Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Jana Hrábková 27. 04. 2017 napsa(a):

Nizozemí byl můj druhý zájezd s Vámi. A je mi jasné, že nebyl poslední. Od objednání zájezdu až po návrat zpět domů bylo všechno perfektní. A Nizozemí - tedy hlavně květinové zahrady - prostě nádhera. Člověk neví kam dřív koukat. A teď doma člověk neví, kam s těmi všemi cibulkami 😊 Velké díky patří průvodci Michalovi i pánům řidičům. Díky Vám všem jsem měla krásné narozeniny.

Václavíčkovi 18. 04. 2017 napsa(a):

Chtěli bychom vám moc poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Cestovali jsme s vaší CK již počtvrté a opět jsme byli velmi spokojeni s veškerým servisem. Rezervace byla bezproblémová, cesta příjemná, páni řidiči milí a spolehliví. Velké díky též patří milému průvodci Michalovi, který se o nás stále pečlivě staral, trpělivě, podrobně a zajímavě nás o všem informoval. Už nyní se těšíme na další skvělé zážitky ze široké nabídky vašich poznávacích zájezdů.

Pavla Liegerová 01. 05. 2017 napsa(a):

Rádi bychom touto cestou poděkovali za skvělý zájezd do Benátek, ze kterého jsme se dnes vrátili. Průvodkyně Lucie, která nás celou cestou provázela je chodící Bedekr :) její znalosti jsou neuvěřitelné. Zájezd byl perfektně zorganizovaný. Velký podíl na tom mají také páni řidiči, kteří nás v bezpečí, v pohodě a s úsměvem na tváří dovezli tam a zpět, dokonce nám objednali celodenní slunce a modré nebe. Ještě jednou celé posádce moc děkujeme a uvidíme se příště ;)

Kateřina Mervartová 25. 04. 2017 napsa(a):

Se zájezdem jsme byly moc spokojeny. Musím říci, že bylo vše velmi dobře zorganizované. Byl dostatek času na vše, jako cestující jsme měli maximální pohodlí. Průvodce Michal byl velmi příjemný a ochotný , bylo znát, že svou práci má rád. Byl skvělý. Stejně jako oba řidiči. Tuto cestovní kancelář doporučuji a ráda v budoucnu její služby zase využiji.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy