Informace

Recenze k zájezdu: Florencie - Benátky

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Florencie - Benátky.

Přidat recenzi

Florencie - Benátky
 
 

Recenze od našich klientů


Ivana a Vladimír 12. 10. 2018 napsal(a):

Zájezd se nám moc líbil, výtečná průvodkyně, nabitý program, bezva řidiči. No prostě vše jak má být. Vřele doporučujeme. Jediné, co malinko kazili radost z výletu, byla nakonec únava. Ale to k tomu patří.

Ivana a Vladimír z Vyškova


4.10.2018 11. 10. 2018 napsal(a):

děkujeme cestovní kanceláři ABC-TOURS,za zážitek ,který jsme prožili.Vybíráte si kvalitní řidiče-p.Staník a p.Ríša pohodáři a ochotní splnit přání ,průvodkyně Alenka byla super!!!!!!!!Jeli jsme s Vámi po třetí a vždy kvalitní služby.Díky tomu jsme si zájezd užili Ježovi


Šárka 23. 07. 2018 napsal(a):

Z ABC jsem cestovala už po páté ...děkuji řidičům za bezpečnou cestu tam i nazpátek . Velice se mi líbilo ubytování v hotelu Park Venezia ...koupání bylo fajn , moře bylo nádherně teplé ...


Jitka 23. 07. 2018 napsal(a):

Děkuji za perfektně zorganizovaný poznávaí zájezd pořádaný vaší agenturou. Oceňuji hlavně profesionální, milý, lidský a ochotný přístup paní průvodkyně Lenky a velký dík patří i řidičům, kteří byli moc fajn.


Veronika 05. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd do Florencie a Benátek byl moc pěkný. Jela jsem se svými dvěma syny ( 11 a 7 let ) a i ti vše pěkně zvládli. Spokojeni jsme byli se vším. Ovšem jedna z nejlepších věcí byl monitor na každém sedadle, kde bylo nahráno spousta filmů, písniček, byl o zde plno her atd. Navíc jsme na mapě viděli, kde se náš autobus právě nachází.
Paní průvodkyně i řidiči nám podali vyčerpávající informace.
Již teď mám v hlavě plány na další zájezdy s touto cestovní kanceláří.
CK ABC TOURS vřele doporučuji!


Lenka M. 05. 06. 2018 napsal(a):

Zájezd jsme si naprosto s manželem užili . Bylo to přesně dle našich představ . Cesta velmi pohodová a příjemná . Ovšem nás paní řidiči informovali takže jsme měli všeobecný přehled toho co nás čeká . Paní průvodkyně byla velmi příjemná. Dostatek volného času a návštěvy památek dle našeho uvážení bylo přesně to, co jsme chtěli .
Jezdíme s touto cestovní kanceláři celkem pravidelně celá naše rodina takže za nás můžeme jen a jen doporučit a brzy se jistě vydame na další cestu :-).

Děkujeme Mitrovi

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné blížící se léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

CK ABC Tours

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

MARIE 08. 05. 2018 napsal(a):

Tento zájezd jsme si dali k 40výročí naší svatby a udělali jsme moc dobře.Zážitky na celý zbytek života!Obdiv patří paní Lence,která dokázala zvládnout 35lidí v takovém chaosu jaký v Benátkách byl a pánům řidičům děkujeme za bezpečnou jízdu,prostě jsme si to užili...manželé Toporovi


Anna 04. 05. 2018 napsal(a):

Zájezd Florencie-Benátky 26.-29.4.2018
Opět krásný a nezapomenutelný zážitek s vaší cestovkou.Úžasná průvodkyně Lenka a ochotní páni řidiči.Mockrát děkujeme,s maminkou jsme si to opravdu moc užily a máme na co vzpomínat. 😊😊😊🍀🍀🍀


Zdenka 01. 06. 2016 napsal(a):

Dobrý den,

zájezd byl moc hezký. Naprostá spokojenost. Řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. A průvodkyně Alenka, velmi milá, ochotná.
Už se těším na další zájezd s Vaší CK.


Radka 25. 05. 2016 napsal(a):

Zájezd byl senzační, organizace naprosto perfektní, delegátka Alena má znalosti snad úplně o všem. V Benátkách jsem s Vámi byla již po druhé a dozvěděla jsem se i tak spoustu nových věcí. Florencie byla naprosto neuvěřitelná! Jen škoda, že pouze na jeden den. Nebála bych se jí věnovat dva až tři dny.


Michala 25. 05. 2016 napsal(a):

Perfektní zájezd, mohu jedině doporučit. Delegátka Alena měla vše dobře zorganizované, velice ochotná, velké znalosti..... Všechno proběhlo podle plánu a bez problémů.


Miluše 25. 05. 2016 napsal(a):

Zájezd byl výborný, služeb cestovní kanceláře jsme využili už potřetí. Delegátka Alča - super, dozvěděli jsme se kromě historie a současnosti i řadu zajímavostí, oba páni řidiči - vše na jedničku. Plánujeme i do budoucna využívat služeb této CK. Děkujeme za hezké zážiky


Věra 01. 04. 2015 napsal(a):

Zájezd byl perfektní jako vždy, delegátka Jana příjemná a fundovaná, velké díky patří také pánům řidičům za bezproblémovou jízdu.


Petra 31. 03. 2015 napsal(a):

Krásné... Delegátka Jana byla perfektni. Organizace celého vikendu dobrá. Užili jsme si to.


Alena 31. 03. 2015 napsal(a):

Zájezd byl nádherný, jako vždy s ABC tour jsme již po páté a vždy nad míru spokojení.Průvodce Jana nemá chybu.