Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Brabencovi 11. 12. 2017 napsa(a):

Moc děkujeme za pěkný zájezd. Byli jsme potěšeni ze skvělé organizace. Paní průvodkyně byla velmi milá, příjemná a profesionální. Líbilo se nám, že jsme se mohli zúčastnit celé procházky s výkladem a ještě byl dostatečný časový prostor na individuální prohlídky. Rovněž děkujeme panu řidiči, který nás bezpečně dopravil do Vídně i zpět. I on byl velmi příjemný, milý a vtipný.

matušincová 04. 04. 2018 napsa(a):

Švýcarsko dokonalé, zájezd perfektní a veliké poděkování řidičům a průvodci Lukášovi, který opravdu věděl o čem mluví A čím nás lidi zaujmout.

Zuzana Mrázková 06. 04. 2018 napsa(a):

Na zájezdu jsme byly s mamkou, která jej dostala ke kulatinám. Holandsko byl již dlouhou dobu její sen a já jsem moc ráda, že jsme zvolili právě tento zájezd s touto cestovní kanceláří. Byly jsme obě naprosto spokojené. Co se týká programu a ubytování, nemáme nejmenších výhrad. Vše bylo perfektní, a to hlavně díky skvělé práci pana průvodce Michala a pánů řidičů, kteří vytvořili pohodovou a přátelskou atmosféru a zajistili hladký průběh celého zájezdu. Děkujeme za super zážitky!

Indy 18. 12. 2017 napsa(a):

Zájezd byl opět super,spokojenisr s průvodcem i programem.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy