Informace

Recenze k zájezdu: Silvestrovský Řím - Vatikán-Silvestr

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Silvestrovský Řím - Vatikán-Silvestr.

Přidat recenzi

Silvestrovský Řím - Vatikán-Silvestr
 
 

Recenze od našich klientů


Bohdan 06. 01. 2019 napsal(a):

Dobrý den a mnoho úspěšných zájezdů v roce 2019.
Jako vždy s Vaší kanceláří musíme poděkovat za dobrou práci řidičů a šikovné a ochotné průvodkyně.
Bohatý program, vše dobře naplánováno a zajištěno. Viděli jsme opravdu hodně a nemělo to chybu. Velká spokojenost.
Jen si myslíme, že zvolené ubytování trošku ubližuje skvělému jménu Vaší cestovky. I přest se těšíme na další zájezdy s Vámi. Tsebratenko


Petr 10. 01. 2016 napsal(a):

Nejprve srdečné pozdravy všem do CK ABC -tours Již po třetí jsem zvolil vítání nového roku netradičně v nějakém evropském městě .Má to své kouzlo .... řekl bych ,že je to i něco víc než jen poznání či cestování. Je to prostě vic než jen "poznávací zájezd". Tentokráte jsem podnikl s Vaší CK cestu do Říma a Vatikánu.Jsem naprosto nadšený ,že jsem se mohl dotknou a vidět historii,tak úžasně z blízka. Je milé konstatovat,že cesta s Vaší CK opět proběhla bezpečně a profesionálně k mé naprosté spokojenosti a to znovu tam i zpět . Především díky celému realizačním týmu našeho autobusu. Poděkování prosím proto patří. Bezprostřední,otevřené,lidské a milé průvodkyní paní Marušce a stejně ,tak i vtipným a ochotným pánům šoférům. Děkuji a zároveň gratuluji všem v CK .Je radost komunikovat s lidmi z Vaší cestovky! Přeji tedy hodně zdraví Vám všem a mnoho dalších a dalších spokojených klientů na cestách s ABC v roce 2016.


Radka 06. 01. 2015 napsal(a):

Také se velmi ráda připojuji k pozitivnímu hodnocení ABC Tours a samozřejmě paní průvodkyně a řidičů. S ABC jsme cestovali již po třetí a opět jsme byly maximálně spokojeni. Cestovní kancelář můžu jen doporučit :-)
Malinká výtka patří jen italskému počasí, které jsme nemohli ovlivnit.


Michal 05. 01. 2015 napsal(a):

Silvestrovský zájezd do Říma hodnotím velmi pozitivně. Velmi oceňuji zkušenosti průvodkyně s prodejem vstupenek na památky, díky kterým jsme mohli přeskočit několika hodinové fronty. Také pro mě byla pozitivní organizace "srazů" pro odjezd na ubytování. Veřejná doprava v Římě není moc dořešená, a proto bylo skvělé, že na nás čekal autobus a to hlavně na silvestrovský večer. Jedinou výtkou je doprava autobusem až do Itálie. Chápu, že za tak výhodných podmínek, které jsme od kanceláře dostali neexistuje jiná možnost, ale možná bych se pro příště zamyslel i nad poskytováním "letecké" varianty. Já osobně bych si klidně připlatil a měl tak v Římě víc času a po cestě více pohodlí.
Závěrem nemůžu jinak, než zájezd i služby ABC-Tours doporučit a poděkovat za příjemně strávenou dovolenou.


Šafářovi 07. 01. 2014 napsal(a):

Připojujeme se ke spokojeným účastníkům zájezdu do Říma,program byl skvělě zvolen, s tak profesionální a přitom milou průvodkyní se člověk setká málokdy. Poznali jsme nejen památky, ale také skutečný život - ubytování v horském hotelu s domácí atmosférou i kuchyní bylo kouzelné. Jsme nadmíru spokojeni.


Jindřich 04. 01. 2014 napsal(a):

ABC - Tours chci Vám poděkovat
za výbornou spolupráci se zájezdem do Říma v termínu od
29.12.2013 do 2.1.2014
Byly to úžasné dny,
paní průvodkyně byla báječná,
řidiči milí a ochotní,
ubytování na jedničku (výborná strava za dobrou cenu, krásný výhled, milý personál).
Všem, kdo rádi poznáváte, vřele doporučuji.
Rád na tyto dny vzpomínám a těším se na další cestu s Vámi.


Lucie 04. 01. 2014 napsal(a):

S ABC Tours jsem vyrazila již po druhé a opět spokojená:) Delegátka Jana se max. snažila, dokázala poradit těm, co chtěli si udělat svůj program.. Ze zájezdu si beru velmi pěkné vzpomínky na Řím a i nové zajímavé informace o památkách apod..
Těším se na další výlet s Vámi ..


Dáša 27. 01. 2013 napsal(a):

Krásné město, krásné počasí, příjemná a velice chytrá slečna průvodkyně, zábavní řidiči a vůbec všechno bylo super :-) Jen ta MHD v Římě je trochu nedořešená.
Zájezd všem vřele doporučuji!!!


Iva 12. 01. 2012 napsal(a):

Silvestrovský Řím na přelomu roku 2011/2012 byl úplně skvělý. Jak z pohledu památek a úžasné pohody v Římě, skvělého počasí, tak i za výborné organizační schopnosti cestovky, zejména obou řidičů a průvodkyně Marušky. Ochota, profesionalita a stále skvělá nálada průvodkyně i řidičů udělala z poznávacího zájezdu úžasný zážiek pro start do nového roku. Všem moc doporučuji a příští rok se chystáme zase někam jinam, ale se stejnou cestovní agenturou:-)Děkujeme moc, Iva a Lenka.


Pokrývková 12. 01. 2012 napsal(a):

V prvni rade dekuji Vsem, kdo se podilel na organizaci tohoto zajezdu (Silvestrovsky Rim- Vatikan 29.12.2011-2.1.2012). V Rime jsme byli s pritelem poprve a ziskal si nas hned na prvni dojem. Silvestr straveny v tomto meste je nezapomenutelny zazitek. Jestli mam hodnotit sluzby cestovni kancelare, tak nemohu jinak nez rict, ze vse probehlo na jednicku. Slecna pruvodkyne skvela, ridici taktez. Vsem doporucuji, urcite to stoji za to:)