Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Luboš Altenburger 05. 12. 2017 napsa(a):

Skvěle zorganizovaný celodenní zájezd,profesionální a příjemná průvodkyně Lucka, sympatický řidič p.Petr s bezbečnou jízdou pohodlným autobusem a dobrá komunikace s cestovní kanceláří ABC Tours .

Ivana Heranová 15. 09. 2017 napsa(a):

Již po třetí jsme s vaší cestovkou vyrazili za poznáním po Evropě. Při rozhodování jsme vsadili na vaši kvalitu. Opět jste nás nezklamali. Výlet za krásami Švýcarska se nám moc líbil. Pan Michal byl vstřícný. Poutavě nám o všech navštívených místech vyprávěl. I o těch, které jsme jen míjeli po cestě autobusem. Páni řidiči jízdu perfektně zvládli i při nepřízni počasí. Moc vám děkujeme. Rádi si u vás zase nějaký zájezd vybereme.

Aneta 25. 07. 2017 napsa(a):

O víkendu jsme s mamkou prožily náročné, ale krásné dny :) Zájezd na Plitvická jezera byl úžasný. Neuvěřitelně super fungovala organizace. Pan Michal byl velmi milý, ochotný a fajn člověk, který Vám celý zájezd krásně podtrhne a zpříjemní. Potřebné info několikrát opakované, připomínané, nebylo ani třeba se na nic ptát. Samotný park byl opravdu okouzlující. Moře lidí, ale není se čemu divit, každý chce tu krásu vidět. Na vše bylo dostatek času. Takže jen doporučuji a my moc děkujeme :)

Martina Kalousová 19. 07. 2017 napsa(a):

13. - 16. 7. Zájezd předčil naše očekávání. Vše naprosto perfektní, počínaje komunikací s cestovní kanceláří, program dokonale připravený, průvodce Lukáš je průvodcem na svém místě, Paříž krááásná. Řidiči, bus i ubytování také bez problémů. I počasí nám přálo, prostě vše bez jediné chybičky.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy