Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika a Jakub

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek Smejkal

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž - město mnoha tváří
Šárka Sýkorová, 14. 10. 2017

Zájezd se nám velmi líbil, předčil naše očekávání. Cesta proběhla v pořádku. Měli jsme moc milého pana průvodce Michala, který nám vše vysvětlil a řekl nám spousty informací. Měli jsme na všechno dostatek času, program byl výborně zorganizován. :)) Viděli jsme mnoho krásných památek, projeli se metrem a stihli i prohlídku obchodů a posezení v kavárně. Všem vřele doporučujeme.

Paříž - město lásky
Monika, Jana, Aleš, Natanael, 09. 10. 2017

Děkujeme za krásný zážitek, vše bylo dokonalé. Velké díky průvodci Michalovi, který o nás po celou dobu úžasně pečoval. Řidiči byli skvělí. Vřele doporučujeme všem, kteří se do Paříže chystají. Ještě jednou díky.

Paříž - město lásky
Eva Hodlova, 08. 10. 2017

Bylo to super,super,super. Hned bych jela znovu. Ridici skvely,pruvodce Michal si zaslouzi jednicku s hvezdickou. 1* 😊 proste vsechno skvelyyyy,diky.
Eva

Plitvická Jezera
Gabriela Pudilova, 05. 10. 2017

Zájezd se nám celé rodině moc líbil.Urcite s Vámi pojedeme zase😊

Paříž - město lásky
Kateřina Müllerová, 03. 10. 2017

Zájezd byl super, velké díky patří hlavně průvodci Michalovi. Nikde žádné fronty, vše bez problémů.
Katka

Zábavný park Legoland
David Krésa, 03. 10. 2017

Celý zájezd byl zorganizován perfertně od začátku až do konce....
Velká spokojenost....

Paříž - město lásky
Jirka, Naďa, Alžběta, Františka, 03. 10. 2017

V termínu 28.9. - 1.10. jsme zažili úžasnou Paříž se vším všudy! Velké díky řidičům za klidnou cestu a klobouček za manévrování v úzkých pařížských uličkách.Zvláštní poděkování pak zaslouží neskutečně pozorný průvodce Michalovi, který nás vždy vybavil užitečnými informacemi a měl objednané snad i to počasí :-). Všichni, včetně našich malých slečen, jsme byli moc spokojeni a určitě se s Vaší cestovkou ještě někam brzy vypravíme. J.T.

Paříž - úvod do poznávání
Libuše Johnová, 02. 10. 2017

Děkujeme za krásný prodloužený víkend v Paříži 28.9.-1.10.2017.Velké díky si zaslouží průvodce MICHAL.Je to skvělý člověk.Určitě s Vaší cestovní kanceláří a Michalem v květnu pojedeme do Londýna.Děkujeme.Libuše Johnová a Hana Šindlerová

Orlí hnízdo - Königsee
Jiří Mačuda, 02. 10. 2017

Zájezd mě celkově velmi nadchl. Organizace zájezdu i ochota se znalostmi průvodce Lukáše byla na vynikající úrovni. Vzhledem k tomu, že okolí bavorského Berchtesgadenu je skutečně nádherné, a to nejen Orlí hnízdo s nedalekým jezerem Königsee, všem tento jednodenní zájezd doporučuji! Překvapilo mě a pochopitelně i potěšilo, že jsem se díky slovenským zaměstnancům domluvil rodným jazykem dokonce i v restauraci na samotném Orlím hnízdě! :-)

Jiří Mačuda, Znojmo

Pohodový Londýn
Jan Louženský, 29. 09. 2017

Dobrý den,
Minulý měsíc jsem využil s kamarády nabídky na zájezd do Londýna - pohodový Londýn. Musím říct, že lépe jsme vybrat nemohli. Všechno vycházelo podle plánu, ubytování bylo na míru ceně zájezdu a průvodce byl velmi ochotný a vtipný. Pokud stále vámáte, určitě si vyberte pohodový Londýn. Mám takový pocit, jako bych po 3 dnech se již dokázal v Londýně bezproblémově vyznat.

Plitvická Jezera
Markéta Rathouská, 27. 09. 2017

23.9.2017 jsme s dcerou prožily krásný a nezapomenutelný den na Plitvických jezerech. Děkujeme pánům řidičům a průvodci Michalovi.
Letos jsme s Vaší cestovní kanceláří byly již po čtvrté a opět vše perfektní. Ještě jednou díky a těšíme se na další zájezd s Vámi.

Igrane - zkrácené pobyty
Dagmar Suchomelová, 24. 09. 2017

Dobrý den,
s ABC-Tour jsme byli na zájezdu do Igrane podruhé a opět byla naše očekávání splněna - doprava bez problémů, výborní řidiči, pěkné ubytování, chutné večeře v Turanu s milou ochotnou obsluhou a počasí nás také nezklamalo.
S ABC Tour jsme určitě nebyli naposledy.Přejeme jen samé spokojené klienty.
Dáša a Martin

Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
Ljuba Straková, 24. 09. 2017

Ve čtvrtek 21.9.2017 jsem se vrátila z poznávacího zájezdu NP Chorvatska. Chtěla bych touto cestou poděkovat za překrásných pět dní zprostředkovaných vaší CK. Byla jsem v Chorvatsku po 71. a musím říci, že tento zájezd patřil k jedním z těch nejlepších, také díky průvodci Michalovi, který se o nás staral jak o vlastní. Přeji ABC - Tours hodně spokojených klientů a těším se s Vámi na další výjezd za hranice všedních dní!

Národní parky Chorvatska a Jadran k tomu
Dana Havlásková, 23. 09. 2017

Dobrý den,touto cestou děkuji ABC Tours za super zájezd.
Řidiči byli skvělí,
milý a ochotný delegát Michal,vždy připravený poradit a pomoci.
Ubytování a strava výborné.
Také výběr navštívených míst neměl chybu.
Počasí si s námi občas zahrálo,ale to se stává,za počasí nikdo nemůže.
Přeji ABC Tours hodně spokojených klientů a určitě se s vámi opět někam vypravím.

Paříž - město lásky
Markéta a Honza, 20. 09. 2017

V neděli jsme se vrátili z Paříže od Vaší cestovní kanceláře a dlouho jsem nebyla takhle spokojená. Skvělá spolupráce, dobře zorganizované, spousty jsme toho viděli za tak krátkou dobu.Sympatický průvodce Lukáš nám popsal do detailů každou památku,což bylo dokonalé.Všem vřele tuto agenturu doporučuji a určitě se těšíme na další výlet.

Celkem záznamů: 2593
« < 1 2 3 4 33 66 98 130 > »