Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika a Jakub

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek Smejkal

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Řím - Vatikán
Eva Bílková, 20. 04. 2018

Kratičká recenze k zájezdu Řím -Vatikán : Průvodce Lukáš : jen jedno slovo, které má ale velkou váhu: ú ž a s n ý.
Oba řidiči také jen jedno slovo: s u p e r.
Děkuji a doporučuji.

Řím - Vatikán - Neapolský záliv
LIBUŠE Nováková, 18. 04. 2018

Jeli jsme s vaší cestovní agenturou už poněkolikáté a jako vždy vše skvělé, doprava, řidiči a také průvodce Lukáš

Řím - Vatikán
Romana Kubíčková, 18. 04. 2018

Připojuji se ke kladným recenzím, opravdu není co dodat. S CK jsme byli i v Igrane a i zde o nás bylo výborně postaráno. Lukáš je nejlepší průvodce, jakého jsem zažila.

Řím - Vatikán
Radomír Matoušek, 17. 04. 2018

Dobrý den, v neděli jsem se vrátil ze zájezdu Řím-Vatikán a jsem naprosto spokojen. Vše proběhlo nádherně. Velké díky patří průvodci Lukášovi, který vše dokonale zorganizoval a jeho znalosti o Římě jsou perfektní. Chtěl bych poděkovat i pánům řidičům, že nás bez sebemenších problému dopravili tam i zpět. Už se moc těším až s vaší C.K pojedu znovu.

Řím - Vatikán
Michaela Vávrová, 17. 04. 2018

Zájezd Řím - Vatikán byl naprosto skvělý. Počasí naprosto nádherné, řidiči velice vstřícní. Průvodce Lukáš byl úžasný!!! :) Jet to velký profesionál na správném místě. Co se týče harmonogramu zájezdu, velice oceňuji brzký příjezd do Vatikánu a i ke Koloseu - nečekali jsme žádné dlouhé fronty, což bylo super :).

Paříž - úvod do poznávání
Martin, 17. 04. 2018

Zájezd naprosto perfektní! Průvodce Michal je absolutní profesionál, který město skvěle zná. Vím, kam jít, kde co je a na co si máme dát pozor. Zároveň promptně reaguje na nenadále situace (viz stávka security na Eiffelově věži) a upraví program tak, aby se stihlo vše, co je v plánu a na věž se dostaneme další den. Zároveň o všem dopodrobna vypráví, včetně historie a současnosti daného místa. Řidiči byli pohodoví a vtipní chlapi a dovezli nás v pořádku bez jediného problému. Hotel na jednu noc bohatě postačil. Skvělá je též zastávka v lázních na cestě zpět, což po celodenním chození v Paříži a následném nočním přejezdu busem opravdu "bodne"! :-) Zkrátka všem s přítelkyní doporučujeme využít služeb cestovky ABC tours a někam s nimi vyrazit! :-)

Řím - Vatikán
Irina, 17. 04. 2018

Zájezd super, s touto CK určitě vyrazíme ještě a bez obav. Průvodce Lukáš je opravdu ostřílený profesionál, kterého nezaskočíte žádným dotazem a má přehled opravdu ve všem. S CK jsme rozhodně nejeli naposledy.
Vřele doporučuji.

Paříž - úvod do poznávání
Pavel Mašín, 16. 04. 2018

Víkend naprosté pohody - Michal se jako průvodce ukázal jako naprostý profesionál a když zjistil, že na Eiffelově věži stávkují, okamžitě upravil program tak, abychom vše stihli a výstup na věž přeložil na druhý den.
Vše probíhalo perfektně, volného času na jednotlivé prohlídky jsme měli dostatek a vždy nám dal tolik informací o místech, ale i praktických co kde jak získat kam se vydat, že jsme si to mohli pouze dosyta užívat.
Řidiči autobusu též velcí pohodáři - cesta proto uběhla ve velmi přátelské atmosféře.
Hotel na přespání bohatě vystačoval - byl čistý a jedna noc na posteli byla příjemnou změnou mezi spaním v autobuse. Ten je sice nový a moderní, nicméně pro člověka vyššího vzrůstu jakým jsem já to opravdu není žádný med - naštěstí pauzy v cestě mi vždy pomohli se srovnat a tak jsem na celém tomto výletě nakonec nenašel nejmenší chybu.
Mohu jen a jen doporučit a rozhodně tuto společnost hodlám v budoucnu znovu využívat.

Řím - Vatikán
Lukas Cichocki, 16. 04. 2018

Zájezd úžasný, všechno podle plánu. Všechno klapalo. Průvodce Lukáš je opravdu ostřílený profesionál, kterého nezaskočíte žádným dotazem a má přehled opravdu ve všem. Taktéž oba dva řidiči jsou sympaťáci a hlavně profíci. S CK jsme rozhodně nejeli naposledy.
Vřele doporučuji.

Paříž - město lásky
Marti, 15. 04. 2018

Velmi doporučuji všem tento zájezd i CK (y) s CK ABC jsem navštívila Paříž po 5 letech a opět jsem byla maximálně spokojena (y). Průvodce Michal - super 1*** :-) (y) vše zná, odpoví, doporučí... Skvělá improvizace v případě stávky Eiffel “Pátek 13tého” :-( překombinovat, upravit, nahradit, zkrátit... Takže jsme nepřišli o nic co bylo v plánu :-) Už nyní se těším na příští návštěvu Paříže za pár let (v pořadí 4), ale určite i na další zájezd s touto CK v příštím roce v pořadí již 3 :-) Všem budoucím zájemcům přeji aby si užili Paříž tak jako já, celá naše rodina i zájezdové skupina. DÍKY!!! M.

Velikonoční Paříž - město lásky
Michal Kozel, 09. 04. 2018

Naprosto perfektní, jsme velice spokojeni. S cestovní kanceláří jsme byli poprvé a rádi se znovu vrátíme na další zájezdy. Musíme pochválit jak řidiče Jirku a "Románka", tak i průvodkyni Janu - všichni velice profesionální, věcní i vtipní. A nový autobus také samozřejmě perfektní. Michal s rodinou.

Velikonoční Toskánská romance
Lenka Dostálová, 08. 04. 2018

Program zájezdu byl skvěle naplánován, viděla jsem opravdu hodně.....Řidiči jeli spolehlivě. Průvodkyně měla nejtěžší práci a chápu, že musí skloubit požadavky všech klientů a pokud možno všem vyhovět. Ale za sebe bych přivítala více historických informací, mnohokrát se opakovala a dopředu mluvila o tom, co nás čeká další dny a pak se to měnilo.
Pokud bude zajímavá destinace, ráda s vaší CK ještě pojedu.

Autosalon Ženeva
Simona Raková, 07. 04. 2018

Víkendovka na Autosalon do Ženevy byla super, všechno proběhlo v pořádku, průvodce Lukáš věděl o čem mluví..je vidět že má hodně zkušeností a práce ho baví a to samé páni řidičové Pavel.. oba vtipní a dokázali zpestřit jízdu svými hláškami :) děkujeme za super víkend a určitě se s Vámi ještě vydáme někam :))

Velikonoční Holandsko květin, větrných mlýnů, sýrů a stavitelů lodí
Zuzana Mrázková, 06. 04. 2018

Na zájezdu jsme byly s mamkou, která jej dostala ke kulatinám. Holandsko byl již dlouhou dobu její sen a já jsem moc ráda, že jsme zvolili právě tento zájezd s touto cestovní kanceláří. Byly jsme obě naprosto spokojené.
Co se týká programu a ubytování, nemáme nejmenších výhrad. Vše bylo perfektní, a to hlavně díky skvělé práci pana průvodce Michala a pánů řidičů, kteří vytvořili pohodovou a přátelskou atmosféru a zajistili hladký průběh celého zájezdu.
Děkujeme za super zážitky!

Toskánská romance
Marie Pelikánová, 05. 04. 2018

Chci vám velice poděkovat za velikonoční zájezd do Toskánska. Byl to opět skvělý výlet. Program i práce pani průvodkyně i řidičů byla skutečně perfektní.Už vybíráme další cestu!

Celkem záznamů: 2720
« < 1 2 3 4 35 69 102 136 > »