Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika a Jakub

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek Smejkal

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Paříž - město lásky
Hana Foltýnková, 15. 08. 2017

10.8. - 13.8. Paříž - neskutečná atmosféra, mimořádné zážitky, nádherné památky. Co víc dodat? Snad jenom veliké díky oboum řidičům za bezpečnou jízdu a samozřejmě naší průvodkyni Alence, která velmi vyčerpávajícím způsobem informovala o každé důležité památce, poradily typy a triky, upozornila na případná nebezpečí. Pod jejím vedením jsme sami uvěřili, že Paříž už známe. Skvělý pocit! Určitě doporučuji!

Benelux pohádka na zemi - Lucembursko - Belgie - Holandsko
Zita Finková, 14. 08. 2017

V neděli 13.8.2017 jsme se vrátili ze zájezdu Benelux pohádka na zemi,
zájezd byl výborně zorganizován, průvodce Michal byl vždy pozitivně naladěný a na všechny otázky mile odpovídal a vždy vyšel vstříc! Řidiči jeli bezpečně a na přání nám vařili kávu a podávali nápoje. S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé a byli jsme mile překvapeni. Autobus byl nový, pohodlný a velice tichý. Plánujeme s vámi další cestu do zahraničí. Děkujeme za krásné zážitky s vámi!

Řím - Vatikán
Hana Dobšíčkova, 13. 08. 2017

Byli jsme s Vaší cestovkou poprvé, ale určitě ne naposledy. Řím, Vatikán 3.8-6.8 2017.
Průvodkyně Lenka byla úžasná. I přes velké vedra byla stále usměvavá. Obrovské znalosti ohledně památek.
Organizace perfektní. Všem doporučuji
Děkujeme

Benátky Itálie
Žaneta Krapítková, 11. 08. 2017

Zájezd byl úžasný a díky delegátovi Lukášovi byl naplno prožitý.Lukáš je nabitý informacemi,je velice milý a ochotný.Zájezd byl velmi dobře zorganizován.Také nesmím opomenout pány řidiče Karla a Karla,kteří jezdí opatrně,jsou vtipní a taktéž ochotní.Moc rádi s vámi znovu pojedeme za dalšími zážitky a vřele vás doporučujeme, s pozdravem Žaneta a Alena

Benátky Itálie
Barbora Slížková, 10. 08. 2017

Zájezd do Benátek byl naprosto úžasný. Velmi chválím průvodce Lukáše, který věděl snad vše o Benátkách. Na všechno bylo dostatek času a nikam jsme se nemuseli honit. Chválím i pány řidiče, kteří byli velmi milí a ochotní. Byl to náš první zájezd s ABC Tours a určitě ne poslední. Děkujeme

Benátky Itálie
Praxovi, 10. 08. 2017

Již třetí zájezd s Vámi do Benátek proběhl fantasticky jako vždy.Jedním slovem cestovní kancelář může být hrdá na své zaměstnance,kteří svoji práci odvedli na 1*.Děkujeme a těšíme se s Vámi na další výlet a Všem doporučujeme :-) :-) :-) Praxovi

Benátky Itálie
Lucie Komolíková, 09. 08. 2017

Zájezd do Benátek se nám velmi líbil, jako již několik zájezdů pořádaných vaší cestovní kanceláří. Kromě dobré organizace, která je u vás zřejmě naprostou samozřejmostí, bych ráda velmi ocenila i průvodce Lukáše. Lukáš je velmi milý mladý člověk s neskutečnými znalostmi daného místa. Jeho lidský a profesinální přístup se ukázal i během řešení velmi nestandartní situace, která však vznikla ne jeho vinou. Díky patří také pánům řidičům, kteří dokázali nemožné a zpoždění 3 hodin se jim bezpečně podařilo stáhnout na 1,5. Takže Benátky doporučuji, ale hlavně - Lukáši, Staňo a Romane - děkujeme:-)

Igrane - Apartmány a studia ABC
Adam, 09. 08. 2017

V Igrane jsme byli po druhé a stejně jako loni,i letos to bylo super!Krásné počasí,skvělá organizace,úžasná a milá delegátka Andrejka a v neposlední řadě naprosto skvělí Páni řidiči,kterým patří můj obdiv,že skvěle dělají svou tak náročnou práci a ještě mají takový smysl pro humor.S Vámi - kamkoliv!

Řím - Vatikán
Lubomír MANDYS, 09. 08. 2017

Termín: 3-6.8.2017
Nebyl to náš první zájezd s Vaší cestovkou, asi proto, že vše funguje jak má. Vlastně celý systém od prvotního objednání zájezdu, platby až po návrat domů byl vždy bezproblémový . Tak jako i jindy byla průvodkyně znalá navštěvovaných míst a měla zajímavý výklad, pohyb skupiny řídila nenásilnou formou a reagovala na případná přání nebo místní změny. Tak jako i jindy jsme byli plně spokojeni.

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
Martin Černík, 09. 08. 2017

Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu je zájezd kombinovaný nejen s poznáváním města, ale i Disneylandu, tudíž vhodný i pro dorost, nicméně ne pro děti do 10ti let (z důvodu náročnosti programu ve městě). Zájezd mohu doporučit. Naše průvodkyně Alenka byla vynikající. Její kompetenci prokazují nejen znalosti Paříže, ale i organizace a věcné připomínky (plynoucí z předchozích zkušeností s námi turisty). Program je koncipován na poznání toho nejzákladnějšího z Paříže a Versailles, ale i na návštěvy kaváren a restaurací či nákupů. Musí se ovšem počítat s časovou rezervou, jelikož obsluha má vždy dost času na to, aby Vám donesla nápoj, jídlo či účet. Proto raději počítejte s dvojnásobkem času než v ČR. Na druhou stranu, proč spěchat, když máme dovolenou. Ubytování bylo v hotelu F1 za Paříží. Hotel čistý, byť je sociální zařízení na patře a ne v pokoji, který neoplývá velikostí, ale ten byl stejně jen na spánek. Cesta je, ač dlouhá, přesto k přežití. Řidiči perfektní. Koupání v Amberku bylo uvolňující po náročném programu. Lázně mají bazény k plavání, s vířivkami, divokou řekou či tobogánem a v prvním patře i s parní lázní. Celkově vše hodnotím kladně, proto už uvažuji o podobně koncipované cestě s ABC Tours. Všem hezký pobyt v Paříži.

Francouzská riviéra
Eva Lauberová, 09. 08. 2017

Zájezd na Francouzskou riviéru 2. 8. - 6. 8. byl naprosto skvělý! Škoda jen, že netrval déle. Máme spoustu nádherných zážitků a nových poznatků. Rády bychom poděkovaly milé a vstřícné průvodkyni Janě. Další dík patří pánům řidičům! Těšíme se na další poznávací zájezd s ABC -Tours.
Lauberovi

Francouzská riviéra
Blažena Kalenská, 09. 08. 2017

Francouzská riviéra v termínu 2.- 6.8.2017 byla úžasná ☺️. Výborně naplánovaný progam s koupáním v Monaku, Nice a u jezera Lacina St. Croix. Máme opravdu krásné zážitky ze všech míst, která jsme navštívili. Velké díky patří ochotné a milé průvodkyni Janě a také pánům řidičům, kteří nás cestou bavili a bezpečně přivezli domů. Těšíme se na další zájezdy s ABC-Tours.

Řím - Vatikán
Jana Kovandová, 08. 08. 2017

Děkuji za krásné dva dny v Římě, průvodkyně Lenka byla úžasná, vřele Všem doporučuji a určitě služby CK využijeme i příště :) Jana

Paříž a Versailles
Eliška Šmídová, 08. 08. 2017

se službami a vůbec celým zájezdem jsem byla naprosto spokojená, zájezd jsem si naprosto užila, nejlepší průvodkyně Alenka, lepší průvodkyni jsem nezažila. Velké díky patří i pánům řidičům, kteří se o nás krásně starali, pobavili, ale hlavně nás vždy bezpečně dopravili do určeného místa. Zkušenost s touto CK byla mou první a po tomto skvělém a úžasném 5 denním zážitků vím, že rozhodně vašich služeb využiji i v budoucnu!

Francouzská riviéra
Lucie Rezlerová, 07. 08. 2017

Moc děkujeme za super zájezd jak paní průvodkyni Janě, tak pánům řidičům Pavlovi a Petrovi.

Celkem záznamů: 2526
« < 1 2 3 4 33 64 96 127 > »