Informace

Recenze k zájezdu: Karneval v Benátkách

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Karneval v Benátkách.

Přidat recenzi

Karneval v Benátkách
 
 

Recenze od našich klientů


Lenka 01. 03. 2022 napsal(a):

Byla jsem v Benátkách již po 3. a stále je to jako poprvé. S průvodkyní Maruškou to bylo zase o další level výše. Super zážitek. Skvělé jarní počasí bylo bonus. Dcery také nadšené, atmosféra karnevalu se nedá popsat. Za mě je naprosto dokonalé načasování, že loď připluje do Benátek časně ráno, kdy se město teprve probouzí a nikde skoro žádní turisti. Tak jsme měli možnost společný program s Maruškou zvládnout téměř bez tlačenic a davů. Odpoledne jsme si již individuálně užívaly procházky uličkami, posezením u Aperolu, kávy, pizzy a zmrzliny a našly jsme i slavné knihkupectví Aqua Alta. Cesta moderním a pohodlným busem se dá zvládnout na pohodu. Už hledám zájezd do Paříže :-) děkujeme za skvělý zážitek, který nám nikdo nevezme. Holky Frebortky


Danuše 01. 03. 2022 napsal(a):

Úžasný zajezd se skvělou atmosférou
Paní průvodkyně vyčerpávající informace a páni řidiči nás dopravili tam i zpět bezpečnou jízdou. Určitě to nebude poslední zajezd z vaší CK. Děkujeme


Libor 27. 02. 2022 napsal(a):

Skvělý zájezd do nádherného města s úžasnou karnevalovou atmosférou.
Obrovské poděkování "průvodčí" Marušce. Jednak za spoustu užitečných informací, potom za spoustu zajímavých informací, také za "tour de Venice", během níž nás provedla Benátkami tak, že jsme se pak díky tomu v Benátkách neztratili (a ztratili-li, zase jsme se našli) a v neposlední řadě za permanentní vlídnost a úsměvy, jimiž nám zpříjemňovala den.
Poděkování patří i řiričům, kteří nás v pořádku odvezli tam i zpět, a to nejen za bezpečnou jízdu, ale i za ochotu a vstřícnost. Zkrátka profesionálové každým coulem.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byl s našimi službami spokojen. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenil práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se jaro a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lenka + Standa 29. 02. 2020 napsal(a):

Byla jsem s touto cestovkou po třetí a opět bylo vše v pořádku.
Příjemní řidiči, kteří nás na cestě zpět zavezli v Brně až na nádraží :)
Paní průvodkyně byla rovněž fajn a k tomu jako bonus krásné počasí......
Děkujeme a určitě s Vámi zase někam vyjedeme :)


Olga 24. 02. 2020 napsal(a):

Dobrý den, velmi se mi zájezd líbil. Moc milý a vstřícný přístup řidičů a také průvodce.
Velmi pohodlný autobus.
Děkujeme


Irena 19. 02. 2020 napsal(a):

Dobrý den,
před 5lety jsme s Vámi byli v Paříži a naprostá spokojenost, proto jsme se letos rozhodli znovu pro Váš zájezd..... Jedním slovem dokonalé, organizace a časy super, moc hodní,milý řidiči a samozřejmě průvodce Michal- zlatíčko. Jela jsem s 12letou dcerou, autobus se dá zvládnout, protože zážitek na karnevalu v Benátkách je boží. Dcera je tak nadšená, že už vybírá od Vás další poznávací zájezd. Děkujeme


Milan 22. 04. 2019 napsal(a):

Naprostý luxus, výborná doprava, kvalitní přístup řidičů i delegátky, opět jsem velmi nadšený. Dekuji


Lenka 05. 03. 2019 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil. Cesta autobusem byla pohodlná a služby průvodce skvělé.
S ABC jezdím velmi ráda už dlouhá léta.


Martina 05. 03. 2019 napsal(a):

Maximální spokojenost, s ABC určitě ještě mnohokráte pojedu...!!!


Milan 05. 03. 2019 napsal(a):

Zájezd splnil mé očekávání, pohodlná doprava, příjemnná průvodkyně i řidiči. Vše výborně zorganizované. Doporučuji


Radka 05. 03. 2019 napsal(a):

Karneval v Benátkách byl úžasný, krásný masky , vyšlo hezké počasí , průvodkyně Alenka je moc milá, ochotná ..řekne co nejvíc informaci ...takže za mě 10/10 😄.. nebyl to můj první zájezd s ABC a doufám, že ani poslední


Lucie 05. 03. 2019 napsal(a):

Výlet do Benátek byl skvělý. Autobus velmi pohodlný, řidiči naprosto skvělí. Průvodkyně byla velmi milá, i přes to, že jsme byla velká skupina a ne vždy bylo slyšet, velmi ráda nám vše zopakovala a individuálně poradila. Už nyní se těším na další zájezdy s ABC Tours. :)


Slávka a spol. 04. 03. 2019 napsal(a):

Moc děkujeme cestovce za krásný zážitky karnevalových Benátek - určitě můžeme doporučit. Autobus komfortní, řidiči velice milí a ochotní, průvodkyně Alena profesionální a dobře vše zorganizované. Budeme se těšit na další zájezdy!


Nikola 27. 02. 2019 napsal(a):

Úžasný zážitek a maximálně užity poznávací zájezd. Od první chvíle co jsme nastoupili do autobusu (mimochodem opravdu luxusního autobusu bussines class 1. tridy) s námi komunikovali páni řidiči, kteří se představili, upřesnili trasu, informovali nás o prestavkach a seznamili nás i s autobusem. Určitě není ani co vytknout průvodci Lukášovi, který byl zábavný a o Benátkách toho opravdu ví mnoho. Vše bylo perfektně zorganizovany a jen mohu doporučit. Určitě to není naše poslední poznavacka. Nikča a Kuba


Alena 26. 02. 2019 napsal(a):

Víkend v Benátkách se povedl. Vše klaplo tak jak má. Skupina byla velká, přes 70 lidí, přesto byl průvodce Lukáš schopen vše zvládnout na výbornou. K doporučení by byl nějaký audiopřístroj, který by zlepšil dostupnost všech informací, které Lukáš předával a které mi občas kvůli početnosti skupiny unikly a také i pro průvodce by byl komfort větší, poté by k dokonalosti už nic nechybělo, protože i řidiči byly profíci.
Děkuji za pěkný den.


Martina 26. 02. 2019 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat za krásný víkend v Benátkách. Všechno bylo super. Spolehlivý a ochotní páni řidiči. Průvodce Lukáš je skvělý. Určitě můžu doporučit. Ještě jednou Velké Díky 😀


Jana Mokřížová 26. 02. 2019 napsal(a):

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za velmi povedený zájezd s ABC Tours. Průvodce Lukáš byl velmi znalý a jeho výklad byl zajímavý a vtipně podaný. Byl velice ohleduplný a i přes velké davy lidí byl schopný vést skupinku přes 70 lidí (opravdu klobou dolů). Počasí nám vyšlo krásné, slunečné a nebyla ani moc velká zima. Jediné co pro mě bylo výzvou byla dlouhá cesta autobusem, která při mé výšce 175 cm nebyla nic jednoduchého. Z cesty jsem se vrátila poměrně rozlámaná a dospávala jsem ještě 1 celý den deficit z autobusu. To samozřejmě nijak zvlášť neovlivnilo můj celkový dojem ze zájezdu. Pro tak krásné místo, jako jsou Benátky, je třeba obětovat osobní pohodlí :) Ráda bych zase někdy využila služeb vaší cestovní kanceláře. Ovšem jen kratší úseky (kvůli nepohodlí a nedostatku místa v autobuse). Děkuji.


Veronika 25. 02. 2019 napsal(a):

Krásně strávený víkend v Benátkách,počasí se také vydařilo. Řidiči i průvodce byli super a už se těším na další zájezd s touto CK.


Silvie Schmidová 24. 02. 2019 napsal(a):

V Benátkách na karnevalu jsme byly poprvé a moc se nám to líbilo. Cesta autobusem byla pohodlná, oba řidiči byli ochotní a příjemní a obzvlášť bychom chtěly poděkovat za perfektní znalosti a profesionální výklad od průvodce Lukáše.
Děkuje moc a určitě se s Vámi ještě někdy vydáme na nějaký zájezd :-)

Šárka a Silvie Schmidovi


Eva 19. 02. 2019 napsal(a):

Zájezd na pohodu, od pánů řidičů po průvodce Michala, který to má prostě v paži a ví. :)


Jitka 19. 02. 2019 napsal(a):

Chtěla bych tímto poděkovat oběma řidičům za profesionalni vystupovani a ochotu, též i pruvodci Michalovi náleží velké díky. Cestovni kancelář je jedna z mála která se věnuje svým zákazníkům s takovou ochotou. Ráda opět s Vámi vycestuji a doporucim známým.


Irena 19. 02. 2019 napsal(a):

Díky milým řidičům i průvodci byl náš výlet na Karneval do Benátek úžasný. Vše korunovalo krásné počasí.
Irena


Eva 18. 02. 2018 napsal(a):

Karneval v Benátkách splnil všechna moje očekávání. Řidiči byli úžasní a průvodce Lukáš opět prokázal perfektní znalosti o městě a jeho historii. Je na něm vidět, že ho práce baví, a my mu za to moc děkujeme.
Díky za objednané slunečné počasí.
Eva Jarkovská


Jan 14. 02. 2018 napsal(a):

Karneval v Benátkách byl super.Počasí mám nádherně vyšlo.Průvodce to měl zmáknuté.Autobus byl luxusní.

Už se těším na další zájezd.


Helena 14. 02. 2018 napsal(a):

Cesta autobusem byla příjemná, řidiči byli moc fajn milí, vtipní a profesionální, totéž platí o průvodci.V Benátkách nádherné sluneční počasí o zážitku nemluvě. Děkujeme a rozhodně cestovku doporučím .


Andres 13. 02. 2018 napsal(a):

V Benatkach na karneval jsme byli poprvé a bylo uzasne.
Ridici a pruvodce byli profesionalove, a zajezd byl velmi dobre organizovan.

Autobus byl luxusni vybaveny (napr. obrazovky na kazde sedadlo). Tesime se na dalsi zajezd s Vami. CK ABC-tours urcite budeme doporucovat.

Andres a Ulyana


Pavla 08. 02. 2018 napsal(a):

Zájezd byl velmi dobře zorganizován. Páni řidiči se ukázali nejen jako skuteční mistři volantu, ale také skvělí "barmani", kteří účastníkům zájezdu připravili, co jim na očích viděli... i když pravda, vše servírováno bez podšálků. :-)
Průvodce Michal se o nás staral jako o vlastní, takže nebýt ranního vydatného deště v Benátkách, zájezd neměl chybu.


Libor 06. 02. 2018 napsal(a):

V Benátkách jsme byli již několikrát ale v termínu karnevalu a s vámi poprvé.
Zájezd byl profesionálně zorganizován, průvodce Michal je velmi příjemný a vstřícný, řidiči nemají chybu. Rovněž zábavní centrum pro každého je velkým kladem.
Díky, bylo to fajn.
Jediným mínusem bylo deštivé a studené počasí.
Všechno co jsme si plánovali jsme však naplnili.
Ještě jednou dík.
Miroslava a Libor Křivánkovi


Veronika 06. 02. 2018 napsal(a):

S Vaší CK jsme byly již po několikáté a opět jsme byly na nadšené. Průvodce Michal byl super. Velkou pochvalu si zaslouží i řidiči,kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět. Už teď se těšíme až se s Vámi opět někam vypravíme.Vaší CK budeme vřele doporučovat. :)

Veronika Kašparová a Dana Bouberlová


jana 06. 02. 2018 napsal(a):

zájezd splnil né očekávání vše dle plánu. jsem spokojená .v budoucnu využijí další vaše nabídky. jana Pribylova


Hana 01. 03. 2017 napsal(a):

Nezbývá mi nic jiného, než chválit. Musím souhlasit s těmi, kteří chválili přede mnou.


Šmolcnopová 21. 02. 2017 napsal(a):

Zájezd se povedl na jedničku. Průvodkyně Maruška i řidiči byli opravdoví profesionálové, vše zvládli bez jediné chybičky. Počasí vyšlo také skvěle, tudíž na zájezdu nebylo snad nic negativního.
Těšíme se na další zájezd s Vámi :)


Monika 21. 02. 2017 napsal(a):

Podívat se na karneval byl můj sen a díky vaší cestovní kanceláři jsem si ho splnila.Průvodkyně Maruška byla trpělivá s profesionálním šarmem dokázala na vše odpovědět a splnit všechny požadavky.Kvituji vše od organizace přestávek na toaletu a občerstvení po samotné poznávání Benátek.Po pravdě...byl to můj první poznávací zájezd a obávala jsem se šílené honby za poznáním.S radostí mohu říct,že času bylo hodně....a to i na osobní volno a Maruška dokázala natolik uvolnit atmosféru,využít čas v náš prospěch,že určitě ...pokud budu moci využiji vašich služeb i nadále.
Teď k mé smůle....jste pro mě trochu z ruky ......Vyhlídla jsem si další cestu....Orlí hnízdo.Odjezd je pouze ze Znojma a spojení není příznivé.
Jak jsem si ale prohlížela vaší nabídku...je tam i spousta jiných nabídek.
Moc děkuji za zážitek .


Pavlína 21. 02. 2017 napsal(a):

Zájezd byl od začátku do konce pohodový. Průvodkyně slečna Maruška, byla skvělá. Bylo znát, že ví o čem mluví, a že ji to baví. Vše bylo velmi dobře naplánováno jak zastávky při cestě, tak i čas na individuální prohlídku a srazy se skupinou přímo v Benátkách. Děkujeme slečně Marušce a pánům řidičům :)


Alena 21. 02. 2017 napsal(a):

Zájezd byl dokonale organizačně připraven,
průvodkyně Maruška super profesionálka,
se službami CK jsme moc spokojeni, až se to hodí rádi pojedeme zas.


Lenka 14. 02. 2017 napsal(a):

Poděkování všem z cestovní kanceláře ABC -TOURS,průvodci p. Michalovi,pánům řidičům,spolu se srdečným pozdravem všem účastníkům,zvláště pak paní Martině.Zájezd do karnevalových Benátek se zdařil na výbornou,přálo nám počasí,nemohu nezmínit i výhodu brzkého příjezdu a tím možnost okusit krásy města bez množství turistů,kterých každou minutou valem přibývá.Z vlastní zkušenosti vím,že Benátky mají kouzlo v každém ročním období a obecně Itálie je země stvořená k pobytové dovolené či poznávání.Vedle všech krás přírody,dotyků historie či současnosti nelze neuvést co nejpříjemnější dojem z přístupu místních k turistům,výbornou gastronomii a protože jsem žena i nepřeberné množství nákupních možností, především v oblasti módy.Nezmiňuji,záměrně, popis karnevalového veselí,úžasné masky,kostýmní představení...vidět na vlastní oči...to je moje doporučení.ABC-TOURS:budu se těšit na poznávání Sicílie.
Přeji mnoho spokojených zákazníků.


Alena 16. 02. 2016 napsal(a):

Všichni, kdo jste ještě nebyli na karnevalu v Benátkách, neváhejte a vydejte se s ABC. Zájezd byl (ostatně tak jako všechny, které jsem zatím zvládla) velmi dobře zorganizovaný, od počátku do konce. Průvodkyně Jana i páni řidiči jsou profíci a to také dokázali. Na prohlídku památek, kávu, zmrzlinu či pizzu bylo dostatek času, průvodkyně vše vysvětlila a poradila. Masky se s vámi ochotně vyfotí a je se opravdu na co dívat. Pěkné počasí je vždy bonus. Byl to perfektní výlet a krátké, ale super zpestření masopustního času a příjemný cestovatelský zážitek z února 2016.


Šárka 02. 02. 2016 napsal(a):

Zájezd na karneval do Benátek nezklamal... Průvodkyně Maruška byla opět bezvadná, spolehliví a ochotní řidiči nám zajistili bezproblémovou cestu a nepršelo (až na pár kapek). Zkrátka jsme si zájezd užili se vším, co k němu patří. Dík posíláme samozřejmě i těm v CK, kteří "nejsou" vidět. Byl to už druhý zájezd s vaší CK a věřím, že nikoliv poslední...
Šárka Finková, Dagmar Boháčová, Šimon Boháč


Dana 31. 01. 2016 napsal(a):

Dnes jsme se vrátily s Maminkou zpět z Karnevalu. Zážitků je mnoho i díky naprosto skvělé slečně průvodkyni Marušce, která byla trpělivá, usměvavá a naprosto skvělá. Na další zájezd pokud to jen trochu půjde tak jedině zase s Vámi :)


Anna 20. 02. 2015 napsal(a):

Zájezd Karneval v Benátkách ve dnech 13-15.2.2015 byl velmi dobře z organizován.Průvodkyně paní Jana nemá chybyčku. Super. Šofeři profici .Všem doporučuji a těšíme se na další spolupráci s vaší cestovkou. Hanzlíkovi


M.Ševčíková 18. 02. 2015 napsal(a):

Ve dnech 13.-15.2.2015 jsme se zúčastnili zájezdu na karneval v Benátkách. S naší průvodkyni Luckou jsme byli velice spokojeni a také řidiči odvedli 650 km cesty tam a zpět naprosto spolehlivě. Těšíme se na další zájezdy s Vaší CK.
M.Ševčíková a Petr Lebiš


Monika 17. 02. 2015 napsal(a):

Ve dnech 13.2. -15.2.2015 jsme cestovali do Benátek na karneval. S CK ABC tour jsme jeli poprvé - zaujala nás nabídka zájezdu na internetu. Byla jsem překvapena skvělou organizací zájezdu, velice milou průvodkyní Janou a páni řidiči byli ochotní a spolehliví. Mockrát děkujeme a těšíme se na další zájezdy od vaší CK.
Mohu jen doporučit.
S pozdravem Monika a Ondra Vyskočilovi


Kateřina 16. 02. 2015 napsal(a):

13. - 15. 2. 2015 jsme se s cestovní kanceláří vydali na karneval do Benátek. Cestovní kancelář měla jako vždy všechno perfektně naplánované a zvládnuté do nejmenšího detailu. Paní průvodkyně Lucka a řidiči Jarda a Petr jsou profesionálové každým coulem. Z celého zájezdu si odnášíme skvělý zážitek. Příště se zase vydáme s touto CK.


Karin 15. 02. 2015 napsal(a):

Dnes jsme se vrátily z Benátského karnevalu🎩🎉🎊 a jedním dechem nádhera.Průvodkyně Alenka skvělá😉👍,organizačně na jedničku,pánové S+S perfektní,děkuji ABC,že je a nikdy nezklame,těším se zase příště🙋


Zdenka 10. 02. 2015 napsal(a):

6.-8.2.2015jsme byli v Benátkách na karnevalu .Měli jsme velice šikovnou paní průvodkyni Lucku. Provedla nás o všem povykládala , starostlivá , ochotná a obětavá pro všechny. Moc se nám tam líbilo a měli jsme štěstí i na počasí , které bylo slunečné , ikdyž byla zima. Děkujeme všem i řidičům.
Hintnausová , Svobodová


Jakub 10. 02. 2015 napsal(a):

Po předchozích zkušenostech s vaší cestovní kanceláří, jsme se s přítelkyní rozhodli, že vyzkoušíme další zájezd. A samozřejmě jsme opět nelitovali. V Praze už na nás autobus čekal, což jsme vzhledem ke studenému počasí uvítali. Celková organizace výletu byla absolutně bez chyby. Naše průvodkyně Lucka byla naprosto skvělá a vše co jsme potřebovali vědět nám vždy s úsměvem sdělila. O Benátkách věděla snad úplně vše a byli jsme proto ze všech informací nadšení. Poděkování patří i oběma řidičům - díky nim bylo v autobuse celkem pohodlí a cesta proběhla bez problémů. Počasí bylo naprosto super. Celý den nebe bez mráčku a svítilo sluníčko. Celkový dojem z karnevalu, masek a celého zájezdu bych ohodnotil deseti body z deseti možných. Mockrát děkujeme a už si samozřejmě vybíráme další zájezd od vaší kanceláře.


Matrasová 11. 02. 2013 napsal(a):

Včera jsem se vrátila z výletu v Benátkách a jsem nadšená.Vše bylo perfektně zorganizované ze strany C.K. Průvodkyně Alenka velmi milá a ochotná,o Benátkách toho zná tedy velmi hodně, za to ji obdivuji, karneval byl nádherný a počasí bylo jako u nás na jaře.Opravdu není nic, co by se mě nelíbilo.Řidiči jsou velcí profíci, i jim patří taky vřelý dík. Určitě pojedu s vaší cestovkou zase.Paříž, nebo Holandsko.Díky.


Eva 31. 01. 2013 napsal(a):

Prohlížím nabídky, kam se s Vámi vydám příště a narazila jsem na Benátky, kde jsme loni s přítelem byli. Nemohla jsem nenapsat komentář.
Byl to úžasný zážitek, autobus na nás v Praze ještě i počkal a všichni byli moc milí a vstřícní. Autobus byl pohodlný a celkem časté zastávky jsem uvítala. Nevyskytl se žádný problém.
V Benátkách bylo nádherně. Vše, co jsme očekávali, jsme viděli a i mnohem víc. Mile nás překvapilo, že jsme se mohli odpojit a procházet se sami. Velice jsme si to užili a pro mě to byl nejhezčí dárek k narozeninám =) ... Ani 11°C a studený vítr nám ve finále nevadil =)
Děkujeme =)


Elena 08. 03. 2011 napsal(a):

Zájezd na karneval v Benátkách ve dnech 4.-6.3.2011 mohu jen pochválit - organizace zájezdu na profesionální úrovni, a k tomu samotné Benátky, úžasné místo se specifickou atmosférou. Doporučuji využít možnosti projít si nejznámější místa Benátek s průvodkyní, tato procházka netrvá dlouho a dozvíte se lecos o navštívených místech. Celodenní jízdenku na místní "water-busy" jsme využili k několika jízdám a toto byl také pěkný zážitek (odpoledne se plavba líbila zejména našim unaveným nohám - mohli jsme sledovat Benátky a přitom sedět :o)) Opravdu moc pěkné se vším všudy.


Linda 08. 03. 2011 napsal(a):

Dobrý den,
právě (6.3.) jsme se vrátili z Benátek, kde jsme prožili krásný den. Organizace ze strany ABC byla na jedničku, řidiči i průvodkyně profesionální. Přesto, že jsme se již od rána pohybovali po vlastní ose, vše klaplo perfektně, jak časově, tak organizačně. Zejména oceňujeme brzký příjezd do přístavu Punta Sabbioni, který nám umožnil časné přesunutí na jeden z ostrovů, čímž jsme si mohli krásně vychutnat ranní atmosféru, kdy ulice byly ještě liduprázdné, všude byl klid a pouze místní lidé se začali objevovat na ulicích, aby si zašli na ranní kávu a poté za prací. Doporučuji nezůstávat pouze v Benátkách, ale pokud je to časově možné, podívat se i na okolní ostrovy. Zejména ostrovy Burano a Torcello stojí za to. Dopravu pokryje 24hod. jízdenka na "MHD" za 18E, kterou si každý koupí. Za 12 hodin se dá stihnout opravdu hodně věcí. I na karneval zbylo trochu času. Zde je odkaz na pár fotografií: http://www.facebook.com/album.php?aid=95771&id=1076262155&l=d62104faee
Z drobností: Myslím, že byl dobrý nápad pustit po cestě dokument o Benátkách, na následující romantické komedii bych už tolik netrvala, šla navíc i trochu pozdě, ale toto je samozřejmě otázka osobního vkusu a není rozhodně vadou na kráse nebo dokonce překážkou.
Takže v květnu s vámi vyrážíme znovu!
S pozdravem Linda Šperlová a Vladimír Lacena


Helena 07. 03. 2011 napsal(a):

Dobrý den,

prožila jsem s cestovní kanceláří ABC tours zájezd na karneval v Benátkách a všechno vyšlo na jedničku. Ačkoli jsem ve městě na laguně byla už počtvrté, nikdy to nebylo v době karnevalu. Proto, když jsem narazila na internetu na nabídku ABC tours, neodolala jsem. A mohu doporučit: vynikající organizace, spolehliví řidiči, naprosto perfektní průvodkyně, která si vždy ví rady. Hezké počasí bylo další příjemnou prémií navíc.

Helena Stejskalová


Lukáš 18. 02. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
výlet do Benátek mě příjemě překvapil. Přestože jsme měli na prohlídku města jen jeden den, nebyla prohlídka chaotická a dostali jsme prostor i na individuální program. Město je krásné a v době karnevelu ohromuje svou energií.Rozhodně jsme rádi, že jsme v Benátkách byli a mohli vychutnat živou atmosféru karmevalu. Nutno podotknout, že naplánování pořadatelů bylo bezchybné, slečna průvodkyně i páni řidiči byli příjemní a ochotní. Díky.
S pozdravem Lukáš Vondráček a Petra Pražanová

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme,jsme rádi,že Vás náš zájezd na Karneval nadchl.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Anna 17. 02. 2010 napsal(a):

Vážená paní ředitelko,

dovolte nám abych vám tímto poděkovali za velmi příjemný víkend strávený ve společnosti vaší CK. Víkend v Benátkách byl opravdu pohádkový a to nejenom díky kráse Benátek, která byla umocněna karnevalovou náladou, ale také díky perfektně zorganizovanému zájezdu. Vaši řidiči odvedli opravdu skvělou práci, jejich jízda byla velmi bezpečná a oba pánové byli také velmi příjemní. Velký dík patří také naší průvodkyni, která se projevila jako zkušená průvodkyně. Nejenom že byla velmi milá a vstřícná, také její znalosti byly opravdu na vysoké úrovni.
Také jsem byla mile překvapená z blahopřání k narozeninám , které bylo ještě s dárečkem.

Ještě jednou děkujeme
Anna a Stanislav Ječmenovi


Pavel 17. 02. 2010 napsal(a):

Vážení,
chceme poděkovat řidičům i průvodkyni, všichni byli perfektní. Benátky samozřejmě taky.
Pavel Jarský a Lida Spiesová


Vladislava 17. 02. 2010 napsal(a):

Vážená cestovní kanceláři,
chci vám touto cestou poděkovat za úžasný výlet na karneval v Benátkách,který jsem s vámi absolvovala 13.2.2010. Poděkování patří také paní průvodkyni Jitce Říhové a především oběma řidičům, kteří nás bez sebemenších problémů převezli přes Alpy až na sever Itálie a pak zas s úsměvem na tváři vrátili zpět do Brna. Cestování s vaší kanceláří ráda využiji i v budoucnu. Díky za překrásný víkend (věřím,že na slunečném počasí jste se nijak nepodíleli,ale i to se na mé spokojenosti samozřejmě podepsalo).
Přeji vám hodně spokojených klinetů a šťastné návraty domů.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,děkujeme,jsme rádi,že jste byla spokojena.Věřte-nevěřte,krásné počasí na tento zájezd jsme si přáli pod stromeček a jsem rádi,že ježíšek nezklamal.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Lenka 16. 02. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
s touto CK jsme byli na zájezdu v Benátkách již potřetí a není nic, na co bychom si mohli stěžovat. Jak řidiči autobusu, tak slečna průvodkyně byli vstřícní, ochotní a nebyly žádné problémy.
Chceme s vaší CK vyrazit do Paříže, tak snad jen malá prosba resp. námět ... co takhle sleva pro věrné zákazníky? :-)


František 16. 02. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
rád bych vyjádřil svůj názor na zájezd do Benátek-karneval 12.-14.2.2010.
Jednou větou by se dalo říci perfektní! Musím ,ale vyjádřit poděkování týmu,který se postaral o bezproblémový zájezd. Bohužel nevím příjmení ,ale paní průvodkyně Alena byla skvělá. Byla vidět opravdu starost,aby všichni byli na místě a aby vše klaplo. Důkladný komentář o historii Benátek ještě v autobuse byl velmi zajímavě podán a tak jsme se dověděli hodně užitečných informací ještě než jsme přistáli s lodičkou v Benátkách. Svoje poděkování musím vyjádřit také pánům řidičům (myslím Petr a Leoš - tuším ze Znojma)ať mi prominou jestli jsem popletl jména. Oba jsou profesionálové na svých místech. Perfektně se sřídali a měli stále úsměv na tváři,dokonce i při podávání snídaně. Samozřejmě krásné počasí a zážitky z karnevalu vše pozitivní jen umocnilo. Jsem rád,že jsem si již objednal červnový zájezd do Říma,protože to děláte opravdu dobře.

Zdraví
František Heusler