Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Stanislava Poláková 05. 01. 2018 napsa(a):

Silvestr v Paříži jedině s Vaši cestovní kanceláři. Jednoznačně mohu doporučit!!!Moc jsem si zájezd užila po všech stránkách ať už co se týče památek , restauraci, koupání v termálních lázních a ve chvílích osobního volna , kterého bylo dostatek . Tímto prostřednictvím zdravím paní průvodkyni Janu , která byla exeletní jak znalostmi tak celkovou organizaci tohoto úžasného zájezdu . A také páni řidiči Standa + Standa. Ať se Vám daří a jen tak dál v Novém roce. Děkuji moc !!!

Roman 29. 10. 2017 napsa(a):

Dobrý den, v termínu 26.10-29.10 jsem byl na tomto zájezdu a byl jsem nadšenej. Průvodkyni Alence a řidičům bych zvedl výplaty:-) Bezva organizace,bezva zážitky. Byl jsem s Váma podruhé a nebylo to naposled. Moc děkuji. S pozdravem Roman

Jan Bucifal 27. 11. 2017 napsa(a):

S Vaší CK jsem jel podruhé stejný zájezd a opět jsem byl velmi spokojen. Průvodce Lukáš je opravdový profesionál, Řím zná opravdu perfektně a zná také mnoho zajímavostí. Doufám, že příště opět neztratí hlas. Autobus nový, čistý, prostorný a velmi pohodlný. Příště opět s Vámi.

anna machátová 06. 03. 2018 napsa(a):

Jako vždy velice příjemný řidič a krásné ubytování.Už jsme byli po několikáté a vždy spokojeny ještě se nám nestalo aby to bylo naopak.A také jsme se dozvěděli že se chystá poznávací zájezd do Švýcarska a možná už v novém poschodovém autobusu snad to bude brzy na stránkách aby jsme si to mohli zavčasu objednat. Děkujeme za tak skvělé řidič a personál v CK.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy