Informace
Muzikál Iago - Muzikály

Muzikál Iago - Muzikály

Největší láska, největší zrada

Muzikál podle Shakespearova Othella.

Geniální klasické milostné drama, moderně zpracované a přenesené hudbou do žhavé současnosti. Vyprávěné tak, jak ho prožívá Shakespearův nejslavnější zloduch. IAGO. Budete ho milovat.

Janek Ledecký a jeden z nejslavnějších světových muzikálových režisérů Američan Robert Johanson přicházejí s nečekaným a velmi atraktivním uchopením klasiky. Othello, Desdemona, Iago a jejich nejbližší se přesouvají ze Ženevy do pevnosti Citadel na Středním východě. Tam, kde se nevěra trestá ukamenováním.

Nepropásněte jedinečnou příležitost vidět tento původní muzikál, který je s velkým úspěchem uváděn od září 2016 v Bratislavě. Do pražského Divadla Hybernia se přesouvá na období od září 2017 do června 2018.

Muzikál rovněž nabízí hvězdné obsazení. V hlavních rolích se představí Janek Ledecký, David Gránský, Milan Peroutka, Dasha, Michal Novotný, Petr Vondráček, Anna Slováčková, Lukáš Adamec, Tomáš Novotný, Lucie Černíková, Dominika Richterová, Martin Pošta, Bořek Slezáček a další.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

Program:

Odjezd ze Znojma v 07.30, Jihlava 08.45. Příjezd do Prahy před dvanáctou hodinou. Před představením nám tak vybude chvilka, kdy se lze individuálně podívat do centra města či využít volný čas k návštěvě některé z vyhlášených pražských restaurací či kaváren. Ve 14 hodin nám již začíná více jak dvouhodinová fenomenální podívaná, při které budou zapojeny všechny naše emoce. Po 17. hodině nás již čeká návrat zpět. Příjezd do Znojma cca ve 21,00.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Jihlava

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem
  • povinné pojištění CK proti úpadku
  • vstupenka na muzikál v 1. pořadí (5.-6. řada)