Informace
Za zdravím do lázní Bük - Relaxační

Za zdravím do lázní Bük - Relaxační

Zdraví je to nejcenější a proto je dobré využít každou možnost pro jeho upevnění. A Bük zdá se, že má tu schopnost prospět našemu zdraví. Pojeďte a zkuste to na vlastní tělo.

Termíny 3 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den

Odjezd z Prahy v 04.00, Jihlava 05.30, Brno 06.50, Znojmo 07,50 .  Dále tranzit přes Vídeň do maďarského Büku.  Příjezd do lázní Büku  v 11.30. Po zaparkování v areálu hotelu si odneseme zavazadla do místnosti, kterou nám poskytne hotel. Na recepci odevzdá každý cestující registrační formulář a na základě toho obdrží vstupenky do celého areálu lázní /zóna I.+II./ a můžete se jít koupat. 0d 14.00 bude možné si vyzvednou na recepci již klíče od pokoje a ubytovat se. Dozvíte se i, kdy bude večeře a podle toho si přizpůsobíte program.

 

2. den

 Tento den budete již znalci a jediným úkolem bude, zvolit si program.

3. den

Po snídani naložíme zavazadla do autobusu (do10.00) a jedeme se naposledy koupat. Odjezd domů bude od lázní v  16.00. Příjezd do Znojma 19.30, Brno 20.30, Jihlava 21.50 , Praha 23.30.

Termální lázně Bük

Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním, nacházejících se na západní hranici s Rakouskem, snadno dostupné i pro české turisty. Termální komplex se nachází 2 km od obce Bük, je dnes snad nejdynamičtěji se rozvíjejícími lázněmi v Maďarsku. Termální lázně leží v krásném upraveném parku. Areál lázní má rozlohu 13 ha, z toho větší část je zatravněná a určená k odpočinku.  Koupaní v celkem 33  termálních bazénech o teplotě vody 24 – 38C + koupání ve vnitřních i venkovních bazénech. Vířivky, tobogán, masážní trysky přímo v bazénech, různé druhy saun, pedikúra, manikúra, masáže, vodní masáže, parafango a další je připraveno pro návštěvníky. Samozřejmostí je dostatek lehátek (i vyhřívaných).

Léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito- vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí,

pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře (chronické potíže pohybového ústrojí, deformace páteře, chronické formy revmatizmu kloubů, opotřebení chrupavek, chronické gynekologické záněty, neplodnost). Jako pitná kůra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích (chronický žaludeční vřed, chronické respirační a katarální onemocnění, poruchy, katary zažívacího a střevního systému, nervové potíže funkce žlučníku). V areálu jsou rovněž obchody se suvenýry a restaurace, stánky se zmrzlinou, pizzou a jiné.

 

Hotel Répce ***

 Ubytování ve vybavených dvoulůžkových klimatizovaných pokojích s možností přistýlky. Koupelna, WC, minibar, WI-FI, TV, telefon, trezor jsou součásti pokoje. Dvoulůžkové pokoje jsou s balkonem. Pokoje s přistýlkou jsou bez balkonu.  Hotel je propojen vyhřívaným koridorem s budovou lázní.  Klienti hotelu mají v ceně přístup do hlavních prostorů i do prostorů lázní. Možnost vstupů z hotelu do lázní je v průběhu dne omezena na 10 vstupů/výstupů. Pobyt u bazénu můžete přerušit, dokonce se můžete vydat na procházku po Büku. Přímo v hotelu je v provozu Wellnes ostrov - plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina. Samozřejmostí je pedikúra, manikúra, masáže, sauny a možnost nákupu dárkových předmětů a doplňujícího občerstvení.

V průběhu pobytu je připraveno stravování formou polopenze: snídaně a večeře formou bufetu,  včetně  0,25 l minerální vody. Maďarská i mezinárodní kuchyně v dostatečném množství připraví gurmánské zážitky.

Cesta

Nástupní místa
Praha, Jihlava, Brno, Znojmo

Cena

Zahrnuje

 • doprava luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • 2 x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením /sleva za přistýlku pro 3.osobu na pokoji 590,-Kč/
 • zdarma cvičební programy v bazénech hotelového wellnes
 • 2x polopenze (snídaně a večeře + 0,25 l min.vody k večeři )
 • 2x vstup do celého areálu lázní -zóna I. + II.
 • vstup do wellnes centra v hotelu.
 • pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

 • povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 190,- /os/pobyt
 • půjčení hotelového županu (500 HUF)
 • vstupné do lázní v den odjezdu 290,- Kč/os.
 • pojištění léčebných výloh + připojištění COVID 180,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění COVID 210,-/os.