Informace

Recenze k zájezdu: Disneyland a kousek Paříže k tomu

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Disneyland a kousek Paříže k tomu.

Přidat recenzi

Disneyland a kousek Paříže k tomu
 
 

Recenze od našich klientů


Halytsya 21. 11. 2023 napsal(a):

Disneyland a kousek Paříže k tomu byl to krásný zažítek.Děkujeme moc.


Martina 21. 11. 2023 napsal(a):

Zájezd jsem absolvovala s dětmi (7 a 12 let). Vše bylo perfektně zorganizováno a naplánováno, i díky tomu jsme první den v Paříži i druhý den v Disneylandu využili na maximum. Průvodce Michal je fajn člověk na svém místě, program byl díky němu vyvážený tak, že jsme měli dost času pro sebe, ale zároveň jsme se i dozvěděli spoustu nových informací. Řidiči profesionálové, se smyslem pro humor, pohodáři. Navzdory tomu, že nám nevyšlo počasí, se nám zájezd opravdu moc líbil. Děkujeme za krásné zážitky, z kterých se budeme těšit ještě dlouho.


Jiřina 03. 10. 2023 napsal(a):

Paříž a Disneyland jsem si s vnuky moc užila. Pohodlný autobus, vše proběhlo jak mělo. Velké díky oběma řidičům za bezpečnou jízdu.
CK ABC TOUR mohu jen doporučit.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem
Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Kristýnka s rodiči 26. 09. 2023 napsal(a):

Zájezd s Lukášem byl super. Paříží nás moc hezky provedl, doporučil restauraci.I když byla náročná, stála za to.
Druhý den nás čekal Disneyland a opět nám Lukáš skvěle poradil. Viděli i zažili jsme toho moc a nedá se to popsat. To musí člověk zažít.
Lázně byly skvělým relaxem a vzpruhou.
Velmi kladně hodnotím jak průvodce Lukáše, tak oba řidice. Jediným slabým místem zájezdu bylo ubytování v F1.

Kristýnka Špiralová:)


Alena + Kamilka 24. 08. 2023 napsal(a):

Zájezd jsme si moc užily. Je pravda, že první den v Paříži byl trochu náročnější, ale Disneyland nám to všechno vynahradil. Průvodce Lukáš nám všechno vysvětlil a den v Disneylandu jsme si užily do poslední sekundy. Lázně v Ambergu byly super a skvěle nás nakoply po náročné noci v autobuse. Moc děkujeme jak průvodci Lukášovi za skvěle zorganizovaný zájezd, tak oběma řidičům za bezpečnou cestu.


Alena 22. 08. 2023 napsal(a):

Paříž+Disneyland… jedním slovem nádhera !!!
Neskutečný zážitek, který se slovy nedá popsat, ale musí se zažít!!
Vřele doporučuji všem , nehledě na věkovou kategorii.
Především velký dík průvodci Lukášovi za velmi vstřícný přístup a neskutečné znalosti.
A oběma řidičům za ochotu a profesionalitu.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Katerina 22. 08. 2023 napsal(a):

Dobrý den,už jsme s Vama po druhé a opět 10 z 10bodu..tentokrát bych dala ještě lepší hodnocení průvodci Lukášovi. Poradil ,vysvětlil a jeho znalost je neuvěřitelná.. oba řidiči skvělí a ochotný. Jízda pohodová. Disnilend opět neuvěřitelný zážitek .Dokonce jsme našli i více atrakcí,.počasí nám přálo, takže jsme až do samotného závěrečného ohňostroje prožili den nad naše očekávání. Děkuji všem a cestovce za krásný výlet a rozhodně není poslední. S pozdravem Katka a rodina.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti našeho průvodce a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Hana Berková 16. 08. 2023 napsal(a):

V Květnu jsme byly s Vámi v Paříži + v Disneylandu a všechno ale opravdu všechno bylo na jedničku a velké díky panu průvodci Michalovi, který byl prostě úžasný, vše nám řekl, vše poradil a je to neuvěřitelné ale vše věděl. Opravdu úžasný člověk na pravém místě. Ještě jednou moc děkujeme za úžasný zážitek.


Dmitry 09. 08. 2023 napsal(a):

Vše proběhlo výborně, obzvlášť bych chtěl pochválit průvodkyni Šarku za organizaci a dodržování programu spolu s rady ohledně Disneylandu.
Zájezd jen můžu doporučit.


Adéla 02. 08. 2023 napsal(a):

Vše perfektní :)


Blanka a spol. 31. 07. 2023 napsal(a):

Vše proběhlo v pořádku. Děti spokojené v Disneylandu, dospělé potěšil výlet na lodi. Řidičům posíláme velké díky za ochotu a nachlazenou zásobu vína. :o)Paní průvodkyně příjemná ,co víc si přát....


Mariana Stojkovová 19. 07. 2023 napsal(a):

Byli jsme spokojeni jako vždy...nebyl to náš první a ani poslední zájezd s ABC Tours. Děkujeme řidičům i paní průvodkyni. Disneyland nás nadchl..


Petra Švarcová 04. 07. 2023 napsal(a):

Zájezd výborně organizovaný, příjemní a ochotní řidiči. Paní průvodkyně hodná, ochotná a příjemná. Na místě byla schopna vyřešit i nenadálé okolnosti, kdy vzhledem k situaci v Paříži ( stávka), která nám narušila plánovaný program, vše zvládla na jedničku. Zklamání se dostavilo pouze v Disneylandu, kdy po dvouhodinovém čekání v Paláci princezen, Vás pouze vyfotografují s princeznou a to je bohužel vše. Cena jedné fotografie je 20 Euro. Jinak absolutní spokojenost.


Simona a Veronika 13. 06. 2023 napsal(a):

Moc bychom chtěli poděkovat pánovi průvodci Michalovi a samozřejmě řidičům autobusu. Moc jsme si to užili, opravdu vše vymyšlené do posledního detailu, zábavné, cenově dostupné. Akorát naplánovaný program s dostatečným osobním volném. Disneyland opravdu stojí za to navštívit a Paříž jako takovou také. Opravdu Děkujeme moc


Světlana 01.06.2023 06. 06. 2023 napsal(a):

Děkujeme Vám za krásný výlet, jsme moooc spokojeně i děti nadšení, organizace na vysoké úrovni i řidiče skvělé (kafíčko jako doma)))
Děkujeme a doporučuji všem, určitě se s Vamy este vydáme na cesty, už i studují nabídky)))


Vendula 30. 05. 2023 napsal(a):

Zájezd jsem si opravdu užila.
Úžasný průvodce Michal byl všem účastníkům zájezdu vždy po ruce a s úsměvem na tváři. Páni řidiči také vždy s dobrou náladou. Odvezli nás bezpečně tam i zpět bez problémů. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a celý zájezd byl krásně naplánovaný a připravený. Už cestou zpět jsem hledala další zájezd.

Doporučuji všem, kteří stále váhají⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


Leona 29. 05. 2023 napsal(a):

Úžasný zájezd, vše perfektně zorganizované a skvělí průvodce pan Michal. Naprostá spokojenost.


Tomáš 04. 04. 2023 napsal(a):

Vše naprosto perfektní. Celý zajzd se vyvedl. Autobus pohodlný, super průvodkyně, ubytování dobré. Celý výlet do Paříže byl přesně podle plánu, průvodkyně se každému snažila vyjít vstříc. Určitě cestovku doporučuji a děkuji za skvělý zajezd.


Klára 29. 11. 2022 napsal(a):

Paříž jsme s Vaší CK navštívili již podruhé a opět to byl zážitek :-) Tentokrát jsme si zvolili Disneyland - bylo to obrovské překvapení. Disneyland předčil naše očekávání. (Jen najít tu správnou cestu k autobusu na stanovený čas nám dal zabrat, protože jsme bohužel netrefili ten správný východ...ale nakonec jsme to zvládli). Vyřádí se tam opravdu jak dospělí, tak děti. Počasí nám vyšlo, zážitků máme hromadu,řidiči Roman a Zbyněk byli úžasní a zaslouží velkou pochvalu. ABC-TOURS je skvělá! Moc děkujeme.


Klára 02. 11. 2022 napsal(a):

Zájezd do Paříže a Disneylandu byl opravdu velký zážitek. Vše bylo do detailu připravené, skvěle zorganizované. Paradoxně mě více uchvátil Disneyland, to byl opravdu skvělý návrat do dětských let i pro nás dospěláky, kteří jsme tam jeli s puberťáky!


Marcela Špidrová 14. 09. 2022 napsal(a):

Dobrý den, v termínu od 08.09. do 11.09. jsme byli na zájezdu Disneyland a kousek Paříže k tomu. Musím pochválit řidiče i průvodkyní Alenku. Byli bezvadní a opravdu byla sranda - dobře sehraná parta. Vřele doporučuji a určitě to nebyl náš poslední zájezd s touto cestovní kanceláři. :)
Marcela


Mirka 07. 09. 2022 napsal(a):

Zájezd do Paříže a Disneylandu neměl jedinou chybu. Příjemní řidiči, úžasná průvodkyně, i to počasí nám přálo! Moc děkujeme, příště zase s vámi:-)!


Martina 25. 08. 2022 napsal(a):

Zajezd do Paříže a Disneylandu byl úžasný, opravdu zážitek na celý život. Všem doporučuji. Ck měla celý zájezd perfektně zorganizovaný, řidiči Standa a Martin byli milí, ochotní a paní průvodkyně také bezvadná. Moc děkujeme.


Michaela 09. 08. 2022 napsal(a):

Naprostá spokojenost, není co vytknout


Hejlkovi 08. 07. 2022 napsal(a):

Byli jsme s CK ABC Tours opět v Paříži cca po deseti letech. A musím říct opět velká spokojenost!!!Autobus na 1*děti ocenily internet,hry a my dospělí filmy a pohodlné sedačky. Moc děkujeme řidičům, byli ochotni,vtipní a bezpečné nás dovezli tam i zpět! Díky i průvodci Michalovi byl úžasný!! Veškeré informace,rady co nám dal byly vždy přínosem. Skvěle reagoval na situace které vznikly při čekání na otevření ,, ajfelovky,hned rozeslal informacni SMS! A my se nestresovali, vyděli jsme co se děje! Perfektní výklad k památkám i během jízdy autobusem! Doporučuji všem!My rozhodně pojedeme zase!!! Děkujeme. Hejlkovi


Katka 04. 07. 2022 napsal(a):

Zážitky z Paříže a Disneylandu nezapomenutelné, komunikace s CK bez chybičky -rychlá, vstřícná-a posádka autobusu -milí,vtipní, příjemní řidič Milan a řidička Dana(alias Karel a Karlička 😃) a úžasná průvodkyně Alena -nelze než doporučit 👍🏻


Věra Kozlovská 29. 06. 2022 napsal(a):

Byl to naprosto úžasný zájezd plný krásných zážitků. Moc děkujeme.


Gabriela 29. 06. 2022 napsal(a):

Děkujeme CK za krásný zájezd do Paříže včetně nezapomenutelného Disneylandu. Díky skvělému profesionálnímu týmu průvodkyně Alenka a řidiči Milan alias Karel a Dana alias Karlička. :-) Určitě využijeme další nabídky a těšíme se opět na bezchybnou organizaci a spoustu úsměvů. Gábina a Marek


Michaela 04. 05. 2022 napsal(a):

Zájezd do Disneylandu předčil naše očekávání, určitě s ABC Tours necestujeme naposledy .
Děkujeme za skvělý zážitek


Jirka 03. 05. 2022 napsal(a):

Spokojenost, ABC TOURS mohu doporučit, skvělá organizace, příjemný prsonál, dobrá komunikace, příznivá cena. Děkujeme


Milena 01. 11. 2019 napsal(a):

I když jsme absolvovali dvoudenní Paříž, byli jsme velmi spokojeni jak s dopravou, tak s programem a milou průvodkyní. Škoda, že si nelze vybrat počasí.


Gabriela 10. 07. 2019 napsal(a):

...a děkujeme za bezpečnou jízdu a přístup pánů řidičů. Na ty nesmíme zapomenout, bez nich bychom se nepodívaly nikam. Gabriela, Eva, Anna.


Gabriela 10. 07. 2019 napsal(a):

Děkujeme za krásné dny v Paříži a Disneylandu, za profesionální a milý přístup pana průvodce Michala, za čokoládu pro mou dceru Aničku k narozeninám, které během zájezdu slavila. Byly jsme poprvé ve Francii a odnesly jsme si s dcerami ty nejhezčí zážitky, na které se vzpomíná celý život. A závěrečný relax v lázních, to máte perfektně vymyšlené . Děkujeme za perfektní organizaci a komunikaci. Hodně spokojených klientů a štěstí. Gabriela, Eva, Anna.


Renata 31. 10. 2018 napsal(a):

Děkujeme za krásný zážitek z Paříže a ještě hezčí z Disneylandu. Okouzlil nás ohromující ohňostroj, zasmáli jsme se v metru při přestupech, Paříž je prostě úžasná. Nebyli jsme tu poprvé, ale věřím, že ani naposledy. Děkujeme řidičům a Alence, která nás svým výkladem vtáhla do příjemné atmosféry velkoměsta.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,
děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.
Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem Denisa Morović, ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Z + N 29. 10. 2018 napsal(a):

Dobry den, chci Vam s dcerou podekovat za krasny vylet. Nase pruvodkyne pani Alena byla uzasna, uzil i jsme si Pariz vcetne prestupu metra. Disneyland nam rozzaril oci, nej nej zaverecny ohnostroj. Na zaver jeste teple koupanicko. Proste super, moc se nam to libilo. Dekujeme.


Tereza 16. 07. 2018 napsal(a):

Pěkný den, tento zájezd jsem absolvovala s dvěma dětmi a i ten menší syn (8 roků) zvládl bez sebemenších problémů i prohlídku Paříže. Musím říct za sebe i syny, kteří dnes, tj. den po příjezdu z Paříže sami hlásili "mami, budeme jezdit už jen s abecedou na zájezdy" (abeceda = ABC tours), tak s nimi souhlasím. Luxusní autobus, ve kterém nám nic nechybělo, přístup řidičů (Petr a Pavel) k nám všem byl vždy s úsměvem a vtipem, milá průvodkyně Alenka, která nám vždy vše zařídila, vysvětlila a ukázala s nadšením pro Paříž, kde se opravdu velmi dobře vyzná a i když jsme se na konci za tmy v Disneyparku malinko ztratili a na sraz tak došli mírně později, řidiči i Alenka nás přivítali bez jakýchkoliv výčitek. A také kolektiv a všichni spolusedící do všech stran v autobuse byl bezvadný, jde vidět, že všichni odjížděli natěšení tam a ještě více nadšení zpátky. I to koupání v Ambergu bylo po těch dnech velmi příjemným zpestřením na cestě zpět. Myslím si, že pro prvotní seznámení se s Paříži, nasát atmosféru tohoto velkoměsta, poznat hlavní památky, projet se lodí po Seině, zažít nádherný den s Disneyho atrakcemi a alespoň jeden den zapomenout na ten šrumec v běžném životě díky pohádkovému okolí, tento zájezd rozhodně doporučuji.


Adriana 31. 08. 2017 napsal(a):

Dobrý den, zájezd byl užasný, moc jsme si to užili, páni řidiči super vtipný, delegát Lukáš je super, na nás asi jen tak nezapomene :D už se nemužeme dočkat až pojedeme s ABC-TOURS na další zájezd, všem doporučuji, jsme moc spokojení.


Vojtěch 18. 07. 2017 napsal(a):

Dobrý den,

před několika dny jsme absolvovali zájezd "Disneyland a kousek Paříže k tomu", který jsem pořizoval jako vánoční dárek pro přítelkyni, kterou zážitek poznání Disneylandu velice lákal a musím konstatovat, že jsem byl nadevše spokojený a ohromený celým zájezdem. Již od počáteční komunikace s cestovní kanceláří ohledně základních informací, přes celkovou organizace zájezdu, skvělého průvodce, řidiče, autobus až po velmi zajímavý program v Paříži. Jeden den na takové město je pravdu málo, ale i tak jsem si město oblíbil, viděl jsem hlavní Pařížské dominanty a celý den byl využit jak jen bylo možné.

Samotný den v Disneylandu byl samozřejmě v režii každého cestujícího, dle jeho libosti. Osobně jsem byl celým parkem obrovsky překvapen. Množství atrakcí pro všechny věkové kategorie, od klidnějších pro ty nejmenší, až po "domy teroru" ve kterých padáte volným pádem ze čtyřiceti metrů nebo horské dráhy na kterých vřeštíte děsem i nadšením. Zvolil jsem pro nás možnost návštěvy obou zábavních parků, což jak jsem zjistil je v určitých ohledech moc velké sousto, za jeden den nemůže člověk stihnout vše, jelikož množství lidí v Disneylandu je neskutečné a fronty tomu na většině míst odpovídají. Dá se tomu ovšem na nejvytíženějších atrakcích předejít, a to použitím Fastpassu, za který jsem byl nesmírně vděčný, ačkoliv již po páté hodině odpolední na žádné atrakci nebyl dostupný. Je proto lepší ho využít co nejdříve.

Celkově musím konstatovat, že celý zájezd překonal moje, již tak vysoké, očekávání a jsem si jistý, že Paříž a především Disneyland ještě navštívím. Vřele každému doporučuji


Markéta 12. 05. 2015 napsal(a):

Dobrý den,v neděli jsme se s dcerou vrátily ze zájezdu.S Vaší cestovní kanceláří, jsem byla moc spokojená a stejně,tak i s řidiči Jardou a Pepínem a s průvodkyní Petrou,která se o nás pěkně starala a prováděla Paříží.Program byl pěkně nabitý a odvážely jsme si spoustu nezapomenutelných zážitků.Děkuji Vám a určitě budeme přemýšlet o dalším poznávacím zájezdu od Vaší cestovní agentury.Děkujeme


Hana 01. 01. 2015 napsal(a):

Dobrý den. Mohl by tu někdo napsat kolik zájezd stál na jednu osobu po přičtení všech poplatků a vstupenek. A jestli program v Paříži není pro děti moc náročný? Děkuji Hana.


Zuzana 30. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
v úterý jsme se vrátily z kamarádkami ze zájezdu Disneyland a kousek Paříže k tomu. Mockrát děkujeme za krásné zážitky, které jsme si ze zájezdu přivezly. Kromě úžasného programu při kterém jsme se rozhodně nenudily :-) bychom chtěly poděkovat i průvodci Michalovi, který se svým vstřícným chováním a stálým úsměvem zasloužil o báječnou uvolněnou atmosféru. Řidičům děkujeme za rychlou a bezpečnou cestu tam i zpět. S Vaší CK určitě znovu vycestujeme. :-)


Němečková+Dvořákovi 30. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
velice ráda se přidávám k poděkování ,které napsala p.Fialová.Zájezd byl super po všech stránkách a opravdu veliké díky průvodci Michalovi za vše co pro nás udělal a též i řidičům.Služby vaší cestovní kanceláře jsou na vysoké úrovni.Moc děkujeme za krásný zážitek


Karla 29. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se s dcerami vrátily ze zájezdu Disneyland a kousek Paříže k tomu. Touto cestou bych chtěla kromě neopakovatelné atmosféry Paříže a Disneylandu vyzdvihnout zejména osobu průvodce Michala, který nám byl celou dobu skvělou oporou. Michale, děkujeme moc :). Práci řidičů byla rovněž na velmi profesionální úrovni. Určitě služeb Vaší CK znovu a velmi rády využijeme.


Jitka 28. 10. 2014 napsal(a):

Dobrý den,
dnes jsme se vrátily ze zájezdu Disneyland a kousek Paříže k tomu. Velice děkujeme za úžasný program a jednání průvoce Michala, který svým přístupem doplnil výbornou atmosféru celého zájezdu. Také řidiči byli opravdoví profesionálové. Myslím, že pro všechny věkové kategorie to byl krásný, nezapomenutelný zážitek. Ještě jednou děkujeme.Přeji celé cestovní kanceláři mnoho úspěchů.


Vendy 13. 05. 2014 napsal(a):

Dobrý den...paní Bastlová mě už předběhla....ale popsala vše tak jak jsme to s dcerou také prožívaly..klobouk dolů pro průvodce Lukáše...opravdu na to kolik nás bylo..panovala pohoda, dobrá nálada..sranda...páni řidiči milí ..ochotní..ubytování F1 čisté..snídaně skvělá..a co se týče Disneylandu....obdiv..úžas...splněné sny...jen jsme všechno nestihly...třeba příště a rozhodně s Vámi..
Přejí celé cestovce hodně spokojených klientů...a Lukášovi...úspěšné dokončení školy...
Babišová Vendy


Dagmar 13. 05. 2014 napsal(a):

Dobrý den,11.5.2014 jsme se vrátili z uvedeného zájezdu
a opravdu musím hodně pochválit průvodce Lukáše za velmi kultivované vystupování,znalosti i organizaci.
Při šedesáti lidech vše zvládal elegantně a s přehledem.
Řidiči byli výborní, jeli opatrně, bezpečně a byli příjemní a ochotní.
Trochu nás mrzelo, že nefungovala slíbená Wifi a autobus nebyl ten s výbavou pro soukromou zábavu,kterým jsem už jednou cestovala a vím, že to hodně
zpříjemní dlouhý pobyt v autobuse.
Ubytování v F1 bylo čisté a co se týče programu i pobytu v Disneylandu, tak to nemělo chybu a vůbec nevadilo, že nám sobota propršela. I tak to bylo úúžasné a všem hodně doporučuji!
D. Bastlová


Pavla 28. 08. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
letos v květnu jsme byli na zájezdě Disneyland a kousek Paříže k tomu. Všem kdo zvažuje tento zájezd, můžeme jen doporučit!!! Perfektní průvodkyně, super řidiči s velkým smyslem pro humor :)Rozhodli jsme se jet v příštím roce znovu a tentokrát přibereme ještě část rodiny s sebou. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie.. pro nás jako pro šestadvacetileté znamenal tento zájezd i zasnoubení. Opravdu - kdo se ještě rozmýšlíte - jeďte, stojí to za to!!! Hálová a Božovský


Králová 20. 08. 2013 napsal(a):

Velmi vydařený zájezd, který jsme si dle očekávání užili. Průvodkyně Alena i řidiči Petr a Jarmil byli fajn. Rozhodně budu vaši cestovní agenturu doporučovat.


Mirka 09. 07. 2012 napsal(a):

Hezký den.

Ráda bych touto cestou poděkovala cestovní kanceláři ABC-Tours za úžasný zážitek, který nám zprostředkovala díky zájezdu do Paříže a Eurodisneylandu. Všechny jsme byly nadšené. Paříž se nám moc líbila, viděly jsme opravdu spoustu krásných míst a z Eurodisneylandu jsme byly úplně nadšené. Moc jsme si to užily a věříme, že se do Paříže ještě vrátíme, abychom si prohlédly všechno. Jinak s řidiči i autobusem jsme byly spokojené. Je jasné, že za celou tu cestu jsme měly zadečky do kostičky, ale za ten zážitek to stálo. Ubytování bylo pěkné, čisté a snídaně dobrá a celkem pestrá. Slečna průvodkyně Alča, byla moc příjemná a ochotná. Cestování s ABC-Tours můžu vřele doporučit.
Ještě jednou děkuji za velký zážitek.

Mirka - Teplice


Michala 10. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
Nezbývá mi nic jiného než chválit Vaši cestovní kancelář. Minulý rok jsme s Vámi byli v Anglii a byli jsme stršně spokojeni, a proto jsme si letos opět vybrali Vás. Slečna delegátka i páni řidiči byli velice příjemní, vstřícní a ochotni poradit nebo pomoci. Již nyní uvažujeme o dalším zájezdu samozřejmě, že opět s Vaší CK. Tentokrát nám padla do oka Itálie, chtěli bychom tam strávit takovou menší svatební cestu, bohužel nevíme jestli nám stihnou udělat po svatbě nové doklady, abychom mohli vycestovat. Přinejhorším bychom jeli příští rok:)
Všem vřele doporučuji tuto cestovní kancelář stojí to za to s nimi někam vycestovat.


Jana 10. 05. 2012 napsal(a):

Dobrý den,v termínu 5.5-8.5 jsme s Vámi byly na zájezdě v Paříži.Velice chceme pochválit a poděkovat průvodkyni Janičce za klidný,příjemný průběh zájezdu.Vše bylo výborně připravené a informace byly zajímavé a obohacující.Ještě jednou děkujeme a těšíme se na možnost dalšího shledání.Jana Bajgarová