Informace

Recenze k zájezdu: Igrane - zkrácené pobyty

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Igrane - zkrácené pobyty.

Přidat recenzi

Igrane - zkrácené pobyty
 
 

Recenze od našich klientů


Kateřina 15. 07. 2020 napsal(a):

Zájezd do Igrane v termínu od 3.7.2020 do 8.7.2020 vyšel úplně super. Původně jsme měli jet počátkem června, z důvodu nepříznivé epidemiologické situace byl zájezd posunut. Přesto vše proběhlo skvěle. Cestou tam bylo na hranicích zdržení, "naše" cestovka byla připravena, ale čekali jsme v řadě až odbaví jiné autobusy a pak jsme během chvíle jeli. Ubytování jako obvykle bylo bezvadné, počasí krásné, moře teplé, pláže poloprázdné a Chorvati vstřícní a milí. Děkujeme za příjemnou dovolenou.


Zdeněk 28. 09. 2019 napsal(a):

Už potřetí jsem "účastníkem zájezdu" a standardně je to moc dobré. Opravdu to nemá chybu. Cesta rychlá a dobrá, ubytování bez problémů i na velmi dobré úrovni a hlavně pobyt v Igrane je neopakovatelně příjemný.
Jsem rád za možnost zkrácených zájezdů do Igrane a touto cestou ještě jednou děkuji CK ABC TOURS. Jste dobří! Děkuji. Zdeněk K.


Jarka,Líba,Zdeňka,Maruška 18. 09. 2019 napsal(a):

byly jsme 8.-13.9.2019 v Igrane na zkráceném pobytu. Byly jsme spokojené s ubytováním, pohodlným autobusem i řidiči a delegátkou.Počasí nám přálo, výlet na Makarskou a Biokovo byl fajn.V Igrane jsem byla po páte a vždy jsem byla spokojen a doufám, že se nám podaří dovolená znova do Igrane i s výletem na Korčulu.


Jiří 17. 09. 2019 napsal(a):

Byl to již náš pátý pobyt v Igrane a vždy jsme byli velmi spokojeni s ubytováním a výlety. Vaše CK je spolehlivá a má kvalitní organizátory a řidiče. Byli jsme s Vámi i na dalších zájezdech a vše bylo perfektní. Děkujeme a přejeme Vám stálé úspěchy.


Bohumila 16. 09. 2019 napsal(a):

letos již podruhé jsme absolvovaly zájezd do Igrane, celkem již jedenáctkrát. Velmi se nám tam líbilo, proto se vždy vracíme. Vše bylo opět perfektní, ubytování, páni řidiči, delegátkaJana a i počasí.
Těšíme se na příští rok


Martina 09. 07. 2019 napsal(a):

Zájezd 16.- 21.6.2019 byl krátký ale intenzivní. Sice mě hned na začátku překvapil patrový  autobus,  ale páni řidiči ho měli plně pod kontrolou a ta výbava! Na 1 s hvězdičkou, takže obě  cesty byly celkem příjemnou částí dovolené.
Ubytování skvělé, prostorné,  čisté,  kuchyň plně vybavená, blízko čistého moře,  zmrzlina vynikající,  obchod dostatečně vybavený.
Počítám, že to nebyl poslední zájezd s CK ABC-TOURS.
Děkujeme


Lenka 23. 06. 2019 napsal(a):

Dobrý den.

Strávili jsme opět krásný zkráceny pobyt v Igrane. Termín 16.6.-21.6.
Počasí bylo úžasné a měli jsme teplé moře.
Nový luxusní autobus neměl chybu a profesionální řidiči jako vždy na jedničku.
Moc všem doporučuji a děkuji cestovní kanceláři za příjemný pobyt.
Lenka Poulíková


Kateřina 23. 06. 2019 napsal(a):

Zájezd od 17.06. do 21.06.2019 byl naprosto dokonalý. ABC-tours překvapila zbrusu novým poschoďovým autobusem, takže jsme si užívali i dlouhou cestu do Igrane. Páni řidiči byli velice ochotní, líbily se nám jejich komentáře k historii Chorvatska a bývalé Jugoslávie, bylo to poučné i poutavé (jen mikrofon trochu chrčel). Ubytování bylo skvělé, pláž i moře čisté a teplota více než dostačující, místní lidé ochotní a vstřícní. Neviděli jsme ani žraloka ani komáry, což nelitujeme. Děkujeme za skvělou dovolenou.


Vlastička a Lubošek 09. 09. 2018 napsal(a):

Strávili jsme s Vámi již druhý zkrácený pobyt s Vaší kanceláří a byli jsme nadmíru spokojeni se všemi službami.
Polopenze byla výborná (místo roládek jako dezertu by se příště hodila zmrzlinka)


Honza 09. 09. 2018 napsal(a):

Dobrý den, absolvovali jsme zkrácený pobyt 2-7.9 2018 Igrane, s CK ABC-Tour .
Igrane jsme s vaší cestovkou navštívili po čtvrté . Po každé to byla spokojenost a letos maximální spokojenost. Díky vašemu, novému luxusnímu autobusu. S ním byla cesta naprostá pohoda. Když se k tomu přidá kvalitní a profesionální řidiči, tak nezbývá, než že budu celý rok všem známým a příbuzným vaší cestovku doporučovat. :))


Petr 10. 07. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
naprostá spokojenost se zkráceným pobytem v Igrane (1.-6.7.2018). Nový patrový autobus super, řidiči super, ubytování super, delegátka super, počasí a moře super. Prostě dovolená s ABC Tours perfektní. Příští rok opět pojedeme. Ještě jednou děkujeme za pěknou dovolenou :-)


Pavlína 08. 07. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
právě jsme se vrátili ze zkráceného pobytu z Igrane, s CK ABC-Tour jsme byli poprvé.
Nejprve chci pochválit páni řidiče za bezpečnou jízdu, spoustu informací a ochotu.
Ubytování bylo moc pěkné a pěkně zorganizované - domácí nás rozvozili auty na ubytování a byli velice příjemní. Igrane je krásné, moře průzračné a počasí nám přálo. Děkujeme za krásný výlet na pohoří Biokovo a do Makarské. S ABC Tour jsme jistě nejeli naposled, byli jsme velice spokojeni. Děkujeme.
Pavlína s rodinou


Hana 08. 07. 2018 napsal(a):

Velká spokojenost s profesionály - řidiči a vlastně se vším. Kompletní informace jsem dostala včas a s dostatečným předstihem. Počasí bylo nádherné, ubytování vkusné, domácí velmi příjemní.

Jakmile nám to čas dovolí, rádi pojedeme opět!

Doporučuji všem, kteří váhají a mají pochybnosti, zda dlouhou cestu zvládnou.

Shrnutí: veliká spokojenost se službami, zážitky + profesionální zákaznický servis.

Společnosti ABC Tours přejeme hodně optimismu a sil + spokojené zákazníky.

Hana Šafářová s rodinou


Lacky 08. 07. 2018 napsal(a):

Dobrý den,

Byli jsme letos na Igrane (1-6.7) a velká spokojenost. Moc se mi líbili naši řidiči, velmi ochotní, vtipní jejich historické vyprávění o Chorvatsku nemělo chybu, zaujalo to i mého 7leteho synka a především jejich dovednost a snaha vyřešit jakýkoliv problém (viz. Celnice) a zcela úspěšně. Mají můj obdiv.

Paní průvodkyně Jana byla taktéž velmi milá a vše ráda vysvětlila. Rozmistila nás do apartmánů hned po příjezdu. Bylo vtipné jak tam ti domácí čekali se svými auty jak na své děti co právě přijely z vyletu. Náš apartmán 188 byl krásný s velkou terasou a domácí velmi milí... Sami nám nabídli, že nás dovezou zas zpět k autobusu při odjezdu.

Všem moc děkuji.

Lucka Jedličková

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Jedličková,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci naší delegátky a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Hanka 08. 07. 2018 napsal(a):

Zájezd do Igrane byl opět moc prima. Cesta novým busem byla o poznání příjemnější a pohodlnější, pochvala jako vždy směřuje i k pánům řidičům za bezpečnou a rychlou přepravu a také za mnoho zajímavých informací, klid a jistotu i při nepředvídatelných situacích na hranicích.. 😉 Igrane nádherné, moře prima, domácí vstřícní. Jen maličkost jako doporučení. Vzhledem k tomu, že odjezd je vždy plánován na 17.00 a apartmán musí být volný již v 10.00, řada z nás by ocenila možnost upravit se před cestou, použít koupelnu, WC či krátký odpočinek v chládku. Loni nás domácí nechali v apartmánu až do odjezdu, letos se to nepodařilo a jelikož jsem měla s sebou malého syna, bylo to opravdu náročné. Například na WC v restauracích nás nepustili.. Ono to potom úplně pokazí celkový dojem. Asi bych pro tyto situace vyčlenila koupelnu, WC a třeba odpočinkovou mistnost pro klienty cestovky, je-li to ve vašich silách. Věřím, že by si i mnozí připlatili za možnost opustit apartmán třeba až ve 14, 15hod., my tedy rozhodně. Tak to jen pro inspiraci, jinak děkujeme a budeme se těšit na příští rok ☺


Simona 08. 07. 2018 napsal(a):

S ABC tours jsme byli poprvé a jsme velmi spokojeni, jedním slovem paráda. Igrane je opravdu kouzelné místo. Děkujeme za krásnou dovolenou.


Bohumila Prokešová 11. 06. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
Letos jsem byla s ABC Tours v Igrane už po osmé a opět jako každý rok mohu jen chválit, a to pány řidiče, ubytování a také počasí. Vše bylo perfektní a už se těšíme na příští rok.

Prokešová Bohumila


Dagmar 24. 09. 2017 napsal(a):

Dobrý den,
s ABC-Tour jsme byli na zájezdu do Igrane podruhé a opět byla naše očekávání splněna - doprava bez problémů, výborní řidiči, pěkné ubytování, chutné večeře v Turanu s milou ochotnou obsluhou a počasí nás také nezklamalo.
S ABC Tour jsme určitě nebyli naposledy.Přejeme jen samé spokojené klienty.
Dáša a Martin


Robert 18. 09. 2017 napsal(a):

Opět paráda.......
Příští rok znovu.


Eva 11. 09. 2017 napsal(a):

Dobrý den. Byla jsem se vším velice spokojená.


Jiří 04. 09. 2017 napsal(a):

Zkrácený pobyt v Igrane předčil má očekávání.Páni řidiči jsou profíci a dokáží vše popsat a vyřešit.S touto cestovkou budu jezdit dál a rád.Jen mne zklamalo nezodpovědné chování některých cestujících.Mockrát děkuji.Jiří Uher


Hanka 01. 07. 2017 napsal(a):

Včera jsme se se synem vrátili ze zájezdu do chorvatského Igrane. Je to skutečně kouzelné místo, byli jsme moc spokojeni.

Přístup k městské i k divoké pláži byl kousek, ubytování nemělo chybu, děkuji i delegátkám Heleně a Andrejce za pomoc při zvládnutí telefonu, který zřejmě nepochopil, že je v cizině a prostě nefungoval :-) Páni řidiči na jedničku, cestu jsme měli se zajímavým výkladem. Za zmínku stojí také polopenze, na kterou jsme chodili do restaurace Turan. Obsluha skvělá, ochotná a jídlo jako doma. No a moře, moře bylo nejvíc :-)

Na to, že jsem vaši cestovku objevila v podstatě náhodou, jsem moc ráda a už se těším za rok :-) Mějte se moc hezky a ještě jednou díky!


Andrea 25. 06. 2017 napsal(a):

Zkrácený pobyt Igrane 18.6. - 23.6. 2017
Zdravím CK ABC-Tours.
Chtěly bychom s kamarádkou poděkovat za super dovolenou, výbornou organizaci i pěkné ubytování.
Byly jsme velice spokojeny a moc rády si s vaší cestovní kanceláří dovolenou zopakujeme. I když při příjezdu to vypadalo špatně, v Podgore hořelo, nešla elektřina, ale nakonec dopadlo vše dobře.
Absolvovaly jsem oba výlety Fish picknic a výlet na Biokovo pohoří.
Tyhle výlety určitě doporučujeme, hlavně výlet lodí do zátoky Mlaska. Neskutečně krásné, modré, čisté moře a výborná makrela na lodi.
Opravdu nemáme co vytknout, naprosto skvělá "mini" dovolená.
Vřele doporučuji !
Děkujeme CK i velké díky řidičům!
Andrea a Lucka ze Znojma


Věra 25. 06. 2017 napsal(a):

V pátek jsem se vrátila ze zkráceného pobytu z Igrane. Lze jen napsat dovolená de luxe. Vše naprosto perfektní. Od profesionality řidičů, jejich výkladu při cestě, obrazovky u každého sedadla s výběrem filmů a hudby atd. Ubytování, které jsem požadovala, jsem dostala a bylo skvělé. Musím vyzvednout i organizaci pobytu, kdy si nás majitelé vyzvedli a zavezli do apartmánů a zejména to, že nás majitelé nechali až do času odjezdu v apartmánech.Tohle je u jiných cestovek naprosto nemožné. Chci touto cestou poděkovat CK ABC za úžasnou zkrácenou dovolenou. Jsem nadšená a příští rok jedu opět. Všude budu chválit.


Bohumila 25. 06. 2017 napsal(a):

Zúčastnily jsme se opět zkráceného pobytu v Igrane od 18.6. do 23.6.2017
a opět můžeme již po sedmé CK ABC TOURS jenom chválit.
A to pány řidiče, organizaci, ubytování a také pěkné počasí.
Příští rok pojedeme zase, velmi se nám to líbilo.

Prokešová Bohumila,Paulová Marie a Paulová Kristýna


Iveta 25. 06. 2017 napsal(a):

Byla jsem nadmiru zpokojena vse super urcite pojedeme znova .Jen nas mrzi ze nemate Madarsko -Harkany aspon na tydenni pobyt .


Iva 05. 09. 2016 napsal(a):

Jelikož nemám letos tolik dovolené, rozhodli jsme se se sestrou využít Vašeho zkráceného pobytu v Igrane 29.8-2.9.2016. Nelitujeme. Ono opravdu stačí ty 3 noci u moře. Vše proběhlo v naprostém pořádku od rezervace pobytu až po konečné vysazení nás klientů na nástupních místech. Cesta tam uběhla velice rychle, díky spolehlivosti a bezpečné jízdě řidičů, kteří nás během cesty tam i zpět upozorňovali na různé zajímavosti v okolí průjezdu a bavili autobus historkami z jejich povolání :D , ubytování bylo SUPER, apartmán s kuchyň. koutem, sprchou, ložnicí a balkonem, měli jsme moc fajn pana domácího, který pro nás přijel na místo svozu a svezl nás až k ubytování., navíc nám dovolil zůstat až do hodiny odjezdu na pokoji. Supermarket a pošta cca 1 minutu od ubytování, paráda. Počasí nám vyšlo na jedničku, moře krásné, čisté,pláže sice kamínkové, ale nevadilo, byly taktéž čisté, všemu vévodila přátelská atmosféra městečka, kde jsme slyšely samou češtinu a slovenštinu, takže nemusíte mít strach, že se zde nedomluvíte :D . Z restaurací doporučuji Excalibur, kde dělají úúúúžasnou pizzu, personál je zde velmi milý a rozumí česky. Jen ty ceny v obchodě a restauracích nesouhlasily s tím, co nám bylo ze strany CK posláno (orientační ceny. Stejná cena jako CK uváděla byla pouze u kopečku zmrzliny :D jinak vše o cca 2-4KN dražší) Na nic si opravdu stěžovat nemůžeme. Za mě i moji sestru obrovská spokojenost.Budeme doporučovat všem známým i neznámým !!!! Zdravíme Vás do CK a těšíme se za 3 týdny na již pátém zájezdu s Vaší CK nashledanou :) Iva a Zuzka z Kroměříže


Petra 17. 07. 2016 napsal(a):

Opravdu pohodová výborná rodinná dovolená! V pátek 1. 7. 2016 jsme se vrátili ze zkráceného pobytu v Igrane. Ubytovaní jsme byli v Turanu, kde jsme se i stravovali (polopenze, večeře - výběr ze tří jídel), od moře pár metrů. Samostatné dva pokojíky po dvou postelích, kuchyňka s veškerým vybavením, koupelna (wc, sprchový kout), terasa s výhledem na moře i hory. Připlatili jsme si klimatizaci a byli jsme rádi, v noci se moc neochlazuje. Mile překvapeni jsme byli po příjezdu, kdy už na celý autobus čekali majitelé apartmánů se svými auty, kteří nás se zavazadly rozvezli. V Igrane je pekárna, obchod (potraviny, smíšené zboží) něco jako u nás COOP - otevřeno od rána do večera. (Názor mé skoro 15-leté dcery Elišky: nebyla jsem spokojená se starším typem autobusu, ocenila bych modernější typ s obrazovkami na každém sedadle a s přístupem na internet. Nebyla jsem spokojená také se sprchou, protože 2 ze 4 dnů mě tam tekla ledová voda.) Výlet na Hvar byl také parádní. Všude krásné modré moře. Doporučujeme, děkujeme CK.


Iva 02. 07. 2016 napsal(a):

Zkrácený pobyt Igrane 19.6. - 24.6. 2016
Letos poprvé jsme s manželem využili služeb Vaší cestovní kanceláře z důvodu, že jako jedna z mála CK v ČR nabízíte zkrácené pobyty.Do Chorvatska jezdíme již dvacet let s různými CK, proto můžeme srovnávat. S poskytnutými službami jsme byli velice spokojeni, řidiči byli ochotní, během cesty nám řekli spoustu zajímavých informací, ubytování u Zorana bylo dobré a jídlo v Turanu bylo výborné. Výlet do pohoří Biokovo, který průvodcoval jeden z řidičů se nám také velmi líbil. Děkujeme za pěknou a klidnou dovolenou.


Pavla 21. 09. 2015 napsal(a):

V pátek jsme se s dcerou vrátily ze zkráceného pobytu v Igrane , které se nedá díky krásné přírodě hodnotit jinak než Procházka růžovým sadem :-) Ubytování bylo krásné pár krůčků od moře. .. Velké díky patří také pánům řidičům ,a za jejich péči během cesty . Už teď víme ,že to nebyla poslední dovolená s touto cestovní kanceláří a pokud bude vše ok přiští rok jedeme znovu.Ještě jednou děkujeme celému kolektivu ABC -Tours a přejeme hodně úspěchů

S pozdravem Pavla a Verča


Hana 18. 09. 2015 napsal(a):

Jednoduše bezva. Pár prosluněných dnů v klidu a v pohodě. S ABC jsem absolvovala i několik poznávacích zájezdů. Přístup této cestovky a řidičů se mi prostě líbí. Vše je směřováno ke spokojenosti klienta. Všímám si detailů, které ABC zajišťuje a ty jsou v konečném efektu velmi podstatné..
Moc děkuji za dobrý pocit z mých cest.


Jana 17. 09. 2015 napsal(a):

Zkrácený pobyt Igrane 30.8. - 4.9.2015
Nemohu vytknout nic, co by se nám na tomto zájezdu nelíbilo. Igrane je opravdu klidné zákoutí s krásným čistým mořem. Řidiči podali perfektní servis co se týče jízdy, ochoty a výkladu po cestě. O Chorvatsku a jeho historii jsem se dověděla spoustu nových zajímavých informací. A nabízený výlet autobusem na pohoří Biokovo a Makarskou je opravdu velikým bonusem vaší cestovky. Mooooc se nám tam líbilo a příští rok jedeme znovu. :)


Zdeněk 06. 09. 2015 napsal(a):

Jednoznačný dojem z pobytu v Igrane - prostě perfektní a krásné !!!!! A to bez nadsázky.
Je jasné, že pěkné slunečné počasí, které nám přálo dělalo základ všeho, ale bez krásného moře a dobrého ubytování by to nebylo to pravé ořechové.
Ještě bych zde chtěl vzpomenout ubytování v apartmánu u Ivo i Jasna Talijančič. To bylo vskutku jedno z nejlepších a nejpříjemnějších, kterými jsem na svých pobytech u moře prošel ! Prostě jak z moře, tak i z ubytování jsem byli společně se synem nadšení. Paní Jasně jsme to také před odjezdem řekli a moc poděkovali. A potažmo také děkuji cestovní kanceláři ABC Tours, která mi tento příjemný a krásný prožitek umožnila. Děkuji.
Doporučuji všem. Zdeněk Kučera


Soňa 05. 09. 2015 napsal(a):

Děkujeme za krásnou dovolenou v Igrane.Příští rok znovu v Igrane nashledanou! :-)


Šárka 26. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den, s touto cestovní kanceláří jsem cestovala poprvé a byla jsem na to velmi zvědava, protože recenze pějí pouze chválu a mě to přišlo až nemožné. Ale - musím také pět chválu, bylo to fajn a řidiči neskuteční. I když to byl pouze zkrácený pobyt, užila jsem si ho velmi a myslím, že příští rok bych vyrazila znovu. Všem vřele doporučuji. Přeji pěkné dny


Iva 21. 06. 2015 napsal(a):

Účastnila jsem se poprvé zkrác.zájezdu do Igrane a chtěla bych poděkovat nejen cest.kanceláři za perfektně zorganiz.zájezd, ale i řidičům, kt.nás nejen bez potíží dopravili na místo, na přestávku vždy zvolili vhodné místo, ale oceňuji především jejich humor během obtížné cesty, nevšední ochotu, kdykoli se na ně obrátíte s nějakou žádostí, prostě máte dobrý pocit z toho, že není žádný problém během Vaší dovolené. Touto cestou bych jim ještě jednou chtěla vyjádřit dík za to, že mě při zpáteční cestě vyhověli, abych stihla přímý spoj ZN - TR, zastavili přímo u zastávky na autobus.nádr., aby mi bus neujel. Zkrácený pobyt mi vyhovoval a pokud nebudu mít možnost vycestovat hned na podzim, určitě ji využiji zavčas příští rok. Těším se na další spolupráci s Vámi.


Filip 07. 06. 2015 napsal(a):

Tímto zkráceným pobytem jsem již překonal 10 návštěvu Chorvatska. (je mi 30-let) Projel jsem dost kempů, ostrov, Omiš,Makarká, Baška, Primošten. .. Igrane je další skvělé místo v Chorvatsku. Oproti Živogošče procházkou na JIH 20minut je v Igrane lepší Supermarket. V Živogošče je zase levnější restaurace nahoře u silnice (BISTRO TOPOLA ceny o 25%nižší než v Igrane a bílá ryba(pražma), nejlepší co jsem kdy jedl za 75kn v Igrane přes 100Kn)
Městečko směrem nahoru Drašnice, tam už je opravdu mrtvo a v časech 31.5-5.6 tam byli snad jen češi. Supermarke žádný, dvě hospody, pláž nic moc. (ale mezi Igrane a Drašnicí jsou pláže malé a hezké, jen ten přístup..)

Co se týče CK , za ty peníze jsme čekali rozhodně méně. Ikdyž jsme museli přestoupit ze svozového autobusu s LCD v sedačce do podstatně starší BOVY (cestovka má pouze autobusy Bova) nakonec jsme byli rádi, protože rozhodně pohodlnější sedačky i více místa. Pány autobusáky netřeba rozebírat, je zde napsáno dosti .. (Sranda od začátku a cestou nějaká ta historie, ale jestli se tomu dá věřirt :) )

Ubytko v krásném studiu s balkónem.

ZA mě plný počet hvězd


Bohumila 07. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
Absolbovali jsme zájezd do Igrane-zkrácený pobyt od 31.5 do 5.6.2015.
Jako každý rok , letos už po páté, jsme byli nadmíru spokojeni, jak s ubytováním, s pány řidiři i s organizací.
nemáme co vytknout, vše bylo perfektní , počasí také.
s pozdravem
Prokešová Bohumila a spol.


Jiří 29. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den,odjezd byl 16.8. do Igrane a druhý den ráno nás přivítalo nádherné počasí.řidiči byli směrem tam perfektně sehraní a ochotní.Musím pochválit cestovní kancelář,že je možné za super cenu díky ubytování v apartmánech tento zájezd uskutečnit.Počasí vyšlo,moře čisté a delegátka vše potřebné zařídí.Jen není třeba při storno zájezdu brát vše podle tabulek. Za vše ostatní děkuji a zájezd vřele doporučuji. S pozdrave Jirka Manner.


Gabriela 27. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den,v neděli jsem se vrátila s dcerkami ze zkráceného pobytu v Igrane. Cesta byla super a ubytování též. Počasí se nám také vydařilo. Příští rok pojedeme zase.


Denisa 23. 09. 2014 napsal(a):

V neděli jsem se vrátila ze zkráceného pobytu v Igrane. Cesta probíhala hladce, páni řidiči byli profíci. Ubytování kousek od moře co víc si přát:) Příští rok zase!


Hana 22. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den, v pátek jsme se vrátili z Igrane,chtěla bych moc poděkovat za vstřícnost a porozumění p.Morovic,ktere našemu odjezdu predcházeli navzdory všem komplikacím z naší strany jste nám zařídila opravdu krásné ubytování.P.řidiči i počasí v Igrane nám připravili příjemný odpočinek děkujeme moc Janečková


Simona 21. 09. 2014 napsal(a):

Zdravím, v pátek 19.9. jsem se vrátila z Igrane. Vaší cestovní kanceláři mohu jenom poděkovat. Příjemná cesta, výborní řidiči, skvělá organizace. Příští rok jedu určitě znovu, ale na delší dobu. Ještě jednou dík. Slámová


JANA 17. 09. 2014 napsal(a):

DO IGRANE JEZDÍME JIŽ 5LET A JEŠTĚ NÁS CESTOVNÍ KANCELÁŘ ANI POČASÍ NEZKLAMALO. DĚKUJEME


Ivana,Milena 14. 09. 2014 napsal(a):

Dobrý den, v pátek jsme se vrátili ze zkráceného pobytu v Igrane (7.9. - 12.9.).Někteří z naší skupiny byli v Igrane opakovaně, někteří poprvé, ale úplně všichni jsme byli maximálně spokojeni - super ubytování, pohodová cesta se skvělými řidiči, celková organizace bez chyb. Děkujeme cestovní kanceláři ABC nejen za tento zájezd, ale i za super poznávací zájezdy. Už plánujeme a těšíme se na další. Osobně ještě děkujeme paní ředitelce Morović za mimořádný přístup a milé překvapení.


Martina 10. 09. 2014 napsal(a):

S Vaší cestovní kaceláří jsme vyrazili do Chorvatska již potřetí a opě jsme byli velice spokojeni. Páni řidiči byli skvělí, ubytování bezvadné, organizace perfektní. A i když nám počasí moc nepřálo, dovolenou jsme si v krásném městečku Igrane a jeho okolí hezky užili. Moc děkujeme a určitě pojedeme zase!


Jana 03. 07. 2014 napsal(a):

Dobry den,zucastnili jsme se zkraceneho pobytu v Igrane,uz podruhe a Igrane je uzasne.Pristi rok s Vami pojedeme opet,ale tentokrat na delsi dobu. Dekujeme panum ridicum za bezpecnou cestu a take cestovni kancelari.S pozdravem Osmerova


Lucka 23. 06. 2014 napsal(a):

Zdravím CK ABC-Tours a spolucestující ze zájezdu do Igrane. Chtěla bych poděkovat za super dovolenou, výbornou organizaci i pěkné ubytování. Byli jsme velice spokojeni a moc rádi si s vaší cestovní kanceláří dovolenou zopakujeme. I když počasí nebylo ideální, účel dovolená splnila a ten relax jsme si opravdu užili. Díky i řidičům!


Lenka, 23. 06. 2014 napsal(a):

Také se přidávám a zdravím všechny ze zkráceného pobytu v Igrane 15.6.-20.6.2014. Dovolená byla naprosto skvělá a maximálně jsme si ji užily, počasí nepočasí. Velké díky také pánům řidičům, kteří byli super, měli výborný historický přehled a hlavně pobavili! :) Děkujeme! (Nedá mi to a osobě, která měla s cestou problém, přeji věčný signál wifi, kus žvance a hlavě no stress ;))


ŘIČICOVI 20. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z Igrane a musíme vaší cestovní kanceláři opravdu poděkovat. Z Igrane jsme byli naprosto nadšeni,i přes nepřízeň počasí, jsme si dovolenou naprosto užili. Velkou pochvalu si také zaslouží páni řidiči za ochotu, lidskost a perfektní výklad historie Chorvatska s občasnými vtípky je opravdu příjemné zpestření cesty. Dovolenou s Vámi si určitě zopakujeme . Ještě jednou Vám moc děkujeme , mi jsme byli opravdu naprosto spokojení.Jsme rádi že i v dnešní době se najde solidní cestovní kancelář, která se snaží zajistit bezpečný zájezd za opravdu rozumnou cenu. Zdraví Řičicovi


Karča,Natka,Romča 20. 06. 2014 napsal(a):

Zdravím všechny ze zkráceného pobytu v Igrane 15.6.-20.6.,super odpočinková dovča.Do Chorvatska jezdím 16 let,ale poprvé v Igrane a to mě doslova "dostalo" svou pohodovou atmosférou.Určitě se sem vrátím příští rok a jak jinak než s "ábécéčkem". Jejich profesionální přístup znám z poznávačky,řidiči suproví,znalí historie a zamyslet by se měli ti "co cestují,ale nemaji nic nacestováno" jak praví klasik :-)


Alžběta 18. 06. 2014 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zkráceného pobytu v Igrane v červnu 2014. Zájezd plně splnil moje očekávání, chtěla jsem se vykoupat v čistém moři (to bylo úžasné), odpočinout si od všedních starostí, ale nevydržím lenošit moc dlouho, proto čtyři dny úplně stačily. Výlet do hor a Makarské byl moc hezký. Měla jsem trochu obavu z cesty, ale nakonec vše rychle ubíhalo, dálnice v Chorvatsku je úžasná, na rozdíl od naší D1.

Vondrašová


Věra 15. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den. V pátek jsme se vrátili ze zkráceného pobytu v Igrane. Chtěli bychom poděkovat cestovní kanceláři za bezvadnou dovolenou - krásné ubytování,velmi ochotní řidiči, bezchybná organizace. Byli jsme s ABC Tour již podruhé a jsme opravdu velmi spokojeni.S pozdravem Mikyskovi


Bohumila 15. 06. 2014 napsal(a):

Dobrý den, opět jsme se zúčastnili zkráceného pobytu v Igrane v termínu 8.6. do 13.6.2014.
Byli jsme opět velmi spokojení s pány řidiči a ubytováním , které bylo tentokrát hned u moře, což se nám velmi hodilo, kvůli mé čtyřleté vnučce, které se nechtělo ani domů.
Děkujeme cestovce ABC Tours.
s pozdravem
Prokešová a spol.


Peckovi 16. 09. 2013 napsal(a):

Dobrý den, před pár dny jsme již potřetí využili služeb Vaší CK. Jako vždy posíláme velikou pochvalu. Přiznám se, že o Igrane jsme předtím nikdy neslyšeli, a tak nás moc překvapila malebnost a krásné okolí tohoto městečka. I za 4 dny se toho dá spoustu vidět a zažít, obzvlášť s takovou bezchybnou organizací. Krásné ubytování (s výhledem na moře:-) ), řidiči - sympaťáci, kteří nám kromě bezpečné jízdy poskytli i zajímavý výklad z historie i současnosti Chorvatska. Prostě profíci:-)Děkujeme za krásné zážitky a nabití baterek do příštího zájezdu :-)Samozřejmě opět s Vaší CK. S pozdravem Peckovi


Zdenka 10. 09. 2013 napsal(a):

Dobrý večer.V pátek jsme se vrátily ze zkráceného pobytu v Igrane.Byly jsme s vámi už po druhé a opět se nedá nic vytknout :-).Jen chci vyjádřit svou soustrast řidičům a nám některým,sedícím blízko WC..Zatím se mi nestalo,že by cesta probíhala jako soutěž o to,kdo vícekrát poruší prosbu řidičů o využití toalet jen v akutním případě.Jak vtipně poznamenala jedna spolucestující,bylo to jak škola v přírodě.To,že malá dívka využila cestou WC asi stokrát beru,je malá...ale že i po návratu do Znojma a vyčištění nevábně páchnoucího WC,které nám,blízko sedícím,velmi zpestřovalo cestu,si opět někteří neodpustili tam jít mi přijde opravdu jako nevycválanost.Obzvlášť jedná-li se o dospělé jedince,kterým je na začátku cesty vysvětlen důvod k nevyužívání toalety,který mi připadá opravdu pádný.To je vše a ještě jednou děkuji a určitě jsme s vámi nejely naposledy.Zdenka,Barča a holky z Jedovnic


Michaela 28. 06. 2013 napsal(a):

Dnes ráno jsme se vrátily ze zkráceného pobytu v Igrane a tímto bychom vám rádi poděkovaly za velmi příjemnou dovolenou (i když krátkou), za super ubytování (sice jsme si připlatily, ale rozhodně nelitujeme cca. 1 minuta od moře),za rychle utíkající cestu díky řidičům a skvěle vámi objednané počasí. Určitě opět rády využijeme vašich služeb :-) S pozdravem "holky z Jihlavy a Pardubic"


bohumila 20. 06. 2013 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu od 9.6. do 14.69.2013-zkrácené pobyty už podruhé se svými kamarádkami.Musím poděkovat cestovce ABC Tour s mým zvláštním požadavkem ohledně ubytování, vyšli mi maximálně vstříc, a to bez příplatku.
bylo to super , vše dobře zorganozované i páni řidiči byli ochotní.
všem doporučuji

Prokešová Bohumila


milan 17. 06. 2013 napsal(a):

jel sem uz po druhe a bylo to moc krasny ridici bily moc mily a ochotny co dodat je to nejlepsi cestovni kancelar


Inka 16. 06. 2013 napsal(a):

Letos jsem byla poprvé u moře a to na zkráceném pobytu v Igrane. Ubytování bylo perfektní,rady a mapka městečka,kterou jsme dostali od řidičů přišly vhod. Strava v restauracích byla výborná a cenově dostupná a tak jediné co jsme si chystali byla snídaně.
Malá nespokojenost byla s autobusem.Né se řidiči,ti byli fajn.
Bohužel se porouchala klimatizace už směrem tam a i přes velkou snahu řidičů se nepodařila do zpáteční cesty opravit.To byla první nepříjemnost.Druhá věc co mě příliš nenadchla byla hlasitost reproduktorů,nebot nešla nijak nastavit a byla na můj vkus příliš hlučná.A tak,ikdyž povídání jednoho z řidičů bylo zajímavé,mě po chvilce bolely uši a i při puštění filmu,který jsem nechtěla sledovat jsem byla nucena ho poslouchat .Co se týká nefungujícího wifi připojení-už jsem se dočetla(bohužel pozdě),že se mělo o zapojení říci řidiči.pro příště už budu moudřejší :).
Píši pro příště, neboť i přes malé nepříjemnosti s autobusem jsem byla jak se samotnou CK ,tak i s řidiči a ubytováním naprosto spokojena a už teď vybírám další zájezd. .)


Miroslava 20. 09. 2012 napsal(a):

Začátkem září jsem byla na zkráceném pobytu v Igrane-naprosto spokojená,cesta i pobyt bez nejmenších problémů,užili jsme si moře,sluníčka i výletů,prostě fajn. A ještě se přiznám-tento pobyt jsem absolvovala již v červnu a byla jsem nadšená, proto jsem vyrazila ještě v září!!!! Všem,kteří nemají možnost klasické delší dovolené vřele doporučuji. S pozdravem Mirka Bártová


Bohdana 19. 09. 2012 napsal(a):

Skvělá dovolená :-)
V neděli jsme se vrátily ze zkráceného pobytu v Igrane. I my jsme byly několikrát na dovolené v Chorvatsku na různých místech. Ale tahle prostě neměla chybu! :-) Nebudu se tady rozepisovat o tom, jak je v Igrane krásně, to je bez diskuse.
Chci touto cestou pochválit pány řidiče Jardu a Rostislava. Celou dobu se o nás vzorně starali, cesta byla díky nim bezpečná a rychlá. Obrovská poklona a velký dík patří panu Rostislavovi, který se ujal role delegáta, za velmi zajímavé, poučné i vtipné povídání i historii Chorvatska, o pohoří Biokovo, kam mimo jiné doporučuji výlet, i o Makarské.
Byla to opravdu úžasná dovolená a troufám si tvrdit, že na ni žádná z nás nezapomene.Jedinou chybou bylo, že jsme tam nejely na delší dobu :-)
Tak zase příště. bylo to opravdu skvělé a ještě jednou chválíme a děkujeme pánům řidičům.
Tanečnice z Brna


Monika 18. 09. 2012 napsal(a):

Děkujeme za zkrácený pobyt v Igrane (11.-16.9. 2012). Užily jsme si každého počasí, sluníčka, opalovačky, koupání v moři, ale i déšť, vítr, velké vlny, slunce, déšť a duha, také zima, výlety do Živogosce a Drašnice, bouřka a v noci liják. Dokonce nám před okny večer zářil ohňostroj. Bylo to úžasné, za 4 dny jsme toho zažily jako doma za rok. Byly jsme již po třetí a teprve letos to byl zážitek se vším všudy..:-).
Za rok jedeme určitě zase.
Monika a Šárka


Jana 11. 09. 2012 napsal(a):

Děkujeme ABC za nádhernou dovolenou a ještě jedno velké poděkování řidičům, kteří dělají svoji práci s láskou a to se vždy poznat :-):-) :-)
Těšíme se na příště!!!
manželé Novotni


Soňa 02. 07. 2012 napsal(a):

Opět naprosto senzační dovolená (Igrane - zkrácené pobyty 24.6.-29.6.)!!!! Igrane je prostě pohádkové místo a určitě se příští rok s Vámi znovu vydáme. Chtěla bych poděkovat panu řidiči, který nám dělal delegáta za velmi zajímavé a zábavné povídání o Chorvatsku. Také doporučuji výlet na Biokovo a do Makarské.


Yvona 29. 06. 2012 napsal(a):

Dne 22.6. jsme se vrátili z odpočinkové dovolené. Ačkoli jsme již několikrát byli po vlastní ose na různých místech v Chorvatsku,jsme velmi spokojeni s pohodovým a klidným pobytem v Igrane. Cesta proběhla v pořádku a dozvěděli jsme se i hodně zajímavých informací. Chválíme ubytování i čisté moře. Těšíme se opět na zájezd s Vámi.
P.S.Příště zajistit větší vlny.


Andrea 26. 06. 2012 napsal(a):

V pátek 22.6.2012 jsme se vrátili ze zkráceného pobytu v Igrane. Celý zájezd byl dobře zorganizovaný, hezké ubytování a obvzlášť bychom rádi poděkovali řidičům - zejména p. Rostislavovi za perfektní průvodcovský servis.
Příště určitě s Vaší CK
Komárkovi


Ivana 24. 06. 2012 napsal(a):

Zkraceny pobyt v Igrane se nam moc libil,ubytovani super a pani řidiči moc príjemni.Určite s Vaší cestovní kancelaři znovu někam vyjedem.


Martin 24. 06. 2012 napsal(a):

Vzhledem k tomu, že jsme s manželkou již 2x s Vaší cestovní kanceláří navštívili Paříž (jednou poznávací a podruhé BBB) a pokaždé to bylo moc pěkné, tak jsme letos vyslali na zkrácený pobyt v Igrane (17.-22.6.) naší dceru. Příjela velice nadšená a to nejen z moře a z ubytování, ale především z organizace zájezdu a hlavně z pánů řidičů, kteří jsou nejen dobrými řidiči, ale také zručnými průvodci a baviči. Určitě co nejdříve opět využijeme některý z Vašich zájezdů. Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a hlavně mnoho kilometrů bez nehod, s pozdravem Martin a Eva Tůmovi, Ústí nad Labem


Květa 18. 06. 2012 napsal(a):

S manželem jsme absolvovali podruhé zkrácený pobyt v Igrane.Jako vždy páni řidiči úžasní průvodci a společníci na cestě.Jenom nás mrzí,že si připlácíme za apartmán a máme výhled na moře přes střechy na moře.Určitě pojedeme příští rok.:))


Markéta 15. 06. 2012 napsal(a):

Ze zkráceného pobytu z Igrane jsme se vrátili moc spokojeni.Ubytování bylo perfekní. Řidiči velice ochotní prostě profíci.Počasí se vydařilo.Výlet lodí do Makarské byl moc fajn.Prostě bylo to bez chybičky.Určitě s ABC vyrazíme znovu.


Zdenka 15. 06. 2012 napsal(a):

8.6. -13.6.2012 jsem absolvovala zkrácený pobyt do Igrane.Cesta pohodlným autobusem,řidiči příjemní.Ubytování nemělo chybu.Pláž pod námi,výhled na čistounké moře z balkonu a na druhé straně výhled na pohoří Biokovo.Prostě úžasné.I počasí nám přálo.Mohu jen doporučit a ráda se sem vrátím.Doporučuji výlet lodí na Makarskou.Viděli jsme mnoho dalších letovisek podél pobřeží.


Jana 15. 06. 2012 napsal(a):

Zkrácený pobyt v Igrane byl naprosto dokonalý. Ubytování perfektní,cesta pohodlným autobusem,oba řidiči bezvadní. Nemám žádnou připomínku. Všem to doporučuji ,je to taková perlička před létem. Určitě jedu příští rok znovu.


Radka 14. 06. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
včera se moje maminka vrátila z dovolené, na kterou se vypravila po 20 letech. Byla velmi spokojená, za což vám moc děkuji. Dovolenou si užila, moře bylo nádherné, apartmán čistý, počasí se vydařilo.
Bohužel jediná černá kańka tohoto zájezdu byli řidiči(hlavně starší z nich ), kteří nastoupili ve Znojmě 8.6.2012 a vezli je do Chorvatska. Byli velmi neochotní, vše byl problém ( objednávka výletů, pustění DVD, dokonce o topení v autobuse se muselo žádat). Vrcholem však byly přestávky na toaletu. Za 10 min se na toaletě 50 lidí nestačí vystřídat.
Naopak bych chtěla velmi poděkovat řidičům, kteří řídili zpátky - 13.6.2012. O nich maminka mluvila jen v superlativech. Podařilo se jim nezkazit úžasný zážitek z Vaší dovolené, za což jim děkuji.


Daniela 21. 10. 2011 napsal(a):

Dovolena byla užasne, ubytovani skvele . Moře krasne cistounke. Je jedna vitka. Posledni den se mi stal uraz a kdyby nebylo ridicu kteri sedeli v restauraci a sli mi najit naseho delegata, na ktereho jsme nemeli nikdo kontak tak nevim co bych delala nebo kde bych delegata hledala. Timto chci take ridicum kteri nas vezli moc podekovat.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den paní Štefanová, děkujeme za Váš příspěvek a jsme rádi, že i přes Váš úraz se Vám dovolená líbila. Co se týče delegáta, jen si dovolíme podotknout, že kontakt na něj jste měli po celý pobyt uveden na naší informační ceduli, kterou máme v Igrane. Dále při Vašem příjezdu jste od delegáta obdrželi informace k Vašemu pobytu a právě v tento okamžik si klienti brali kontakt na delegáta, aby jej měli v případě potřeby. Každopádně si z Vaší připomínky vezmeme pro příští rok ponaučení a budeme dávat kontakt na delegáta již do pokynů, které zasíláme před odjezdem.
Přejeme pěkný podzim a budeme se těšit na opětovné setkání s Vámi. CK ABC


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Marie 12. 09. 2011 napsal(a):

Tak jsme se v pátek vrátili z dovolené v Igrane. Bylo to tam moc krásné takové romantické. Moře bylo opravdu krásně čisté. Dokonce jsme se vyškrábali až nahoru ke kostelu od tud byl moc hezký výhled na Igrane Byli jsme tam ubytováni u jedněch domácích ještě z dalšími lidmi z našeho autobusu akorát jsme neměli balkon což nás děsně štvalo byli tam jen takové schody a k moři jsme to měli daleko cca 200 m a zpátky nás štval ten kopec. Ale za to v autobuse jsme měli bezva pany řidiče a dozvěděli jsme se vážně o Chorvatsku spoustu věcí a za to moc děkujeme. Cesta nám v autobuse utíkala rychle. Jinak upozornění chtěli jsme jít k Puntě do bazénu a nepustili nás tak že tam bez náramku už nikdo prý nesmí jako dříve tam lidi chodili normálně. Jinak Igrane je moc krásné chceme se tam s vámi pokud tam budete pořádat zájezdy příští rok znova podívat a už se moc těšíme ani se nám domů nechtělo jak moc se nám tam líbilo. Děkujeme vám za moc hezký zájezd. A budeme u vás moc rádi už po třetí objednávat další zájezd.


daniela 09. 09. 2011 napsal(a):

Dobry den,
dnes jsem se vratila ze zkraceneho pobytu v Igrane.
V Chorvatsku jsem byla uz asi 8krat,at po vlastni ose,nebo s cestovni kancelari.Letos jsem poprve vyrazila s ABC Tours a musim rict-"klobouk dolu".
Byla jsem velice spokojena profesionalnim pristupem panu ridicu.A mile prekvapena znalostmi,ktere nam pan ridic behem cesty povypravel.
Ubytovani super.
Rada s Vami opet vyrazim.


Monika 21. 09. 2010 napsal(a):

Dobrý den,
s přítelkyněmi jsme absolvovaly zkrácený pobyt v Igrane v půli září, vše bylo tak, jak jsme očekávaly i počasí nám velice přálo. Ač nás byla větší skupina, i společný apartmán byl bez chyby. Rády bychom opět jely na zkrácený pobyt, přivítaly bychom i jinou lokalitu v Chorvatsku. Moc jsme si tu pohodičku u moře užily.
Monika Matějková


Jitka 18. 09. 2010 napsal(a):

Na zkraceny zajezd do Igrane jsme jeli jiz podruhe - a opet jsme byli nadseni. Pocasi sice nebylo uplne idealni, bylo jiz prece jen zari , ale to nam vubec nevadilo. Igrane je nadherne letovisko, s nekolika fajn restauracemi a obchudky. Take se zde nabizi moznost hezkych prochazek po okoli. Vylet na Makarskou jsme si vazne uzili a znalost ridice/pruvodce nas prijemne prekvapila. Nase ubytovani snad nemohlo byt lepsi - nadherny velky apartman primo na plazi s veskerym vybavenim a velkym balkonem s vyhledem na more - co vice si clovek muze prat. Zkratka - opet bych nas zajezd oznamkovala za jedna a to s hvezdickou!


Ivana 12. 09. 2010 napsal(a):

Děkuji za příjemný pobyt s vaší cestovní kanceláří v Igrane,perfektně organizačně zvládnutý,řidiči velmi ochotní,cesta byla zpříjemněna informacemi o Chorvatsku,ubytování moc pěkné v tomto klidném středisku..můžu všem doporučit.


Hlena 29. 06. 2010 napsal(a):

Zájezd Igrane - zkrácené pobyty.
Jelikož v Chorvatsku jsem nebyla poprvé byla jsem s Vaší cestovní kanceláří velice spokojená . Profesionální přístup pánů řidičů po celou dobu cesty tam i zpět. Organizace ubytování zvládnutá bez problémů. Apartmány na úrovni Chorvatské mentality.
Ale jelikož jsme byli ubytovány nad hotelem , kde byla už více rekreační část s výhledem na moře není co vytknout. Dcera byla i loni s Vaší CK a proto jsme nyní i letos volili cestu s Vámi . A rádi bychom s Vámi jeli pokud to bude možné znovu .
Přeji samé spokojené klienty .

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme a budeme se těšit na opětovné setkání s Vámi.

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Filip 28. 06. 2010 napsal(a):

S přítelkyní jsme absolvovali zkrácený pobyt v Igrane k naší plné spokojenosti. Se službami kanceláře ABC Tours jsme byli spokojeni, vše, co bylo objednáno, bylo i dodáno. Velmi příjemně nás překvapily znalosti pana řidiče, který provázel celou cestu uvěřitelnými i neuvěřitelnými fakty a historkami z míst a států, kterými jsme právě projížděli. Ubytování bylo na jedničku, velmi jsme si užili apartmán pro dva a jak Igrane, tak i jeho okolí (Živogošče, Makarska) nám poskytlo dostatek zajímavých zážitků a příležitostí jak k aktivnímu, tak i pasivnímu odpočinku. Jediný, kdo si během naší dovolené trochu stěžoval, byly naše zadní části, které jsme - vzhledem k našim aktuálním finančním možnostem - prostě museli obětovat na 32 hodin sedačkám jinak kvalitně vybaveného autobusu.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,děkujeme za Vaše slova chvály a za ABC musíme říct, že si přejeme,aby Vaše finanční situace i v budoucnosti nabádala k zakoupení našich autobusových zájezdů.Přejeme pěkné léto

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours