Informace

Recenze k zájezdům

Londýn s teplým Golfským proudem
Jarmila.Krutilova@seznam.cz

dobrý den,
reaguji na váš přípis. Se zájezdem do Londýna ve dnech 31.10.-3.11.2013 jsme byli velmi spokojeni. Bezvadná průvodkyně Jana i oba páni řidiči byli velmi příjemní a ochotní. Samozřejmě jsme s vaší cestovní kanceláří velmi spokojeni a o tom svědčí i to, že jsme v letošním roce jeli s vámi 2x do Londýna a jednou do Paříže. Samozřejmě počítáme i s dalšími zájezdy i v příštím roce. Ještě jednou děkujeme. Jarmila, Přerov

Paříž - město muzeí
Veronika a Jakub

Dobrý den,
měli jsme zájezd 5.- 8. července 2013.
Bylo to nádherné. Naše první dojmy....
Cestování busem ... no, že by to bylo to, co bychom vyhledávali... není :-), ale cesta se dala vydržet - odjezd k večeru z Berouna - včas!! - pravidelné zastávky na protažení - ráno po 8.00 v centru Paříže.
Začala organizovaná prohlídka, náš průvodce Lukáš byl velmi schopný a organizoval vše na jedničku. Borec. Vždy nás někam dovedl, řekl, kdy a kde se potkáme, upozornil na zajímavá místa v okolí (a na toalety :-) ) a měli jsme volno. Bylo to skvělé. Provedl nás podle harmonogramu a plánu Paříží, měli jsme dostatek času nejen na památky, ale i na místa či věci, které jsme chtěli vidět. K večeru jsme se setkali u autobusu a jeli jsme na hotel. Hotely typu Formule1 jsou jen na přespání - ale bylo to perfektní - po celé noci v autobuse, po celém dni v Paříži - najíst, umýt a spát uz ve 20.00. Ráno snídaně a odjezd na 9:00 do centra. Začali jsme v Louvru. Lukáš nás dovedl k pokladnám a měli jsme sraz za nějakou dobu. V programu měla být volná neděle - volný program. Každý sám za sebe. Lukáš ale navrhl, že bychom mohli jit na Montmartre a pak k Vítěznému oblouku. Takze jsme viděli i kouzelnou baziliku Sacre Coure a čtvrť umělců. Později odpoledne Vítězný oblouk a pak cesta na loď. Počkali jsme si - podle rady Lukáše - na další volnou loď a seděli jsme na místech s krásným výhledem na řeku. 1,5 hodiny na řece, stmívající se Paříž - co víc si přát. Nakonec jsme se dočkali i nasvícené Eiffelovky. Následoval poslední okruh Paříží v busu a pak směr Česko. Ráno zastávka v Amberku - bazén, koupání. Báječný závěr cestování. Po obědě doma. Perfektní.
Za nás... všechno, co bylo slíbeno, bylo dodrženo, program úžasný. Co oceňujeme, že jsme nikdy nečekali na lístky do metra - Lukáš je obstaral předem. Lukášovi jako průvodci nebylo možné vytknout naprosto nic - milý, ochotný, připravený, informovaný....
Řidiči Leoš a Standa byli také skvělí. Perfektní zájezd. Žena už má vybraný další zájezd - samozřejmě s ABC Tours. :-)
Jsme rádi, že se v dnešní době najde firma, která něco slíbí a tak to je. Jen tak dál - Znojmo.

Veronika a Jakub

Paříž - letem světem
jos.nemec@centrum.cz

2.5 - 5.5.2013 super zájezd do Paříže , děkujeme pánům Jarmilovi , Emilovi a Lukášovi za krásné zážitky, odvádí profesionální práci a ABC Tours na ně může být hrdá .Moc díky a přejeme hodně úspěchů v podnikání . Manželé Němcovi - Praha .

Velikonoční Londýn s výletem do Belgie
Houdkova.r@centrum.cz

Děkujeme za výtečný velikonoční zájezd do Brugg a Londýna.Profesionální a ochotný přístup průvodkyně Janičky a řidičů autobusu.Příště se opět obrátíme na tuto cestovní kancelář,která poskytla kvalitní služby.Renata,Martin a dcera Karolína

Paříž - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Frantisek Smejkal

Ve dnech 6.-10.4.2011 jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž BBB. Chtěli bychom poděkovat za velmi krásný a nezapomenutelný zážitek. Nový typ zájezdu byl pro nás „jako na míru“. Jsme senioři a v Paříži jsme v minulosti byli již dvakrát. Tento zájezd nám umožnil znovu navštívit zvolená místa v Paříži neuspěchanou a vyhovující formou. Musíme též poděkovat posádce našeho busu. Velmi ochotní, trpěliví a příjemní páni řidiči nás bezpečně dopravili tam i zpět. Paní průvodkyně byla trvale usměvavá a starostlivá. Uznání patří také jejím vědomostem, které dokázala zajímavou a poutavou formou sdělovat. Cesty jsme se trochu báli, ale bus byl opravdu pohodlný a servis po cestě bezchybný. Hotel Etap byl čistý a pro krátkodobý pobyt zcela vyhovující. Shrnuto: výborná organizace a navíc i počasí vyšlo super, takže už nyní začínáme plánovat další zájezd tohoto typu s CK ABC Znojmo.
S pozdravem
Smejkalovi z Olomouce.

Kouzelný Řím a Vatikán
Radek Svoboda, 20. 02. 2018

Děkujeme za pěkný výlet. Vše proběhlo naprosto v pohodě. Chválím organizaci zájezdu, časy byly naplánovány tak, že jsme nemuseli čekat dlouhé fronty.

Muzikál Muž se železnou maskou
Lenka Hladíková, 19. 02. 2018

V sobotu 17.2.2018 jsme s kamarádkou navštívily muzikál "Muž se železnou
maskou." Představení bylo úžasné, stejně tak i organizace a služby Vaší cestovky. Řidič Roman jel naprosto bezpečně, během cesty nás seznamoval s časovým rozvrhem dne. Vše dopadlo na jedničku a i když na zpáteční cestě začalo zlobit počasí, cesta proběhla v pořádku. Děkujeme za možnost si v klidu, bez shánění vstupenek a řešení problému s parkováním, užít kulturu. S Vaší cestovkou jsme již byly v Chorvatsku (také moc spokojeny) a určitě si ve Vaší nabídce zase brzy něco vybereme.
Ještě jednou velký dík.
Lenka Hladíková - Jihlava

Termální lázně Bük
Luděk Jelínek, 19. 02. 2018

Poprvé jsme jeli autobusem (doposud vždy dvoudenní návštěva lázní vlastním autem). Naprostá spokojenost, autobus i řidič Petr fungovali bezvadně, určitě to s ABC - Tours zopakujeme znovu.

Karneval v Benátkách
Eva Jarkovská, 18. 02. 2018

Karneval v Benátkách splnil všechna moje očekávání. Řidiči byli úžasní a průvodce Lukáš opět prokázal perfektní znalosti o městě a jeho historii. Je na něm vidět, že ho práce baví, a my mu za to moc děkujeme.
Díky za objednané slunečné počasí.
Eva Jarkovská

Karneval v Benátkách
Jan Stránský, 14. 02. 2018

Karneval v Benátkách byl super.Počasí mám nádherně vyšlo.Průvodce to měl zmáknuté.Autobus byl luxusní.

Už se těším na další zájezd.

Karneval v Benátkách
Helena, 14. 02. 2018

Cesta autobusem byla příjemná, řidiči byli moc fajn milí, vtipní a profesionální, totéž platí o průvodci.V Benátkách nádherné sluneční počasí o zážitku nemluvě. Děkujeme a rozhodně cestovku doporučím .

Karneval v Benátkách
Andres Rojas, 13. 02. 2018

V Benatkach na karneval jsme byli poprvé a bylo uzasne.
Ridici a pruvodce byli profesionalove, a zajezd byl velmi dobre organizovan.

Autobus byl luxusni vybaveny (napr. obrazovky na kazde sedadlo). Tesime se na dalsi zajezd s Vami. CK ABC-tours urcite budeme doporucovat.

Andres a Ulyana

Benátky Itálie
Půlpán Petr, 11. 02. 2018

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu průvodci Lukášovi za skvělé znalosti o Benátkách, která nám již předával cestou autobusem z ČR,bližší informace sdělil vždy k místu, kde nás dovedl.Velké poděkování patří i pánům řidičům za skvělou jízdu s pravidelnými přestávkami, což velice zpříjemnilo naši cestu.Navštívili jsme Benátky v době karnevalu od 9.2.-11.2.2018 což musím s manželkou všem vřele doporučit.Měli jsme i štěstí na krásné počasí plné sluníčka, které celý den pouze dovedlo k dokonalosti.O krásných maskách není potřeba ani vyprávět, kde tam byl, ví o čem mluvím, kdo to nestihl, určitě za rok jeďte taky:) Vřele doporučujeme s ck ABC Tours.Petr Půlpán s manželkou

Karneval v Benátkách
Pavla Kymplová, 08. 02. 2018

Zájezd byl velmi dobře zorganizován. Páni řidiči se ukázali nejen jako skuteční mistři volantu, ale také skvělí "barmani", kteří účastníkům zájezdu připravili, co jim na očích viděli... i když pravda, vše servírováno bez podšálků. :-)
Průvodce Michal se o nás staral jako o vlastní, takže nebýt ranního vydatného deště v Benátkách, zájezd neměl chybu.

Karneval v Benátkách
Libor Křivánek, 06. 02. 2018

V Benátkách jsme byli již několikrát ale v termínu karnevalu a s vámi poprvé.
Zájezd byl profesionálně zorganizován, průvodce Michal je velmi příjemný a vstřícný, řidiči nemají chybu. Rovněž zábavní centrum pro každého je velkým kladem.
Díky, bylo to fajn.
Jediným mínusem bylo deštivé a studené počasí.
Všechno co jsme si plánovali jsme však naplnili.
Ještě jednou dík.
Miroslava a Libor Křivánkovi

Karneval v Benátkách
Veronika a Dana, 06. 02. 2018

S Vaší CK jsme byly již po několikáté a opět jsme byly na nadšené. Průvodce Michal byl super. Velkou pochvalu si zaslouží i řidiči,kteří nás bezpečně dopravili tam i zpět. Už teď se těšíme až se s Vámi opět někam vypravíme.Vaší CK budeme vřele doporučovat. :)

Veronika Kašparová a Dana Bouberlová

Karneval v Benátkách
jana pribylova, 06. 02. 2018

zájezd splnil né očekávání vše dle plánu. jsem spokojená .v budoucnu využijí další vaše nabídky. jana Pribylova

Silvestr v Paříži - klasický oblíbený program
Milan Schönbauer, 26. 01. 2018

Silvestrovský zájezd v Paříži je velice pěkně poskládaný, budu ho každému doporučovat. Průvodce Lukáš byl skvělý!! Lukáš nás o všem skvěle informoval .Řidiči perfektní!! Děkuji ABC -Tours za spoustu zážitků.

Lázeňský duel
Iveta Dvořáková, 23. 01. 2018

Duel naprosto famózní, velmi jsme si s kamarádkou odpočinuly, všechny naše přání byly splněny, vše probíhalo v naprosté pohodě. Velké díky panu řidiči, který byl vtipný a příjemný, obdivuji, že kromě řízení měl na starost veškerou organizaci na zájezdu. Děkujeme za perfektní služby.

Lázeňský duel
Andrea S., 23. 01. 2018

Chtěla bych touto formou poděkovat za nádherný víkend, plný pohody a relaxu. Nemám nic, co bych vytkla. Velký dík už k tak pohodové atmosféře patří panu řidiči, který se o nás opravdu hezky staral a byl moc milý.

Celkem záznamů: 2660
« < 1 2 3 4 34 67 100 133 > »