Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Daniela Mrosková 27. 08. 2017 napsa(a):

Dobrý den, zájezd Pohodový Londýn byl nad má očekávání. Moc jsme si to s kamarády užili a žádné komplikace se nevyskytly. Pan průvodce byl ochotný a se vším vyhověl, ubytování bylo velice příjemné a celkově zájezd byl skvělý. Určitě ještě někdy využiji vašich služeb. Děkuji.

Zita Finková 14. 08. 2017 napsa(a):

V neděli 13.8.2017 jsme se vrátili ze zájezdu Benelux pohádka na zemi, zájezd byl výborně zorganizován, průvodce Michal byl vždy pozitivně naladěný a na všechny otázky mile odpovídal a vždy vyšel vstříc! Řidiči jeli bezpečně a na přání nám vařili kávu a podávali nápoje. S touto cestovní kanceláří jsme jeli poprvé a byli jsme mile překvapeni. Autobus byl nový, pohodlný a velice tichý. Plánujeme s vámi další cestu do zahraničí. Děkujeme za krásné zážitky s vámi!

Lubomír MANDYS 09. 08. 2017 napsa(a):

Termín: 3-6.8.2017 Nebyl to náš první zájezd s Vaší cestovkou, asi proto, že vše funguje jak má. Vlastně celý systém od prvotního objednání zájezdu, platby až po návrat domů byl vždy bezproblémový . Tak jako i jindy byla průvodkyně znalá navštěvovaných míst a měla zajímavý výklad, pohyb skupiny řídila nenásilnou formou a reagovala na případná přání nebo místní změny. Tak jako i jindy jsme byli plně spokojeni.

Markéta a Honza 20. 09. 2017 napsa(a):

V neděli jsme se vrátili z Paříže od Vaší cestovní kanceláře a dlouho jsem nebyla takhle spokojená. Skvělá spolupráce, dobře zorganizované, spousty jsme toho viděli za tak krátkou dobu.Sympatický průvodce Lukáš nám popsal do detailů každou památku,což bylo dokonalé.Všem vřele tuto agenturu doporučuji a určitě se těšíme na další výlet.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy