Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Romana Linhartová 05. 06. 2017 napsa(a):

Zájezd byl super. Víc jsme toho snad stihnout vidět nemohli. Naprosto profesionální průvodce Lukáš nás doslova zahltil informacemi. Počasí nám přálo. Času na nákupy a osobního volna jsme měli dostatek. Ochutnali jsme i francouzskou kuchyni. Ubytování v F1 bylo na přespání plně vyhovující. Dojmy v nás ještě dlouho zůstanou. Co dodat ... příště někam pojedeme s ABC-Tours zase.

Ivana Heranová 15. 09. 2017 napsa(a):

Již po třetí jsme s vaší cestovkou vyrazili za poznáním po Evropě. Při rozhodování jsme vsadili na vaši kvalitu. Opět jste nás nezklamali. Výlet za krásami Švýcarska se nám moc líbil. Pan Michal byl vstřícný. Poutavě nám o všech navštívených místech vyprávěl. I o těch, které jsme jen míjeli po cestě autobusem. Páni řidiči jízdu perfektně zvládli i při nepřízni počasí. Moc vám děkujeme. Rádi si u vás zase nějaký zájezd vybereme.

Martina Křížová 28. 08. 2017 napsa(a):

Zájezd byl velmi dobře zorganizovaný, čas dobře využitý a líbila se nám možnost uzpůsobit si část času dle vlastních požadavků a představ.

Rajchmanovi 15. 08. 2017 napsa(a):

S ABC - Tours jsme projeli kus Evropy, tento zájezd byl již náš sedmý, což svědčí o tom, že jsme s cestovní kanceláří moc spokojeni. Víme už, že řidiči jsou profesionálové každým coulem, navíc vždy milí a ochotní. Stejně tak průvodci, kterým jde o to, aby vše proběhlo tak jak má, což zvládají bravurně a s úsměvem. Nejinak tomu bylo při zájezdu do Beneluxu, ale upřimně, nás už to ani nepřekvapuje, je to vysoce nastavený standard této CK.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy