Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Hana Foltýnková 15. 08. 2017 napsa(a):

10.8. - 13.8. Paříž - neskutečná atmosféra, mimořádné zážitky, nádherné památky. Co víc dodat? Snad jenom veliké díky oboum řidičům za bezpečnou jízdu a samozřejmě naší průvodkyni Alence, která velmi vyčerpávajícím způsobem informovala o každé důležité památce, poradily typy a triky, upozornila na případná nebezpečí. Pod jejím vedením jsme sami uvěřili, že Paříž už známe. Skvělý pocit! Určitě doporučuji!

Markéta Pánková 30. 05. 2017 napsa(a):

Po zkušenostech se zájezdem do Londýna jsme se rozhodli jet i do Paříže a opět spokojeni na 100%. Paní průvodkyně byla neuvěřitelná :) . Vše měla skvěle zorganizované, informace podávala jednoduše, přehledně, nic neponechávala náhodě. Stihli jsme vše a měli zároveň spoustu času na své plány - nákupy, jídlo, relax. Jezdíme často i s jinými cestovkami a musím říci, že díky paní průvodkyni Aleně a Vašim ochotným řidičům byl tento zájezd bezkonkurenční. Díky :) .

Pavlína Věříšová 21. 02. 2017 napsa(a):

Zájezd byl od začátku do konce pohodový. Průvodkyně slečna Maruška, byla skvělá. Bylo znát, že ví o čem mluví, a že ji to baví. Vše bylo velmi dobře naplánováno jak zastávky při cestě, tak i čas na individuální prohlídku a srazy se skupinou přímo v Benátkách. Děkujeme slečně Marušce a pánům řidičům :)

Linhartová J. 11. 07. 2017 napsa(a):

Budu jen opakovat to, co zde píší ostatní, krásná dovolená pro děti, velmi klidné místo, blízko pláž, byli jsme ubytováni asi 5 m od moře s kouzelným výhledem na ně. Byli jsme zde podruhé a určitě ne naposledy. Stoprocentní řidiči, kteří zodpovědně odvádí svou práci. Děkuji

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy