Informace
PRETTY WOMAN - muzikál - Muzikály/divadelní představení

PRETTY WOMAN - muzikál - Muzikály/divadelní představení

 

Pohledná, milá a chytrá dívka z velmi chudých poměrů se setká s bohatým, okouzlujícím, ale trošku snobským mužem. Ačkoli je dělí propastné společenské rozdíly, zamilují se do sebe a jeden druhého změní. Tentokrát se nejedná o pohádku o Popelce, ale jde o příběh, který je stejně oblíbený a všeobecně známý. Stačí snad jen dodat, že hlavní postavy této romantické love story se jmenují Vivian a Edward, ona je prostitutka a on businessman, a už se každému vybaví film z roku 1990, ve kterém zazářili Julia Roberts a Richard Gere. Americká filmová komedie režiséra Garryho Marshalla je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších snímků devadesátých let, byť vznikla na jejich začátku. S rozpočtem 14 miliónů dolarů a výdělkem 463 miliónů patří i mezi kasovní trháky a Julii Roberts přinesla nejen Zlatý glóbus, ale nastartovala i její hvězdnou kariéru.

Termíny 1 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Program

PROGRAM

Odjezd ze Znojma okolo 17:00hod. V 19:00 hod začátek představení v Městském divadle Brno. Délka představení 3 hodiny. Poté návrat zpět do Znojma.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem
  • vstupenku na muzikál (760,- Kč studenti a senioři)
  • pojištění CK pro případ úpadku

OBSAZENÍ

Hana Holišová/Světlana Janotová/Tereza Janotová; Petr Gazdík/Petr Štěpán; Kristýna Danhelová/Viktória Matušovová/Dagmar Křížová; Robert Jícha/Igor Ondříček; Tomáš Sagher/Jakub Uličník; Zdeněk Junák/Ladislav Kolář; Jan Brožek/Tomáš Tlučhoř; Ondřej Studénka/Kristian Pekar; Marco Salvadori/Filip Biró; Patrik Földeši/Bohumil Vitula a mnoho dalších …