Informace

Recenze k zájezdu: Silvestr v Chorvatsku - Nový rok ve Slovinsku

Byli jste s námi na tomto zájezdu? Chcete se podělit o zkušenosti, nebyli jste s něčím spokojeni nebo nám chcete pouze něco vzkázat? Vložte na naše stránky Vaši recenzi na zájezd Silvestr v Chorvatsku - Nový rok ve Slovinsku.

Přidat recenzi

Silvestr v Chorvatsku - Nový rok ve Slovinsku
 
 

Recenze od našich klientů


Hana 14. 03. 2019 napsal(a):

Silvestr v Zagrebu byl skvělý, nevšední, plný hudby a radosti. Adventní stánky plné dobrot a krásná výzdoba tuto nevšední atmosféru ještě umocňovala. Obdiv patří i paní průvodkyni, která celý pobyt zorganizovala efektivně a záživně. Její podání různých zajímavostí a příběhů bylo příjemné, nevtíravé, mělo smysl a krásně se poslouchalo. Do Zagrebu na Silvestra jsme chtěli s vaší CK již dříve, ale zájezd byl zrušen pro málo zájemců. Tentokrát nám to vyšlo a předčilo to naše očekávání Pevně věřím, že od teď už nikdy nedostatek zájemců nebude.


Andrea B. 03. 01. 2019 napsal(a):

Silvestr v Chorvatsku je skvělou alternativou v případě, že se nechcete autobusem trmácet někam daleko a dlouho. Cesta v pohodlném autobuse uteče jako nic. Vánoční a silvestrovská atmosféra Záhřebu je jednoduše krásná. Nejvíce mohu doporučit místní kluziště uprostřed nádherně osvětleného města. Přímo vybízí k tomu, abyste si šli večer zabruslit, a získali tak jedinečnou vzpomínku. Druhý den v termálních lázních na Slovinsku je parádní možností, jak se zrelaxovat nejen po silvestrovské noci, ale i po celém roce. Dále bych vyzvedla skvělou organizaci skvělé a milé paní průvodkyně Marušky, která oplývá celou řadou vědomostí a zkušeností, které Vás jistě zaujmou. A také velký dík patří panu řidiči, který nás bezpečně přepravil tam i zpět bez sebemenších problémů. Tento zájezd, stejně jako mnoho jiných, mohu s radostí doporučit.


S. 03. 01. 2019 napsal(a):

Ráda píšu recenzi na silvestrovský pobyt v Zágrebu. Nejdříve průvodkyně Maruška. Děkujeme. Byla super. A samotný zájezd? Rozložení pobytu - tedy příjezd 31.12., prohlídka města, ubytování, znovu do města, silvestrovská noc, nocleh a další den lázně, nám také velice vyhovovalo. Centrum Zágrebu s památkami se projde celkem rychle. Co se týče silvestrovské zábavy - byli jsme i v jiných městech, ale Zágreb slavnostní atmosférou vyhrává. Ještě pořád zde probíhaly adventní trhy - všude stánky se spoustou jídla a pití, plno světel, hudby. Světla na stáncích, budovách, stromech...Na každé ulici pódia s živou hudbou. Půjčili jsme si brusle a zabruslili si:-) Ohňostroje ze všech stran, ale nikdo vám neházel petardy pod nohy. Cítili jsme se bezpečně. Ráno bohatá snídaně a odjezd do Ptuje. Lázně starší, malé. Kdo nechtěl, mohl jít do městečka. Takže tento zájezd opravdu mohu jen doporučit.


Lea 03. 01. 2019 napsal(a):

Konec vánočních prázdnin jsme díky ABC - Tours trávili na Balkáně: nádherně vyzdobená města, svátečně osvícená okna domovů Chorvatů a Slovinců - prostě kouzelná atmosféra. Silvestr v Zahřebu a Nový rok v Ptuji vřele doporučuji :-)