Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Libuše Haasová 01. 09. 2017 napsa(a):

Dovolená v Igrane díky cestovní kanceláři ABCTours , díky příjemné a vstřícné delegátce a díky výborným pánům řidičům neměla chybu, proto jsme se tam s rodinou vrátili již po třetí a jistě ne naposled. Doporučuji .

Eva Tunková 19. 12. 2017 napsa(a):

Krasny vanocni za zajezd do Vidne, sikovna pani pruvodkyne, cesta v poradku, moc se nam libilo. Jezdim s ABC tours jiz par let na ruzne zajezdy a nedam na CK dopustit :) Hezke svatky!

Iveta Dvořáková 23. 01. 2018 napsa(a):

Duel naprosto famózní, velmi jsme si s kamarádkou odpočinuly, všechny naše přání byly splněny, vše probíhalo v naprosté pohodě. Velké díky panu řidiči, který byl vtipný a příjemný, obdivuji, že kromě řízení měl na starost veškerou organizaci na zájezdu. Děkujeme za perfektní služby.

Hana Berrim 05. 12. 2017 napsa(a):

Zájezd Adventní Paříž-město lásky se nám velmi líbil a splnil po všech stránkách naše očekávání. Od naší průvodkyně Alenky se nám dostalo poutavého výkladu a řidiči Stanislav a Jiří nás bezpečně a na čas dopravili na všechna místa. Netušili jsme, co vše se dá stihnout a vidět za dva dny. Zájezd vřele doporučujeme, vzpomínky ještě doznívají a na chladné počasí jsme už zapomněli...HB

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy