnotíme na jedničku. Řidiči Petr a Leoš byli velice příjemní a vtipní. Program byl velmi dobře sestaven, vše na sebe skvěle navazovalo a rozchody byli dobře časově promyšlené. Ubytování ve Formuli 1 bylo čisté a příjemné. Co ale musíme pochválit nejvíce je úžasný průvodce Lukáš, který byl za každých okolností pozitivní a milý a jeho znalosti byly ohromující. Byl to náš již třetí zájezd s Vaší CK, za měsíc jedeme na Francouzskou riviéru a určitě to nebude náš poslední pobyt s Vámi. Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů. S pozdravem Jana a Zdenka Drozdovy


Jana 08. 05. 2014 napsal(a):

Dobry den. S manzelem a synem (12) jsme absolvovali zájezd Magická Paříž, Versailles a Disneyland ve dnech 30.4. - 4.5.2014. Byl to nezapomenutelný zážitek po všech strankách. Cesta autobusem byla příjemná, páni řidiči Petr a Leoš byli milí,vtipní a stále dobře naladění. Průvodce Lukáš neměl chybu. Je to sympatický mladík s obrovským množstvím vědomostí, milým smyslem pro humor a bezvadnými organizačními schopnostmi. Jeho výklad byl vždy velmi srozumitelný, plný zajímavostí a organizačně měl vše velmi dobře podchyceno. Byli jsme všude brzy a tak jsme se vyhnuli obrovským frontám, např. u Eifellovky. Tento zájezd neměl chybu a užili jsme si ho od začátku až do konce. Děkujeme ještě jednou pánům řidičům za bezvadnou jízdu a Lukášovi za perfektní přístup, znalosti a organizaci. Tento zájezd všem srdečně doporučujeme!!!


Dita 06. 05. 2014 napsal(a):

Dobry den. Rada bych se s vámi podelila o zážitky ze zajezdu Pariz,Versailles,Disneyland ze kterého jsme se před 2 dny vratili. Jela jsem sama s 11letym synem. Puvodne se mi moc nechtělo autobusem po nekterych zkušenostech s jinými ck,ale v souc.dobe nam spise nic jiného nezbývalo. Musim však rict, ze lepsi zajezd jsem opravdu nezazila!!! Vse probihalo naprosto hladce,od objednani zajezdu,vyrizovani formalit(jeli jsme na last moment,takze reakce byli potřeba opravdu rychle a to ck ABC-Tours splnovala,navic byli velmi vstricni a ochotni), dále cesta byla perfektni jak Praha- Francie,tak i cesty po Parizi atd. Ridici(Leos a Petr) perfektne znali ty nejkratsi cesty k pamatkam,vzdy byli všude na cas a ještě k tomu byli velmi mili a vtipny. Ubytovani ve Formuli 1 ciste,prijemne,akorat snidane velmi jednoduche a pouze sladke(pokud někdo ma rad slane snidane,tak je lepsi udelat si svoje). Pruvodce Lukas perfektni!!! Velmi sympaticky,vtipny,nic pro nej nebyl problém, vyklady zajimave,rozchody akorát dlouhe,tak aby jsme si stihli vse prohlednout, vse probihalo naprosto hladce vcetne zajistovani vstupenek atd. Opravdu mohu zajezd jen doporucit!!! Byl to pro nas se synem (pro kterého to byl darek k narozeninam) velmi prijemny,pohodovy spolecne straveny cas nabity nadhernymi nezapomenutelnými zážitky...


Milena 21. 08. 2012 napsal(a):

Dobrý den Vám všem dne 8.8 -12.8 jsme se zůčastnili celá rodina zájezdu do Paříže Přijeli jsme plní krásných zážitků a získali jsme spoustu informací o Paříži a to díky naší průvodkyni Marušce Tímto bych chtěla poděkovat Marušce za její veliké znalosti a ochotu a pohodový průběh všech dnů Dík patří i pánům řidičům .Panu Františkovi a panu Josefovi za jejich excelentní jízdu jak do Paříže tak po Paříži tak i na zpáteční cestě . tímto děkuji i cestovní kanceláři ABC -Tours že pořádá tyto zájezdy .Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů .Pánům řidičům kilometry bez nehody .Průvodkyním štˇastné kroky na dalších cestách .Pěkný zbytek letních dnů Vám přeje Milka


Martina 14. 08. 2012 napsal(a):

Zajezd nadherny, pruvodkyne perfektni s uzasnym vykladem, vse slo hladce, krome nesrovnalosti ohledne vstupu do Disneylandu. Odvezli jsme si spoustu krasnych zazitku. Dekujeme