Informace

Recenze k zájezdu: Holandská květinová pohádka - květinové korzo

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Holandská květinová pohádka - květinové korzo.

Přidat recenzi

Holandská květinová pohádka - květinové korzo
 
 

Recenze od našich klientů


Marta 05. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Keukenhofu a Rotterdamu byl letos v termínu 22.-24.4.2022.
Počasí přálo, paní průvodkyně i páni řidiči naprosto skvělí. Rozhodně doporučuji tuto tulipánovou nádheru a krásný květinový alegorický průvod vidět. Souhlasím s paní Věrou ,zájezd se vydařil.
Děkuji Marta Š.


Alice Špilkova 26. 04. 2022 napsal(a):

Velice spokojená a chystám se s vámi i do Paříže....


Věra 24. 04. 2022 napsal(a):

Absolvovala jsem zájezd do Keukenhofu a Rotterdamu v termínu 22.-24.4.2022.
Počasí přálo, paní průvodkyně i páni řidiči naprosto skvělí. Rozhodně doporučuji tuto tulipánovou nádheru. Městečko Lisse je velmi příjemné, vyplatí se sednout si v centru do zahrádky některé místní restaurace a podívat se na krásný květinový alegorický průvod, který jako oslavu svátků jara a květin prožívá opravdu celé městečko.


Danuše 16. 04. 2019 napsal(a):

Zájezd 12.-14.4.2019
Krásný zájezd,báječní řidiči a skvělá paní průvodkyně. Děkujeme všem a určitě to nebyl poslední zájezd.


Iveta 16. 04. 2019 napsal(a):

Bylo to super. Děkuji panu průvodci Lukášovi a pánům řidičům starali se o nás skvěle.Tak zase někdy příště.
Holandsko květinové korzo 12.4 - 14.4.2019


Lukáš 16. 04. 2019 napsal(a):

Zdravím Holandsko, cesta prostě vše super. Za měsíc jedeme Paříž a už se zase moc těšíme.


Zora Š 14. 04. 2019 napsal(a):

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z krátkého pobytu z květnového korza a Rotterdamu a děkujeme za pěkný program a krásné zážitky. Poděkování patří i paní průvodkyně Janě a pánům řidičům, byť to bylo jenom na otočku a počasí moc nepřáli i tak jsme si to užili. Určitě s Vaší CK ještě pojedeme.


Pavla 16. 05. 2018 napsal(a):

Bezvadný zájezd. Naprostá spokojenost.


Irena 27. 04. 2018 napsal(a):

S Vaší cestovkou jsem se vydala na výlet už po čtvrté, tentokrát do Keukenhofu na květinové korzo, a byla to opět skvělá volba. Organizace zájezdu na jedničku, páni řidiči Petr a Leoš profesionálové, skvělí, ochotní. Průvodce Michal milý a příjemný.
Všem, kteří uvažují o návštěvě květinového korza, vřele doporučuji. Je to nádhera, pastva nejen pro oči, ale také čichové buňky si přijdou na své. My jsme měli to štěstí, že jsme měli zážitek umocněný krásným slunečným dnem. Těším se na další zájezd s ABC Tours.


Barbora 25. 04. 2018 napsal(a):

Ze zájezdu do zahrad jsem byla nadšená,prostě nádhera,páni řidiči milí,vstřícní,stejně jako pan průvodce,jen bych příště vynechala zajíždku do Rotterdamu na prohlídku Euromastu-nebylo na to mnoho času,celý autobus na nás čekal,ale když už tam člověk je a má to zapleceno tak to chce vidět-to je snad jasný,tak se ještě jednou omlouvám za zpoždění:-),jinak s vaší cestovkou jsem byla několikrát a jsem velice spokojena


Blanka 24. 04. 2018 napsal(a):

Opět naprostá spokojenost. Chtěla jsem celodenni pobyt v zahradach, užít si tu nadheru v klidu a to se mi splnilo. Navíc vyšlo počasí, prostě vše super. Páni řidiči profici, milý pan průvodce, pohodlný autobus. S Vaší CK jsme byli opakovaně a ne naposledy. Děkujeme za krásný vikend.


Jana 27. 04. 2017 napsal(a):

Nizozemí byl můj druhý zájezd s Vámi. A je mi jasné, že nebyl poslední. Od objednání zájezdu až po návrat zpět domů bylo všechno perfektní.
A Nizozemí - tedy hlavně květinové zahrady - prostě nádhera. Člověk neví kam dřív koukat. A teď doma člověk neví, kam s těmi všemi cibulkami 😊
Velké díky patří průvodci Michalovi i pánům řidičům. Díky Vám všem jsem měla krásné narozeniny.


Ivana 25. 04. 2017 napsal(a):

Zájezd byl úžasný! Krásná podívaná, milý pan průvodce i řidiči. Jako vždy vše zvládnuto na jedničku s několika hvězdičkami. Všem vřele tuto CK a jejich zájezdy za poznáním doporučuji.


J. 25. 04. 2017 napsal(a):

Chtěla bych pochválit delegáta Michala a pány řidiče za ochotu a skvělý zájezd do Holanska.

Děkuji a těším se na příště


Kateřina 25. 04. 2017 napsal(a):

Chtěla bych poděkovat panům řidičům a našemu průvodci Michalovi který nám všechno povědel o Holansku .


Kateřina 25. 04. 2017 napsal(a):

Se zájezdem jsme byly moc spokojeny. Musím říci, že bylo vše velmi dobře zorganizované. Byl dostatek času na vše, jako cestující jsme měli maximální pohodlí. Průvodce Michal byl velmi příjemný a ochotný , bylo znát, že svou práci má rád. Byl skvělý. Stejně jako oba řidiči.
Tuto cestovní kancelář doporučuji a ráda v budoucnu její služby zase využiji.


Jakub 25. 04. 2017 napsal(a):

S cestovní kanceláří ABC jsem jel už i do Paříže a také Holandsko nebylo jinak než-li na výbornou. Pan průvodce nám řekl spoustu zajímavosti které každý ocenil, vše až na počasí(krapet foukalo) bylo suprově zařízené. Domů jsme se dostali i o něco dříve.
Tak příště zase s VÁMI,
Děkuji!