Informace
ABC-TOURS

ABC-TOURS: poznávací zájezdy, eurovíkendy nebo dovolená v Chorvatsku. Příznivá cena a maximální pohodlí.

Recenze zájezdů
naši klienti o nás napsali

Hana Berrim 05. 12. 2017 napsa(a):

Zájezd Adventní Paříž-město lásky se nám velmi líbil a splnil po všech stránkách naše očekávání. Od naší průvodkyně Alenky se nám dostalo poutavého výkladu a řidiči Stanislav a Jiří nás bezpečně a na čas dopravili na všechna místa. Netušili jsme, co vše se dá stihnout a vidět za dva dny. Zájezd vřele doporučujeme, vzpomínky ještě doznívají a na chladné počasí jsme už zapomněli...HB

Monika Stoklassová 17. 03. 2018 napsa(a):

Jeli jsme s manželem již po sedmé s Vaší cestovkou do Ženevy na autosalon a krásy přírody a zase jsme si to užili na maximum. Všude Vás doporučujeme, protože u Vás nemá nic chybu, vše je perfektní- řidiči, průvodci, organizace a už se těšíme, co si zase vybereme. Zdravíme z Ostravy.

Vendula P. 04. 04. 2018 napsa(a):

Zájezd byl nádherný, především čas strávený mezi horami. Průvodce skvělý mladý muž, který v pohodě zvládl nepřízně osudu :), i přesto, že se nám pokazil autobus a celou noc jsme museli čekat až pro nás přijede jiný, nic to na zájezdu nepokazilo, vše jsme stihli poznat. Pro mě osobně to bylo jen zpestření a dobrodružství :). Děkuji za vše.

anna machátová 06. 03. 2018 napsa(a):

Jako vždy velice příjemný řidič a krásné ubytování.Už jsme byli po několikáté a vždy spokojeny ještě se nám nestalo aby to bylo naopak.A také jsme se dozvěděli že se chystá poznávací zájezd do Švýcarska a možná už v novém poschodovém autobusu snad to bude brzy na stránkách aby jsme si to mohli zavčasu objednat. Děkujeme za tak skvělé řidič a personál v CK.

Zobrazit více recenzí na naše zájezdy