Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Jan Louženský 29. 09. 2017 napsa(a):

Dobrý den, Minulý měsíc jsem využil s kamarády nabídky na zájezd do Londýna - pohodový Londýn. Musím říct, že lépe jsme vybrat nemohli. Všechno vycházelo podle plánu, ubytování bylo na míru ceně zájezdu a průvodce byl velmi ochotný a vtipný. Pokud stále vámáte, určitě si vyberte pohodový Londýn. Mám takový pocit, jako bych po 3 dnech se již dokázal v Londýně bezproblémově vyznat.

Libuše Nováková 07. 08. 2017 napsa(a):

Zájezd s vámi byl opět to nejlepší co jsme zažili ! Pan průvodce Michal byl jako vždy bezkonkurenční a už teď vybíráme kam s vámi pojedeme příště.

Adam 09. 08. 2017 napsa(a):

V Igrane jsme byli po druhé a stejně jako loni,i letos to bylo super!Krásné počasí,skvělá organizace,úžasná a milá delegátka Andrejka a v neposlední řadě naprosto skvělí Páni řidiči,kterým patří můj obdiv,že skvěle dělají svou tak náročnou práci a ještě mají takový smysl pro humor.S Vámi - kamkoliv!

Praxovi 10. 08. 2017 napsa(a):

Již třetí zájezd s Vámi do Benátek proběhl fantasticky jako vždy.Jedním slovem cestovní kancelář může být hrdá na své zaměstnance,kteří svoji práci odvedli na 1*.Děkujeme a těšíme se s Vámi na další výlet a Všem doporučujeme :-) :-) :-) Praxovi

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy