Informace
Podzimní prázdniny ve Vídni - Jednodenní

Podzimní prázdniny ve Vídni - Jednodenní

Vídeň je hlavní město Rakouska, leží na řece Dunaj a je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším politickým, hospodářským a kulturním centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Během výletu na Vás čeká prohlídka historického centra věnovaná dějinám města i nejvýznamnějším památkám. Odpoledne se pak můžete těšit na známé zábavní centrum Prater.

Termíny 1 denní zájezd

Od - doCena
31.10.2020—31.10.2020 390 Kč objednat - last moment!

TIP: Zájezd Podzimní prázdniny ve Vídni si můžete objednat formou dárkového poukazu.

Program

Program

Odjezd ze Znojma cca v 07,30 hod. Příjezd do centra - prohlídka památek tzv. Vnitřního města s průvodcem: Parlament, Hofburg - rozsáhlý areál císařského sídla habsburských panovníků, třída Příkopy (Graben) - centrum velkoměstského ruchu, Dóm sv. Štěpána - významná gotická stavba, orloj - každou hodinu průvod historických postav, v poledne doprovázený hudbou.
Navštívíme i bývalý minoritský kostel, dnes "Italský kostel P. Marie Sněžné " s mozaikovou kopií slavné Leonardovy Poslední večeře a Votivní kostel / napodobení klasické francouzské katedrální gotiky, kde jsou umístěny významné umělecké práce - náhrobek hraběte Salma, antverpský vyřezávaný oltář z 15. století a četné památníky rakouských vojenských oddílů. Procházku zakončíme v Prateru, kde si dáme osobní volno. Dospělí i děti mohou využít některou z atrakcí. My každopádně doporučujeme gastronomickou atrakci-vyhlášené grilované koleno. Odjezd z Vídně v podvečerních hodinách.

Cesta

Nástupní místa
Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem
  • profesionální průvodce
  • povinné pojištění CK proti úpadku

Nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh 40,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 50,-/os.