Informace
Penzion Landhaus MONTANA - zimní pobyt na 7nocí včetně autobusové dopravy - Lyžařské

Penzion Landhaus MONTANA - zimní pobyt na 7nocí včetně autobusové dopravy - Lyžařské

Český pension s českým personálem v Raurisu v Salcbursku – skvělé podmínky pro lyžování i turistiku

Ideální poloha - pouhých 150 metrů

od kabinové lanovky Rauriser Hochalmbahnen

Cena včetně autobusové dopravy, polopenze a 6 denního skipasu

 

Relativně „menší“ lyžařská oblast Rauris v Salcbursku, se rozkládá cca 85 km jižně od Salcburku. Klienti ocení zejména klid a menší počet lyžařů, kvalitní a upravené sjezdovky, ski bary přímo u sjezdovek. Oblast je složena ze dvou lyžařských areálů – na první a větší z nich – Heimalm – se dostanete 6 místnou gondolou, do druhého areálu Kreuzboden vede sedačková lanovka. Odtud se pak pomocí vleků dostanete ještě výše, do výšky až 2 211 m. Celkem je k dispozici 20 km sjezdovek, 16 km modrých, 10 km červených a 4 km černých. Pro běžkaře je připraveno cca 45 km upravených tratí, které vedou údolím Raurisertal. Z dalších sportovních aktivit doporučuje využít před dva kilometry dlouhou sáňkařskou dráhu s možností nočního sáňkování, 40 km stezek pro turistiku, možnost navštívit nedaleké termální lázně Bad Hofgastein.

 

Rodinný Landhaus MONTANA se nachází 200 metrů od centra města Rauris a 150 metrů od sjezdovek v lyžařském areálu Rauris Hochalmbahnen. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem s malebným výhledem na pohoří Vysoké Taury nebo na městečko Rauris. Hosté mohou využít wellness centrum se saunou. V restauraci se podávají místní a mezinárodní speciality a každý den pro Vás bude nachystaná bohatá snídaně formou bufetu. Večer nabízíme svým hostům menu se čtyřmi chody. V penzionu můžete očekávat útulné komfortní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje i prostorný apartmán. Pokoje jsou vždy vybaveny WC, sprchou a balkonem.

V penzionu rovněž máte k dispozici místnost se stolním tenisem. Na informacích jsou k dispozici turistické a lyžařské mapy, doporučené lyžařské půjčovny a servisy, smluvní lyžařské školky apod. K uložení Vašeho lyžařského vybavení složí sušárna a „botárna“ s vytápěnými sušáky. Penzion se nachází 30 minut jízdy od 18jamkového golfového hřiště v Zell am See.

Penzion je ideálním výchozím bodem pro Vaši zimní dovolenou v Rakousku.

 

Termíny 8 denní zájezd

Žádné termíny nenalezeny. Prosím kontaktujte nás pro informace o plánovaných termínech.

Cesta

Nástupní místa
Praha, Jihlava/Pávov, Brno, Znojmo

Cena

Zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
  • 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 7x polopenzi v místě pobytu
  • 6 denní skipas

Nezahrnuje

  • ubytovací poplatek ve výši 2,- € /osoba/den (neplatí pro osoby mladší 16 let), poplatek se hradí až na místě

Zvýhodněné ceny pro děti a seniory:

Cena dospělá osoba: 17 790,- Kč/pobyt

Cena senioři - ročník 1962 a starší: 17 790,- Kč/pobyt

Cena děti - ročník 2003-2005: 17 090,- Kč/pobyt

Cena děti - ročník 2006-2013: 9 590,- Kč/pobyt

Cena děti - ročník 2014-2019: 5 290,- Kč/pobyt