Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Marika Ketnerová 18. 06. 2017 napsa(a):

Děkujeme za úžasný výlet na Plitvická jezera. Pochvala patří pánům řidičům i průvodkyni Lucii, nemáme co vytknout! Počasí vyšlo na jedničku a ta nádhera opravdu stojí za delší cestu. Všem můžeme vřele doporučit - jak Plitvice, tak ABC-tours. :-)

Bc.Božena Havlíková 12. 06. 2017 napsa(a):

Zájezd Národní parky Chorvatska a Jadran ve dnech 2.6.- 8.6.2017 byl velmi zdařilý. Vybraná trasa, místa pro odpočinek po cestě, velmi vstřícní, ochotní profesionální řidiči, ubytování, organizace výletů. Chválím práci průvodce Michala, který se nám plně věnoval a jeho milý a vždy dobře naladěný přístup ke klientům působil na nás po celou dobu zájezdu velmi pozitivně. Děkuji i za paní Kristynu Bohmovou a manžele Brychtovy. Rádi doporučíme našim přátelům a známým. Bc.Božena Havlíková.

Lubomír MANDYS 09. 08. 2017 napsa(a):

Termín: 3-6.8.2017 Nebyl to náš první zájezd s Vaší cestovkou, asi proto, že vše funguje jak má. Vlastně celý systém od prvotního objednání zájezdu, platby až po návrat domů byl vždy bezproblémový . Tak jako i jindy byla průvodkyně znalá navštěvovaných míst a měla zajímavý výklad, pohyb skupiny řídila nenásilnou formou a reagovala na případná přání nebo místní změny. Tak jako i jindy jsme byli plně spokojeni.

Lenka Kováříková 20. 06. 2017 napsa(a):

Zájezd byl naprosto perfektní.Slovinsko je nádherná země do které jsme se zamilovali.Ubytování bylo v krásném hotelu na krásném místě.S ABC Tours jsme už potřetí a opět byl zájezd perfektně zorganizovaný,pan řidič naprostý profík a průvodkyně Maruška ochotná,milá a trpělivá.Děkujeme a už se těšíme na další zájezd.Kováříkovi

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy