Informace

Recenze k zájezdu: Kouzelný Řím a Vatikán

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Kouzelný Řím a Vatikán.

Přidat recenzi

Kouzelný Řím a Vatikán
 
 

Recenze od našich klientů


Dana 25. 02. 2020 napsal(a):

Řím a Vatikán byl opravdu úžasný,mohu jen doporučit👍👍👍.Pan průvodce ochotný,vstřícný.Páni řidiči taktéž.Doporučuji všem tuto ck👍👍👍😊😊😊


Eva 23. 02. 2020 napsal(a):

Pohodový zájezd. Pěkně podaná historie, praktické rady díky průvodci Michalovi. Za nás max spokojenost.


Hana 05. 11. 2019 napsal(a):

Kouzelný Řím a Vatikán byl opravdu kouzelný, nezklamal, ale naše poděkování a obdiv patří i pánům řidičům Petrovi a Drahošovi za bezpečnou jízdu, osobitý humor, kterým udržovali dobrou náladu při dlouhé cestě, jejich péči o náš pitný režim... a další ... Delegát Michal byl jedním slovem muž na svém místě, fundované výklady, spousta detailů navíc, skvěle zvládnutá organizace při přesunech metrem, poradil, kde se dobře a cenově přijateně najíst, kde vypít dobré italské espreso, osobní a empatický přístup ke všem účastníkům. Děkujeme a těšíme na další poznávací zájezd s vaší ck.


Marina 14. 09. 2019 napsal(a):

"Kouzelny Řim" byl fakt kouzelny. Za takovou kratkou chvìly jsme stihly uvidet strasne moc! Velmi mily a profesionalnì pruvodce Lukas. Ale skoda ze mněl mikrofon.V autobusu byl slabì internet . Ďekuji za hezký výlet.


Lucie 11. 09. 2019 napsal(a):

Zájezd do Říma a Vatikánu, který jsem absolvovala právě před pár dny, byl jedním slovem úžasný. Díky skvělému průvodci Lukášovi, který nejenže poutavě, srozumitelně a s vtipem vyprávěl do podrobna zajímavosti a fakta z historie tohoto krásného města, sypal jména a letopočty z rukávu s takovou profesionalitou, že má můj neskonalý obdiv, tak se o nás i perfektně postaral-vše skvěle načasované, naplánované, srozumitelné instrukce na rozchod, logické návaznosti a to vše v pohodě a s úsměvem.
Řidiči též fajn, vládla pohoda i při tak namáhavé dlouhé jízdě.
Ubytování v mobilhomech bez problémů, snídaně výborná, bufetová.
Rozhodně hodlám v budoucnu opět vyrazit na poznávačku s Vaší cestovní kanceláří a nejlépe s průvodcem Lukášem.
Děkuji za báječný zážitek.


Lucka 01. 05. 2019 napsal(a):

Zájezd byl skvělý a moc jsme si ho užili, také díky skvělému průvodci. Moc děkujeme za vše a těšíme se na další zájezdy s touto CK!


Jitka a Milan 27. 03. 2019 napsal(a):

S cestovní kanceláří ABC Tours jsme se zúčastnili zájezdu podruhé a opět jsme se vrátili spokojení a plní dojmů. Určitě k tomu velkou mírou přispěl průvodce Lukáš, který nás zahrnul spoustou informací a díky jeho příjemnému projevu, se zapojením milého humoru, jsme si hodně zapamatovali. Dík patří rovněž řidičům, kteří nás bezpečně dovezli, rovněž nás bavili a neúnavně obsluhovali bus bar. Jedinou slabinou byla klimatizace-topení v mobilheimech, která zkrátka netopila. V tomto ročním období bychom to v ranních hodinách uvítali.
Závěrem musíme konstatovat, že zájezd jsme si opravdu užili a zcela jistě nejedeme s vaší CK naposledy. Díky za Vaši profesionalitu.
Felixovi


Denisa 02. 12. 2018 napsal(a):

Účastnili jsme se adventního Vatikánu a Říma ( 29.11 - 2.12) Velké díky patří řidičům,kteří byli naprosto skvělý:). Všechno bylo naprosto perfektní, všichni ochotní a mily s úsměvem.
Obrovské diky našemu průvodci Lukášovi který byl velice milý, jeho vědomosti stojí za to!!! Vše vysvetlil s takovou chutí, byla radost ho poslouchat :). Děkujeme za výborné rady kam se jít při volnu podívat.
Určitě pojedeme zase :) !!!
4 holky z Brna se kterými je sranda :D :)Josef 28. 03. 2018 napsal(a):

Mohu se jen přidat k těmto kladým odezvám. Chtěl bych ale ještě ocenit práci všech obchodníků z vaší cestovky za taktní přístup a cit s jakým přistupují k zákazníkům. Nejsem častým klientem cestovek, ale pokud srovnávám, tak jste nejlepší. Oceňuji jemný humor a obrovské znalosti, jak u průvodce, tak i u pánů řidičů. Jste pro mně velkou inspirací. Děkuji i za Jožku, kterému jsem mohl splnit jeho přáni, jako "Ježíškovo vnouče."


Renata 27. 03. 2018 napsal(a):

Děkujeme za snahu vytvořit příjemnou cestu autobusem až do Říma a zpět jak řidičům, tak průvodci. Cesta byla dlouhá, ale řidiči skvělí, zastávky co cca 3-4 hod. Byť je autobus na delší cesty zkrátka nepohodlný, to se nedá nic dělat....tak celkový dojem umocnil samotný Řím a skvělý průvodce Lukáš. Byl prostě famózní a já i syn si odnášíme z první návštěvy Říma i díky jemu ty nejlepší dojmy!! :-) Určitě se tam musíme ještě vrátit. Tento zájezd jsme jeli konec dubna, počasí vyšlo dobře. Rozhodně doporučujeme, především pro první návštěvu to bylo skvělé.


Radek 20. 02. 2018 napsal(a):

Děkujeme za pěkný výlet. Vše proběhlo naprosto v pohodě. Chválím organizaci zájezdu, časy byly naplánovány tak, že jsme nemuseli čekat dlouhé fronty.


Marcela 21. 03. 2017 napsal(a):

S CK cestuji již poněkolikáté, byla jsem naprosto nadšená z průvodkyně Lenky, která je opravdu osobou na svém místě, zapálená pro věc. Starala se o nás jako o "vlastní", vždy poradila, doporučila výhodné koupě, domluvila slevu v restauraci. K tomu všemu nám ukázala z Říma opravdu i to, co bychom jinak nejspíš neviděli. Pomůcky i výklad - naprosto perfektní. Nejlepší průvodkyně, jakou jsem potkala. Moc děkuji, doufám, že bude svou profesi provádět co nejdéle a že se s ní ještě setkám.


Eva 24. 11. 2016 napsal(a):

S Vaší CK jsem s dcerou vyrazila již potřetí a zpříjemnila si tak podzimní ponuré dny. Řím nás přivítal nádherným teplým slunečným počasím a my se mohli kochat nádherou památek a atmosférou kolébky evropské civilizace.
Bonusem bylo přímo prázdninové večerní posezení v kempu před mobilhomy, kde jsme byli ubytováni. Pochvalu si zaslouží i náš průvodce Michal,jehož pozitivní,vstřícný a klidný přístup přispěl k celé atmosféře zájezdu.
(Doporučení na zkvalitnění služeb pro věrné klienty - obnovení nabídky filmů, např. k tomuto zájezdu stylově Andělé a démoni :)
Těšíme se na další zážitky s Vaší CK.


K.Schönová 25. 10. 2015 napsal(a):

Právě jsme se vrátili ze zájezdu Kouzelný Řím a Vatikán. Byla jsem na zájezdě s maminkou a opravdu to bylo kouzelné. Stálo to za to a jako vždy Vaše cestovka nezklamala. Průvodce Michal ochotný, věděl o čem mluví, prostě super. Počasí jsme měli opravdu na objednávku krásné, sluníčko svítilo po celou dobu. Opět využijeme Vaše služby. Děkujeme Michalovi a pánům řidičům.


Monika 16. 04. 2015 napsal(a):

Další zájezd s cestovní kanceláří a opět výborná organizace a úžasný zážitek. Řím začátkem března byl skutečně kouzelný. Velké díky slečně průvodkyni a pánům řidičům. Zájezd můžu jen doporučit.
Už teď se těším na další výlet.


Luboš 29. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

moc děkujeme za krásný prodloužený víkend, byl opravdu kouzelný. Průvodce Lukáš všechno zvládl na jedničku a řidič byli také skvělí. Těšíme se na další akce s Vámi :)


Hana 12. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý den, děkuji za krásný zájezd do Říma (5.-8.3.2015). Vstřícnost CK ABC TOURS, více než profesionální přístup průvodkyně Aleny, bezpečná jízda pánů řidičů, ubytování v čistém kempu pod borovicemi a slunečné počasí přispěly k neopakovatelnému zážitku.


Lenka 11. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý den, děkujeme za příjemný prodloužený víkend na zájezdu Kouzelný Řím a Vatikán v termínu 5-8.3.2015. Vše bylo na jedničku. Průvodkyně Alenka je moc milá a ochotná, vše měla dobře zorganizované. Velké poděkování patří i pánům řidičům za jejich bezpečnou jízdu. Ještě jednou moc děkujeme za příjemný zážitek a už se těšíme na další cestu s Vámi :-)


Lucie 09. 03. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

včera jsme se vrátily s kamarádkou ze zájezdu Kouzelný Řím a Vatikán (termín 5.-8.3.2015). Tímto bych chtěla moc poděkovat průvodkyni Alče za její skvělý, velmi zajímavý a odborný výklad. Dále poděkování patří pánům řidičům Otovi a Jirkovi za bezpečnou cestu. S cestovní kanceláří jsem byla podruhé a opět absolutní spokojenost (minulý rok jsem byla v Londýně).
Děkuji za zážitek, který jsem díky vám mohla prožít. Hodně dalších spokojených klientů přeje Lucie Samešová.


Martina 23. 12. 2014 napsal(a):

S Vaší cestovní kanceláří jsem byla již po druhé na poznávacím zájezdu a mohu všem jen doporučit. Příjemní páni řidiči a hlavně milý a vždy ochotný průvodce Lukáš. Díky němu jsme měli krásný zážitek, jak v Paříži tak i teď v Římě.


Lenka 20. 11. 2014 napsal(a):

Na zájezdu jsem byla s kamarádkou v termínu 14. - 17.11. Jedním slovem nádherný zážitek, děkujeme cestovní kanceláři za nezapomenutelné dny, milý výklad a bezpečnou cestu. Věřím, že tenhle zájezd nebyl poslední, na kterém jsme s totou cestovkou byly.


Pavla 17. 11. 2014 napsal(a):

Vážená cestovní kanceláři,
před chvíli jsme se vrátili plní krásných dojmů a zážitků z poznávacího zájezdu Řím-Vatikán v termínu 14.-17.11.2014. Chtěla bych za celou naší rodinu (5 osob) poděkovat Vaší cestovní kanceláři za tento zájez, slečně průvodkyni Marušce za její výklad, ochotu při všem co pro nás udělala a také dvě pánům řidičům za jejich bezvadnou jízdu a vstřícnost.

Svobodovi a Trlicovi


Kamila 03. 11. 2014 napsal(a):

Kouzelný Řím a Vatikán v termínu 30.10.-2.11.2014 byl opravdu kouzelný a to nejen díky slunečnému počasí, ale hlavně díky paní průvodkyni Janě. Po všech stránkách profesionálka,perfektně vybavena jazykově a vědomostně,starostlivá, obětavá. A hlavně neustále usměvavá,což vytvářelo příjemnou a pohodovou atmosféru na zájezdě.
Díky patří také pánům řidičům Jardovi a Jardovi za bezpečnou jízdu.

Byla jsem s vaší CK již třikrát a vždy velice spokojená.Děkuji Magasaniková


Jolana 03. 11. 2014 napsal(a):

Včera jsem se vrátila ze zájezdu Kouzelný Řím a Vatikán 30.10.-2.11.2014.Chci za sebe a mamku poděkovat ABC , řidičům a především velmi výřečné ,chytré, lidské...průvodkyni Janě. Času bylo málo , ale každá chvilka byla využita.(Chtěla toho tolik stihnout, že nás trochu proháněla-myslím v dobrém.)Děkujeme za atmosféru a rády pojedeme znovu. Jolana a Jindra


Tomáš 14. 03. 2014 napsal(a):

Byl jsem na poznávacím zájezdu v termínu 6.-9.3.2014. Dovolená to byla velice příjemná a stihlo se opravdu všechno, co bylo v plánu. Průvodkyně Maruška je velmi šikovná. Sdělené informace jsou podávány zábavně a přitom zajímavě. Hodně jiných průvodců se má co učit.
Zájezd vřele doporučuji.


Tomáš 11. 02. 2014 napsal(a):

S přítelkyní a kamarády jsme byly v termínu 6.-9.2.2014 na poznávačce Řím a Vatikán. Naprosto super. Krásné počasí, minimum turistů, skvěle načasovaný program (byli jsme všude včas a první, takže žádné čekání ve frontách), spousta volného času a tipů, jak a kde ho trávit. Průvodkyně Maruška umí, ví, zná, poradí, úplně super.
Vřele doporučujeme - pohodové tempo, člověk vidí hlavní památky a má dost tipů na další návštěvy, ať už znovu jako poznávací zájezd nebo už BBB...


Jaroslava 14. 10. 2013 napsal(a):

Byla jsem společně s dcerami na Vámi organizovém poznávacím zájezdu: Řím, Vatikán, Pompeje, Vesuv. Všechny jsme byly nadšené a velmi spokojené. Zájezd byl velmi dobře zorganizován a hlavně díky velmi příjemné a šikovné průvodkyni Janě jsme byly nadšené. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavých poznatků, protože jsme jely ve vedru (35st. a víc)měla namyšlené i takové detaily jako: kde je kašna s pitnou vodou, kde jsou vhodná WC, apod. Pokud se rozhodneme pro další poznávačku, pak jedině s Vámi. Díky Vaší cestovce a hlavně Janě za krásné zážitky.


Marta 05. 12. 2012 napsal(a):

Byly jsme se švagrovou 15. - 18. 11. 2012 a nemůžeme si to vynachválit. Cesta příjemná, slečna průvodkyně byla velmi milá, sdílná. To množství informací jsme ani nestačily vstřebat. V Římu i Vatikánu to bylo úžasné, počasí nám přálo, ubytování bylo na úrovni. Co víc si člověk mohl přát! Kdyby všechny zájezdy byly takové! Máte od nás velkou jedničku s hvězdičkou!!!!! Děkujeme. Marta a Stáňa


Jana 27. 03. 2011 napsal(a):

Dobrý den, prohlížíme fotky ze zájezdu kouzelný Řím a Vatikán z něhož jsme se právě vrátili a nemůžeme si odpustit alespoň takto ještě jednou poděkovat skvělým řidičům a velmi fundované a sympatické průvodkyni Marušce. Z Říma jsme viděli maximum a zároveň si užili jeho atmosféru. Autobusem s okřídleným slonem jsme byli poprvé, ale rozhodně ne naposledy :-)


Marie 24. 03. 2010 napsal(a):

Zájezd zimní Řím a Vatikán byl přesně takový jak jsem si ho podle inzerce na internetu představovala.
Už komunikace s cestovní kanceláří probíhala hladce. Mé dotazy byly včas zodpovězeny.
Autobus odjížděl na čas,řidiči autobusu pan Petr a Pepa i paní průvodkyně Maruška se nám představili a seznámili nás s průběhem cesty.Tímto se omlouvám že jsme si nezapamatovala jejich příjmení. Nad ránem už jsme se probudili na slíbenou snídani kousek od Říma a tam / ovšem nejen tam, ale po celou cestu/ nám řidiči ochotně vařili kávu a čaj a prodávali občerstvení.
Zvláštní pochvalu vyslovuji celé CK ABC - Tours za skvělé vyřešení problému se stávkou zaměstnanců ve veřejné dopravě v Římě, kdy jsme nemohli pro cestu do centra použít metro. Autobus nás přivezl až do blízkosti Vatikánu a tím jsme mohli pokračovat ve slíbeném programu.
Ubytování bylo slušné a čisté, snídaně dostačující.
druhý den se na nás v Římě usmívalo sluníčko, díky skvělému nápadu paní průvodkyně jsme si lístky koupili na Forum Romanum a pak jen s úsměvem procházeli kolem nekonečné fronty na lístky v Koloseu. Výklad paní průvodkyně byl až na drobné chybičky zajímavý, dobře se orientovala a vše co jsme měli v programu nám ukázala.
Cesta zpět byla rychlá a bezpečná, řidiči byli opravdový profíci.
Shoda náhod způsobila,že já jako poměrně zimomřivý člověk jsem měla nestudenější pokoj v penzionu. I když majitel penzionu se mi snažil pomoci a nastavil klimatizaci na maximum, na pokoji bylo chladno, ale protože jsme byla unavená podařilo se mi brzy usnout. Rovněž byl drobný problém s teplou vodou, který podařilo odstranit.

Přístup CK ABC - TOURS se mi líbí a rozhodně příště pojedu zase s nimi.

Marie