Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Zdeňka Dvořáčková 30. 11. 2017 napsa(a):

Velká spokojenost! Průvodce Michal byl milý, a ochotný, no zkrátka perfektní! Líbilo se nám i rozložení poznávaček během zájezdu. Také řidičům patří dík! Takže pokud bude nějaké příště, tak jedině s ABC!

Málková 02. 08. 2017 napsa(a):

Výlet v Benátkách byl parádním vytržením z každodenních povinností. Velmi oceňuji vyváženost programu (půl dne v Benátkách, půl dne na pláži) a také jeho volnost, díky kterému jste si ho mohli upravit podle svých požadavků. Paní průvodkyně velmi poutavě vyprávěla o tomto krásném městě a řádně uvedla veškeré potřebné informace. Řidiči byli velice příjemní a práci odvedli na jedničku bez problému. Děkuji :-)

Iva Kosíková 05. 09. 2017 napsa(a):

Dobrý den, i já ráda přidám slova chvály na pobytový zájezd v Igrane od 25.8. do 3.9.2017. V Igrane jsem byla podruhé, a opět spokojená, nádherné městečko, letos i ještě lepší ubytování, řidiči - "100% profíci, skvělá organizace. Pokud mi to čas a zdraví dovolí příští rok - opět Igrane, a opět s Vámi Ještě jednou děkuji

Renata Bůžková 01. 11. 2017 napsa(a):

Toskánská romance 27. 9.-1.10.2017 Zájezd se nám moc líbil, splnil všechna naše očekávání. Průvodkyně Alena byla skvělá, ochotná, milá a celý zájezd zpříjemnila. Také řidiči byli vstřícní a sympatičtí. Autobus byl luxusní a cestování v něm velmi pohodlné. Zájezd byl dobře zorganizován a pohodovou náladu umocnilo i krásné počasí. Příště opět využijeme služby CK ABC Tour. Děkujeme :-)

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy