Informace
Zájezd Velikonoční Benelux - pohádka v Evropě - Poznávací

Zájezd Velikonoční Benelux - pohádka v Evropě - Poznávací

Amsterdam, Brusel, Paříž

I tentokrát platí, že chceme-li poznávat, poznáme. A v Holandsku je co poznávat. Chcete-li se držet příliš striktně zásady, že na poznání velkého města je potřeba týden nebo více, ušetřete si cestování, protože nikdy nestihnete poznat všechna ta krásná města. My jsme si jisti, že tento zájezd Vám umožní poznat to, co Holandsko dělá zvláštním a odlišným od jiných evropských zemí. A toho odlišného je mnoho. Snad žádná jiná země v Evropě se tolik neliší od ostatních. A dodejme, vždy jde o příjemné překvapení

Termíny 6 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

1. den:

Odjezd v odpoledních hodinách. Znojmo 12.00, Brno 13.00, Jihlava 14.20, Praha 16.00, Chodov 18.30, následuje noční tranzit přes Cheb, Německo do Holandska.

2. den:

Na rovinách před Amsterdamem si uděláme probouzecí přestávku spojenou s občerstvením v autobuse. Po zaparkování autobusu před centrálním nádražím v centru města nás čeká celodenní pobyt v Amsterdamu. Prohlídka historického centra, projížďka lodí po grachtech a budeme - li mít štěstí, navštívíme i květinový trh. Odpoledne návštěva muzea voskových figurín Madam Tussaud´s. Dle časových možností návštěva muzea Anny Frankové či brusírny diamantů. Večer ubytování v hotelu v okolí Antwerp.

3. den:

Po snídani přejezd do Bruselu, návštěva katedrály sv. Michaela a sv. Guduly, Grote Markt, Čůrající chlapeček a holčička, Bruselské muzeum. Odpoledne zastávka v místní pralinkárně, přejezd k Atomiu a prohlídka expozice Mini Europe. Večer se ubytujeme na stejném místě.

4. den:

Po snídani přejezd do Francie-Paříže/Versailles. Prohlídka paláce Versailles, procházka k Malému a Velkému Trianonu, možnost návštěvy královských koníren. To bude plán na dnešní odpoledne. Večer ubytování na hotelu v okolí Paříže.

5. den:

Celodenní prohlídka Paříže, Eiffelova věž, projížďka lodičkou po Seině, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť, Lucemburské zahrady. Odpoledne prohlídka Louvre nebo možnost nákupů. V podvečer se pěšky přesuneme do přístavu na lodičky. Panoramatická plavba po Seině na lodích, které reflektory osvětlují dominantní budovy kolem řeky, je nejen úchvatná, ale v pohodě si zopakujeme, co jsme ve dne viděli. Pak již následuje závěrečná, ale skutečné hodnotná projížďka s výjezdem z Paříže. Z přístavu se naposledy podíváme na osvětlenou Champs Elysées, projedeme kolem presidentského paláce a amerického velvyslanectví k chrámu Madelein, k Opeře, nám. Vendome a ulicí Rivoli na náměstí Svornosti. Po nábřeží pak opouštíme Paříž. Poslední zastávka tohoto dne bude za Paříží u motorestu, kde se připravíme na noční tranzit a také můžeme nakoupit poslední sýry a suvenýry.

6. den:

Následuje noční tranzit přes Reims do Německa a ranní zastávka na toalety a kávu bude před Ambergem. V dopoledních hodinách se zastavíme v Kuřfiřstských lázních v Ambergu. Jestliže o závěrečné plavbě na lodičkách v Paříži často klienti říkají, že je to pověstná třešnička na dortu, pak o koupání v Ambergu se říká, že to je šlehačka na té třešničce. Kolem poledne se vydáme na poslední úsek cesty. Příjezd do Chodova cca 12.30 (Praha 15.00, Jihlava 16.50, Brno 18.10, Znojmo 19.00).

Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Doprava autokarem - odjezdová místa

Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha,

Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Pohořelice, Brno, Jihlava/Pávov, Praha, Chodov

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • služby profesionálního průvodce
  • 3x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 850,- Kč za osobu)
  • 1x ranní občerstvení v busu
  • pojištění CK pro případ úpadku

Nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh 360,-/os.,
  • pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 420,-/os.
  • snídaně na hotelu (v okolí Paříže) 155,-/os., 1 snídaně
  • U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu. CK nedělá předem rezervace památek. Jejich návštěva je na individuálních zájmech každého klienta, ale je třeba vzít v potaz, že k uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40, pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční.
  • projížďka lodí v Amsterdamu (70 min) cca 12,50 EUR, dítě 4-12 let cca 6,25 EURA, projížďka lodí po Seině cca 6 EUR, Eiffelova věž cca 5 EUR (2. patro pěšky, 14,50 EUR výtahem 3. patro), Louvre cca 11 EUR, cca 4 EURA na případnou jízdu metrem, Invalidovna cca 9,50 EUR, lázně Amberg cca 4 EURA