Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Marcela Liscová 01. 08. 2017 napsa(a):

Velice děkuji za krásný zájezd do Paříže. Velice děkuji paní průvodkyni Alence i oběma pánům řidičům Pavlovi a Romanovi za naprosto perfektní služby. Za výbornou atmosféru a celkovou pohodu během jízdy. Zájezd byl naprosto pohodový, krásně naplánovaný, vše proběhlo perfektně i počasí nám přálo. Jsme opravdu velice spokojeni, příště určitě rádi využijeme služeb Vaší CK.

Linhartová J. 11. 07. 2017 napsa(a):

Budu jen opakovat to, co zde píší ostatní, krásná dovolená pro děti, velmi klidné místo, blízko pláž, byli jsme ubytováni asi 5 m od moře s kouzelným výhledem na ně. Byli jsme zde podruhé a určitě ne naposledy. Stoprocentní řidiči, kteří zodpovědně odvádí svou práci. Děkuji

Hana Foltýnková 15. 08. 2017 napsa(a):

10.8. - 13.8. Paříž - neskutečná atmosféra, mimořádné zážitky, nádherné památky. Co víc dodat? Snad jenom veliké díky oboum řidičům za bezpečnou jízdu a samozřejmě naší průvodkyni Alence, která velmi vyčerpávajícím způsobem informovala o každé důležité památce, poradily typy a triky, upozornila na případná nebezpečí. Pod jejím vedením jsme sami uvěřili, že Paříž už známe. Skvělý pocit! Určitě doporučuji!

David Krésa 03. 10. 2017 napsa(a):

Celý zájezd byl zorganizován perfertně od začátku až do konce.... Velká spokojenost....

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy