Informace

Tarif zájezdové autobusové dopravy ABC Tours s.r.o.

ABC - BUS je součástí ABC - TOURS, spol. s. r o. a podniká na trhu cestovního ruchu od r. 1989. Nyní si Vám dovolujeme nabídnout naše nové služby v oblasti autobusové dopravy:

Dopravu autobusy typu BOVA. Tyto autobusy jsou plně vybaveny tzn. digitální automatická klimatizace, sklápěcí a vysouvací sedadla do boku, bufet včetně párkovače, WC, DVD systém, satelitní navádění GPS atd.

Co se týče našich autobusů. Přicházíme s novinkou, která zcela jistě rozšíří prožitky, související s poznávacím zájezdem nebo s cestováním našimi autobusy. Každý cestující v autobuse, jímž budete cestovat, může využít doslova nadčasovou novinku ve vybavení autobusu. Každý si může vybrat sledování jednoho ze šedesáti filmů, poslouchat jednu ze stovek nahraných písní, sledovat cestu před autobusem, sledovat televizní program oblasti, jíž projíždíme. To vše umožňují obrazovky na každém sedadle.

K zahození není ani možnost sledování našich autobusů na internetu, to velmi oceňují příbuzní a rodiče, že vědí, že jejich ratolest  či člen rodiny je v pořádku a kde zrovna je. Dáváme Vám k dispozici kód, pomocí něhož lze sledovat na počítači pohyb našeho autobusu. Na mapě se ukáže poloha autobusu s přesností na několik metrů a také se dozvíte, jakou rychlostí se pohybuje nebo zda v daném okamžiku stojí.

Na Vaše přání jsou již všechny autobusy vybaveny zařízením pro nabíjení Vašich elektronických přístrojů.

WiFi zdarma a práce či zábava během cesty- ve všech autobusech cestovní kanceláře ABC Tours Vám nabízíme možnost využít zdarma bezdrátové připojení k internetu na území ČR.

U školních zájezdů vždy počítáme s dostatkem teplé vody v autobusu, abychom byli schopni cestujícím zalévat vlastní instantní pokrmy-polévky, těstoviny, atd.

Důrazně dbáme na to, aby tato výbava byla k praktickému užitku cestujících a nejen prostředek k lákání klienta v reklamě. Naše autobusy mají kapacity: 46 míst, 57 míst, 60 míst a také 64 míst k sezení v luxusní výbavě.

Garantujeme profesionální řidiče, kteří dodržují zásadu: "náš zákazník náš pán". Jsme si vědomi, že jen klient rozhodne, bude-li v naší spolupráci ještě "příště".

Pro CK nebo CA garantujeme, že řidiči vystupují vždy jménem CK nebo CA, jejíž klienty dopravují. S objednatelem dohodneme vždy odchylky v základní náplni bufetu nebo v používání DVD.

Základní tarif—vnitrostátní doprava

 Bova 46 osobBova 46 LUXBova 57 osob/LUXBova 60 osob LUXBova 64 osob
za km 25 Kč/km 27 Kč/km 28 Kč/km / 29 Kč/km 32 Kč/km 30 Kč/km
čekání 180 Kč/hod 220 Kč/hod 200 Kč/hod / 250 Kč/hod 300 Kč/hod

300 Kč/hod

Poznámka: čekání se vždy u všech tarifů účtuje v době od 06.00 do 18.00. Pokud začíná výkon před 06.00 ráno nebo končí po 18.00 odpoledne, počítá se od počátku do konce výkonu.

Bova 46 + 1: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel /v současné chvíli jen několik takto vybavených autobusů v Evropě.

Bovy 57 + 1: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb

Bova 60 + 1: v nadstandardní výbavě:obrazovky v každé sedačce, výběr z 60 filmů, nezávisle na každé obrazovce, výběr z TV programů, kamera sledující cestu, výběr z 1300 hud.skladeb, větší rozestupy sedadel /v současné chvíli jen několik takto vybavených autobusů v Evropě

Bova 57 + 1: v základní výbavě: sklápěcí a vysouvací sedadla, lampičky na čtení, Wi-FI(na území ČR) WC umyvadlo, el.klimatizace, palubní bufet

Bova 64 + 1: v základní výbavě: sklápěcí a vysouvací sedadla, lampičky na čtení, Wi-FI(na území ČR) WC umyvadlo, el.klimatizace, palubní bufet

K tarifu se připočítávají poplatky za dálnice, mosty, parkování a v případě dvou řidičů diety za druhého řidiče.

Časový tarif

pro akce, kde se ujede extrémně málo km a výkon tvoří především čekání (svatby, odvozy do sklepa, odvozy na podnikové akce apod.)

  Bova 46 LUXBova 57 osob/LUXBova 60 osob LUXBova 64 osob
čekání       800 Kč/hod 800 Kč/hod / 900 Kč/hod         1 100 Kč/hod      1000 Kč/hod

Příplatek za soboty, neděle a svátky: 50 %

Školní tarif

 Bova 46 osobBova 46 LUX Bova 57 osob
Bova 64 osob
Bova 57 a 60 osob LUX
za km 23 Kč/km 26 Kč/km 46 až 46 míst 25 Kč/km 27 Kč/km
      50 až 54 míst 26 Kč/km 28 Kč/km
      55 až 59 míst 27 Kč/km 30 Kč/km
      59 a více míst 28 Kč/km 31 Kč/km
čekání 140 Kč/hod 180 Kč/hod   200 Kč/hod 250 Kč/hod

Poznámka: v zimním období, pro odvozy na hory, se tarif může snížit o 1 Kč u všech sazeb  za 1 km.

Připočitatelné položky:

 • u všech zájezdů silniční daň v ČR a v dalších zemích
 • pokud se platí DPH v příslušné zemi a neplatí ji objednatel, připočítává se tato daň (Rakousko, Německo)
 • u všech zahraničních zájezdů se připočítávají diety řidičů:
  do 6 hodin pobytu v zahraničí 25 %
  6-12 hodin pobytu v zahraničí 50 %
  12-24 hodin pobytu v zahraničí 100 %
 • parkovné
 • trajekty
 • jiné nepředvídatelné poplatky: tunely, mosty, ekologické daně

V závislosti na konkrétní objednávce dopravy, lze o cenách jednat.