Informace

Recenze k zájezdu: Paříž - město mnoha tváří

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Paříž - město mnoha tváří.

Přidat recenzi

Paříž - město mnoha tváří
 
 

Recenze od našich klientů


Lucie 15. 11. 2022 napsal(a):

Děkujeme moc paní Mirce, která nás provázela se svou slunečnicí! Výlet byl opravdu skvělý, průvodkyně úžasná. Vše zařídila, o nic jsme se nemuseli starat, říkala nám spousta vtipných zajímavostí, nepřipadali jsme si jako na hodině dějepisu jako to bývá u jiných poznávaček. Dávala nám i hodně prostoru, program byl zajímavý, stihli jsme toho neskutěčně moc - eiffelovku, mrakodrap, projížďku na lodi, strašně moc volného času - půjčení si kol, navštívení památek. Za ty roky má neskutečně vychytané časy kdy tam být, všechno jsme stihli v časy, kdy tam nebyly miliony turistů - Eiffelovku i Sacre Cour, akorát Louvre jsme schytali s frontama.
Ubytování F1 čisté, snídaně - spousta pečiva, i buchty, kávy různé, džusy, máslo, džem, cereálie, nebyla tam teda šunka, salám nebo eidam, ovoce či zelenina, to byla škoda. Není to nic pro náročné lidi, žádný 5* hotel, ale jako dobrodružný zážitek skvělý.. Určitě to není naposled co jsme jeli s touhle cestovkou.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemný blížící se advent a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CK


Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Liběna 13. 09. 2022 napsal(a):

Paříž - mnoha tváří 8.9 - 11.9.2022

Tímto bych chtěla poděkovat pánům řidičům a průvodkyni Alence. Zájezd jsme si užili, vše bylo perfektně zorganizované, cestou jsme se dost nasmáli. Paříž jsme si opravdu vychutnali- měli jsme dostatek času na svůj odpočinek, posezení v kavárně.
Měla jsem obavy z tak dlouhé cesty autobusem - ale vše na jedničku, utíkalo to rychle. Pro další zájezd bych si určitě opět vybrala stejnou cestovní kancelář.

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den,

děkujeme za Váš mail s hodnocením zájezdu. Těší nás o to víc, že jste byla s našimi službami spokojena. Ráda slyším jakékoliv odezvy na naše zájezdy, jelikož jen díky nim, můžeme zdokonalovat naši práci. Jsem velmi ráda, že jste ocenila práci a znalosti naší průvodkyně a přístup našich řidičů. Je to právě to, na čem si velmi zakládáme a jsem moc ráda, že dle ohlasů Vás klientů, se nám toto daří.

Přejeme příjemné babí léto a skutečně budeme velmi rádi, když se s Vámi opět setkáme na našem zájezdu.

S pozdravem

Denisa Morović
ředitelka CKDenisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Kája a Kája 07. 09. 2022 napsal(a):

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní průvodkyni Jitce Matyskové a pánům řidičům Romanovi a Mirkovi, díky jimž jsme si z opakované návštěvy Paříže odnesly zase nové zážitky. Výborná organizace, bezpečná jízda. V krátkém čase byl prostor úplně na všechno od památek, nákupů i posezení v kavárně, plavba lodí po Seině i západ slunce nad Paříží z 59patra Montparnasse. Děkujeme.KK


Mirka 28. 06. 2022 napsal(a):

Zájezd Paříž - město mnoha tváří byl pro nás luxusní záležitostí.Vše bylo do detailů perfektně připravené,skvělá průvodkyně Alenka a bezva parta řidičů autobusu.Nemám jedinou připomínku,užili jsme si to na maximum a byl to krásný zážitek.Příště jedině zase s ABC tours.Děkuji za vše,dokonalé


Laděna 17. 05. 2022 napsal(a):

Paříž-mnoha tváří 12.5.-15.5.22. Byla jsem nadšená. Viděli jsme mnoho, díky šikovnému průvodci Michalovi. Vše srozumitelně vysvětlil, zkrátka byl úžasný. Taktéž řidiči busu Jirka s Romanem nás bezpečně dopravili. Za mě skvělý zájezd. Příští poznávací zájezd určitě zase s ABC-TOURS!❤


Svatka 29. 01. 2022 napsal(a):

Podzimní prázdniny jsme strávili v Paříži. Mile nás překvapil nový autobus. Vše skvěle zorganizované, průvodkyně suprová. Ani covidove podmínky nám pobyt nezkazily.


Eliška 18. 12. 2019 napsal(a):

Prodloužený víkend v Paříži v termínu od 12. do 15. 12. 2019 byl velmi vydařený, zejména díky průvodkyni Aleně a oběma řidičům. I přes velké kolony vozidel v blízkém okolí Paříže i přímo ve městě ( z důvodu dlouhodobě probíhajících stávek) jsme měli možnost vidět velké množství pamětihodností a zajímavostí nádherného města. Byl to nezapomenutelný zážitek.


Eva 22. 10. 2019 napsal(a):

Paříž je úžasná, doporučuji kdo miluje staré města s bohatou historií a zvláštní atmosférou.
Řidici jeli bezvadně. Bez škubání, cukání, naprosto plynule, proto se i dobře spalo. Bylo to skoro jako na palubě letadla.
Pruvodkyni patří velký dik. Dobre celý zájezd organizovala.


Marcela 26. 08. 2019 napsal(a):

Zájezd Paříž- město mnoha tváří jsem absolvovala 24.8-27.8.2019. Zájezd byl skvělý, promyšlený a viděli jsme opravdu hodně zajímavostí z krásného města- Eifelovku, Sacre- Ceur, Louvre, Vítězné oblouky, krásné Lucemburské zahrady,, aj. Úplně nás pohltila projíždka lodí po Seině, večer, kdy jsme si mohli prohlédnout památky večer. Eiffelova věž je nezapomenutelný zážitek.
Velké poděkování patří našemu průvodci Michalovi , který nás skvěle instruoval a radil vždy s klidem a ochotou-info o památkách, co kde pořídit, kam jít na toalety, kam nejlíp na jídlo., apod.
Také řidičům patří velký dík za bezpečnou přepravu - byli super.
Měla jsem obavy z tak dlouhé cesty autobusem, ale musím přiznat, že to bylo v pohodě. Myslelo se na vše.
Ještě jednou díky za zážitek .


Barbora 04. 06. 2019 napsal(a):

Krásný den,
byla jsem se synem na poznávacím zájezdu v Paříži 30.5. - 2.6. 2019. Musím moc poděkovat paní průvodkyni Aleně za její přístup a profesionalitu. Byla nesmírně milá, odnesli jsme si plno informací o tomto kouzelném městě. Vždy jsme dostali potřebné informace, vždy byl prostor na nějaké nákupy, na jídlo, na toaletu. Také oba řidiči - Petr a Drahoš byly skvělí, milí, vtipní. Byly jsme nadšení !!!! Určitě s Vaší cestovní kanceláří nejedeme naposledy a mohu jí jen doporučit dál


Jitka 28. 05. 2019 napsal(a):

Krásný den
Chtěla bych poděkovat za 4 denní výlet do Paříže 16.5_19.5 2019.Bylo o nás výborně postaráno. Zájezd byl sice dost náročný, ale stálo to za to. Mé díky patří především průvodkyni Marušce, která má vysoké znalosti a je moc milá. Starala se o nás jak o vlastní 😊 děti. Děkuji řidičům ta to jak to zvládli a dovezli nás v pořádku. Moc fajn pánové.
Ráda se na vás opět obrátím, příště třeba do Londýna. 😊
Děkuji Jitka


Hana, Jitřenka, Pavla 11. 09. 2018 napsal(a):

Paříž 6.9. - 10.9.2018
Jsem velmi mile překvapena. Poprvé s touto cestovkou a naprosto bez problémů. Organizačně klapalo vše na jedničku. Páni řidiči jsou opravdu umělci, cesta tam i zpět plynulá a bez zádrhelů a jakéhokoliv problému.
Průvodce pohodový, asi zná Paříž už jako své boty :))) vyprávěl zajímavě a žádná nuda to nebyla. Zvládnout 54 členou skupinu v metru je také svým způsobem umění.
Žádná tůra jen po památkách, osobního volna jsme měli dostatek, Lukáš nám doporučoval i obchody a kavárničky nebo samostatné procházky.

Moc děkuji za skvělý zážitek, rozhodně s Vaší cestovkou nebyl poslední.

Pokud by šlo vkládat ohodnocení ve formě hvězdiček, byl by to bez diskuze to plný počet.


Renata a Jaroslav 27. 08. 2018 napsal(a):

Dobrý den,
v termínu 23.8 - 26.8. 2018 jsme byli na poznávacím zájezdu v Paříži. Trošku bolí nožičky, ale jsme moc spokojení. Průvodce Michal byl skvělý, vždy ochotný poradit a pomoct. Jako průvodce dokonalý. Obdivujeme jeho rozsah vědomostí a hlasovou výdrž. Dle našeho názoru nás provedl vším podstatným a krásným s maximem toho, co šlo v tak krátkém čase ukázat. Oba řidiči skvěle, vtipně a účelně doplňovali Michala, takže jsme měli a věděli vše potřebné. Paříž nádherná. Zastávka v lázních Amberg pomohla zrelaxovat tělo. Moc se nám to líbilo a už teď plánujeme další výlet s ABC Tours. Mají vše dokonale zorganizované s maximálním využitím času. Děkujeme za skvělý výlet a určitě ne poslední s ABC Tours. S pozdravem Renata, Jaroslav, Eliška a Jareček


Iva 07. 08. 2018 napsal(a):

Zájezd do Paříže byl splněním našeho dlouholetého přání,na které pořád nezbýval čas. A rozhodně jsme nebyli zklamaní. Srpnový termín nám sice zajistil rozpálené ulice, dusno a žár úplně všude,ale organizace byla naprosto dokonalá. Průvodkyně Alenka byla profesionální,vždy ochotná a usměvavá, má náš obdiv za šíři znalostí i hlasovou výdrž. Řidiči vstřícní . Program byl sestavený tak, že jsme viděli vše podstatné, to, co nám chybělo, jsme si doplnili sami. Jízda na lodi byla příjemným závěrečným bodem programu. Ubytování bylo sice malé, ale čisté a klidné. Lázně na zpáteční cestě napomohly regeneraci uchozených nohou i zad ztuhlých po noci v autobuse. Už přemýšlíme o zájezdu s ABC-Tours pro příští rok a rozhodně budeme doporučovat.


Alena 14. 06. 2018 napsal(a):

Byl to Můj první zájezd, který jsme si i s dcerou velmi užily. Průvodkyně Alča je dle mého názoru velmi profesionální ,ochotná i s řidiči autobusu tvořili příjemný team.
Kdybych někdy uvažovala o dalším zájezdu, jela bych s ABC - Tours.


Veronika 29. 05. 2018 napsal(a):

Zájezd byl naprosto dokonalý,předčil naše očekávání. Včetně delegáta Lukyho, člověk na správném místě. Doporučuji


vlad 06. 03. 2018 napsal(a):

co jsem si zaplatil, to jsem obdržel, spokojenost ,Paříž stojí za opakované návštěvy a právě mimo sezonu je to bez chaosu a pěkně v klidu. koupání v Ambergu na zpáteční cestě celému zájezdu dodává dokonalý závěr a osvěžení po intenzivním víkendu. škoda jen, že jsem si zapomněl v busu bundu, snad se najde cesta jak ji získat zpět.


Šárka 14. 10. 2017 napsal(a):

Zájezd se nám velmi líbil, předčil naše očekávání. Cesta proběhla v pořádku. Měli jsme moc milého pana průvodce Michala, který nám vše vysvětlil a řekl nám spousty informací. Měli jsme na všechno dostatek času, program byl výborně zorganizován. :)) Viděli jsme mnoho krásných památek, projeli se metrem a stihli i prohlídku obchodů a posezení v kavárně. Všem vřele doporučujeme.


Šárka 31. 07. 2017 napsal(a):

zájezd 27 .7 - 30 . 7 2017 Z vaší cestovní kanceláři jsem cestovala po čtvrté a jsem opět velice spokojená . Průvodkyně Alenka velice milá , poradila mi pokud jsem potřebovala jít někam sama velice ochotná ...páni řidiči těm děkuji , že nás dovezli v pořádku .. Viděla jsem vše co jsem potřebovala .....


Dana 06. 06. 2017 napsal(a):

Zájezd do Paříže v termínu 1.-4.6. byl úžasně zorganizovaný a to hlavně díky skvělému průvodci Lukášovi. Viděli jsme opravdu mnoho a přesto ne ve shonu, ale v pohodě. Dozvěděli jsme se velkou spoustu velice zajímavých informací, zvládlo se vše od prohlídek památek, přes návštěvu kavárniček , projížďky metrem či na lodi až po nákupy ať už suvenýrů, tak i nejrůznějších typicky francouzských dobrot. A závěr v německých lázních vše jen podtrhnul. Velká spokojenost!!!
Možná malá připomínka nebo návrh do budoucna, pokud je možné zabezpečit v ceně zájezdu ranní občerstvení na začátku zájezdu, totéž by mohlo být i po dlouhé únavné noci při návratu. Čaj a nějaký ten balený croissant by nemusel být takový problém. Možná právě větší význam by měl právě na té zpáteční cestě, kdy jsou svačinky z domu snězené a lidé si musí během pobytu nějakou snídani snažit zabezpečit. Takhle by to bylo celé ještě komfortnější a jistě ne o moc dražší :-)


Edita 05. 06. 2017 napsal(a):

Včera jsme se vrátili z úžasného pobytu v Paříži..Největší poklona patří skvěle organizací a znalostem našeho průvodce Lukáše..Dozvěděli jsme se plno informaci o památkách i jiné zajimavosti, několikrát se projeli pařížským metrem a měli i čas na volný program během sobotního odpoledne...Ubytování na formuli bylo taky fajn...Sice malý pokoj, sprchy a WC společné na chodbě, ale vše čisté...Také snídaně na formuli dostačující....I když spaní v autobuse a celodenní běhání po Paříži je hodně únavné, tak vše stalo určité zato....Příští zájezd budeme opět plánovat s touto cestovkou ...velká spokojenost....


Petra 28. 03. 2017 napsal(a):

Hodnotím výborně zejména Michala Š. - průvodce. Milý, ochotný, klidný. Z jeho strany výborná organizace a ke všem památkám dostatečný výklad. Oceňuji i několikrát opakované organizační informace. Viděli jsme určitě vše důležité a měli i dostatek času na vlastní program. Ubytování typu Formule malé, ale čisté a klidné. Jídlo v restauraci v Latinské čtvrti bylo výborné. Snad jen malá připomínka - sedačky v autobuse jsou fakt špatně tvarované a proto dost nepohodlné a BUS by mohl bý v mezičase někde i v průběhu dne na docházkovém místě. Řidiči jeli profesionálně a bez sebemenšího problému. Zastávky cca po 4 hodinách.
Cena za zájezd opravdu příznivá.
CK ABC vřele doporučuji na poznávací autobusové zájezdy.
Petra


Aleš 21. 02. 2017 napsal(a):

Zájezd se nám líbil průvodce Michal byl super dost jsme toho viděli a dost jsem se toho dozvěděly byla i možnost trávit i čas podle sebe Doporučuji


Bára 18. 12. 2016 napsal(a):

Dnes jsme se s přítelem vrátili ze zájezdu a jsme přímo nadšení - po zkušenostech s jinými cestovkami byl tento výlet neuvěřitelný. Pan průvodce s naprosto skvělým přístupem, dost času na všechno, bez problémů se daly řešit problémy i individuální požadavky - profesionální lidské jednání. Dostali jsme vždy úplné informace, rady a tipy k okolí, pan průvodce nás zkrátka nenechal se ztratit. Služby autobusu byly více než dostačující, program skvěle naplánovaný a přizpůsobeny podmínkám (zavřená Eiffelovka). Vřele doporučuji a už se těším na další zájezd!


Lucie 23. 11. 2016 napsal(a):

Zúčastnila jsem se zájezdu Paříž - město mnoha tváří, který se mi moc líbil, jelikož jsem měla možnost vidět to nejdůležitější z Paříže, navíc bylo dostatek času i pro vlastní poznání tohoto krásného města. Cestovní kancelář mohu jedině doporučit a jistě využiji jejích služeb i příště.


Daniela 27. 07. 2016 napsal(a):

S celým zájezdem jsem byla spokojena.Paní průvodkyně byla suprová, určitě mohu doporučit :)


Martina 11. 10. 2015 napsal(a):

Dobrý den,

v pondělí 5. 10. 2015 jsem se s kolegyní vrátila ze zájezdu Paříž - město mnoha tváří.

S celým zájezdem jsem byla nadmíru spokojená. Díky Vaší cestovní kanceláři se mi splnil životní sen.

Chtěla bych především velice poděkovat pánům řidičům Jirkovi a Emilovi za bezpečnou a bezproblémovou cestu. A také za jejich milý a ochotný přístup ke všem cestujícím, zájezd byl díky pánům o dost příjemnější.

Pan průvodce Michal byl ochotný, milý a zodpověděl každou naši otázku.

Moc děkuji za to, že se mi díky Vám splnil můj životní sen.

Přeji Vám mnoho úspěchů a těším se na další zájezd s Vaší cestovní kanceláří.


Marie 28. 09. 2015 napsal(a):

Dobrý den, právě jsme se vratily z poznávacího zájezdu magická Paříž-Versailles a Disneyland k tomu a jsme naprosto nadšené z profesionálního výkladu průvodkyně Marušky,které patří velký dík a také poděkování řidičům Emilovi a Jardovi za bezpečnou a příjemnou jízdu. Marie Doskočilová-Dačice a Jiřina Přibylová -Telč


Eva 05. 09. 2015 napsal(a):

Ve dnech 20. - 23.8. jsem s kamarádkou podnikla výlet do Paříže, již druhý výlet s Vámi a byla jsem mile překvapená (a unavená zároveň), kolik jsme toho stihly vidět!
I přes úmorné vedro jsme si to moc užily a velké díky patří pánům řidičům i samotnému průvodci, kteří vše zvládli na jedničku. Moc jsme byly rády za spoustu prostoru pro osobní volno, které se po předchozím "zmapování terénu" dalo skvěle využít!

Jediným zklamáním byly uzavřené lázně v Ambergu =(

Děkujeme mnohokrát! =)

Eva a Kristýna


Lucie 18. 08. 2015 napsal(a):

V termínu 13.8-16.8 2015 jsem absolvovala se třemi kamarádkami zájezd "Paříž-město mnoha tváří". Všechny jsme byly velmi spokojené; velmi sympatická průvodkyně Alena, která to měla dokonale zorganizované, že jsme během těch dvou dnů, které jsme v Paříži všichni strávili, viděli téměř vše. Bohužel zastávka v Ambergu byla zrušena (kvůli rekonstrukci), nicméně člověk byl tak unavený, že to ani nevadilo. Zájezd bych rozhodně doporučila známým, je tam i spousta prostoru pro osobní volno, což jsme všechny ocenily. Děkuj,i Lucka :-)


Martina 07. 08. 2015 napsal(a):

Byla jsem v Paříži od 30.7-2.8 2015.Cesta byla v pohodě...autobus pohodlný,páni řidiči příjemní a průvodkyně Alena uplně skvělá.Vždy ráda a ochotně poradila, když jsme něco potřebovali a i o Paříži měla skvělé znalosti.I díky tomu jsem byla z Paříže nadšená.A zastávka v lázních v Ambergu při spáteční cestě...úžasné!!!Zájezd s ABC-Tours určitě doporučuji každému. :)
Děkuji Martina


Yvona 05. 08. 2015 napsal(a):

Ve dnech 30.7. - 2.8.2015 jsem byla s dcerou a Vaší společností na poznávacím zájezdu v Paříži. Byl to můj první poznávací zájezd a měla jsem trochu obavy. Ovšem zájezd s ABC Tours byl jedním slovem prostě báječný. Báječní byli páni řidiči i slečna/paní Alenka-průvodkyně. Díky bezvadné organizaci jsme stihli vidět spoustu zajímavostí a měli jsme i dostatek času pro samostatné nákupy, či pro odpočinek při rozchodech. Dnes již vím, že poznávací zájezd s Vaší společností mohu každému doporučila a sama bych jela znovu.
Děkujeme. Yvona a Kristýna


Hana 22. 07. 2015 napsal(a):

Spolu s přítelem jsme byli v termínu 16.7. - 19.7.2015. Program byl bohatý, i přesto ,že jsem byla v Paříži po 5. tak i přínosný a díky metru i časově vyvážený a stíhatelný. Obří díky patří našemu průvodci Michalovi, kterého jsme moc rádi poznali a doufáme, že se ještě uvidíme. Nezažila jsem za léta cestování takového profíka :-D Pokud bude chít, ať se určitě ozve.
Jediný nekomfort je nemožnost sprchy během dne, kdy bylo 40 stupňů, ale s tím se musí počítat :-) I toto se dá ve srovnání s možností být v nejkrásnějším městě světa zcela nepodstatné. Navíc poslední zastávka v Ambergu tento nedostatek plně vynahradila. Za nás 100% a určitě si rádi vybereme další zájezdy u Vaší cestovní kanceláře. Mohu jen doporučit a věřte, že to udělám :-D
Děkujeme. Spokojení i nadšení klienti Hanka a Ondra


Drahomíra 10. 07. 2015 napsal(a):

Paříž - město mnoha tváří v termínu 3.- 6.7.2015: zájezd doporučuji všem! Opravdový zážitek s bezvadným průvodcem Lukášem, který zaujal i pobavil svým profesionálním výkladem, celý zájezd se o nás velmi dobře staral. Zájezd byl dobře zorganizovaný, zvládli jsme navštívit ty nejznámější památky v Paříži. Příjemným zakončením bylo osvěžení v německých lázních Amberg. Ještě jednou chválím a doporučuji všem, bylo to bezvadné!


Lenka 07. 07. 2015 napsal(a):

Paříž v termínu 3.-6.7.2015: zážitek na celý život v tom nejlepším slova smyslu. Parádní jízda díky šikovným řidičům, profi výklad od Lukáše, úžasné od Eiffelovky po Amberg. I když s CK ABC Tours to byla sázka na jistotu, perfektní průběh od objednání po bezpečný návrat. Loni s CK ABC Tours Řím, letos Paříž, rozhodně jsem nejela naposledy! Už v autobusu jsem vybírala kam se podívám příště. Velké díky!


Darina 01. 06. 2015 napsal(a):

Dobrý den,
včera jsme se vrátili ze zájezdu Paříž-město mnoha tváří a ráda bych touto cestou pochválila především našeho průvodce Michala. Byl vždy moc příjemný, ochotný, se stálým úsměvem na tváři, připravený vyřešit sebemenší problém.
Zájezd se moc povedl, žádné honění, vše v naprostém klidu.
Jediné, co bych prohodila, je návštěva Eiffelovky- myslím, že druhý den by si jí všichni vychutnali daleko víc, ale to je jen můj osobní názor.
Jinak opravdu naprostá spokojenost!!


Lenulle 29. 04. 2015 napsal(a):

Dobrý den, o víkendu jsem se vrátila z úžasného poznávacího zájezdu. Paříž je postě fantastická a vůbec jsem nečekala, že s našim skvělým průvodcem Lukášem navštívíme tolik úžasných míst. Ten kdo tam nebyl si to nedokáže jen tak představit. Strašně se mi líbilo, že náš průvodce vždy podal tak výstižný a bezkonkurenční výklad. Skvělí byli i oba řidiči Jardové. Celkově byla sranda a tak to má být. Zájezd byl dobře zorganizovaný a moc se mi líbil. Takže můžu jen doporučit.


viktor 10. 12. 2014 napsal(a):

Pěkný den, musím s naprostou vážností konstatovat že poznávací zájezd do Paříže s vaší agenturou ABC tours předčil mé očekávání, v dobrém samozřejmě. Výklad paní průvodkyně byl tak poutavý, že ji trochu podezřívám, že má někde doma v garáži stroj času, protože o některých dějinných událostech vyprávěla s takovým zaujetím jako by byla přímým účastníkem. Notre Damme je nádherný chrám, ale bylo nám se synáčkem trochu líto že jsme nezastihli pana Kvasimoda, no snad příště budem mít více štěstí. Jízda vaším busem byla pohodlná a utíkala celkem rychle. Z lázní v Ambergu jsem měl trochu strach, že prohloubí únavu z cesty, ale bylo tomu naopak. Zkrátka tento krásný výlet mě přesvědčil že i za málo peněz může být hodně muziky a na další podobné zájezdy jistě nebudu hledat jinou cestovku.


Lukáš 09. 10. 2014 napsal(a):

Od zakupenia zajazdu az po navrat uplna spokojnost. Cesta dobra, sprievodca Lukáš super, soferi Standovia vyborny, ubytovanie v poriadku no a Pariz je parada, to uvidite sami. 3-6.10-2014


Petra 11. 03. 2014 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych strašně moc poděkovat za nádherné chvíle strávené s Vaší CK v Paříži. Nejen že nám přálo počasí a celou dobu svítilo sluníčko, ale i průvodce Lukáš byl úžasný, milý, vše nám vysvětlil a všude nás provedl, doporučil výbornou restauraci, poradil při jízdě metrem, zkrátka opravdový profesionál a příjemný mladík. Taktéž páni řidiči byli moc milí, cesta s nimi utíkala a možnost si nakoupit občerstvení v autobuse bylo prima. I pracovníci ABC TOURS při vyřizování zájezdu byli milí a vstřícní. Opravdu vřele doporučuji s touto CK navštěvovat svět. Ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další zážitky.


Michaela 16. 12. 2013 napsal(a):

Dobrý den, chtěla bych poděkovat touto cestou průvodkyni Marušce, s kterou jsme byli v Paříži, provedla nás po centru, po památkách, snažila se naučit nás orientovat se po Paříži a hlavně její výklad nebyl žádný úryvek z knížky, ale podala nám to tak, že jsme si to opravdu zapamatovali a užili..Takže moc děkujeme, byli a stále jsme nadšeni. Naše poděkování patří taky pánům řidičům, kteří byli příjemní a vždy vyšli vztříc a samozdřejmě CK ABCtours, s kterou jsme určitě neceslovali naposled. Ještě jednou velké díky, Mikyskovi a spol. :o)Znojmo


Helena 12. 12. 2013 napsal(a):

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za nádherný zájezd do Paříže. Úžasní řidiči a excelentní výkon průvodkyně Jany. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků. Ještě jednou velké díky Apoštolovi, Cheb :D


Jana 05. 11. 2013 napsal(a):

Dobrý den,v neděli jsem se vrátila z Paříže a ráda bych touto cestou poděkovala nejen průvodci Lukášovi ale i řidičům Jardovi a Jarmilovi. Zájezd se mi moc líbil,byl to úžasný zážitek . Viděla jsem spoustu nádherných pamětihodností . Ještě jednou moc děkuji. Kratochvílová Brno


ing. 05. 11. 2013 napsal(a):

Dobrý den , v neděli 3.11. jsme se vrátili z Paříže a musíme vyjádřit obdiv a uznání pánům řidičům Jardovi a Jarmilovi a především průvodci Lukášovi za jejich profesionální , vstřícný a příjemný přístup. Od Lukáše jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací a faktů . Byl to skvělý zážitek, dobře vybrané trasy a nádherné pamětihodnosti a ještě jednou chceme poděkovat všem třem shora jmenovaným. Manželé Buchtovi Bystřice nad Pernštejnem.


Eva 22. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
v neděli 13.10.2013 jsme se s manželem vrátili z poznávacího zájezdu do Paříže. Tento zájezd předčil veškerá naše očekávání, cesta díky profesionálnímu přístupu řidičů a jejich úžasným řidičským schopnostem proběhla bez problémů, za což jim náleží veliké poděkování, stejně jako příjemné a velice sympatické průvodkyni Šárce. Paříž je nádherné město, které stojí za poznání. Jsme moc rádi, že se nám to s touto cestovní kanceláří podařilo a přejeme ještě hodně dalších spokojených klientů :-) Kindlovi


Věra 16. 10. 2013 napsal(a):

Dobrý den,
v uplynulém prodlouženém víkendu jsme s manželem absolvovali zájezd Paříž - město mnoha tváří. Paříž je nádherná a celému programu není co vytknout. Řidiči byli výborní a průvodkyně Šárka zaslouží poděkování. Zhostila se své funkce s nadhledem a pohodou přispěla nemálo k dobré atmosféře. Dozvědělí jsme se mnoho, viděli mnoho a jsme velmi spokojeni :-)). Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků - s pozdravem
Věra a Luděk Strakovi


Gita 06. 05. 2013 napsal(a):

Dobrý den, v neděli 5.5.2013 jsem se s dcerou vrátila z Paříže.
Zájezd byl skvělý, nemám nic co bych vytkla. A hlavně chci pochválit průvodce Lukáše, díky němu probíhalo vše v naprostém klidu a podle reakcí ostatních cestujících, nebyl nikdo,kdo by měl výhrady. Na tom, s kým trávíte a kdo vás provází 4dny na docela náročné cestě, podle mě hodně záleží, takže s Lukášem bychom si to zopakovali asi všichni kamkoliv:-).Pochvala samozdřejmě i pánům řidičům:-)! Viděli jsem toho spoustu, stojí to opravdu za to.
Přeji Vám hodně spokojených klietnů!!


Alice 19. 11. 2012 napsal(a):

V neděli 18.11. jsme se s dcerou vrátily ze zájezdu do Paříže. Nejen že dcera dostala od cestovky krásný dárkový poukaz, ale i sladkou pozornost k narozeninám. Vše co slíbili také splnili. I přes horší počasí se nám výlet velmi líbil. Řidiči i průvodkyně Marie byli super. Určitě využijeme ještě některou nabídku. Děkujeme a přejeme hodně klientů.


Jindra 17. 03. 2012 napsal(a):

Dobrý den,v neděli 11.3.jsem se vrátila ze zájezdu ve Francii a byla jsem naprosto spokojená.Průvodkyně Jana Š. byla vynikající,milá,příjemná,ochotná,komunikativní,kamarádská a páni řidiči byli také úžasní,klobouk dolů před jejich řidičskými schopnostmi.Paříž jako město je úžasná a s tak skvělými průvodci to bylo ještě lepší.Vřele doporučuju.


Ivana 12. 03. 2012 napsal(a):

Dne 8.3.2012 jsem odjela na zájezd do překrásného města Paříž s CK ABCtours zájezd splnil všechna má očekávání a proto bych touto cestou chtěla poděkovat úžasné průvodkyni Janě díky níž jsem se o Paříži během zájezdu dozvěděla mnoho informací a zajímavostí.Také bych chtěla moc a moc pochválit pány řidičeza jejich profesionalitu a ochotu vždy vyjít vstříc. CK opravdu mohu jen a jen doporučit a určitě se zůčastním dalších zájezdů. Ještě jednou díky!!!!!


Ivana 11. 03. 2012 napsal(a):

Dnes jsme se vrátili z poznávacího zájezdu do Paříže.Moc se nám to líbilo.Poděkování patří průvodkyni Janě a i pánům řidičům.CK ABC tours vřele doporučujeme.Škoda, že CK sídlí ve Znojmě a my jsme od Klatov.Jezdili bychom s nimi i jinam, ale nástupní místa jsou pro nás přece jen z ruky.Ještě jednou děkujeme za krásný prodloužený víkend v Paříži.Ivana a Zdeněk Ryšavých.


Libor 01. 02. 2012 napsal(a):

Paříž je krásná i v zimě.
Dobrý den,před 14 dny jsem se vrátil se zájezdu do Paříže.Všem vřele doporučuji za 4 dny jsem viděl kus světa.S poznávacím zájezdem jsem byl velice spokojený.Dík patří slečně průvodkyni Janě a pánům řidičům za profesionální výkon. Poznávací zájezdy s cestovní kanceláři ABC tours ze Znojma doporučuji.


Kateřina 06. 01. 2012 napsal(a):

Dobrý den,
na podzim minulého roku (2011) jsme s ABC tours jeli do Paříže. Se službami jsme byli velmi spokojeni a mohu je jen doporučit. Děkuji.


Dagmar 31. 03. 2011 napsal(a):

Dobrý den,v neděli jsme se vrátili ze zájezdu Paříž - město mnoha tváří a chtěli bychom velmi ohodnotit práci naší průvodkyně Kateřiny, která byla velmi ochotná, vstřícná a snažila se nám ukázat co nejvíce.Také páni řidiči byli ochotní a "v pohodě",se svými vtipnými připomínkami dokázali vytvořit velmi příjemnou atmosféru.Ze zájezdu jsme si odvezli jen ty nejlepší dojmy. V bodoucnu bychom rádi jěště nějaký zájezd absolovovali


Jan 28. 03. 2011 napsal(a):

Právě jsme se s přítelkyní vrátili z tohoto zájezdu, který jsme si nááramně užili. Chtěl bych vyzdvihnout úžasně provedenou práci naší průvodkyně, paní Kačenky. Byla naším sluníčkem už v tak slunných pařížských dnech. Neméně skvělí byli také řidiči, kteří svými trefnými vtípky všem zaručeně zvedli náladu :) Tento zájezd bych ohodnotil na 1 *
Děkujeme ABC tours za více než příjemné zprostředkování tohoto zájezdu :)


Leoš 22. 03. 2011 napsal(a):

Dobrý den, absolvovali jsme zájezd "Paříž - město mnoha tváří" 17.-20.3.2011 Kdybychom měli hodnotit jedním slovem, tak řekneme "úžasné" Počasí sice nebylo slunečné, ale i tak jsme si to velice užívali. V relativně krátkém čase jsme viděli nejen vše co bylo v itineráři ale i mnohem více díky oběma vtipným řidičům a hlavně naší průvodkyni- paní Jitce, které patří zvláštní poděkování!


Hanka 21. 03. 2011 napsal(a):

Včera jsme se vrátili z tohoto zájezdu.V termínu 17.3.-20.3.2011. Ráda bych poděkovala za sebe a maminku.Doufám, že nepopletu jména, ale chtěla bych poděkovat výborným řidičům (Petr a Standa). Byli velmi ochotní, vtipní a vždy jsme se na ně mohli obrátit. Největší dík určitě patří paní průvodkyni Jitce. Provedla nás po množství památek Paříže, nohy doopravdy hodně bolely, ale myslíme, že jsme viděli maximum, které se dalo vidět.Paní Jitka vždy o každé pamatce pěkně povykládala. Ubytování bylo velmi čisté. Děkujeme za kkrásný pobyt. Máme v plánu Londýn a určitě znovu pojedeme s vaší ck.


cvoligova 09. 03. 2011 napsal(a):

byli jsme tam loni na silvestra, počasí nic moc, průvodkyně úúúúúúúúúúúúžasná a šoféééééééééééři skvělí fakt už jsem psala chválu na vás všude možně byli jste fakt super díky


Jan 27. 02. 2011 napsal(a):

Dobrý den chci se zeptat spíše lidi co už v té Paříži byly . Zajímalo by mě nakolik je to celkově přišlo i s tím co si s sebou vzali .Děkuji za odpověď .

Reakce ABC - Tours:
Dobrý den pane Krůta, k Vašemu dotazu je lepší využít Blog. S pozdravem CK ABC

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Roman 23. 02. 2011 napsal(a):

Absolvovali jsme s CK zájezd 17.-20.2.a i přes špatné počasí jsme byli nadšeni nejen mnoha tvářemi Paříže,nýbrž i přístupem bodrých jihomoraváků za volantem a hlavně průvodkyně Kateřiny,která svou neskutečnou energií nakazila všechny tak,že jsme táhli po nábřeží Seiny jako Napoleonovo vojsko.Její závěrečný běh Tuilerieskými zahradami je na medajli.Smekám a těšíme se na další výjezd.Moravcovi


Kateřina 30. 01. 2011 napsal(a):

Byla jsem velmi spokojená. Slečna průvodkyně Maruška, byla skvělá. Říkala nám i spoustu zajínmavostí a velmi ochotně vše vysvětlovala. Řidiči, byli super. Celkově program si nemůžu vynachválit. Už teď vím, že s touto CK jsem nejela naposledy.


Radmila 15. 03. 2010 napsal(a):

ABC tours vřele doporučuji,zájezd byl prima.Slečna Jana,průvodkyně je příjemná a šikovná,páni řidiči taktéž.Ubytování pěkné a čisté.Děkuji a těším se nashledanou.Lexová

Reakce ABC - Tours:
Děkujeme,jsme rádi, že jste ocenila práci naší průvodkyně a řidičů.Je to právě to,na čem si velmi zakládáme.Děkujeme, CK ABC

Denisa Morović
ředitelka CK ABC - Tours

Martina 02. 02. 2010 napsal(a):

Zájezd se moc povedl snad až na nepřízeň pátečního počasí a možná zbytečně dlouhý rozchod hned po ránu u Eiffelovy věže. Přestože výhled je úžasný, mohli jsme tady mít kratší pauzu a raději pobýt z některých galegií nabo výstav v suchu a teple. To se tak stalo odpoledne a procházku Paříží slečna průvodkyně, která byla jinak moc milá a šikovná, operativně naplánovala až na druhý den. Jinak vše ostatní bylo moc fajn. Řidiči výborní. Paříž je krásná, doporučuji.


Dorota 02. 02. 2010 napsal(a):

Se zájezdem jsme byli zcela spokojeni. Odjezdy přesně seděly, přestávky na čerpacích stanicích byly dostatečně dlouhé. Slečna průvodkyně byla příjemná. Nevyskytl se nám žádný problém a cestovní kancelář můžeme vřele doporučit.