Informace

Recenze k zájezdu: Istanbul

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Istanbul.

Přidat recenzi

Istanbul
 
 

Recenze od našich klientů


Jarmila 31. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den, podzimní zájezd do Istanbulu byl dobře organizovaný, průvodkyně i páni řidiči odvedli profesionální práci. Z cesty jsme měli strach, hlavně o naše dlouhé nohy, ale autobus máte pěkný a díky monitorům nám cesta docela dobře uběhla. Ubytování se nám taky líbilo, jen nám trochu chybělo na závěr vyúčtování, na které jsme zvyklí od jiných cestovek, s vámi jsme jeli poprvé.
Přejeme vám hodně spokojených zákazníků a spoustu ujetých kilometrů bez nehod.


Miloslav 31. 10. 2014 napsal(a):

K vynikající práci průvodkyně Marušky a pánů řidičů není co dodat, super! Vynikající organizace, trochu jsme se báli s manželkou doby trávené na sedadle autobusu. Letos jsme byli s jinou-konkurenční cestovkou v Paříži a v Římě, běžnými autobusy, sice zájezdovými, ale zdaleka nám tak příjemně cesta neuběhla, jako ve Vašem autobuse. Je zde velký prostor pro nohy,i vyšší člověk je zde spokojen a může se v klidu "natáhnout", monitor s programy je vynikající. Pokud byste organizovali v příštím roce Anglie-Londýn-Skotsko, ihned s Vámi na podobný typ poznávačky jedeme.
Skvělé! Díky!


Lucie 03. 03. 2014 napsal(a):

Díky cestovní kanceláři ABC - Tours jsme s kamarádkou strávili nádherné podzimní dny v Istanbulu.Zájezd byl vydařen na 1*,prostě není co vytknout. Řidiči suproví,cesta utíkala také díky tomu že každé sedadlo mělo svou vlastní televizi.Hotel byl pěkný,nádherný výhled na Istanbul s hotelové restaurace.Maruška nás provedla po nádherných památkách. Úžasná byla také plavba po Bosporu. Výlet do orientu a pohádek tisíce a jedné noci mohu s touto CK jen doporučit. :D


Marie 31. 10. 2013 napsal(a):

Ve dnech 24.10. až 28.10.2013 jsem absolvovala poznávací zájezd do Istanbulu. Zájezd byl velmi pečlivě a kvalitně připravený a po všech stránkách zabezpečený. Kladně hodnotím profesionálitu pánů řidičů Petra a Rostislava, kteří nás bezpečně dopravili do i z Istanbulu. Velké poděkování patří průvodkyni Marušce za její odborný výklad a tlumočení z angličtiny do češtiny, neboť ne všichni účastníci zájezdu umí dobře anglicky, aby pochopili výklad místního průvodce v angličtině. Oceňuji také práci sympatického tureckého průvodce Simicha, který pro nás zabezpečil vstupenky do památek, abychom nemuseli čekat v poměrně dlouhých frontách u pokladen. Skvělá byla plavba po Bosporu s prohlídkou evropské i asijské části Istanbulu. Hotel byl útulný a čistý s bohatou snídaní, kde byly zastoupeny jak turecké speciality, tak i typická euro snídaně. Domnívám se, že z této bohaté nabídky si snad vybral každý mlsný jazyček klientů hotelu. Zájezd mohu doporučit všem, kteří chtějí poznat chuť a vůni vstupní brány do Orientu, což Istanbul skutečně je.


Alena 30. 10. 2013 napsal(a):

Zájezd byl výborný. Za krátkou dobu jsme zvládli opravdu vše podstatné, co může tohle zajímavé město nabídnout. Organizace i doprava byly výborné, vše perfektně klapalo. Průvodkyně Maruška má samá nej, moc chválím. Byl to krásný zážitek a doporučuji všem, kteří chtějí "nakouknout" do Orientu, tak potom s ABC.


Jakub 28. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den, zájezd do Istambulu mohu jen doporučit s CK ABC - Tours jsem byl již podruhé na poznávacím zájezdu a pokaždé je zážitek lepší a lepší. Profesionální přístup řidičů i průvodkyně Marušky jen dopomáhá ke skvělé atmosféře tohoto rušného města. Jak zájezd tak CK mohu jen doporučit.