Informace
muzikál Šakalí léta - Muzikály

muzikál Šakalí léta - Muzikály

Hra o hudbě, o svobodě, o dětských snech, o životě lidí v nelehké době, kdy jinakost se nenosí a každý krok mimo rytmus je po zásluze potrestán. O síle a slabosti charakteru, o lásce a žárlivosti.

 

Muzikálová groteska podle námětu filmu Jana Hřebejka a Petra Jarchovského a povídek Petra Šabacha. Je rok 1957, na oběžnou dráhu vstříc novým zítřkům vzlétá Lajka, Klement Gottwald spokojeně odpočívá ve vítkovském mauzoleu, nad Prahou se stále ještě tyčí pomník zavrženého Stalina a do šedi tepláků budování socialismu přichází Bejby. Barevný, svěží a svůj, vnáší rytmus rock and rollu do pevně zakotveného maloměstského života pod rudou hvězdou. Oživí dětské fantazie, zformuje sny a ukáže, že ne všichni musí šlapat, jak se jim píská. Z dětského pobrukování tluče bubeníček se stanou válečné bubny a z klidu dospělých klid před bouří. Někdo musí z kola ven.

 

O živý hudební doprovod se postará rock and rollová kapela GREEN MONSTER

 

Účinkují: Aneta Krejčíková, Štěpánka Fingerhutová, Magdaléna Kuntová, Vanda Chaloupková, Jiří Racek, Lukáš Adam, Karel Zima, Marek Lambora a mnoho dalších

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

Odjezd ze Znojma v 07.45, Jihlava 08.45. Příjezd do Prahy před dvanáctou hodinou. Před představením nám tak vybude chvilka, kdy se lze zajít individuálně podívat do centra města či využít volný čas k návštěvě některé z vyhlášených pražských restaurací či kaváren. V 15,00 hodin nám již začíná představení, při kterém budou zapojeny všechny naše emoce. Kolem 18. hodiny nás již čeká návrat zpět. Příjezd do Znojma cca ve 21,30 hod.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Jihlava

Cena

Zahrnuje

  • - dopravu luxusním autobusem
  • - povinné pojištění CK proti úpadku
  • - vstupenku na muzikál ve 12 – 14 řadě