Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika a Jakub

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek Smejkal

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Vánoce ve Vídni
Luboš Altenburger, 05. 12. 2017

Skvěle zorganizovaný celodenní zájezd,profesionální a příjemná průvodkyně Lucka, sympatický řidič p.Petr s bezbečnou jízdou pohodlným autobusem a dobrá komunikace s cestovní kanceláří ABC Tours .

Adventní Paříž - město lásky
Hana Berrim, 05. 12. 2017

Zájezd Adventní Paříž-město lásky se nám velmi líbil a splnil po všech stránkách naše očekávání. Od naší průvodkyně Alenky se nám dostalo poutavého výkladu a řidiči Stanislav a Jiří nás bezpečně a na čas dopravili na všechna místa. Netušili jsme, co vše se dá stihnout a vidět za dva dny. Zájezd vřele doporučujeme, vzpomínky ještě doznívají a na chladné počasí jsme už zapomněli...HB

Vánoce ve Vídni
Veronika Žížalová, 04. 12. 2017

Zájezd do Vídně byl bezvadně zorganizován, průvodkyně byla milá a profesionální, nemůžu si na nic stěžovat. Zájezd bych doporučila.

Adventní Řím a Neapolský záliv
Zdeňka Dvořáčková, 30. 11. 2017

Velká spokojenost! Průvodce Michal byl milý, a ochotný, no zkrátka perfektní! Líbilo se nám i rozložení poznávaček během zájezdu. Také řidičům patří dík! Takže pokud bude nějaké příště, tak jedině s ABC!

Řím - Vatikán
Jan Bucifal, 27. 11. 2017

S Vaší CK jsem jel podruhé stejný zájezd a opět jsem byl velmi spokojen.
Průvodce Lukáš je opravdový profesionál, Řím zná opravdu perfektně a zná také mnoho zajímavostí. Doufám, že příště opět neztratí hlas.
Autobus nový, čistý, prostorný a velmi pohodlný.
Příště opět s Vámi.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
Pali papajko, 26. 11. 2017

Dnes sme prisli zo zajazdu bol to krasny zajazd mame vela krasnych zazitkov soferi boli uplne super vo vsetkom nam vyhoveli a sprievodca michal je jeden z najlepsich ukaze vysvetli vyhovie kazdemu naozaj dakujeme za krasny zajazd a urcite pojdeme aj nabuduce.

Londýn s teplým Golfským proudem
Jiří, 23. 11. 2017

Byli jsme s cestovní kanceláří ABC 16.11. - 19. 11. v Londýně. Zájezd byl super, nemůžu nic vytknout, řidiči příjemní, průvodce Michal velmi ochotný a sympatický. Se vším poradil, vše ukázal. Byl dostatek času na rozchody i na všechny památky. Ubytování bylo čisté, pokoj akorát prostorný, zkrátka zájezd jsme si užili :) Určitě s ABC ještě někam vyrazíme :)

Řím - Vatikán
Jana, 22. 11. 2017

S Vaši CK podruhé a opět velmi spokojeni :-D Lukáš je skvělý průvodce, řidiči autobusu skuteční profesionálové a zábava s programem dokonale připravená. Určitě jsme s Vámi nejely naposledy. Už teď se těšíme na příští výlet. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků

Londýn s teplým Golfským proudem
Jiří Uher, 21. 11. 2017

Jako vždy skvělé.Výborňí páni řidiči a průvodce Michal.Děkujeme

Řím - Vatikán
Mirka Kačerová, 21. 11. 2017

S Vaší CK jsme jeli potřetí a opět super. Prima průvodce Lukáš, pohodoví páni řidiči, komfortní bus, skvělé načasování... Přiznávám, že si program na místě většinou uděláme po svém a podle svých zájmů, ale skupinu vždy najdeme tam, kde se s průvodcem domluvíme:-) Cesta s filmy a muzikou pěkně ubíhá a Vaše busy jsou prostě top. Nás cestovat s Vámi baví!

Londýn s teplým Golfským proudem
Hana Švančarová, 21. 11. 2017

Absolvovala jsem zájezd 16.11 - 19.11.2017 s dcerami /12,15 let/. Zájezd proběhl úplně podle našich představ. Byly jsme všechny moc spokojeni a stále jsme :-).. Průvodce Michal byl velice pohodový a znalý, i díky němu byl zájezd takový jaký byl. Kromě zmíněných památek jsme navštívily na jeho doporučení i pravý anglický pub :-), kde jsme mohly v klidu 2 hodiny posedět, když začalo pršet a dýchla tam na nás pravá anglie. Poděkování patří i řidičům: Michalovi a Romanovi za profesionální dopravu. Dobře vybavený autobus tablety pro každého cestujícího s dobrou nabídkou filmů je také příjemný.. Můj dík patří i zbytku cestujícím, kteří byli klidní a dochvilní. Třešničkou na zájezdu bylo páteční slunečné počasí a sobotní otevření Tower Bridge nad řekou Temží.
Cestovní kancelář nabízí opravdu to, co do posledního detailu splní.
A Ti co ještě váháte: jeďte, místo obyčejného víkendu uvidíte Londýn :-)))). Mějte krásné dny a díky za Vaši organizaci.. Hana

Lázeňský duel
Marta J., 07. 11. 2017

Výborná záležitost, pokud se potřebujete zrelaxovat. Cesta pohodlným autobusem, vtipný a starostlivý doporovod, pěkné a čisté ubytování. Lazně jedna velká pohoda. Rádi zase využijeme.

Toskánská romance
Renata Bůžková, 01. 11. 2017

Toskánská romance 27. 9.-1.10.2017
Zájezd se nám moc líbil, splnil všechna naše očekávání. Průvodkyně Alena byla skvělá, ochotná, milá a celý zájezd zpříjemnila. Také řidiči byli vstřícní a sympatičtí. Autobus byl luxusní a cestování v něm velmi pohodlné. Zájezd byl dobře zorganizován a pohodovou náladu umocnilo i krásné počasí.
Příště opět využijeme služby CK ABC Tour. Děkujeme :-)

Řím - Vatikán
Iva, 31. 10. 2017

Podzimní zájezd Řím-Vatikán perfektní. Hezké počasí, výborná průvodkyně Alča, super řidiči Petr a Pavel a celkově dobrá parta. Těším se další výlet s Vaší cestovkou. Řím je nádherné město vřele všem doporučuji.

Řím - Vatikán
Lenka Pavlíková, 31. 10. 2017

Zájezd byl po všech stránkách špičkový. Profesionální chování paní průvodkyně Aleny, která svým milým přístupem k nám klientům docílila úžasných zážitků všech.
Pohodlné cestování luxusním autobusem s velmi příjemnými pány řidiči Petrem a Pavlem.
Cestovní kancelář budu vřele doporučovat a jistě využiji jejích služeb i v budoucnu.

Celkem záznamů: 2619
« < 1 2 3 4 34 66 99 131 > »