Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Helena Oborníková 20. 04. 2017 napsa(a):

Od Vaší cestovky jsme jeli již podruhé. Opět profesionální přístup a rychlé jednání ihned po objednání zájezdu. Výlet do Benátek neměl chybu. Příjemná paní průvodkyně Lucie i páni řidiči. Za jeden den jsme toho stihli hodně i se ošplouchnout po kotníky v moři. A slunečné počasí – co víc si přát. Pěkně strávené Velikonoce. Děkujeme H+J+F+E

Eliška Šmídová 08. 08. 2017 napsa(a):

se službami a vůbec celým zájezdem jsem byla naprosto spokojená, zájezd jsem si naprosto užila, nejlepší průvodkyně Alenka, lepší průvodkyni jsem nezažila. Velké díky patří i pánům řidičům, kteří se o nás krásně starali, pobavili, ale hlavně nás vždy bezpečně dopravili do určeného místa. Zkušenost s touto CK byla mou první a po tomto skvělém a úžasném 5 denním zážitků vím, že rozhodně vašich služeb využiji i v budoucnu!

Dana Havlásková 10. 07. 2017 napsa(a):

Zájezd do Benátek ve dnech 7.-.9.7.2017 byl naprosto perfektní. Super řidiči i skvělá průvodkyně s vynikajícími znalostmi o Benátkách a historii Benátek tento dojem jen umocnili. Děkuji za úžasné zážitky.

Zita Finková 14. 08. 2017 napsa(a):

V neděli 13.8.2017 jsme se vrátili ze zájezdu Benelux pohádka na zemi, zájezd byl výborně zorganizován, průvodce Michal byl vždy pozitivně naladěný a na všechny otázky mile odpovídal a vždy vyšel vstříc! Řidiči jeli bezpečně a na přání nám vařili kávu a podávali nápoje. S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé a byli jsme mile překvapeni. Autobus byl nový, pohodlný a velice tichý. Plánujeme s vámi další cestu do zahraničí. Děkujeme za krásné zážitky s vámi!

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy