Informace

Autobusy Chorvatsko - Autobusová doprava do Chorvatska

Tradiční doprava do Dalmácie

Po mnoha letech zajišťování dopravy do Jižní Dalmácie přicházíme s kvalitní nabídkou dopravy pro naše klienty. Je to jednak poděkování pro naše věrné klienty, ale také vědomí, že kvalita je to, co nám pomůže získat další klienty.

Nabízíme Vám:

  • Dopravu moderními autobusy v plné výbavě (polohovací a do boku vysouvací sedadla, WC s umyvadlem).
  • Audio-DVD systém.
  • Bufet s teplými i studenými nápoji.
  • Ranní občerstvení v busu vč. teplého nápoje.
  • Služby stewarda-průvodce.
  • Všechny autobusy jsou vybaveny nejmodernější navigací, která umožňuje mimo jiné, aby ten, kdo dostane od CK kód autobusu, sledoval na svém notebooku přesnou polohu autobusu, rychlost s jakou se autobus blíží a to vše s přesností na 5 m. Tento kód dostane klient cestovní kanceláře spolu s odbavením k cestě.
  • Kvalitní a ochotní řidič
  • Ceny jízdenek se nemění a nadále zůstávají na nejnižší úrovni

Ceny

obousměrná odjezd ze Znojma a z Brna 2 290,-
obousměrná odjezd z Prahy a Jihlava 2 390,-
jednosměrná ze Znojma a z Brna 1 490,-
jednosměrná z Praha a Jihlava 1 590,-

Jizdní řád

Platí pro období: 2. 6. - 24.9. 2017

Příjezdy do výstupních stanic v sobotu ráno. Zpět odjezd sobota večer. Příjezd do ČR v neděli.

 Cesta tam: Cesta zpět: 
Pátek 15.00 Praha 11.00  
  16.50 Jihlava 09.20  
  18.10 Brno 08.00  
  19.10 Znojmo 07.00 Nedělě
Sobota 07.20 Brela 20.05  
  07.40 Baška Voda 20.00  
  07.45 Baško Polje 19.55  
  07.50 Promajna 19.45  
  08.00 Makarská 19.35  
  08.10 Tučepi 19.30  
  08.20 Podgora 19.25  
  08.30 Živogošče 19.15  
  08.35 Drvenik 19.10  
  08.50 Igrane 19.00 Sobota

Zakoupit jízdenku on-line

 

Popis zastávek ČR:

Praha
parkoviště naproti staré budovy hlavního nádraží, ul. Willsonova, u magistrály, směr Brno
Jihlava
Třída Legionářů, za Billou, pčed parkovištěm
Brno
Autobusová zastávka MHD Heršpická, před parkovištěm pod Ústředním hřbitovem
Znojmo
autobusové nádraží, bus zastávka č. 7

Popis zastávek Chorvatsko:

Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna
autobusová zastávka na magistrále, pokud nebude dohodnuto jinak
Makarská
benzinová pumpa před odbočením do centra z magistrály
Tučepi, Podgora
aut.zastávka na magistrále
Živogošče
zastávka parkoviště u kláštera
Drvenik
autobusová zastávka na magistrále
Igrane
zastávka u samoobsluhy Market Studenac