Informace

Recenze k zájezdu: Florencie - Benátky

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Florencie - Benátky.

Přidat recenzi

Florencie - Benátky
 
 

Recenze od našich klientů


Marek 06. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd jsme si s dcerou parádně užili.Spoustu zajimavostí z historie i současnosti se super průvodkyní Alenou,výborné zmrzlinárny a závěrečná koupačka v teplém moři.Vždy je lepší si někam vyrazit osobně a udělat si vlastní názor než jen poslouchat kritiku na místa ,kde už prý většina lidí stejně byla.Jediná chybka ,že filmy v autobuse jsou stejné jak před dvěma lety na minulém zájezdu .Chystáme se s vámi zase někam příští rok,tak prosím obměnit.Díky moc.


Věra a Jaroslav 03. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd neměl chybu, průvodkyně Alenka byla nejen milá a příjemná ale poskytla všechny potřebné informace jak organizační, tak týkající se historie a všech dalších zajímavostí týkajících se navštívených oblastí. Její spolupráce s místní průvodkyní Štěpánkou byla velmi obohacující, neboť Štěpánka, která ve Florencii žije, byla opravdu skvělá.
Samozřejmě je nutné pochválit také práci řidičů Ríšy a Karla, kteří byli velmi profesionální s velmi vstřícným přístupem k účastníkům zájezdu a navíc s nimi byla legrace, což platí i o Alence a Štěpánce.
Jeli jsme s Vaší kanceláří již podruhé a vždy bylo vše naprosto skvěle zorganizované
a vezli jsme si domů ty nejkrásnější dojmy a zážitky. Děkujeme všem a určitě budeme Vaší kanceláři věrní.


Honza 06. 08. 2019 napsal(a):

Tento zájezd jsme si vybrali jako alternativu k 4dennímu zájezdu do Říma a celkově jsme byli spokojeni. Doprava v autobusech byla sice poněkud únavná, avšak probíhala bez jakýchkoli komplikací. Malou výtku mám k dotykovým obrazovkám v autobusech, které na dotek občas špatně reagovaly. Projev průvodkyně byl bezesporu velmi zajímavý a užitečný pro samotné výlety po městech, avšak byl občas chaotický a na historii kupříkladu nebyl příliš bohatý. Vyčerpávající informace, občas vtipně ozvláštněny, však poskytla průvodkyně přímo ve Florencii. Co se rezervace vstupů týče, tak rozhodně nedoporučuji na výlet ve Florencii rezervovat zároveň vstup na kopuli do katedrály Santa Maria del Fiore a do galerie Uffizi. Volného času nebylo příliš mnoho a za jeden den se téměř nedá obojí stihnout, škoda, že jsme na tuto skutečnost nebyli předem upozorněni. Proto bych třeba uvítal pro příště informaci již před samotným zájezdem, kolik volného času přibližně bude k dispozici, pokud se nabízí rezervace vstupů. K výletu v Benátkách nemám téměř žádné připomínky. Příjemná plavba lodí, procházka městem i hezký výhled na celý kanál Grande. Opět se nedalo stihnout vše (zde mám na mysli třeba výlet na ostrovy nebo vstup do Dóžecího paláce či baziliky sv. Marka), ale koupání na pláži Lido bylo příjemnou tečkou celého zájezdu.


Anet 06. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd Florencie - Benátky se nám líbil. Bylo fajn, že pro nás průvodkyně měla připravený program, a zároveň byla možnost i programu vlastního a strávení odpoledne dle vlastních představ. Ubytování bylo taky v pořádku a cesta autobusem proběhla bez problémů.


Jana a Luboš 30. 05. 2019 napsal(a):

Zájezd Florencie-Benátky se nám moc líbil. Jeli jsme s CK ABC- Tours potřetí a byli jsme velice spokojeni. Pochvalu zaslouží průvodkyně Alenka a řidiči Petr a Kuba, jsou to profíci. Již se těšíme na další cestu. S pozdravem.


Andrea 29. 05. 2019 napsal(a):

Zájezd Florencie-Benátky se nám moc líbil. Jeli jsme s CK ABC- Tours poprvé a byli jsme spokojeni. Zvláště musíme pochválit průvodkyni Alenku, která nám pomohla vyřešit problém se vstupenkou do galerie Uffizi. Doprava autobusem byla bezproblémová, takže chválíme i pány řidiče Kubu a Petra.


Radka 28. 05. 2019 napsal(a):

V termínu 23.-26.5.jsem se zúčastnily zájezdu ve složení 4 matky a 4 děti. Vše bylo bez problémů,počasí se vydařilo, paní průvodkyně Alena ochotná a příjemná, podala nám spoustu informací,zajistila vstupenky na vyhlídku na Benátky,se vším poradila.Byla jsem již na třetím zájezdu a mohu jen doporučit.


Ivana a Vladimír 12. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd se nám moc líbil, výtečná průvodkyně, nabitý program, bezva řidiči. No prostě vše jak má být. Vřele doporučujeme. Jediné, co malinko kazili radost z výletu, byla nakonec únava. Ale to k tomu patří.

Ivana a Vladimír z Vyškova


4.10.2018 11. 10. 2018 napsal(a):

děkujeme cestovní kanceláři ABC-TOURS,za zážitek ,který jsme prožili.Vybíráte si kvalitní řidiče-p.Staník a p.Ríša pohodáři a ochotní splnit přání ,průvodkyně Alenka byla super!!!!!!!!Jeli jsme s Vámi po třetí a vždy kvalitní služby.Díky tomu jsme si zájezd užili Ježovi


Šárka 23. 07. 2018 napsal(a):

Z ABC jsem cestovala už po páté ...děkuji řidičům za bezpečnou cestu tam i nazpátek . Velice se mi líbilo ubytování v hotelu Park Venezia ...koupání bylo fajn , moře bylo nádherně teplé ...


Jitka 23. 07. 2018 napsal(a):

Děkuji za perfektně zorganizovaný poznávaí zájezd pořádaný vaší agenturou. Oceňuji hlavně profesionální, milý, lidský a ochotný přístup paní průvodkyně Lenky a velký dík patří i řidičům, kteří byli moc fajn.


Veronika 05. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd do Florencie a Benátek byl moc pěkný. Jela jsem se svými dvěma syny ( 11 a 7 let ) a i ti vše pěkně zvládli. Spokojeni jsme byli se vším. Ovšem jedna z nejlepších věcí byl monitor na každém sedadle, kde bylo nahráno spousta filmů, písniček, byl o zde plno her atd. Navíc jsme na mapě viděli, kde se náš autobus právě nachází.
Paní průvodkyně i řidiči nám podali vyčerpávající informace.
Již teď mám v hlavě plány na další zájezdy s touto cestovní kanceláří.
CK ABC TOURS vřele doporučuji!


Lenka M. 05. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd jsme si naprosto s manželem užili . Bylo to přesně dle našich představ . Cesta velmi pohodová a příjemná . Ovšem nás paní řidiči informovali takže jsme měli všeobecný přehled toho co nás čeká . Paní průvodkyně byla velmi příjemná. Dostatek volného času a návštěvy památek dle našeho uvážení bylo přesně to, co jsme chtěli .
Jezdíme s touto cestovní kanceláři celkem pravidelně celá naše rodina takže za nás můžeme jen a jen doporučit a brzy se jistě vydame na další cestu :-).

Děkujeme Mitrovi

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

CK ABC Tours

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

MARIE 08. 05. 2018 napsal(a):

Tento zájezd jsme si dali k 40výročí naší svatby a udělali jsme moc dobře.Zážitky na celý zbytek života!Obdiv patří paní Lence,která dokázala zvládnout 35lidí v takovém chaosu jaký v Benátkách byl a pánům řidičům děkujeme za bezpečnou jízdu,prostě jsme si to užili...manželé Toporovi


Anna 04. 05. 2018 napsal(a):

Zájezd Florencie-Benátky 26.-29.4.2018
Opět krásný a nezapomenutelný zážitek s vaší cestovkou.Úžasná průvodkyně Lenka a ochotní páni řidiči.Mockrát děkujeme,s maminkou jsme si to opravdu moc užily a máme na co vzpomínat. 😊😊😊🍀🍀🍀


Zdenka 01. 06. 2016 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd byl moc hezký. Naprostá spokojenost. Řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. A průvodkyně Alenka, velmi milá, ochotná.
Už se těším na další zájezd s Vaší CK.


Radka 25. 05. 2016 napsal(a):

Zájezd byl senzační, organizace naprosto perfektní, delegátka Alena má znalosti snad úplně o všem. V Benátkách jsem s Vámi byla již po druhé a dozvěděla jsem se i tak spoustu nových věcí. Florencie byla naprosto neuvěřitelná! Jen škoda, že pouze na jeden den. Nebála bych se jí věnovat dva až tři dny.


Michala 25. 05. 2016 napsal(a):

Perfektní zájezd, mohu jedině doporučit. Delegátka Alena měla vše dobře zorganizované, velice ochotná, velké znalosti..... Všechno proběhlo podle plánu a bez problémů.


Miluše 25. 05. 2016 napsal(a):

Zájezd byl výborný, služeb cestovní kanceláře jsme využili už potřetí. Delegátka Alča - super, dozvěděli jsme se kromě historie a současnosti i řadu zajímavostí, oba páni řidiči - vše na jedničku. Plánujeme i do budoucna využívat služeb této CK. Děkujeme za hezké zážiky


Věra 01. 04. 2015 napsal(a):

Zájezd byl perfektní jako vždy, delegátka Jana příjemná a fundovaná, velké díky patří také pánům řidičům za bezproblémovou jízdu.


Petra 31. 03. 2015 napsal(a):

Krásné... Delegátka Jana byla perfektni. Organizace celého vikendu dobrá. Užili jsme si to.


Alena 31. 03. 2015 napsal(a):

Zájezd byl nádherný, jako vždy s ABC tour jsme již po páté a vždy nad míru spokojení.Průvodce Jana nemá chybu.